Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

KAΛΗΜΕΕΕΕΡΕΣ ΚΑΛΗΜΕΕΡΕΕΕΕΣ :D

τι κανετε κοριτσακια μου?

εγω μαγαζι οπως παντα :)

και ναιιιιι το μαιμουδακιιι μας δεν πηγεε σχολειοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο :lol:

νασια ασε με τον καιρο δεν ειναι πραγμα αυτο

μια να σκαει ο τζιτζικας και την αλλη να φυσαει και να βρεχει :evil:

ελεος!

Νιαα καλημερααα :D

εμεις σημερα εχουμε αστερακι και εβαλα και στον φουρνο μπουτακια

βεβαια τα εφτιαξα απο χθες γιατι οταν θα γυρισω σπιτι θα ειναι αργα..

το ζουζουνι μου νιωθω σημερα πιο πολυ

και μαρεσειι :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!

αναστασακι φανταζομαι οτι οσο περναει ο καιρος θα υποχωρουν, κ εγω ειμαι σχετικα καλυτερα απο τις αναγουλες!

βανεσσακι εγω γενικοτερα δεν πολυπινω καφε, αλλα ξερω οτι δεν ενδεικνυται στην εγκυμοσυνη γιατι κανει κατακρατηση

καλεεεεεε τι ομορφα κοριτσια που εχει το μαμμυ!!! σας χαζευω στις φωτο σας!! φτου σας καλε!!!

νια σου πανε παρα πολυ κ τα ξανθα!! τωρα πως τα εχεις???

τρελομαρακι εδω ειμαστεεεεεεεεεεε!!!!!!!! τι κανετε κοριτσια μου???

αχ μαρακι περιμενω πως κ πως να το νιωθω κ εγω!!!!!

ναι δεν πηγα σημερα σχολειο!!! γιουχου!!!!!

εγω σημερα κανω κοτοσουπα μιαμ μιαμ μπας κ φαω τιποτα σημερα γιατι πειναω1!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι κι εγώωωωωωωω.......

όλως παραδόξως χωρίς αναγούλες.....προς το παρόν!

Γεμιστά???????? Πωπω τρελαίνομαι!!!!! Με ρύζι όμως γιατί με κιμά δεν θέλω ούτε να τα βλέπω...

Και το κοτοπουλάκι με πατάτες στον φούρνο λεμονάτο...τέλειο, αν και τρώω μόνο το στήθος με τα πολλά κοκκαλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!

αναστασακι φανταζομαι οτι οσο περναει ο καιρος θα υποχωρουν, κ εγω ειμαι σχετικα καλυτερα απο τις αναγουλες!

βανεσσακι εγω γενικοτερα δεν πολυπινω καφε, αλλα ξερω οτι δεν ενδεικνυται στην εγκυμοσυνη γιατι κανει κατακρατηση

καλεεεεεε τι ομορφα κοριτσια που εχει το μαμμυ!!! σας χαζευω στις φωτο σας!! φτου σας καλε!!!

νια σου πανε παρα πολυ κ τα ξανθα!! τωρα πως τα εχεις???

τρελομαρακι εδω ειμαστεεεεεεεεεεε!!!!!!!! τι κανετε κοριτσια μου???

αχ μαρακι περιμενω πως κ πως να το νιωθω κ εγω!!!!!

ναι δεν πηγα σημερα σχολειο!!! γιουχου!!!!!

εγω σημερα κανω κοτοσουπα μιαμ μιαμ μπας κ φαω τιποτα σημερα γιατι πειναω1!

ksantha ta exw pali alla oxi toso oso stis palies foto..........se eyxaristw gia ta like.......xixixiixi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι κι εγώωωωωωωω.......

όλως παραδόξως χωρίς αναγούλες.....προς το παρόν!

Γεμιστά???????? Πωπω τρελαίνομαι!!!!! Με ρύζι όμως γιατί με κιμά δεν θέλω ούτε να τα βλέπω...

Και το κοτοπουλάκι με πατάτες στον φούρνο λεμονάτο...τέλειο, αν και τρώω μόνο το στήθος με τα πολλά κοκκαλάκια!

kai egw to sththos trww xaxaxaxaxa........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια ξέχασα να σας πώ...

εδώ και μερικές μέρες νομίζω ότι νιώθω το φυστικάκι μου!!!!!!!!!!!!! Δεν είμαι και σίγουρη γιατί λόγω της σπαστικής κολίτιδας που έχω εδώ και πολλά χρόνια τα έντερά μου κάνουν παρόμοιες κινήσεις...

ελπίζω όμως ότι είναι το φυστικάκι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσιαααααααΑ εγώ δουλειαααααααα πίνω το καφεδάκι μου..έναν ντεκαφεινε πίνω την ημερα!!!!!αυτό το αστερακι που λες ότι θα φας νια μου δεν καταλαβαίνω από χθες τι ειναι!!!!βάσια μου ίσως είναι και το νησάκι σου υπομονή και σε λιγο καιρό δεν θα έχεις καμία αμφιβολία!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσαροι!

