Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.40 - Ηρθε η Ζιζελ!!!!!


Recommended Posts

αχ... ο τολης εφτιαξε κατι πιτσακια...

κ μου προκαλεσαν αναγουλα...

αρνουμαι να τα βγαλω!!!! τοσο κοπο εκανε το αστερι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα όμορφες!!!!

Εχω χαθει μωρε κοριτσια και δεν εχω μαθει και νεα σας.Τωρα προσπαθω να σας διαβασω,

Με οσες μπορω μιλαω στο τηλ και μαθαινω απο εκει τα νεα τους.

Αντε απο βδομαδα να μπουμε στους ρυθμους μας.

Ειχαμε βγει με τον αντρα μου και το μωρο για να χαλαρωσουμε λιγακι.

Παω να σας διαβασω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα κανατε παναγιωτα ...ο μεγαλος κατω ?

σημεα στισ 11 τον πηγα στην παιδικη χαρα εχω διπλα ...τσατιστικα υπερβολικα ....πρωτον παω να μπω και ειχε χαθει το χερουλι της πορτας ....με επιασε φοβος μην κλειστουμε μεσα και ημασταν μονοι μας ...περναω μεσα και τι να δω ΤΑ σκουπιδια ΠΑΝΤΟΥ !!!!οτι φανταστειτε ...η τσουλιθρα (μονο αυτην εχει) σπασμενη στο τελειωμα τησ και απο τις δυο πλευρες και τα ξυλα πεταμενα εκει διπλα .....παντου σκουπιδια απο του υπερ ξεχυλισμενουσ καδους στο πατωμα .....αιδια ....δεν ειναι να κατσει λιγο ερχονται να σου πουλησουν διαφορα ...πρωτα μια καλογρια περνουσε και μου εδειξε ενα κομποσκοινι της λεω ευγενικα οτι δεν εχω λεφτα στην παιδικη χαρα .....επειτα απο 10 λεπτα ερχετε ενας πακιστανος μπαλονας ...του λεω απο την πορτα οτι δεν θελω και αυτοσ ηρθε μεχρι αποσταση αναπνοης ,ο μικρος αμεσως να τρεξει στα μπαλονια και εγω να τον συγκρατω ....του την ειπα ασχημα και τσουβαλιασα τον μικρο και φυγαμε ....εχω και νευρα λογο εγκυμοσυνης .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αυτη η κατασταση με τις παιδικες χαρες ειναι αθλια!!!!!

εδω στη γειτονια ειναι γενικα σε καλη κατασταση, αν κ οχι ολες..

εν τω μεταξυ τι σπαστικο αυτο με τιους μικροπωλητες!!!

μια μερα ημασταν στην αριστοτελους (πρεπει να ειχα κατεβει με τη βενετια αν θυμαμαι καλα)

ηταν μετα τα χριστουγεννα κ εκει ειναι ενα σωρο μαυροι με σιντι

ερχεται ενας του λεω οχι ευχαριστω κ δινει στον μικρο τα ντι βι ντι

κ αυτος αρπαξε ενα κ αρχισε να τρεχει!

κ τι μου λεει??? 5 ευρω :lol::lol::lol::lol::lol:

κ αυτες με τα μπαλονια ετσι κανουν μου εχει τυχει πολλες φορες, τα βαζουν πανω στα παιδια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω ρε Αφρο!!!Σεραγεβο βρε!!!Και αυτος ο Πακι τι ηθελε;;Επιτειδες το κανουν για να κλαινε τα παιδια και να ενδιδουν οι γονεις.

Το Ν. τον αφησαμε κατω αλλα δεν καταλαβε οτι βγηκαμε. :?:oops:

Τι θα κανετε αυριο;;;Ειναι και πρωτομαγια.Δουλευει ο Κ;;;

Α τωρα που το θυμηθηκα.Η Αφροδιτουλα θα μου κανει την τιμη να ερθει σπιτι μου καποιο απογευμα να τα πουμε πριν γεννησει,Οποια αλλη θελει και μπορει ειναι ευπροσδεκτη. :x:x

Αλλα μην περιμενετε μηλοπιτες και τετοια.Οκ;;;Εγω δεν εχω καμια σχεση με τις Σαλλονικιες!!! :lol::lol::lol:

Καλα το τι γελιο εριξα με τα σχολια της Ερης για το βασσιλικο γάμο!!!! :lol::lol::lol:

Να σαι καλα ρε παιδι.ΑΑΑΑΑ πηρατε και το κυπελο καλε!!!Με οφασαιντ βεβαια το 1ο γκολ!!!!

