Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.41 - Η ώρα της Αφοδίτης!!!!!


Recommended Posts

Η Ιωάννα ξέρετε τι είπε στον πατέρα της;;;;; Της μιλούσε και του λέει "Άσε με μπαμπά..Πενάω (περνάω) φάση...." :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: ε τότε τι ανησυχείς βρε? περνάει την φάση εξόντωσης της αδελφής!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: άσε την θα της περάσει η φάση της!!!! :lol::lol::lol::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ααααααα εσυ μανταμ το εδεσες σχοινι κορδονι οτι θα χωρισεις1! οχι δε σου επιτρεπω! δε σε αφηνω καλε!!!!

εσυ αν κ οταν χωρισεις δε θα σε κανω παρεα...

θα φοβαμαι μην κανεις τα γλυκα ματια στον αντρα μου κ μου τον κλεψεις!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: αχαχαχαχαχαχαχαχα!!!

κ να ξερεις εγω σε παρεξηγησα τωρα!!!

κ δε σου ξανα απευθυνω το λογο!!! :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι καλε τρελο μου Αναστασακι...

εγω απλα συγκρινω φιλες μου χωρισμενες- και εχω πολλες πιστεψε με..αλλες ξανακανανε οικογεννεια, αλλες δεν γουσταραν μεγεια τους με χαρα τους..

αλλα ειλικρινα τετοιο κομπλεξ δεν εβγαλε καμια...ειναι πως να το πω...μια μαμα που εχει κορες μπου μπαινουνσ την εφηβια..να φαιρετε με χειροτερη ανασφαλεια ως προς καποια πραγματα απο τις κορες της..

δηλαδη μαρι τρελη που λεει και η Γωγω..να σε δω να περπατας με υφος μοντελου και femme fatale ενω περνας τετοιο λουκι...και τι στον κοσμο!!!

ειδικα με την κουμπαρα μου που εζησα το δισζυγιο της απο σχετικα κοντα μπορω να σου πω οτι δεν ηταν ετσι..

ειχαν οτι ειχαν τα προβληματα τους κλπ...αλλα ΟΚ.....και συνηλθε σχετικα γρηγορα- ευτυχως- και ηταν και μια απολυτα συνειδητη αποφαση..

η μια η ξαδελφη μου που χωρησε 4 μηνες μετ ατον γαμο της..ηταν τερας ψυχραιμιας..η αλλη χωρησε γιατι ειχε γκομενο ΟΚ αλλα..ειλικρινα...δεν...

και δεν ειναι αυτο που λενε τα κοριτσια να αποκατασταθει..πιστευω οτι ειναι αποθημενα...

ασε που εγω πιστευω πως οτι κανει ειναι γιατι γουσταρει τον οικονομικο διευθυντη..στο υπογραφω..απλα ασχετα αν χωριζει η οχι..εχει μια απιστευτα πως να το πω...ολιγων γλοιοδες συμπεριφορα..που δεν τη μπορω..

Και αποκλυω διαπαντως εσυ και οποιαδηποτε αλλη γυναιακ που σεβετε τον εαυτο της και εχει τη ζωη στα χερια της να κανει τετοια...καραγκιοζιλικια...και ξερεις οτι δε σε συμπαθω καθολου που το λεω αυτο ετσι :lol::lol::lol::lol:

Παντως εγω δεν θεορω οτι οι χωρισμενες ζηλευουν...εγω δεν ειδα κατι τετοιο στον κυκλο μου..οσε χωρησαν ηθελα κατι αλλο στη ζωη τους και ηταν απολυτα ευχαριστημενες με μια τετοια εξεληξη..2 μονο δεν ηταν και πολυ ευχαριστημενες γιατι δεν ηταν επιλογη τους..αλλα αυτες πολυ συντομα το ξεπερασαν και ειναι πολυ πιο ευτυχησμενες τωρα..η μια μαλιστα καλοπαντρευτηκε και την εχει ο δευτερος αντρας της στα ωπα ωπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη μου, καλά τα λέει το πρακτορείο Αργυρώ... :P Για τις 18/5 λέμε. Αν δεν έχεις γεννήσει... ;)

