Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν2


Recommended Posts

NAI EINAI TELEIA H B-EPIPEDOU....VLEPEIS TO MWRAKI SOU ARKETH WRA KAI VLEPEIS XERAKIA PODARAKIA MYTOULA MATAKIA KAI OLA TA SXETIKA....MPOREI NA SOU KANEI KAI YPERHXO 3D OPWS STHN FWTOGRAFIA MOU AYTO EIDIKA EINAI APO TA KALYTERA!!!!!!!!!!

AMA SOU EIPE AGORAKI TOTE DEN NOMIZW NA PESEI EKSW GIATI TA AGORAKIA FENONTE APO NWRIS!!!!ALLA PANTWS KAI STHN B-EPIPEDOU THA SOU TO EPIVEVEWSEI SIGOURA O GIATROS SOU!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ Κ ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΥΤΟΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΜΕ ΣΚΑΣΕΙ ΘΕΛΕΙ....ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΙΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ!!!!!ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣΩΡΗΣΕΣ ΣΤΙΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ Κ ΚΑΛΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!!!!!!!!ΝΤΙΟΣΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ!!!!!!ΕΙΠΑΤΕ ΧΤΑΠΟΔΙ Κ ΖΗΛΕΨΑ....ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΥΖΗΤΗΣΑΤΕ Κ ΒΡΗΚΑΤΕ ΤΙΝ ΛΥΣΗ!!!!!!!!!ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ....ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΑΝΑΓΟΥΛΑ Κ ΣΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΗΜΟΥΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΧΑΛΙΑ ΓΙΑΤΙ?ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Καλέ, μισή ώρα έκανα να σας διαβάσω!

Λοιπόν, αρχίζω με τα δικά μου: Κάναμε σήμερα την αυχενική, όλα τέλεια, διαθέτει απ' όλα: δύο πόδια, δύο χέρια, ένα κεφάλι, ένα στομάχι, ένα εγκέφαλο, μια καρδούλα που πάλλεται, ρινικό οστό, όλα τέλος πάντων, δε λείπει τίποτα! Οι μετρήσεις πολύ καλές, οι πιθανότητες για σύνδρομο Ντάουν απειροελάχιστες (περίεργο, αν γνωρίσει κανείς την οικογένεια του άντρα μου, χε χε).

Μου φαίνεται πολύ περίεργο πάντως, που είναι τελείως σχηματισμένο, αλλά τόσο μικροσκοπικό και ούτε η κοιλιά μου έχει φουσκώσει, ούτε το νιώθω καθόλου.

Ας σχολιάσω κι ό,τι θυμάμαι απ' τα δικά σας:

Κατερινούλα, καλώς όρισες!

Χριστίνα, μια χαρά που συζητήσατε. Καλά, ένα μήνα αποκλείεται, κατ' αρχήν θες σαράντα μέρες για να σαραντίσεις. :P Αλλά αφού θα μείνετε με τη μάνα σου, θα μείνετε όσο χρειαστεί και μετά βλέπετε για δικό σας χώρο, φτάνει να έχετε και οικονομική άνεση.

Λένα, ευτυχώς που είσαι καλύτερα. Καλά βρε, τι λατρεία είναι αυτή για τους μαθητές σου; Εγώ είναι κάποιοι που θέλω απλά να τους πυροβολήσω. Φυσικά, άλλο να είναι εφτά χρονών γλυκούλια μωράκια, κι άλλο να είναι από 17 μέχρι 45 και όλοι ψυχοπαθείς!

Νάσια, φοβερή η μέθοδος για το μάτι. Εγώ πάντως δεν πιστεύω καθόλου στο μάτι.

Νία, χαρά στο κουράγιο σου! Εγώ δεν έχω καθαρίσει ποτέ μου ψάρι, μόνο που το βλέπω αηδιάζω. Είτε το παίρνουμε καθαρισμένο, είτε το καθαρίζει ο άντρας μου. Εγώ ποτέ, το πολύ πολύ να το ψήσω. Καλά να περάσετε το βράδι!

