Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο5!!!


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλα, τα κοριτσάκια! Αν και δεν τα έχουμε πει αρκετά επειδή δε σας γράφω συχνά, σας διαβάζω όμως και ειλικρινά στενοχωρήθηκα πολύ με το Χουανιτάκι, πάρε δύναμη κορίτσι μου και σύντομα θα αποκτήσεις το μωράκι που λαχταράς, κάθε τι που γίνεται σε φέρνει ένα βήμα ποιο κοντά σ' άυτό! :):):):)

Janolino, αυτά τα οικονομικά μας ταλαιπωρούν όλους, αλλά είμαι σίγουρη πως το μωράκι θα ρθει εκεί που δεν θα το περιμένετε :P:P:P:P:P:P

Αγγέλα με το καλό η αρχή και πολλές αγκαλίτσες εύχομαι με τον άντρα σου :x:x:x:x:x:x:x:x:x !!!!!

Girl84 συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! Όντως είναι το πιο υπέροχο συναίσθημα, και ακόμη αυτό είναι μόνο η αρχή, θα σας τρελάνει το σποράκι σας! Σου εύχομαι μια τελειόμηνη και υγειή εγκυμοσύνη %%-%%-%%-%%-:x:x:x:x:x

Madi ευχαριστούμε για το φυσηματάκι, φιλάκια στην κοιλίτσα σου!!!!!!! :P:P:P:P:P:P

Όσες προσπαθούμε,συνεχίζουμε γερά κορίτσια τα σποράκια είναι στο δρόμο έρχονται [smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif]

Σας στέλνω πολλά φιλιά και μια ζεστή αγκαλίτσα σε όόόόόόόόόλες :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα κυρίες μου !! :YMHUG::YMHUG:

Χουανιτάκι μου λυπάμαι πολύ,

σου στέλνω την αγάπη μου :x:x

κουράγιο καρδούλα μου...

σήμερα κάνω διάλειμμα, ούτε δουλειά ούτε pilates ούτε μαγείρεμα...

μόνο αγκαλίτσες [smilie=cat.gif][smilie=cat.gif]

τα φιλιά μου σε όλες σας !!! :-*:-*:-*

φιλάκια και στα σποράκια !!! [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χουανιτακι λυπαμαι πολυ...δεν ξερω τι να σου πω μια αγκαλια..οτι χρεαιστεις εδω ειμαστε.

ποιον γιατρο βρηκες?εδω στην ροδο εχει 2 πολυ καλους...οτι μου εχουν πει δηλαδη...εναν στον νοσοκομειο κ εναν στην κλινικη...εγω αν μου τυχει καμια εγκυμοσυνη μεχρι να παω αθηνα στην γιατρο μου σε εναν απο τους δυο θα παω.

οι υπολοιπες τι κανετε?

χτες κοριτσια πηγα να μαζεψω τα ρουχα απο την απλωστρα....κ κοριτσια πεταχτηκε μια αραχνη τεραστια χνουδωτη,...τρομαξα..επιστροφη στην φυση..ακομα να ξεπερασω το σοκ...φοβαμαι να μαζεψω ρουχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδιτσες μου!!

Χουανιτακι μου γλυκο λυπαμαι πολυ για αυτο που συνεβει τελικα, αλλα ειμαι σιγουρη οτι μετα απο αυτο θα μεινεις πολυ συντομα εγκυουλα θα δεις!!! Μια μεγααααααααααλη αγκαλια!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Girl με συγκινησες πραγματικα!!!Με το καλο να σας πανε ολα ευχομαι!!! :D:D

Γλυκια μου Τwiggy καλη αρχη να εχετε στην νεα σας προσπεθεια!!! Σε βλεπω και εσενα συντομα εγκυουλα!!!

Rose καντε λιγο υπομονη αφου τωρα ξερετε οτι φταιει το μικροβιο, και ολα καλα θα σας πανε οπως σου ειπαν και τα κοριτσια!!!Δες και αυτο που αναφερει η Cuando με το νουμερο μηπως εχεις κανει λαθος, γιατι και εμανα μου φαινονται λιγα...

Φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xouanitaki δεν θα σου γραψω λογια παρηγοριας, θα ειμαι σκληρη μαζι σου, γιατι κι εσυ ετσι πρεπει να εισαι τωρα!Παμε γερα, παμε μπροστα!!!!Ερχονται τα καλυτερα.Σε φιλω γλυκα, ειμαι εδω για σενα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χουανιτακι μου γλυκο κριμα στεναχωρηθηκα :( τι αλλο μπορω να πω τωρα?απλα να ευχηθω πολυ πολυ συντομα να μεινεις ξανα εγκυος και οταν πας να το ακουσεις να κουφαθεις απο τους χτυπους του :-p μ'ενα γερο μωρακι γρηγορα :x:x:x:x:x:x:x

κοριτσια ευχαριστω για την απαντηση σας.τωρα οσο αναφορα τον αριθμο λαθος το εγραψα ανα ml λογικα θα ειπε αλλα θα σας πω καλυτερα οταν παρω τα αποτελεσματα στα χερια μου.αυτος ειπε οτι ειναι παραπανω απο τις φυσιολογικες τιμες τους!τωρα αυτο ειναι καλο η κακο δεν ξερω....

madi μου ναι ξερω θα προσεχουμε δεν τα περναμε πρωτη φορα αλλωστε περσι τετοιο καιρο τα ιδια ειχαμε παλι X( λετε να ειμαι τοσο τυχερη οπως εσεις και μετα την θεραπεια τσουπ να ερθει και το σπορι?τι καλα που θα ειναι μακαρι αν θελει ο Θεος!

girl μου ευχομαι πραγματικα το καλυτερο για ολους σας και με ενα γερο γερο μωρουλακι.με το καλο κοπελα μου σου αξιζει και θα γινεις μια πολυ καλη μαννουλα :x:x:-*:-*:-*

twiggy,lil,cuando,χρυσανθη,σια,μερεντουλα και σε ολες σας :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια και απο μενα :x:x:x:x

χουανιτακι μου γλυκο, δεν εχω λογια να σου πω φανταζομαι ο πονος σου θα ειναι μεγαλος το μονο που σου ευχομαι πραγματικα ειναι συντομα να ερθει το σπορακι και να ξεχασεις οτι εγεινε @};-@};-@};-@};- κουραγιο ολα για καποιο λογο γεινονται......

εγω παλι τρεχω, τρεχω και ακομα ακρη δεν εβγαλα X(X(X(

κλεισαμε ραντεβου να παμε στον Χασιακο αλλα ο κυριος απο τις 8 που μας εκλεισε ραντεβου μεχρι και τις 10.30 το βραδυ οπου και φυγαμε εκνευρισμενοι απο το ιατρειο του δεν μας ειχε δεχτει!!!!!!

μετα ειδαμε 1 βιοχημικο και μας μας ενημερωσε για το πακετο των εξετασεων για θρομβοφιλια οπου και τελικα πηγα σε 1 απλο αιματολογο και μου τις εγραψε......

παραλληλα εκανα και μια γενικη αιματος και ξανα ελενχο για θυροειδη και ζαχαρο.

αυτες θα ειναι και οι τελευταιες εξετασεις γιατι κουραστηκα πλεον, θα το αφησω για 1 διαστημα εντελως το θεμα και μετα βλεπουμε ...

εαν δεν βρουμε και τωρα τιποτα μενει μονο λαπαροσοπηση ομως αμφιβαλω αν θα την κανω προς το παρον.

αυτα τα νεα ευχομαι ολοψυχα στις εγκυουλες μας να ειναι καλα και να προσεχουν :x:x:x:x

φιλακια και στις υπολοιπες .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άχ, βρε Χουανιτάκι μου.... μόλις συνδέθηκα και διάβασα τα νέα σου... δεν ξέρεις πόσο λυπάμαι που πέρασες απο την εμπειρία της απόξεσης... σε καταλαβαίνω απόλυτα, γιατί δυστυχώς το έζησα και εγώ πριν από 1,5 χρόνο... Πάρε το χρόνο σου να συνέλθεις και σε τρεις μήνες, βουρ στο ψητό για καινούργιες προσπάθειες. Αυτή η αποτυχία ήταν ένα τυχαίο γεγονός, που δεν θα ξανασυμβεί. Σύντομα θα ξαναμείνεις έγκυος και τότε θα έχεις μια επιτυχημένη, τελειόμηνη εγκυμοσύνη. Σε φιλώ και σου στέλνω όλη μου την αγάπη :YMHUG::x:YMHUG::x:YMHUG::x:YMHUG::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα σε ολα τα κοριτσια!

Χουανιτακι μου λυπηθηκα πολυ κοριτσι μου που εγινε αυτο πολυ κριμα!Βαστα γερα και ξεκινα καινουργια προσπαθεια σιγουρα θα ξαναμεινεις εγκυος πολυ γρηγορα,σε φιλω γλυκα! :-*

Εχθες ειδαμε το σπορακι μας και ολα ειναι μια χαρα δοξα το Θεο!Μεγαλωνει το σκατουλι :x:x

Ολες θα γινετε μανουλες κοριτσακια μου αυτο ειναι σιγουρο!Θετικες σκεψεις και υπομονη!!

