Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειαα σας φιλεναδεςςς μπηκα να διαβασω τα νεα σας ..βλεπω ειναι και πολλες οι σελιδες αλλα θα το παλεψω..χιχι..και μετα θα δωσω τον υπολογιστη στο γιο μου να παιξει..ειναι η μερα του σημερα..

-Αναστασια μου μια χαρα ειναι τα κιλα σου,αφου κανονικα μεχρι την 22η βδομαδα πρεπει να εχουμε παρει γυρω στα 5-6 κιλα...και εγω ειμαι ακομα στα 2...για αυτο το παιδακι μου ειναι μονο 340γραμμαρια...ευτυχως δεν εχω θεμα με το αλατι και εχω τσακισει τα πατατακια...

-Γεια σου Ηλιαννα ..ασε εγω του δινω και καταλαβενει...για το παγωτο λεω..το ευχαριστιεμαι...ειναι γεσυη γιαουρτι με σιροπι βυσσινο...μιαμ μιαμ...ασε εριξα και εγω κουραση σημερα...αλλα εκανα μια γενικη στο σπιτι ..το ευχαριστηθικα...επλυνα ντουλαπια...αλλαξα στο μπανιο χρωμα..καθε καλοκαιρι το κανω φουξια και το χειμωνα εκρου με καφε...αλλαζει και η διαθεση βρε παιδι μου...ποπο..καιρο ειχα να κανω δουλειες...μονο τα απαραιτητα και τα περισσοτερα τα εκανε ο αντρας μου..μυρισε γυναικα το σπιτι...χαχαχ

-Χριστινααα εισαι τρελα με την κοιλια και την φανελα...χαχαχα..και εγω ρε συ οταν ξαπλωσω ειναι πιο μικρη αλλα αμα ειμαι ορθια και παω πχ τουαλετα πρωτα φαινεται η κοιλια...αυριο μεθαυριο θα βγαλω φωτο να σας βαλω μια..Ηλιαννα μου εσυ εμεινες και γρηγορα στο τριτο..πως να μην βγει η κοιλια??

-1ος μήνας: 1η, 2η, 3η, 4η βδομάδα

2ος μήνας: 5η, 6η, 7η, 8η βδομάδα

3ος μήνας: 9η, 10η, 11η, 12η, 13η βδομάδα (εδώ έχουμε μία παραπάνω!)

4ος μήνας: 14η, 15η, 16η, 17η βδομάδα

5ος μήνας: 18η, 19η, 20η, 21η βδομάδα

6ος μήνας: 22η, 23η, 24η, 25η, 26η βδομάδα (και εδώ έχουμε μία παραπάνω!)

7ος μήνας: 27η, 28η, 29η, 30η βδομάδα

8ος μήνας: 31η, 32η, 33η, 34η, 35η βδομάδα (και εδώ έχουμε μία παραπάνω!)

90ς μήνας: 36η, 37η, 38η, 39η, 40η βδομάδα (και εδώ έχουμε μία παραπάνω!)

για να σας βοηθησω..εγω αυτο κοιταω..

-Οντως για τα μυρμιγκια μια ειναι η λυση κατι παγηδες ασπρες και ειναι και φτηνες...ειχα σε ενα σπιτι και με παιδευαν τοοοσο πολυ ..ειχα δοκιμασει τα παντα σπρευ φαρμακα με νερο τπτ...τελικα βρικα τις παγηδες και λεω μπααα...αντε ας τις βαλω να δουμε ...και θαυμα...εξαφανιστηκαν...

-Νια μου για δυδιμα μια χαρα κοιλια εχεις..απλα κοριτσια να σας πω το αποθυμενο μου...εμενα ο γιατρος οταν γεννησα μου ειπε να μην βαλω κορσε μιας και λογω οτι δουλευα σε γυμναστηριο και μετα παλι εκει θα γυρναγα και εχω λεει κοιλιακους δεν χρειαζομαι ..αλλα σκκ...τα...δεν εμπενε μεσα με τιποτα και οταν αρχισα να φοραω καλσον ειδα οτι αρχισε να μαζευει η κοιλια μου...τα καταφερα με πολυ κοπο αλλα δεν εγινα και οπως πριν...αυτη τη φορα θα βαλω αμεσως και το λεω και σε εσας..μην ξεχνατε οτι φουσκωνουμε και ξαφνικα ξεφουσκωνουμε και η κοιλια ειναι σαν ζελες...

