Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.41 - Η ώρα της Αφοδίτης!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιουχου!!!!

Αχ μανουλεεεες μανουλεεες!!!Τι τυχερες που ειμαστε???!!! :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream: Μα ποσο γλυκα ειναι τα μωρα μας?ΤΙ ευλογια ειναι αυτη?(κ ας μην πολυπιστευω!)

Αφρο δεν ξερω..Μαλλον μια χαρα μου ακουγεται!Ο μπαμπας ειναι για παιχνιδι κ η μαμα για χαδια!

Γεια σου παπιομαναααα!Μα ποσο τρως?!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗσπερα σε ολες!

παντα ευτυχισμενες ολες οι μανουλες!

χρονια πολλα στις επετειαζουσες...!

Νατασα...να χαιρεσαι και παλι την Ε.

περασατε ωραια...!

βαλετ φωτο!

Χρυσα περιμενουμε νεα αυριο απο γιατρο!

ασε το παιδι να παιξει!

αφου δεν θελει υπνο!

Αφροδιτη πως εισαι?

τα πονακια?

4 ωρες υπνο? μπραβο!

εγω δεν εκανα καρδιοτκογραφο....γεννησα νωριτερα γι αυτο!

οσο για τα φιλακια...απο εσενα θελει?

ισως τον εχει συνδιασει με το παιχνιδι οποτε χαδακια ειναι και αυτα!

η σε εκεινη τη φαση θελει να παιξει....!

η Μ-Ι σηκωνει τη μπλουζα της και ταιζει ολες τις κουκλες της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι καλε παιζουν ολη μερα μαζι αλλα φιλακι δεν δεινει ουτε θελει ...και στεναχωριετε ο Κ .

μηπως το εχει δει "φιλακια ,τρυφεροτητα με μαμα ατελειωτο παιχνδι με μπαμπα "

αυτο μπορω να σκευτω γιατι τον αγαπαει πολυ τον μπαμπα του .

απο εμενα ολη μερα βικη θελει .

τον χτυπαει τον καιμενο οταν παει να τον φιλισει :(

τωρα πως τον βαζω για υπνο ? εχει βαλει τα δυο μπαλακια και τα κλωσαει στο γιογιο :lol::lol::lol::lol: ειναι μες στη χαζομαρα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχει σηκωθει η τριχα μου καγκελο...Βοηθειααααα!Πηγα στην τουαλετα κ βρηκα μια κατσαριδα...Τις μισω...Την ελουσα με μεκ....πως θα ηρεμισω τωρα>????

Μα δεν εχουμε ποτε κατσαριδες..Τοσα χρονια...αντε να εχω δει αλλη μια φορα. :(:(:(:(:( Ελπιζω να μην δω ποτε αλλες...Θελω να κλαψωωωωωωω! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia απολυμανση....σιγουρα δεν ειναι μονη της....εχει και οικογενεια...!

αυτες και οι ψειρες δεν εξαφανιζονται ποτε!

Αφροδιτη κατι τετοι παιζει...ισω ςτωρα με το μωρο αλλαξει!

αν τους εις να περει στο κρεβατ του τα μπαλακια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυριο πανε παρε απο το σουπερ παγιδες (κατι μαυρα τετραγωνα) κανουν καλη δουλεια ,και κανε απολυμανση .

αρχισε και τρει το φαι του !!!ΤΩΡΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ φυσικα παλι βρεχει!!

μα πώς γινεται καθε φορα που ειναι να οδηγησω να ανοιγουν οι ουρανοι;;; :shock::shock::shock:

ειπαμε εξασκηση καλε μου Θεούλη,αλλα οχι κ ετσι!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Νατασακι ξεχασα να σου πω!το φορεματακι της ειρηνης το πηρα 3 νουμερο,οχι γιατι δεν ξερω ποσο ειναι το παιδι,αλλα επειδη η κοπελα στα dpam μου ειπε οτι ειναι στενες οι γραμμες τους κ το ειχα δει κ στον γιωργο αυτο,οταν του ψωνισα απο εκει..

