Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

GEIA SAS KORITSIA HRTHA KAI EGW!!!!!!!KOMMATIA APO THN DOULEIA,PHGAME KAI ME TON PATERA MOU META APO TO JUMBO KAI TO LEROY MERLIN MIA VOLTA KAI KSEPATOTHIKA :lol::lol::lol: ME XTYPISA KAI TA PAPOUTSIA KAI PERPATAGA SAN XESMENH :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

OSO GIA TO SEX KORITSIA KAI EGW DEN MPORW NA KANW...DEN XERW DEN MOU KATHETE KALA....PSILOFOVAMAI LIGO.... :?:?:?:?

KORITSIA THELW THN GNWMH SAS GIA KATI POU ME APASXOLEI EDW KAI POLY KAIRO.........LOIPON.....

ME TON ARAVONIASTIKO MOU AKOMA DEN MENOUME MAZI(ERXETE MIA STO SPITI MOU K KOIMOMASTE KAI MERIKES FORES SPITI TOU)

MAS PROLAVE TO MWRAKI VLEPETE ;););)

AYTO POU ME APASXOLEI EINAI OTI DEN XERW TI NA KANW AFOTOU GENISW TOU EXOUNE PEI OI GONEIS TOU OTI THA FYGOUN APO TO SPITI TOUS KAI THA PANE STO EKSOXIKO NA MHNOUN 3 MHNES AFOU GENISW GIA NA MEINOUME EKEI EMEIS(POU DEN TO VLEPW GIATI LOGIKA THA THELOUN NA KATSOUN PARAPANW ME TON MPEMPH)

APO THN ALLH H MHTERA MOU ME PARAKALESE NA MEINOUME SPITI MAS STHN ARXH GIA NA ME VOITHISEI EKEINH ME TO MWRO KAI ARGOTERA LEEI THA MAS PAREI SPITI.....TO THEMA EINAI OTI AMA MEINOUME SPITI MOU THA STRIMOXTOUME LIGO GIATI MENEI K H ADERFH MOU MAZI....ALLA MOU LENE OTI DEN YPARXEI KANENA PROVLIMA KAI OLOI THA VOLEFTOUME.... :):)

EGW KORITSIA NA SAS PW THN ALITHEIA PROTIMW NA KATSW SPITI MOU STHN ARXH GIA NA EIMAI PIO ANETA GIATI THN MHTERA MOU THN KOUMANTARW PIO EYKOLA APO TO NA EIMAI ME TA PETHERIKA.........ETSI DEN EINAI????SIGOURA AMA ME TSANTISEI ME KATI MPORW NA EPIVLITHW.....ENW ME THN PETHERA DEN THA VGALW MOUNGA KAI TO KSERW!!!!!!

AAAA EPISHS O ARAVONIASTIKOS MOU DOULEVEI WRARIA KATASTIMATWN KAI EINAI SYNEXEIA STHN DOULEIA.....OPOTE EGW THA EIMAI OLH MERA SPITI TOU ME TA PETHERIKA???DEN NIOTHW KATHOLOU ANETA MAZI TOUS RE KORITSIA PAROLO POU EINAI TOSO KALOI ANTHRWPOI......

AXXXXXX,.....DEN MPORW ALLO TA SKEFTOMAI OLH MERA KAI DEN MPORW ALLO........GIA PEITE MOU THN GNWMH SAS RE KORITSIA EIMAI YPERVOLIKH????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα, πριν διαβάσω όλο το ποστ σου,θα σου έλεγα αυτά ακριβώς που γράφεις! Σίγουρα θα είναι καλύτερο να μείνετε με τους γονείς σου, αφού νιώθεις κι εσύ άνετα (εγώ, π.χ. δεν αντέχω και πολύ τους γονείς μου, καλά, για τα πεθερικά μου δεν το συζητώ καν). Φυσικά, δε χρειάζεται να μείνετε με την προϋπόθεση ότι θα σας πάρουν σπίτι οι γονείς σου, στο κάτω κάτω, με τον καιρό θα νοικιάσετε εσείς κάπου και θα την ψιλοβγάζετε!