Σας φιλω ολες,οι εγκυουλες μας να προσεχουν και παρτε και ενα δυνατο φυσημα ετσι για να ανεβουμε λιγο..ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ευχομαι να κολλησετε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας...

Βλέπω όλες μας απο ψυχολογία είμαστε άστα βράστα!! :(

Χουανιτάκι πολύ λυπήθηκα με αυτό που σου συνέβει κοριτσάκι μου, εύχομαι να είναι η τελευταία φορά που στεναχωριέστε και ταλαιπωρήστε και ο καλός Θεούλης να σας δώσει σύντομα ένα γερό και ευτυχισμένο μωράκι!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Jannolinaki τραβάς κι εσύ τα ζόρια σου κουκλίτσα μου, σε καταλαβαίνω! Κάνε όμως υπομονή όπως σου έγραψαν και τα κορίτσια, κάθε εμπόδιο για καλό λέει ο σοφός λαός (τα λέω να τ'ακούω κι εγώ)! :YMHUG:O:-)

Τι να πώ καλό κουράγιο σε όλες μας ρε κορίτσια μακάρι να μας φωτίσει η Παναγίτσα που είναι μανούλα όλου του κόσμου και να αποκτήσουμε κι εμείς που παιδευόμαστε τα σποράκια μας σύντομα!

Πολλά φιλάκια και στις γλυκιές εγκυούλες μας που δεν μας ξεχνάνε και μας στηρίζουν τόσο πολύ! Σας ευχαριστούμε κορίτσια, να είστε καλά κι εσείς και τα σποράκια σας!!! :x:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρααααα!!!!!

Χουανιτάκι μου λυπήθηκα πολύ και σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί το έχω περάσει κι εγω όπως και πολλά κορίτσια στο ποστ μας.Θα γίνεις σύντομα μανούλα και θα τα ξεχάσεις όλα!!!!Εμείς πάντως θα είμαστε δίπλα σου σε οτι χρειαστείς.... :YMHUG::YMHUG:

Jannolino μου όλες έχουμε περάσει απ'αυτό το στάδιο δεν είμαστε και οι Ωνάσηδες,Εκμεταλεύσου το διάστημα αυτο για να βρεθείς πιο κοντά με τον καλό σου και που ξέρεις.... :D:D

Χρυσάνθη μου ταραντούλα ήταν;;;Που έχεις την απλώστρα σου στο δάσος;;; =))=))=))

Girl μπράβο κορίτσι μου πάντα ευτυχισμένη και γερή να είσαι κι εσύ και το σποράκι σου!!!! :D:D

Τwiggy καλή αρχή και καλή επιτυχία!!!!

Φιλάκια στις εγκυούλες μας και σας ευχαριστούμε που είστε δίπλα μας!!!!Στείλτε μας όλη τη θετική σας ενέργεια !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

irthe k o brykolakas tis pareas..... :lol::lol:

xouanitaki mou glyko....krima re gamwto pou perases k esy mia tetoia apwleia!!!!lathos club megalwnoume :( xairomai poly pou eisai kala k eimai sigouri kouklitsa mou pws tha meineis grigora ksana eggyoula kai tha kaneis ena swsto aggeloudi!!!!!

girl....afti ti stigmi tin oneirebomai k gw!!!!!xairomai polyyyyy!!!!ola na pane kala koritsara mou!!

sia mou oligon eknebrismeni eisai ee???re koritsia ekei stin ellada den kserw an tha ti paleba me tous giatrous.......exw synithisei edw na einai ola organwmena!!!!efxomai na mi xreiastei na kaneis kamia peraiterw eksetasi!!!!

sas efxaristw oles k egw gia ta poly kala sas logia!!!!!na mas steilei syntoma o theoulis ta mwrakia mas!!!!

kalinyxtaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕ ΤΟ ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΛΛΑ Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ. ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.

ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑ ΑΛΛΑ Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ.

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γλυκα...νομιζω πως αρκει να πιστεψουμε οτι θα ρθει και θα ερθει...μη χανετε την πιστη..μονο ετσι θα ειμαστε ηρεμες και θα το βοηθησουμε να μας πλησιασει το χαζομωρακι..στο μεταξυ ομως οσες ξερετε αγγλικα αν θελετε δωστε μου το μαιλ σας να σας στειλω ενα ηλεκτρονικο βιβλιο που παρελαβα με διαφορα τιπς του πως να μεινεις εγκυος...υποσχεται τρελα αποτελεσματα..οποια ξερει αγγλικα και εχει ορεξη να διαβασει ας μου στειλει διευθυνση και σας το στελνω..τωρα το διαβαζω κι εγω..μου το εστειλε μια φιλη...χαλαρωστε και πιστεψτε οτι ερχεται οπου να ναι...ετσι οπως τα λεει και η αναστασια στην λιστουλα της..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια.. ελπιζω να ειστε καλυτερα σημερα.. εγω την επομενη βδομαδα αρχιζω εκπαιδευση για ενεσουλες !..