αλλα αν ειναι μεγαλο,το αλλαζεις! ;)

επισης,ο γιωργος επρηξε τον χαρη με τον δημητρη,σε σημειο που ο χ. τα πηρε! :lol::lol::lol::lol:

ολο για τζαμια του ελεγε κ για τον ντιμιτη κ το κιτο=αυτοκινητο ,που του εδωσε! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχ πολυ γελασα!!

πες στον δημητρη οτι ενας γιος σαν τον γιωργο σε λιγους μηνες θα τον βγαλει νοκ αουτ,εγγυημενο! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αφρο μη στεναχωριεσαι καλε!κ ο γιωργος δεν πολυθελει φιλια απο τον χ. κ ο χαρης καθε φορα μου λεει "πες στον γιωργο να με φιλησει" κ οταν του το λεω,καποιες φορες,το κανει!οχι ομως απο μονος του,ενω σε μενα ερχεται συνεχεια!! :D;)

αναστασακι επιδρομη κατσαριδων;; :shock::shock::shock::shock:

ψεκαζε διαρκως!αν υπαρχει παρεα,συντομα θα εμφανιστει..

δε θα σε φανε ομως καλε!καντες "καλο καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο"!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

να βαλω ή να μη βαλω ρουχα απο τωρα;;;; :?:?:?

τα εχω παντως διπλα στο κομοδινο μου,με του που ξυπνησω,αν κοιμηθω :? ,δε θα χασω ουτε δευτερολεπτο!!!

α!Νατασακι ειχες φωτογραφο;;καλα ειδα μια κοπελα που ολο εβγαζε φωτο κ ελεγα "μα τετοιος ζηλος να μας φωτογραφησει ολους;μπραβο της!"τώρα καταλαβα!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κοριτσαρες πανεμορφες σας καληνυχτω!παω να γραψω τις λιγες ωρες υπνου μου,γιατι σιγα μην ειναι κ πολλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα μανούλες! :D

Σας έχασα χθες και σήμερα και είχα τόοοοοσες σελίδες να διαβάσω!!! :shock:

Χρόνια μας πολλά, αγαπημένες τρεν(λ)ομανούλες!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG: Να 'μαστε πάντα καλά, να χαιρόμαστε τα βλασταράκια μας και να μας χαίρονται!!! :x:x:x

Lenaki, natasoula και Ιουλία, χρόνια πολλά για τις επετείους σας... :x Εύχομαι να 'στε πάντα αγαπημένες και ερωτευμένους με τους αντρούληδες και να γεράσετε παρεούλα... Να χαίρεστε τα παιδάκια σας!!! :D:D:D

Νατασούλι γλυκό, μακάρι να μπορούσαμε να είμαστε κι εμείς στο πάρτυ-υπερπαραγωγή σας!!! :D Είμαι σίγουρη ότι είσαι φοβερό νοικοκυροκόριτσο και ήταν όλα τέλεια, ακριβώς όπως τα περιέγραψαν τα κορίτσια!!! :D

Αναστασί μου...... :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick: Κατσαρίδα;;;; :shock::shock::shock: Σε νιώθω απόλυτα....... :? Μην πανικοβάλλεσαι όμως... Κι εγώ είχα δει μία όταν πρωτομπήκαμε στο σπίτι, αλλά ήταν μεγάλη και μαύρη... ΕΥΤΥΧΩΣ είχε έρθει απ' έξω!!!! #:-s Την εξολοθρεύσαμε και δεν εμφανίστηκε ποτέ ξανά, κανένας συγγενής της!!!!!!!!! :lol: Αυτές που είναι απελπισία σκέτη, είναι συνήθως οι ξανθές και πλακουτσωτές!!! (αηδίααααααααααααααααααα.... Και μόνο που συζητάω γι' αυτό, μου σηκώθηκε η τρίχα!!!) Αυτές συνηθίζουν να κάνουν αποικίες..... :-ss:-ss

Χρυσουλάκι γλυκό, καλή επιτυχία με τον γιατρό αύριο!!! :D Ελπίζω να σου πει όλα καλά!!! :D

Αφροδιτούλα και σε σένα καλή επιτυχία με τον καρδιοτοκογράφο!!! Εύχομαι να σου πει... πολλές συσπάσεις και σύντομα γέννα!!! ;) Εγώ δεν είχα κάνει ποτέ... :roll:

Καρολινάκι.... :YMHUG::x:-*

Σας φιλώ γλυκά ΟΛΕΣ και την πέφτω!! :-*i-) Δεν μπορώ να σταθώ... Η κεφάλα της μικρής με πιέζει χαμηλά... :roll: Συγγνώμη που δεν σχολιάζω άλλα, δεν αντέχω και δεν θυμάμαι!! :oops: Σας φιλώ όμως, μία-μία!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα καλα...Αντι να μου πειτε ψεματα μου λετε την λογικη απαντηση???

