Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.40 - Ηρθε η Ζιζελ!!!!!


Recommended Posts

ναιι

με το υπνο καλα παω δοξα το θεο..αλλα πολυ πρωι ξυπναω αυτο με χαλαει..

εσυ ακομα να σνελθεις ε?αυριο θα σαι καλυτερααα

καλο βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

παλι καλα που μας το ειπατε θου κ σισσακι οτι εχετε θεμα με τα τσισα σας, μη σας νευριασουμε καμια μερα κ μας τα αραδιασετε!! :lol::lol:

σισσιω ολα θα ειναι πανεμορφα, θα δεις που οταν θα σουλουπωθει το νυφικο θα φαινεται τελειως διαφορετικο πανω σου!!

επισης συμπεθερα μου παρα παρα πολυ χαιρομαι που τα παε τοσο καλα!!αστερι μου!!!

κ θα συμφωνησω με την ιουλια, εμεις που δεν εχουμε βοηθεια ουτε μπανιο δεν κανουμε!! :lol::lol::lol::lol::lol: αντε να κανυομε κανενα φαι που κ που!

σας ειδα με το γιωργο στον υπνο μου, δε θα σου πω ολο το ονειρο, δεν ειναι τπτ το ιδιαιτερο. αλλα το κλου ειναι οτι ο γιωργος προσπαθουσε να με σηκωσει αγκαλια για να δει ποσα κιλα πηρα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: εγω ετρεχα να γλιτωσω μην αποκαλυφθω κ εσυ με φωναζες :lol::lol::lol:

ιουλια κοιτα ειμαι σιγουρη οτι στεναχωεςθηκες κ μετα θα το κοιτουσες με αυτα τα μισοδακρυσμενα γεματα αγαπη ματια σου μπορει να πληγωθηκε λιγο κ αυτος αλλα δεν πειραζει.. ελπιζω τουλαχιστον να επιασε κ ναμην το ξανακανει

κοριτσια ο γιωργος χτες καθοταν κ ελεγε ντα ντα ντα τραγουδιστα κ φωναχτα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: προσπαθουα ελλεεινα να κρατησω τα γελια μου :lol::lol::lol:

θα του περασει..

τς τς τς τς μια λαμπαδα ισα με το μποι της θουλης να αναψεις!! τσιφουτα!!!!

περαστικα γρουσι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο,ευχαριστω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αυτο μου λεει κι ο αντρας μου!!!!!!!!!!!!!!!!παλι το τελειωσες??????????? :?:?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol::P:P:P:P:P:P:P:P

μαιμουδακι,ευχαριστω!!!!!!!!!!!!!!!!πως παει το νινι??????βαλε τικερακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα παω τριτη στο γιατρο να δουμε οτι ολα ειναι καλα, να προσδιορισουμε κ ακριβως τις εβδομαδες κ θα βαλω να το καμαρωνω κ εγω!!!

ιουλια πηγαμε σημερα τζαμπο κ πηραμε ενα σετακι οπως το δικο σας με την πιτσα, ενα με γλυκα της πλει ντο!! καλε ειναι παρα πολυ ωραιο κ αυτο!!

πηραμε κ ενα αλλο που εχει 5 κουτακια απο πλαστελινες μεσα κ ενα εξαρτημα που βαζεις τις πλαστελινες, το πατας κ βγαινουν οι πλαστελινες με διαφορα σχεδια!!

καλε ελατε να παιξουμε!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

χθες βγήκαμε για ρετσίνα και άφησα τα παιδιά, τώρα απολαμβάνω καφεδάκι και σε λίγο θα πάω να τους πάρω

Σίσσυ το παπούτσι είναι θεϊκό μου άρεσε πάρα πολύ :D:D το νυφικό πολύ σικάτο μου αρέσει πολύ το μπούστο αλλά ο φωτισμός στην φώτο νομίζω το αδικεί. Όταν θα το στενέψουν και θα έρθει στα μέτρα σου θα σου αρέσει σίγουρα ;)

Τα δόντια είναι 20

Ευχαριστώ πολύ για τις γνώμες σας για το παιδικό. Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω και πολλές επιλογές γιατί το δωμάτιο είναι μικρό, η μια μερία είναι όλη ντουλάπα και απέναντι θα είναι η κουκέτα και δίπλα το γραφείο με την βιβλιοθήκη οπότε η διχρωμία σε ένα τοίχο δεν μπορεί να γίνει γιατί απλά δεν θα φαίνεται. Επίσης στο ταβάνι δεν μπορώ να βάλω αυτοκόλλητα γιατί είναι σαγρε, σας τα έπρηξα ε???? σορρυ :oops:

Αναστασία καφεδάκι μάλλον στο πάρτυ της Ειρήνης θα πιούμε για νωρίτερα δύσκολο το βλέπω.......

