Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 9! Για πιο δυνατές κλωτσιές!!!


Recommended Posts

Θα αρμεξω σε λιγο οποτε θα ξανα μπω μετα να σας πω ΟΧΙ ομως λεπτομερειες γιατι ακομα δεν εχετε γεννησει μην σκιαχτειτε!!!! χαχαχαχαχα

Ειμαι η πρωτη απο το γκρουπ που γεννα ε? ΔΩΡΑΚι δεν εχω για αυτο??? θα μου πεις οτι κι εγω δεν εφερα γλυκα να κερασω!!!! :lol: Δικιο εχετε!!!! Αχ το χιομουρ μου παλευει να ρθει παλι...νομιζα οτι το εχασα για παντα!!!! ΔΟΞΑ το ΘΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ......

Ενα θα πω....ΦΟΒΕΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ απο την 1η μερα που μπηκα νοσοκομειο τον Φεβροαυριο μεχρι τωρα δεν θα ξεχασω τι εζησα!!!!

i will be back

φιλια προς το παρον και 1000 ευχαριστω για τις ευχες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ζαχαρένια μου!!!!!Να σας ζήσει!!![smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif]

Να είναι γερό και καλότυχο!!!Και γρήγορα σπιτάκι σας!!Εύχομαι τα καλύτερα κουκλιτσα μου!!!!!Καλή λοχεία και να πάνε όλα καλά με το μπεμπάκι!!!!!! :D

Χρύσα μου τι έπαθες κοπελάρα μου?????? βουρκώνω και μόνο στην σκέψη του πως μπορεί να ένιωθες... να ναι καλά το παληκάρι που σε άκουσε!!

Τι να πω? πρέπει να προσέχουμε πάρα πολύ τελικά... ο άντρας σου έμαθε τώρα... αν δεν πάθεις δεν θα μαθεις έτσι δεν λένε? ευτυχώς έμαθε με τον πιο ήπιο τρόπο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα εγκυουλες τι κανετε??

Εμεις ειμαστε καλα πριν καμια ωρα ξυπνησαμε..τελικα με παει μια μερα να κοιμαμαι κ μια οχι...,μαλλον με δουλευει απο τωρα ο μικρος!!

Σοφιτσα μου θα κανουμε το ντοπλερ στην 30η βδομαδα και σιγουρα θα κανουμε αλλο ενα..συνηθως κανουν σιγουρα 2..για 3ο μονο αν υπαρχει λογος..βαρος,πλακουντας κλπ

Ελλη μου περαστικα στηνμικρουλα σου!!

Σεσιλια μου ζωηρεψε ο μικρος σου,μεγαλωσε εγινε αντρακι και δεν φοβται τιποτα!!Ευτυχως τελος καλο ολα καλα!!Κ γω στη θεση σου θα χα τρελαθει!!!!!κ μενα ο βαφτιστηρας μου δεν φοβαται τιποτα...αλλα ευτυχως εχει την αισθηση του κινδυνου στο δρομο..ειμαστε συγκροτημα και στη μεση ο δρομος ειναι ιδιωτικος..κ ολα τα πιιτσιρικια απο 2-8 μαζευονται κ τρεχουν ,ποδηλατα,πατινια χαμος..οταν ομως περνα αυτοκινητο κατα 90% ειναι καποιος απο το συγκροτημα οποτε ξερει κ δε τρεχει..κανουν στην ακρη..ε ο μικρος κανει πρωτος απο ολους χωρις να του φωναξει κανεις..κατα τ αλλα δεν φοβαται τιποτα..

Αννα μου ανασκλα ουτε εγω μπορω να κοιμηθω...κ μενα τα ιδια μου κοβεται η ανασα..αλλα κ πλαγια δεν βολευομαι ειδικα απο αριστερα..παλι μου κοβεται η ανασα...

Ζαχαρενια μου γλυκεια να σας ζησει!!!!!Με το καλο να το παρετε σπιτι σας το ζουζουνακι σας!!!!!!Ολα θα πανε καλα μην αγχωνεσαι κ τα καλυτερα ερχονται!!!!!!Οσο για τις λεπτομερειες πες μας οτι εσυ θες!!!

Και ναι εισαι η πρωτη μανουλα απο την παρεα μας!!!!!!!

Φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαχαρουλα μου ολα τα δωρακια του κοσμου για παρτι σου και για το αγορακι σου!!!!

Με το καλο να το παρεις σπιτακη σου!!!

μου αρεσει που δεν χανεις το χιουμορ σου..αμα το χασουμε καια υτο καηκαμε..

χαιρομαι που εισαι θετικος ανθρωπος..Ολα καλα θα σου πανε..

Φιλακια πολλα πολλα πολλα!!!

Αχ κοριτσια μου μη το συζητατε..τρομαρα δε λες τιποτα...

και χτες επισης καταλαβα πως οσα και να διαβασεις και να εισαι προετοιμασμενος θεωριτικα..οταν ερχετε η ωρα η κρισημη πρεπει να εχεις τρομερη αυτοσυγκρατηση και αυτοπειθαρχεια να εφαρμοσεις ολα οσα ξερεις..και εγω εκεινητηστιγμη...δεν ειχα καμια αυτοπειθαρχεια..ειχα παθει πανικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου έχεις απόλυτο δίκιο!!!Δικαιολογημένα βέβαια πανικοβλήθηκες.. όλα εύκολα είναι στη θεωρία... στην πράξη αλλάζουν κάπως τα πράγματα! ;)

Ζαχαρωτό είσαι φοβερή!!!!Όλα τα δώρα του κόσμου για σένα και το αγγελούδι σου!!Είσαι πολυ θετικός άνθρωπος,αισιόδοξος και με τρομερό χιούμορ!!!Ειλικρινά σε θαυμάζω!!!Πάντα να ου πηγαίνουν όλα όπως τα θελεις!!

Περιμένουμε να μάθουμε όσες λεπτομέρειες θεωρείς ότι επιτρέπονται για εγγύους!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι Ζαχα μου να συνεχιζεις να εισαι αισιοδοξη και να μην χανεις το χιουμορ σου...μια χαρα θα ειναι το μωρακι σου...Μας εκανες ποδαρικό καλε!!! Κανε λιστα με τα δωρακια που θες :lol::D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ.ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΣΑΣ

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΦΥΣΙΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΡΙΞΕ Κ ΕΝΑ ΑΝΕΚΔΟΤΟ ΓΙΑ ΤΗ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ :lol:

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Zαχαρένια μου, να σας ζήσει! Με το καλό να γυρίσετε σπιτάκι σας!

Να είσαι πάντα καλά και να τους κάνεις όλους να γελάνε!

Θα είσαι μια υπέροχη μανούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαχαααααααααααααααααα!!!Να σας ζησει κοριτσακι μου!!Με το καλο να παρετε τον μπεμπακο σας σπιτι κ καλη λοχεια σε σενα!!!Να σκεφτεσαι παντα θετικα οπως κ κανεις κ δεν προκειται να χασεις ποτε το χιουμορ σου,σε χαρακτηριζει τοσο πολυ αλλωστε.... ;) Φιλια πολλα γλυκεια μου,οποτε μπορεις γραψε μας νεα σου! Κ να φανταστεις οτι ειχαμε ανησυχησει παλιοκοριτσο :lol::lol:

Χρυσα μου τι ηταν αυτο που επαθες κοπελα μου?Ευτυχως τελος καλο ολα καλα!Αντε να τα φτιαξετε το ΣΚ να εχεις το κεφαλακι σου ησυχο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα γκαστρουλες!Απο το πρωι δεν μπορω να μπω,με πεταει εξω,γκρρρρρρρ! :evil:

ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Με το καλο να ερθει το μωρακι σπιτι και καλη λοχεια!Σε σκεφτομουν συχνα και ειχα ανησυχησει που δεν εμπαινες! :roll:

Αννα,τελειες οι προικουλες,μεγεια!

Ελις περαστικα στην κορουλα σου!

Συμπεθερα,τελειο πρεπει να εγινε το σαλονι.Περιμενουμε φωτο!

Χρυσα,τι λαχταρα ηταν αυτη κοπελα μου... :o Τελος καλο,ολα καλα!