Κοριτσια η Νατασα η συμπεθερα μου ειναι καλα;;;Αν μιλησετε δωσ της πολλα πολλα φιλιά!!!

Ρε Μητσακι μου πάλι αρρωστη βρε μάτια μου;;;Περαστικα.Καλα ρε με στειλες με το νικ νειμ.Που το θυμοσουνα;; :lol::lol::lol: Φοβερη σειρα πάντως.

Αργυρουλα μου θα ερθειες ρε συ το καλοκαιρι;;Ελπιζω φετος να βρεθουμε.Θελω πολυ να τα πουμε απο κοντα.

Μαγδα 2 εβδομαδες εμειναν.Υπομονη.

Καλα το τριπτυχο Ιουλια_Λενα_Αναστασια εχει ξεφυγει.Να στε καλα ρε κοριτσια.Με κανετε και γελαω.

αλλα γιατι ξενερωτες;; :?:?

Θουλιτσα εγω μια φορα παω να αλλξω τον Ν. δεν καθοτανε με τπτ και ο μικρος σπαραζε.Ε απο τα νευρα μου τον τσιμπαω στο μπουτι τον Ν. Μιλαμε ενοιωσα τερας. :oops::oops: Δεν το ξανακανα.

Λενακι τι τελειος μπεμπης ρε!!!!!!

Χρυσα μου μετα τον 7ο γυρνανε.Αντε να δουμε τι θα σου πει ο γιατρος.

Γωγω μια χαρα στα ειπε η Αναστασια για το πρηξιμο ξεπρηξιμο.Υπομονη και με τις πληγες.Περνανε.

Αχ κοριτσια νυσταζω.Παω για υπνο!!!Σας φιλω.

Καλη Πρωτομαγια να εχουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α και για τον παιδικο.Συμφωνω και εγω με την Αφρο.

Και εγω απο αναγκη θα τον στειλω μιας και γυρναω στη δουλεια.Αλλιως μετα τα 3μιση.

Παωωωωωωωωωωωωω...............

Καληνυχταααα :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρεσει που τα ειπαμε απο το τηλ και με καλεισ και απο εδω μεσα ...εστι για να το παιξεισ καλη :P:P:P:P θα ερθω τεταρτη η πεμπτη οπως τα ειπαμε :P:P:P:P

γιατι καλε ειχες τις προηγουμενες φορεσ μηλοπιτα :P:P:P:P:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιμηθηκαμε!!!

οχι εγω καλε!!! :lol::lol::lol::lol:

μεγαλο σουξε οι πλαστελινες!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αλλα να με συμπαθατε,εγω δικες μου δε φτιαχνω!!!!! :shock::shock::shock::shock::oops::oops::oops::oops::oops:

πηγαμε πηραμε τον μικρο απο τους γονεις μου κ ηταν βαμμενος ινδιανος!!!

τον ειχαν βαψει το απογευμα στον παιδοτοπο οι κοπελες!!τί χαρα που ειχε!!'Νανανος και νανάνος"ελεγε συνεχεια! :lol:

κ οταν φευγαμε,χαιρετουσε τη μαμα μου απο κατω κ φωναζε"γιαγια βεγω"=φευγω!!

αυτο το τελευταιο το εμαθε μαλλον απο εμενα που εχθες ,οποτε ελεγε"ντα" ,του ελεγα "φευγω" :?:?:?:?:?:?:?

Λένα να σου φερουμε αυριο τα γυαλια;θα παμε στο χωριο κ βολευει να περασουμε..θα σε τηλ. το πρωι!

ουου!διαβασα κ τα καινουρια!!

θα σας πρηξω κ αλλο!σημερα που λετε ημουν στην αγορά,οπως καλα ξερετε! :D:D

κ μετα τα ψωνια,ηθελα ν ακατσω σε ενα παγκακι στην αριστοτελους,να χαρω τον ηλιο,να πιω μια κοκα κολα κ να κανω ενα τσιγαρο!!εε!αυτο μου ηρθε εκεινη την ωρα!

