Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα εγκυούλες μου....:)

καταρχην να πω.......φτουυυυ.....φτουυυυ...τις πανεμορφες κοιλιτσες σας Βερόνικα μου και Ηλιάννα μου.....είναι υπέροχες....:)......

Νάσια μου γλυκιά, μην συγχιζεσαι καλή μου......όλοι είναι ίδιοι...αυτό δεν αλλάζει....αλλά είναι το άλλο μας μισό και τους αγαπάμε.........:)...οπότε τους υπομένουμε...:)...όπως και αυτοί εμάς...:)....

Άννα Μαρία μου ο υπέρηχος με το νινάκι σου είναι καταπληκτικός...:).....μπράβο κοριτσάκι μου...:)....

άντε και στα δικά μας τώρα.....αναμένω με λαχτάρα να το δω και εγω έτσι το μικρούλι μου...:)

Ηλιάννα μου καλή.......πώς μου είσαι σήμερα?........

Μαιμουδάκι μου η κοιλίτσα μου μια χαρούλα, καμιά φορά έχω κατί ενοχλήσεις αλλά είναι μέσα στο πρόγραμμα και αυτά...:)

Μάντι μου πως πάει?.....

΄

Κατερίνα μου?.....εσύ...?......το νινάκι σου καλά?....

Μαρία μου ελπίζω να ηρέμισες λιγουλάκι από χθες....και το αγοράκι σου να είναι μια χαρούλα σήμερα...

Τιτινάκι μου?......όλα καλά με το στομάχι εεε?......εεμμμμ...πιτσούλα είναι αυτή......κάνει θαύματα...:)..χαχαχα....

Α....ααααα.....βρε κορίτσια......η αυχενική γίνεται διακολπικά ή από την κοιλιά?......για να ξέρω τι με περιμένει.....και ποση ωρα κραταέι και τι κανουν?.....για πείτε μας...:)

Σας φιλώ όλες....

ΥΓ:...Άννα Μαρία μου έχω κάνει ιδιωτικό συμφωνητικό κύησης με το μικρούλι μου, θέτοντας και ποινική ρήτρα ως προς τα λεπτά και τα δευτερόλεπτα....χαχαχαχα.......οπότε......δεν μπορεί να κάνει και αλλιώς...χαχαχα........αστειεύομαι......:)....απλά το τικεράκι μου κάνει εξυπναδούλες και ναζάκια...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SOU MIKI!!!!!!!!!NAI MIA XARA TO STOMAXAKI SHMERA.....THAYMATA KANEI H PITSOULA NAI...XAXAXAXAXA :lol::lol::lol::lol: EGW TWRA EXW ARXISEI NA EXW MERIKES KAOURES.... :?:?:?

EGW THN AYXENIKH THN EKANA SE DHMOSIO KAI DEN HMOUN KATHOLOU EYXARISTIMENH KRATISE POLY LIGO KAI O GIATROS EVLEPE ALA NTALON....PANTWS EMENA MOU THN EKANE STHN KOILIA OXI KOLPIKA.....AS APNATISEI KAPOIO ALLLO KORITSAKI POU THS THN EKANA ANTHROPINA POSH WRA KRATAEI...PANTWS VLEPEIS TO MWRAKI SOU OLOKLIROMENO KAI EINAI YPEROXH EIKONA....OPWS KAI THS ANNA MARIAS THN EIKONA POU EINAI TELEIA!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

edw eimai akoma e??????etoimastika kai ton perimenw............evala kati poyxalakia egkymoshnhs poy eixa parei perisi apo to benneton mia xara einai kana dyo fores ta eixa valei einai kalokairina....ax poso moy aresei h koilitsa xaxaxaxaxa...kai thelw na thn toyrlonw kiolas xaxaxaxa :ymblushing::ymblushing::ymblushing::ymblushing::ymblushing::ymblushing::ymblushing:

na sas pw kai egw apo panw eixa kanei thn ayfenikh einai poly omorfh stigmh poy to vlepeis men einai tosodoyli alla einai ena anthropaki mwle..........

den nomizw na thn kanei kamia kopela apo katw dioth den kanei pia na kanoyme kolpiko yperhxo se toso proxorimenh egkymoshnh alla an kapoia exei kanei as mas pei.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια κ εγω ρωτησα πιο πριν πως γινεται η αυχενικη...

αν δεν κανω λαθος εγω στον ανασταση την ειχα κανει κολπικα αλλα δεν κοβω κ το κεφαλι μου..