-Αχ ελκος εεε???να ηξερες ποσο συμπασχωωωω......χρονια προβλημα...απο μικρη...ασταααα

-φιλεναδες δεν προλαβαινω να διαβασψω τα αλλα σας καληνυχτοοο φιλακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai emeis exoume provlima kata kairous me ta myrmigia.....sto mpanio eidika xamos ginete..................oura kanoune.......egw koritsia twra kathomai sto mpalkoni kai arxisan na me tsimpane ta kounupia........exw fovero provlima to kalokairi me ta kounoupia koritsia me tsimpane para poly kai ginomai xaliaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gemizw kai meta ta ksinw kai ginomai asta na pane....oute na koimithw den me afhnun ksipnaw ston ypno kai trivomai tricomai kai meta den mporw na koimithw!!!!!!!!!!!!!!!!ax na dw ti tha kanw fetos po tha exw kai thn koilia!!!!!!!!!!!! :?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχααχα τιτινα να σε παρω μαζι μου φετος στο καμπινγκ??? να μην εχω θεμα με τα κουνουπια! :lol::lol::lol::lol::lol:

νασια να ξερουμε να μη σε συγχιζουμε!! οχι τιποτα αλλο, αν βαζεις κιλα θα μας λες οτι φταιμε κιολας! :lol::lol::lol::lol::lol:

εγω τον ανασταση τον ειχα ακουσει 16η η 17η εβδ, δε θυμαμαι ακριβως, καπου εκει..

αχ τι τελεια που ηταν!! ελπιζω τωρα να το καταλαβω νωριτερα!!

ηλιαννα τι καλα που θα πατε εκδρομουλα!!! να περασετε σουπερ!!! θα φας κ το χαλβα που τοσο θελεις, ποιος τη χαρη σου!!

συγνωμη για την κοιλια που λεω, δεν εννοω κατι ουτε το λεω κακοπροαιρετα!ισα ισα που θα ηθελα κ εμενα να φαινεται οτι ειμαι εγκυος, εχω ενα απειροελαχιστο φουσκωμα... ελπιζω να μην παρεξηγηθηκες

εγω ειμαι κομματια, πηγαμε στο σιτι γκειτ με τον μικρο κ περασαμε 2 ωρες μεσα στο καρφουρ!!! χριστε μου, τα ειδα ΟΛΑ!!!!! μα τι ευτυχια ειχε το μικρο του προσωπακι ομως, αξιζε!

βρηκαμε κ πεπονια το πρωι στο μαναβικο κ ο αναστασης εχει φαει ηδη 2!!! :shock: τρελαινεται για πεπονια!!

ρε κοριτσια εχω 2 μερες που δε μπορω να φαω τιποτα απο τροφιμα... μα τιποτα! ουτε γαλα, ουτε μπιφτεκια, ουτε πατατες, ουτε μακαρονια (το αγαπημενο μουυυυυυυ ουααα) μονο πατατακια κ ποπ κορν!! ειναι τα μονα που δε με αναγουλιαζουν! κ μου ελεγε ο αντρας μου αυριο να παμε με τον μικρο σε καμια ταβερνουλα χαλκιδικη κ μονο που δεν τα εβγαλα πανω του!!

τι σκατα, αντι να βελτιωνονται οι αναγουλες χειροτερευουν????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε δεν ξερω τι με επιασε!! εχω τρομερες αναγουλες!! δε μπορω να φαω τιποτα φαγητενιο! αλλα τα σκατολοιδια μια χαρα :lol::lol::lol::lol: εφαγα μια γαβαθουλα ποπ κορν :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε????????????????

σας ελειψα??????????????????????????????????

εβαλα τα ζουζουνια μου για υπνο ,θελω να μαζεψω λιγο εδω να μην ειναι σκ@τ@ , να απλωσω κατι ρουχα κ λεω να παω να κατσω εξω στη βεραντουλα στην κουνια να κουνηθω λιγο ,να φαω παγωτακι,να χαλαρωσω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αχ μονο που δεν εχω τον αντρουληηηηηη μου ........................ ειναι στη δουλεια!!!!!!!!!!!

