Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.40 - Ηρθε η Ζιζελ!!!!!


Recommended Posts

ε μα ειναι νορμαλ να μπαινει καποιος μεσα σε μπαρ μονος???

ειναι νορμαλ να παραγγελνεις τηλ????

ειναι νορμαλ να ακους η να γινεται κατι κ να μην πλαθεις σεναρια απιστευτα με το μυαλο σου??

μα που παμε που παμε...!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kale den eplasa senaria saw lev!!!!!!ητανε κλεφτης καλε αληθεια σας λεω!!!!

το εβλεπε και ο κωστας..που θεωρειται υπερβολικα νορμαλ... :lol::lol::lol::lol::lol:

περαν της πλακας..αληθεια ητανε αντεεεεεεεεεεεεε :evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για τα σεναρια δεν το λεω μονο για σενα...

το κανω κ εγω κ η αγαπητη μας ιουλια φανταζομαι κ η εκσταση (αφου μας κανει τοση παρεα δε γινετια να μην το κανει) κ σιγουρα εισαστε κ αλλες!!!

καλε πηγε μια η ωρα!!!!!

κοιμαται η κολωνα μου στον καναπε... αφου ειμαι κολλημενη ολη την ωρα εδω...

φτου μου ντε!!

αααααααα που θα πατε να πιασετε το μαη αυριο???

αντε σας αφηνω! παμε για νανιιιι!!! μη γραψετε πολλα ε!

φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είστε απίστευτες :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καιρό είχαμε να μαζευτούμε βράδυ στο τρενάκι

Πείτε ότι είμαστε σε κανένα μπαράκι και πίνουμε ποτάκι...................

Νατάσα θα έρθουμε :D:D

Λένα δεν την έστειλα ακόμα την Δευτέρα από το γραφείο θα την στείλω, τις αποδείξεις απλά τις άθροισα και θα βάλω το σύνολο στην δήλωση. αν σε καλέσουν για έλεγχο (εμένα με καλούν κάθε χρόνο) πρέπει να τις πας να τις δούνε μαζί με τα υπόλοιπα δικαιολογητικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti kanete?

ολες ξενυχτατε?

μολις τελειωσα με κεφτεδομπιφτεκακια για αυριο!

εβρασα και τα μακαρονια για την τονοσαλατα!

κουραστικα!

κομμωτηριαστικα!

Βενι θες να ερθεις να μεινεις στη εδω γυρω?

θα εχεις δουλεια καθε βραδυ!

Αφροδιτη να παρεις τηλ να τα πεις...!

λες να τη ματιασα εγω που ειπα οτι ειναι ωραια παιδ. χαρα!

αυτο με τους αλλοδαπους μικροπωλλητες μου τη δινει και εμενα πολυ....κυριως στα φαναρια...

ψυχολογικη βια!

εχω δει οδηγο να ερνει αλλοδαπο!

καλε ακομα 30 ειστε?

αχ εγω γερασα!

Λενακι χρονια πολλα!

LUCKY αυτο με τον καθρεπτη ειναιπολυ καλο!

να ειστε καλα γιατι τα ψυχιατρεια κλεινουν ..οποτε δεν αθ εχετε που να πατε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

του χ.νομιζω σε 0 ληγει..μαζι κανουμε..

αλλα ο λογιστης μας θα την κανει,επειδη αυτος εχει κ τα βιβλια της δουλειας του χ.

δεν ξερω αν θα την καταθεσει ηλεκτρονικα..μαλλον πρεπει να του τηλεφωνισουμε... :?:?:?:?:?

ε9 ντεν εχει ντικο μου ματια μου!τα πηρα ολα απο τον χ.!!!ειπαμε...μαγια του εκανα!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

νορμαλ φιλεναδες σας καληνυχτω!!!πρεπει να κοιμηθω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: χαχαχα βρε τρελες ελιωσα στο γελιο σημερα!!!!!!! Να σται καλα ποσο το χρειαζομουν!!! Δεν σχολιαζω γιατι ειπατε πολλα!!!!