γιαυτο ρωτησα, δεν ειμαι σιγουρη, μου φαινεται περιεργο απο τη μια να την εκανα οντως κολπικα απο την αλλη εχω αυτη την εντυπωση..

νια τελεια η κοιλιτσα βρε!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιτίνα μου και Βερόνικα μου σας ευχαριστώ θερμά για την απάντηση περί αυχενικής.....:)......όχι τίποτα, για να ξέρω αν πρέπει να ανοίξω πάλι τα πόδια μου ή όχι, καθώς και τί πρέπει να φορέσω...χαχαχα.....

Πολύ χαίρομαι που το στομαχάκι σου είναι καλύτερα Τιτίνα μου και σου το λέω γιατί έχω έλκος και γνωρίζω πολύ καλά τί θα πεί πόνος στο στομάχι.....απλά μίλησε με τον γιατρό σου μήπως και σου δώσει κάτι για τις ενοχλητικές καούρες....:)....

Βερονικάκι μου, καλά κάνεις και χαίρεσαι με την πανέμορφη κοιλίτσα σου και ακόμη περισσότερο που θέλεις να την ΄δείχνεις κιόλας....άσε που όλες λίγο πολύ έτσι κάνουμε με τις μικροσκοπικές κοιλίτσες μας...θέλουμε να τις βλέπουν όλοι...χαχαχαχα....

καλό απόγευμα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιτίνα μου να σου πω την αλήθεια ο γιατρός μου είπε ότι μπορώ να πίνω ένα καφεδάκι την ημέρα....:).....αλλά δεν το τραβάει ο οργανισμός μου....όμως προχθές είχα έντονη επιθυμία για freddo και πήγα και πήρα αλλά τον έπινα λιγο λίγο όλη την ημέρα...:)

χαχα....τί κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και πάλι κοριτσάρες!

Λένα, μ' αρέσει που λες στη Νάσια να μην κάνει δουλειές κι εσύ ξεσκίστηκες, χιχι! Εγώ σήμερα πήγα να φτιάξω ένα πιλαφάκι με ντοματούλα, κρεμμυδάκι και λούντζα (είδος αλλαντικού) και κουράστηκα τρομερά. Τηγάνισα κι ένα μπιφτεκάκι που φτιάχνει η μάνα μου και τα βάζουμε στην κατάψυξη. Πού οι ένδοξες μέρες που έφτιαχνα δικές μου μπιφτεκάρες και τις σέρβιρα σε ψωμάκια με σάλτσες που έφτιαχνα, κ.λπ. Πάνε πια αυτά... Να δούμε πότε θα ξαναμαγειρέψω σαν άνθρωπος.

Α, για τα κορίτσια που ρώτησαν, εγώ την αυχενική την έκανα απ' την κοιλιά. Ευτυχώς πλέον στους υπέρηχους δε χρειάζεται να είμαστε ένα βήμα πριν το κατούρημα (μερικές φορές και ένα βήμα μετά). Χτες μάλιστα μου ζήτησαν να πάω τουαλέτα πριν την εξέταση. Νομίζω κράτησε γύρω στο μισάωρο, βγήκαν πολύ ωραίες οι εικόνες και η γιατρός ήταν πολύ κατατοπιστική, αλλά μια χαρά τα σκάσαμε τα 200 ευρώ. Μάλιστα, όταν πληρώσαμε τη γραμματέα, της δίνω τα λεφτά και περιμένω κοιτάζοντας το μπλοκ αποδείξεων και μου λέει, με ελαφριά έκπληξη στη φωνή "α, θέλετε απόδειξη;". Όχι, θα σας τα αφήσω μαύρα τα 200 ευρώ, δεν κάνει τίποτα.

Όσο για τον καφέ. εγώ πίνω το πρωί ένα νες με μισό κουταλάκι κανονικό νες μέσα, και τίποτε άλλο από καφέ όλη μέρα. Ρώτησα το γιατρό και είπε ότι τέτοια ποσότητα επιτρέπεται. Όσες φορές δεν ήπια καφέ, ήμουν χειρότερα από ζόμπι, ένα μάτσο χάλια.

Φωτογραφία από εμένα θα κάνετε καιρό να δείτε. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι παλιιιιι

σε ζωντανη συνδεση ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ επιτελους :D

καλε τι κοιλουμπες ομορφες ειναι αυτες?

