Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο5!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!

ΠΟΥ ΠΗΓΑΤΕ ΟΛΕΣ??

Ε ΘΑ ΣΑΣ ΜΑΛΩΣΩ!!!! :lol:

ΚΑΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ....

ΓΙΑ ΑΝΑΣΚΟΥΜΠΟΘΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙΤΕ!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ...

ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ........ΟΣΕΣ ΚΑΝΑΤΕ ΑΠΟΞΕΣΗ ΓΙΑ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑΤΕ ΑΙΜΑ!

ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΧΩ,ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ???

Xouanitaki μου, εγώ είχα αίμα για 15-30 ημέρες και ξαφνικά αδιαθέτησα!!! Μάλιστα 1,5 εβδομάδα μετά την απόξεση, η μήτρα μου έπαθε συσπάσεις γέννας και είχα πολύ δυνατούς πόνους. Αλλά τελικά απλά προσπαθούσε να αποβάλλει κάποια μεγάλα κομμάτια (βλέπεις εγώ ήμουν 12,5 εβδομάδων όταν έκανα απόξεση...) και μετά ηρέμησα...

Γι' αυτό μην ανησυχείς, το αιματάκι μέσα στο πρόγραμμα είναι. Μόνο να μην κουράζεσαι και να μην κάνεις αεροβική γυμναστική αυτό το μήνα. Και όλα θα πάνε καλά %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Χ+Μ σε καταλαβαίνω απόλυτα...

Πολλά φιλιά κορίτσια και καλές προσπάθειες 8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Πολλά φιλάκια και στις εγκυούλες μας, που ποτέ δεν μας ξεχνούν :x:x:x:x:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια μου, τι κάνετε??? Ελπίζω όλες να είστε μια χαρούλα και αισιόδοξες! Ευτυχώς που έχουμε και τις εγκυούλες μας να μας φυσάνε και να μας δίνουν κουράγιο γιατί αλλιώς ζήτω που καήκαμε!!

Εγώ αδιαθέτησα τελικά το Σάββατο μετά απο μια εβδομάδα καθυστέρηση και καθημερινούς εμετούς :shock::shock::?

Απ'ότι αποδείχτηκε ήταν μια ίωση που κυκλοφορούσε τελικά αλλά το κακό έγινε! Είχε χαρεί και ο καημένος ο αντρούλης μου, το είχα δέσει κι εγώ και την μέρα που θα έκανα το τεστ ήρθε η βλαμμένη!!! :(

ωραία ε??!!

Δεν μπορώ να σας περιγράψω τι κλάμα έριξα πάλι!!

Αχ άραγε θα γίνω ποτέ μανούλα ή είναι ένα άπιαστο όνειρο για μένα??? :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia mou....oi egkyoules mas me sigkinisan simera!!!eiste akoma mazi mas k polemate pkai mas!!!na exete oles mia teleiomini eggymosini k akomi kalyteri genna

levou mou kouragio agapi mou!!!! oso gia to apiasto oneiro.....san na arxizw na to pistebw k egw!!!eimai poly xalia gia alli mia fora!!!!ouuuff!!!sas zitw sygnwmi prokatabolika!!!

exthes loipon ematha gia mia ksaderfi mou pou pantreftikame me kati meres diafora pws einai eggyos sto deftero!!!koritsia mou erxetai na balw mia thilia sto laimo mou!!!ola ma ola pane olo k xeirotera!!!xronos pouthena gia na kanw kati k na ksefygw!!den krybw pws briskomai se paniko k eimai k episima mia apelpismeni gynaika!!!!xwris dynami gia na palepsw,xwris ypomoni k anagkasmeni na ksexasw ta oneira mou!!!exw pelagwsei k den mporw pia na deixnw pws ola einai kala enw ola einai sk@t@!!!!!

sas filw oles mia pros mia k sas efxaristw mesa apo ti kardia mou pou yparxete k eiste ena kommati tis zwis mou!!!sas skeftomai k sas noiazomai OLES!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LEVOY μου κοριτσι μου, δεν φανταζεσαι ποσο σε καταλαβαινω απο την απολυτη χαρα στην απολυτη απογοητευση ραγιζει η καρδια μας πραγματικα =((=((=((=((