Ευχαριστω για τις ευχες!!! Αφηστε και μου πεφτει βαρυ το αντα! Πηγα και πηρα κρεμες αντιγηραντικες,αντιρυτιδικες, ορους κτλ! :lol::lol: Πανικος με επιασε φετος!!

Καλε το βιβλιο δικο μου ειναι!!! :lol::lol: ετσι να μην ψαχνετε αλλο!! δεν θυμασαι βρε Θου που το ξεχασα? :lol:

Εφαγα μια ολοκληρη πιτσα και εσκασα βραδιατικα. Σε λιγο ξερω παλι θα πειναω.

Νατασα ποσο γελασα με το Μπαμπης!! :lol::lol::lol: Μια καλα μια χαλια ειμαι αλλα

το παλευω! Που θα παει θα περασει..ερχετε και καλοκαιρακι!

Βενι μου θυμησες περιστατικο που ανεβηκε καποιος στην ταρατσα μας και πετουσε πετρες στουε περατικους.. Περνουμε την ασφαλεια, ερχεται σιγα σιγα, ο ενας παει πανω με τον Π. αφου λεει πρωτα στον Π. να παει εκεινος μπροστα και ο αλλος μπανει μεσα στο σπιτι με μενα. Το σπιτι το μισο με φωτα το μισο οχι σε καποια δωματια. Αυτος αναβει φακο και εγω απο πισω να γελαω στα μουλωχτα! Εμπαινε στα δωματια και εγω απο πισω αναβα τα φωτα! :lol::lol::lol: Τι εψαχνε απορω!!! :lol::lol:

Καλε αφηστε με να υποβαλωωωωωωω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηγε μια ε????? :shock::shock:

αντε καλο βραδυ..

νατασσα που θα γινει το παρτυ???? τι ωρα??????

ε, θα ερθουμε βεβαια!!! :D:D

φιλιαααααααααα

αχ νατασσουλααααα να ημασταν λεει σε μπαρακ ινα πιναμε ποτακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

αχ να ημασταν σε μπαρακ ινα πιναμε ποτακιιιιιιιιιιιιιιι

αχ να ημασταν σε μπαρακ ινα πιναμε ποτακιιιιιιιιιιιιιιι

αχ να ημασταν σε μπαρακ ινα πιναμε ποτακιιιιιιιιιιιιιιι

ΤΙ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑ??????????? :((:((:((:((:((:((:((

πεμπι θα ερθω εκει στην συνταξη μου που θα εχω πολυ χρονο ελευθερο αμα ειναι να εχει πολυ κινηση!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δείτε εδώ τρελλές!

http://www.facebook.com/pages/%CE%93%CE ... 6004869428

Και εδώ

http://kassandra-halkidiki.gr/church-gallery.html

Η Φωτο με όνομα Νεα Σκιώνη Παναγία Φανερωμένη

Το πάρτυ είναι Κυριακή στις 11 στο σπίτι μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραιαοοοοοο αντε με το καλο η βαπτιση!! :)

ξυπνησε ο κωστας κια μου λεει..καλα καλε 1.30 πηγε στον υπολογιστη εισαι ακομα?? :shock::shock::shock: λες και πρεπει ολοι να κοιμομαστε... :shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελειο το εκκλησακι Νατασα!! Πολυ γραφικο! Με το καλο!!!! Ποτε ειναι η βαφτιση?

Παω και εγω να κατσω με τον Π. φιλακια σε ολες!! Καλο βραδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντως δεν ειμαι νορμαλ!

Λενακι ελπιζω να τις ναλεις τις κρεμες!

πολυ γελιο με το φακο και τα φωτα!

εγω πιο πολυ φοβαμαι στη δουλεια νυχτα παρα σπιτι!

και φοβαμαι τους απ΄εξω και οχι τους μεσα...!

ενα βραδυ πηγαινοντας για δουλεια με σταματησαν για ελεγχο εξω απο αυτη!

με ρωτουν: εδω μενετε?

οχι απαντω εγω

κανω 2 βηματα και ξεκλειδωνω την εισοδο....

αστυν.- νομιζω οτι δεν μας ειπατε αληθεια...