Δε γράφω άλλα, γιατί συμφωνώ απόλυτα μ' αυτά που γράφεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geiasoy titinaki moy axxxxxx koritsi moy ti provlhma exeis ..einai poly dyskolo na mhn mporeis na pas monh na meineis me ton antroyli kai to mwraki sas akoma...opote prepei na katseis kai na milhseis me ton antra soy kai na toy ta peis ayta kai ekeinos tha prepei na katalavei pws h mama soy einai ayth poy tha prepei na se vohthisei toys prwtoys mhnes oso na einai me thn mama toy o kathe enas exei pio poly tharos...........den eisai ypervolikh gia emena toylaxiston......... kai ayto poy pernas twra to katalavenw oti se angxonei alla asto sthn akrh den kanei na stenaxwriese koritsaki moy glyko...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vre den me noiazei katholou to spiti pou lene oti tha mas paroun ennoeite pws den kathomai giayto....gia arxh thelw mazi tous meta opws sas eipa kai prin tha fygoun oi goneis tou aravonistikou mou gia to eksoxiko kai tha pame ekei logika!!!!!!!!!!!!!pwpw den thelw na paw ekei sthn arxh me tipota.....stenaxwriemai giati h mhtera mou mou to exei zhthsei kai me exei parakalesei(kai exei valei kai ta klammata pou ths eipa oti tha phgainame ekei sthn arxh)

alla re koritsia twra pou tha ginw manoula exw arxisei kai skeftomai teleiws diaforetika...eidika gia tous goneis mou exei kanei apisteytes thisies h mhtera mou gia emas...xali exei ginei kai den mporw na ths arnithw kati teti.....skeftomai pws kai egw sthn thesh ths ama eixa korh to idio tha ekana....tha strimoxtoume ligaki alla entaxei tha ta vgaloume pera palia menane tosa atoma se ena spiti ...........twra den tha ta kataferoume???elpizw na to katalavei kai o aravonistiko mou oti tha eimai kalytera edw...... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά, εγώ έχω μια φίλη που ήταν παντρεμένοι, και στο πρώτο τους παιδί, μένανε με τους γονείς της, γιατί μόλις ειχαν επιστρέψει από Θεσσαλονίκη όπου ήταν φοιτητές. Η φάση είναι ότι ο άντρας της πήγαινε και έμενε στους γονείς του στο χωριό, γιατί ήταν εκεί η δουλειά του και τον βόλευε, κι η κοπέλα έμενε μόνη με τους γονείς της, ενώ στο κάτω κάτω ήταν παντρεμένοι.

Α, Νάσια, μια που ανέφερες οδοντίατρο (τώρα μου ήρθε...). Πήγε χτες ο άντρας μου σε γναθοχειρουργό για να τον δει, γιατί του λείπει ένα δόντι και πρέπει να βάλει εμφύτευμα. Ξέρετε πόσο του είπε;;;;;;;;;;; 1800 ευρώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τώρα σκέφτεται να έρθει στην Ελλάδα να φτιάξει το δόντι, γιατί δε γίνεται αλλιώς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pwpw koritsia anxonome toso polu me ayto to thema.....den mporeite na fantasthte.......afou edw kai 2 meres xypnaw stis 6 to prwi gia tualeta(poly syxnoouria re gamwto)kai meta den mporw na koimithw pali giati mesa sto myalo mou gyrnane oles aytes oi skepseis....xalia xalia :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα, κι εγώ όταν ξυπνάω το πρωί για τουαλέτα συχνά δεν ξανακοιμάμαι, και έχω λύσει το πρόβλημα του στεγαστικού!

