Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο5!!!


Recommended Posts

Καλημερα στα κοριτσια.Ουττε στιγμη μην κατσετε μεσα σημερα, βολτουλα ολες κι αν βρειτε και κανενα κρυφο μερος εκει στη φυση καντε και αγαπουλες, ανοιξη, ερχονται τα μπεμπακια!!!!! :lol:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημέρα Αναστασάκι μας πρωινή πρωινή κι εγώ νόμιζα ότι ήμουν μόνη μου :?:?:?:? Τι κάνει το σποράκι σου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Δώσε ένα χαδάκι στην κοιλίτσα σου από μένα και πολλά :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Ελενάκιοο και Rose καλή επιτυχία μέσα από την καρδιά μου, εξολωθρεύστε ΟΛΑ τα παλιομικρόβια!!!!! Ο Μάιος να είναι τυχερούλης για όλες μας!!! %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Cuandaki και σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια σας στέλνω πολλά φιλάκια και μια μεγάάάάάάλη αγκαλιά!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία στα κορίτσια που ξεκινάνε και ελπίζω σύντομα όλες να ανακοινώνουμε τα ευχάριστα!!!

Rose μου αν καταπολεμήσετε το μικρόβιο θα έχετε πολύ καλές πιθανότητες για μωράκι γιατί θα διορθωθεί κατα πολύ και η ποιότητα του σπέρματος.....Όσο για τα μικρόβια όλες και όλοι λίγο πολύ το έχουμε αντιμετωπίσει κάποια στιγμή.....Υπομονή κορίτσι μου και όλα καλά θα πάνε!!!!! ;);)

Vaggo μου το πρωτόκολο δεν είναι ίδιο σε όλους τους γιατρούς.Συνήθως ξεκινάς την 21η μέρα τις ενέσεις και όταν είναι έτοιμα τα ωάρια σου θα προχωρήσεις στην ωοληψία και μετά απο λίγες μέρες που θα είναι έτοιμα τα εμβρυάκια σου θα γίνει η εμβρυομεταφορά!!!Μετά θα παίρνεις κάποια φάρμακα ή και ενεσούλες μέχρι να κάνεις την χοριακή.Αν χρειάζεσαι λεπτομέρειες στείλε μύνημα...Φιλάκια και καλή επιτυχία!!!

Ευχαριστούμε εγκυούλες μας για το πιο γλυκό και δροσερό αεράκι που μας προσφέρετε!!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy εύχομαι και σε σένα τα καλύτερα!δεν μου είπε τα καλύτερα ο γιατρός γιατί στον υπέρηχο που κάναμε για να δούμε αν είναι όλα καλά για να ξεκινήσουμε,είδε μια κύστη που ίσως να είναι και ενδομητρίωση ξανά(έχω εγχειριστεί πριν δύο χρόνια και αφαίρεσα ενδομητριωτικές κύστες),θα δούμε τι είναι σίγουρα την 1η μέρα περιόδου που θα κάνω πάλι έναν υπέρηχο,γιατί υπάρχει περίπτωση να είναι και απλή κύστη από την ωορηξία η οποία φεύγει με την περίοδο,αν είναι ενδομητρίωση αυτό σημαίνει ότι ξεκινάω κανονικά αλλά βέβαια δυσκολεύει την διαδικασία!τι να πω?η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!!!!!!!!!φιλάκια!!!!!!!!!!!

ελπιζω να μην ειναι ενδομητριωση και ολα να πανε καλα! να σου πω.. εμενα ο γιατρος μου εδωσε τωρα πριν ξεκινησω την αγωγη για την εξωσωματικη, αντισυλληπτικα για να αποφυγουμε μου ειπε τη δημιουργια κυστεων! μηπως να ρωτησεις τον γιατρο σου?

πολλα φιλια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

miki82 ευχαριστωω παααρα πολυ για το φυσημα μακαρι συντομα να ερθω στην θεση σου :x:x:-*:-*:-*:-* στο μωρουλι σου!

cuando μου απλα τωρα οι επαφες μας ειναι με προφυλακτικο γιατι ετσι πρεπει οποτε μετα την θεραπεια βουρρ λεμεεε :lol::lol::lol:

elenakioo ευχαριστω πολυ και για εσας ευχομαι τα καλυτερα αποτελεσματα και συντομα και οι δυο μας με τα σπορια μας ;)

athanasia14 ευχαριστουμε αλλα για εμας ο Μαιος θα ειναι ο ιδιος.απο τελος Ιουνιου και μετα θα ξεκινησουμε παλι δυναμικα οποτε χαλαρα τωρα να διωξουμε τα βρωμομικροβια :-p εσενα ομως ευχομαι ο Μαιος να ειναι ο τυχερος %%-%%-%%-%%-

mariap1 ευχαριστω πολυ!ναι το ξερω οτι μετα θα βελτωθει και η ποιοτητα ηδη εχουμε πολυ καλα αποτελεσματα και ο γιατρος μας ειναι πολυ θετικος.ευχομαι απλα μετα την θεραπεια να ερθει γρηγορα το σπορι μας!υπομονη δεν μπορουμε να κανουμε και τιποτα αλλο :-p τα καλυτερα συντομα και για σενα κοπελα μου @};-@};- \