Χουανιτακι μου ευχομαι ολοψυχα αυτη να ειναι και η τελευταια ατυχια και συντομα να μας ανακοινωσεις παλι τα ευχαριστα. :-*:-*:-*:-*:-*

Κοριτσια δεν θελω να σας ονοματισω γιατι τελευταια παθαινω αλτσχαιμερ, και θα ξεχασω καμια και δεν θελω μηπως πεσαμε τελευταια ???? :-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w

μας εφαγαν τα προβληματα και οι πικρες δεν λεω αλλα μηπως να το γυρισουμε παλι σιγα σιγα [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=fart.gif][smilie=fart.gif][smilie=fart.gif][smilie=fart.gif][smilie=fart.gif][smilie=hippy2.gif][smilie=hippy2.gif][smilie=hippy2.gif][smilie=help.gif][smilie=help.gif][smilie=help.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif]

οι παλιες με κατανοουν απολυτα τι θελω να πω, οι καινουργιες εν καιρω [smilie=la.gif] [smilie=laughing7.gif]

τι λετε ?????? :-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιαννα μην λες τετοια πραγματα ρε κοριτσι μου να γιατι λεω λιγο να το ριξουμε στην τρελιτσα αλλιως δεν βγαινει λεωωωωωωωωω

Γιαννα μου ηθελα να σου πω σχετικα με καποιες εξετασεις που εκανα κοιταξα για θυροειδη και ζαχαρο και εκανα και μια γενικη αιματος και προχωρησα σε εξετασεις για θρομβοφιλια τα αποτελεσματα δεν εχουν βγει ακομα οποτε βλεπουμε....

την παρασκευη θα εχω τα τελικα αποτελεσματα οποτε αναμενω!!!! :-w:-w:-w:-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

siaki mou na sai kala....poly kala ta les!!!!ligo trelitsa exei leipsei teleftaia apo to postaki mas!!!mpaineis spania k exoun kleisei ta routhounia mas!!!ksereis esy.....

egw to blepw apo dw....to blepw apo kei....k de blepw ti tyfla mou telika!!!ola mabra......aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

siaki mou na sai kala....poly kala ta les!!!!ligo trelitsa exei leipsei teleftaia apo to postaki mas!!!mpaineis spania k exoun kleisei ta routhounia mas!!!ksereis esy.....

egw to blepw apo dw....to blepw apo kei....k de blepw ti tyfla mou telika!!!ola mabra......aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Γιαννουλα μου το ξερω δεν μπαινω συχνα, στεναχωριεμαι και γω με ολες τις κοπελες και οταν ξεκινησω να γραφω δεν εχω, δεν βγαινουν απο μεσα μου λεξεις να πω, μακαρι ολες μας να μπορεσουμε καποια στιγμη να τα καταφερουμε χωρις προβληματα, χωρις τρεξιματα, χωρις πονο πανω απο ολα...

ομως δεν γινεται δυστηχως!!!!

γιαυτο προτεινω να αλλαξουμε κλιμα!!!!!!!!

ας το προσπαθησουμε που θα παει θα το πετυχουμε καποια στιγμη να κανουμε και καλαμπουρι να γελασουμε, εξαλου ολη αυτη η στεναχωρια μονο κακο κανει :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

αυριο θα αργησω να μπω λογω καποιων υποχρεωσεων ελπισω να ξεκινησει ο χαβαλες και η τρελα χωρις εμενα θα το χαρω πολυ .. [smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif]

[smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif]

ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΣ ΔΩΣΟΥΝΕ ΤΟ ΕΝΑΚΤΗΡΙΟ ΛΑΚΤΙΣΜΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩΩΩΩΩΩ [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αληθεια ειναι πως εναν κλανοαερα τον πεθυμησα, και μαλιστα απο τη φιλη μου Σια.Ελπιζω να μου δωσει αυτη τη χαρα γιατι πρεπει να μου κανει και τα χατηρια τωρα!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tσα, να μαι και εγω ,μυρισα τον κλανοαερα και το αερακι με οδηγησε στο Σιακι, που μας εχει λειψει.Που εισαι βρε Σιακι ? Καλη επιτυχια με τις εξετασεις!!! :D

Σας ευχαριστουμε εγκυουλες, που δεν μας ξεχνατε!!!

