Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.40 - Ηρθε η Ζιζελ!!!!!


Recommended Posts

Μου λείψατε καλέ!!!

Έχω να γράψω 2 μέρες. Τί να πρωτοπώ η καημένη...

Χθες περάσαμε τέλεια!!! Κάναμε το γύρο του 1ου ποδίου! Ξεκινήσαμε κατά τις 10 και γυρίσαμε στις 7 το απόγευμα. Πήγαμε σ3 15 περίπου εκκλησίες-παρεκκλήσια και καταλήξαμε. Είναι ένα μικρό εκκλησάκι ακριβώς δίπλα στη θάλασσα. Είναι πολύ περιποιημένο και πολύ κοντά σαυτό που ψάχναμε. Τώρα μας μένει να κανόνίσουμε την ημερομηνία. Από Δευτέρα θα το κλέισουμε. Η μικρούλα μας ούτε που ακούστηκε. Κοιμόταν όλη μέρα. Το μεσημέρι τελικά αφού είχαμε ήδη τελειώσει πήγαμε στο σπίτι στη Χαλκιδική κάτσαμε κανένα 3ωρο και έπειτα γυρίσαμε. Η Ε είχε πολύ γέλιο γιατί νόμιζε οτι θα βαφτίζαμε κίολας τη μικρή!! :lol::lol::lol:

Στο δρόμο μου λέει:

Ε. Μαμά μόλις βλούμε εκκλησία για το νινί θα βλούμε και μια για μένα.

Μ. Εσένα κοπέλα μου σε βαφτίσαμε όταν ήσουν νινάκι.

Ε. Θέλω και μένα να με κάνει μπάνιο ο παππούλης.

Μ. Καλά! Και τί όνομα θα σου δώσουμε;

Ε. Μπάμπης!!!!!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ντοινγκ ντοινγκ και ξανα ντοινγκ!!!!!! Ξεραθήκαμε στο γέλιο με το Δ...

Σήμερα πήγαμε για τα ψώνια μας και το μεσημέρι φάγαμε στο σπίτι με ένα φιλικό ζευγάρι και τα παιδιά τους. Ξεμπερδέψαμε στις 5 και είμασταν πτώματα οπότε ρίξαμε έναν υπνάκο. Ή μάλλον τι υπνάκο. Σαν τα τούβλα πέσαμε και ξυπνήσαμε στις 7.30. Αναγκαστικά το βράδυ τις κοίμησα μια ώρα αργότερα γιατί νωρίτερα θα μου έβγαζε την πίστη η Ε.

Κάπου διάβασα για φράουλες......

Οι φράουλες είναι το Νο1 επιβαρυμένο φρούτο με φυτοφάρμακα. Χρησιμοποιούνται κατά την καλλιέργειά της 12 διαφορετικά είδη. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα από τη μια να είναι εξαιρετικά καρκινογόνες και από την άλλη εξαιτίας των φυτοφαρμάκων να είναι φτωχές σε μεταλλικά άλλατα και βιταμίνη C. To καλύτερο που έχουμε να κάνουμε είναι να προτιμούμε τις βιολογικές που συγκεντρώνουν όσο το δυνατόν λιγότερα ειδη φυτοφαρμάκων και είναι πιο πλούσιες σε αντιοξειδωτικά. Είναι σαφώς πολύ πιο ακριβές αλλά είναι εντελώς διαφορετικές σε εμφάνιση και γεύση. πΡγαματικά δοκιμάστε τες και θα με θυμηθείτε.

Καλό είναι να προτιμούμε φράουλες-σπανάκι-μήλα-φακές μόνο βιολογικά. (Αναστασία έχει να κάνει με την απορρόφηση σιδήρου άμεσα).

Θου είδα το βίντεο!!! Χαχαχα όλα τα λεφτά ο Θοδωρής!!!

Αναστασία σε είδα στον ύπνο μου....

Λένα δεν άντεξε χωρίς την πιπίλα ε;;;

Αχ τί δύσκολο που είναι για τον καημένο!

Ιουλία με γειά τα ρούχα!!!!!!! Επιχείρηση 'αδειάζω πορτοφόλι'΄είχαμε σήμερα;;;

Βένη που είσαι ρε κοπελιά;;; Σε χάσαμε.,...

Τραβάς ζόρι με τον Φιλιππάκο;;;

Δωστο μια σοκολάτα το παιδί να στανιάρει!!! :lol::lol::lol::lol:

Δήμητρα περαστικά μωρέ! Ελπίζω να είσαι καλύτερα(γενικότερα)!

Παναγιώτα μου τώρα που σε διάβασα θυμήθηκα οτι δεν σε πήρα τηλ :oops::oops:

Δεσμέυομαι όμως!!!

