Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν2


Recommended Posts

αναστασια τελεια και εσεις δλδ :roll:

νια ναι νταξει με δυο δεν το συζητω και εγω δεν θα

το διακινδυνευα..

αντε φτιαξε καφεδακι και σε περιμενουμε

τεντυ ειδες ολα μια χαρα ηταν τελικα!

μπραβοο! με το καλο να βγουν τα αποτελεσματα τωρα.. :D

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!

όσο για το σεξ που ρώτησες έχω κάτι ορέξεις...

αλλά ο γιατρός μας το έκοψε!!!

Άντε να δούμε τι άλλο θα μας κόψει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Marie μου τί να τον κάνω τον άντρα μου όμως που έχει λυσσάξει?????? Ποιό είναι εκείνο το χαπάκι που τους δίνουν στον στρατό (για να μειώνονται οι ορμές) να πάω να του το φέρω???????

Με το καλό το ανιψάκι σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φτου φτου να μην τους ματιάσω τους άντρες μας :lol::lol::lol: Άμα γεννήσουμε με το καλό μετά θα γίνει χαμός!!!!!!!!!!!!!

Ο δικός μου κάθε φορά που πηγαίνουμε στον γυναικολόγο αυτό ρωτάει, πότε μπορούμε να...ρεζίλι έχουμε γίνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol: Ωραίος ο γιατρός σου Βερονικάκι...πάρτον στον γάμο σου να σου πεί και του χρόνου!!!!!

Ο δικός μου γιατρός έχει ψοφήσει στα γέλια!!!!!!!! Λέω στον άντρα μου, καλέ σταμάτα να τον ρωτάς τέτοια πράγματα τον άνθρωπο...θα με κοροϊδεύει, θα λέει μα ποιά νομίζεις ότι έχεις παντρευτεί πια την Σκλεναρίκοβα και δεν μπορείς να κρατηθείς???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε εισαι 36?????? ουαου! μικροτερη φαινεσαι παντως!!!

αχ τεντυ ηθελα κ πριν να στο γραψω.... πολυ χαιρομαι που τελειωσε η αμνιο ετσι ανωδυνα!!!

ευχομαι τα αποτελεσματα να ειναι σουπερ ντουπερ!!!!

γλυκό maimoudaki,

σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!

πως είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol: Ωραίος ο γιατρός σου Βερονικάκι...πάρτον στον γάμο σου να σου πεί και του χρόνου!!!!!

Ο δικός μου γιατρός έχει ψοφήσει στα γέλια!!!!!!!! Λέω στον άντρα μου, καλέ σταμάτα να τον ρωτάς τέτοια πράγματα τον άνθρωπο...θα με κοροϊδεύει, θα λέει μα ποιά νομίζεις ότι έχεις παντρευτεί πια την Σκλεναρίκοβα και δεν μπορείς να κρατηθείς???????

xaxaxxa nai eides o giatroylis .........giati ti kalhtero exei ayth h psilh poy aneferes mmmmmmmm siga epeidh exei 2 metra podia mmmmmmmm

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σεξ??????????

Πωπω κοντεύω να ξεχάσω πώς γίνεται...όχι μόνο δεν κάνουμε (ο άντρας μου έχει λυσσάξει να με κυνηγάει) αλλά μετά τα περιστατικά με αίμα που είχα ο γιατρός μας είπε να το αποφύγουμε καλύτερα...ευτυχώς οι ορμόνες μου δεν διαμαρτύρονται ακόμα!!!!!

Teddy μου πολύ χαίρομαι που πήγαν όλα καλά και ήταν και ανώδυνα...υπομονή τώρα μέχρι να βγούν τα αποτελέσματα, με το καλό γλυκιά μου! Νομίζω ότι κάποια πρώτα αποτελέσματα θα στα δώσουν σε 2-3 μέρες έτσι δεν είναι?

Αναστασία αν τα λευκά σου είναι 17.600 όντως είναι ανεβασμένα αλλά έχω διαβάσει και σε άλλα φόρουμ σχετικά θέματα και είναι κάτι που συμβαίνει, νομίζω...μία κοπέλα είχε γράψει ότι είχε 20.000 λευκά και ότι ο γιατρός της την είχε καθησυχάσει...καλύτερα να ρωτήσεις τον γιατρό σου.

Αχ Βερονικάκι μου κι εγώ στις 23 Μαϊου γίνομαι 36.......πότε μεγάλωσα???????

Νάσια μου,

πάντα μας φτιάχνεις τη διάθεση!!!

γέλασα πολύ με τα σεξουαλικά!!!

Μου είπαν τα πρώτα σε 4-5 μέρες και τα άλλα σε δύο εβδομάδες!!!

