Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν2


Recommended Posts

μαρακι να σας ζησει!!! παντα γερη κ δυνατη να ειναι!!!

επισης θελω λεπτομεριες γιατο χτεσινοβραδινο...

μερος, ωρα, σταση, διαρκεια :lol::lol::lol::lol::lol:

μιριαμ οχι δεν πηγα, απο δευτερα τωρα!

τιτινα μπορει να κρυωσες η κατι να σε πειραξε, ποιος ξερει..

στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ενω δεν ειχα απολυτως κανενα συμπτωμα περα απο υπερβολικη κουραση, απο τον 7ο μηνα κ μετα επειδη ο πασας μου ηταν πολυ ψηλα μεχρι να γεννησω εκανα πολλους εμετους..

μικι η κοιλιτσα καλα??

αχ ο αναστασης δεν κοιμηθηκε σημερα το μεσημερι καθολου... δεν ηθελε να κοιμηθει στην ωρα του κ μετα δεν τον αφηνα εγω, του εκρυψα κ την πιπιλα :lol::lol: η κακουργα μανα.. αλλα ευτυχωωωωωωως μολις κοιμηθηκε!! πολυ περιεργο μου φαινεται, ησυχια απο τις 9.15 ενω αλλες μερες κοιμαται καλες11!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!

καλέ λίγες ωρίτσες έλειψα...τί γράψατε πάλι???

Κάναμε μπάνιο την μικρή μου πρίν λίγο και τώρα την κοίμησε ο μπαμπάς της...αλλά το τί τραβάω για να την ντύσω μετά το μπάνιο ρε κορίτσια δεν περιγράφεται!!!!! Ήθελα να της κόψω και τα νυχάκια και δεν καθόταν με τίποτα...ασκήσεις αέρος εδάφους έκανα για να τα καταφέρω!!!! Λένα μου κόντεψα να κρεμαστώ στον πολυέλαιο αλλά για άλλον λόγο :lol::lol:

Άννα Μαρία μου όλα τέλεια ε? Μπράβο κορίτσι μου, όλα με το καλό!

Κατερινούλα καλώς μας ήρθες και με το καλό να έρθει ο μπέμπης σου!!

Μυριάκι μου και ο δικός μου αιματοκρίτης έπεσε πάρα πολύ, πολύ χειρότερα από τον δικό σου...πρίν δύο μήνες είχα 39.6 και τώρα έχω 35.5. Πιθανόν να ζαλίζεσαι απ'αυτό, μην ανησυχείς καλό μου θα πάρεις συμπλήρωμα και θα είσαι ΟΚ. Εγώ όταν γέννησα την κόρη μου έπαιρνα σίδηρο έναν ολόκληρο χρόνο για ξαναφέρω τον αιματοκρίτη στα ίσα του αλλά τελικά τον ανέβασα στο 44 (από 26!!!!!)...οπότε μην ανησυχείς, αυτό είναι κάτι που διορθώνεται!!!!

Μίκι μου μην χάνεσαι βρε κουκλίτσα μου...τί κάνει το μπεμπάκι??????

Τιτινάκι μου μήπως σε πείραξε κάτι από αυτά που έφαγες? Να ξέρεις ότι όσο προχωράει η εγκυμοσύνη το στομάχι θα γίνεται πιο ευαίσθητο και θα χωράει λιγότερα...πάντως κι εγώ όποτε τρώω αυγό (πάρα πολύ σπάνια) μου πέφτει πολύ βαρύ στο στομάχι!

Marie το 'πες και το 'κανες ε?????????? Άξια!!!!!!! Να σας ζήσει το ανιψάκι!

Ηλιάννα μου πώς είσαι?

Είπα να πάω μέχρι τον γιατρό μου σήμερα, να μας δεί και να δεί και τις εξετάσεις μου αλλά τζίφος...έλειπε σε συνέδριο!!!!! Μάλλον την Δευτέρα θα ξαναπάω...