Έρη πλάκα σου έκανε σε κοριτσάκι!!!! Μημου ζητάς συγνώμη!!! Το καλοκαίρι που θα ζεστάνει να κάνετε οπωσδήποτε τη βόλτα με το καραβάκι!!!

Νατασούλα επιτέλους ήρθε;;;; Αντε να υο χαρεί τώρα η Έλενα!!! Για το δωμάτιο δεν μπορώ να σε βοηθησώ γιατί κάπου το έχασα...

Συγνώμη... :oops::oops::oops:

Μάγδα καλό κουράγιο κοριτσάκι!

Γωγώ χυσή μου πολύ καλά έκανες που βγήκες βόλτα!!! Ευγε!!! Όσο για το στήθος είσαι τυχερή που ξεπρήστηκε τόσο νωρίς!!! Όλα πάνε τέλεια! Να το ξέρεις!!

Σισσιώ γέλασα πολύ με το εύστοχο τελικά σχόλιο της Αναστασίας!!! χαχαχα

Πάντως θα είσαι κούκλα!!!! Μη μασας!!!! Και το παπούτσι είναι πολύ πολύ όμορφο!!!

Argi ξέχασα να σου τ πω τις προάλλες... Εδώ ακόμη δεν έχουμε φορέσει κοντομάνικα .(Το αναφέρω με αφορμή μια φωτο που είχες βάλει με τα παιδάκια σου που φορούσαν καλοκαιρινά ρούχα)

Αφροδίτη 3 κιλά!!! Ουάου!!!!!! Εγώ σε βλέπω για νωρίτερα πάντως!!

Χρύσα αν δεν κάτσει το Παπαγεωργίου να πάς στη Βιοκλινική! Είναι άψογα!!! Εγώ έμεινα υπερευχαριστημένη!!!

Βίκυ τώρα κάηκε κιόλας η μανούλα σου;; Μα καλά δεν το κατάλαβε όταν άφησε τον πάγο στο πόδι;;;

Αουτς.. :?:?:?

Αναστασία -μπεμπ σε χάσαμε και σένα! Φιλάκια στον Σπυρακο!!

Η Κάρολ που είναι;;; Μας κρατάει μούτρα;;;

Λενάκι πως είσαι κοριτσάκι;;;; Ανεβαίνεις;;;(ψυχολογικά)

Κάποια ξέχασα στάνταρ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να πουμε κ στο λενακι μας εκ γερμανιας χρονια πολλα!!!!!!!

να χαιρεσαι την οικογενεια σου, τα παιδακια σου!!!

διωξε ολες τις αρνητικες σκεψεις απο το κεφαλακι σου!!!!!

να εισαι παντα καλα γερη δυνατη κ αγαπημενη με τον αντρα σου κ τα παιδακια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθανε αθορυβα χωρις φωτα 2 περιπολικα μου δειξανε το μπαλκονι με φακο να τους το επιβεβαιωσω ανεβηκανε στο μπαλκονι(πολυ γελιο δεν μπορουσανε ενω ο κλεφτης το εκανε σε 1 λεπτο!!! :lol::lol::lol::lol::lol: ) ανηξανε το στρορι μπηκανε και μεσα οι ανθρωποι κοιμοντουσαν :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

μαλλον μπηκε ειδε κοσμο και εφυγε :?:?:?:?

Ρε μήπως τους έστειλες σε λάθς μπαλκόνι?

Μήπως δεν ήταν κλέφτης αλλά ...γκόμενος (που είδε μέσα και τον άντρα και την έκανε)?

Και τελικά μήπως δεν είδες τίποτα και τα φαντάστηκες όλα? :lol::lol::lol:

Πώ πω φαντάσου να κοιμάσαι και να μπουκάρει η αστυνομία από το μπαλκόνι :shock::lol:

Καρφίιιιιιιιι :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εβαλα πυτζαμες κ ηρθα!!