ε!οποιο παγκακι εβρισκα αδειο,μεχρι να πλησιασω..τσουπ!πεταγοταν καποιος κ καθοταν! :evil::evil::evil:

κ τελικα βρισκω το τελειο παγκακι,μπροστα στο ηλεκτρα παλας,θεσσαλονικιες καταλαβατε,ε;!

κ με το που παω να κατσω..τσουπ!πεταγεται ενας μαυρος κ να με αρχισει με κατι χαιμαλια στο χερι,τί ωραια που ειμαι κ να κανω μια ευχη κ κατι τετοια!

κ φυσικα..παει κ αυτο το παγκακι!! :evil::evil::evil::evil::evil:

τελικα πηγα βολτα στην παραλια κ ηπια την κοκα κολα μου περπατωντας! :lol::lol:

ασχετο..αλλα να μη το πω;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

για την πιπιλα..παρε μια αποφαση κ τηρησε την..ας την παιρνει εστω στον υπνο..αλλα κοψε την ημερα..ουφ!ζορι κ αυτο..,ε;

πιτσακια;;μιαμ μιαμ!!!σου απαγορευω να τα βγαλεις! :D:D

καλε θα ερθουμε να παιξουμε με τις πλαστελινες!!κατσε να παμε πρωτα στη βενη!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

η τριτη πολυ με βολευει!ο χ. θα λειπει ολη μερα!! :lol::lol::lol::lol:

Βενη αφου υπαρχει περιπτωση να θεωρηθει αλλεργια,καλα κανεις κ εξαντλεις καθε ενδεχομενο,εστω κ με τη συριγγα..πολυ στεναχωρεθηκα που τραβατε τετοιο λουκι.. :(

δημητρουλα μου γλυκια!!!αντε να συνελθετε οικογενειακως κ να τα ξεχασεις ΟΛΑ!!! :x:x:x:x:x:x:x

Χρυσα μια χαρα καλε ειναι το νινι!!!αμα ηταν αδυνατουτσικο,θα ανησυχουσες για αυτο! ;)

επισης,πιο μετα γυρνουν τα μωρακια..καλε τα ξεχασες;;!!! 8-)8-)8-)8-)8-)8-)

παναγιωτα για πες!πώς ηταν η βολτα με το νινι;ησυχος ηταν;αχ τί ωραια που βγηκατε ολοι μαζι!!! :):):)

ακουστε τί εγινε σημερα!

πηγαμε να παρουμε τον γιωργο απο τους γονεις μου.κ μου λεει ο χ. να οδηγησω εγω!

ε καλα!βγηκαμε περιφερειακο!ολα ενταξει ως εδω!ειχε βραδιασει κ λιγο ζοριζομουν η αληθεια ειναι με τα φωτα απο τα αλλα αυτοκινητα,αλλα γκιχ δεν εβγαλα! :?:?

κ ματα,μπαινουμε σε κατι στενα..ουτε καταλαβα απο τι δρομο με εβαλε να παω..για εξασκηση λεει! :evil::evil::evil::evil:

ολο οτι δεν παιρνω πολυ ανοιχτα τις στροφες κ κατι τετοια ελεγε,αλλα εγω δεν ακουγα..σιγα μην μαλωνα!αφου καλε κανεις δε με κορναρε,καλα θα πηγαινα! :lol::lol::lol::lol:

κ φτανουμε να παρκαρω κατω απο το πατρικο μου,κ με λεει θα παρκαρεις στο στενακι,οχι στην αλανα!ναι..για εξασκηση! :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

ευτυχως βλεπω το αμαξι του μπαμπα μου!ε!λεω θα παω μπροστα του κ αν τον γρατζουνισω..δικος μας ειναι!!

ο χ. φωναζε οτι χαλια τα εκανα,αλλα εγω ελεγα"κατσε βρε!θα δεις!"!!κ τα καταφερα μονη μου!!χα χα χα!!χωρις καμια βοηθεια!αφου ολα φωναζε!!ειχα ενα πανηγυρικο υφος οταν βγηκα απο το αμαξι,αλλο πραγμα!!!κ ο χ. φουντωνε,επειδη αλλιως λεει επρεπε να τα ειχα κανει..

κ μετα,οταν ανεβηκαμε, βγαινει στο μπαλκονι ο αδερφος μου κ λεει"καλε εσυ παρκαρες καλυτερα κ απο τον μπαμπα!!