Τώρα έχετε γράψει κι άλλα, αλλά πού να τα θυμάμαι όλα;

Όσο για τη Γιουροβίζιον, δεν ασχολούμαι καθόλου. Αφού για πολύ καιρό νόμιζα ότι ο Λούκας Γιώρκας εκπροσωπεί την Κύπρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΧΘΕΣ ΠΗΡΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΟΥΡΩΝ Κ ΑΙΜΑΤΟΣ ΟΛΕΣ ΚΑΛΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 36,0 Κ ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ ΓΑΜΩΤΟ,ΑΠΟ 37,7 ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ.Α Κ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΑΧΝΟ ΤΕΣΤ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΚΑΝΕ ΧΩΡΙΑΚΗ Κ ΕΙΧΕ 88,7 Κ ΣΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΙΣ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΧΩΡΙΑΚΗ Κ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΙΝ ΔΕΙ.ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια πολυ χαιρομαι που ολα ειναι τελεια!!! μπραβο στο νινι σας!!!!

ναι ρε, ειναι γλυκα αυτα, σου κανουν κ ζουζουνιες, τι χαρουλες θα κανει οταν σε δει ενας 30αρης??? παντως οχι αυτες που κανουν ταμικρα! :lol::lol::lol::lol:

κατερινουλα καλωσηρθες! ευχομαι η συνεχεια να ειναι πολυ πιο ευκολη!

τιτινα χαιρομαι που βγαλατε ακρη! εννοειται οτι το ζευγαρι πρεπει να μενει μονο του αλλα μια εξτρα βοηθεια τις πρωτες μερες θα τη χρειαστεις..

νια απο πουεισαι κοριτσαρα μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μύριαμ, εμένα ο αιματοκρίτης είναι νομίζω 35. Κι εγώ ζαλίζομαι συνέχεια, αλλά εμένα έχει να κάνει και με την κακή ποιότητα ύπνου. Πάντως, για το δικό μου οργανισμό, που έχω και αναιμία, μια χαρά είναι.

Λένα, μην το λες, οι τριαντάρηδες στο σχολείο μας είναι σαν πεντάχρονα στο μυαλό. Και οι σαρανταπεντάρηδες μη σου πω.

Πέρσι είχα έναν σαρανταπεντάρη που έριχνε σαΐτες στην τάξη. Και φέτος τον έβαλα να διαβάσει κάτι μαζί με έναν εικοσιεξάχρονο, κι αντί να διαβάζουν τα λόγια του Οιδίποδα και του Τειρεσία, αυτοσχεδίαζαν και λέγανε αισχρολογίες. Οπότε, πόσο να τους πεθυμήσω;

Χριστίνα, όχι, δε μάθαμε φύλο, δε φαινόταν ακόμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααχ ααχ ααχ κοριτσακια μου

χθες το απογευμα βγηκα γιατι πλακωσε δουλειαααα 8-)

σας διαβασα καλε 7 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΡΑΨΑΤΕΕΕΕ? :shock::shock::lol::lol:

νια μου σημερα εχει ψαρακι και παρεακι το μενου?

και εμενα πολυ μαρεσουν αυτες οι συγκεντρωσεις χαχαχα :lol:

να περασετεε τελειααααααααα ευχομαι :D

με το κο και τα αποτελεσματα των εξετασεων

νασια ολα καλα με τον οδοντιατρο?

οντως οι ατιμοι ειναι πολυ ακριβοι, και γναθοχειρουργοι και

ορθοδοντικοι.. χρυσους τους εχουμε κανει :!:

κυο τι καλαα! ολα μια χαρα δλδ :D

με το καλοοο με το καλοοοοο :D

κατερινουλα καλως μας βρηκες..

μην παρεξηγησεις ειμαστε λιγο τρελεεες :oops:

αννα μαρια ΣΟΥΠΕΕΕΕΕΕΡ.. αρτιμελεστατο το μπιζελακι σας :D:D:D

σεξ μετα την γεννα κλάυτα χαραλαμπεεεεε!