Ιουλία το πρόγραμμα του ΕΣΠΑ έχει και ιδιωτικούς και δημοτικούς σταθμούς (οι περισσότεροι έιναι ιδιωτικοί). Τι άκουσες για τους δημοτικούς? Για τους ιδιωτικούς δεν χρειάζεται να κάνεις αίτηση, πας τους βλέπεις και ξεκινάς συνήθως όποτε θέλεις, οι περισσότεροι (αν όχι όλοι) δέχονται παιδιά όλη την χρονιά και όχι μόνο Σεπτέμβριο όπως οι Δημοτικοί. Την Έλενα αν δεν την πάρουν μέσω του ΕΣΠΑ θα την στείλω σε ιδιωτικό (όχι γιατί έχω πρόβλημα με τους δημοτικούς, ο Μιχάλης 3χρ πήγαινε και είμαι πολύ ευχαριστημένη) αλλά λόγω ωραρίου. Οι Δημοτικοί είναι μέχρι τις 4 κι΄εγώ 4 σχολάω οπότε πρέπει να πηγαίνουν οι γονείς μου να την παίρνουν και δεν θέλω να τους βάλω σε αυτή την διαδικασία γιατί έχουν και τον Μιχαλη που κρατάνε απότ τις 12 και μετά που σχολάει.

Γωγώ η πληγή θα επουλωθεί σε λίγες μέρες μην αγχώνεσαι, με το σπαθόλαδο είδες διαφορά?

Και φυσικά να μεμέ δεν θα είναι πάντα σαν μπαλόνια, μόλις ρυθμιστεί η παραγωγή θα ξεφουσκώσουν ;)

Μπράβο και για τα κιλάκια :D:D

Λένα καλώς τον δέχτηκες :D:D:D θα ξαναφύγει από βδομάδα?

Μάγδα και η Έλενα το βράδυ για να κοιμηθεί θέλει πιπίλισμα, απλά τον τελευταίο καιρό το έχει μειώσει πολύ, ενώ παλιά κάναμε 1 ώρα σίγουρα τωρα μετά από κανένα 10λεπτο πιπίλισμα ξερένεται :D

Θου με γειά το δόντι

Ήρθε και το ποδηλατάκι, δεν το πήρα ακόμα γιατί ήρθαν και δεν με βρήκαν αλλά μιλησα μαζί τους και θα μου το φέρουν Δευτέρα.

Σας φιλώ κουκλιτσες πάω να πάρω τα παιδιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

δεν έχω χρόνο πρέπει να φτιάξω το πρωινό, δεν διάβασα τα νέα σας, να πω μόνο....

Σίσσυ ΤΕΛΕΙΟ το νυφικό, πολύ μου άρεσε, λιτό και ωραίο.....εσένα γιατί δεν σου αρέσει?

και τα παπούτσια πολύ όμορφα....προσωπικά μου άρεσαν όλα...με το καλό :x

Καλημέρα Νατασούλα :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!

Σισσιω φανταζομαι καταλαβες οτι εκανα πλακα οτι κ καλα το αριστερο ειναι πιο ωραιο!Ετσι το ειπα...!Αλλα τωρα που το προσεξα μου αρεσε στ'αληθεια πιο πολυ!Ταιριαζουμε με τη Μαγδουλα στο γουστο! :lol:

Ευα περαστικα ρε συ!Τοσες μερες... :(

Παω να ετοιμαστω για βολτα!Ειχα δει κατι ωραια αθλητικα nike που εχει τα ιδια κ για την Αννυ! :D Λεω να τα παρω...αν κ ο Α δε θελει nike γιατι τα εχουν παλιοεβραιοι κλπκλπκλπκλπ :o:evil:

Για τον παρομοιοο λογο δεν θελει να πηγαινω ικεα κ 1002 αλλα! :shock::shock::shock: Ελεος βρε συζυγε!