Αθηνούλα, εγώ μέσα. Μέχρι στιγμής δεν έχω κανένα εμπόδιο κι ελπίζω να μη προκύψει. Σε ποια περιοχή της Αθήνας θα μείνεις; Που περίπου θα κινηθούμε;

Χρυσουλάκι μου, μην αγχώνεσαι μάτια μου τόσο, για το αν θα γυρίσει το μικρούλι. Αφενός είναι νωρίς ακόμα, αφετέρου μπορεί να είναι ήδη με το κεφαλάκι κάτω. Εγώ την Παρασκευή το έμαθα ότι πήρε θέση! Όπως είπε κι η Άφρο, πολύ πιθανόν να είναι κι ο ποπός του που σε πιέζει!!! :D

Λενάκι, κι εγώ το διάβασα.... :(:(:( Κάτι τέτοια με κάνουν να επανεκτιμώ όσα θεωρώ δεδομένα... :roll: Ο Θεός να αναπαύσει τη ψυχούλα του και να δώσει δύναμη σ' αυτή τη κοπέλα... :(

Αργυρώ... 30000ευρώ; :-o Και τα 3000 τα δικά σου ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ μου φαίνονται δηλαδή!!! :shock: Επαναλαμβάνω... και δεν τα παίρνεις τα λεφτουδάκια σου, να έρθεις Ελλάδα, να κάνεις την εξαγωγούλα και να πας και διακοπές σε 5αστερο ξενοδοχείο;;;;; :roll: Είμαστε καλά;;; Τι υπηρεσίες χρεώνουν δηλαδή;;;; Άκου 30000ευρώ......!!!! :-o

Λινάκι, σ' ευχαριστώ πολύ... :YMHUG: Όπως το λες... Μία κουβέντα τους και σου παίρνουν όλη την κούραση και τα νεύρα... ;)

Αναστασί μου... :? Κουράγιο!!! Τι να πω... :roll: Βρίσε όλο το σύμπαν, σπάσε και κανένα πιάτο και ξαναγύρνα!!! :lol: Το τσαχπίνικο τι κάνει; Κοιμάται ή στο ξυπνήσανε; :?

Γωγούλι... Πέθανα στο γέλιο με το "πενάω φάση!!!!" =))=))=))=))=)) Δεν παίζεται το ατιμούτσικο!!!! :)) Ορίστε, έχει και πλήρη επίγνωση το παιδί και το δηλώνει... Μου κουβαλήσατε εδώ μέσα τον μικρό εισβολέα και δεν είμαι καλά, "πενάω φάση"!!!!!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ πολυ για τις ευχες!!! :-*:-*:YMHUG::YMHUG:

Μπηκε 2 ετων! απο τωρα θα πληρωνουμε θεση στα αεροπλανα!!γμτ!!! :lol::lol:

Ευχαριστω κ για τα καλα λογια για το μπλογκ...θα συενχισω..να δουμε αν θα εχει ενδιαφερον....

Ουφ σημερα ειπα να παω το μικρο βολτα...πρωτον εσκασα απο τη ζεστη...δευτερον ξεπατωθηκα στο περπατημε με το σεμπινι στους ωμους (εχασε κ το καπελο του!!), γιναμε κοκκινοι απο το χωματοδρομο και τον ηλιο....Εχει πλακα η διαδρομη για το εμπορικο κεντρο (καλα μη φανταστειτε κ το mall ετσι????) οπου υπαρχει μια (βρωμερη) παιδικη χαρα (δηλαδη τσουληθρες) ...Στο δρομο κανεις σλαλομ στις λακουβες, στα μηχανακια ταξι που ερχονται απο παντου, δεν θελεις να ξερεις τι πατας κ ας μη σχολιασω πως μυριζει....χι χι..ημουν η μονη λευκη που περπατουσε με το μωρο στους ωμους..μας κοιτουσαν περιεργα κ μετα ερχονται να σου πουλησουν ΤΑ ΠΑΝΤΑ..ολα θα τα βρεις στο δρομο απο καρτες κινητων, παπουτσια, γιαλια, ψαρια για ενυδρειο (ω ναι!!)..Εκοψα κ δρομο μεσα απο ενα (βρωμερο) παρκινγκ...μαλλον κακη ιδεα διοτι ειχαν καψει λαστιχα κ βρωμισαμε...Εννοειται οτι δεν υπαρχει ασφαλτος ετσι....