Κοίτα, θα πεις στον αρραβωνιαστικό σου, "κοίτα να δεις, θα είμαι λεχώνα, οι ορμόνες μου θα κάνουν πάρτι, δε γίνεται να περνάω και φάση προσαρμογής στο σπίτι σου με τους γονείς σου". Εξήγησέ του ότι και με το μωρό θα νιώθεις πιο άνετα να σε βοηθά η μάνα σου. Ε, αν δεν καταλάβει, πες του να συνεχίσει να μένει με τους γονείς του κι εσύ με τους δικούς σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοειται πως θα πας εκει που αισθανεσαι πιο ανετα!Νομιζω πως πουθενα δεν ειναι καλυτερα εκτος απο τη μανουλα σου!!!Κι εμενα ηδη μου προσφερθηκαν , πεθερα και κουνιαδες να ερθουν να με βοηθανε αλλα το εκοψα, εχω τη μανουλα μου τους ειπα, μην αγχωνεστε!!!χεχε :lol: πω πω κακια νυφη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI RE KORITSIA KAI EGW ETSI PISTEVW OTI TO PIO LOGIKO EINAI ME THN MANOULA MOU NA KATSW......ALLA O DIKOS MOU LEEI OTI THA STRIMOXTOUME POLY TI NA PW...EINAI TO TELEYTAIO POU ME APASXOLEI E DEN THA VGOUME KAI STON DROMO!!!!!!!!!!!!!

ANNA MARIA MOU ME TO KALO AYRIO H AYXENIKH NA DEITE TO MWRAKI SAS KAI KALA APOTELESMATA!!!PERIMENOUME NEA SOU!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sas kalhnyxtw koritsia moy nystaksaaaaaa ..me to kalo anna maria moy tha perimenoyme ta nea soy ayrio ..ti wra tha pas????????????

filakia se olesssssss tis koilitses...........

kai oneira glyka ante kai ponhra kserete eseis xaxaxaxaxxaxaxa............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala koritsia shmera pou phga jumbo vrhka kati pantes gia to krevataki fantastikes to xarika para poly giati einai apisteyta glukoules kai para poly oikonomikes......10 euro koritsia super epishs exei kai paplomataki asorti me 19 euro apo oti thymamai....einai poly omorfes aytes tha parw sigoura!!!!giati koritsia einai megalh koroidia pou poulane thn proika tou mwrou apo 100 euro kai panw.....gia mena dhladh einai poly akriva!!!!!! :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ!!!!!ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΓΙ¨ΑΥΤΟ ΜΕΙΝΕ ΣΤΙΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ Κ ΜΕΤΑ ΝΟΙΚΙΑΣΕ ΕΝΑ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΠΑΡΤΕ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ.ΜΙΝ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ Κ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ Κ ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΕ.ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΣΕΝΑ ΠΗΓΕΝΕΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΕΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΠΟΝΑΕΙ ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΦΤΙ ΤΟΥ Κ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ,ΑΜΑΝ ΑΥΤΟΙΒΙ Η ΑΝΤΡΕΣ ΤΙ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΑ ΠΛΕΝΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΒΑΖΩ ΞΥΔΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΦΡΑΟΥΛΕΣ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΑΛΕΡΓΙΕΣ.ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΟΥΤΡΟΖΕΣΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΙΤΡΙΝΑ ΜΙΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΚΑΝΕ ΓΕΝΙΚΗ ΟΥΡΩΝ Κ ΚΑΛΙΕΡΓΕΙΑ ΟΥΡΩΝ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ Κ ΕΔΩΣΑ 15 ΕΥΡΩ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΕΞ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΛΙΓΑΚΙ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΝ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΠΛΑ ΣΤΟ ΠΟΙΟ ΧΑΛΑΡΟ ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΑΣΗ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΜΕΡΟΥΣ ΜΑΣ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γύρισα κι εγώ.....

πωπω άμα μπλέξεις με οδοντίατρο δεν ξεμπερδεύεις με την μία...από βλακείες άλλων οδοντιάτρων κόντεψε να χάσει ένα δόντι ο άντρας μου και τώρα πηγαίνει και ξαναπηγαίνει και τον τελειωμό δεν έχει!

Άννα Μαρία μου οι γναθοχειρούργοι παίρνουν πολλά...αλλά και τα 1800 είναι καθαρό κλέψιμο...η αδερφή μου έκανε μία επέμβαση για εσωτερικό φρονιμίτη πρίν 4 χρόνια σε έναν πολύ καλό γναθοχειρούργο (δεν θυμάμαι το όνομά του) στην Θεσ/νίκη, είχε πληρώσει αρκετά αλλά πάντως σίγουρα κάτω από 1000 ευρώ...αν θέλεις μπορώ να την ρωτήσω πληροφορίες και να σου πώ. Πολύ καλή επιτυχία στην αυχενική αύριο καλό μου!!!!!!

