Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ...


Recommended Posts

στην αρχη το στηθος μου πονουσε...δεν ηταν πρησμενο ομως.και ειχα κατι μικρα ποναλακια και τσιμπιματακια μικρα ομως.το στηθοσ μου ποναει λιγο σημερα...δεν μπορω να καταλαβω πολλα!!ειναι η πρωτη σου?σου ευχομαι να εχεις καλη επιτυχια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου σας ευχομαι καθε επιτυχια!Μη ψαχνετε για συμπτωματα,σας μιλαω απο προσωπικη πειρα.Αλλες κοπελες εχουν κ αλλες,οπως εγω,απολυτως τιποτα.Απλα πιστεψτε το κ θα γινει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πανω κατω τα ιδια συμπτωματα εχουμε,ας ελπιζουμε να πανε ολα καλα και να πετυχουμε!!

ειναι η τριτη μου προσπαθεια λια,κι ελπιζω και η τυχερη!! εσενα η πρωτη σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια θα τρελλαθω!! ποναω σαν να μου ερχεται περιοδος.πηγαινοερχομαι τουαλετα μην δω αιμα. Πως θα ξημερωσει;;;

δεν βλεπω να κοιμαμαι σημερα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γειαα!!!δυστυχως πηρα μια ακομη αρνητικη χοριακη...... 0,9.... δεν μπορω να καταλαβω τι γινετε.....

ολα δειχνουν πολυ καλα και καθε φορα στο τελος παιρνω την αρνητικη χοριακη.

το χειροτερο ειναι οτι δεν παιρνω μια σαφη απαντηση και αυτο με τσατιζει πιο πολυ....

τελοσπαντων δυναμη και παμε γι αλλα.... καποια στιγμη θα το τσακωσουμε που θα παει.... Μαλλον θα αλλαξω κεντρο.....

Λια με το καλο τα δικα σου αποτελεσματα, ευχομαι να ακουσουμε τα δικα σου ευχαριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mini μου ξέρω καλά πως ότι και να πω θα ακουστεί λίγο και περιττό... :(:(:( Λυπάμαι πραγματικά για την άσχημη εξέλιξη. ...Και ήλπιζα ότι με το καινούργιο θεματάκι που άνοιξες θα μας φέρεις γούρι και θα έχουμε μόνο θετικές απαντήσεις να ανακοινώσουμε :oops::oops::oops:

Υπομονή, το κεφάλι ψηλά και όλα θα γίνουν... Μια μεγάλη αγκαλιά από μένα για σένα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mini τι να πω!!!!λυπαμε πολυ...ξερω ειναι πολυ δυσκολο....μην το βαζεις κατω...σκεψου οτι η επιστημη εχει προχωρηση τοσο πολυ που ολες οι γυναικες ακομα και αυτες που ειναι στη κλιμακτηριο μπορουν να γινουν μανουλες...σκουπισε τα ματακια σου ...παρε μια βαθια ανασα ...και σηκω ξανα ...δυστηχως ειναι δυσκολος ο δρομος της επιτυχιας.....φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω...ξερω ποσο με καταλαβαινετε κι αυτο με κανει και νοιωθω πολυ ωραια!!

Προς το παρν ειπα να απολαυσω μια μπυριτσα και τσιγαρακι στην βεραντα μου να πανε κατω τα φαρμακια.....

;););)

καλη επιτυχια στα υπολοιπα κοριτσια,μεσα απο την καρδια μου!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mini μου τι να πω...λυπαμαι πολυ κοριτσακι μου.κατσε ξεκουρασου μαζεψε δυναμεις για την επομενη φορα.δεν θα το βαλουμε κατω...θα ρθει καποια στιγμη το θαυματακι και σε μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενεση για συσπασεις;;; οχι δεν μου ειπαν κατι τετοιο......εδω θεσσαλονικη εκανα και τις 3 προσπαθειες αλλα θα αλλαξω κεντρο την επομενη φορα,ειναι το μονο σιγουρο!! .... δεν ξερω αν πρεπει να πω το κεντρο,αλλα γενικα πολυ θα ηθελα να παρω και αλλες γνωμες.

Δεν ξερω αν ειναι τυχαιο γεγονος ή οχι η αποτυχιες.....δεν παιρνω σαφη απαντησεις.

και τις 3 φορες αριστα εμβρυα και τελειο ενδομητριο.... γιατι;;;;

τι δεν παει καλα δεν μπορω να καταλαβω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπαμαι ρε κοριτσι μου! Δεν ξέρω τι να πω πια σε τέτοιες περιπτώσεις! Απολαυσε τις μπυρίτσες σου και να σκέφτεσαι μόνο θετικά. Ειμαι σίγουρη οτι ολα θα πανε καλά. Η επόμενη θα είναι και η τελευταια, θα δεις :) Στειλε μου ενα πμ να μου πεις το κέντρο που έκανες. Σκάφτομαι κι εγω την αλλαγή. Φιλακια πολλά και είμαστε όλες διπλα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μινι λυπαμαι πολυ κοριτσακι... ταλαιπωρεισαι τοσο... ευχομαι να συνελθεις γρηγορα και να βρεις τη δυναμη να συνεχισεις.. οπως κανεις τοσο καιρο τωρα! σου στελνω την αγαπη μου και θετικη ενεργεια οσο μπορω... :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

καλα οι γιατροι εκει στο κεντρο τι σου λενε? αφου ολα πανε καλα με τη διαδικασια? εγω που ξεκιναω τωρα και ειμαι 33 χρονων, εχω καταλαβει οτι αν δεν τα καταφερω 2 με 3 φορες θα πρεπει να ψαχτω περισσοτερο .. ο γιατρος μου ειπε για υστεροσκοπηση κλπ..βεβαια με το θαυμα της συλληψης γενικοτερα νομιζω οτι κανεις δεν μπορει να ειναι σιγουρος.. ουτε οι γιατροι.. αλλα οσο ζουμε ελπιζουμε!

καλη δυναμη μινακι κι ευχομαι η επομενη φορα να ειναι η τυχερη σου!!

φιλια σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy μου,οπως το ειπες...οσο ζουμε ελπιζουμε!! εκει στο κεντρο που πηγα δεν μου ειπαν και τιποτα ουσιαστικο και μαλιστα ο γιατρος απορει και θεωρει τυχαιο γεγονος και τις 3 αποτυχιες... τι να πω... τελοσπαντων δεν μ'απασχολει πλεον τι θα πουν,σιγουρα θα αλλαξω κεντρο.

Εσυ τι εγινε; πως πηγε; χθες δεν πηγες στον γιατρο;

Υπολοιπα κοριτσια φιλακιααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...