χα χα χαα!! :lol::lol::lol::lol::lol: Τουρκος ο χ.!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σορυ για το πρηξιμο!! :oops::oops:

θουλιτσα!εγω γελασα πολυ που λες στο βιντεο οτι πανε να πουλησουν χαρτομαντηλα!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πανεμορφες σας καληνυχτω!!πολλα γλυκα φιλακια σε ολες σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο,τι να΄ναι βγηκε η απαντηση μου!!

μαλλον ξεκινησα να γραφω κ το ποντικι ηταν πατημενο αλλου! :evil::evil:

να ξερετε!

αυτο με το παγκακι ηταν στο τελος!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Κι εγώ πήγα για ψώνια σήμερα! :D Χάλασα ένα σκασμό λεφτά και το καταευχαριστήθηκα! Ααααααα :D Πήρα ρούχα για την παρουσίαση! Γιατί μπορεί να τα σκατώσω αλλά τουλάχιστον να το κάνω με στυλ 8-):lol: Άλλωστε όσο πιο ωραία είμαι τόσο λιγότερο θα προσέχουν αυτά που λέω ε? :mrgreen:

Λένα μην τρελαίνεσαι με την πιπίλα...μικρός είναι! Μπορείς να του τη δίνεις μόνο στον ύπνο - δεν τρέχει τίποτα... Αχ να έπαιρνε κι εμένα :ymdaydream:

Ιουλία με 'γειά μας! :D

Βένη σε καταλαβαίνω αλλά αν τον πιέζεις τόσο πολύ θα τους μισήσει τόσο τους χυμούς που δε θα πιεί ποτέ. Το πορτοκάλι είναι αλλεργιογόνο. Αν έχει οντως θέμα με αλλεργίες μπορεί να τον ενοχλεί γιαυτό να μη θέλει. Αφού έφαγε μπροκολάκι - καλό δεν είναι κι αυτό? Δύσκολη φάση γμτ...και να μην έχεις και μονόπετρο - άσχετο :lol:

Αφροδίτη τόσο χάλια η παιδική χαρά? :? Κρίμα... Και στη γειτονιά μας στην Πάτρα που πήγα σε μία τα Χριστούγεννα έπαθα σοκ από το πολύ σκουπίδι και τις μισοσπασμένες κούνιες-τσουλήθρες.... Είμαι και καλομαθημένη από εδώ που είναι τα πάντα σε τάξη και καθαρά...

Δημητρούλα τι έγινε με τον άντρα σου τελικά? Είπες και το έχασα ή δεν ξέρεις ακόμη?

Χρύσα ελπίζω να γυρίσει το μωράκι. Λένε ότι όταν είναι δεύτερο μωρό μπορεί να γυρίσει και τελευταία στιγμή.

Θουλίτσααααα πέθανα στο γέλιο με το θοδωρή που παίρνει τον ικρό του αδελφό στη δουλειά :lol::lol::lol: Τι του λες κι εσύ τρελή? :lol: Θα λέει στον κόσμο ότι τους στέλνεις να πουλάνε χαρτομάντηλα :lol:

Αναστασία μπαίνω φέις - όχι καθημερινά, αλλά αν δω ότι έχω μήνυμα ή ότι έχετε βάλει φωτος... Μου έχεις στείλει κάτι και το έχω χάσει? :roll: Έχουμε κανένα νέο?

Παναγιώτα τώρα σε είδα! Όλο ξεχνάω να σου πω ότι πήγαμε οστεοπαθητικό αλλά δε βοήθησε καθόλου... Το μόνο που βρήκε ήταν μια ένταση στο διάφραγμα - εκεί οφείλεται το ότι πνίγεται πολλές φορές όταν πίνει νερό - αλλά δεν έχει χέση με τον ύπνο... Μου έσπασε και τα νεύρα γιατί υπονοούσε ότι φταίει που τη θηλάζω ακόμα κι ότι πρέπει να ξεκολλήει από πάνω μου. Η λύση που μας πρότεινε ήταν να βγαίνω τα βράδυα και να την κοιμίζει ο μπαμπάς της :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφ διαβασα..τι κανετε?

εμεις καλα..εκανα γενικη ττη κρεβατοκαμαρα..εχω ακομα πολλα ν α κανω για αν τελειωσω..πφφφφφφφφ

κ γω πηρα αυτο της πλει ντο..με το μηχανημα εξαρτημα

επισης..εκει που μου μεινα 2 κιλα..τωρα γιναν4 :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

παναγιωταρα μου καλα εκανες κ βγηκες..πολυ καλα..