Αυτα τα ομορφα σημερα...Μετα στις κουνιες ειχε κατι μεγαλα παιδια που λυσσαγαν κ παραλιγο να το ριξουν κατω το σεμπινι..Τον πηρα σηκωτο κ φυγαμε κ δεν ηθελε να φυγει κ ουρλιαζε...

Ουφ τωρα μπηκα σπιτι....απολυμαθηκαμε κ σας γραφω!!!

Παω να διαβασω να σχολιασω!!

Ααααα σας ειπα???? εφτιαξα γεμιστα!!! Ναι!!! εχω μεταλλαχθει!! ελπιζω να τρωγονται κιολας!!!

ΜΑγειρευω 1 με 2 φορες την εβδομαδα, τις αλλες τρωμε εξω..μη μου γινει κ συνηθεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ ρε συ δεν το πιστευω!30000????Πραγματικα δεν το πιστευω! :o:o:o

Φραγκισκα ετσι που τα περιγραφεις...ζηλευω!!! :P:lol: καθε μερα μια περιπετεια!

Φιλια στο σεμπινακι και παλι χρονια του πολλα!!!

Μωρη Λενα???? :lol::lol::lol::lol::lol: Τρελλη!

Χρυσα μου δλδ απλα ελεγες οτι απο αυτες που ειναι χωρισμενες μονο αυτη εχει ενοχλ. συμπεριφορα?Μαλλον μπερδευτηκα!

Παντως εννοειται πως οταν κ αν χωρισω θα κανονισω να φερομαι εντελως ανωριμα κ να κανω οτι δεν εκανα τοσα χρονια!Ντιπ εφηβακι θα γινω!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Ευχομαι μονο να συνεχισω να ειμαι καλη μαμα για το παιδι μου! :D:D

Δημητρουλα μου τωρα που το θυμηθηκα..Τι γλυκια η Β!!! :x:x:x

Η φιλεναδα μου εφυγε!Παω να ετοιμασω βαλιτσα για να την επισκεφτω για 1 μηνα! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ναι..ειναι εντελως γιουχου η κοπελα..

δηλαδη να βλεπεις εναν ανθρωπο που περναει τετοιο λουκι να εχει συμπεριφορα..ειμαι η Βικυ καγια στα catwalk..ειμαι η σουπερ θεογκομενα..μου παει αυτο το παντελονι, ειναι ωραια αυτη η φουστα απο ενα ατομο που της ειναι ξενο ουσιαστηκα..αλλα και ταυτοχρονα υφος οσια μαγδαλινη..ειλικρα ωρες ωρες με ψιλοαηδιαζει.

τσπα..δεν ειναι αυτη το θεμα μας αλλα οι φιλεναδες μου..εσεις δηλαδη οποτε δε με νοιαζει...εγω το ειπα απλα σαν διαπιστωση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξανα ηρθα...

φρα μου χρονια σας πολλα..να τα εκατοστησει το πουλακι μου..

μ αρεσει να σε διαβαζω..

να καλοσορισω τη κατερινα..

καλε πλακα εκανα χθες 8-):P

ολα καλα?

λινα καλως ηρθες κ συ..καλε που χαθηκες????????????

φιλια στη σοφια..

αργι κ λοιπες κοιμηθηκα στο μπαμπα γτ ειναι εδω η αδερφη κ ηθελα να περασω χρονο μαζι της..

γενικως σημερα ημουν καπως γτ εχω το μικρο με βρακι..κ πρεπει να το ελενχω αυτος να κανει οοοοοοοοτι να ναι κ γενικως χαμος..

ο δε μικρος κατι εχει παθει..περα το οτι δε κοιμαται πολυ

γενικως γκρινιαζει..ριχνει κ κατι σπαραχτικα κλαματα..

βρε παιδια κατι 15-20 λεπτα κοιμαται 3-4 φορες τη μερα να δε κανω λαθος.

