Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν2


Recommended Posts

Καλημέρα!

Με το καλό, Άννα Μαρία, όλα τέλεια θα είναι και θα σου φύγει αμέσως το άγχος! Το Μαϊμουδάκι (σιδερένια by the way!) δεν θα μπορούσε να το έχει θέσει καλύτερα: άραξε πίσω και απόλαυσέ το γιατί μετά θα το δεις ολόκληρο σε... μήνες πλέον που θα το πάρεις αγκαλίτσα :D Φύλο δεν ξέρετε ακόμη ε; Πού ξέρεις, σήμερα ίσως;

Φαΐ και σεξ, σεξ και φαΐ, χμμμμμ... :oops:

Καλέεεεεεεε!!!!!! Κατερινάκι τι δουλειά έχεις εσύ εδώ???????? :shock::shock::shock::shock::shock: Τι τικεράκι είναι αυτόο??? :shock: Είσαι εγκυούλα???? Με το καλό κοριτσάκι!!!!! Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και ένα υγιέστατο μπεμπάκι!!! Αχ πολύ χάρηκα!!!!! Φιλάκια στην Αλκμήνη σου!!! (Πολύ χαθήκαμε... :cry::cry: )

Καλημέρα και στα υπόλοιπα κορίτσια και συγγνώμη για την "εισβολή" :oops::oops::oops::oops:

Να έχετε όλες τέλειες τελειόμηνες εγκυμοσύνες και να κρατήσετε γερά μωράκια στην αγκαλιά σας!!

Καλή συνέχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα εγκυούλες!!!!!!!!!

καλε νασια οταν παμε γυναικολογο εγω ειμαι αυτη που ρωταω αν μπορουμε να κρεμαστουμε απο τον πολυελαιο ακομα η οχι

Καλά Μαϊμουδάκι πέθανα στα γέλια πρωί πρωί!!!!! Περαστικά σου κοριτσάκι μου...με την αντιβίωση θα συνέλθεις γρήγορα...μα γιατί έχεις λυσσάξει να πας στο σχολείο? Κάτσε στο σπιτάκι σου να αναρρώσεις με την ησυχία σου...ααα κάπου διάβασα ότι ο Αναστασάκος έχει γενέθλια στις 27 Μαρτίου? Και ο άντρας μου...καλά με μερικές δεκαετίες διαφορά φυσικά!

Teddy μου άστα να πάνε...τί να πω πια, μας έχουν φτύσει τελευταία!!!!! Δεν έχουμε αφήσει γιατρό για γιατρό...ευτυχώς αφού είναι περαστικά δεν πειράζει!

Diosa με το καλό το μπεμπάκι σου!

Άννα Μαρία καλή επιτυχία σήμερα με την αυχενική...θα περιμένουμε νέα! Τί ώρα θα πας?

Πού χάθηκε το Ηλιαννάκι?

Εγώ σήμερα σηκώθηκα από τις 7...η κόρη μου δεν ήθελε να κοιμηθεί άλλο και φυσικά άμα ξυπνήσει πρέπει να σηκωθεί όλο το σπίτι στο πόδι! Τώρα έφυγε βόλτα με το ποδηλατάκι της και τον μπαμπά της...έχει πολύ ωραία μέρα σήμερα! Λέω να βάλω και κανένα πλυντήριο...

Είδατε eurovision εχθές? Τον ημιτελικό? Τί πατάτες ήταν αυτές?????????? Απορώ πού τα είδαν τα φαβορί! Είδατε...άμα δεν μπορείς να κάνεις τίποτα άλλο... (ξέρετε ;););) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυούλες!!!!!!!!!

Καλά Μαϊμουδάκι πέθανα στα γέλια πρωί πρωί!!!!! Περαστικά σου κοριτσάκι μου...με την αντιβίωση θα συνέλθεις γρήγορα...μα γιατί έχεις λυσσάξει να πας στο σχολείο? Κάτσε στο σπιτάκι σου να αναρρώσεις με την ησυχία σου...ααα κάπου διάβασα ότι ο Αναστασάκος έχει γενέθλια στις 27 Μαρτίου? Και ο άντρας μου...καλά με μερικές δεκαετίες διαφορά φυσικά!

Teddy μου άστα να πάνε...τί να πω πια, μας έχουν φτύσει τελευταία!!!!! Δεν έχουμε αφήσει γιατρό για γιατρό...ευτυχώς αφού είναι περαστικά δεν πειράζει!

Diosa με το καλό το μπεμπάκι σου!