Πειτε μου οτι ετυχε να χασει το δρομο της...οτι φταιει η βροχη(αυτο ειναι αληθεια0 που κυκλοφορουν περισσοτερο...Μα δεν μπορει 3 χμ ασχημοπραγμα να κουβαλησε κ τους φιλους...!Αχ θα κλαψω...δεν μπορω!Ειναι ο χειροτερος εφιαλτης μου.

Βρε Ιουλια κι μου δεν ειχε φωτογραφο η Νατασα!Τοσο καπιτάλα νομιζεις το παιζει? :lol: Μια φιλη της αδερφης της ηταν...Ισως την πληρωσει(δε θυμαμαι) αλλα φανταζομαι κατι λιγο...

Αντε να ντυθεις πουλακι μου!!! :lol::lol::lol: ρε συ ασχετο!Τζιν φορας?Δε σε εχω δει ποτε!

Αχ δημητρουλα με ηρεμεις αλλα κ με αηδιαζεις! :lol::lol::lol::lol: Μη λες λεπτομερειες!!! :lol:

Αντε μωρε...απ'τη βροχη ειναι!εχασε το δρομο της! :P:P:P

θα παω να πω καμια εξυπναδα στο μπανιο να με ακουσουν οι αλλες κ να φυγουν!Ευχομαι να ακουστω ιδιαιτερως αχωνευτη!!!!wish me luck! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιγα μην κοιμηθω!!!

καλε ναι φοραω κ πολυ συχνα μαλιστα!για την ακριβεια..για αυριο τζιν εβγαλα για το σχολειο! :lol::lol::lol::lol::lol:

δε με εχεις δει,ε;;μαλλον θα διενυα φαση κ εγω! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

δημητρουλα φιλακια πολλα!!

χρυσα καλη επιτυχια αυριο!

φιλακια σε ολες τις μανουλες κ τις αποπροσανατολισμενες κατσαριδουλες!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία ο Δ τρελάθηκε με τον Γιωργο!!! Τέτοιο γιο θέλει!!!!!!

[smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] %-(%-(%-(%-(%-(%-( [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

τι υπονοει???????????????? :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

δε σας γεμιζει το ματι το καμαρι μου :evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις κοιμθηκε ο θοδ :?

αντε να δουμε τι ωρα θα ξυπνησει αυριο

αναστασια :lol::lol::lol: 3 χλ????????? :lol::lol::lol:

ξανθια ηταν?παρε αυτες τις παγιδες που λεει η αφρο

αφρο εμενα δε ειναι σχεδον καθολου χαδιαρης..με το ζορι κ σε μενα..

πονας το ιδιο?

ιουλια αληθεια σκεφτεσαι να ντυθεις καλε απο βραδυς? :o

ααα χρονια σου πολλα κοριτσακι...

νατασουλα ειχες δηλ ετοιμασιες για τις επισκεψεις σας? :roll::roll:

βικυ καμια ατακα κορης σου? :lol::lol:

μιτσακι αχ η επομενη εσυ... :geek::-*:-*:-*:x μετα τη αφρο τελικα

απο σημερα αρχισα επιχειρηση γιογιο εντατικα..

εχει κανα 2 βδ πο το εβαζα εκανε αν εκανε κ μετα παμπερς..τωρα λεω να το εχω ολη μερα με βραδι..

αχ ποσο δυσκολο να τρεχεις κ να εχεις κ το νινι..

αυριο μεθαυριο κ ισως ολη τη βδομαδα να μη τον παω σχολειο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν ποναω το ιδο με τι ? με χθες η με τον μανωλη ?