μιτσακι πραγαμτικα καποιος σας μουντζωσε :twisted::twisted::roll::roll::roll:

γωγωκα τη εβαλες κ ριλαξ? :lol::lol::lol: εγω μετα της 15 μερες νομιζω..

σημερα ο θοδωρης επιχειρησε να σηκωσει το μπεμπη αγκαλια..σχεδον το πηρε κ τον προλαβα :o:o:o:o:o

αργιιιιι :shock::o:shock::o:shock: τι λες τωρα..αααα

ευχομαι ολα οκ

λενα μ σκας για πιπιλα ρε..εχεις δικαιο αλλα...

χωνεψες τη πιτσα? :lol::lol:

ξεχασατε ενα βινλιο εδω ε?τα ζωακια..μα κ συ με τη ιουλια το ιδιο βιβλιο ηρθατε?τι νομιζετε δε εχω βιβλια|"? :?:lol:8-)

ιουλια ωραιο σπανιο χρωμα..μα τοσο ζωντανο χρωματακι :lol::lol::lol::lol::lol:

αφρο ελεος με τις κουνιες..ελεος

οσο για το παιδικο..με εκανες να νιωσω τυψεις που το στελνω ενω μπορω να το εχω

αλλα θελει τρελη υπομονη με 2 παιδια κ ΧΩΡΙς βοηθεια..

θα τα παιξεις ...ευχομαι να ειναι καλοβολο μωρο..

νατασαααααααααααααααα//καλα???????????????????????

σισσιω ειναι ιουνιος..ειναι κ στραπλες..με τα 1000 μαζεψε τα πανω τα μαλλια

εχεις κ φοβερο προσωπο.

ερηηηηηηηη../ολο θελω να στο πω..ωραια φωτο στο αβαταρ :D

χιονουλα καλυτερα σημερα?τι ωρα κοιμηθηκε η μικρη??

βενιιιιιιιιιιιιιιι..μμμ καφεδακι ακουω..ποτε?τριτη?μμμμ

οσο για το πορτοκαλι φυσικα κ δε σε κακολογω..

βικυ σε βλεπω/..η μανουλα καλα'/?

αθηνουλα που εισια ??

λενακι τι καλα που πηγεςβολτα?

εγω μια φορα επιχειρησα να παω με σλινκ κ το μεγαλο καροτσι..πηγα ουτε 100 μετρα κ πιιιισω..αρζισε ψιχαλα :evil::twisted::evil::evil:

χρυσα δε θυμαμαι ποσο ηταν στις βδομαδες τα παιδια..θα δω κ θα σε πω..

σε φιλω

αναστασια αλλαξες το δωρο?ποτε θα πας?

νατασουλα τεεεελεια ..ηρθε γιουπιιιιιιιιιιι

εμενα σημερα στη θεια σα να εβαλε τα ποδια επανω..τα καταφερνει τελεια

ααα με πρηζουν ολοιλ.τι ποδηλατο ειναι αυτο?κ γτ δε εχει βοηθητικες?κ τι σε φται ει αν εχει//

κ γτ το ενακ το αλλοο :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρε τζουλαι μπιουτιφουλ!!!

που καις κ τις καρδιες των μαυρων!!!!!!

ποσο απολαυστικα ειναι τα κατεβατα σου!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΕ ΕΓΩ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΤΡΙΤΗ!!! ΕΧΩ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ!!!!!!!!!!

θα δω το νινι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πεμπτη???? σας βολευει???????????

αν κ ειμαι σιγουρη οτι η βενετια το προτεινε επειδη διαβασε οτι εχω το γιατρο την τριτη, να γλυτωσει κ απο μενα κ την ιουλια :lol::lol::lol::lol::lol:

ιουλια αν ειναι να ανεβεις να μου τα δωσεις πανω τα γυαλια πες μου τωρα να ξεσκονισω σκουπισω σφουγγαρισω κλπ κανω κ καμια ταρτα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαγδουλα αρχισε τοτε τα αγρια κλαμπινγκ!!