Άννα Μαρία καλή επιτυχία σήμερα με την αυχενική...θα περιμένουμε νέα! Τί ώρα θα πας?

Πού χάθηκε το Ηλιαννάκι?

Εγώ σήμερα σηκώθηκα από τις 7...η κόρη μου δεν ήθελε να κοιμηθεί άλλο και φυσικά άμα ξυπνήσει πρέπει να σηκωθεί όλο το σπίτι στο πόδι! Τώρα έφυγε βόλτα με το ποδηλατάκι της και τον μπαμπά της...έχει πολύ ωραία μέρα σήμερα! Λέω να βάλω και κανένα πλυντήριο...

Είδατε eurovision εχθές? Τον ημιτελικό? Τί πατάτες ήταν αυτές?????????? Απορώ πού τα είδαν τα φαβορί! Είδατε...άμα δεν μπορείς να κάνεις τίποτα άλλο... (ξέρετε ;););) )

Νάσια μου καλημέρα,

να ξεματιάζεστε που και που γιατί η γλωσσοφαγιά πάει σύννεφο!!!

Βέβαια αφού είναι περαστικά όλα καλά όπως το είπες!

Όσο για τη eurovision επειδή και εγώ δεν έκανα τίποτα καλύτερο......

είδα και μου φάνηκε χάλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!! και ναι, και σημερα παλι εδω μαζι σας! :lol:

αννα μαρια περιμενουμε να ακουσουμε οτι ολα ειναι καλα!!!

ντιοζα, ευχαριστε εισβολεα!! ευχαριστουμε για τις ευχες σου κ με το καλο να ερθει το μπεμπακι σου!!

κουο δεν τοποθετεισαι επι του θεματος!!! :mrgreen:

τεντυ απο γλυκα αλλο τιποτα! ;)

νασια ναι 27 μαρτιου το κριαρακι μου!!

αχ δεν ειδα καθολου τηλεοραση χτες.. ουτε καν τη ζωη της αλλης!! εκεινη την ωρα θυμηθηκε ο πασας μου να κανει μπανιο, μετα δεν ηθελε να παει για υπνο, επαιρνε τα τρενακια του κ τα γατακια του κ μου ειχε σπασει τα νευρα!!!κ τελικα κοιμηθηκε 12!!!!! :shock:

ο τελικος το σαββατο ειναι ε?

εγω ειμαι πολυ καλυτερα, μπορω κ καταπινω σχεδον κανονικα [smilie=icon_cheers.gif] δεν ξανακανα πυρετο κ απο δευτερα στο σχολειο παλι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!! και ναι, και σημερα παλι εδω μαζι σας! :lol:

αννα μαρια περιμενουμε να ακουσουμε οτι ολα ειναι καλα!!!

ντιοζα, ευχαριστε εισβολεα!! ευχαριστουμε για τις ευχες σου κ με το καλο να ερθει το μπεμπακι σου!!

κουο δεν τοποθετεισαι επι του θεματος!!! :mrgreen:

τεντυ απο γλυκα αλλο τιποτα! ;)

νασια ναι 27 μαρτιου το κριαρακι μου!!

αχ δεν ειδα καθολου τηλεοραση χτες.. ουτε καν τη ζωη της αλλης!! εκεινη την ωρα θυμηθηκε ο πασας μου να κανει μπανιο, μετα δεν ηθελε να παει για υπνο, επαιρνε τα τρενακια του κ τα γατακια του κ μου ειχε σπασει τα νευρα!!!κ τελικα κοιμηθηκε 12!!!!! :shock:

ο τελικος το σαββατο ειναι ε?

εγω ειμαι πολυ καλυτερα, μπορω κ καταπινω σχεδον κανονικα [smilie=icon_cheers.gif] δεν ξανακανα πυρετο κ απο δευτερα στο σχολειο παλι!!

Maimoudaki μπράβο που είσαι καλύτερα!!!

Τη Δευτέρα πας στα παιδάκια σου;Να πας αλλά να προσέχεις!!!

φιλιάαααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαϊμουδάκι μου φαίνεται έχεις σκουλήκια στον πισινό :lol: κάτσε παιδάκι μου στο σπίτι σου να γίνεις καλά!!!!!! Και η Μαρία μου τώρα τελευταία μου κάνει πολλά νούμερα με τον ύπνο...ένα διάστημα είχε στρώσει και κοιμόταν εύκολα, τώρα...φτου κι απ'την αρχή...όταν θα πάνε σχολείο και θα πρέπει να ξυπνάνε νωρίς δεν θα σηκώνονται με τίποτα τα σκατουλάκια!!!!!!!!!!

