Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 9! Για πιο δυνατές κλωτσιές!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάρες μου!!!

Χρυσταλλένη μου τέλεια τα νέα σας!!μεγάλωσε ο μπομπιρας!!Άντε με το καλό.. λίγες μέρες μείνανε... :D:D

Άννα μου και τα δικά σας νέα τέλεια!!!οι μπουμπούκες μεγάλωσαν!!είδες που όλα πάνε μια χαρά?? Άντε τωρα να ξεκινήσεις τα ψώνια!!οι πιο ωραίες στιγμές έρχονται!! :D

Μαράκι τέλειο το πρόγραμμα σου.. θα 'ηθελα κι εγώ να ήμουν σπιτάκι μου!!και να κάνω δουλειές!!Γιελήζ, Σοφία, Χριστίνα καλημέρα!!!!!δεν πιστεύω να ξέχασα καμιά... :roll:

Γιελήζ πολύ ωραίο το τραγούδι!!!Εμείς το είχαμε στο γάμο μας αυτό το τραγούδι όταν έφτανα οι καλεσμένοι στο χώρο της δεξίωσης!!

εμείς είμαστε στο γραφείο.. εννοείται ότι έχει ξυπνήσει και κάνει σβούρες!! και έφαγα 2 γλυκάκια!!!δεν άντεξα!!λύγισα στη θέα τους!!!Σοκολατάκια ήταν από αυτά τα τυλιχτά των ζαχαροπλαστείων!!πολύ νόστιμα αλλά τώρα έχω τύψεις μήπως επηρεάσουν το ζάχαρο μου!!λέτε να έκανα βλακεία??

Αλλά δεν άντεξα κάπου έπρεπε να ξεσπάσω κι εγώ.. από εχτές ενώ δεν πεινάω θέλω να τρώω συνέχεια από αντίδραση... :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα Χριστίνα!! Μπορεί να σας βγεί γλυκατζού η μπέμπα!! :lol::lol:

Καλημέρα Ευγενία μου!!! Δεν νομίζω να πειράζουν 2 σοκολατάκια! Δεν είναι ότι τρώς και κάθε μέρα! Μην το σκέφτεσαι καθόλου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα νικολα....γιατι καλε?εχεις προβλημα με το ζαχαρο σου?

diosa μου λες να βγει γλυκατζου?εγω παντως λιγο η πολυ τρωω καθε μερα σοκολατα...δε μπορω αλλιως.... :D

κοριτσια δεν αντεχω αλλο...θελω να δω την κορουλα μου....ποτε θα ερθει ο καιρος??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια............ακουω το τραγουδι της γιελιζ κ σας γραφω....πραγματικα υπεροχη μερα σημερα...με πολυ ηλιο κ ζεστη για την ωρα αυτη.καιρος ηταν!!!

εκανα κατι εξωτερικες δουλειες...εφαγα την πιτσουλα μου,σημερα ξυπνησα πινασμενη(κ ειπα να το ριξω στα βαρια)...εχω κ το φραπεδακι μου...κ εδω ειμαστε!!!

ολες μια χαρα σας βρισκω...πολυ χαιρομαι!!!

αντε αννα καλη αρχη με τα ψωνια!!!

κ εγω χθες εκανα το ξεκαθαρισμα με τα ρουχα του μωρου,τι θα κρατησω τι θα δωσω κ μπορω να πω οτι ξεμπερδεψα κ με αυτο...μενει μονο το πλυσιμο,σιδερο κ ο υπολοιπος εξοπλισμος.στολισαμε κ τα ραφακια της χθες με την μικρη μου,με αρκουδακια κ μπαρμπι.

οπως λες κ εσυ γιεληζ τωρα που τελειωσαμε ολο γυρω γυρω πηγαινω κ ψαχνω να βρω τι να κανω...αν μπεις σε ενα ρυθμο,συνηθιζεις.χθες μου ελεγε κ ο αντρας μου πως καλα ειναι στο τελος του μηνα να σταματησω να πηγαινω στο γραφειο,μα καθησω να ξεκουραστω.μαλλον με πειθει ειναι η αληθεια.θα δουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια! Εγω πηγα απο το πρωι στο κεντρο προστασιας μητερας και παιδιου και τωρα γραφειο πινω τον καφε μου και σκεφτομαι απο που να πρωτοξεκινησω... :?:?

Καλα ειμαι σημερα αλλά ο διευθυντης μου δεν εχει και πολλα κεφια γμτ ειδικα σημερα που θελω να ζητησω καποιες χαρες :( Θελω να ξεινησω μαθηματα ανωδυνου 23/5 και πρεπει να λειψω 4 μερες απο την δουλεια και επισης θελω να μου υπογραψουν οτι σταματησα 1/5. Και ειδικα σημερα εχει τα νευρα του ρε γμτ....ελπιζω να του φτιαξει το κεφι για να μπορεσω να το συζητησω.