συμβουλη γιατρου! :lol::lol:

θουλαρααααααα κ εγω οταν ειπα στη μαμα μου οτι θα του παρουμε τετοιο ποδηλατο επεσε πολυ γελιο :lol::lol::lol::lol: φρικαρε κ ελεγε οτι ναναι!! :lol::lol::lol:

αυτο που ξερω για τα βιβλια ειναι οτι ο θοδωρης μου τα εφερνε συνεχεια να τα διαβασω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τελικα δεν την εβγαλα την πιτσα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλη ακομη ψαχνεις ποιανου ειναι το βιβλιο καλε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εγω παντως οταν το ειδα στο σπιτι,νομιζα οτι ειναι δικο σας!!

καλε μηπως ειναι της αναστασιας;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: !!!

αντε μωρε!με κοροιδευετε για το χρωμα!μα ειναι πολυ ωραια η καπαρντινα μου!!κ με φωτιζει τωρα που εγινα σαν καρακαξα!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαγδα σωστηηηηηηηηηηηηηηηηη!!! ;););););)

για τα ρουχα κ την προσοχη του ακροατηριου!! :lol::lol::lol::lol:

με γεια μας!!!

τελικα..ακομη δεν πηγα για υπνο.... :o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποια σε κοροιδεψε μωρη καρακαξα καλογρια?????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

να παω να της παρω ιδια καπαρντινα! :lol::lol:

καλε κατσε εδω, μια χρα περναμε

θου τι βιβλιο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α χα χου χα!!! :lol::lol::lol::lol:

ξεκινα να ψηνεις!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ναι εχω μεγαλο σουξε σε μαυρους,αλβανους κ γεωργιανους!!!Θα σας πω αλλη φορα να ξαναγελασουμε!!

απορω ο χ, πώς την πατησε μαζι μου... :?:?:?:?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ναι!πολυ με βολευει κ η πεμπτη!!παλι θα λειπει ο χ.!!μα τί πρωτοτυπο!!!! :lol::lol::lol:

τελικα,ποιανου ειναι το βιβλιο οεο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

οχι καλε λενααα!!!! να το κανουμε πεμπτη αμα ειναι!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

το διαβασα αλλα μετα δεν το θυμομουνα καλε!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

αντε κατευθειαν να πεις!!! :twisted::twisted:

δικιο εχετε για τους πλανοδιους αλλα και αυτοι αναγκη εχουνε...λετε παντα οχι ευχαριστω(το ελεγε ο αντρας μου και του ελεγα τι ευχαριστεις καλε χαρη σο υκανει???????) και μου το κολλησε και εμενα!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αφρο απαραδεκτη η παιδικη χαρα ρε συ..να παρεις τον δημο..ααα εω παντα παιρνω τηλ.

π.χ. στην αστυνομια για διαταραξη κοινης ησυχιας, στον δημο για τα σκουπιδια, στην δημοτικη αστυνομια για παρκαρισμενους φαουλ..ειμαι το καρφι της πολης!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΛΟΙΠΟΝ. ΠΕΜΠΤΗ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΟΛΕΣ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΕΣ ΕΝΝΟΕΙΤΕ!!!!!!!!!!! :x:x

παιδικο και εγω δεν πολυθελω για ολους αυτους τους λογους που λετε αλλα..ποσο ακομα θα τον κραταει η μαμα μου? ειναι και ολη μερα στο σπιτι.. :?:? εχουμε και αλλο νινι να παρει σειρα να βοηθηθει λιγο και η νυφη μου παραπανω..αλλα δεν ξερω...θα τον κανουνε αγκαλιτσες που θελει συνεχεια ή θα τον εχουνε σε μια γωνια να κλαιει??? :(:(:(:(:(:(:(:(

ασχετο...κοιμηθηκε 8 παρα με πανα απο τις 4... :?:?:?:? δεν ξυπνησε ακομα για γαλα..τι να τον κανω? θα ξυπνησει σιγουρα αλλα ποτε?????? λετε να μου κοκκινησει...??? οκ δεν θελει να τον πειραξω τωρα που κοιμαται.. :?:?

μαγδα καλη επιτυχια!!! μεγια τα ρουχα!!(αντε ολες ψωνια κανατε σημερα???????) :evil:

ο κωστας κοιμηθηκε..αχχχχχχ γερασαμε!!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρφι της πολης?????????????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ξυπανει ευκολα?

αλλαξε τν ρε..για δες γεμισε στο φου΄λ?

το βονλιο λεγεται ζωακια ΑΝ θυμαμαι καλα..εχει εικονες απο ζωα κ το τριχωμα τους σε δειγμα..

