Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.41 - Η ώρα της Αφοδίτης!!!!!


Recommended Posts

Κατερίνα μου ναι απο την Ξάνθη ειμαι! Μάλιστα το πατρικο του πατέρα μου ειναι σε ενα χωριο στα σύνορα της Δράμας κοντά στο Παρανέστι. Το καλοκαίρι οταν ημασταν στο χωριό (σε αυτο που θα βάλω τα μελίσια και θα φτιάξουμε την πανσιον :lol: ) πηγαινα με το αυτοκίνητο στην Δράμα για σουπερ μαρκετ.. ειναι πιο κοντα απο την ξάνθη..

Εχω 2 μηνες που εχω έρθει στο Τορόντο.. απο την Αθηνα ήρθα όχι απο την Ξάνθη... Ειχα κατεβει στην Αθηνα για σπουδες και τελικά βρηκα και τον αντρα μου και εμεινα εκει.. Ξέρω απο κοντά τις περισσότερες απο τις Αθηναίες του τρένου.. θα σου τα πω με pm :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χαιρομαι που σ'αρεσει η μαγειρική, και εγω εχω κολλημα. Αν εχεις καμια καλή ή μαγειρέψεις καμια και την βγάλεις και φωτο μάλιστα και μου την στείλεις, θα βγω απο την οθόνη και θα σε φιλήσω! χιχι...

Σ'επρηξα πατριώτηηηηη :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έρη τι καλάαααα

μπράβο σας!! πολύ χαίρομαι!!!! είσαι και μια χαρά οργανωμένη και ναι να πάρεις και κουβερλί

σαν τις παιδικές χαρές που έχουμε εδώ

ρε κορίτσια πάμε στην παιδική χαρά καμια Κυριακή

και είμαστε χωρίς υπερβολή οι μοναδικοί Έλληνες :?

Θούλη πήγα τη μικρη στο γιατρό την προηγ. βδομάδα και μέσα σε ένα μήνα

έβαλε 400 γραμ :shock: έγινε 10400 το θηρίο μου!!

Η Ιωάννα έχει ποιήμα 8 στίχων :o για την καλοκαιρινή γιορτή

στο σχολείο της και το έμαθε σε ένα απόγευμα :o:o:o

εγώ ακόμη :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρεσκοξενιτεμένη λοιπόν ε;Τέλεια,καλά κάνατε και φύγατε..Αχ Ερη τι ωραία τα περιγράφεις ζήλεψα!!!Σιγά μην αφήνανε κουβαδάκια στην Ελλάδα :lol::lol::lol:

Ακόμη και να μην τα παίρνανε σπίτια τους θα τα σπάγανε σίγουρα..

Τον γιο σου θες να κουρέψεις;Γλύκας φαίνεται μωρέ με τις μπουκλίτσες του,φτου φτου!!Δεν τις λυπάσαι;

Ναι αμέ,να σου πω και συνταγή,να σου βάλω και φώτο,αλλά δεν ξέρω να βάζω φώτο :oops::oops::oops: Να θυμηθώ καμιά καλή να με καθοδηγήσεις στα υπόλοιπα...

Δεν με έπρηξες καθόλου,τι χαζά,εγώ βρήκα το φως μου 2 μέρες τώρα μαζί σας :D:D

Στα καρφούρ πήγαινες φαντάζομαι ε;Πιο κοντά στο Παρανέστι αυτά είναι.

Στην πανσιόν θα έρχομαι και εγώ και θα φέρνω ωραία εκλεκτά Δραμινά κρασιά!!

Τι τα μελέτησα,θα βάλω να πιω ένα :lol::lol:

Κορίτσια πέστε μου please,από πότε μπορώ να δώσω φράουλες στην Ειρήνη;Έχω κατι τέλειες βιολογικές,μιαμμμμμ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Γωγω δεν μπηκε σημερα.. χθες σφαχτηκε ολιγον τι με τον Γιωργο αλλα ελπίζω ότι σημερα όλα θα ειναι καλα..

Κατερινα μου οι φράουλες ειναι σουπερ φρουτο αλλά νομίζω οτι ειναι μικρο ακομη το μωράκι σου.. Ειναι υψηλά αλεργιογώνες.. Αυγο, ψάρι και όσπρια έχεις δώσει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ερη τι καλα που περνατεε!!!! ζηλευω ολιγον!!!