ευη τι ακουω? ονειρααααα βλεπουμεεεεε?

ΝΤΡΟΠΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ.. χαχαχαχα

στην κουζινα, στο μπανιο, στο γκαζον, στον παγκο, στον νεορχυτη, στον καναπε, στην πολυθρονα, στο αμαξι.. χαχαχαχχαχαχαχα :lol::lol:

τιτινακι μου αυτο θα ελεγα και εγω,

οπου αισθανεσαι εσυ καλα.. και θα εχεις και την μανουλα σου

οπου δεν θα την ντρεπεσαι δλδ και με το βυζι εξω να σε δει

δεν θα ντραπεις (γιατι ετσι θα τριγυρναμε ολες στις αρχες :lol::lol: )

μωρη μαιμουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

ΣΧΟΛΕΙΟΟΟ ΘΕΣ? εε δεν σε κραταμε αλλο πηγαινεεε χαχα

νταξει μεχρι την δευτερα περδικι θα σαι..

ειδικα αμα το κανονισει ο αντρουλης σου :roll::roll::roll:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

και τσοντες διαβασα οτι βλεπαμεεε, ρρ αθεοφοβη

παει το παιδι το εβγαλες σεξομανη χαχαχαχα μην απορείσεις οταν ερθει

αυριο να σου πει "μαμα στριμωξα το κοριτσακι στην γωνια της παιδικης χαρας" χαχαχαχαχ

σας αναστατωσα με το θεμαα μου?

ζητω συγνωμηη :oops::oops:

λοιπον τα δικαααα μου..

πηγαμε το πρωι και ειδαμε το μωρο και την κουνιαδα μου

καλα μια γλυκαα ε? 3.300 γεννηθηκε ζωη να 'χει..

:D:D:D

ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΧΩ ΝΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

τι εκανα χθεεεεεεεεεεες βραδυ?????????????

ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ

:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SOU MARIAAAAAAAAAAAAAAAAAA MWRE MPRAVOOOOOOO THN EKANES THN ATAKSIA SOU MPRAVOOOOOOOOOOOOO [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif]

KORITSIA EMENA EXOUN ARXISEI EDW KAI 3 EVDOMADES PETRWMATA STHN KOILIA....AYTO EINAI POU LENE SYSPASEIS???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία τουλάχιστον εσύ που μπορείς να κάνεις τρελίτσες εκμεταλεύσου το!Τι να λέμε κ εμείς..?Σε λίγο θα ξεχάσουμε πως γίνεται όπως πάει.

'Οσο για τον αιματοκρίτη μην ανησυχείτε κορίτσια, υπάρχουν κ χειρότερα. Στις εξετάσεις που έκανα πριν μια εβδομάδα είχα 32! Μάλλον πρέπει να αρχίσω να τρώω κρέας παρόλο που δεν είναι το καλύτερό μου..Υποθέτω ο γιατρός θα μου διπλασιάσει τη δόση του σιδήρου. Δεν με πειράζει όμως, ο σίδηρος είναι το μοναδικό από τα συμπληρώματα που συμπαθώ. Τόσα χρόνια με αναιμία τον "αγάπησα"!

Τιτίνα μου εγω αισθάνομαι ώρες ώρες πολύ σφιχτή την κοιλιά μου...Δεν ξέρω αν λέμε το ίδιο..Συσπάσεις?? Να ανησυχήσω..??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας θεες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε???????????????????

βρε τρελοκομειααααααααααααααααααααααααα ποσα γραψατε παλι?????????σας ειχα αφησει στην 26 κ τωρα σας βρισκω στην 42 :shock::shock::shock::shock::shock::shock::o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

ηθελα να μπω το βραδυ ομως δεν ειχα δικτυο :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

τεντυ μου πολυ χαιρομαι που ειναι ολα μια χαρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τελεια κοριτσι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

κουο μου μπραβο κοπελα μου ολα μια χαρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αννα μαρια μου μπραβο ειδες ολα πανε καλα!!!!!!!!!