Τα φιλια μου σε ολες...

ΥΓΜαγδα ανοιγεις το φεις σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

μολις ηρθαν οι γονεις μου κ πήραν τον γιωργο για ημερησιες βολτες!! :D:D:D:D:D

Θα κάνω ενα μπανακι κ βουυυρ στην αγορα!θελω να παρω ενα καπαρντινακι ανοιξιατικο,σε ωραιο,φωτεινο χρωμα,οχι το κλασικο μπεζ..μμμ!για να δω τί θα βρω!!αν κ με κοβω να γυρναω με απειρες τσαντες για τον γιωργο μονο! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αναστασια κ εμενα μου αρεσουν τα nike πολυ!περισσοτερο απο adidas..ακομη του κανουν τα αλλα που εχει,αλλα θα κοιταξω για κανενα καλοκαιρινο nike,θελω κατι σε γκρι ανοιχτο με ασημι,οχι ασπρο..αλλα οχι κ σκουρο...ναι!καλα..σιγα μη βρω οπως το φανταζομαι! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

παιδικο ο γιωργος θα παει,αλλη επιλογη δεν εχω!

εκτος αν αποφασισω να μεινω εγκυος κ μεινω σπιτι..αλλα αυτο δεν ειναι επιλογη για εμενα..αλλιως θα το χαρακτηριζα στην παρουσα φαση,αλλα τεσπα!

εκανα μια αναζητηση στο google για εμπειριες απο παιδικους γενικα κ διαβασα πολλα ασχημα,που ,ολως παραδοξως,αφορουσαν μονο δημοσιους..

οτι βιαζονται να βγαλουν ασχημα συμπερασματα για συμπεριφορες παιδιων μικρων,κατω των 2! :o:o:o:shock::shock: ,

οτι μιλουν αποτομα,δεν ενημερωνουν γονεις,εχουν νευρα..

σιγουρα αυτο δε θα ισχυει παντου,αλλα προβληματιστηκα τοσο πολυ..

κ επειδη ειμαι κ πολυ ψυχραιμο ατομο :lol: ,με το μυαλο μου επλασα κ διαφορα σεναρια που διαδραματιζονται..του χρονου..!

αλλα εφοσον στους ιδιωτικους μπορεις να κανεις εγγραφη οποτε θελεις,ΑΝ τον παρον στου δημου,θα τον στειλω,κ ΑΝ δεν εξελιχθει καλα,θα τον παρω κ θα τον γραψω σε ιδιωτικο..

αλλιως εξαρχης ιδιωτικο...αα!κ εκει αρχιζει το απολυτο χαος!ποιον απο ολους;;διαβασα για κατι υπεροχους στο πανοραμα,στην αλλη ακρη της πολης δηλ. απο εμενα..,που ερχεται λεωφορειο..αλλα αξιζει να δωσεις τοσα χρηματα;;;κ θα αξιοποιησει ο γιωργος που θα ειναι μολις 2 κ 2 μηνων αυτες τις υπεροχες εγκαταστασεις ή τζαμπα ολα;;

ειδα κ αλλους ωραιους στο ρετζικι,κοντα σε εμας,εξισου ομορφους..

Αλλα εχουμε κ αλλους πιο κοντα,που μπορω με τα ποδια να τον πηγαινω,αλλα δεν εχουν τοσο μεγαλους κηπους κ αυλες..

τελικα τί ειναι πιο σημαντικο;;;

για εμενα,να υπαρχουν καλες κ γλυκες δασκαλες,το φαγητο δε με ενοχλει,ας τρωει σπιτι,ετσι κ αλλιως 2:30 το αργοτερο θα ειναι σπιτι,καποιες μερες κ 12:30..αλλα θα του φερονται καλα;;κ θα εχουν υπομονη στις σκανδαλιες του;;κ θα τον κανουν να αγαπησει τον παιδικο;;

μπερδευτηκα πολυ..κ νομιζω οτι σας μπερδεψα περισσοτερο απο οτι η αναστασια με το συλλογισμο της για τα καθισματακια.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σας αφηνω να μπανιαριστω!!

φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!

νατασσουλα δικιο εχεις, για αυτο εγω σου προτεινα ενας τοιχος να γινει πιο σκουρος.. αλλα κ παλι μπορει να σκοτεινιασει ο χωρος!!

εκσταση κ ο τολης ετσι μου λεει!1 για τους εβραιους!! :lol::lol:

αλλα κ επειδη εχουν παιδικα εργατικα χερια στο ικεα (ετσι λενε τουλαχιστον) δε θελει να ψωνιζουμε τιποτα απο εκει

ιουλια εγω σου ειπα την αποψη μου, δεν πιστευω στο διαχωρισμο δημοσιου κ ιδιωτικου, ειναι στον ανθρωπο που θα τυχει, αν θα αγαπαει τα παιδια κ ποση υπομονη εχει

μην διαβαζεις τις ακροτητες, ολα θα πανε καλα με το γιωργο σου, ειναι πολυ καλο παιδακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όλες οι εταιρίες ανήκουν στους εβραίους και όλες χρησιμοποιούν φτηνά εργατικά χέρια αλλά και παιδικά!!! :evil::evil::evil:

μόλις σας διάβασα αλλά δεν θυμάμαι!!!! :shock::shock::shock:

Συμπεθέρα Έρη καλοτάξιδο το αυτοκινητάκι σας, και εγώ έχω οδηγήσει αυτόματο, καλό είναι αλλά εγώ προτιμώ τις ταχύτητες γιατί δοηγώ και λίγο επιθετικά όταν είμαι μόνη μου και το απολαμβάνω!!! ;);)

δεν θα επέλεγα την Τοιότα για την ώρα γιατί λόγω Φουκοσίμα, τα ανταλλακτικά αργότερα (αν χρειαστούν) θα είναι φουλ στην ραδιενέργεια!!!! :? ...εδώ οι τιμές της Τοιότα έχουν κατέβει πάαααααρα πολύ για αυτό τον λόγο!!! :?

είδα και το 2ο φόρεμα-νυφικό της Κ. (Αγγλίας) πολύ ωραίο, απλό....!!!

Συμπεθέρα Βίκυ περαστικά στην μαμά σου και εξήγησέ της μερικά πράματα, ιατρικής φύσης αφού ξέρεις!!! ;)

Μάγδα τι να πω? κουράγιο :x

πάω να συνεχίσω τις δουλειές μου! :roll::roll::roll:

η Ρέα μόλις τις "έφαγε" από τον Λ. :shock::shock::shock: και έρχεται σε μένα κλαίγοντας!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!!!

τι κανετε;;;;

Σισσιω το νυφικο και τα παπουτσια ειναι τελεια...

επισης μη τυχων μαζεψεις μαλλι..αστα κατω..θα εισαι θεα!!!

Θουθου και εγω εχω ακρατεις και ας γεννησα καισαρικη..ειδικα τωρα στην εγκυμοσυνη φοραω σερβιετες γιατι με καθε αψου..καταλαββαινεις....

εγω ετσι και ετσι..

χτες πηγα γιατρο...ολα καλα..εμαθα επισης οτι συνεργαζετε και με τη Βιοκλινικη οποτε αν μας κατσει για φυσιολογικο συμφωνησαμε να παμε εκει τελεια!!!

η Υδρονεφρωση στον αριστερο νεφρο πρεπει να εχει φυγει τελειως αλλα φαινετε λιγακη διογκομενο το δεξη..θα το παρακολουθουμε..

Επισης σε ποια ευδομαδα περιπου γυριζουν τα μωρα με το κεφαλι κατω;;;;

Γιατι ο μικρος μας ειναι ακομα με το κεφαλι πανω και μαλιστα τερμα στομαχι και δε με αφινει να ανασανω...γι'αυτο και οι αναγουλες και η δυσπαψια..αλλα ο γιατρο μου ειπε να μην ανισυχω γιατι θα γυρησει

επισης ειμαστε γυρω στο 1200...παχουλο δεν ειναι;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια πάμε να πάρουμε το τούτου.