Κοριτσια η κορδελα τι ειναι;Μπερδευτηκα...Ειναι το ντοπλερ;

Εμενα χθες μου μετρησε την τροφοδοσια του μωρου απο τα αγγεια μου και μου ειπε πως για τις επομενες 6 εβδομαδες ειμαστε σιγουροι πως το μωρο θα τρεφεται σωστα.Μετα λεει πρεπει καθε μηνα να ελεγχουμε.Αυτο ειναι το ντοπλερ;Πηρα και τις εξετασεις μου,ολα καλα.Λιγο επεσε ο αιματοκριτης στο 36.5 αλλα μου ειπε η γιατρος μου ειναι φυσιολογικο.

Παω να μαγειρεψω μακαρονια με κιμα.Εννοειται πως θα φαω ελαχιστα... :? Ημασταν εξω το πρωι για καφεδακι και σ/μ και δεν προλαβα να φτιαξω τπτ.

Η μαμα μου ευτυχως ειναι καλυτερα.Ευχαριστω για τις ευχες!

Αχχχ,μην μιλατε για δουλειες...Εχω απειρες και φοβαμαι να τις κανω γιατι τελευταια φορα που σφουγγαρισα με ειχαν πιασει αυτα τα πονακια που σας ειπα...Θα περιμενω να τις κανει ο αντρας μου στο ρεπο του. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδες...ελπιζω να μπορεσω να σας γραψω σημερα..εχτες κολλαγε τρομερα το ιντερνετι και τα παρατησα στο τελος...λοιπον διαβαζω και γραφω...

χαχα beboulino Σκλεναρικοβα εεε???Εσυ καλε που ησουν κοιμοσουνα στη συλληψη??Να δω εγω την Τριτη που θα παω..θα μου μοιαζει??Ο γιος μου ειναι ιδιος ο πατερας του..

ΑΑ τωρα που θυμιθηκα τα χτεσινα...εγω εχω προβλημα με τις αιμοροιδες...μεγαλο ομως σε σημειο που δεν μπορω να κατσω...μου ειπε η γιατρος να βαζω ξυλοκαινη 2% και αμα δεν περασει θα μου δωσει κατι αλλο αλλα με εχει βοηθησει πολυ και δεν χρειαστικα το αλλο.

Την ειχα βαλει και εγω την κορδελα πριν το Πασχα για να δουμε τις συσπασεις..στην προηγουμενη εγκυμοσυνη μονο στη γεννα την ειχα για να ακουμε τους παλμους..αφου τωρα που την εβαλα δεν ημουνα σιγουρη οτι ειναι το ιδιο...

ΑΧ...Χρυσααα..Χριστοφορος ονομα και πραγμα...εμενα νευριασε στο σουπερ μαρκετ και βγηκε εξω αλλα δεν μπορουσε να ξαναμπει γιατι η πορτα ανοιγει μονο απο μεσα και εκλαιγε μεχρι να τελειωσω απο το ταμειο μου ειχε κοπει η χολη...αλλα χεστικε πανω του...δεν ξαναπαω μονη στο σουπερ μαρκετ κοιλια ψωνια και παιδι δεν γινεται..

Ζαχαααα να σου ζησειιι και να το δεις οπως επιθυμεις...με το καλο ολα να ειναι..Ζωοδοχου Πηγης ε???Εδω σε εμας ειναι αργια και τοπικη εορτη και η εκκλησια ειναι 2 βηματα πριν το σπιτι μου..θα παω να σου αναψω ενα κερακι για εσενα και το μωρακι να ειστε καλα!

Εγω μια απο τα ιδια πονανε τα πλευρα μου που ανοιγουνε....εχω ταχυκαρδιες και μετα ηρεμο αλλα μεχρι να ηρεμησω λαχανιαζω..και δεν περνω τωρα τα χαπια...αλλα απο την εγκυμοσυνη τι να πεις...αυτα...χαρικα με τη Ζαχα...οριστε αλλη περιμεναμε να γεννησει αλλη γεννησε...τελειααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Τι μου κάνετε???? Όλες μανουλίτσες κι οι κοιλίτσες μας καλά????

Sorry που εξαφανίστηκα έτσι, αλλά τελευταίες μέρες πριν τις εξετάσεις (την άλλη Κυριακή δίνω…… ΟΥΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!) δεν προλαβαίνω ούτε να φάω καλά-καλά!!!!! :?:?:?:?:?