Υπομονή τώρα...................

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teddy μου λίγη υπομονή (τα λέω σε σένα να τα ακούω κι εγώ) και μετά θα χαλαρώσεις!!!!!! Όλα θα είναι τέλεια και το νινάκι σου υγιέστατο!!!!!!!!!!!!!!

Βερόνικα έχεις δίκιο...σιγά την γκόμενα...επειδή έχει δυό μέτρα πόδια και είναι καρακουκλάρα? Σιγά την αγγούρω!!!!!!! :lol:

Σας αφήνω κοριτσάκια μου, πρέπει να πάμε με τον άντρα μου στον οδοντίατρο (για τον άντρα μου, το σέξ τον μάρανε κατά τα άλλα)...τί κακό κι αυτό, έχουμε πάρει σβάρνα όλες τις ιατρικές ειδικότητες πιά!!!!!!! Γενική επισκευή και πέταμα θέλουμε...αμάν πιά!

Θα τα πούμε το βραδάκι

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέεε! Πολύ μιλάτε εσείς :lol: Πόση ώρα έκανα να σας διαβάσω!

Μαϊμουδάκι, καλύτερα σήμερα; Διδάσκεις ε; Ελπίζω να μην σε ταλαιπωρούν τα παιδάκια "σου"!

Τιτίνα, περαστικά σου... Τώρα αρχίζει και ζορίζει λογικά το πράγμα με τη μέση :/ Με ύπνο/ξάπλα δεν σώζεται κάπως η κατάσταση;

Βανεσσάκι, ο δικός μας γιατρός "επιτρέπει" μέχρι έναν. Εσύ πίνεις; Εγώ το γύρισα σε τσάι!

Βρε Νία, ησυχία δεν έχεις! Άσε τα χώματα και κοίτα κανένα σχέδιο που είναι πιο ξεκούραστο! Αλήθεια, τι μαγαζί έχετε; Σχέδια... παραπέμπει σε υφάσματα;

Τέντι, μπράβο που όλα πήγαν καλά! Με το καλό και τα αποτελέσματα :)

Για σεξ και φαΐ δεν υποκύπτω στον πειρασμό να μιλήσω, χαχαχα!

Ευχαριστώ πολύ και για τις ευχούλες. Όλα καλά πήγαν. Μία καρδούλα ακούσαμε, έβαλα και τικεράκι! Η μικρή θα αποκτήσει πρωτοχρονιάτικο αδερφάκι καλώς εχόντων των πραγμάτων 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααα σας φιλεναδες...διαβασα και τα κατεβατα που γραψατε..σε 2 δοσεις ομως γιατι σημερα δεν ειμαι και καλα...ανακατευομαι και ζαλιζομαι και δεν μπορω να διαβασω...με το ζορι το καω...αχ...Τeddy χαρικα που πηγαν ολα καλα...Κruo αντε με το καλο το πρωτοχρονιατικο...οσο για τις φραουλες τις εχω ξεκανει...εμενα οι γιατρος μου ,μου εχει πει το εξης,,να μην υπερβαλουμε..καλο πλησυμο..η βρασιμο η ψησιμο για το κρεας και τα τρωμε..οσο για το Σ....Ε....Χ...κατι ξεχασμενο μπορω να πω και σπανιο...μιας και λογω συσπασεων το αποφευγουμε...αλλα εχω κατι ονειρα....τι να σας λεω...φιλακια σε ολες..δεν μπορω να γραψω και πολλα γιατι θα με πιασει κανας εμετος..φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpravo katerinaki me to kalo koyklitsa to ninaki soy prwtoxroniatiko dwraki eee??????? nai ta sxedia einai gia sentonia poy elega xaxaxaxaxa exoyme xondriko emporio leykwn eidwn.........alla twra hrthanta nea sxedia ti na koitaw ?????????????xaxaxax kai epiasa ta xwmata..eimai ligaki me to spiti trelh ti na kanw............

kiska ti einai ayta poy les gia ta oneira e???????? me ton antra soy fantazome mhn trelathoyme teleiws xaxaxaxaxaxxa...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε γλωσσούδες, όλο το απόγευμα γλώσσα δε βάλατε μέσα!!!! Όλο γράφετε!

Λοιπόν, άντε να σχολιάσω ό,τι θυμάμαι:

Μαρία, με το καλό το μωράκι, που φαντάζομαι μέχρι τώρα θα έχει γεννηθεί!

Κούο, μια χαρά, με το καλό να έρθει το δώρο σας για την Πρωτοχρονιά!

Λένα τι γίνεται, καλύτερα είσαι σήμερα;

Δώρα, ευτυχώς όλα μια χαρά! Εύχομαι και τα αποτελέσματα να είναι τέλεια!