Χ+M και Αthanasia σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και πάλι στα κορίτσια μου, σας έριξα πολύ προηγουμένως ε??? :(

Αχ συγνώμη βρε κούκλες δεν είχα τέτοια πρόθεση πραγματικά! Πήγα μια βόλτα με τον τρελάρα τον άντρα μου, πειράξαμε μέχρι αηδίας τον ανιψιό του και πήρα λίγο τα πάνω μου!!

Μην με ακούτε βρε κορίτσια είμαι παρορμητική πολύ και μερικές φορές όταν πέφτω δεν ξέρω τι λέω, ΟΛΕΣ θα γίνουμε μανούλες ό,τι και να γίνει!!! Εγώ πάντως ΔΕΝ θα τα παρατήσω και αν χρειαστεί θα υιοθετήσω, αλλά μανούλα θα γίνω πάση θυσία!!!!

Άντε πάρτε και μία μικρή στριφογυριστή κλανίτσα... πρρρρρρρρρρρρρρτς!!! :D

Έτσι για να αλλάξουμε μαλλί μαζί με την διάθεση.... :ymhiro:[smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Levou, και εγώ μαζί σου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Θα γίνω μανούλα πάσει θυσία!!! Δεν ξέρω εάν θα είναι με δικό μου (ξεκινήσαμε πάλι ντούκου-ντούκου) [smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif], εάν θα είναι με δανεικό [smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif] , ή εάν θα είναι με υιοθεσία [smilie=3some.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif] ... Αλλά πιστεύω ότι ο καλός Θεός δεν θα μας αφήσει έτσι... γιατί όλες αξίζουμε να γίνουμε μανούλες και θα είμαστε και οι καλύτερες!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Για ρίξε κανένα μπακλανιδάκι, βρε ΣΙΑ, να πάνε τα φαρμάκια κάτω... [smilie=tongue3.gif][smilie=tongue3.gif][smilie=tongue3.gif][smilie=tongue3.gif][smilie=tongue3.gif][smilie=tongue3.gif][smilie=tongue3.gif]

Μαζοχτείτε, κλανιδογαργαλιάρες, γιατί πολύ σκορποχώρι γίναμε τελευταία... και δεν μας βλέπω καλά... [-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

'Ετσι !!!!!!!!!!

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΛΕΣ ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΚΑΙ ΣΙΑ ΜΟΥ!!

ΑΝΑΣΚΟΥΜΠΟΘΕΙΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΣΗΚΩΝΟΜΑΣΤΕ...ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΜΕ ΝΑΙ,ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΛΛΑ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΕΠΙΜΟΝΗ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ!

ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΥΝΑΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ Κ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΜΑΣ ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ ΜΕ ΜΑΣ Κ ΝΑ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ Κ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΙ...

Ε ΤΟΤΕ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ

ΤΑ ΑΔΥΝΑΤΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΔΥΝΑΤΑ..........

ΝΙΩΘΩ ΠΩΣ ΠΛΕΟΝ ΑΓΑΠΙΟΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!ΣΑΝ ΝΑ ΓΑΤΖΩΘΗΚΑΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ!!!ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΑΓΜΑ Η ΑΓΑΠΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕ ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ?

ΠΑΡΤΕ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΑΣ,ΜΗΝ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΕΣΤΕ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ΄΄ΟΝΕΙΡΟ΄΄ ΑΡΓΕΙ...

ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ...ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΤΡΟΠΟ! ;)

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ........ΚΑΙ ΠΑΡΤΕ ΚΑΙ ΕΝΑ

ΠΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΤΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ!! [smilie=icon_rr.gif] [smilie=icon_bigsmurf.gif] [smilie=munky2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια στριφογυριστη κλανιδοπορδιτσα ειναι οτι πρεπει νομιζω για την περισταση :wtf::wtf::wtf::wtf:

βεβαια υπαρχει και το σκατοκλανιδο πριν παμε τουαλετα ξερεται εσεις!! [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif]

ας συνεχισουνε οι παλιες ξερουνε [smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΡΕ ΣΙΑ!!!!!!!!!!!

ΑΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΔΕ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΝΑ ΚΟΥΡΕΥΤΩ ΣΗΜΕΡΑ!!! :lol::lol:

ΤΖΑΠΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΟ ΚΟΥΠ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΣΥ !!!!!!! [smilie=violent5.gif]

ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΚΛΑΝΟΠΥΡΟΒΟΛΟ ΕΣΥ............. [smilie=headbang.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που πουφ!!!!!!!!!!ΑΝΑΣΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :lol: επιτελους και λιγο κλανοαερακι..!!!εφερε πολλες εγκυμοσυνες την αλλη φορα για να ριξουμε καμια ξεγυρισμενη!!! [smilie=bootyshake.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif] Pedo.giffile.php?avatar=471_1237743465.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia mou....oi egkyoules mas me sigkinisan simera!!!eiste akoma mazi mas k polemate pkai mas!!!na exete oles mia teleiomini eggymosini k akomi kalyteri genna

levou mou kouragio agapi mou!!!! oso gia to apiasto oneiro.....san na arxizw na to pistebw k egw!!!eimai poly xalia gia alli mia fora!!!!ouuuff!!!sas zitw sygnwmi prokatabolika!!!

exthes loipon ematha gia mia ksaderfi mou pou pantreftikame me kati meres diafora pws einai eggyos sto deftero!!!koritsia mou erxetai na balw mia thilia sto laimo mou!!!ola ma ola pane olo k xeirotera!!!xronos pouthena gia na kanw kati k na ksefygw!!den krybw pws briskomai se paniko k eimai k episima mia apelpismeni gynaika!!!!xwris dynami gia na palepsw,xwris ypomoni k anagkasmeni na ksexasw ta oneira mou!!!exw pelagwsei k den mporw pia na deixnw pws ola einai kala enw ola einai sk@t@!!!!!

sas filw oles mia pros mia k sas efxaristw mesa apo ti kardia mou pou yparxete k eiste ena kommati tis zwis mou!!!sas skeftomai k sas noiazomai OLES!!!!

αχ τζανολινο μου προσπαθησε να συγκεντρωθεις σε σενα ειναι ο μονος τροπος να μην πονας..εμενα αλλοι που παντρευτηκαν μετα απο μενα ειναι στο δευτερο κι εγω ακομα εδω...κι εγω νιωθω σαν το τρενο που βλεπει τα αλλα τρενα να περνουν :? ...ομως δεν το βαζουμε κατω...συγκεντρωσου σε σενα..μην κοιτας τι κανουν οι αλλοι γιατι θα νιωθεις ολο και πιο απελπισμενη...δες εδω ποσες ειμαστε που προσπαθουμε...θα ρθει σε ολες που θα παει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια..ελπίζω να είστε πιο τυχερες από εμένα για τον Μάιο μιας κ εμέμα μου ήρθε πρωί πρωί μην χάσει. Δεν κρύβω αισθάνομαι χάλια πολά χάλια. Απελπίζομαι. Φοβάμαι κ για τα αποτελέσματα των εξετάσεων που θα κάνουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!!

Ήρθα για να σας φυσήξω και να σας πω ότι:ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ................ΡΧΟΝΤΑΙ

τα πολυπόθητα ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είδα το παρεάκι να μαζεύεται και πάλι και αυτό πολύ με χαροποίησε,

ξεκίνησαν και οι κλανίτσες!!!!!!!!!!!!!!!!Ποιος μας πιάνει τώρα!

Είστε όλες (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) και θα γίνετε οι καλύτερες μανούλες!!!

Α και να μην ακούτε κανέναν και εγώ άκουγα διάφορα και κόντευα να τρελαθώ,

ασχοληθείτε μόνο με τον εαυτό σας και τις επιθυμίες μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σας φιλώ όλες μια μια

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...