Πεινάωωωωωω.......τί πρωτότυπο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε νασια!!! μη μου πεις οτι ανεβηκες τελικα!! :lol::lol::lol::lol:

αχ κ εμας ετσι κανει... δε θελει να βγει απο το μπανιο, τελειωνει ολο το ζεστο νερο κ μετα ειναι παγωμενο, οποτε βγαινει κ γκρινιαζει... αλλα αυτο δε συγκρινεται με τα ουρλιαχτα οταν ειναι να αλλαξει παμπερς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! το τι σκαρφιζεται που παει κ κρυβεται δε φανταζεσαι!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΗΡΕΜΗΣΑΜΕ ΛΙΓΟ Κ ΓΩ Κ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ!!!!!!ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΑΜΩΤΟ Κ ΕΓΩ ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ......ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε νασια!!! μη μου πεις οτι ανεβηκες τελικα!!

Όχι καλέ πού να ανέβω...θα έσκαγα κάτω σαν το καρπούζι :lol::lol::lol: Εμένα η δικιά μου για στριπτιτζού το πάει...αν την γδύσω μετά δεν κάθεται με τίποτα να την ξαναντύσω!!!!!!! Σηκώνεται και φεύγει και την κυνηγάω σε όλο το σπίτι, τρέχει ξεβράκωτη πάνω κάτω με τα πιπιά και τα κωλιά απ'έξω =)) παρόλο που γίνομαι πτώμα ρίχνω πολύ γέλιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol: Νασια πολυ γελασα!!!!Αστερακι η μικρη σου!!!Αχ τα κοριτσακια ειναι ναζιαρικα πως να το κανουμε!

Σημερα κοριτσια ειχα εγκαινια... :lol: ο πρωτος εμετος....παει το μισο τοστ που εφαγα, το λυπηθηκα :lol::lol: αλλα ολη την αλλη ημερα ημουν καλα,πολυ κουφο!!!

Ποια κανει σεξ και μας το κρυβει? :-w=p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια πέθανα στο γέλιιο!!!!!!!!!!!! Με τα κωλιά και τα πιπιά απ' έξω, χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Καλά, μου θύμισες την ξαδέλφη μου, που όταν ήταν μικρή, αλλά όχι τόσο μικρή, πεντέξι χρονών περίπου, δε φορούσε βρακί, γιατί λέει, αφού θα το λερώσει, τι να το φορέσει; Έτσι δεν έβαζε βρακί! Καλά, και τώρα που είναι δεκαπέντε, όπως ντύνεται... ημιξεβράκωτη είναι πάλι...

Μίκι, μ' αρέσει το τικεράκι σου που λέει και δευτερόλεπτα. Καλά, πώς το ξέρει; Συμβόλαιο με το μωρό έχετε κάνει;

Την κοιλίτσα την χαϊδεύω συνέχεια!

Χριστίνα, κουράγιο, εμείς τι να πούμε με τις αναγούλες και τους εμετούς. Πάντως, τα αβγά πρόσεχέ τα. Στο τηγανιτό αβγό ο κρόκος δεν ψήνεται καλά, οπότε υπάρχει κίνδυνος για σαλμονέλλα (άντε πάλι). Φυσικά θα είχες και διάρροια, οπότε μάλλον απλά σε ανακάτεψαν. Γενικά το λέω για τα αβγά.

Άντε, κορίτσια, κλείνω γιατί είμαι χάλια σήμερα, ζαλιζομαι φρικτά, πάω να ξαπλώσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια τελεια η εικονα σου!!

καλε δε θυμαμαι, η αυχενικη γινεται κολπικα? η οχι???

χαχαχαχαχαχαχα νασια με πεθανες καλε!!!!

κ ο δικος μου τρεχει κ η τσουτσου χοροπηδαει κ λυνομαι!!!! αλλο που δε θελει μετα κ αυτος!!

τωρα βλεπει τον πατερα του πως κατουραει κ οταν τον ξεντυνω την πιανει κ κατουραει τρεχοντας :lol::lol::lol::lol:

αναστασια δεν ευχομαι να τους εκατοστησεις! :lol::lol::lol:

εγω παντως οχι, η κολωνα μου δε γυρισε ακομα! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδεςςς ..γεια σου Κατερινα και καλως μας ηρθες..μπα μπαα τι ειδα μας εκανε εισβολη και το Γιελιζακι ε??Ρε κοριτσια μην ανησυχιτε για τον αιματοκριτη..μια χαρα ειναι το 36 ειδικα με την εγκυμοσυνη που ολο και κατεβαινει..η κολλητη μου ειναι στον 5ο και εχει αιματοκριτη 26...πινει ενα συνδιασμο σιδηρων...αλλα αντε να ανεβει μια μοναδα...αυτο που κοιταει στις εξετασεις της ειναι τα αιμοπεταλια γιατι αμα κατεβουν τοτε θα κανει αιμοκαθαρση..οποτε μια χαρα ειστε στο 36..ετσι ειχα και εγω πριν κανα μηνα οσο για τις ζαλαδες ο οργανισμος κουραζετε δουλευει διπλα εγω εχω και ταχυκαρδιες που φτανουν τους 112 παλμους και με κουραζουν αλλα ειναι φυσιολογικο...γεια σου Ηλιαννακηη μια χαρα και εγω..Τιτινοοο δεν μιλησαμε σημερα ελειπα σχεδον ολη μερα...αφηστε μου εσπασε το σφραγισμα και εψαχνα γιατροο..μην περασω το ΣΚ και παθω τπτ...βρικα ενα πολυ καλο να ειναι καλα με προσεξε δεν πονεσα κιολας..δεν εβαλε φαρμακα και τετοια και ειναι σαν καινουργιο τωρα..Αννα Μαρια ολα καλα ε??ειδα και τη φωτο μια χαρα το μωρο..Μαρακιι ωστε ετσι εεε???Ατιμουλααα...εμενα ξυπναει ο αντρας μου το πρωι και λεει ειδα ονειρο...και λεω ασεεε εγω να δεις τι ονειρα βλεπω...λέει ασε στα ονειρα θα μεινουμε γιατι εγω με την κοιλια δεν μπορω....ακουτεεε??Και εγω φοβαμαι με τις συσπασεις..αα ναι τα πετρωματα συσπασεις ειναι αλλα ειναι φυσιολογικο αμα δεν σταματανε να ανησυχιτε...τι να κανουμε υπομονηηηη..τοσο Σ...Ε...Χ...ριξαμε μεχρι να το πιασουμε το μωρο...ας περιμενουμε...χιχιχι..φιλακιααα παω να φαω πατατακιαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ ο δικος μου τρεχει κ η τσουτσου χοροπηδαει κ λυνομαι!!!!

.......άν ποτέ συναντηθούν τα παιδιά μας........ :lol:

Αναστασία μου τουλάχιστον με τον εμετό ξαλαφρώνεις λίγο...δεν είναι έτσι? Κι εγώ έτσι είμαι...αναγουλιάζομαι δέκα μέρες συνεχόμενα και κάνω εμετούς την μία και μετά άντε πάλι ξανά από την αρχή...έχω λυπηθεί εγώ φαγητά........ :lol:

Μυριάκι μου θα τα ζήσεις κι εσύ αυτά (και όλες οι εγκυούλες) τα σκηνικά και θα γελάς......έχουν πολύ πλάκα όταν αυτονομούνται τα μικρά και κάνουν ότι γουστάρουν...αλλά πρέπει να έχουμε μάτια και στην πλάτη!!!!

Κίσκα μου πόσο θα ήθελα κι εγώ πατατάκια αλλά πρέπει να κόψω το αλάτι γμτ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασια κι εγω λεω μολις κλεισω τον 3ο και μετα να σοβαρευτω λιγο.Πηρα ηδη 2 κιλα, δεν ξερω αν ειναι πολυ ή λιγο τι λετε?