Εγώ πάω αύριο για αυχενική. Για να δούμε τι θα δούμε...

Που λέτε... Σεξ.... Μια πονεμένη ιστορία... Εμείς έχουμε να κάνουμε από τις 5 Μαρτίου (ναι, θυμάμαι και ημερομηνία). Από τότε, δύο φορές νομίζω την έβγαλα μόνη μου γρήγορα-γρήγορα, γιατί αλλιώς θα τρελαινόμουν και δεν ήθελα και πολλά πολλά λόγω της κατάστασης, άλλες φορές είχα οργασμό στον ύπνο μου, κάτι που έχω ξαναπάθει αρκετές φορές. Όσο για τα όνειρα... Έχω κι εγώ διάφορα περίεργα, ΑΚΟΜΑ και με τον άντρα μου, ναι, ακόμα και μ' αυτόν, ενώ ποτέ προηγουμένως δεν είχα σεξουαλικό όνειρο μ' αυτόν! Φανταστείτε σε τι κατάσταση βρίσκομαι. Αλλά και φοβάμαι πολύ να κάνω κανονικό σεξ, και με τις ναυτίες και τις ζαλάδες, δε νιώθω καλά να κάνω, ούτε κανονικό σεξ, ούτε καν προκαταρκτικά, γιατί τώρα τελευταία είμαι συνέχεια χάλια...

Να σας ρωτήσω, όσες έχετε ξαναγεννήσει... Μετά τη γέννα, σε πόσο καιρό μπορούμε να το κάνουμε; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα καλά πήγαν. Μία καρδούλα ακούσαμε, έβαλα και τικεράκι! Η μικρή θα αποκτήσει πρωτοχρονιάτικο αδερφάκι καλώς εχόντων των πραγμάτων 8-)

Kryo είμαστε σχεδόν μαζί στις μέρες!!! :D Και εμείς πρωτοχρονιάτικο το περιμένουμε και είναι το πρώτο μωράκι μας μετά από 1,5 χρόνο προσπαθειών! Ακούσατε καρδούλα ε; Τέλεια! Εμείς θα πάμε Δευτέρα και ελπίζω να την ακούσουμε και να είναι όλα ΟΚ!

Δεν μπαίνω πολύ συχνά κορίτσια αλλά διαβάζω τα νέα σας! Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apapa anna mariaaaaaaaaaa....ti einai ayta poy les xaxaxaxaxa.....loipon meta apo thn kaisarikh lew egw molis perasoyn oi ponoi kai meta thn periodo vevaia opote egw ekana meta apo 3.5 mhnes .........vevaia emeis den eixame kai oreksh giati eixame thema me to mwro opote mono ayto den skeftomastan.........alla me ft mallon molis eisai etoimh as poyn ta alla koritsia poy eixan ft............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με τον αντρα μου μεν αλλα σε ενα σωρο μερη.,..τι να σας λεω...

xaxaxaxaxa........shmera den exoyme ton theo mas nomizw??????