ποναω το ιδιο με χθες και με ολλες τις μερες αυτες ...με τον μανωλη οχι ,δεν ειχα τοτε πονους μοο την τελευταια ευδομαδα πολλες συσπασεις αλλα χωρις πονο .

με το θεμα τουαλετας το μονο που κανω ειναι να του μιλαω ....οταν θυμαμαι του λεω οτι οταν θελει κακα να μου λεει να παμε στην τουαλετα να τα κανει οπως εμεις ,οταν τον καταλαβαινω οτι θελει να κανει του το προτνω αλλα λεει οχι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο εσυ δε εισια σε θεση για γιογιο..πρωτον θα ερθει το νινι κ δευτερον βαρυνες..ασε που πονας..καλα κανεις κ μιλας..

εμενα εκανε 2 φορες τσισα σημερα...κ τις αλλες πανω του..δε λεει αλλα αν τον εχω γιογιο καθετε κ μια ωρα κ παιζει..οποτε του πουστη θα κανει :oops:

αλλα να το ερθουν κακα κ δε ειναι γιογιο δε παει να τα κανει..θα με το πει αλλα δε κανει..

πφφφφ δυσκολο σταδιο...

οκ σε ρωτησα να πονας το ιδιο με χθες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!

πω πω τα διαβασα ολα!!!!!!!! μπραβο μου πολυ με χαιρομαι!!

σημερα περασαμε πολυ ωραια!!! μα γιατι λετε οτι δεν ειχαμε τσιριδες???

τον δικο μου που τον ακουσε ολη η γειτονια εσεις δεν τον ειδατε??? :lol::lol::lol::lol:

τελικα νομιζω οτι εχει προβλημα με τον πολυ κοσμο.. οποτε παμε καπου που βλεπει πολλα ατομα μαζεμενα κατι τον πιανει.. αν κ εχει καποιες μερες που γκρινιαζει πολυ... τεσπα!

αχ νατασα μου ολα ηταν τελεια κ πεντανοστιμα!!! ο αναστασης τσακισε τα χαμπουργκερακια κ τα πιτσακια!!!!!! κξ αυτες οι καλαμποκογκοφρετες πολυ με αρεσαν! απο που τις πηρατε?

ο αντρας σου ειναι πολυ συμπαθητικος!! πολυ ευγενικος!! κ εσυ εισαι μια θεα!!

ρε κοριτσι πως γινεται κ κ αθε φορα που σε βλεπω να ομορφαινεις??? φτανει πια! :lol::lol::lol:

αχ χρυσα μου σταματα επιτελους να λες οτιεισαι σα φαλαινα.... εισαι τοσο γλυκια!!!

κ εχεις μια τελεια κοιλιτσα!!!!!! σημερα ησουν φοβερη!

ουτε εγω σε χαρηκα, βασικα με καμια σας δεν πολυμιλησα.. :(

κ ναιι παλι ξεχσα τα βιβλιαρακια τα γυαλια μου κτη μπλουζα του ανασταση!! :lol::lol::lol::lol:

ποια τα εχει τωρα να μου τα δωσει?? :lol::lol::lol::lol:

πω πω αυτο το μυαλο μου..

θουλαραααααααααααααα εθισαι κ εσυ μια καρακουκλαρα οπως η συμπεθερα σου!!!!

αν κ παραγνωριστηκαμε τον τελευταιο καιρο :lol::lol::lol::lol:

ιουλια ο τολης εχει τρελαθει με το γιωργο!! ολο γιαυτον μιλαει!! κ ονειρευεται τι καταστροφες θα κανει με τον ανασταση μετα απο λιγα χρονια :lol::lol::lol:

αναστασι εμενα δε με ζαλισες καθολου παντως! μαλλον μου κρατας μουτρα για τα 20 ευρω που λες οτι σου χρωσταω για ενα κατουρημα!! :lol::lol:

ουφ εχω πολλα να γραψω ακομα... αλλα νυσταζω!!

νβα ρωτησω την αφρο πως ιενια σημερα!

σισσιω πως πανε οι ετοιμασιες?

πεμπι φιλακια!