ΚΑΛΕ συμπεθερα η τογιοτα δεν φτιάχνει ούτε τα αυτοκίνητα της ούτε τα ανταλακτικα της στην Ιαπωνία!! :lol:

Η μονη Ιαπωνική εταιρεία που φτιάχνει τα αυτοκίνητα της στην Ιαπωνία είναι η Σουμπαρού και εδω οι πωλήσεις της Σουμπαρού αυξήθηκαν κατακόρυφα λόγω συμπαράστασης.. :o different way of thinking...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα! Μπράβο ρε συ, χαίρομαι που είναι όλα καλα! όχι ρε συ δεν Νομίζω ότι είναι παχουλος ο μικρός, μια χαρα είναι είσαι και 27 εβδομάδων.. Το ξεχασες;;; :x

Αφροδίτη θα σου έλεγα να ερθει με το καλο το νινακι πρώτα και μετα βλέπετε τι κάνετε με παιδικό..

Ιουλία μου καλα ψώνια! Ζηλεύω!!!

Φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ συμπεθερα η τογιοτα δεν φτιάχνει ούτε τα αυτοκίνητα της ούτε τα ανταλακτικα της στην Ιαπωνία!! :lol: ...

:o:o:o:o:o:o pardon????? :?::?::?:

αυτό πρώτη φορά το ακούω!!!!! :? .....

δώσε και εσύ για το δίπλωμα εκεί, να παίρνεις το τουτού και να βολτάρεις!! ;)

Χρύσα όλα καλά δλδ :D ....τι παχουλό ? μια χαρά είναι!!! :D

Αφρο καλά αποτελέσματα για τον Μανωλάκη :x

σφουγγάρισα και λέω στην Ανδρονίκη μου, "κάτσε στον καναπέ και μην κατέβεις μέχρι να στεγνώσει"!!!!.... ε λες κα της είπα το αντίθετο!!!!! X(X( ....πάτησε στο βρεγμένο και μόλις στέγνωσε φάνηκαν τα δακτυλικά αποτυπώματα του ποδιού της!!!! :lol::lol::lol::lol: .....αν πάνε πουθενά θα ξανασφουγγαρίσω!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διαβασα για κατι υπεροχους στο πανοραμα,στην αλλη ακρη της πολης δηλ. απο εμενα..,που ερχεται λεωφορειο..κ θα αξιοποιησει ο γιωργος που θα ειναι μολις 2 κ 2 μηνων αυτες τις υπεροχες εγκαταστασεις ή τζαμπα ολα;;

ειδα κ αλλους ωραιους στο ρετζικι,κοντα σε εμας,εξισου ομορφους..

Αλλα εχουμε κ αλλους πιο κοντα,που μπορω με τα ποδια να τον πηγαινω,αλλα δεν εχουν τοσο μεγαλους κηπους κ αυλες..

τελικα τί ειναι πιο σημαντικο;;;

για εμενα,να υπαρχουν καλες κ γλυκες δασκαλες....

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αν βρεις ωραίο παιδικό με ωραίους, μεγάλους κήπου και καλές δασκάλες :ymapplause::ymapplause::-bd:-bd:-bd

είναι, όμως, σημαντικό να παίζει στο πράσινο γρασίδι, από το να παίζει σε πλακάκια! .......όσο για τις καλές δασκάλες, θέλουμε να πιστεύουμε ότι είναι καλές και αγαπάνε τα παιδάκια γιατί αγαπούν και την δουλειά τους.....καλοί και κακοί υπάρχουν παντού!!! :!:

επίσης ξέχασα να πω: ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΨΩΝΙΣΩΩΩΩΩΩ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α..ξεχασα..χτες οσο περιμενα στον γυναικολογο διαβαζα ενα απο τα βιβλια που εχει εκει...δε θυμαμαι πως το λενε..καπου καταχωνιασα το χαρτακι..αλλα ηταν ενα τεραστιο τουβλο και ειχε διαφορες οδιγιες και συμβουλες για απο την πρωτη μερα της ζωης..εως νομιζω τα 5 χρονια..