Τιτινάκι εγώ θα σου έλεγα να το συζητήσεις με τον άντρα σου και να του πείς αυτά που σκέφτεσαι...ότι θα χρειαστείς την μανούλα σου τον πρώτο καιρό και θα νιώθεις πιο άνετα. Όλες μας την μαμά μας αναζητάμε όταν πρωτογινόμαστε μάνες αν και απ'όσο θυμάμαι εμένα πιο πολύ με άγχωνε η μαμά μου οπότε προτιμούσα να δοκιμάσω μόνη μου με το μωρό.

Μυριάκι μου να τον πάρεις από το αυτί τον άντρα σου και να τον πας στον γιατρό...ορισμένες φορές πρέπει να τους αντιμετωπίζουμε σαν πεντάχρονα!!!! Κι εμένα ο δικός μου αν δεν τον τρομοκρατήσεις δεν πάει σε γιατρό...και κοροϊδεύει και όλους τους άλλους που προτιμούν την πρόληψη!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα Άννα Μαρία τώρα που το θυμήθηκα...εγώ όταν γέννησα την κόρη μου (με φυσιολογικό τοκετό) ξαναέκανα σεξ μετά τις 50 μέρες...καθάρισα από τα λόχεια, στο καπάκι μου ήρθε περίοδος και στις 50 μέρες έκανα κι ένα τεστ παπ και μετά βουρρρρρ...δεν είχαμε κάνει τίποτα σε όλη την εγκυμοσύνη και το μάτι του άντρα μου είχε γυαλίσει πλέον. Βέβαια ψιλοπονούσα λίγο εκεί που ήταν τα ράμματα αλλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ποσες σελιδες γραψατε?? σκεφτειτε λιγο κ εμενα την αρρωστη που πρεπει να σας διαβαζω τοσες ωρες!!! :geek::geek:

νια ελπιζω η σαμπανια που κερνας να ειναι απτις ακριβες!! :lol::lol: [smilie=occasion18.gif]

καλε νασια οταν παμε γυναικολογο εγω ειμαι αυτη που ρωταω αν μπορουμε να κρεμαστουμε απο τον πολυελαιο ακομα η οχι :lol::lol:=))=))

επισης συμφωνω με τη βανεσσα ποιες νομιζουν οτιειναι οι κοκκαλες?? :lol::lol:

σιγα τις γυναικες... αν δεν εχεις 2-3-4 σεξουαλικες χειρολαβες τοτε τι σεξ κανεις :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τεντυ σημερα ειμαι καλυτερα, εχω να κανω πυρετο απο το πρωι, αλλα παιρνω αντιβιωση τελικα

ελπιζω αυριο να ειμαι πολυ καλυτερα! θα περιμενουμε τα νεα σου με αγωνια!!

κυο τελεια νεα!!!! μπραβο κοριτσακι!! ολα τελεια θα πανε!!!

μαντι ολα καλα θα πανε!! μην αγχωνεσια καθολου!!

αννα μαρια εγω οταν γεννησα δε μπορουσα να κατσω για 3 μηνες, οχι να κανω σεξ!! :shock::shock: την πρωτη φορα που το επιχειρησαμε πρεπει να ειχαν περασει 40 μερες, δεν τα καταφεραμε γιατι υπεφερα κ γενικα μετα απο κανενα 6μηνο πρεπει να πετυχα στοχο!

επισης μια κοπελα μου ειπε οτι στη γερμανια για εξαγωγη ζητησαν 30.000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock::shock::shock::shock::o:o:o:o

μην αγχωνεσαι για αυριο, ολα θα ειναι ΤΕΛΕΙΑ!! απολαυσε την αυχενικη, ειναι φοβερη εξεταση! το μωρακι σας θα ειναι πληρως σχηματισμενο κ θα ειναι απο τις τελευταιες φορες που θα το βλεπεις ολοκληρο στην οθονη! μετα θα βλεπεις ενα κεφαλακι, ενα χερακι, ενα ποδαρακι τη φορα!!