:-*:-*:-*:-* σε ολες κοριτσια το καλοκαιρακι ηρθεεεε και ειμαι χαρουμενη.ολα καλα θα μας πανε ;;):):):)@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τουιγγι βρηκες τελειες εικονιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!συγχαρητηριαααααααααααα :lol::lol:

σε ευχαριστω πολυ κουαντο!!!

ροζε καλη τυχη με τα μικροβια!!

καλο βραδυ σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia m!

mpika k egw na fisixw na kollisete oles gkastritida:)

fouuuufoouuufouuuufouuuufoouuuu kai xana fou fou fou fou!

ti m kanete?

rose m to mikrovio tha fugei koritsaki m twra p tha to polemisete kai na deis poso sintoma tha eisai k si egkioula:)

jannolino m O THEOS einai Megalos gia olous kopela m!exe pisti kai ola diorthwnontai!panw apo ola na ste ugieis esi k o antroulis s, auto einai to simantikotero!tha vrethei lisi kai tha orthopodisete koritsaki m!min m stenaxwriesai!ola kala tha pane!

vango 82 euxomai kali epitixia me tin exwswmatiki!panw apo ola xreiazetai na sai iremi kai na exeis pisti oti O THEOS KAI H PANAGIA tha voithisoun na ginei to kalitero!pragmatika!

cuando m pame dinamika e?tha petixeis!o epimenwn nika koritsaki m!pistepse to k tha ginei!

filakia se oles!

O THEOS KAI H PANAGIA MAZI SAS!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.

ΜΙΑ ΝΕΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΚΑΙ ΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΤΗΣ. ΕΧΟΥΜΕ ΚΛΑΨΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ, ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΝΕΣΕΙ, ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΑΝΑΚΤΙΣΗ ΜΕ ΚΑΘΕΤΙ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΒΓΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΕΣ. ΟΣΑ ΧΑΣΤΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΦΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΕΜΕΙΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ.

ΜΙΑ ΝΕΑ ΜΕΡΑ ΑΡΧΗΣΕ ΣΗΜΕΡΑ. ΑΣ ΜΕΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΠΙΣΩ ΤΗΣ ..... ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ.

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!

ΠΟΥ ΠΗΓΑΤΕ ΟΛΕΣ??

Ε ΘΑ ΣΑΣ ΜΑΛΩΣΩ!!!! :lol:

ΚΑΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ....

ΓΙΑ ΑΝΑΣΚΟΥΜΠΟΘΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙΤΕ!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ...

ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ........ΟΣΕΣ ΚΑΝΑΤΕ ΑΠΟΞΕΣΗ ΓΙΑ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑΤΕ ΑΙΜΑ!

ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΧΩ,ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα σε ολες σας.Μυριζομαι μπεμπε αυτο το μηνα θα δειτε....ξερετε οτι η μυτη μας ειναι ισχυρη αυτο το διαστημα

rose βλεπω φως στο τουνελ, να το θυμασαι...θα σου ερθει τοσο αποτομα που δεν θα το πιστευεις!! :D

Καλη επιτυχια σε ολα τα κοριτσια.

χουανιτακι απο αλλες περιπτωσεις που εχω διαβασει νομιζω κραταει εκει κοντα στη μια εβδομαδα με 10 ημερες αν δεν κανω λαθος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια!!

Χαθηκα για λιγο γιατι ειχα παει ταξιδακι, ετσι για να ξεχνιωμαστε λιγακι...

Καλη επιτυχια σε ολα τα κοριτσια που προσπαθουν!!!

Αnastasia μου μακαρι! :x

Εμεις αυτο το μηνα παρακολουθουμε την ωορρηξια, θα παω και σημερα...αντε να δουμε τι ψαρια θα πιασουμε! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!! Τι κάνετε? Girl ευχαριστούμε για το φυσηματάκι!!!

Χ+Μ τι ωραία να ξεκινάς αισιόδοξα και να μεταδίδεις τη ψυχολογία σου σε όλες μας :):):):):):)

Anastasia από το στόμα σου και στου Θεούλη το αυτί!!!! Ξέχασες να μας φυσήξεις!!!!!!!