α σημερα βαρεσε κ 45 λεπτο :roll::roll:

μα οκ δε λεω να κοιμαται 4 ωρεες σερι αλλα μια φορα τη μερα δε πρεπει να κοιμαται μιαμιση ωρα συνεχομενα?????????

κ οοοοταν κοιμαται μεχρι να κοιμηθει κλαει..οποτε πανω που ζοριστηκες να τον κοιμισεις κ χαλαρωσεις..τσουπ ξυπναει κ αντε ξανα απ τη αρχη..

σορυ δε σχολιαζω..δε το χω σημερα :?:?:?:?

νιωθω τοοοσο χαλια :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασι εγω οταν θα χωρίσω και θα γυρίσω στην Ελλάδα, δεν θα ξαναπάω Αθηνα και θα πάω σε ενα ορεινο χωριό στην Ξάνθη να βάλω μελίσσια.. Εισαι? Θα κάνουμε και ενα σπιτι παραδοσιακή πανσιον, θα ετοιμάζουμε πιτες και τσουρέκια και θα περνάμε ζάχαρη!

Δεν θέλω να ακουω χαζά για τις χωρισμένες, ξέρετε ότι ειμαι παρεξηγιάρα.. :mrgreen: Δεν υπάρχει ουσιαστική διαφορά σε μια χωρισμένη γυναίκα απο μια παντρεμένη. Κανεις δεν ειναι μεσα στο σπιτι κανενός. :D

Αχ Χρυσα ποσο γέλασα με την περιγραφη σου για την ξαδέρφη! Λες και εβλεπα παλιά ελληνική ταινία με την προξενήτρα στην αυλή!! :lol::lol::lol::lol:

Ηρθε η ωρα μας να παμε να την αράξουμε στην παιδική χαρά.. Φιλάκια σε όλες!

Λινάκι, καλωσηρθες βρε! :YMHUG:

ΘΟΥ Ανεβα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κορίτσια!!!

Είμαι μέσα από το πρωί και δεν προλαβαίνω να γράψω..Διαβάζω ότι προλαβαίνω μπας και μπω σε μια σειρά και σας "μάθω".

Καταρχήν να σας ευχαριστήσω όλες πάρα πολύ για το καλωσόρισμα!!!Είστε πολύ γλυκές,με συγκινήσατε..Χαίρομαι πολύ που μπήκα σε μια τόσο ευχάριστη παρεούλα,να είστε καλά!!

Να ευχηθώ στην Φρανίτα για τον μικρούλη Σεμπ:Χρόνια του πολλά,να τον χαίρεστε,να ειναι πάντα γερός και καλότυχος!!!

Χρύσα χρόνια πολλά και για τον δικό σου μικρούλη!!!Να τον χαιρόσαστε και με το καλό και το 2ο μωράκι!!

Θούλη μου η δικιά μου ποτέ της δεν κοιμότανε πολύ την ημέρα...οοοοοταν το αποφάσιζε κοιμόταν το πολύ 20 λεπτά και αυτο μόνο στην αγκαλιά μου!!Το κάνει ακόμη,τώρα γράφω και κοιμάται στα πόδια μου!!!Ουρλιάζει αν την βάλω στην κούνια της,άσε έχω μεγάλο θέμα με τον ύπνο της :(:(:(

Έχει τύχει σε καμιά άλλη αυτό;Εχω απελπιστεί...Μην μου πείτε μόνο είναι φάση,δεν μπορεί να είναι και να διαρκεί 10 μήνες ε;

Γωγώ το μόνο που έχω να σου πω είναι κουράγιο με την Ιωάννα,δεν έχω παρόμοια εμπειρία αλλά διαβάζοντας σε κατάλαβα ότι είναι πολύ δύσκολα και δεν ξέρεις πως να αντιδράσεις για να μην την πληγώσεις...Οσο για το sex,πολύς πόνος και εγώ :o:o σαν να ήταν η 1η φορά,αν θυμάμαι καλά έγινε στους 3 μήνες,αλλά στην αρχή πονάω ακόμη...Φυσιολογικά γέννησα και εγώ.Ράμματα είχα λίγα,δεν ξέρω ακριβώς.