αχ κοριτσια τωρα που ειπατε για κουνουπια , σημερα τον αγγελακο μου τον καταφαγανε!!!!!!του εχουν κανει κατι τσιμπιματα ολοκληρα καρουμπαλα!!!!!!!!!!!!αχ το πουλακι μου!!!!!!!!!

αχ χαιρομαι πολυ που αυριο θα ξεφυγουμε!!!!!!!στεναχωριεμαι μονο που θα αφησω τον αγγελακο μου!!!!!αχ δεν γινεται να τον παρω μαζι μου γατι θα γκρινιαζει κ δεν ειμαι για τετοια!!!!!!

ποσο θελω κ ενα παπονακιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

μαμιμουδακι μου οχι βρε τι να παρεξηγηθω σιγα αλιμονο!!!!!!δεν εχω τετοια κολληματα!!!!!ε αφου ειναι λιγο μεγαλουτσικη τι να κανουμε!!!!!!!!!!ας το απολαυσουμε λοιπον!!!!!!!!!!στο κατω κατω ξερουν κ ποσο μηνων ακριβως ειμαι οσοι με βλεπουν????!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

τι καλα που περασε ωραια το αγορακι σου!!!!!!!!!!!!!!

τα ποπ κορν τα εχω ξεσκισει κ εγω!!!!!!!!αφου ο πατερας μου καθε μερα μου φερνει σακουλες!!!! :lol::lol::lol:

νασια μου πολυ καλα κανεις!!!!!!!!!!!!μοα χαρα σε βρισκω!!!!!!!!!!!!χαχαχα σιγα μην κατσουμε να σκασουμε κιολας!!!!!!!!!

ευη μου ξεπατωθηκες εσυ κοριτσι μου!!!!!!!!!!!χαλαρωσε λιγο,ξεκουρασου βρε!!!!!!!!!!!!!!!!

νια μου τι κανεις????????????????απολαμβανεις τη βραδια????????????!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ νια μου εμενα δεν ξερω μου τη σπαει η γιουροβισιον!!!!!!!!!!

ναι τωρα τελειωσα απ'ολα αυτα κ τωρα θα αραξω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλε τι ωραια βραδια εχει σημερα??!!!!!!!!!!!!!!!καλοκαιρινη!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αχ τι καλα!!!!!!!!!!!

οι δυο μας ειμαστε νια μου,μου φαινεται,ε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ναι τι καλα!!!!!!!!!!!!ποσο μ'αρεσει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

δεν ξερω αλλα αποψε εχω ηρεμησει πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τελικα μπηκα μεσα,φοβηθηκα εξω μονη μου,αγριευτηκα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρε εχει κοσμο ομως ειναι ολοι μεσα!!εδω δεν βγαινουν το καλοκαιρι εξω.........!!!!!!!!!!!

ναι ασε κ εγω ειμαι....................προσπαθω να το παιζω ψυχραιμη κ θαρραλεα στα παιδια ομως..........!!!!χιχιχι

ναι κ εκει ποι καθομουνα θυμηθηκα οτι πριν απο λιγες μερες ειχαμε δει πιο κατω με τον αντρα μου ενα τεραστιοοοοοοοοοο πουλι κ λεω κατσε μην ερθει προς τα δω κ μεινω εγκυος γυναικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ακουγα κ κατι περιεργα κ λεω μεσα ηλιαννα μεσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

O KOUKAS HTAN TELEIOOOOOOOOOOOOOOOOOOOS KARDOULES EKANAN TA MATAKIA MOU [smilie=love5.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif] !!!!!DN XERW TI THSH THA PAROUME ALLA HTAN APISTEYTH ERMHNIA ENTYPOSIASTIKA!!!!!!!!!!!!!!!EINAI KAI OMORFO PAIDAKI!!!!!!!!!!

EGW EIMAI EDW GIA TA KOUNOUPIA KORITSIA!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

α ρε χριστινα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol: εγω δεν το ειδα να σου πω την αληθεια!!!!βλεπω ενα εργο!!!!!!!!!!!!

ελα κ προς τα δω αντικουνουπικουλι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...