λενακι κ εγω το παθαινω αυτο οταν σκεφτομαι τον θανατο.. εχω τρομερη φοβια!αλλα μου περναει γρηγορα! οι κρισεις πανικου νομιζω εχουν μεγαλη διαρκεια κ δεν ειναι ελεγχομενες, εμενα μετα απο κανενα δεκαλεπτο πχ μου περναει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία κατσαρίδα;;;

Δεν τις φοβάμαι αλλά είναι αηδιαστικες........

Πέτα φύλλα δάφνης μέσα στο μπάνιο προσωρινά μέχρι να δεις τι θα κάνεις και αν υπάρχουν άλλες..

Μπλιαξ μπλιαξ....

Ιουλία δεν κατάλαβα κάτι;;;

Τα ρούχα γιατί τα κοιτάς; Κάτι έχασα;;;

Βίκυ να σαι καλά!

Αφρο δεν είσαι για γιογιο τώρα.......

Δήμητρα πότε δίνεις κοριτσάκι;;;

Θου :lol::lol::lol:

Επιχείρηση σφουγγαρίστρα;;;;

Γάμπρο έχουμε καλέ!!! Μη σκας!!!

Γιο δεν έχουμε για την κόρη που θα κάνεις!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Λένα είναι τέλεια! Εμείς τα τσακίζουμε οικογενειακώς!!!

Από τα βιολογικά τα παίρνω ( :D:D )

Εσένα σε είδα λι΄γοτερο απ'όλες. Και μη λες άλλα. :oops::oops::oops:

Ο Αναστάσης που τσίριζε;;; Στο σπίτι τσιρίζει;

Δε σας είπα το χειροτερο χθεσινό. Έπεσε η Ειρήνη από τη σκάλα. Πήρα μεγάλη τρομάρα. Έτρεμαν τα πόδια μου γιατί την είδα να πέφτει. Ευτυχώς έπεφτε στο πλάι (΄΄οπως όταν κάνουμε βαρελάκια) και όχι με το κεφάλι. Κατατρόμαξε η καημένη...

Καληνύχτα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπως καθε μερα λενα μου ...τα ιδια .

εσυ πως εισαι ? εχεισ αναγουλες ?

αρχισες τα χαπια ?(σιδηρο κτλ)

το ξερω οτι δεν ειμαι τωρα για γιογιο...γιαυτο απλα μιλαω και αμα κατσει εκατσε ...αλλα σε καθισμα τουαλετας το γιογιο το εχουμε για παιχνιδι :lol: κλωσαμε μπαλακια :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tι κανετε?

Κοιμηθηκα 2 ωρες το μεσημερι και ολο το απογευμα σιδερωνα με διαλλειματα! Μια ο ενας να φαει μια ο αλλος και ακομα δεν τα τελειωσα! Ποσο χαιρομαι να ακουω για παρτυ!! Τι καλα που περασατε!!

Νατασουλα και Ιουλια χρονια σας πολλα για την επετειο σας!! Καλε ολες ιδια μερα παντρευτηκαμε!!

Αφρο και εμεις εχουμε 3 ημερομηνιες που γιορταζουμε, γνωριμιας,πολιτικου που ειναι σημερα και θρησκευτικου. Ο μικρος πιστευω κανει αυτο που λες! Εχει συνδεσει το παιχνιδι με τον μπαμπα και γιαυτο φερεται ετσι μαλλον. Ισως να ειναι και φαση και να του περασει αποτομα. Καλα αποτελεσματα αυριο με τον καρδιοτοκογραφο. Συνηθος ενα μισαωρο σε βαζουν.

Θου καλη επιτυχια με το γιογιο. Θελει πολυ επιμονη! Εγω την αρχισα οταν ημουν εγκυος και καθαρισε σε 2 μηνες περιπου γιατι επεσε και η μετακομιση στην μεση. Βεβαια ακομα φοραμε το βραδυ μονο πανα. Αλλα ολη μερα τιποτα. Μου λεει και την βαζω τουαλετα.

Ιουλια σοβαρα τωρα ντυνεσαι απο το βραδυ? Ακομα συνεχιζει το ιδιο τροπαριο ο μικρος?