Argi η παρέα μου διαλύθηκε λίγο μετ'α που άλλαξε το μάμμυ.Είμουν στα "μωράκια Ιουλίου 2010" και στις "Καλοκαιρινές μανούλες",όταν γεννήσαμε χαθήκαμε κάπως με το τρέξιμο,μετά ξενερώσαν οι πιο πολλές με την αλλαγή,κάναν ομάδες στο facebook εγώ δεν είχα λογ/μο και έτσι χαθήκαμε...

θέλω να γράψω κι άλλα όμως πεινάω πολύ!!!Ξύπνησε και η κοντέσα και λέω να την πάω καμμιά βόλτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ... 30000ευρώ; :-o Και τα 3000 τα δικά σου ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ μου φαίνονται δηλαδή!!! :shock: Επαναλαμβάνω... και δεν τα παίρνεις τα λεφτουδάκια σου, να έρθεις Ελλάδα, να κάνεις την εξαγωγούλα και να πας και διακοπές σε 5αστερο ξενοδοχείο;;;;; :roll: Είμαστε καλά;;; Τι υπηρεσίες χρεώνουν δηλαδή;;;; Άκου 30000ευρώ......!!!! :-o

και εγώ δεν το πίστευα, είπα στον άντρα μου ότι με κοροιδεύει και του είπα ακριβώς αυτό που είπες εσύ: "δεν πάω στην Ελλ. να κάνω εξαγωγή και παράλληλα διακοπές πολυτελείας?" :roll::roll::roll::roll: ........

και φυσικά του είπαν του οδοντ. "φυσικά και δεν περιμένετε να λάβετε τόσα χρήματα μέσα σε 2 εβδ."!!!!

και τώρα που μιλάτε για χωρισμένες, αύριο θα πάρω τηλέφωνο την φίλη μου που πρόσφατα χώρισε και γύρισε πίσω!!!

εγώ δεν ασχολούμε με το πώς συμπεριφέρεται ο ένας ή ο άλλος, από την στιγμή που δεν με ενοχλεί......!!!!!

η διευθύντρια του σχολείου του Λ. είναι πάνω από 60 και ντύνεται σαν 20άρα με κάτι μίνι να........!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ρε κοριτσια ουτε εγω ασχολουμαι, οσες με ξερετε ξερετε οτι δεν κουτσομπολευω..

απλα μια διαπιστωση εκανα, δε λεω οτι ειναι ο κανονας,απλα σε αυτες τις 4 κοπελες που ξερω ετσι ειναι..

η αναστασι ΑΝ χωρισει δε θα ειναι κομπλεξικια... το πολυ πολυ να μου φαει τον αντρα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αργυρουλα αυτο ελειπε να τα ηθελε μεσα σε 2 εβδ!! τι περιμενε να ληστεψουν καμια τραπεζα μηπως??

θου φαντασμα ελπιζω να αρχισει να κοιμαααααααααατα ο μικρος.. μη σε ταλαιπωρησει κ αυτος με τον υπνο οπως ο μεγαλος σου ο πασας!

κατερινακι κ ο δικος μου ειχε προβλημα με τον υπνο, μεχρι το χρονο πολυ μεγαλο!!

ομως απο 1.5 κ μετα κοιμαται μονος του.. τωρα θελει να παω να ξαπλωνω διπλα μου, με ξεμαλλιαζει κανενα τεταρτο κ κοιμαται! καποια στιγμη το βραδυ ομως ΣΤΑΝΤΑΡ σηκωνεται κ ερχεται κ κοιμαται μαζι μας! δε μπορει χωρις τριχες στα δαχτυλα του! αφου σκεφτομαι να ραψω καμια τουφα μου στο μαξιλαρι του!!!

παντως κ εμενα μερικες φορες (στο μεσημεριανο του υπνο το κανει αυτο) σηκωνεται κ ερχεται κ κοιμαται στα ποδια μου :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη εγω σε βλεπω αν και ποτε(φτου φτου φτου ) χωρισεις εσυ να καθεσε καναδα και να ερχευε ο αντρας σου εδω :lol::lol::lol::lol::lol:

Αναστασακι μου δεν μαρεσει να σε διαβαζω ετσι ....ευχομαι να περνατε φαση (οπως και η Ιω :D ) και να φτιαξουν ολα .

