Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν2


Recommended Posts

nai vre hlianna ti skas me thn koilitsa sou!!!!!!!!!super einai pistevw oti h tha megalwsei poly apo thn arxh h tha petaxtei apotoma h koilia mas sthn eggymsynh....se emena pistevw pws symvainei to deytero.....tha erthei mia mera kai tha fouskwsw poly....kai eimai kai kontoula kai tha ginw san mpala....... :(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σου φιλεναδιτσα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ναι βρε στεναχωριεμαι γιατι καμια σχεση με τις προηγουμενες εγκυμοσυνες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αλλα δεν παει στο καλο,σιγα μην κατσουμε να σκασουμε κιολας!!!!!!εξαλλου θα ειμαστε για παντα εγκυος??????????? η θα ζησουμε πολλες φορες τις στιγμες???????

αλλα η αληθεια ειναι πως με πηραζει λιγο!!!! :cry::?:cry:

ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΘΑ ΦΑΩ ΤΟΝ ΠΟΛΥΠΟΘΥΤΟ ΧΑΛΒΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ναι τιτινακι μου τουλαχιστον μου εδωσε λιγο θαρρος ο γιατρος που μου ειπε πως δεν θα γινει τεραστια απλα πεταχτηκε νωρις!!!!!!!!!!!!!!!κ απ'δω κ περα θα ειναι νορμαλ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ναι θα ειμαστε σαν μπαλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!εμενα ο αντρας μου φουσκα με ελεγε με την κοιλια!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

axaxxaxxaxaxaxxaxa fuska e??????gia na doume emena pws tha me lene :lol::lol::lol::lol::lol:

ontws ayto pu les isxyei....den tha mporesoume na thn zhsoume kai polles fores thn eggymosynh giayto prepei na thn apolaysoume!!!!!!!vour ston xalvaaaaaaaaaaaaaaaaa hliannnaaaaaaaaaaaaaaaaa loipon :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι φουσκα τιτινακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλα αυριοοοοοοοοοοοοοοοο???????????????????θα πεσω με τα μουτρα στον χαλβαααααααααααααααααααααααα δεν πανε να κανουνε οτι θελουνε οι υπολοιποι??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (γιατι θα παμε με παρεα αααα κ την κορουλα μου θα παρουμε μαζι)!!!!!!!!!!!!.μονο για το λουλουδακι μου θα με νοιαζει!!!!!!!!!χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera filenades moy ........hliannaki ti les kale mia xara eimaste siga mhn akoyw ton kathe ena gia thn koilia moy kai vevaia tha einai megales afoy persi pali eimastan foyskes............... kale ps na mazepsoyme toso grhgora...............

ante tha fas epeiteloys ton xalvadako soy xaxaxaxaxxa

ax koritsia ayto me to ksyrisma apo twra me enoxlei alla ti na kanw to paleyw kai to kanw koykla =))=))=))=))=))8-}8-}8-}8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala e toy edwsa kai kataleve toy piatoy moy shmera xaxaxxaxaxa efaga ena teleio psaronefri gemisti me mhlo damaskina kai mpeikon ........milame htan teleia geysh................

na rwthsw pote akoysate ta mwra sas prwth fora..........giati egw to allo to eixa akoysei poly arga 18 evdomadwn kai twra thelw na dw tha ta katalavw pio grhgora.................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα παναγια μου αυτος

ποδοσφαιριστης θα σου βγειι..

εσυ χριστινα με τους γονεις σου μενεις τωρα?

νια νια νιαααααααααααα? τι κανειιις?

πηγατε στο μαγαζι ? πως ηταν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι μαρακι μου ετσι ειναι!!!!!!