θου πηγα να δω στο παιδικο..μεσα στα σκοταδια δε το βρηκα..αλλα νομιζα οτι εδω ειναι..θα δω κ το πρωι!ε μη σκας καλε!αν δεν ειναι της ΄λενας θα ειναι δικο μας!!φεεεεεεεεεεεεεεεετα!! 8-)8-)8-)8-)8-)8-)

με καταλαβες τρελαρα Λεναρα...!για αυτο σκουρηνα κ το μαλλι..τί νομιζες;;;;;;;;;;;;;;;;!!! :lol::lol:

εχω ξεκαρδιστει με τη ρουφιανοβενη!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: κ την επιχειρηση της αστυνομιας με τον φακο κ την επιβεβαιωση της για το σωστο μπαλκονι! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

να κανετε περεα με την αργυρω!Η ιντερπολ χρειαζεται ρουφιανους!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ευτυχως εμας η παιδικη μας χαρα ειναι σε αριστη κατασταση!!κ εχει κ κατω αυτο που,πώς το λενε;ταρταν;;,που εχουν τα γηπεδα καλε!! :lol:

νατασακι!!!τί κανει ο =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)) μπαμπης;;;;;;;;;;;;;; =))=))=))=))=))=))=)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))

τί καλα που θα κανετε ονειρεμενη τη βαφιση της μικρουλας!!!αχ παραμυθενια θα ειναι σιγουρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aαααα πόσα έγραψα.... :shock::shock::shock:

βένι θεά!!!

Λενάκι χρόνια σου πολλά!!!!

Να σαι πάντα ευτυχισμένη και να χαίρεσαι τα αγγελούδια σου!!!!!!!!

Ξουτ ξουτ παλιοέννοιες!

Να είσαι πάντα γελαστή και όλα θα περνάνε!

Ιουλία Ο μπάμπης κοιμάται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω βενετια εισαι επικινδυνη εσυ καλε!!

φανταζομαι θα εχουν αποθηκευμενο το νουμερο σου στη μνημη της αστυνομιας!!!! :lol::lol::lol:

κ ο αναστασης τρωει σπορια!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

kai o kvstaw ayto leei..θα λενε πριν μιλησεις..

τι εγινε παλι κ. βενετια???????????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μα μπαμπης???? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ακλε πως της ηρθε καλε?????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

νατασσακι το πιστευεις πως και σοκολατα του εδωσα..μερεντα...κρουασαν...ΔΕΝ ΤΑ ΤΡΩΕΙ!!!!

πες ρε λενα που τον παρακαλουσα να φαει ψωμι με μερεντα κα ο αναστασης εφαγε σχεδον 2!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: (2 θα ηταε αλλα του την ετρωγες!!!) :lol::lol::lol:

οχι ρε χιονι το σωστο μπαλκονι ητανε!!!!! :oops::oops::oops:

καλα αυτο ξαναπες το!!!!!!! αυτο λεγαμε με τον κωστα,,να κοιμασαι και να μπουνε με φακο να σου πουνε...ποιος εισαι>>εδω μενεις????? :oops::oops::oops::shock::shock::shock::shock:

αλλα και να μην τηλ. δεν μπορουσα...εμας μας ανοιξανε το πατρικο 8 το απογευμα κια κανεις δεν ειδε τιποτα..εινα ιδυαντον??απλα ο καθενα κοιταει την παρτη οτυ δυστηχως... :(:(

ααα ιουλια παιδικους καλους εχει το ωραιοκαστρο και να ξερετε κατι...

οταν βρειτε καποιον που θελετε παρτε τηλ. στην προνοια και ρωτηστε αν εχει γινει ποτε καταγγελια για τον συγκεκριμενο και ενημερωνουνε να ξερεις.. ;)

χρονια πολλα λενακι!!!!!!!να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

λενα-αντα :lol::lol::lol::lol::lol:

χρονια πολλα-αντα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

(τα λεω λογω οτι ειναι τα πρωτα σου αντα..

εγω εχω ακομα..ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ 3 μνηνες :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

να χαιρεσαι τη οικογενεια σου...εισια κ γαμω τα ατομα :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου σε 3 μήνες γίνεσαι 30;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Εγώ νόμιζα 28..........

Ουουουουουουου χωρίζουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Βένι τί παιδί!!!!!!!! Ξέρει αυτός και δεν τρώει μερέντα!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: γεια σου ρε μαγδα με τα παντα πετυχημενα σου σχολια!!!!

επισης ρε νατασακι ........ μα ΜΠΑΜΠΗΣ?????????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εχω πεθανει!!!!!

ρεσυ βενετια η ιουλια ειναι ντροπαλο ατομο

δεν παιρνεις εσυ στην προνοια τηλ που εχεις κ τα κονε με τους μπατσους??? :lol::lol::lol::lol:

κανε μια μικρη ερευνα!! :D

εεεεε οχι κ του τα εφαγα!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

καλε θυμασαι τοτε που σου ελεγα οτι νομιζα οτι ημουν εγκυος???

κ τελικα ημουν!! γουρλου μου εσυ!!

πω πω καλε θουλη πλησιαζεις τα 30???

η ιουλια τι να πει που τα εχει πατησει ηδη??? απαπαπαπα!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι ολοκαινουργια και την κατατησανε σπασμενη την φτιαξανε οταν εφευγε η ερη για Καναδα .