Αννα μεγαλωσαν οι μπουμπουκες. Μην αγχωνεσε εγω νομιζω οτι οσο πιο χαλαρα το παιρνουμε τοσο καλυτερα. Εγω εμαθα οτι ειμαι εγκυος και 2 μερες μετα εφυγα για ταξιδι στο εξωτερικο. Και 1 μηνα μετα ξαναεφυγα για ταξιδι και εντελως μονη μου. Ολοι με εκραζαν αλλά εγω λεω θετικη ενεργεια, τιποτα δεν θα παθουμε. Και ολα μια χαρα!! Σκεφτομαστε θετικοτατα!!!

Χρυσταλλενη μεγαλωσατε κι εσεις. Αντε 1 μηνας εμεινε!!!

Σοφια και Γιελιζ χαρειτε το σπιτι σας καθαρο και ανανεωμενο. Και ελατε και απο δω να βαλετε ενα χερακι. Εγω ουτε χαλια δεν εβγαλα ακομα. Θα φερουμε και 2 γυναικες μολις μπουν τα επιπλα να κανουν μια γενικη να ειμαστε ετοιμη και καθαροι!

Μαρακι κρεμα καραμελε,μμμ....

Χριστινα καλωηρθες και παλι!

Ευγενια μια φορα μωρε δεν πειραζει..

Καλημερα Μιχαελλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Χριστινα!Εγω τρωω καθε μερα παγωτο-γλυκα κ στην καμπυλη με κατωτατο οριο το 70 ειχα 60 μετα τη γλυκοζη.Μη σε αγχωνει,ειναι στον οργανισμο μας!Φαε τα γλυκακια σου λοιπον!

Ευγενια μου καλημερα κ σε σενα!!!Ε!δε νομιζω πια με 2 σοκολατογλυκακια να εχεις προβλημα,ποσο να σου ανεβει!!Μωρε καλα εκανες κ τα εφαγες!!Μια μερα ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα κορίτσια!Μπήκα αισίως στην 34η εβδομάδα, ΠΗΤ έχω 23/6/2010 και ανυπομονώ...τα βράδια φυσικά κοιμάμαι ετάτις 4 το πρωί γιατί ο μπέμπης έχει κέφια. Έχω αρχίσει να αγωνιώ κιόλας για τη γέννα, λέω για φυσιολογικό τοκετό με επισκληρήδιο αλλά έχω μια μεγάλη αγωνία για το πώς θα πάνε τα πράγματα :DΕυτυχώς άρχισα και τα μαθήματα ανώδυνου τοκετού και κάπως ηρέμησα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μιχαέλα!!! Και εσείς έχετε τέλειο καιρό ε!!! Τι καλά!!! Εμένα μου φτιάχνει τη διάθεση αυτός ο καιρός!!! Είναι το καλύτερο μου!!! Συμφωνώ με τον άντρα σου... να κάτσεις, να ξεκουραστείς...

Καλημέρα Μάχη!! Θα γίνουν και οι δικές σου δουλειές μην σκάς!! Πάντως αν έρθουμε εγώ και η Σοφία μόνο δουλειές δεν θα κάνουμε.... :oops::oops::oops::oops: το πολύ πολύ να σου φτιάξουμε κανα φαί, κανα γλυκό!!! :lol::lol::lol::lol: Άντε να κάνουμε και κανα σίδερο! :lol::lol: Γιαυτό καλύτερα πάρε τις 2 γυναίκες που λές να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο!!

Όσο για το αφεντικό αν έχει νεύρα ας πιεί ξύδι!! Δεν νομίζω να φερθεί με νεύρα σε έγκυο γυναίκα!!! Η όχι???

Σοφία και εγώ στην 3η μέτρηση που έχει κατώτατο όριο 70 είχα 65!!

Καλημέρα biscuit!! Καλώς ήρθες και με το καλό να έρθει το μπεμπάκι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Μαχη κ Μιχαελα!

Μαχη μου συμφωνω με τη Γιελιζ,απο μαγειρικη ο,τι θελεις,απο δουλειες παρε τις 2 γυναικες!!!Οσο για το αφεντικο περιμενε λιγο να του περασουν τα νευρακια.κερασε τον κι ενα κεφε με ξυδι :lol::lol::lol: κ μετα ζητα του ο,τι χαρη θελεις.Ασε που δε θα ζητησεις κ τιποτα παραλογο εδω που τα λεμε..

Μιχαελα συμφωνω με τον αντρα σου.Ηρθε ο καιρος να σταματησεις τη δουλεια κ να απολαυσεις την υπολοιπη εγκυμοσυνη...

Βiscuit καλως μας ηρθες,καλο υπολοιπο κ με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Τέλεια μέρα σήμερα, επιτέλους!!!!!!!!!!

Κι εγώ σήμερα ξύπνησα αρκετά νωρίς, ξεκίνησε η κόρη μου εξετάσεις οπότε δεν είχα περιθώρια για χουζούρεμα.

Κρυσταλένη, μπράβο κορίτσι μου, βαρβάτος ο μικρούλης σου!