Να μη σχολιάσω για το σπίτι…. το έχω αφήσει στη μοίρα του το έρμο…. σήμερα έκανα λίγες δουλίτσες, με πολύ αργούς ρυθμούς, γιατί “τα παίζει” η μέση μου για πλάκα πια….. ψιλομάζεψα, γιατί περιμένουμε παρεούλα αύριο βραδάκι!!!!! Μη γίνω και ρεζίλι…. κι ο καλός μου έχει τα δικά του κι όλο τρέχει…. τι να κάμει κι εκείνος!!!!! Σιδέρωσα κιόλας…. επίτηδες κανόνισα να μην έρθουν αυτές τις μέρες ούτε η γιαγιά μου ούτε η πεθερά…. χρειάζομαι την απόλυτη ησυχία!!!!! Μια χαρούλα θα τα καταφέρω και μόνη μου…. σιγά-σιγά…. ουδείς με πιέζει!!!!

Τη Δευτέρα έκανα την Καμπύλη λοιπόν…. μια χαρά εμπειρία κορίτσια…. το ρόφημα το ήπια σχετικά ευχάριστα, διαλυμένη Γλυκόζη σε 2 ποτηράκια παρακαλώ…. και δροσερό νεράκι, μία χαρά ήτανε!!!! Ήταν κι άλλη μία εγκυούλα εκεί και μία κοπελιά με θέμα διαβήτη & πιάσαμε την κουβεντούλα & το 3ωράκι πέρασε για πλάκα!!!!! Η Νοσοκόμα πάρα πολύ καλή, με το χαμόγελο στα χείλη, ευγενέστατη, γλυκύτατη & συνεχώς δίπλα μας….. να βλέπει πώς τα πάμε… εάν χρειαζόμαστε κάτι…. μας έλεγε κι ανέκδοτα…. να είναι καλά το κορίτσι…. μέχρι και τη Μενεγάκη μας έβαλε να βλέπουμε!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Στην αρχή της εξέτασης ζαλίστηκα αρκετά, από το φόβο μου, μόλις μου έβαλε η Νοσοκόμα τον ορό, αλλά εντάξει, συνήλθα αμέσως, μου έκανε αέρα, μου έδωσε νερό να πιω κι αφού βεβαιώθηκε πως ήμουν ΟΚ άρχισε τις αιμοληψίες από την πεταλούδα!!!!! Περιττό να σας πω…. το χέρι μου κουλάθηκε εκείνη τη μέρα!!!! Δε με τρύπησε στη φλέβα, γιατί ήταν πολύ βαθιά, αλλά πιο χαμηλά που είναι ψαχνό κι αυτό πόνεσε!!!!!! Όσο για τα αποτελέσματα μου, μετά από μία μικρή έρευνα στο Internet, καλά μου φαίνονται σχετικά….

0΄ 67

30΄ 157

60΄ 146

120΄ 108

Την Τρίτη θα τα δει η γιατρός μου τα αποτελέσματα…. αχ….. αχ…. επίσης…. θα μου “βάλει χέρι” για τα κιλά…. το πρωί ζυγίστηκα!!!! Πάτησα (απ)αισίως τα +6,5!!!! Την Κυριακή 15 του μηνός κλείνω τους 6 & μπαίνω στον 7ο!!!! Ή αλλιώς..... τώρα διανύω την 26η εβδομάδα!!!!!!!! Πολλά δεν είναι??????? Πολύ γρήγορα μπαίνουνε!!! Τι καλά που είχα εμετούς!!!! Είναι πάντως όόόόλα στην κοιλιά!!!!! Πεινάω συνέχεια γμτ!!!! Πώς θα κρατηθώ το ζώον???? Όχι 12 θα πάρω (το ανώτατο όριο που μου έδωσε) αλλά 20 αν συνεχίσω έτσι!!!! Αναλογικά…. για τις επόμενες 14 βδομαδούλες….. μου μένουνε να βάλω…. μόνον 5,5!!!!! Ναι….. καλά….. καλά κρασιά!!!!! Η πιεσούλα μου ευτυχώς έχει επανέλθει στα normal της….. παίζει κάπου γύρω στο 11άρι-12άρι…. τη μετράω όμως πάντα πρωί πια…. με συμβούλεψε η Φαρμακοποιός μου…. είναι πιο αξιόπιστη το πρωί η μέτρησή της…. αλλά κλασσικά στη Γιατρό την Τρίτη…. 13άρι θα χτυπήσω πάλι…. δεν τίθεται θέμα!!!!!