Lil το καλύτερο είναι να μπορείς να ξεφεύγεις λίγο από τη ρουτίνα της καθημερινότητας, μακάρι να μπορούσαμε να το κάνουμε όλες :roll::roll::roll::roll::roll: Καλή επιτυχία!!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου γλυκά :) Έχω να μπω πολύ καιρό γιατί είχαμε ανέβει Αθήνα για κάποιες δουλειές και διάβασα εν τάχει τα νέα σας.

Χουανιτάκι μου έχεις την πιο μεγάλη αγκαλιά :YMHUG: , μαζί θα τα περάσουμε όλα.

Στα υπόλοιπα κορίτσια εύχομαι ο μήνας να είναι καρπερός, καλή επιτυχία σε όλες μας,ευχαριστώ κοριτσάκια μου για τις ευχές και συγγνώμη αν δεν απάντησα έγκαιρα :oops:

Φιλιά σε όλες! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy ευχαριστω πολυ,καλη δυναμη και σενα σε οτι κανεις!

girl θελω πολυ να πιστεψω οτι συντομα θα ειμαι στην θεση σου :-p φυσατε κοριτσιαααααααααα :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!

athanasia14 ΣΑΣ ΤΑ ΛΕΩ ΑΙΣΙΟΔΟΞΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ....

xouanitaki ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ. ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ.

elina ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΟΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!

LIL ΚΑΛΗ ΨΑΡΙΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!

anastasia32 ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΜΥΡΩΔΙΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ.

ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.

ΕΦΤΑΣΑ 37 ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 40 ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ. ΖΗΤΑΩ ΠΟΛΛΑ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και πολυ καλα τα λετε....ηρθε η σειρα σας, πιστεψτε το, εχετε πιστη στο Θεο και πανω απο ολα στον εαυτο σας!!!Θετικοτηταααααααααα να συνωμοτήσει και το συμπαν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasia ευχαριστούμε πολύύύύύύύύύύύύύ, δώσε ένα μεγάλο χαδάκι στην κοιλίτσα σου και :-*:-*:-*:-*:-* !!!!!

Rose25 πίστεψέ το για να γίνει!!!!! :P:P:P:P:P:P:P

Χ+Μ δεν ζητάς πολλά και σίγουρα αξίζεις να έχεις αυτό που ζητάς γ' αυτό είμαι σίγουρη πως θα το αποκτήσεις σύντομα!!! Έχεις όλη μας τη θετική ενέργεια και συμπαράσταση μας και μια μεγάάάάλη :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Twiggy ανάπνεε από το αεράκι που μας φυσάνε οι εγκυούλες γιατί σύντομα θα φυσάς εσύ!!!!!!!

Kiska ευχαριστούμε πολύ φιλάκια στο σποράκι σου!!!!

Κορίτσια όσες προσπαθούμε μη μασάτε!!!! Έρχονται τα σποράκια μας!!!!! :P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειοππππππππππππππππππ.......ειοπππππππππππππππππππ....

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

να γεμίσει ολόκληρη η πλάση όμορφες εγκυούλες κοριτσάκια μου....

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

καλημέρα σε όλες...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!

Ήρθα και εγώ να σας φυσήξω παρέα με τις άλλες εγκυούλες

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

και είμαι σίγουρη ότι θα σας πάρει το αεράκι και σύντομα

θα έχουμε ευχάριστα!!!

Τα φιλιά μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Για εμένα, μπορεί και τσάμπα να το σκέφτεσαι.. μετά από τρίμηνη καταστολή των ενδογενών ορμονών δεν ξέρεις αν θα είναι καλές οι ορμόνες στην πρώτη εμμηνόρροια για να προχωρήσετε σε διέγερση.. μίλα με το γιατρό σου κάνε τις εξετάσεις σου δείτε πως θα είναι ο κύκλος σου και το αποφασίζετε τότε με το γιατρό σου..! Εγώ τουλάχιστον και σύμφωνα με αυτά που έχουν αναφέρει κορίτσια στο παρελθόν με ενδομητριωση, αν έπαιρνα το οκ από το γιατρό μου να προχωρήσουμε θα το έκανα τώρα που θεωρητικά η ενδομητριωση είναι σε ύφεση και οι πιθανότητες καλύτερες..
    • It is one of the well-known complications following in vitro fertilization (IVF) with embryo transfer (ET). The incidence of ectopic pregnancy is estimated to be 2.1–8.6% of clinical pregnancy after IVF-ET, which is 4 times higher than natural conceptions. No significant difference could be demonstrated on the incidence of EP in fresh IVF cycles vs. frozen/thawed cycles in a large cohort of patients. Donor egg recipients were found to have a significantly lower incidence of ectopic pregnancy compared with standard IVF patients. Πηγή: Pubmed  Ισχύει.. του εναντίον δηλαδή, η εξωσωματική αυξάνει τις πιθανότητες..
    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...