κουαντακι ευχαριστουμε για την προσφορα! ειχα παραγγειλει και εγω καποτε ενα παρομοιο.. ηταν αρκετα ενδιαφεροντα αυτα που ελεγε και ακολουθησα πολλες απο τις συμβουλες.. βεβαια δεν εγινε ποτε τιποτα μιας και το βασικοτερο θεμα το εχει ο συζυγος και παρα τις συμβουλες, τις βιταμινες κλπ δεν υπηρξε βελτιωση... Νομιζω πως αυτα τα βιβλια ειναι καλα για να σε μαθουν πολλα σωστα πραγματα αλλα βοηθουν περισσοτερο σε περιπτωσεις που δεν υπαρχουν ιδιαιτερα προβληματα... Δεν χανει κανεις να το δοκιμασει βεβαια!

πολλα φιλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααα...διαβασα κατι καλο..για οσες εχουν θεμα και με τα ωαριακια τους...οταν εχεις θεμα με την ποιοτητα των ωαριων πολλες φορες εχει νακανει με τα επιπεδα της ινσουλινης στο αιμα..πραγμα που το ανακαλυπτεις με μια καμπυλη ζαχαρου...η κανελα λοιπον ρυθμιζει τα επιπεδα της ινσουλινης..μισο κουταλακι κανελας λοιπον με μια κουταλια της σουπας μελι τη μερα το γιατρο τον κανει περα...θα τρωω κι εγω για καλο και για κακο..μεχρι και 2 κουταλακια κανελιτσα τη μερα..δυναμωνουν και τη μητρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!!! Ελπίζω σήμερα να ανεβήκαμε λιγάκι ;););););););)

Cuando τι ωραία να μπορεί να βοηθήσει κάποιος τον εαυτό του έστω με λίγο μέλι και κανέλα!!!! Μπορείς να μου στείλεις το ηλεκτρονικό βιβλίο που αναφέρεις? Το μαιλ μου είναι agnadema@otenet.gr, ακόμη κι αν δε βοηθήσει μ' αρέσει να διαβάζω.....

Σ' ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

Φιλάκια πολλά σε όόόόόόόόόλες, σας ευχαριστώ που είστε εδώ και μου κρατάτε συντροφιά!!!!!!!! :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδιτσες μου!!

Τwiggy μου με το καλο να αρχισεις τις ενεσουλες και συντομα να εχεις το μωρακι σου!!!

Σια μου τι να πω , αν και τον εχει η αδερφη μου το Χασιακο και εχω ακουσει καλα λογια μηπως ετυχε,συμβαινουν και αυτα...Κανε ομως οτι λεει η ψυχουλα σου.Κοιτα να κανεις με την ησυχια σου τις εξετασεις και χαλαρωσε για λιγο.

Μilaw μπραβο κοριτσι μου ,φιλακια στην κοιλιτσα :-*:-*

Cuando μου, τι εγινε με το σεισμο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειναι τικερακια ειναι εικονιτσες...τις βρισκεις στο ιντερνετ κανεις δεξι κλικ αντιγραφη τοποθεσιας εικονας και κανεις επικολληση στο ....... και το βαζεις στην υπογραφη του φορουμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στις φίλες μου,

ήρθα για να σας φυσήξω φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Σας σκέφτομαι πολύ και εύχομαι πολύ σύντομα να αρχίσουν τα ευχάριστα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σας φιλώ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειναι τικερακια ειναι εικονιτσες...τις βρισκεις στο ιντερνετ κανεις δεξι κλικ αντιγραφη τοποθεσιας εικονας και κανεις επικολληση στο ....... και το βαζεις στην υπογραφη του φορο

ευχαριστω!!!

καλημερα κοριτσια.. ωραιο αερακι...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • It is one of the well-known complications following in vitro fertilization (IVF) with embryo transfer (ET). The incidence of ectopic pregnancy is estimated to be 2.1–8.6% of clinical pregnancy after IVF-ET, which is 4 times higher than natural conceptions. No significant difference could be demonstrated on the incidence of EP in fresh IVF cycles vs. frozen/thawed cycles in a large cohort of patients. Donor egg recipients were found to have a significantly lower incidence of ectopic pregnancy compared with standard IVF patients. Πηγή: Pubmed  Ισχύει.. του εναντίον δηλαδή, η εξωσωματική αυξάνει τις πιθανότητες..
    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...