κισκα τι ονειρα βλεπεις?? απαπαπαπα!!!!

μπα ποιος θα μας παρεξηγησει, εχουμε τη δικαιολογια των ορμονων!! κ θα την εχουμε για πολλους μηνες ακομα!! :mrgreen::mrgreen:

τωρα που λεμε τα σεξουαλικα μας οταν ημουν εγκυος στον ανασταση δε μπορειτε να φανταστειτε τι τσοντα εβλεπα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: αφου ελεγα ανωμαλο θα το βγαλω το παιδι =))=))=))=))

τιτινα εγω προσωπικα θα επελεγα να μεινω με τους δικους μου. δε θα μπορουσα να δεχτω βοηθεια απο την πεθερα μου, αλλιως σε βοηθαει η μανα κ αλλιως η πεθερα, οχι οτι κ εκεινη δε θα σε βοηθησει.. απλα τον πρωτο καιρο, ειδικα αν θηλαζεις κιολας, θα εισαι με τα μασταρια απεξω! εκει ειναι που δε θα εχεις καμια ανεση! ειδικα με τον πεθερο σου! απλα, οπως κ ναχει, να το συζητησεις ηρεμα κ με τον αρραβωνιαστικο σου!

ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σας κοριτσαρες!! ουτε αυριο θα παω σχολειο, το παραχεσα λιγο ε???

ελπιζω αυριο να ιεμαι περδικι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Με το καλό, Άννα Μαρία, όλα τέλεια θα είναι και θα σου φύγει αμέσως το άγχος! Το Μαϊμουδάκι (σιδερένια by the way!) δεν θα μπορούσε να το έχει θέσει καλύτερα: άραξε πίσω και απόλαυσέ το γιατί μετά θα το δεις ολόκληρο σε... μήνες πλέον που θα το πάρεις αγκαλίτσα :D Φύλο δεν ξέρετε ακόμη ε; Πού ξέρεις, σήμερα ίσως;

Φαΐ και σεξ, σεξ και φαΐ, χμμμμμ... :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φίλες εγκυούλες!!!

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες για το ενδιαφέρον σας και τη στήριξή σας!!!

Είστε όλες πολύ γλυκές!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Άννα Μαρία μου με το καλό σήμερα η αυχενική σου!Θα δεις το γλυκούλι σου και

όλα θα είναι τέλεια!Περιμένουμε τα νέα σου!!!

Maimoudaki χαίρομαι που είσαι καλύτερα και ελπίζω σήμερα να είσαι περδίκι!

Πολύ καλά έκανες που δεν πήγες στο σχολείο!Άσε να ξεκουραστείς λίγο πουλάκι μου..........

Τιτινάκι μην στεναχωριέσαι, νομίζω ότι σε πρώτη φάση είναι καλύτερα να μείνεις με τη

μανούλα σου, σίγουρα όπως λέει και η φίλη μου η Νάσια θα την έχεις ανάγκη τη μανούλα σου

και θα νιώθεις πολύ πολύ πιο άνετα.Νομίζω ότι και ο άντρας σου θα το σκεφτεί και δεν θα

έχει αντίρρηση.

Νάσια παιδί μου έχετε πάρει σβάρνα τους γιατρούς;Ελπίζω να τακτοποιηθούν όλα το

γρηγορότερο!!

Muriam οι άντρες είναι πράγματι σαν τα μικρά παιδιά.Κάτι παθαίνουν και δεν πάνε στο

γιατρό με τίποτα, λες και κάνουν ναζάκια....Πήγαινέ τον με το ζόρι!!!!!!!!

κυο μπράβο!!!!με το καλό το πρωτοχρονιάτικο μωράκι - δωράκι!!!

kiska καλημέρα ελπίζω σήμερα να είσαι καλύτερα και να έχουν ελαττωθεί οι αναγούλες

και οι ζαλάδες!Όσο για τα όνειρα μια χαρά σε βρίσκω!!!!

Μαρία να σας ζήσει το ανηψάκι!

Nia που είσαι;

Φιλιά και καλημέρα σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...