τρελενομαιιιιιιιι :D

σημερα μιας και αυριο δεν εχει σχολειο ο μεγαλος

θα πανε στην γιαγια και τον παππου

και εμεις θα εχουμε καποιους φιλους το βραδυ

και καλα να δουμε eurovision αλλα εχουμε καιρο να τους δουμε

και μαλλον γλωσσα δεν θα βαλουμε μεσα 8-)8-)

α! και επειδη να μαγειρεψω ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ για τοσα ατομα..

guess what. ντιλιβεριιιιιιιιιι :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίκι μου να σου παραθέσω κ γω την προσωπική μου εμπειρία όσον αφορά την αυχενική διαφάνεια. Μαγική εμπειρία αν εξαιρέσεις ότι επειδή με είχαν ενημερώσει ότι θα γίνει πάνω στην κοιλίτσα, όπως και πραγματικά έγινε, έκανα το λάθος (δεν ήμουν και στα καλυτερά μου για ιδιαίτερες περιποιήσεις και επιπλέον δεν μου επέτρεπε τότε κ πολλές κινήσεις ο γιατρός πέρα από ένα ντουζάκι) και πήγα με τον Αμαζόνιο πρώτη μούρη!!!!!Κανονικό δάσος!!!Βλέπεις με έβαλαν να γδυθώ από τη μέση κ κάτω και μου έδωσαν να βάλω μια ρομπίτσα!Ακόμα δεν κατάλαβα γιατί!!Από τότε βέβαια είπα ότι πριν από κάθε ραντεβού θα ξυρίζομαι κόντρα! :D:D Αν και εφόσον θα μου το επιτρέπει η κοιλίτσα μου βέβαια'Οσο για τη διάρκεια της εξέτασης..παρά τα 200€ ήταν μόνο 10 λεπτά, το μόνο καλό είναι ότι μας έδωσαν dvd με τον υπέρηχο!

Ηλιάννα και Νία πολύ γλυκές οι κοιλίτσες σας!

Και το μέγεθος της κοιλιάς μην σας προβληματίζει καθόλου κορίτσια..Τέτοια θαυματάκια κρύβουμε μέσα σ αυτές και θα κοιτάμε λεπτομέρειες?? Εντάξει γυναίκες είμαστε αλλά θα έχουμε αν όλα πάνε καλά μετά τη γέννα πολύ χρόνο να χάσουμε τα επιπλέον κιλά!

Κρίμα που δεν είμαι πολύ της τεχνολογίας για να σας δείξω κ την δική μου κοιλίτσα.. Πρέπει να ζητήσω την συνδρομή του άντρα μου..!

Μαρία μου κ εμείς βραδιά Εurovision απόψε! Φυσικά με ντιλίβερι!!!!!!!!!!!!Έχουμε μια χαρά δικαιολογία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou katerinaki kai maraki!!!!!!!!!!!!!!!oloi eurovision vradia exoume shmera e????h einai dikaiologia gia na fame apexw????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol: koritsia emena pantws mou aresei poly to tragoudi mas kai o lucas exei poly wraia fwnh!!!!!!!!epishs mu aresei para poly to zeimpekiko kai me anatrixiazei thn stigmh pou xorevoun!!!!!!!!!!!!gia na doume tha paroume kalh thesh????den lew na paroume thn prwtia giati tha eoxume na plhronoume kai thn eurovision meta...... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα μωρε δεν πειραζει δεν νομιζω να παρεξηγησε

ο γιατρος κατερινουλα :)

οσο γιατην φωτογραφια εδω που γραφεις

εχει κατω δευο επιλογες σε ενα μπλε πλαισιο μια που λεει "επιλογες"

οπου το μονο τικαρισμενο πρεπει να ειναι το

" Προσάρτηση υπογραφής (η υπογραφή μπορεί να αλλάξει από τον Πίνακα Ελέγχου Μέλους)"

και αν πατησεις διπλα που λεει "προσθηκη συννημενου"

θα σου εμφανισει 2 κουτακια

στο ενα λεει επιλογη αρχειο το πατας και βρισκεις την εικονα

στον υπολογιστη σου πατας οκ

και μετα θα σε ξαναβγαλει παλι στο ιδιο μερος..

τοτε θα πατησεις "προσθηκη αρχειο" αυτο θα κανει καποια δευτερολεπτα και μετα εσυ θα υποβαλεις

το μηνυμα σου :D

χριστινακι συμφωνω..

εσυ κι ολας που εχεις μεγαλυτερη κοιλιτσα πως βολευεσαι?