β: αληθεια ειπα..δεν εμνω εδω....

αστυν: με κοιτα με υφος υπεροπτικο

Β: εδω δουλευω

αστυν: με κοιτα με υφος υπεροπτικο κοιτοντα την πορτα ου ηταν αναμενο το φως ...το ματι γυαλιζει...αλλα δεν καεβαζει το ματια του να δει τι γραφει η ταμπελα...

-εχετεα δεια ια υτο που κανετε?

Β:.............. :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

ποιο...?

αστυν:εδω που δουλευετε....

Β:κλειδια εχω σιγουρα απαντω!

μου ζητα ταυτοτητα...διαβαζει επαγγελμα....κοιτα την ταμπελα και μου ζητα συγνωμη....

με περασε για που..ανα

Νατασα τελειο...

Ο π. ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

λενακι με νιωθεις οποτε/??εχουμε τις ιδιες εμπειριες!!! :lol::lol::lol:

καλα ρε πεμπι.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μα να μην σε πιστευουνε κιολας???? :lol::lol::lol::lol:

αχ παναγια μου αντε παω!!!!!

καλο ξημερωμα αντε νανι!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:shock::shock::shock::o:o:o:o ρε τρελοκομεια βρέχει στην Ελλάδα; Κλειστηκατε σπίτια σας και αφήσατε τα παιδια στους άντρες;;;; /:):-? μα μισή μέρα δεν μπήκα και γράψατε 8 σελίδες;; Σάββατο;; Δεν έχει ξαναματαγινει 8-}

Πάω να σας διαβάσω, μονη μου είμαι εξάλλου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι μου χρονια σου πολλα!! Να είσαι πάντα έτσι γλυκιά, χαρούμενη και να μην πεφτεις!! :YMHUG::x [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif]

Σαλονικιες να είσαστε καλα πολυ γέλασα σήμερα!

Ιουλία θα το κάνω και εγω αυτο με τον καθρέφτη!

Νατασα τέλειο το μέρος, θα είναι τέλεια! Με το καλο το όνομα!

Αφροδίτη πολυ στναχωρηθηκα ρε συ για την παιδική χαρα.. Μα τι ζώα ρε γαμωτο.. Δεν θα γίνουν άνθρωποι ποτε.. Ελπίζω να την ξαναφτιαξουν σύντομα πάντως απο τον δήμο..

Καλη Πρωτομαγιά Μαμα, να πάμε να πιάσουμε τον Μάη σήμερα! Θέλω φωτογραφίες λουλουδιών!! Και μην ξεχνάτε, δεν είναι αργία, είναι απεργία!! [smilie=protest.gif] \M/ \M/

:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλαρες μανουλες!!!!!

Τι κανετε???Εκανα εναν καφε(οσο η Α πηγε με τον Α στις γιαγιαδες) και χαιρομαι πολυ που εχω 7 σελ για διαβασμα!!!!

Σημερα ειναι πρωτομαγια εε???

Εργατικη!!!!Δεν το θυμομουν!Ευχομαι οι εργαζομενοι να μην ξεχνουν τα δικαιωματα τους και να μη σταματουν να τα διεκδικουν...Αν και τζαμπα ευχη κανω ετσι που καταντησαμε...Και ΔΕΝ φταινε τα αφεντικα ουτε οι πολιτικοι.Οι ιδιοι φταιμε.

Θυμαμαι απο χθες που διαβασα 1-2 σελ...

1ον να πω στη Γωγω οτι η Α ξυπνουσε συνηθως 3-4 φορες κ καποιες μερες 6-7-απειρες!!!Δεν την παλευα αλλα...Εσυ σοβαρα σκεφτεσαι οτι δεν ηπιε πολυ γαλα στις 4 κ γι'αυτο ξυπναει στις 7???Αν ναι τοτε...Δεν παιζει κατι τετοιο...Ποσο πολυ γαλα να χωρεσει στομαχακι μεγεθους μπαλας πινγκ πονγκ καο ποοοοοσες ωρες να κανει να το χωνεψει??? ;)

Λενακι χρονια σου πολλα!!!Να εισαι παντα χαρουμενη κ χαμογελαστη!Να καλοπερνατε με την οικογενεια σου!!!!Φιλια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα!!!!