τελικα δε θα παω αυριο σχολειο... νομιζω οτι ο τολης θα με σκοτωνε :mrgreen:

δεν ειμαι κ πολυ καλα βεβαια πονανε ολα μου τα κοκκαλα

απογραφηκαμε σημερα κιολας! κ ο αναστασης εσπρωψνε τον τυπο να φυγει απο τον καναπε μας κ του φωναζε τσοοο τσοοο (εξω) :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυγό και ψάρι όχι,από όσπρια μόνο φακές της έδωσα.Έχω αγοράσει και φάβα,πράσινη και πορτοκαλί αλλά δεν ξέρω πως να τις φτιάξω για τη μικρή,έχεις καμιά ιδέα;

Αλήθεια γιατί ρώτησες για όσπρια,δεν κάνει;Η Πατσούρου στις οδηγίες τις βάζει μετά τον 7ο εγώ έδωσα στον 9ο.

Καλώς τη Λένα!!Μην μου λες για απογραφή :evil::evil::evil::evil: Με ξυπνήσανε δύο φορές το πρωί,δεν άνοιξα και μου άφησαν σημείωμα ότι θα ξανάρθουν μεθαύριο :evil::evil::evil:

Πάλι θα με ξυπνήσουν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα και εγω κάπως τα καθυστερησα όλα αυτα. Τα οσπρια απλά ειναι λίγο δυσπεπτα δεν υπαρχει άλλος λόγος. Την φάβα βράστην, λιώστην και προσθεσέ την στα υπόλοιπα λαχανικά της..

Λενάκι μου πως εισαι? Πηγες στον γιατρο που θα πηγαινες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη μου οχι δεν πηγα, θα παω αυριο ομως

μιλησα με τη γυναικολογο της νατασας λαβι κ μου ειπε πως αν εχουν πυον οι αμυγδαλες (που ειναι κατασπρες) πρεπει να παρω αντιβιωση

αλλα φοβαμαι λιγο να παρω οτιδηποτε χωρις να με δει γιατρος, αυριο θα παω στον ωρυλα να δω τι θα μου πει κ αυτος..

αχ κατερινα μου ο αναστασης τρελαινεται για φακες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Λενάκι τι σε βρήκε βρε πουλάκι μου;

Η γνώμη μου είναι να πας ΩΡΛ και ότι φάρμακο σου δώσει,αν σου δώσει να συμβουλευτείς τον γυναικολόγο σου.

Και η δικιά μου τρελαίνεται για φακές,αλλά δεν της δίνω πολύ συχνά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το μεγαλυτερο μου προβλημα ειναι οτι με πεθαινουν στον πονο τα κοκαλα μου κ δε μπορω να κουνηθω!!

καλε η γυναικολογος της νατασας ειναι τελεια!! νομιζω οτι την ερωτευτηκα απο το τηλ!!!!!!

εκλεισα ραντεβου για την τεταρτη.. αν κ δεν ξερω για το οικονομικο...

αλλα ο τολης μου ειπε πως αν μας αρεσει θα κανουμε λιγο οικονομια απο τα αλλα για να γεννησουμε οπως θελουμε!!

αυριο θα κανω κοτοσουπα!!

εχω να φαω απο χτες το απογευμα, λυσσαω στην πεινα αλλα δεν καταπινεται τιποτα..

λιγουρευομαι καρμποναρα!! μιαμ!!

παω για υπνο κοριτσακια!!!

με το παλικαρι μου που ολο με μαλωνει τωρα τελευταια!!!σας φιλω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακριβώς επειδή και εμένα με σόκαρε και εδω μέσα υπάρχουν πολλές εγκυουλες δεν είναι ανάγκη να το αναπαράγουμε ξανά και ξανά.Στην εγκυμοσύνη όλες λίγο πολύ μας πιάνουν φοβίες του τύπου,μην πάθουμε κάτι εμείς, το μωρό, ο άντρας μας κτλ..Καταλαβαίνεις φαντάζομαι τι εννοώ.

Τεσπα δεν θέλω να το συζητήσουμε εδώ και να φορτώνουμε και τα κορίτσια.Απλά ανέφερα ότι με χάλασε πολύ...

Αν θέλεις να μου πεις κάτι άλλο στειλε μου πμ σε παρακαλώ,δεν φταίνε σε κάτι τα υπόλοιπα κορίτσια.