Καλέ βρε γλωσσούδες; Πόσα γράψατε; Μία ώρα έκανα να σας διαβάσω!

Λοιπόν, αρχίζω το σχολιασμό για όσα θυμάμαι!

Λένα, είδες, ό,τι θέλουν οι πολλοί! Εγώ πάντως απ' το σχολείο δε γλιτώνω! Με πήρε χτες το απόγευμα η διευθύντρια κι άρχισε να με πρήζει για διάφορα... Σε λίγο θα έρθει ο βοηθός διευθυντής απ' το σπίτι μου να του δώσω κάτι χαρτιά να της πάει.

Βερόνικα, καφέ πίνω ένα νες το πρωί μόνο, με μισό κουταλάκι καφέ μέσα. Αλλιώς δε γίνεται, δεν μπορώ να σταθώ στα πόδια μου. Σκέφτηκα να πίνω ελληνικό, που είναι πιο ελαφρύς, αλλά δεν μπορώ ν' αντέξω ούτε τη μυρωδιά του!

Νάσια, κι εγώ κοτόσουπα αβγολέμονο σήμερα, όπως η Λένα. Γεμιστά τρώγαμε δύο μέρες, με ρύζι και ελάχιστο κιμά!

Σήμερα ζαλίζομαι λίγο κι έχω λίγη αναγούλα, ευτυχώς όχι πολλά πράγματα.

Όσο για λουλούδια, έχω λίγες σχετικά γλάστρες, μια που μετακομίσαμε σχετικά πρόσφατα. Τις φροντίζω και τις περιποιούμαι, καλά, μη φανταστείτε ότι κάνω τίποτα το εξαιρετικό, απλά τις ποτίζω! Έχω έναν κακομοίρη βασιλικό που πέσανε τα φύλλα του εκτός απ' τις κορυφές, και μου είπαν πρόσφατα να κλαδέψω τις κορυφές και τα λουλούδια που βγάζει και να τον ποτίζω μόνο μία φορά τη βδομάδα. Τώρα που θα έρθει ο βοηθός διευθυντής που είναι από χωριό και έχει και δικό του χωράφι, θα του πω, αν έχει χρόνο, να μου τον περιποιηθεί λίγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω το λεω το αστερακι :)

ειναι μακαρονοϊδές και εχει σχημα σαν αστερακι

ΑΣΤΡΑΚΙ λεγεται κανονικα αλλα αστερακι το λεω εγω

αυτο ειναι ->

http://www.google.gr/imgres?imgurl=http ... 29,r:3,s:0

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουτε εμενα μαρεσουν τα γεμιστα με κιμα...

κ δεν τα κανω, αλλα αρεσουν στον αντρα μου κ τοχει καημο που δεν του εχω κανει ποτε!

αλλα μαγειρευω πολλα φαγητα που δε μου αρεσουν επειδη τα τρωνε τα παλικαρια μου

οπως αρακα φασολακια κ αλλα λαχανοειδη

αλλα γεμιστα με κιμα ποτεεεεε τα σιχαινομαι!

αχ πολυ φοβαμαι οτι θα κανει ξαφνικα κ αποτομα πολυ ζεστη

ετσι οπως παει..

αχ νασια λες?????????? ουαου!!!!!

τιτινακι καλημερα! αυτο το αστερακι ειναι κατι σα ζυμαρικο, οπως ειναι το πεπονακι το κριθαρακι κλπ κ εχει το σχημα αστεριου!

αννα μαρια αα ετσι πρεπει να κανουμε το βασιλικο?? γιαυτο δε μας πιανει ποτε εμας??

ο αντρας μου εχει πορωση με τα λουλουδια, εχουμε ενα μπαλκονι ΓΕΜΑΤΟ γλαστρες κ θελει να παρει κ αλλες! ο αναστασης πορωνεται οταν βγαινει εξω παει κ μυριζει ενα ενα τα λουλουδια κ θελει να τα τσουρωμαδησει!! κ ο αντρας μου συφιλιαζεται!! :lol::lol: μια μερα που τον κρατουσε η μαμα μου (ημουν σουλεια) εβγαλε ενα τελειο μπουμπουκι απο μια νταλια κ ο αντρας μου ολο το απογευμα μουρμουρουσε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Λένα μου εγώ τρελαίνομαι για αρακά, φασολάκια και γενικά λαδερά εκτός από σπανακόρυζο και μπάμιες που τα σιχαίνομαι (μπάμιες δεν έχω δοκιμάσει ποτέ) ...δεν είμαι πολύ του κρέατος...και οι σούπες μου αρέσουν πολύ!

Άννα Μαρία μου κοτοσουπίτσα με αυγολέμονο...μιαμ μιαμ!