Teddy μου κι εγώ πιστεύω στο μάτι και πραγματικά νομίζω ότι μας έχουν φάει πιά...μας βλέπουν καλά, με το παιδάκι μας, αγαπημένους (λέμε τώρα...έχουμε και τους καυγάδες μας αλλά και ποιό ζευγάρι δεν έχει?)...και λυσσιάζουνε!!!! Παλιά μας λέγανε πώς όταν βλέπεις κάποιον να σε κοιτάει στραβά να πιάνεις το "τέτοιο" σου για να μην σε πιάνει το μάτι :lol::lol::lol: είναι δοκιμασμένο το κόλπο και μπορώ να πω΄ότι πιάνει!!!!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαϊμουδάκι μου φαίνεται έχεις σκουλήκια στον πισινό :lol: κάτσε παιδάκι μου στο σπίτι σου να γίνεις καλά!!!!!! Και η Μαρία μου τώρα τελευταία μου κάνει πολλά νούμερα με τον ύπνο...ένα διάστημα είχε στρώσει και κοιμόταν εύκολα, τώρα...φτου κι απ'την αρχή...όταν θα πάνε σχολείο και θα πρέπει να ξυπνάνε νωρίς δεν θα σηκώνονται με τίποτα τα σκατουλάκια!!!!!!!!!!

Teddy μου κι εγώ πιστεύω στο μάτι και πραγματικά νομίζω ότι μας έχουν φάει πιά...μας βλέπουν καλά, με το παιδάκι μας, αγαπημένους (λέμε τώρα...έχουμε και τους καυγάδες μας αλλά και ποιό ζευγάρι δεν έχει?)...και λυσσιάζουνε!!!! Παλιά μας λέγανε πώς όταν βλέπεις κάποιον να σε κοιτάει στραβά να πιάνεις το "τέτοιο" σου για να μην σε πιάνει το μάτι :lol::lol::lol: είναι δοκιμασμένο το κόλπο και μπορώ να πω΄ότι πιάνει!!!!! :mrgreen:

Νάσια θα αρχίσω να το εφαρμόζω το κόλπο με το "εργαλείο" γιατί

και σε μας η γλωσσοφαγιά πάει σύννεφο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ νασια μου μου λειπουν πολυ τα παιδακια μου!!!! οσο απαραδεκτους συναδερφους εχω, τοσο καλα ειναι τα παιδακια μου, κ ας ειναι 23!! στις διακοπες μου ελειπαν πολυ!!

αχ κ τον ανασταση τον πιανουν μερικες φορες κατι αναστατα προγραμματα... κ τσατιζομαι κ τον μαλωνω κ οσο μαλωνω ειναι χειροτερα... γιατι μετα με φωναζει ο αντρας μου... αλλα το εχω μειωσει πολυ τωρα.

νασια ολοι εχουμε τους καυγαδες μας... μεσα στη ζωη ειναι αυτα! το θεμα ειναι να μαλωνεις για πραγματα ασημαντα, ετσι για να τονωνεται η σχεση! :lol:

επισης αν ειναι να μη μας πιανει το ματι να την πιανω τη ζουμερη μου!! :lol::lol::lol::lol::lol:

πιααααστε ολες τα εργαλεια σας!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την φαντάζεσαι την εικόνα?????? Να περπατάς στον δρόμο και να σε κοιτάξει κανείς "κάπως" και να βάλεις το χέρι εκεί? Μία φίλη μου το έκανε συνέχεια ακόμα και μεσ'τον δρόμο :shock: ...καλά αυτή ήταν και τέτοιο ψώνιο που μονίμως νόμιζε ότι την κοιτούσαν διάφοροι :lol:

Λένα μου να ήσουν από μια μεριά να ακούσεις τους καυγάδες που ρίχνω με τον άντρα μου....θα σκεφτόσουν ότι αποκλείεται να ξαναμιλήσουμε ο ένας στον άλλο...αλλά την έχουμε κι εμείς ολίγον την ανωμαλία μας...πιο πολύ δενόμαστε μετά!!!! Μην σου πώ για το τί σεξ γίνεται μετά από καυγά ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νασια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πολυ γελασα με τη φιλη σου!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχ αυτο το σεξ συμφιλιωσης... βγαζεις ολα σου τα απωθημενα...