Ευγενία, δεν νομίζω ότι είναι τόσο τραγικό να φας 2 γλυκάκια μια φορά. Άλλωστε με τόση στέρηση το δικαιούσαι!!!! Και μπράβο στην εγκράτιά σου όλο αυτό τον καιρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!!! τι κανετε;;;

θα μας τρελανει ο καιρος..σημερα ειναι για καφε στη παραλια!!!!!

οντως φτασαμε τις 100..Ελλη;;;;..θα ανοιξεις το επομενο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ελισάβετ!!! Καλή επιτυχία στην κόρη σου!!

Καλημέρα Χρύσα!!! Όντως ο καιρός είναι για καφέ στην παραλία!!!

Τι τίτλο να βάλουμε στο Νο 10?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα πας στην ενοτητα μας κει που λεει ποιες ειμαστε στους ιδιους μηνες εγκυμοσυνης και θα πατησεις εκει που λεει νεο θεμα. Θα βαλεις τον τιτλο και θα πατησεις υποβολη..και βουαλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια τι λέτε θα ανοίξουμε το 10 το καλό σήμερα????

Χριστίνακι έχω πρόβλημα με το ζάχαρο ναι.. όχι διαβήτη αλλά προδιάθεση... κι εγώ δεν νομίζω ότι για μια φορά θα έχω πρόβλημα αλλά ρε κορίτσια δεν άντεχα.. ή θα αρχίσω να κλαίω ή θα είμαι σε καταστολή τρώγοντας!!! και προτίμησα το δεύτερο!!γιατί δεν θα την έβγαζα με λίγο κλαματάκι!!Η μπουμπού μου πάντως συνέχεια προσπαθεί να με κρατάει απασχολημένη... το γλυκό μου!!αυτή και ο Νικόλας μου είναι τα πάντα... αλλιώς θα είχα λυγίσει...

Μαχη μου ούτε εγώ έχω κάνει πολλά και να δω πότε θα τα προλάβω.. συμφωνώ να έρθουν η Γιελήζ και η Σοφία κι από εδώ μια βόλτα!!από ότι φαίνεται έχουν τον τρόπο τους στο να δίνουν έστω διαταγές!!!ο δικός μου δεν πιάνει!! :lol::lol:

Άμα έχει νεύρα ας πιει ξυδάκι!!όπως λέει και η γιελήζ!!Άσε να περάσει λίγη ώρα και συζητάς μαζί του για τα θεματα σου!!

Καλημέρα biscuit!!με το καλό ο μπέμπης σου!!!!όλα καλά να πάνε!!

Μιχαέλλα καλημέρα και σε σένα!!!!ωραία να τελειώνεις με τις εκρεμμότητες!!!

Καλημέρα Χρύσα!!Καλημέρα Έλλη!!καλή επιτυχία στην μικρή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α οκ ευκολο ειναι! Τίτλο? Τι λέτε για κάτι σχετικό με τα αναμενόμενα γεννητούρια, όπως "αναμένονται τα πρώτα βρέφη"? ή μωρά ή ...δεν μου ΄ρχεται κάτι τώρα. Καμιά ιδέα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια, με πήρε μόλις η κόρη μου, έγραψε καλά, "ευκολα" ήταν λέει. Πήρε και τον έλεγχο, πάρα πολύ καλός. Πααααααααααλι θα ξηλωθούμε :lol::lol: Κάθε χρόνο της λέει ο άντρας μου "αν βγάλεις πάνω από 18 έχεις τόσα...." και πάντα την πατάει. :lol::lol::lol: Χαλάλι της!!!!! (περήφανη μαμά :D )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπααα..δε νομιζω να γεννησει καμια στο 10!!!..

Βρες εναν "πιασαρικο¨" τιτλο!!

Μια χαρα..τελεια που εγραψε καλα η "μεγαλη" χιχιχιχι...δεν πειραζει..ας ειναι αυτη καλα και ας ξηλωθει ο καλος σου..χαλαλη της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι παλι...βγηκα παλι για δουλειες κ ολοι ειναι στις καφετεριες με τα κοντομανικα κ α φραπεδακια τους :(:(:( ελλη μπραβο στην κορη σου...παντα τετοια κ απο τις δυο να εχεις!

καλε τι θα γινει θα το ανοιξουμε το 10?αν κ οποως λεει η χρυσα δεν το κοβω να γενναει καμια σαυτο.στο 12 ισως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ κορίτσια. (ο βούρδουλας κάνει τελικά δουλειά ε? :lol::lol::lol::lol: )

"Στην τελική ευθεία" Πώς σας φάινεται για τίτλος?

Μαλλον δίκιο έχετε δεν θα προλάβει καμιά τόσο γρήγορα να γεννήσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πάω μία βόλτα στη μαμά μου, βάφει το καθιστικό και θέλει να πάω να δώ πώς βγαίνει το χρώμα.... :D:D:D:D Σε μισή ωρίτσα θα είμαι πίσω! Θα τα πούμε στο Νο 10!!!! Φιλάκια!!

Ελισάβετ καλό είναι!!! "Στην τελική ευθεία!!!" :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...