εχεις δικιο και ποτε δεν ανοιξα καποιο θεμα που διαβασα τετοιου στυλ

απλα αυτο καπως μου εκατσε και επειδη ακουστηκε τοσο πολυ και συζητηθηκε και εδω μεσα γιαυτο το ανοιξα

σορυ αν καποια τρομαξε και φταιω εγω γιαυτο δεν ηταν αυτος ο σκοπος

φιλακια

ολα οκ

δεν θα απαντουσα πριν απλα με πειραξε γιατι ποτε δεν θα εκανα κατι εσκεμμενα και ιδιως σε μια εγκυο κοπελα να την τρομαξω

σορυ αν μιλησα καπως φιλια ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάρε κανενα ντεπόν για τα κόκαλα ρε Λένα,μην ταλαιπωρείσαι έτσι...

Καληνύχτα και περαστικά σου!!!

Πάω και εγώ για ύπνο,ποιος ξερει τι με περιμένει παλι απόψε ;)

Αμάν βρε Θαλασσίτσα μου τώρα με στεναχώρησες και μένα :(:( σιγά το θέμα πια,αφού δεν αναφερόμουν καν σε σένα...Πως σε λένε αλήθεια;

Είμαι επίσης καινούρια στην παρέα,δεν μπορώ να μιλήσω :oops::oops: ,εγώ πάντως σε θέλω 8-)8-)

Το ίδιο και εγώ είμουν ενεργό μέλος και χάθηκα,τώρα πάλι τσουπ να μαι :D:D

καληνύχτα σε όλες κοριτσάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπουλα μου γλυκια ελα στην παρεα μας παλυ .

δεν ειμαι κατα να ανεβαινουν θεματα της επικαιροτητας απλα με ενοχλουν οι καραμπινατοι τιτλοι που τα λενε ολα θελεισ δεν θελεισ να το δεισ ....το θεμα σου ηταν πολυ κομσο ;)

σου αφιερωνω και ενα τραγουδακι ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

μονη μου ειμαι στο τρενακι!

ειχα καιρο να γραψω τοσο πρωι!

πριν καμια ωρα σχολασα... η μικρη κοιμαται με διακοπες...καθετα στο κρεβατι μας και με βλεπω να ξαπλωνω στον καναπε!

πρεπει να σιδερωσω...δεν παιρνεια λλη αναβολη...ο Π. δεν εχει πουκαμισο για αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Τι ωραια μερα σημερα!!Πραγματικα δεν ξερω πως θα αντεξω τοοοσο καλη διαθεση!!!Καλε πεταω!!!

Κοιμηθηκαμε κ απιστευτα καλα! :D:D:D

Ερχονται οι καθαριστριες και φευγουμε εμεις!Παλι θα λιωσουμε στη βολτα!Τζουπαααααα!!!(γιουπι Αννυς)

Δεν θυμαμαι κ πολλα γτ τα διαβασα ενω το μυαλο μου πετουσε :D (δεν εχω κανενα λογο να ειμαι τοσο χαπι αλλα το απολαμβανω!)

Ρε κοριτσια χθες στον υπνο μου εβλεπα την πεθερα κ εκανε κατι κουλα κ μετα αποφασισα πως χωριζω...και εβαζα τα πραγματα μου σε ενα μεγαλο σακβουαγιαζ..κατι σαν τσαντα σπορτ μπιλι ηταν...Μεχρι κ επιπλα εχωνα μεσα! =))=))=))=))

ΤΙ ΩΡΑΙΑ μεγαλωνει η παρεα!!!!!!!!Καλως ηρθατε ολες(νεες κ παλιες!)

Εγω τωρα καταλαβα οτι ξαναεγραψα στο τρενακι περιπου στο 20ο δρομολογιο! :o:o:o δλδ ειμαι εδω πανω απ'τα μισα?!