Μου φαίνεται ψιλοτσιμπημένη η 3η μέτρηση στην Καμπύλη (εάν ισχύει το ανώτατο όριο των 140) αλλά γιατρός δεν είμαι…. περιμένω την Τρίτη!!!! Το επικίνδυνο πάντως 200άρι του Διαβήτη Κύησης δεν το έπιασα!!!! Δεν ξέρω εάν έχω την προδιάθεση παρόλα αυτά…. έτσι, πάει κι αυτό!!!!! Κι επειδή ο μικρός τρελάθηκε από τη Γλυκόζη & η μαμά λύσσαξε της πείνας…. στο καπάκι χτυπήσαμε και Goody’s με τον αντρούλη μου!!!!! Το ξέρω!!!! Δεν είναι κι ότι καλύτερο…. αλλά ήθελα σαν τρελή!!!! Τι να κάνω!!!! Μάλλον κάποιος άλλος ήθελε δλδ!!!!!

Άσχετο…. μιας και το αναφέρατε κι αυτό….. να σας ρωτήσω βρε κορίτσια….. στην εξέταση Doppler μας κοιτάνε πάλι τον τράχηλο??? Κολπικά???? Δε θέλω….. και το άλλο που άκουσα χθες…. στα Δημόσια Μαιευτήρια…. εκεί λέει που είσαι στην αίθουσα ωδινών…. περνάνε Καθηγητές Γυναικολόγοι με τους Φοιτητές τους και….. βάζουνε χέρι???? :twisted::twisted::twisted: Σε όλες???? Που δε μπορείς κιόλας να αντιδράσεις εκείνη τη στιγμή????? ΔΕ ΘΕΛΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!

:twisted::twisted::twisted:

Θα ρωτήσω και τη γιατρό μου βέβαια, αλλά εσείς έχετε ακούσει κάτι τέτοιο???????

Μιας κι είδα που λέτε για γενική κι εγώ το σκέφτομαι σιγά-σιγά…. σε 1η φάση θα ξεστρώσουμε (μα δε λέει με τίποτε να καλοκαιριάσει!!!! Τι παλιόκαιρος πια….. ) και θα έρθει η μάνα μου εκείνη τη μέρα, να κάνουμε ένα πολύ καλό σκούπισμα & σφουγγάρισμα…. όσο για τη μεγάλη γενική που λέω να κάνω μπαίνοντας στο μήνα μου, ακόμη δεν ξέρω εάν θα ψάξω να βρω κοπέλα να την πληρώσω να μου το κάνει ή θα βάλω μάνα & πεθερά…. αλλά θα τα κάνουνε όπως θέλουν εκείνες και δε θέλω…… θέλω να γίνουν όλα όπως πω εγώ….. αλλά θα κάνουνε τα δικά τους & θα με εκνευρίσουνε…. γι΄αυτό και το σκέφτομαι!!!!

Αυτάάάάάά!!!!!!!!!!!!! Σήμερα θα είμαι εδώ για λιγάκι…….

Με περιμένουνε τα τρεχάματά μου!!!!!! Και το διάβασμα μου σαφώς….. κι έχω πάάάάάρα πολλά να κάνω!!!!!!! Εννοείται όμως πως εφόσον χρειάζεται κι η καλοπέραση….. και παρεούλα θα έχουμε το ΣΚ & την καθιερωμένη μας βολτίτσα για mangiare θα πάμε την Κυριακή μάλλον!!!!!! Όλη την ερχόμενη εβδομάδα θα πηγαίνω κάθε απόγευμα στο φροντιστήριο!!!!! Τα προφορικά ευτυχώς αργούν πολύ…. 11 Ιουνίου…. μαθήματα θα συνεχίσουμε, αλλά δεν θα έχουμε πλέον διαβάσματα στο σπίτι!!!!!

Δεν ξέρω πότε θα ξαναμπώ κουκλίτσες μου!!!!!!!!! Να μου περνάτε όλες ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!

