Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.41 - Η ώρα της Αφοδίτης!!!!!


Recommended Posts

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ:

¨Οσοι μενετε σε κοντινη αποσταση απο την Σισσιω ,για αποψε το βραδυ μεινετε σε φιλικα-οικογενειακα σπιτια η φορεσε ωτοασπιδες...θα γινει σεξ. μαχη ανευ προηγουμενου...!"

Σσσιω εχει τυχη ο ανθρωπος....1 τελειωσε μεσα και εγινε η Χ. σιγα μη γνωριζε γονιμες και ξεγονιμες...!

ετοιμασου...δανεισου και τις χειροπεδες της Χ.(να δεθεις)και απολαυσε το1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αν σου πω οτι ζηλευω ...γμτ ειμαι νυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

λενα κ γω θα σου ελεγα για αλατονερο..κ φυσικα να μη πας σχολειο :mrgreen:

βικυ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τονια ;););););) τρεληηηηηηηηηηηη

σισσιω :x:x:x δηλ θα γινει το θαυμα αποψε? :D:D:D:D

η γωγωκα που ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακριβώς επειδή και εμένα με σόκαρε και εδω μέσα υπάρχουν πολλές εγκυουλες δεν είναι ανάγκη να το αναπαράγουμε ξανά και ξανά.Στην εγκυμοσύνη όλες λίγο πολύ μας πιάνουν φοβίες του τύπου,μην πάθουμε κάτι εμείς, το μωρό, ο άντρας μας κτλ..Καταλαβαίνεις φαντάζομαι τι εννοώ.

Τεσπα δεν θέλω να το συζητήσουμε εδώ και να φορτώνουμε και τα κορίτσια.Απλά ανέφερα ότι με χάλασε πολύ...

Αν θέλεις να μου πεις κάτι άλλο στειλε μου πμ σε παρακαλώ,δεν φταίνε σε κάτι τα υπόλοιπα κορίτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

toulaxston h thalassitsa mas eixe balei enan polu diakritiko titlo kai pou molis ton eida katalaba xoris na frikaro ...o shmerinos me frikarei akoma pou ton blepw mprosta mou ....

kai nai xthes stenaxorithika kai anxothika para polu kai taytistika me thn kopela giati kai egv ena dixrono paidi exw kai gennaw apo mera se mera kai athina meno ....htan kai einai frikto gia mena ok parakolouthisa to thema sthn tv alla kai ekei epilegeis an to deis h oxi kai poso den to blepeis mprosta sou se kathe anebokatebasma selidas kai se kathe ananeosh .....o titlos ths thalassas den me pirakse katholou htan polu diakritikos alla o simerinos nai me xalaei para poly .

erh mou apo to apogeuma kai meta eimai ligo kalitera .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουουουουου!!!Κι άλλο μωράκι θα έχουμε στην παρέα μας [smilie=sign19.gif]

Θα ζηλέψω στο τέλος και θα θέλω και εγώ!!!!!

Με το καλό Σισσιώ και ναι χειροπέδες έχω και εγώ αλλά δεν ξέρω καν που βρίσκονται :oops::oops::oops:

Λένα την ογκμεντίν την δίνουν σε εγκυμοσύνη,θυμάμαι και απο τις δικές μου εγκυούλες καλοκαιριού πέρυσι,κάποιες πήρανε.Αλλά όπως λέει και η Θούλη καλύτερα ξεκίνα με αλατόνερο,κανένα ντεπόν για τον πυρετο και αν δεν βελτιωθεί βλέπουμε ;) Περαστικούλια και ελπίζω να είσαι αύριο περδίκι!!

Σχολείο μην πας εννοείται....

Αφροδίτη και εγώ με τον σημερινό χαλάστηκα και τον βλέπω συνέχεια μπροστά μου :evil::evil:

Το μπεμπάκι ηρέμησε ή πονάς ακόμη;

Πάω να κοιμήσω το σπλάχνο μου και επανέρχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΜΑΡΑΚΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!! :YMHUG::YMHUG::x:x:-*:-* Χαρηκα τοσο πολυ που σε ξαναειδα μέσα! Σε παρακαλώ να μπαίνεις ρε σε χρειαζόμαστε! 111 Να κάτσεις εδω ακους??? :lol::x:x

Πωπω Αργυρώ πάλι σου την έκανε η νυφη μου? :o Αχ δεν ξέρω τι θα έκανα.. μαλλον δεν θα την αφηνα.. Αν και ξέρω οτι πρέπει.. με κοψοχόλιασες πάλι! :o

Για τη Γιουροβίζιον λέτε;; Εμένα ενώ δε μου άρεσε αρχικά το τραγούδι, χθες που το είδα και το άκουσα, ενθουσιάστηκα. Είδα τόσα χρόνια με τις ξενόφερτες μαλακίες τί γίνεται... μας έφαγε η ξενομανία. :evil:

Ρε Σισσάκι /:) με απογοητεύεις κοριτσάκι μου, αν και ξέρω οτι εισαι σε δυσκολη φάση και σε δικαιολογώ.. :mrgreen: γιατι αυτο το τραγούδι ειναι ελληνικό? Ενα ραπομπουζουκλεροτουρκοτράγουδο θα το χαρακτήριζα.. Το ελληνικό τραγούδι δεν ειναι έτσι ρε.. :roll: Οχι οτι ξέρω πως ακριβως ειναι αλλα πάντως αρνουμαι να δεχθώ οτι ειναι έτσι.. :roll:

Επίσης να πεις του αντρα σου οτι σε εχω κλείσει συμπεθέρα στο δευτερο και δεν γινεται να το καθυστερησετε πολύ.. Χαλάρωσε κοριτσάκι μου θα τα βρείτε i know it :x

Νομιζω πάντως οτι κανένας αντρας δεν ειναι ετοιμος για παιδι. Οχι για δευτερο αλλα ουτε για το πρωτο. Αν ηταν ετοιμος για πρωτο τοτε σιγουρα θα ηταν και για δευτερο..

Πάντως σε καλό δρομο ειναι η σκέψη σου.. αυτο ηθελα να το πω και στην Βενη.. αν δεν κάνετε δευτερο με τον τωρινό σας αντρα θα κάνετε με άλλον ρε σιγα τα οα. Εμεις πάντως στην πανσιον θα σας καλοδεχτούμε με ανοιχτες αγκάλες και βιολογικό κοκτέιλ στην είσοδο :mrgreen::lol::lol: [smilie=occasion14.gif]

Αναστάσι οι λουκουμάδες οταν τηγανίζονται σωστά και στραγγίζονται σε καλό αποροφφητικό χαρτί δεν ρουφάνε και δεν μυρίζουν καθόλου μα καθόλου ελαιόλαδο. Πολυ αμφιβάλω για τους λουκουμάδες φούρνου, αλλά ας μην αρχισω τα επιχειρήματα.. μπορει και να γινονται κάτι σαν λουκουμάδες.. Αν τους κάνεις , πες μου αποτελέσματα please.. Πάντως πιστευω οτι ειναι σαν αυτο που ειχε πει η Χρυσα για τα πισία, γινονται στον φουρνο αλλα δεν εχουν καμία σχέση..

Στο πρόγραμμα εχω να σηκώσω λουκουμάδες αυριο στο μπλογκ.Κανονικούς παραδοσιακούς όμως.. :mrgreen:

Θουλη ευχομαι απο εδω και περα να σου κοιμούνται καθε μερα ως τις 9 να μπορεις να πιεις ενα καφε με την ησυχία σου γιαβρί μου! :x

εμεις στο σεξ ειμαστε γκάβακες δεν εχουμε αξεσουαρ. μονο τον δέρνω.

ΣΤΗ ΞΑΝΘΗ ΑΔΕΡΦΕΣ ΜΟΥ ΣΤΗ ΞΑΝΘΗΗΗ!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Α ρε Τονια σ'αγαπώ! :x:x:x:lol::lol::lol::lol:

Αφροδιτάκι μου υπομονή κοριτσάκι μου, τιποτα δεν εμεινε!

Κατερίνα τα φιλιά μου, μην δινεις σημασία τέτοια ποστς δινουν και παίρνουν εδω μέσα.. κάτσε εδώ στην ασφάλεια και την θαλπωρή που σου προσφέρει το τρενάκι του βυζονυχτίου.. :x

Το αποφάσισα κορίτσια! Θα τον κουρέψω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις στο σεξ ειμαστε γκάβακες δεν εχουμε αξεσουαρ. μονο τον δέρνω.!

:)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)) Πεξτου καμια κι απο μας ετσι για το γαμωτο!!!!!!! :)):)):)):)):)):)):)):)):))

Κι εγω σ'αγαπω Ερακι μου!!!!!!! :x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε βρε κοριτσια μπηκα καιγω μπας αντεξω και πω δυο λογακια...

Μικρη κοιμαται ,ο Θ ροχαλιζει,και γω βαριεμαι να σδερωσω...

Καθολου κουραγιο,...γυρισα κατα τις 6....και μετα απο μακρα ταλιπωρια...

Που κουραγιο...

Ηρθαν και για απογραφη....

Παιξαμε κιολας καναμε μπανιο,ενας ενας....

Χτυπησαμε και λιγο....ολα καλα..

Αντε μετα να κανεις το παραμικρο....

Μπηκα και γω να σας διαβασω...

Σισσυ μου αντε τωρα που ηρεμησατε ...καλα να περασετε

Και σε καλη μερια..... :oops: ......