Καλημερα Αναστασια μου!!!Καλο καφέ!!!Και εμενα εδω ολοι κοιμουνται!!!

Καλα μωρε τρελές!!!!Χθες το βραδυ δεν ειχατε τι αλλο να κάνετε;;;Κανα σεξ ας πουμε!!!! :lol::lol::lol::lol:

ΛΕΝΑΚΙ Χρονια Πολλα κουκλαρα μου!!!!ΝΑ εισαι πολυχρονη!!!!Μια χαρα ειναι τα αντα.Μη μασας!!!

Πρωτομαγια με βροχη. :twisted::twisted::twisted: Αντε τωρα να βρεις λουλουδια να φτιαξεις στεφανι.

Μωρη κακιστρο Αφρο τις υπολοιπες καλουσα + εσενα.Μμμμμμμμ θες και μηλοπιτα κυρια μου;;;Ωραια γιατι ο φουρνος μας φτιαχνει πολυ καλη!!!Να αγορασω αν ειναι!!!! :lol::lol::lol::lol:

Και παλι καλη Πρωτομαγια και οπως ειπε και η Ερη ειναι απεργία!!!!!!!

Παλης ξεκινημα νεοι αγωνες......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα Ιουλια κατι μου λεει πως επανερχεσαι!!!!! =))=))=))=)) Τι να σχολιασω? Το μελαγχολικο παγκακι με τους ενοχλητικους ή το πανηγυρικο σου παρκαρισμα???χαχαχαχαχαχχαα Κοριτσαρα μου πολυ σε παω!Το ξερεις ομως...!

Μεγεια τα ψωνια!!!!!Μη με φουντωνεις!!!χαχαχααχ

Κ εγω χθες πηρα ενα ζευγ αθλητικα!Αλλα οχι εκεινα που ειχε κ για την Α...Δεν ηταν ωραια τελικα!Πηρε και ο Α!Nike!!!! :lol::lol::lol::lol: Τωρα μενει ο Κ να αγορασει στην Βενη το μονοπετρο που της ΧΡΩΣΤΑΕΙ :lol: και μετα θα γκρεμιστει και κανενας φουρνος στανταρ!!!!!!! :P:mrgreen:

Λενακι μου με κανεις να θελω κ εγω πλαστελινες!τελικα δωσατε πιπιλακι εε?Ειχα μια ελπιδα!Δεν πειραζει ομως...Θα ερεθι κ αυτη η ωρα!

Μαγδουλι μου μεγεια και σε σενα!!!! :D:D τελεια!!!!

Το νεο ειναι οτι...δεν εχουμε νεο!Δεν τους βρισκει λεει...Δλδ τους βρηκε αλλα δεν τους ξανα-βρισκει...Μαλλον πρεπει να του δωσουμε χρον.περιθωριο! :lol:

Εκανες καμια προσπαθεια με τον αντρα σου κ τον υπνο της Μ?Η θα κανεις υπομονη?

Παναγιωτα μου χαιρομαι που βγηκατε!Περασε καλα?Σε σκεφτομαι που κ που να ξερεις!!! :D

Βρε γιατι ξεχνατε κατι παντου????χαχαχαχα για να πινετε καφεδες με δικαιολογια? :lol: Εγω ...βλεπετε!ουτε παμπερς δεν κουβαλαω μαζι μου!Μου φαινεται-σορρυ κιολας!- κουλο να παιρνω φαγωσιμα και παιχνιδια σε σπιτι που εχει συνομηλικο μωρο!Ουτε καν ρουχα!!!Ε ολο κ καποιον καουμπου θα μας δανειζε ο Θ!!! :lol:

Η Φραν τι να κανει???αχ τι ωραια!!!Νεα ζωη!