αν κ πλεον εχω μαθει να μην λεω μεγαλες κουβεντες,κ το λεω γιατι αυτο εκανα μεχρι τωρα κ ...................!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κ τι εννοω μ'αυτο, οταν γεννησα την κορη μου ελεγα να παει 3-4 κ μετα θα κανω δευτερο κ αν.μετα απο εναμιση χρονο τσουπ μενω εγκυος στον γιο μου,οταν γεννησα λεω δυο παιδακια ειναι τελεια κ ειδικα που τα εχω κ ενα κ ενα,τελος!!!!!!!

ε μετα απο δεκα μηνες μενω εγκυος τωρα, ε κ αποφασησα το κανω μοκο κ να μην ξαναπω παλι τιποτα γιατι πολλες φορες δεν τα κανονιζουμε εμεις αλλα Αλλος!!!!!!!!!!!!!!!!!

ουφφφφφφφφφφφφ παλι μ'επιασε η φιλοσοφια μου!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ναι νιακι μου ετσι ειναι ακριβως!!!!!!!αχ ναι περιμενω πως κ πως για τον χαλβα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πραγματικα το θελω τοσο πολυ να φαω!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εγω τα δυο μου παιδια τα ειχα ακουσει απο δυομιση μηνων(δεν θυμαμαι εβδομαδες).κ αυτο τωρα σχετικα νωρις το ακουσα 3 μηνων αλλα πιο ηπια απ'οτι τα αλλα μου,κ γι'αυτο εχω την απορια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε τρελές πόσα γράψατε πάλι?????? Δεν σας προλαβαίνω πιά :lol:

Ηλιαννάκι μου μια χαρά είναι η κοιλίτσα σου και μην αγχώνεσαι.....φτου φτου......άντε να φας και τον χαλβά να ησυχάσεις!!!!!!!!

Τιτινάκι στο έχω ξαναπεί εγώ δεν βλέπω που τα έβαλες τα 6 κιλά...εκτός αν είναι στα αυτιά και τα κρύβουν τα μαλλιά σου!!!!!

Βερονικάκι αυτή η κοιλίτσα κρύβει τα διδυμάκια?????? Τέλεια είναι....

Για σκεφτείτε βρε κορίτσια...μέσα της αυτή η κοιλίτσα έχει ΖΩΗ!!!!!!!!!!!!!!!!! Δεν υπάρχει τίποτα πιο υπέροχο και μαγικό!!!!

Απ'οτι διαβάζω όλοι έχουμε βραδιά eurovision απόψε και φυσικά....ντελίβερι!!!!! Κι εμένα μ'αρέσει πολύ ο Λούκας, ελπίζω να πάει καλά γιατί το έφαγαν το παιδί με την γκρίνια......αλλά μου αρέσει πάρα πολύ η συμμετοχή της Γαλλίας, θεϊκή φωνή και παίδαρος! Για να δούμε....θα βρίζουμε πάλι όσους δεν μας ψηφίζουν?????

Αααααα όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου αυχενική μου έκαναν κολπικά γιατί δεν μπορούσαν να δούν καλά το μωρό (δεν πλήρωσα τίποτα γιατί την έκανα στην κλινική που γέννησα και είχε κανονίσει ο γιατρός μου να την κάνω στη ζούλα, γλίτωσα 150 ευρώ) ...τώρα μου έκαναν από την κοιλιά (κόστιζε 50 ευρώ αλλά την καλύπτει το ΙΚΑ και δεν έδωσα τίποτα). Και στις δύο, δεν είδα τίποτα γιατί η οθόνη ήταν πίσω μου αλλά ούτε dvd μου έδωσαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ οχι δεν εχω νιακι μου φεις!!!!!!!!!!κριμα!!!!!!!ειμαι κ ασχετη απ'αυτο!!!!!!!

ναι περιπου τοσο τα ακουσα!!!!!!πολυ νωρις!!!!