καλε που ειναι το μαρακι?? μας ανοιξε τη συζητηση για σεξ, παρεκτρεπομαστε κ εξαφανιστηκε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koyklares .........ti kanete egw phga ekana tis eksetasoyles moy ........tha parw apotelesmata thn deytera..........

diosa moy me to kalo kai to diko soy mwroylini ........kale eides ti parea exw ektos apo tis kenoyrgies filenades exw kai 2 palies kyoyla kai elpidaki xaxaxaxaxaxa me to kalo oels mas koritsia......

kale pali koyventa ponhrh tha arxisoyme eleos pia peinasmenes xaxaaxaxaxx :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

exw na katharisw 15 tsipoyres alaniares kai 4 xtapodia poy mas esteilan apo kalymno kai to vrady tha pane se kati filoys na ta pshsoyme axxxxx h mesoyla moy ston neroxiti tha piastei .............

alla den tha magirepsw omws shmera tipote allo.........kati proxeiro to mesimeraki mono .............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

niakoulinaki apo nisi eisai???ti eipes tora me tis tsipures kai ta xtapodia!!!!ta agapimena mu einai!!!!kai ti oraia fasi pu tha psisete me filus!!!!pethaino gia tetoia skinika!!!!!na perasete teleia efxomai!!!!

titinaki min kathesai kai stenaxoriesai kai agxonesai gia tipota!!!!ego exo na proteino mia oudeteri kai safos tin kaliteri kinisi pu tha eixate na kanete:: noikiaste ena mikro spitaki gia arxi, koda sti mama su, alla na eiste monoi!!!esi, o adras kai to moraki sas!!!kata ti gnomi mu to zevgari prepei na exei to xoro tou.tha einai poli kalitera etsi???giati den to sizitate???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSIA KAI APO EMENA....KALA POLY GELASA KAI EGW ME AYTO POU LETE GIA NA MHN MAS PIANEI TO MATI...AXAXAXAXAXA :lol::lol::lol::lol::lol: DEN TO EIXA KSANAAKOUSEI!!!!

LOIPON MILISA EXTHES TO VRADY ME TON ANTRA MOU GIA TO THEMA POU ME APASXOLEI...MOU EIPE OTI ME KATALAVAINEI KAI OTI MALLON EDW THA MEINOUME GIA ARXH ALLA LEEI GIA 1 MHNA MONO(KALA POU DEN TO VLEPW THA DEI POU THA XREIASTEI KAI LIGO PARAPANO)AYTO POU DEN THELEI EINAI NA ANAKATEYTOUN OI OIKOGENEIES MAS STIS APOFASEIS POU THA PERNOUME GIA TO PAIDI GIAYTO KAI THA DOUME META AMA THA NOIKIASOUME H THA MEINOUME TELIKA STO SPITI TOU MONOI MAS H THA NOIKIASOUME(POU DEN THA MAS AFHSOUN SIGOURA OI GONEIS TOU KAI THA MAS POUNE NA FYGOUN AYTOI GIA NA MEINOUME EMEIS)H EKTOS AN TELIKA OI GONEIS MOU MAS PAROUN SPITI POU LENE...THA DEIKSEI LOIPON.....AX KSALAFRWSA KIGO POU KATSAME KAI SYZHTHSAME HREMA KAI WRAIA!!!!

ENTOMETAXY RE KORITSIA TI PRAGMA EINAI AYTO TIS TELEYTEES MERES????KSYPNAW KATHE MERA STIS 6 EPEIDH THELW TOUALETA KAI META DEN MPORW NA KOIMITHW...KAI SHMERA TA IDIA.....MA 6 NTAN??KAI EXW KAI TON MPEMPH PAREOULA NA MOU DINEI KLOTSIES!!!!! :D:D:D:D:D

ANNA MARIA SE PERIMENOUME NA MAS PEIS TA NEA....ONTWS STHN AYXENIKH TO VLEPEIS OLOKLHRO TO MWRAKI SOU KAI META TO VLEPEIS KOMATI KOMATI.....TI WRAIA :P:P:P:P:P

NIA MOU TI TELEIA TA ZHLEPSA KAI EGW TA PSARAKIA POU THA FATE ME THN PAREOULA SAS TO VRADAKI KAI TI WRAIA POU THA PSISETE OLI MAZI....KAI EMENA MOU ARESOUN POLY AYTES OI FASEIS NA PERASETE TELEIAAAA KAI STEILTE MAS KANEA KOKKALAKI :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vannesaki moy einai o patrios moy apo kalymno ..kai exoyme poly psaraki apo ekei freska kai xtapodakia mmmmmmmmmmm..........kai emena moy aresoyn ta pshsimata me filoys kalhtera apo tois tavernes pername pio omorfa......sta spitia mas ................. ;);););););) .