Θου σου ειπα την ιδια μερα οτι...τελικα μας πηρατε ενα κουτι με τελεια ξυλινα μαγνητακια!!! :D

Συνεχιζω αργοτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενετόκαρφο =))=))=))=))=)):ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: καλα εκει με τη ζωντανη αναμεταδοση του κλεφτη... :((:)):((:)):((:)):((:))

Νατασακι μου!!!Μπαμπης???? =))=))=))=))=))=))

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ!ΕΧΩ ΑΝΕΒΕΙ!!!!

Το εκκλησακι ρε συ σαν σπιτακι ειναι! :lol: Ολοι εξω θα ειμαστε???αααα δεν παιζω...εγω θα μπαστακωθω διπλα σου κ ας ειναι τα σογια σας απ'εξω! :P

Τι ευστοχο σχολιο εκανα καλε?Για το αριστερο παπουτσι? :lol:

Μαγδα η φαντασια σου οργιαζει κ συμπληρωνει τη δικη μο! :lol::lol::lol: (φανταζεσαι να ειχαν ξυπνησει κ να καναν σεξ κ να εμπαινε η αστυνομια κ να νομιζε οτι ο κλεφτης την βιαζε και να τον πλακωναν στο ξυλο? =))=))=))=))=)) )

κοριτσια εχω πεθανει στα γελια!θα τα κανω πανω μου!!!αααχ μαλλον δεν ειμαι καλα!!!!!!!αλλα συνεχιζω ακαθεκτη!

Μα... δεν αντεχω!!!!Διαβασα την ιουλια που γελαει με το ποσο γελοια ειναι οταν γελαει στον καθρεφτη!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Οκ...παραδινομαι!!!!Βενηηηηηηη!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Λενάκι Χρόνια Πολλά, να τα εκατσοτήσεις :ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif]

πάντα ευτυχισμένη και μέρες γεμάτες ήλιο στην ζωή σου :x

Καλή αργία-απεργία!!! \M/ \M/ \M/ \M/ , όπως λέει και η συμπεθέρα μου! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! :D

Ααααα εσείς το συνεχίσατε χτες! Κι εγώ έφυγα στο χωρισμό Θούλης-Νατάσας γιατί φοβήθηκα ότι σοβαρεψε η κατάσταση :lol:

Παρέδωσα τη Μαρκέλλα στο μπαμπά της στις 7.00 και κοιμήθηκα μέχρι τις 10.00... Δεν κοιμήθηκα καλά όμως, γιατί έβλεπα άσχημα όνειρα. Τώρα λείπουν κι οι δύο. Έχει πάρει το ποδήλατό μου με το καθισματάκι κι έχουν πάει βόλτα υποθέτω. Θα μπορούσε να μου αφήσει κι ένα σημείωμα βέβαια να ξέρω που είναι :evil:

Νατάσα πολύ ωραίο το εκκλησάκι! Θα βγάλετε και ωραίες φωτο στη θάλασσα! Θα κάνει κι ο Μπάμπης καμιά βουτιά :lol:

Αναστασία :lol: εσύ το ολοκλήρωσες το έγλημα του κλέφτη/γκόμενου :lol::lol::lol: Κρίμα που τις έφαγε όμως :P Εγώ λέω τελικά ήταν γκόμενος... η Βένη τον πέρασε για κλέφτη... έστειλε την αστυνομία σε λάθος μπαλκόνι... κι ο γκόμενος έκανε ανενόχλητος τη δουλειά του :mrgreen:

Θέλει το χρόνο του ο Α? Πόσο να του δώσουμε?

Καμία αλλαγή με τον ύπνο της Μαρκέλλας. Δεν έχω το κουράγιο να κάνω κάτι τώρα... Μετά την παρουσίαση...

Καλά να περάσετε όλες σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδα η φαντασια σου οργιαζει κ συμπληρωνει τη δικη μο! :lol::lol::lol: (φανταζεσαι να ειχαν ξυπνησει κ να καναν σεξ κ να εμπαινε η αστυνομια κ να νομιζε οτι ο κλεφτης την βιαζε και να τον πλακωναν στο ξυλο? =))=))=))=))=)) )

κοριτσια εχω πεθανει στα γελια!θα τα κανω πανω μου!!!αααχ μαλλον δεν ειμαι καλα!!!!!!!αλλα σ

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τελειο σεναριο!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλημερα και καλη πρωτομαγια!!!!