Υ.Σ.: Πάλι έκθεση ιδεών έγραψα!!!!!!!! Να έχετε να σχολιάζετε……

Ζαχαρωτούλι μου…….. να σου ζήσει ο μικρός σου αγωνιστής αγάπη μου!!!!!!!!!!!!! Να τον φυλάει η Μεγαλόχαρη!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπιτσα,μια χαρα η καμπυλη σου.Μονο η 3η μετρηση ειναι τσιμπημενη.Και εμενα ακριβως τοση μου ειχε βγει μετα απο μια ωρα,146! :lol: Και φυσικα μου ειπε να προσεχω.Αποφυγε τα γλυκα και το αμυλο,ελεγχε το και με το μηχανακι και βλεπεις.Θα σου πει και ο γιατρος σου.

Τα κιλα σου ειναι καλα,γιατι αγχωνεσαι;Ειμαι στην 23η εβδομαδα και εχω βαλει 4-5,τα 2 μεσα στο Πασχα!Μια χαρα ειμαστε,θα τα χασουμε μετα! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou!!!!!!!!!!!!ti mou kanete???ante epaniltha pali...:)

eimaste polu kala kaname kai thn B epipedou kai ola teleia!!!!!!!!!to antraki mas megalwnei kai paei polu kala...klwtsaei astamatita kai genika einai polu uperkinitikos..:)

pisteuw na eiste polu kala oles sas..!!!!!!!!!Mou leipsate!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρουλιτα μπραβο!Μια χαρα το αντρακι σου!

Πιπιτσα και εμενα με εχουν πιασει καουρες...Τα κοριτσια μου ειπαν κρυο γαλα,γιαουρτι,ξινομηλο και φρυγανιες...Θα δοκιμασω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσια?? Εγώ στεναχωρέθηκα λίγο γιατί απέλυσαν την μαμά μου..Δεν φτάνει που την εκμεταλλεύονταν κανονικά και επειδη ειναι ανθρωπος που δεν μιλαει δουλευε πολύ περισσότερο από όσα έπαιρνε..Αστε που με το ζόρι την πλήρωναν και τώρα τις χρωστάνε 800 ευρώ και θέλουν να της τα δώσουν με δόσεις :shock::o Και ο τυπος όλη μέρα κάθεται και πίνει :evil::evil:

Τεσπα...Γενικά σήμερα η ψυχολογια μου ειναι κάπως...Το βράδυ όλη μου παρέα, μαζί και ο αντρούλης μου θα βγούνε σε ένα μαγαζι που θα εμφανιστεί ο Μητροπανος-Κοτσιρας-Μπασης...το καλύτερο μου!! Πως και πως το περίμενα και τελικά σήμερα θα ειμαι εντελώς μοναχούλα και οι άλλοι θα διασκεδάζουν :evil: Θα παίζω με το γιο μου όμως εγώ :?;)

Πίπιτσα μου μαλλον θα σου πει να προσέξεις λίγο το άμυλο και τα γλυκα...μην αγχώνεσαι όμως...Αντε να περάσουν και οι εξετάσεις κι αυτή τη φορά θα τα περάσεις, είμαι σίγουρη!! Αφου είναι σαν να γράφετε δύο καλέ :lol::lol:

Κίσκα μου πώς είσαι??

ΜΑρουλίτα μου μπράβο!! Πολύ καλά τα νέα σας!!

Φαινεται θα μας βγουν ζωηρούλικοι οι αντρες μας...κι εμενα όλο σπρώχνει δεξια αριστερα :lol::lol:

Συμπεθέρα μου τι κάνεις?? Μην μου κουράζεσαι!! ;):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια.......πριν λιγο τελειωσαμε,εκανα το μπανακι μου κ αραξα.πριν κοιμηθω ειπα να ριξω μια ματια στα σημερινα νεα........κ τι διαβαζωωωωωωωω......ειχαμε γεννητουρια? :shock::shock::shock: απο αλλου τα περιμενα κ μας προλαβες βρε ζαχουρα :D:D:D μπραβο βρε κοριτσι μου...σου ευχομαι ολοψυχα να περασουν γρηγορα οι μερες κ να παρεις το αγορακι σου στο σπιτι,γερο κ δυνατο.να σου ζησει ολοψυχα...τελικα πολυ βιαστικο το αντρακι σου :lol::lol:

χρυσα μου αφου δεν γεννησες κ εσυ πριν την ωρα σου...μη συζητας...βρε τον κατεργαρακο σου εκοψε τα ποδια.αυτη η ηλικια τελικα ειναι η πιο ζορικη...πανω που μαθαινουν τις δυναμεις τους κ δεν μπορουν να ξεχωρισουν τον κινδυνο.υπομονη κανενα χρονο ακομα.