kai egw symfwnw oti to zzeygari prepei na menei mono toy alla an den exoyn akoma thn anesei ???????prepei me thn manoyla to koritsioy ee??????????xaxaxaxaxax a

ax titinaki moy kane koyventoyla kai mhn anxgonese gia ayta mono to ninaki na skeftese e????????

poy eiste oles kaleeeeeeee??????????? :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες μου και πάλι,

καλά Nia είσαι και πολύ νοικοκυρά!!!Τα συγχαρητήριά μου!!!

Εγώ δεν το'χω και πολύ το καθάρισμα του ψαριού μου πέφτει δύσκολο!!!

Καλά να περάσετε το βράδυ!!!

Α και καλά αποτελέσματα κοριτσάκι μου!!!

Τιτινάκι όμορφα που κάνατε ωραία κουβέντα με τον αντρούλη σου και

βρήκατε μια άκρη,είδες όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες μου και πάλι,

καλά Nia είσαι και πολύ νοικοκυρά!!!Τα συγχαρητήριά μου!!!

Εγώ δεν το'χω και πολύ το καθάρισμα του ψαριού μου πέφτει δύσκολο!!!

Καλά να περάσετε το βράδυ!!!

Α και καλά αποτελέσματα κοριτσάκι μου!!!

Τιτινάκι όμορφα που κάνατε ωραία κουβέντα με τον αντρούλη σου και

βρήκατε μια άκρη,είδες όλα καλά!!!

eyxaristw teddy moy xaxaxaxa moy aresi para poly h koyzina ...kai genika to spiti vevaia an den exw doyleies to kanw anw katw gia na exw xaxaxaxax.etsi moy lene oi dikoi moy eimai ligaki trelh alla mallon otan erthoyn ta mwra me to kalo den nomizw na ta kanw ayta ton prwto kairo xaxaxaxxaxaxa...opote twra voyrrrrrr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Σας διαβάζω καιρό τώρα, μου κρατάτε πολλές φορές παρέα, κυρίως όταν είμαι σπίτι..

Ξεκίνησα πριν 2 μήνες, λόγω μιας αρκετά μεγάλης αποκόλλησης που με ταλαιπώρησε οπότε αναγκάστηκα να περνάω όλο μου τον χρόνο ξάπλα σπίτι..

Σήμερα αποφάσισα λοιπόν να μπω πιο ενεργά στην παρεούλα σας!

Έχω μπει στον 5ο μήνα, έκλεισα τον 4ο πριν από 10 μέρες περίπου.

Η αποκόλληση υποχώρησε μετά από μια πολύ δύσκολη περίοδο με αγχος και στενοχώρια και ομολογώ ότι μου άφησε πολλά κουσούρια όσον αφορά την ψυχολογία μου. Προσπαθώ όμως να συνέλθω.

Ανυπομονώ στις 25 του μηνα να πάω για τον β- επιπέδου και να είναι όλα καλά.

Εύχομαι σε ολες σας να κρατήσετε σύντομα τα μωράκια σας στις αγκαλίτσες σας και να κανετε το όνειρό σας πραγματικότητα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KATERINOULA KALWS HRTHES STHN PAREA MAS!!!!!!PERASES DYSKOLA ALLA TWRA OLA EINAI KALA KAI EYXOMAI KAI MEXRI TO TELOS!!!ME TO KALO NA KRATISEIS TO MWRAKI SOU STHN AGGALITSA SOU KORITSI MOU!!!!!!!H B-EPIPEDOU EINAI TELEIAAAAAAAAAA ME TO KALO NA PERASOUN OI MERES KAI NA PAS NA HREMHSEIS!!!!!!OLA THA EINAI MIA XARULA!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ ευχαριστώ πολύ τιτίνα μου για το καλωσόρισμα!

Εσύ σαν πιο έμπειρη κάτι παραπάνω θα ξέρεις για την β-επιπέδου!

Με το καλό να υποδεχθείς τον γιόκα σου!

Α!Ξέχασα να γράψω και σε μας ο γιατρός έχει πει ότι θα είναι αγοράκι (αν κ διατηρώ τις επιφυλάξεις μου, πολλοί μου λένε να περιμένω στον επόμενο υπέρηχο).

Για να δούμε..! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...