νασιουλα μου πως εισαι κοριτσακι μου??ηρεμησες με την συγχηση σου????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΕ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ Κ ΘΑ ΦΑΣ Κ ΧΑΛΒΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΗΜΟ ΜΕ ΤΟΝ ΧΑΛΒΑ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΑ ΚΕΡΑΣΙΑ ΤΙ ΤΡΑΒΑΜΕ?Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Κ ΝΑ ΜΙΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΜΕΤΑ ΤΙΝ ΓΕΝΝΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ Κ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ Κ ΠΑΛΙ ΚΟΡΜΑΡΕΣ!!!!!!!!!!ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΞΥΡΙΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΛΥ ΒΑΡΕΤΟ Κ ΚΟΥΡΑΤΙΚΟ ΣΤΙΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΚΥΒΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΟΙΑΝΕΙ Κ ΠΟΝΟΣ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΑ.....ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΠΕΘΑΝΕΙ ΣΤΙΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΕΠΛΥΝΑ ΤΟ ΠΑΠΛΩΜΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΑ ΣΙΔΕΡΩΣΑ 3 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΕΒΑΛΑ 2 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΒΓΗΚΑ ΓΙΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΜΑΓΕΙΡΕΨΑ ΠΙΑΤΑ Κ ΤΩΡΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΗΚΩΘΩ ΠΑΛΙ Κ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΠΙΤΙΚΗ ΠΙΤΣΑ.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι νιακι μου θα τα λεμε απο'δω μονο!!!!!!! :(

αχ μυριακι μου θα μας τρελανουν τα μωρακια μας αυτη την εποχη!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

βρε ξεκουρασου κ λιγο δεν χρειαζεται να τα κανεις ολα μαζεμενα!!!!!!!!!!!!το μωρακι??????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννάκι μου η εγκυμοσύνη μου έφερε κι ένα ελαφρύ αλτσχάϊμερ :?:shock: και ξεχνάω και βαριέμαι να ασχοληθώ περισσότερο γιατί συγχίζομαι....κι άμα συγχίζομαι τρώω :lol::lol:

Μυριάκι μου κεράσια.......μιαμ μιαμ τρελαίνομαι για κεράσια κι ελπίζω να μπορώ να φάω γιατί στην κόρη μου τα λιμπιζόμουν κι όποτε έτρωγα έκανα εμετό! Με ρέγουλα οι δουλειές καλό μου...κι εγώ ξεπατώθηκα σήμερα, πτώμα είμαι τώρα!

Εγώ πάντως κοριτσάκια μου δεν ξέρω αν αυτό που αισθάνομαι μερικές φορές είναι το μπεμπάκι......δεν το νιώθω και κάθε μέρα...την κόρη μου την ένιωσα πρώτη φορά στην 18η εβδομάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax myriam moy emena moy thymizeis kolo den vazw katw xaxaxaxxa.....kai twra kathome....... persi mexri kai poy evafa to spiti asta leme gia trela...........

koritsia egw varieme na paw kapoy apopse kai lew na thn ksaplarw ston kanape me froyta ...... giati fai pros to paron den thelw...........

kai lew twra na ton steilw gia karpoyzi to allo to efaga se 4 dwseis 10 kila htan to katafera omws xaxaxxaxa

eytyxws ta froyta moy leei fata ola xaxaxaxxaxa nai alla kai ayta exoyn zaxarh plaka plaka kai o giatros moy eipe mhn kanw kai treles giati den einai dyskolo na anevei kai ayto ksafnika

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsares mu!!!!mia xara vlepo eiste oles!!!!delivery, e!!!!!ax ti yeleies einai aftes oi vromies!!!!kai eno prin ta apefevga trella , tora de boro na ta vgalo apo to mialo mu!!!!

hlianaki i koilitsa su einai teleia, min kathesai kai agxonesai!!!!na skeftesai to moraki su pu einai ekei mesa!!!!

maraki esi ti kaneis????nasiula???esi giati den exeis tikeraki???poso eisai???fylo den exeis dei akomi???filakia se oles tis koilitses kai kali tiletheasi kai DELIVERY!!!!mu trexun ta salia!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...