Καλα Αννα Μαρια αγωνιω κι εγω να παω για αυχενικη, τι τελειο που φαινεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν είμαι η κατάλληλη να σου πώ για κιλά Αναστασάκι μου γιατί έχω ήδη πάρει 6 :shock: αλλά δεν θα σκάσω κιόλας.....ευελπιστώ ότι μετά την γέννα (πρώτα ο Θεός) με δύο παιδιά δεν θα έχω χρόνο να τρώω οπότε θα τα χάσω (λέμε τώρα!!!!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΑ 2 ΚΙΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ...ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΧΕΔΟΝ 4 Κ ΦΩΝΑΖΕΙ.6 ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ Ε?Κ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΡΕΧΕΙΣ.ΑΜΑΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΙΛΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μυριάκι μου εμένα δεν τολμάει να μου φωνάξει γιατί του βγάζω μιά γλώσσα παντόφλα :lol: 6 κιλά και να σκεφτείς ότι με τις αναγούλες δεν μπορώ να φάω σχεδόν τίποτα! Απλά έχω πάρα πολύ μεγάλο πρόβλημα με το αλάτι...κάνω τεράστια κατακράτηση σε σημείο να μου λέει ο γιατρός ότι ίσως να έχω αλλεργία στο αλάτι και τουμπανιάζω...ακόμα κι όταν περίμενα περίοδο πάντα έβαζα 3-4 κιλά!!!! Απίστευτο κι όμως αληθινό!!!!! Και στην κόρη μου κατάφερα να βάλω 21 κιλά με ελάχιστο φαγητό και πολλούς εμετούς...γι'αυτό και δεν με κράζει ο γιατρός μου...ξέρει ότι δεν τρώω ποσότητες, τί να κόψω? Μόνο αν κόψω τελείως το αλάτι, ακόμα και τις τροφές που περιέχουν κρυφό αλάτι αλλά κόβεται ρε γμτ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟΥ ΦΩΝΑΖΩ ΓΙΑΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟΣ Κ ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ...ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΥ ΤΙΝ ΣΠΑΕΙ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΘΕ 2 ΩΡΕΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΤΣΙΜΠΑΩ Ε ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΠΙΑ.ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΤΡΟΩ ΤΙΝ ΜΙΣΗ ΜΕΡΙΔΑ ΦΑΓΗΤΟΥ Κ ΤΙΝ ΑΛΛΗ ΜΙΣΗ ΣΕ 2 ΩΡΕΣ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΙΝ ΦΑΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ 4ΩΡΟ ΘΑ ΦΑΩ ΦΡΟΥΤΟ ΧΥΜΟ ΚΑΤΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ Κ ΝΑ ΤΡΟΩ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΩ....ΕΧΩ ΑΔΙΚΟ!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν του φωνάζω του γιατρού μου...τον σφάζω με το γάντι 8-) Κι εγώ θέλω να τρώω όποτε μου 'ρθει η όρεξη Μυριάκι μου άλλωστε έχω σπάνια όρεξη με τόσες αναγούλες....σε καταλαβαίνω καλό μου! Τώρα καταλαβαίνω την μάνα μου που μου λέει "αμ τί νόμιζες έτσι εύκολα γίνεσαι μάνα?" κι εγώ την κορόιδευα πάντα! Αλλά όταν τα πάρουμε αγκαλιά θα τα ξεχάσουμε όλα.........ακόμα και τα κιλά! Αυτά θα τα θυμηθούμε μετά....όταν έρθει η ώρα για το σέξ που λέγαμε!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ειμαι πολυ χαρουμενη γιατι επιτελους εφτιαξα τον υπολογιστη με το δικτυο!!!!!!!!!!!!!!!!τα νευρα μου απο χθες που δεν μπορουσα να μπω!!!!!!!!!! :twisted:

βρε ανεμος ειστε εσεις!!!!!!!!!!!!!!δεν σας προλαβαιω!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλα ειμαι κ εγω κοριτσια μου μονο που κουραζομαι πολυ κ πολυ ευκολα, κ λαχανιαζω!!!!!!

εσεις εχετε συχνοουρια?????? εγω εχω αρκετα!!!!!!!!!!

τωρα λεω να φαω ενα παγωτακι ,φοβαμαι ομως μετα μην αηδιασω (οπως παντα) κ με χαλασει. :roll::roll:

τιτινακι μου πως εισαι????εισαι καλυτερα??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!Κ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ!!!!!ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΗΛΩ ΑΙΤΗΜΑ ΦΙΛΙΑΣ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ.....ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ Κ ΘΕΛΕΙΣ ΣΤΗΛΕ ΜΟΥ ΕΣΥ.ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΕΥΚΟΛΑ ΛΑΧΑΝΙΑΖΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΚΥΨΩ ΕΥΚΟΛΑ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.ΑΠΟ ΣΥΧΝΟΥΡΙΑ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ Κ ΤΙΣ ΝΥΧΤΕΣ Κ ΧΑΛΑΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...