λοβι απο το στομα σου και στου Θεου το αυτι ....

δωσε φιλια στον μπαμπη :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: την μικρη πως θα την πειτε βρασιδα ? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

λενακι μου ταυρακι μου χρονια σου πολλα !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα λενακι!!

να χαιρεσαι την οικογενεια σου με ολη τη σημασια της λεξης!!!

κ να θυμασαι πως ολα μα ολα ειναι μεσα στο μυαλουδακι μας! ;)

να εισαι παντα ευτυχισμενη κ χαμογελαστη!! :):):):):):):):):):):):)

ασχετο!!εγω οταν δεν ειμαι καλα,παω μπροστα στον καθρεφτη κ κανω οτι γελαω..καπου το διαβασα!κ με πιανουν κατι γελια μετα γιατι ειμαι τοσο μα τοσο γελοία!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχ βενη!δεν παιζεσαι!!φιλοι σου σιγουρα ειναι κ αυτοι που κανουν τις καταγγελιες στην προνοια,ε;;!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

περα απο την πλακα,θα το ψαξω! ;)

αχ παω να κοιμηθω,γιατι ο γιωργος δυστυχως δεν ειναι μπαμπης κ σε λιγο θα αρχισει τα νυχτοπερπατηματα!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

λενα πολυ παρεα κανετε με τη βενη!ρουφιανιτσα!! :lol::lol::lol::lol: πριν 2 μηνες τα εκλεισα..σιγα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ναι..ειμαι πολυ ντροπαλο ατομο..αφου να φανταστειτε..δεν παραγγελνω ποτε εγω..ντρεπομαι κ βαζω τον χ.!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

κ αν ειμαι μονη..δεν παραγγελνω!τωρα περιμενω να μεγαλωσει ο γιωργος για να βαζω εκεινον!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιουλια εισαι ντροπαλο πουλακι μου??????????? :lol::lol:

δεν εχω προβλημα πειτε ποιον και παιρνω επιτοπου!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

πλακα πλακα δεν το εχω κανει εγω αλλα φιλη μου(μην γελατε!!!!) και εμαθε πως ο παιδικος που ητανε να στειλειε τον μικρο δεν ειχε αδεια για βρεφονηπιακο αλλα ητανε μονο νηπιακος σταθμος.. :shock::shock: δηλ. η υποδομη και οι φροντιδα δεν αρμοζε σε 1 ετους παιδια αλλα ανω των 3 νομιζω.. :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ να είστε καλά ρε κούκλες με κάνατε και γέλασα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δύο ώρες περνούσα τις αποδείξεις για να στείλω την φορολογική δήλωση και είχα ένα κεφάλι καζάνι :evil::evil::evil::evil::evil:

Λενάκι χρόνια πολλά να χαίρεσαι την οικογένιεά σου :D:D:D:D:D:D

Νατάσα που κλείσατε τελικά, δεν θα μας πείς?????????????????

Την Πέμπτη μπορώ κι εγώ για καφεδάκι ελπίζω να τα πούμε από κοντά κούκλες γιατί τώρα βαριέμαι να γράψω πολλά :oops::oops::oops::oops::oops:

Καλά να περάσετε αύριο :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασχετο!!εγω οταν δεν ειμαι καλα,παω μπροστα στον καθρεφτη κ κανω οτι γελαω..καπου το διαβασα!κ με πιανουν κατι γελια μετα γιατι ειμαι τοσο μα τοσο γελοία!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ναι..ειμαι πολυ ντροπαλο ατομο..αφου να φανταστειτε..δεν παραγγελνω ποτε εγω..ντρεπομαι κ βαζω τον χ.!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

κ αν ειμαι μονη..δεν παραγγελνω!τωρα περιμενω να μεγαλωσει ο γιωργος για να βαζω εκεινον!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

δηλ. ολα αυτα ειναι νορμαλ????? :lol::lol::lol::lol::lol: και σας φανηκε too much η δικια μου ρουφιανα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΧ ΩΡΑΙΑ ΝΑΤΑΣΣΑ!!!!!!!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε θουλη αστο κοριτσι ησυχο.. να βρει κανενα πιπινι να κανει τη ζωη της :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχ δεν ειμαι καλα εκανα 2 φορες εμετο, αυτα τα πιτσακια του τολη δεν τα χωνεψα καθολου

ιουλια πλακα κανεις!!! :shock::shock::shock::shock::shock:

ουτε εγω παραγγελνω απεξω!!!!!!!! :lol::lol::lol:

κ αν κανει κανενα λαθος ο γιωργος οταν δινει παραγγελια?? θα καθεσαι απο διπλα κ θα τον διορθωνεις?? :lol::lol::lol::lol::lol:

βενετια ποιος σου ειπε οτι η ιουλια ειναι φυσιολογικο ατομο??? :lol::lol::lol::lol::lol:

νατασσουλα μη μου λες για αποδειξεις, εχουμε να κανουμε τη δικη μας κ του μπαμπα του τολη.. σκατα κ αποσκατα

καληνυχτα κοριτσαρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ωραια περναμε οντως!!!