Λενακι ευχομαι να σαι καλυτερα...ναινστο αλατονερο

Αναστασακος μου που σαι ....αληθεια η αννυ κοιμαται με αρκουδακι.....;;;;

Τι τρυφερο!!!!!

Ερηηηηη φιλια!!!!περασατε καλα;;;

Θουλακι σαν να σε ακουω καλυτερα;;;;

Εδω θα μαι για λιγο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις στο σεξ ειμαστε γκάβακες δεν εχουμε αξεσουαρ. μονο τον δέρνω.!

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))[smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif]

τρελάρα!!!!!

περιμένω συνταγή για λουκουμάδες...μμμμ...τρελαίνομαι =p~=p~=p~=p~=p~

Το τραγούδι δεν μου αρέσει αν και δεν είδα το χτεσινό....

Αρε Σισσιώ είδες ήμουν σίγουρη ;)

Ρε Αργυρώ είμαι βλάκας ρε L-)

τι έγινε με τη μικρή δεν το έπιασα..

παιδιά να σας πω τι παθαίνω εγώ στο σεξ αλλά μη με κοροιδέψετε ρε

πάνω στην όλη πράξη ξέρετε..μιλάω [smilie=whip2.gif] ..και λέω πράγματα που δεν τα λέει η γυναίκα στον άντρα

αλλά το αντίστροφο..και ο Γ με κοιτάει :shock: και λέει "ώπα εσύ δεν μπορείς να το κάνεις αυτό εγώ θα στο κάνω..!!" δεν πάω καλά [smilie=merror.gif]:-??:-??:-??=))=))=))=))=))=))=))=))

μάλλον είναι από την πολύ τηλεόραση

καλά μη φανταστείτε τραγικά πράγματα :lol::lol::lol::lol:

Εγώ είμαι μόνη και έχω μια ανησυχία μέχρι να γυρίσει ο Γ

Έχουν νυχτερινή σήμερα και όποτε έχει χέζομαι... :-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ton ebala gia nani.

simera to fonaksa polu to poulaki mou .....eklaige alla ksana ekane auto pou tou elega na mhn kanei :evil:

otan lipei o K apo to spiti sthn parousa fash pou den exw antoxes ta kanw skata .....

ma tou to elega 2-3 malaka kai omorfa ...meta pio austira ...meta pio austrira kai meta ebaza tis fones :(

kai paly den me akouge ...eklege ligo kai meta ksana to idio na kanei :evil::evil::evil::evil:

ta neura mou !!!!

ti einai sex ? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια φιλακια και σε σενα καλε!!!

Αφρουλα σοτ ευχομαι καλο ηρεμο βραδυ!

Πωπω συζητηση για σεξξξξξξ και ειμαι πτωμααααααα!!!!!

(γιατι αλλιως ο Θ ετοιμος ηταν i-):-p )

Ερη πολυ γελιο εχεις ρε.....

Καινγω απο αξεσουαρ....υστερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti einai sex ? :roll:

Ασε τωρα που δε ξέρεις! Μονο που σε κοιτάω, ειναι ολοφάνερο οτι ξέρεις! :lol:

Μαράκι μου τι κάνετε? Τι κανουν τα μικρά σου? Με τα κιλά σου πως τα πας? Εβαλες κανα δράμι?

Λινάκι μου, ξεκουράσου και εσυ, ασε το σιδερο για το σκ.. Εμεις περάσαμε σουπερ στην παιδική χαρά, απο τοτε που ξεκινησαμε να πηγαινουμε εχει φτιάξει η διάθεση μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α χθες που σου εβαλα το βιντεο με τα ντραμς ηθελα να σου πω οτι ο Κ μου εχει σπασει τα @#$@#$ να παρουμε ντραμς στον μικρο και μου βαζει να βλεπω παιδια θαυματα :lol::lol::lol::lol::lol:

του εχω πει οτι με το μωρο τωρα ντραμς δεν μπαινουν σπιτι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ρε σουργελα..εχετε χειροπεδες? =))=))=))=))=))=))

ερη οχι ρε..μη το κουρευεις :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

βικυ καλη βαρδια..

αφρο αντεχεις????????????(λεμε τωρα) :P

κ γω σημερα το εβαλα αρκετες φορες τιμωρια οχι οτι συγκηνιθηκε..με βΑΡΟΥΣΕ :twisted::twisted:

λινα ναι..αν ξυπνησεις 9 νιωθεις ανθρωπος..

αυριο θα κανουμε το πρωτο εμβολιο..

κ ο θοδωρης εχεθ..να δουμε

μαρια ;):((:)):((:)):((:))=))=))=))=))=))=)):ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και επιτέλους 12 #:-s

οι μικρές μια χαρά είναι

δε νομίζω να έβαλα Έρη μου αν και νιώθω πολύ καλύτερα που ξεκίνησα

γυμναστική πριν κανα 2 μηνο(??)