Βερονικάκι μου εσύ με τα διδυμάκια πιστεύω ότι πλησιάζει ο καιρός που θα τα νιώσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι και μένα στο ζυμαρικο πήγαινε το μυαλό μου!!!!αλλά λέω να ρωτήσω να είμαι σίγουρη!!!!νια μου εσυ θα το νιώσεις δίπλα!!!!!!!!τι ωραίαααααααα..υπομονή λοιπόν!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia moy molis efaga to kotopoylaki moy kai twra lwe na thn pesw na ksekoyrastw...........tha ta poyme to apogeymataki pali filakiaaaaaaa......

e kai mhn grapsete pali ena katevato eeeee????????? mhn thelw mia wra na diavasw xaxaxaxaxaxxa

lete na ta niwsw pio nwris kserete exete akoysei pote kati???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου.........από οτι βλεπω οι κοιλίτσες είναι γενους θηλυκού κατα πλειοψηφια..:)....χαχα......έχουμε πάρει τους άντρες κατα κράτος...:).........

να ευχηθώ τα καλύτερα σε όλες μας, με υγιή μωράκια πάνω από όλα...:)....

σας φιλω ολες....:)

νια μου θα τα ακουσουμε και θα τα αισθανθουμε τα μωρακια μας......λιγη υπομονη και η μεγαλη ωρα πλησιαζει..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου βαλα βρε ποιο ειναι το αστερακι δεν το δες?

χριστινα εχει αρχισει να κοιτας για το δωματιοο?

ναι μωρε μην ανησυχειτε σε λιγο καιρο θα τα ακουσετε και εσεις

:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή ξεκούραση Βερονικάκι...δεν έχω ακούσει κάτι σχετικό αλλά λογικά αν το καλοσκεφτείς με δύο μωράκια στην κοιλίτσα θα είναι πιο καλά αντιληπτές οι κινήσεις τους...υποθέτω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα και καλή επιτυχία σου εύχομαι!!! Εγώ έχω μία άλλη περίπτωση συγγενούς ανωμαλίας, έχω δίκερο μήτρα που είναι χωρισμένη σε 2 κοιλότητες. Όσους γυναικολόγους είχα επισκεφθεί μου έλεγαν ναι θα κάνεις παιδί αλλά θα έχεις 2-3 αποβολές μέχρι να ανοίξει λίγο η μήτρα! Ταλαιπωρη΄θηκα αρκετά και άλλαξα 4 γιατρούς μέχρι να καταλήξω στον τωρινό. Στο μεταξύ είχα 4 αποβολές και ανακαλύψαμε και μία αδυναμία στο σπέρμα. Εν τέλει έχω τώρα την κόρη μου, 15 μηνων, με φυσική σύλληψη! Είμαι τώρα 40 ετών, ελπίζω να σου έδωσα θάρρος!!!
    • Καλησπέρα @AGAPOULLA1993! Το αντιμετώπισα κ εγώ αυτό με την μικρή μου. Διήρκησε λιγο παραπανω απο χρονο , μετα σταδιακά τα προσθέσαμε κ τώρα στα 2.5 έτη τρώει τα πάντα.  Ως προς τον θηλασμό ναι , δεν έτρωγα τίποτα που να περιέχει έστω κ ίχνη. Είναι λίγο δύσκολο στην αρχή αλλά μετά είναι μια συνήθεια. Εμείς θηλασαμε μέχρι τα 2 έτη,  οπότε όπως καταλαβαίνεις το περάσαμε μαζί!! Σου στέλνω μπόλικη δύναμη και υπομονή!! 
    • Άντε ωραία ξεκινήσατε και εγω τώρα λέω αύριο να κάτσω να τα ξεδιαλέξω να βγάλω αυτά που θα χρειαστώ για τους πρωτους μηνες γιατί τα έχω λίγο μπερδεμένα όλα μαζί καλοκαιρινά χειμωνιάτικα δεν τα έχω χωρίσει 
    • Και εγω δεν έχω πάρει μπιμπιλινα καθόλου και μερικά αλλά πραγματακια που θα χρειαστώ  γιατι αγχώνεσαι μήπως τελικά δεν σου τα στείλει καθόλου και ψάχνεσαι τελευταία στιγμή ; Γιατί αν σου τα στείλει και αργότερα δεν σε πειράζει ένα καθάρισμα θα θέλουν μόνο  αλλα να πω την αλήθεια και εμένα μου έστειλε η ξαδέρφη  μερικά πράγματα πληρωσα μεταφορική να έρθουν στο χωριό και τελικά ήταν άχρηστα πχ το κάθισμα του αυτοκινήτου ήταν για πέταμα αγόρασα άλλο τελικά και μερικά ακόμα που μου έστειλε τα πέταξα έκλαψα τα λεφτά που έδωσα στην μεταφορική 😕
    • Εγω γενικα κοιμάμαι το βράδυ λίγο όταν αλλαζω πλευρό ζορίζομαι και η ζεστη με ενοχλεί αρκετα αλλά γενικα κοιμάμαι ακόμα  εγω καμία φορά πονάω ανάμεσα από τα πόδια στους προσαγωγούς με πιάνουν κάτι απότομα για λίγο και με αφηνει  Και τα πόδια μου πρήζονται αρκετά αλλά γενικα δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα  ακόμα τουλάχιστον 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...