δεν πειραζει που πηγε ο 40αρης ια υπνο..η 30αρα μιλαει στο ιντερνετ...

αμα ημουνα 20αρα θα ειμουνα για ποτακι :?:?:lol::lol::lol::lol:

ετσι πανε αυτααααααααα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ανμα πανε ηλεκτρονιακ πανε μεχρι ιουνιο νομιζω..ετσι μας ειπε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παλια που ημουνα ελευθερη..τοοοοοσο παλια..δεν μπορουσα να μποω σε καφετερια μπαρ μονη μου,,εβγαινε παντα καποια φιλη να με παρει ή πηγαιναμε μαζι!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ολοι οι νορμαλ εδω ειμαστε βλεπωωωωωωω :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μμμμμμμμμμμμμ Νατάσα τί καλά!!! :?:?

Θα τα πούμε στο πάρτυ μας την Κυριακή!!! :D:D:D

Ε;

Α ναι καλέ φωτο δεν σας έβαλα!!!Μίσο να τη βρω κια έρχομαι!!!!

Ιουλιά η αδερφή μου κάνιε έτσι και μ' εκνευριζει!!

Δηλαδή θα μείνιες νηστική;;;;; Ποτέ!!! :lol::lol::lol:

Βένη καλό αυτό με την πρόνοια!

;););)

Θου :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Τι εννοείς να περιμένεις κ αύριο;!;!;; Να μας σκάσεις θέλεις;;;; Πρωί πρωί τεστ φίλη μου…  Μπράβο κοριτσάκι μου τέλεια τα νέα σου!!! Μακάρι να τα καταφέρατε!! Είχατε επαφές γενικά μέσα στο μήνα ;
    • Κορίτσι μου ισχύει απόλυτα η φράση «εδώ που είσαι ήμουνα…»❤️ κ φυσικά το ίδιο ισχύει κ για μένα που μπορεί να διαβάζει το σχόλιό μου μια γυναίκα που έχει ήδη 3-4-5 παιδιά.  Σε καταλαβαίνω κ ταυτίζομαι μαζί σου. Απλά να ξέρεις ότι το άγχος δεν φεύγει ποτέ απλά μετατίθεται κάθε φορά σε άλλα πράγματα που είναι άγνωστα.    5κοριτσια ναι , ήθελε αγόρι αλλά δεν ήρθε ποτέ 😂   θέλω μεγάλη οικογένεια ναι αλλά σκέφτομαι κ ξέρω ότι με 3 κ πάλι θα είναι δύσκολα να αφιερώσω τον χρόνο που θέλω στα παιδιά κ να μείνω μαζί τους όσο χρειάζεται. Είμαι εκπαιδευτικός όποτε υπάρχει κ το μικρόβιο της καλλιέργειας κ της μάθησης 🤷🏼‍♀️ όλα θα γίνουν όμως. Βήμα βήμα κορίτσια να φτάσουμε στο τέλος.❤️ θα βιώσετε την κυριολεξία της  φράσης «έρωτας  με την πρώτη ματιά» ❤️ 
    • Ευχαριστώ πολύ. Ναι με αμάξι απόσταση 5 λεπτών αλλά δύσκολα βρίσκω να παρκάρω κ έχει σκάλες στην δουλειά ενώ μου έχει πει να τις αποφεύγω. Θα τον πάρω τηλέφωνο.
    • Κορίτσια μου, ξέχασα να σας πω. Εχθές πήγα κι εγώ σε μια παιδίατρο που μου σύστησε μια φίλη μου εδώ. Είναι πολύ γλυκιά και φιλική με τα παιδιά... Θα την πάρω τηλέφωνο όταν γεννήσω και μετά θα τη δει την μπουμπού όταν ανέβουμε Λευκάδα. Μου έδωσε κάποιες πρώτες κατευθυντήριες γραμμές κι όλα καλά.
    • Εγώ πλεον όταν την πιάνει λόξυγγας ξέρω ακριβώς που είναι το κεφάλι της. Αλλιώς μπορεί να είναι και ποπουδέλι το μεγάλο στρογγυλό που πιάνω.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...