Μαρια-Ιωαννα κοιτα την ωρα-ημερομ. που εγραψες το ποστ στη σελιδα 78(ισως κανω λαθος κ ειναι 77) :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: 11/5/11 στις 11.11 :shock::shock::shock: Μπρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ!!!!!!! :mrgreen::mrgreen:

Ερη μου εχεις δικιο για τους λουκουμαδες αλλα δεν το'χω το τηγανι...ασεπου ο απορροφ. ειναι με φιλτρο ανθρακα κ δεν τραβαει καλα...Μαλλον θα φορτωθω σε καποια αλλη να μου φτιαξει...ΘΟΥΛΗΗΗΗ>????!!!!!!χαχαχαχαχα εγω θα κραταω τα παιδια κ εσυ θα φτιαχνεις λουκουμαδες...Εεεε???Φανταστικη φιλεναδα????? :D:D:D

Ουτε η Γωγω ουτε το Νατασακι φανηκαν(αυτες ειναι καθημερινες γτ κ αλλες δεν φανηκαν)

Σας φιλω κ παω να γινω ακομα πιο θεα απ'οτι ειμαι με τη πιτζαμα μινι-μικι!!! :lol::P:P

Α!Λενακι μου ελπιζω να εισαι καλυτερα σημερα!!!

Λενακι απο γερμανια που εισαι καλη μου???Φιλια!

Αφρο δε γεννησες εε?νιωθεις οκ?>

Αργυ στο ονειρο απλα ηρθες για καφε και οτι κ αν ελεγα με χαιδευες στην πλατη κ ελεγες οτι ολα θα πανε καλα! :D:D:D

Οκ τωρα φευγω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπουλα μου γλυκια ελα στην παρεα μας παλυ .

δεν ειμαι κατα να ανεβαινουν θεματα της επικαιροτητας απλα με ενοχλουν οι καραμπινατοι τιτλοι που τα λενε ολα θελεισ δεν θελεισ να το δεισ ....το θεμα σου ηταν πολυ κομσο ;)

σου αφιερωνω και ενα τραγουδακι ....

ευχαριστω αφροδιτουλακι μου φιλακια

Φυσικά Θαλασίτσα, εισαι καλοδεχουμενη στο τρενάκι.. Εδω δεχτηκαν εμένα χαχαχα

χαχα καλε γιατι να μην σε δεχτουν μια χαρα κοπελα εισαι ;)

αληθεια πως βρεθηκες τοροντο??

σε ζηλευω απιστευτα :?:?

Πάρε κανενα ντεπόν για τα κόκαλα ρε Λένα,μην ταλαιπωρείσαι έτσι...

Καληνύχτα και περαστικά σου!!!

Πάω και εγώ για ύπνο,ποιος ξερει τι με περιμένει παλι απόψε ;)

Αμάν βρε Θαλασσίτσα μου τώρα με στεναχώρησες και μένα :(:( σιγά το θέμα πια,αφού δεν αναφερόμουν καν σε σένα...Πως σε λένε αλήθεια;

Είμαι επίσης καινούρια στην παρέα,δεν μπορώ να μιλήσω :oops::oops: ,εγώ πάντως σε θέλω 8-)8-)

Το ίδιο και εγώ είμουν ενεργό μέλος και χάθηκα,τώρα πάλι τσουπ να μαι :D:D

καληνύχτα σε όλες κοριτσάκια!!!!

κατι μου λεει πως θα γινουμε κολλητες ;);):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Τι κανετε;;;;

Σισσιω…πολύ Brutal αντρα εχεις!!! Μπραβο μπραβο!!!

Για πες;;;;….λεπτομεριες παρακαλω!!!

Θα συμφωνισω με την Αφρο στο θεμα της Θαλασσας…τουλαχιστων εβαλε διακρητικο τιτλο…θυμαμαι παλαιοτερα κάθε φορα που γινοταν κατι εβαζαν κατι τιτλους μαμα μου..και να ηθελες μονο από τον τιτλο παθαινες ένα εγκεφαλικο…

Και εννωειτε ότι σε θελουμε τι ερωτησεις είναι αυτές!!!!

Ρε παιδια…μονο εγω δεν ασχολουμε με την γιουροβυζιον….δεν εχω ακουσει καν το τραγουδι…

Να σας πω κατι αλλα μη με βρισετε….ειναι η τριτη νυχτα που ο Χριστοφορος κοιματε σερι…ξυπναει στις 7 πινει γαλα και ξανακοιμαται μεχρι τις 9…και παει για υπνο στις 10:50 χωρις να βγαλει κιχ….

Πωπω..ο παραδεισσος .

Χτες ειχα μαθημα γιογκα…και κατι εκανα με το χερι και ποναει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!!!! Τι κανετε?