Αναστασια εγω να δεις πως τις σιχαινομαι τις κατσαριδες! Και ολα τα ζωηφια γενικα. Συνεχιζε να ψεκαζεις. Καλε απο το παραθυρο θα μπηκε! Εβρεχε γιαυτο!! :D

Χρυσα καλα αποτελεσματα και εσυ αυριο απο τον γιατρο.

Ερη πολυ ωραιες οι φωτο απο την λιμνη! Ειναι αυτη απεναντι απο το σπιτι η δεν θυμαμαι καλα?

Ο Π. ευτυχως γυρισε νωρις απο την δουλεια και ετσι δεν θα την βγαλω ολη την επετειο μονη. Παω να κατσω μαζι του. Καλο βραδυ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α αναστασια μπορει να ετυχε κ να μπηκε απο καποιο παραθυρο

αλλα σε γενικες γραμμες να ξερεις οτι πισω απο μια που φαινεται ειναι αλλες 30 που δε φαινονται!

ετσι μου ειχε πει ο τυπος που καλεσαμε για απολυμανση (αν θυμαστε οταν ηρθαμε να μεινουμε σε αυτο το σπιτι ειχαμε τρομερο προβλημα..)

πω πω νατασα παλι καλα που δε χτυπησε το κεφαλακι της!

ο μικρος τσιριζε, ειδε τον κοσμο κ οταν μπηκαμε κυλιοταν στο χαλι ουρλιαζοντας :lol::lol: κ μετα ουρλιαζε αν καποιο παιδακι του πειραζε το αλογακι που κρατουσε σφιχτα στ οχερι του! :lol::lol::lol:

ολο θελω να σε ρωτησω κατι απο κοντα

οταν σε βλεπω κ ολο το ξεχναω.. :oops:

καλε λενακι χρονια πολλα κ σε σας!! πολλες επετειοι!

αφρο προς το παρον παιρνω μονο φυλικο οξυ, μου ειπε οτι θα το παιρνω μονο για τους πρωτους 3-4 μηνες, μετα δε χρειαζεται αλλα στον ανασταση το επαιρνα συνεχεια

επισης τη δευτερα το απογευμα θα βγουν οι εξετασεις μου κ μεσα στην εβδομαδα θα μου πει αν χρειαζεται να παρω κατι η οχι, φανταζομαι θα παρω σιδηρο γιατι παντα εχω χαμηλο, στα ορια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά μανούλες! :D

Δεν τέλειωσε η μέρα ακόμη εδώ :P

Σας διάβασα όλες, ζήλεψα το παρτάκι των Σαλονικιών αλλά και πολύ τις χάρηκα, γέλασα με τη πόντια τη Θου :lol: , ανατρίχιασα με την κατσαρίδα της Αναστασίας :o, τρόμαξα με την Ειρηνούλα της Λόβι...και τώρα είμαι πολύ νυσταγμένη για να σχολιάσω :?

Εμείς είχαμε ένα πολύ γεμάτο ΣΚ, δουλειά γιατί πλησιάζει ο καιρός, γενική γιατί έρχονται γονείς και πεθερικά και βόλτες γιατί είχε τέλειο καιρό! Ειδικά σήμερα ήταν πολύ καλοκαιρινή η μέρα! Πήγαμε στο φιορδ και η Μαρκέλλα πλατσούρισε στο νερό :D Τι χαρά που έκανε! Γίνανε τα ποδαράκια της κόκκινα από το παγωμέο νερό αλλά δεν έφευγε με τίποτα.

Πάω για ύπνο!

Καλή σας νύχτα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Θα πάω σήμερα... δε ξέρω τι είναι καλύτερο.. να περιμένω να αδιαθετησω η να με καθαρίσει? Φοβάμαι γενικά αλλά δεν έχω άλλη επιλογή... επίσης πρέπει να σκεφτώ από δω κ πέρα τι να κάνουμε...να αρχίσουμε προληπτικά εξετάσεις? Να κάνουμε καρυοτυπο ζευγους να δούμε τι γίνεται??? Μπορεί να γίνεται αμέσως σύλληψη κι να μην προσπαθήσαμε καθόλου αλλά σημασία έχει να κρατηθεί κ όχι να υπάρχει αυτό το άγχος και η ταλαιπωρία....! 
    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...