κατερινακι μου καλως ηρθες κοπελα μου κ με το καλο το μωρακι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!απο δω κ περα ολα θα ειναι καλυτερα!!!!!!!! ;);)

τιτινα μου κ εγω συμφωνω απολυτα με τα κοριτσια!!!!!!χαιρομαι πολυ που συμφωνησε κ ο αντρουλης σου!!!!!μη σε αγχωνει αυτο κοριτσακι μου!!!!!!ολα θα γινουν οπως τα επιθυμεις!!!!!!

ευη μου πως εισαι καλη μου???

μυριακι μου ολα μια χαρα,πολυ χαιρομαι!!!!!!

γεια σου ρε μαρακι ερωτηλο μου!!!!!!!! [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif]

μαιμουδακι μου πολυ χαιρομαι που εισαι καλυτερα,αντε ωραια!!!!!!!!!!!!!!!δεν σε κραταει τιποτα απ'τα παιδακια σου εεεεεεεεεεεε???????????????????

οσο για το σεχ που αναφερατε κοριτσαρες μου αχ δεν ξερω αυτη τη φορα, εχω λυσαξει πολυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!αλλα μονο οταν εχω ορεξη πλεον!!!!!!παλι καλα που οι αντρες μας ειναι παντως καιρου!!!!!!!!!ντουροι, παουερ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αααααα κ που ειστε πιαστε ενα χαπακι απ'αυτα του στρατου κ για μενα, για ωρα αναγκης ,μου χρειαζεται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

συγνωμη οσα κοριτσακια δεν ανεφερα ομως διαβασα τοοοοοοοοοοοοοοοοοσα κ που να τα θυμαμαι οοοοοοοοοοοοοολα αυτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;););):D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou hlianaki!!!!!nai doxa ton theo ola kala to syzhthsame to thema!!!!!!!!

koritsia kathomoun kai koitaga twra thn valitsoula me ta pragmatakia tou mpempi pou exw parei................metrisa 14 formakia 5 skoufakia.....4 kaltsakia.........4 papoutsakia aggalias........2 saliares.....4 koudounistres.....xmmmmmm kai mia pipila...xixiixxiixxixix kala paw!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙ ΒΑΛΙΤΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΜΠΟΜΠΙΡΑ Ε?ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΙΠΟΤΑ ΠΡΟΣ ΙΟΥΛΙΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ..... ΜΑΡΑΚΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ ΕΓΩ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΠΑΩ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ....ΘΑ ΑΡΑΧΝΙΑΣΕΙ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ.ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΠΗΓΕΣ ΣΧΟΛΕΙΟ?ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ Κ ΖΑΛΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ.ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΑΝΑΙΜΙΑ Κ ΤΩΡΑ ΒΛΕΠΩ ΑΣΤΡΑΚΙΑ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΛΑΨΩ ΜΕ ΤΟ ΧΑΛΙ ΜΟΥ...ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα σε όλες τις κοιλίτσες..:)

καταρχήν να καλως ορίσω την Κατερίνα στην παρεούλα μας.......σου εύχομαι ολόψυχα μια καλή εγκυμοσύνη από εδώ και περα με ανεβασμένη ψυχολογία και με ενα γλυκύτατο μωράκι στην αγκαλιά σου σε 4 μήνες..:)

Άννα Μαρία μου πόσο πολύ χαίρομαι για τα αποτελέσματα της αυχενικής σου....μπράβο κοριτσάκι μου για σενα και το νινάκι σου.....:)........να μου χαιδέψεις την κοιλίτσα σου..:)

Μαιμουδακι μου είμαι μια χαρούλα δόξα τον Θεό........τελειώσαμε και με τις τελευταίες εκκρεμότητες της μετακόμισης και χαλαρώνω........εσύ πως είσαι καλή μου?.........ξεκουράζεσαι?.....έτσι πρέπει...:)...άσε τους μαθητες σου για λίγο...:)......είναι για ιερο σκοπό...:)