Χαθηκα αλλα με την ξαδερφη εδω πιανουμε το μπουρου μπουρου και δεν μενει χρονος για ιντερνετ! Σας διαβασα λιγο στα πολυ πεταχτα! Μα ποσα ειπατε? :o Σημερα εχω εμβολιο στον μικρο και μετα βολτουλα! Ο καιρος ειναι τελειος!!!

Τωρα οτι θυμαμαι :oops:

Λενακι περαστικα σου!! Κατσε σπιτι στα αυγα σου!! Καλα λεει ο αντρουλης σου! Σε ειδα στον υπνο μου..θα μαζευομασταν λεει στο σπιτι σου για καφε και σου εστελνα μυνημα να μου πεις διευθυνση! :D

Χρυσα τι καλα που κοιμαται ο Φ.!!!! Παραδεισος ε? Πως σε νιωθω!! Η γιογκα τι λεει?

Θαλασσα καλως ηρθες στην παρεουλα μας! Βεβαια σε θελουμε! Χιλιες καλες χωρανε! Ειμαι η Ελενα, 30 ετων και εχω δυο παιδακια. Την Ειρηνη 2,5 ετων και τον Γιωργη 4 μηνων. :)

Θου με τα νευρα πως πας? Θελει δουλεια πολυ αλλιως δεν θα την βγαλουμε καθαρη. Εγωνα δεις τι νευρα εχω. Στο δευτερολεπτο γινομαι τουρμπο.

Αφροδιτη πως εισαι σημερα? Πλησιαζει η μερα ε? Αχ τι καλα!!!

Α ρε Ανασταση μονο εσυ με εψαξες!!! :D:YMHUG: Οπως ειπα πιο πανω ειναι εδω η ξαδερφη και καταλαβαινεις. Τι διαβαζω βρε με την πεθερα? Μην δινεις σημασια αν και το ξερω πως ειναι πολυ δυσκολο. Και εγω τους ειχα διπλα ακριβος για πολλα χρονια και σε νιωθω!

Καποια με ρωτησε τι εγινε με το στηθος. Σημερα σταματησε επιτελους να ποναει πολυ. Μιλησα και με την Λαλα και δεν ειχα μαστιτιδα ευτυχως. Ο μικρος περναει αλμα μαλλον και συνεχιζει τα τρελα του.

Σας αφηνω να ετοιμαστουμε! Φιλακια σε ολες!!! Σας σκεφτομαι! :YMHUG::x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα χρυσα

μπραβο το παιδακι σου που κοιμαται τοσο

αντε να συνεχισει ετσι

και η δικη μου το κανει αυτο εχει λιγο καιρο που κοιμαται σερι μερικα βραδυα

και μου φαινεται περιεργο

να σας συστηθω κοριτσια

ειμαι η ευη 30 χρονων :shock: και παντρεμενη εδω και 6χρονια και εχω μια κορουλα 25 μηνων

δεν ξερω αν θα μπορω να σχολιαζω οσο εσεις μπραβο πως τα καταφερνετε εγω τρεχω σαν τον βεγγο και δεν προλαβαινω μερικες φορες ουτε να μπω

δεν ξερω γιατι ετσι ενω δεν δουλευω αλλα η μικρη γενικα θελει να ασχολουμε μαζι της δεν μ'αφηνει ουτε στο τηλ να μιλησω

μολις με δει στο λαπτοπ θελει να της βαλω τραγουδακια

γιαυτο δεν ξερω αν θα σας προλαβαινω αλλα θα προσπαθησω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ολη μερα!!! :D

Καλε Αναστασι γιατι τετοια χαρα σημερις;;;; λογω ονειρου;;;; και που να εβλεπες οτι εβαζες και τη πεθερα στο σακβουαγιαζ και την εστελνες στο Αμερικα;;;; :lol::lol::lol::lol:

Αντε να παρεις το τσαχπινικο να αεριστειτε! ;)

Χρυσακι ουτε εγω ασχολουμε με γιουροβιζιον κι επισης δεν εχω ακουσει ουτε το δικο μας τραγουδι! καποτε μου αρεσε πολυ,τωρα δεν εχω καμια καουρα.. :roll:

Θαλασσακι καλως ηρθες βρε!φυσικα και σε θελουμε! :D Κι εγω πριν λιγο καιρο ενταχθηκα στο team! ;) αλλα πες μας το ονομα σου καλε! :P

Ακυρο μολις ειδα το ποστ σου!!!Ευη λοιπον! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...