Κιμηθηκαμε αλλα ολο εφιαλτες βλεπω ....σημερα ειχα να κανουν με την ειδησεογραφια :(

παλυ καλα με βλεπετε εσεις σε καλα ονειρα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάρκαρα την μικρή στην πεθερά μπας και κάνω καμιά δουλειά...Με έσκασε σήμερα,λείπει και ο άντρας μου όλη μέρα μία φρίκη!!!

Μα δεν είναι δυνατόν ρε κορίτσια να κοιμάται ΜΟΝΟ στην αγκαλιά μου :o:o:o Την ημέρα έτσι,γιατί έτσι και μου το έκανε και το βράδυ θα είμουν με χάπια στάνταρ :lol::lol: Όχι ότι είναι καλύτερη εκεί,ξυπνάει καμιά 1230392 φορές :shock::shock: βυζάκι για να ξανακοιμηθεί κτλ κτλ γνωστά σε πολλές φαντάζομαι γιατί απ'ότι έχω καταλάβει σπάνια βρίσκεις μωρά που κοιμούνται καλά.

Argi σε οδοντίατρο τόσα λεφτά;Ανατρίχιασα!!!!Που να τα βρεις;Απαπαπα....ξεφύγαμε.Παρεπιπτόντως έχω γεννηθεί Γερμανία και ήρθα Ελλάδα 6 χρονών,μου αρέσει πολύ όμως και θα θελα με την 1η ευκαιρία να ανέβω,έχω πολλούς συγγενείς.

Α ρε Λένα με έκανες και γέλασα με τα μαλλιά,έχεις πολύ απόθεμα προφανώς ε;Πάρτου 1 πλαστικά κούκλα και φόρα της μια περούκα,δεν θα πιάσει λες; :lol::lol::lol:

Όσο για την κοιλιά σου,ξεκούραση,και εμένα με πονούσε συχνά μην ανησυχείς.Είσαι εκπαιδευτικός απ'ότι κατάλαβα ε;Και δεν παίρνεις μια αναρρωτική;Εγω θα το κανα με 1000!!!!

Αχ μαζέψτε με πάω να κάνω δουλειές!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!

τι κανετε?\

κατι λιγα διαβασα...

φραν χρονια πολλα!

Αργυρω 3000 ευρω?

να σου το βγαω εγω? :lol::lol::lol::lol:

Αναστασια υπομονη...

Γωγω η ιω θεα!

Χρυσα πως εισαι?

αυριο θα τηλ στο κουριερ

Αφροδιτη τα καθσματακια δεν τα βρηκα..παιζει να εφυγαν με το φορτηγο για το χωριο....η να τα πεταξε και να μην θυμαται...αν παει ο μπαμπας το σκ χωριο θα ψαξει ειπε!

συγνωμη!

σημερα ημουν πρωι...πηγα νοσ. ειδα μια συναδελφο που ηταν η 2πλη στο σωμα απο εμενα...αδυνατησε και φορα οτι πιο ξεκ4%^$ΛΟ μπορει...αφου η φουστα ηταν τοσοσ κοντη που φαινοταν ολα....ασε που εει τρελωραιοπαθεια...παντου κοιταγετι στον καθρφτη-τζαμαριες και παρακλουθει αν την κοιτουν....

αν ειναι να γνω ετσι....να μεινω με τα κιλα μου..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε αφοδιτη :lol: λες???????????

αχχχχχχχχχχ..καλε δε το πιστευωωωω!!!!!!!!!

λινα αντε σε περιμενουμε..

εγω ηρεμησα...ηρθα σπιτακι μου ολα καλα..

αλλα θελω να ξαναπαω στο μπαμπα μου :oops:

κ περιμενω το φαι μου..

μιαμμμ

λουκουμαδες γεμιστους..

κ πριν θα τσακισω λουκανικα..μιαμμμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...