ειπα να απεργησω αλλα κανω δουλιτσες εχω ορεξη!! :P

καλε ποια ειπε για σεξ??εγω θα κανω μονο σεξ γονιμοποιησης απ οεδω και περα...εκλεισε το μαγαζι!!!

θα απειλω-εκβιαζω τον φιλιππο για το φαι και τον κωστα για παιδι!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: μια ωραια οικογενειακη ζωη :lol::lol::lol::lol::lol:

εδωσα στον μικρο μια μπαρα all bran και παλι τιποτα..ρε σεις αυτη η μπαρα σε κανει πυραυλο..ξερετε που αλλα ο μικρος γιοκ! :lol::lol::lol::lol: αχχχχχχχχχχχχχχχ

ρε κοριτσια σορρυ αλλα για πειτε μου κατι..βλεπω ον μικρο απ οτο πρωι..ζοριζεται περιεργα και κακα δεν κανει..ζοριζεται αλλιωτικα..οχι οπως παλια..σαν να μην ξερει πως να κανει...δεν ξερω ανα καταλαβατε τι εννοω..εντωμεταξυ ουτε γιογιο θελει..θα παω να παρω καθισμα τουαλετας μπας και..λετε ρε σεις να μην ειναι δυσκοιλιοτητα αλλα καμια μεταβατικη περιοδος????????????

οντως κοριτσαρες περασαμε πολυ ωραια εχθες ειχαμε ρεντα!!το ηθελααααααα :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως καμια δεν σχολιασε το

ΙΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠ

που μου βγηκε αυθορμητα και φωναξα οταν ειδα τον κλεφτη-γκομενο-ματακια(αλλη εκδοχη!!)

να ανεβαινει στο μπαλκονι!!!

σαν τον αστυνομοι μπεκα ενα πραμα!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

και κατι αλλο..