καλά πιο αγύμναστο άνθρωπο δεν έχετε ξαναδει

είμαι η χειρότερη στο τμήμα :(

αλλά από ότι λέει η γυμνάστρια θα στρώσω

ευλυγισία 0

Εσείς Έρη περνάτε καλά??

Ο μικρός?? Ο άντρας σου?? είδα φωτογραφίες μια χαρά είστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οποτε εχω χρονο τωρα που ανοιγει....λεμε...ο καιρος

Και γω θα την πηγαινω...

Εννοειται Ερη...ΔΕΝ ΣΙΔΕΡΩΝΩ....μιλαμε για πολυ κομματιας!!!

Αφρουλα καιγω οταν ημουν εγκυος 9 μηνες δεν ηξερα τι σημαινει σεξ....παρα μονο

Στα σσεξυ μου ονειρα...οπου ειχα συναψει ερωτικον δεσμο μεχρι και με

Τον Κλαιβ Οουεν.......

Αξεχαστοι μηνες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aφροδίτη δικαιολογείσαι λόγω ορμονών ρε, φαντάζομαι έχεις σκάσει πια,λογικό είναι,άντε τελειώνεις πια..Τουλάχιστον να μην πονούσες θα ήταν διαφορετικά..

Έρη έχεις μπλογκ με συνταγές;Τώρα το είδα!!!Τέλεια!!!Μου αρέσει πολύ η μαγειρικη και κάνω πατέντες συνέχεια!Μένεις Καναδά και έχεις καταγωγή απο Ξάνθη;Είσαι καιρό εκει;Είναι ωραία;

Εγώ από Δράμα είναι και Ξάνθη έχω πάει πολλές φορες!!

Πέθανα στο γέλιο με το ραπο.......τράγουδο!!!Κορυφαίο!!!

Μαρία την Λάρισα την λατρευω!!!Θα έκανα τα πάντα για να έμενα μόνιμα εκεί.Στη ΣΔΟ είμουν διοίκηση τουριστικών επιχηρήσεων,αχ ωραία χρόνια...

Αναστασία θα το δοκιμάσω το ξαπλωτό,στο μυαλό μου είσαι,χθες έλεγα στον άντρα μου ότι θα κάνω αυτή την τακτική...για να δουμε

ΛΙΝΑ ΚΛΑΙΒ ΟΟΥΕΝ ΘΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο ρε Μαράκι κομανέτσι! Να μην το σταματήσεις, μπράβο καλή φάση! Αναπτύσεις ενδορφίνες!

Εγω σκεφτομουν το τρέξιμο.. αλλά πολυ φοβάμαι ότι θα γεμίσει ο δρόμος πόδια.. θα λυποθυμήσω σίγουρα και δεν μου φταίει και ο καημένος ο περαστικός να νομίσει ότι έπαθα καρδιακή ανακοπή.. :?

Εμεις η αλήθεια ειναι τώρα που ο καιρός ειναι σουπερ, περνάμε τέλεια! :D Φευγουμε απο το πρωι για την παιδική χαρά. Ειναι κάπως διαφορετικες οι παιδικές χαρές εδω.. ειναι εντελλώς ανοιχτές (το ιδιο και τα σχολεία, ειναι ανοιχτες οι αυλες τους και πηγαινεις οποτε θέλεις γιατι και εκει εχει κουνιες, τσουληθρες διάφορα), η συγκεκριμένη που ειναι απεναντι απο το σπιτι εχει περιμετρικά πολλά παγκάκια και δίπλα εχει ενα μικρο δασάκι με πολύ ψηλά δεντρα.. [smilie=toothy4.gif] Κάτω εχει άμμο και στην μέση της παιδικής χαράς εχει γρασίδι με ενα μεγάλο δέντρο. Εχει κουβαδάκια κάτω και φτυαράκια για να παιζουν τα παιδια. Δεν τα παίρνει κανείς σπιτι του.. :? Ετοιμάζω ενα ταπεράκι με βατόμουρα, ενα αλλο με παξιμαδάκια και καροτάκια, νερό, χυμό, το βιβλίο μου, τις συνταγές που έχω για μελέτη και φευγουμε.. Σημερα κάτσαμε 3.30 ώρες!!! :shock:

Μερικοί φερνουν κουβερτούλα και την βάζουν κάτω στο σημείο που ξεκινάει το δασάκι και εχει γρασίδι και πολυ ζηλεύω, λεω ν απάρω και εγω το κουβερλί μου! 8-) [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_study.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_thumright.gif] [smilie=icon_thumleft.gif]

Θου θα τον κουρέψω, δεν γίνεται, τον ζεσταίνουν πολύ.. Ανάβει το κεφαλάκι του.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...