Τιτίνα μου να σου πω την αληθεια και εγω είμαι της αποψης να βρείτε ενα σπιτακι και να εισαστε μονοι σας με τον μελλοντα αντρούλη σου......να εχετε τον χωρο σας και την ηρεμια σας και ας ερχονται απο εκει και περα οι γονεις να βοηθουν.....αλλα καλύτερα σε ενα δικο σας σπιτακι....:).....αν βεβαια είναι εφικτο....ειδάλλως στην μανούλα.......χωρίς καμια επιφυλαξη...:)

Βερονικα μου........απο οτι διαβαζω μια χαρα μου εισαι κοπελαρα μου....και εσυ και τα μωρακια σου...:)...μπραβο κοριτσακι μου....:)

Ηλιάννα μου και εσυ μια χαρούλα εισαι......ειδατε που μπηκε ο Μαιος και ηρεμισαν όλα...:).....

Αναστασια μου γλυκιά....μην ανησυχείς για τα υγρά......δεν είναι κάτι το ανησυχητικό......συμβάλλουν και τα ουτρογεσταν........οποτε μην στενοχωριεσαι....

Οσον αφορα το θεμα σεξ......αχχχχ......και εμεις μετα τα κεφε υγρα που είχα δεν τολμάμε να κάνουμε τίποτα....παρόλου που ο αντρούλης μου βασανζεται...:(.....αλλα φοβομαστε....:)......θα βρω καμια αλλη μεθοδο για να τον χαλαρωσω λιγακι..:)

Μαράκι μου απο οτι καταλαβες μια απο τα ιδια....εχω ξεχασει τι βρισκεται εκει κατω......χαχα.....αλλα τι να κανουμε...........ολα για τα νινακια μας...:)

Νασια μου τι κανεις?....πως είσαι γλυκιά μου?.....

Πολλά φιλάκια σε όλες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΑΣ Κ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕΞΑΚΙ.ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΧΑΛΙΑ ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΜΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΜΕΤΟ ΚΛΠ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΘΕ 2 ΩΡΕΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΤΣΙΜΠΑΩ ΝΑ ΜΙΝ ΑΦΗΝΩ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΑΔΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΝ ΕΧΩ ΕΜΕΤΟΥΣ ΑΛΛΑ Κ ΚΑΘΕ 2 ΩΡΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ....ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι μπραβο Μαρια μου ...........ολα για τα νινακια μας.........ασε που τελικα ειναι πολυ ανακουφιστικο που οι περισσότερες απο εμας δεν ζουζουνιζουμε οποτε δεν αισθανομαι και ενοχες για τον αντρουλη μου/...:)..χιχι....

σε φιλω γλυκα.....να μου χαιδεψεις την κοιλιτσα με το αγορακι σου...:)

Τιτινακι μου φαε καμια φρυγανια...μηπως και σε ηρεμισει λιγακι..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw den eixa katholou emetous apo thn arxh ths eggymosynhs.....den xerw ti me peiraxe re gamwto..... :(:(:(:(:( alla to stomaxi mou einai xalia me psiloponaei....isws kai na krywsa...ti na w...anastatothike kai o mpempis rixnei klotsies twra............ :shock::shock::shock::shock:

afhste koritsia kai egw apo tote pou ematha oti eimai eggyos den exw kanei tipota....ektos apo merika paixnidakia merkes fores.... :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!ΝΑ ΜΟΥ ΦΙΛΗΣΕΙΣ ΤΟ ΝΙΝΙ!!!!ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΦΑΕ ΚΑΜΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΑ Η ΤΟΣΤ.Κ ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΕΜΕΤΟΥΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΙ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΛΕΣ ΝΑ ΚΡΥΩΣΑΜΕ ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ?ΑΛΛΑ ΝΟΙΩΘΩ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΝΟΙΩΘΩ ΑΡΩΣΤΗ Κ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΤΩΘΗΚΕ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ ΧΑΙΔΕΨΕ ΤΙΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ.......ΦΙΛΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...