παραγγειλαμε κατι μπλουζε και τις επλυνα στο χερι..οι χρωματιοστες βγαλανε με κρυο νερο..λετε στο πλυντηριο με χρωμοπαγιδα πλαι να γινουνε χαλια????? και οι μαυρες γαζουμε πολυ μαυρο..λετε να τις πλενω στο χερι καλου κακου?>? παντως ιενια τελειες ειναι απο εδωhttp://www.threadless.com/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Θα προσπαθήσω να χαλαρώσω και να μην το σκέφτομαι συνέχεια 🥴🙂 πάντως έτσι κι εμένα δεξιά ανεβαίνει πιο πολύ!!
    • @Elk, @arntalia, @Katiana1987@annie! Σας ευχαριστώ όλες τόσο πολύ!!!!!!! Αλήθεια ❤️❤️
    • Ωχ αγχωθηκα τωρα κι αλλο. Εμενα δεν εδωσε σημασία στο αιμάτωμα. Ουτε σαφή απάντηση απο που προέρχεται. Κατι για τόν φθαρτο μου ειπε. Οπως γράφει και στο αρχείο που μου εστειλες. Αλλα οκ... Ισως ηταν σκουντημα τωρα αυτο που έγινε  για να καταλάβω πως δεν τον πολυκαιει και για την έκβαση μου. Χθες φαντάσου δεν αναφερθηκε καν στο αιμάτωμα και τον ρώτησα εγω , ενω ηδη ειχε τελειώσει η εξέταση. Και μου εκανε κοιλιακό υπέρηχο για να το δει και φαινόταν καλύτερα εκει. Φαίνονταν αρκετά μεγαλος αλλα ουτε που ασχολήθηκε. Το μονο που μου ειπε ηταν πως αν η κυηση πήγαινε καλά, δεν θα τον απασχολούσε καν! Και τωρα το αρχείο που έστειλες γραφει αλλο. Εσενα τι σου ειπε; Είδες γράφει και για την προγεστερόνη ότι βοηθάει και οταν την Παρασκευή τον είχα ρωτήσει αν θα βοηθούσε μου ειχε πει οχι αλλα καλου κακου παρε 3 την ημερα. Ποσο στεναχωρηθηκα τωρα .. Οκ... Θα παρω τηλ τον αλλον γιατρό (αυτον της Γερμανίας) και θα ζητήσω ραντεβού εκτάκτως. Μπορεί και στο αιμάτωμα να οφείλεται αυτή η καθυστέρηση;;
    • Δεν ξέρω τι να σου πω.. μόνο από αυτά που μας αναφέρεις εμένα προσωπικά μου έχει προκαλέσει ανασφάλεια.. πόσο μάλλον να το βίωνα κιόλας... Μήπως να κάνεις διπλό υπέρηχο σε διαφορετικούς γιατρούς την ίδια μέρα για μεγαλύτερη ασφάλεια;; Σίγουρα όμως πρέπει να πάρεις άμεσα δεύτερη γνώμη για τα ultro.. μπορεί να μην αρκεί αυτή η ποσότητα για τη περίπτωση σου με τόσο αίμα.. και μόνο γιατρός μπορεί να στο πει.. εγώ δεν θα έχανα χρόνο, ακόμα και αν "δεν είχε νόημα" κατά τα λεγόμενα του συγκεκριμένου κυρίου, θα ήθελα να του δώσω τις καλύτερες δυνατές ελπίδες.. Για το αιμάτωμα με είχες ξαναρωτησει και όσο και να σε ευχαριστώ για την εμψύχωση απέφυγα να απαντήσω.. κυρίως γιατί δεν θέλω να εστιάζω στις αρνητικές στατιστικές και σίγουρα στο να τις μεταδίδω.. χθες είχε μεγαλώσει σε σχέση με δύο εβδομάδες πριν αν και λεπταίνει σε πάχος όπου πιθανότατα σημαίνει ότι απορροφάται σιγά σιγά λέει ο γιατρός.. λίγο που το έψαξα όταν το βρήκαμε, το αιμάτωμα προκαλείται από αποκόλληση του σάκου.. αυτά που διαβάζω είναι αρκετά τρομακτικά αλλά ευτυχώς ο γιατρός μου δεν έδειξε ποτέ να ανησυχεί.. και δεν ένοιωσα με αυτή την έννοια τον φόβο ίσως και που θα έπρεπε..  "Ορισμένοι ερευνητές προτείνουν ότι τα μικρά αιματώματα δεν επηρεάζουν την έκβαση της εγκυμοσύνης. Ωστόσο, άλλες μελέτες υποστηρίζουν την άποψη ότι η έκβαση της εγκυμοσύνης εξαρτάται από το μέγεθος του αιματώματος, την ηλικία της εγκύου και την ηλικία κύησης. Η κλινική σημασία μιας SCH (υποχοριονικό αιμάτωμα) στο πρώτο τρίμηνο μπορεί να προσδιορίσει έναν σημαντικό πληθυσμό εγκύων γυναικών με αυξημένο κίνδυνο δυσμενούς βραχυπρόθεσμης ή μακροχρόνιας εγκυμοσύνης, όπως: κολπική αιμορραγία, αποβολή, υπέρταση, προεκλαμψία, αποκόλληση πλακούντα, πρόωρο τοκετός, ενδομήτρια καθυστέρηση ανάπτυξης (IUGR), εμβρυϊκή δυσφορία, ενδομήτρια θνησιμότητα και περιγεννητική θνησιμότητα. Το θεραπευτικό αποτέλεσμα της ανάπαυσης στο κρεβάτι εξετάστηκε από μια μελέτη η οποία σημείωσε λιγότερες αυτόματες αμβλώσεις και υψηλότερα ποσοστά τελειόμηνης εγκυμοσύνης σε γυναίκες με ανάπαυση στο κρεβάτι." Ένα από τα paper που έγιναν και δημοσιεύθηκαν στην Ελλάδα:  p21-3-15.pdf
    • Είναι χειρότερο το πρωί κορίτσι μου και ειδικά τέτοιες ώρες. Ξεκουμπώνω το παντελόνι στην δουλειά. Δεν παίρνω προγεστερόνη.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...