εγω στις προηγουμενες εγκυμοσυνες μου δεν μπορουσα μονη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ παλι κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!κοιμηθηκα κ να'μαι φρεσκια φρεσκια!!!!!!!!!!!!εχω τα νευρα ομως γιατι εγραφα μια ωρα απ'το κινητο κ σβηστηκαν οοοοοοοοοολα!!!!!!!ενα κατεβατο ολοκληρο ειχα γραψει :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

κοριτσια μου πηρα τηλ τον γιατρο μου κ τον ρωτησα για την κοιλια μου γιατι ειναι τοοοοσο μεγαλη!!!γιατι πολυ στεναχωριεμαι που μου λενε ολοι ετσι!!!!!!!!κ μου ειπε κατ'αρχην να μην στεναχωριεμαι,γιατι εχω κανει ηδη δυο γεννες κκ η δευτερη απεχει μονο δεκα μηνες απο την εναρξη της εγκυμοσυνης μου.επειτα η μητρα δεν εχει παει ακριβως στη θεση της κ πως δεν θα μεγαλωσει τοσο οσο νομιζω,τωρα στην αρχη θα ειναι λιγο πιο μεγαλουτσικη!!!!!

νιακι μου πολυ γλυκουλα η κοιλιτσα σου με τα δυδυμακια σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!φτου φτου!!!!!!!

τιτινακι μου πολυ χαιρομαι που εισαι σημερα καλα!!!!!!!μπραβο κοριτσι μου!!!!!!!

μικι μου πως εισαι κοριτσακι μου?????η κοιλιτσα σου?????????????????πολλα φιλακια στην κοιλιτσα!!!!!!!!

βρε μαιμουδακι γιατι λες πως παλι καλα που δεν την ειχες δει λαιβ την κοιλια της κοπελας?????τι το τρομαχτικο ειχε?????????????????

οσο γιατην αυχενικη στις δυο μου εγκυμοσυνες της ειχα κανει κανονικα στην κοιλια.τωρα ομως ο γιατρο;ς μου την εκανε κολπικα.πως κρατηθηκα κ δεν του ειπα τιποτα.................. :evil: δεν ξερω γιατι ομως,ισως επειδη ητανε μικρο το μωρακι μου!!!!!!!

α καφε πινω εναν αντε καμια φορα δυο την ημερα,με την συμβουλη του γιατρουλη μου παντα!!!!!!

ααααααααααααααααααααααααα δεν σας ειπα............................ αυριο θα παμε βολτα βορειο ευβοια κ σε ενα μερος που θα παμε σε μια εκκλησια, τι πουλανε εκει??????????????????????????????????????????????????????????????? ............................................................. ΧΑΛΒΑ ΦΑΡΣΑΛΩΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ε ναι λοιπον αυριο επιτελους θα φαω χαλβα που τοσο πολυ λαχταραω να φαω τοσο καιρο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μαρακι μου πολυ καλα θα κανεις,σιγα μην κατσεις να μαγειραψεις για τοσα ατομα.ντελιβερι κ παλι ντελιβερι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κατερινουλα μου συμφωνω απολυτα μαζι σου κοριτσακι μου για τα κιλα κ την κοιλιτσα!!!!!!!εδω φαιρνουμε στον κοσμο μια ολοκληρη ζωουλα αυτα θα σκεφτομαστε?????????????????????

καλα οσο για τον γιατρο κ το δασος ποτε μα ποτε δεν πηγαινω αρκουδιτσα!!!!!ακομα κ στις γεννες μου

ημουν σενια!!!!! :lol::lol::lol: αφου με ρωταγανε ποιος / πως με ξυρισε αφου πλεον ειχα χασει καθε οπτικη επαφη με το σημειο εκει κατω!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

καλα αν ομως δεν μου το επετρεπε ο γιατρος εννοειται πως δεν θα εκανα τιποτα!!!!!!!!!!!!!! ;)

αλλα κ παλι.........................!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΤΟ ΤΟ ΦΙΛΕΝΑΔΑΚΙ ΜΟΥ

χαχα τι κανεις σουρτουκα?

καλα ρρ τρελεγκο γιατι στεναχωριεσαι

μια χαρα ειαι η φουσκωτη σου κοιλιτσααα εμενα

πολυ μαρεσουν οι μεγαλεεεεεεες :D

ΚΑΙ ΘΑ ΦΑΣ ΚΑΙ ΧΑΛΒΑΑ?

ποιος σε ποιανειιιιιιιιιιιιιι??????????????????? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...