ειναι μικρο..οποιανου κ αν ειναι λιγο το λερωσαμε..το τριχωμα της μαιμους νομιζω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιουλια μπας κ του εκανες μαγια?? μηπως πεταξες κανενα πουλακι χωρις κεφαλι στην αυλη του οπως εκαναν σημερα στην αργυρουλα? :lol::lol::lol::lol::lol:

τωρα για το βιβλιο πρεπει να δω...

ιουλια σιγουρα δνε ειναι δικο σας?

βενετια ασε σιγουρα γερασαμε...

ο τολης ποτισε τα λουλουδια κατεβασε κατω τα σκουπιδια κ βλεπει αθλητικα...

αχ οταν αρχισει να βλεπει κ ντοκιμαντερ θα ειναι σαν τον πατερα μου! :lol::lol::lol:

πω πω απτις 8 κοιμαται???????

ουαου!!

εγω δε θα τον ακουμπουσα παντως!

ρουφιανα της γειτονιας :lol::lol::lol:

καλα που μενουμε μακρια!! :lol::lol::lol:

θουλη εχουμε ενα τετοιο βιβλιο αλλα δε θυμαμαι αν το ειχα φερει.. θα δω κ θα σε πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα ξεχασα!!! πολυ γελιο σημερα τρωγαμε σπορια με τον μικρο!!

στην αρχη μου τα εδινε ενα ενα να τα φαω και μετα εβαλε ενα στο στομα με το τσοφλι :?:o

του το εβγαλα και του λεω θες να φας??? ναιιιιιι μου λεει :shock:

του εδωσα θα εφαγε καμια 10αρια και εκανε μμμμμμμμμμμμμ

αχ υτο το παιδι ολο περιεργα λιγουρευεται!!!! :lol::lol::lol::lol:

αφροδιτη να παρεις!!!! ρε συ πληρωνουμε δημοτικα τελη...γιατι δηλ.????????

εμας κανανε λογο προβληματων να μαζεψουνε σκουπιδια 1 μηνα απο το στενο μας!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil: κατουσα τα σκουπιδια στο μπαλκονι και τα πετουσα στο νκετρικο ιατι οοοοοολα τα μην πω τα πετουσανε κατω και ειχε γεμισει ποντικια(τα ειδα στην πυλωτη)και τροφιμα στον δρομο...

αφου περνανε καθε μερα και δεν ερχοτανε κανεις τους πηρα εγω..

λεω..απο την μπ.....ου δεν θα περασετε???

μα περναμε λεει καθε μερα!!! να ιτης λεω προς τα κατω γιατι προς τα πανω δεν στριβει το τιμονι εχει προβλημα, μας εχουνε φαει τα σκουπιδια εχει ποντικια εχουμε μωρα παιδια ντροπη κτλ κτλ!!!!!!

το απογευμα εγινε η πρωτη αποκομιδη και την αλλη μερα τα υπολοιπα και ηρθανε και για απολυμανση!!αχ πολυ το χαρηκα!!

το καλοκαιρι εκανα αναμεταδοση στη ναστυνομια εναν κλεφτη που εμπαινε σε ενα ανωγειο απεναντι μας!!!! :shock::shock::shock::shock:

βγηκα να απλωσω ρουχα και τον ειδα..φωναξα εεεεεεεεεεπ(αυτο μου βγηκε!!!) :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αλλα μεχρι να ερθει η αστυνομια αυτος ειχε φυγει αλλα εγω δεν τον ειδα.. :shock:

και ειδα ολη την επιχειρηση...ηρθανε αθορυβα χωρις φωτα 2 περιπολικα μου δειξανε το μπαλκονι με φακο να τους το επιβεβαιωσω ανεβηκανε στο μπαλκονι(πολυ γελιο δεν μπορουσανε ενω ο κλεφτης το εκανε σε 1 λεπτο!!! :lol::lol::lol::lol::lol: ) ανηξανε το στρορι μπηκανε και μεσα οι ανθρωποι κοιμοντουσαν :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

μαλλον μπηκε ειδε κοσμο και εφυγε :?:?:?:?

ρουφιανα ρουφιανα αλλα εγω θα σωσω την γειτονια!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω βενετια εισαι επικινδυνη εσυ καλε!!

φανταζομαι θα εχουν αποθηκευμενο το νουμερο σου στη μνημη της αστυνομιας!!!! :lol::lol::lol:

κ ο αναστασης τρωει σπορια!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...