tha mas diavazoyn kai alles kai tha lene apapapap ti einai aytes oi lisares xaxaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πιο κορυφαίο είναι αυτοί που μπαίνουν στο άσχετο, απλά επειδή ψάχνουν κάτι. Θα μας διαβάζουν και θα λένε "πού μπήκα;".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι καλεε γιατι να σκεφτουνε ετσι??Αφου ειναι οι ορμονες...τους πρωτους μηνες δεν με ενδιεφερε καν..κατι οι εμετοι κατι οι αναγουλες ...αλλα να σαςν ανθρωπος και εγω το θελω..και οταν το θελω πολυ το βλεπω και σε ονειρο..μα τοσο αληθινο...καποιες φορες μπερδευομαι..χιχιιχ...αφηστε που αμα γεννησουμε δεν μπορουμε να κανουμε τπτ μεχρι να περασουν οι μερες που καθαριζουμε και να μας δει ο γιατρος και να μας δωσει μια αγωγη εμενα μου ειχε δωσει μια αληφη κολπικη δεν ξερω οι αλλοι τι δινουν...και οοοοταν τελειωσει αυτο τοτε μπορεις...στερηση μιλαμε..χαχα εε ας προσεχουν που μπενουν...λεω να βαλουμε τιτλο...ΣΤΕΡΗΜΕΝΕΣ MOTHERS TO BE ...ΠΡΟΣΟΧΗ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου, αν διάβασες και παραπάνω θα είδες ότι κι εμένα που είμαι στην 10η (δεν την έχω κλείσει καλά καλα) κάπως υποχώρησαν τα συμπτώματα, όχι πλήρως αλλά σίγουρα είναι πιο ήπια κι ανησυχώ εξίσου - ειδικά το στήθος που ήταν το μόνιμο "σύμπτωμα" για μένα μέχρι στιγμη΄ς, γιατί τα άλλα μια είναι μια δεν είναι. Το ίδιο αναφέρει κι η @Kiddo που είναι πιο κοντά σε σένα με βάση τις εβδομάδες. Δε θα σου πω να μην ανησυχείς γιατί ξέρω από πρώτο χέρι ότι αυτό δε μπορεί να το εφαρμόσει κανείς - ειδικά εμείς που έχουμε δυστυχώς και τις ατυχείς εγκυμοσύνες μας στο παρελθόν... Απλά θα αφήσω εδώ κάτι που μου υπενθύμισε ο μπαμπάς μου χθες που συζητούσαμε τους φόβους μου, κάτι που του είχα πει κι εγώ σε μια στιγμή που δεν ήταν καλά: "Ο άνθρωπος που ζει στο παρελθόν είναι πάντα δυστυχισμένος, ο άνθρωπος που ζει στο μέλλον είναι μονίμως αγχωμένος, κι εκείνος που ζει στο παρόν είναι απλά ευτυχισμένος". Εμένα αυτό με ξεκλείδωσε κάπως. Δε θα πω ψέμματα, κι εγώ αγωνιώ για το ραντεβού της Τρίτης που έχω, αλλά σήμερα επιλέγω να ζω στο παρόν, είμαι έγκυος, έχω μέσα μου το μωράκι μου που είναι μια ευλογία από μόνο του. Προσπάθησε να ζήσεις στο σήμερα λοιπόν και να σκέφτεσαι όσο πιο θετικά μπορείς. Είχα βάλει κι ένα βίντεο πιο πάνω αν θες να το τσεκάρεις (τώρα βεβαια θα μου πεις που να βρω το χρόνο και με το μωρό) και προσωπικά το συνδυάζω με ασκήσεις ανάσεων για να ηρεμώ. Σήμερα είμαι αρκετά πιο ανάλαφρη και ήρεμη 🙏 Είναι δύσκολος ο δρόμος της εγκυμοσύνης όταν ανήκουμε στο "1 στις 4" αλλά ωφείλουμε για τα μωράκια που κυοφορούμε να τα γιορτάζουμε κάθε μέρα που είναι μέσα μας ❤️ Δεν είμαι κοντά στη θρησκεία, αλλά κάθε μέρα νιώθω την ανάγκη να προσεύχομαι στην Παναγία να προστατεύει το μωρό μου. Εύχομαι να είναι όλα τα μωράκια μας καλά και να γεμίσουν τις αγκαλίτσες μας 🙏☘️🤱  
    • Κορίτσια καλησπέρα. Χάθηκα γιατί από την Κυριακή είμαστε στο χωριο του άντρα μου, στα πεθερικά, και έχουμε γονατίσει. Δυστυχώς δεν έχουμε την παραμικρή βοήθεια με την μπεμπα,την παραμικρή όμως παρόλο που ανακοινώσαμε την εγκυμοσύνη μου. Τελοσπαντων.... Σε άλλα νέα αυτήν την εβδομάδα τα συμπτώματα μου υποχώρησαν πλήρως, δεν είχα και πολλά εξάλλου. Είμαι 11+3 και την Τρίτη έχω αυχενική. Εννοείται έχω πανικοβληθεί, πιστεύω θα πάω για αυχενική και η καρδούλα θα έχει σταματήσει..... Δεν νιώθω απολύτως τίποτα, ούτε έστω μια αναγουλα να ησυχάσω κάπως. Απλά προσεύχομαι και αναμένω να έρθει η Τρίτη που ξέρω ότι μόλις ξυπνήσω το πρωί η ψυχολογία μου θα είναι πολύ κακή.  
    • Αχ κατάλαβα τι εχουμε να τραβήξουμε 🤣
    • Ναι δοκιμασε το να μας πεις την γνωμη σου εγω κύριος αυτό επαιρνα να σου πω την αλήθεια  αλλα κορίτσια όταν αρχίσαμε τις τροφες και λερωνόταν εεεε δεν καθαρίζουν με τίποτα τα ρούχα τους τι να πω έχω τρελαθεί.. αυτήν η μπανάνα και ντομάτα δεν βγαίνουν με ΤΙΠΟΤΑ 
    • Πήρα κι εγω πριν λιγο το  baby planet πριν λιγο που πηγα σούπερ να το δοκιμασω κι αυτο! Απο όσα μύρισα εκεί  μου αρεσε αυτο πιο πολύ! Θα δείξει!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...