ολες οι υπολοιπες ειστε καλα κοριτσακια μου κ χαιρομαι.εμενα η μεση μου χειροτερευει συνεχεια κ δεν με πιανει ουτε το ντεπον.ευτυχως τα βαψιματα τελειωσαν ολα κ απο αυριο αρχιζει κ καθαριοτητα...εγω με το μπαστουνακι θα δινω οδηγιες :lol::lol::lol: πρωτη φορα στη ζωη μου με εχει πιασει η μεση μου.ποτε σεν ειχα τετοια προβληματα γαμ@το!!!ελπιζω να περασει συντομα γιατι ουτε για πιπι μου δεν θα μπορω να παω.σας καληνυχτωωωωωωω...φιλιαααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!! τι κανετε?

Ζαχαρενια μου να σας ζησει ο μπεμπης σας! Γερος και δυνατος να ειναι και συντομα να πατε ολοι μαζι στο σπιτι. Να ειστε κι εσεις γεροι να τον χαιρεστε. Ταλαιπωρηθηκες αλλα σε λιγο καιρο θα σου φαινονται ολα σας ενα κακο ονειρο...

Μαρακι μου σε καταλαβαινω απολυτα. Ενα μηνα πριν απελησαν την μαμα μου και 2 χρονια πριν τον μπαμπα μου. Και ποσο απανθρωπος πρεπει να εισαι να απολυεις καποιον στα 60 του για να βρεις καποιον νεωτερο με χαμηλοτερη αμοιβη....

Πιπιτσα καλη επιτυχια στις εξετασεις σου!! Και με το μαλακο οι δουλειες. Αυτο που λες για τους ειδικευομενους ισχυει?? :shock::shock: και εγω σε δημοσιο θα γεννησω και δεν το θελω καθολου. Να εχω εγω τον πονο μου και να περναει ο καθε ασχετος να με πασπατευει? :o:o:shock::shock:

Ποιες αλλες θα γεννησετε σε δημοσιο? Μου εδωσε ο γιατρος την λιστα με τα πραγματα που πρεπει να εχω μαζι μου και ζητανε και κατι κουφα. Μεχρι βαμβακι και οινοπνευμα πρεπει να παρω μαζι μου.....δεν εχει το νοσοκομειο?? μην τρελλαθουμε τωρα. Και για το μωρο τα παντα απο παμπερς, κρεμα συγκαματος, μπιμπερο, τα παντα......

Σημερα εσπασα το φραγμα των 50 μερων!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρεεεεεεεεεεεεεεεες!τι κανετε;ολα καλα;

εγω μια χαρα ξυπνησα.κανω κ εγω τις μετρησεις ζαχαρου που μου ειπε η ενδοκρινολογος κ ρε φιλεναδες μια ωρα μετα το πρωινο-μεσημεριανο-βραδινο δε ξεπερναει το 100-110.λετε να κανει λαθος το μικροβιολογικο;γιατι η ενδοκρ μου ειπε οτι αν εχω ζαχαρο θα πρεπει να υπερβαινει το 120-130(ιδανικο ειπε οτι ειναι το 120)

δε ξερω.τι να πω

τελος παντων

εχω μια ερωτηση να σας κανω.εμενα ο γυναικολ μου με εστειλε για αυχενικη διαφανεια,β μινι,κ β επιπεδου σ εναν εξωτερικο γιατρο που εχει πιο εξελιγμενα μηχανηματα κ ειδικευεται σ αυτα.ο οποιος τα ειχε δει ολα μια χαρα.τωρα αυτος ο γιατρος μου ειπε να ξαναπαω στις 12 του μηνα .ο γυναικολογος μου ομως μου ειπε να μη παω κ πως τωρα απλο υπερηχο για να παρακολουθουμε την αναπτυξη χρειαζεται.

τι λετε εσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...