ξεφυλλησα λιγο το κεφαλαιο θηλασμος και ειχε ενα πινακακι που ελεγε οτι τα μωρα διακρινονται σε διαφορες "φυλες" αναλογα με το πως θηλαζουν και πως πρεπει να αντιμετωπιζουμε την καθε περιπτωση.,..πολυ ενδιαφερον ηταν..θα το αγορασω το ιβλιο φανηκε πολυ ενδιαφερων

Αργη οταν με το καλο γεννισω και επσιτρεψω στη δουλεια...ελα Ελλαδα να παμε μαζι για ψωνια..και εμενα μου ελειψαν πολυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!!!!!!!Τι κάνετε τσούπρες μου;;;;;Σας λείπω καθόλου;;;;; :lol::lol::lol:

Τώρα που κοιμούνται τα τερατάκια μου είπα να μπω να σας διαβάσω και να γράψω κι εγώ.... :D:D:D:D:D:D:D

Αναστασίαααααααα μου ευχαριστώ πολύ μωρό μου για τις πληοροφορίες..Ελπίζω να είναι όπως τα λες..Να επουλωθεί σύντομα και η άλλη πληγή, γιατί δεν αντέχω... :oops::oops::oops: Κάθε φορά που είναι να θηλάσω από το αριστερό βυζί με πιάνει τρομερό άγχος..Είναι που είναι σκατά η θηλή και δεν μπορεί να την πιάσει αμέσως όπως την άλλη, έχει και την πληγή και γίνεται.... :?:?:?:?:?:?

Επίσης, διαβάζω και καραφλιάζω..Ξυπνάει η Αννυ τη νύχτα 7-8 φορές;;;;; :o:o:o:o:o:o:o:o

Καλά ρε πως την παλεύεις;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock: Το νινί τρώει τελευταία φορά στις 11-11.30, ξυπνάει πάλι για μεμέ στις 4,μετά στις 7 και μετά στις 10..Και μάλιστα όταν ξυπνάει στις 7, δυσανασχετώ κιόλας ( :oops::oops::oops::oops::oops: ), γιατί σκέφτομαι ότι στις 4 που ξυπνάει δεν πίνει πολλή ώρα και γι'αυτό μετά ξυπνάει νταν 7... :oops::oops::oops::lol::lol:

Νατασούλα δεν κατάλαβες ρε....Έχουν ξεφουσκώσει ήδη τα βυζιά μου... :?:?:?:? Από εκεί που ήταν τούμπανο και άλλαζα επιθέματα και μπλούζες ανα 1 ώρα, τώρα είναι ξεφούσκωτα μπαλόνια... :?:?:?

Επίσης, ναι..Με το σπαθόλαδο είδα τεράστια διαφορά... :D:D:D:D Η μια θηλή είναι σούπερ..Τώρα περιμένω να επουλωθεί και η άλλη... :?:?:?:?

Θουυυυ μωρή τώρα που το θυμήθηκα...Γιατί μωρή δεν μπορείς να πιστέψεις ότι μιλάω για θηλασμό;;; :-w:-w:-w:-w:-w Άντε από εκεί...Κατρουλού.... :twisted::twisted::lol::lol::lol::lol:

Έρη μου καλοτάξιδο το αμαξάκι σας... :D:D:D Καλές βόλτες... ;););)

Σισσάκι το παπούτσι πολύ μου άρεσε...Παρόμοιο με το δικο μου...Στο κόψιμο...Και συμφωνώ μαζί σου ότι στο νυφικό που επέλεξες δεν πάει το πέδιλο...

Και το νυφικό είναι σικάτο, απλώς δε δείχνει τώρα επειδή δεν είναι στα μέτρα σου.... :roll::roll:

Α!!!Τώρα που είπες για τη Χαριλίνα και τα πόνυ..Η Ιω πηγαίνει στην μπεμπούλα εκεί που κάθεται στο ριλάξ και της λεει "Νάαααανι, νάνι καλιο μου μωάκι, νάνι νάνι κοιμήσου α-γυκά...Η μανούα είναι κοντά, σε παίνει αγκαγιά, φιά να σου δώσει ποάαα τυφεά..." :lol::lol::lol::lol::lol:

Χρύσαααα μια χαρά είναι ο μπέμπης ρε..Έτσι νομίζω...Δε θυμάμαι... :roll::roll::roll::roll: Κι επίσης έχει καιρό να γυρίσει... ;);););)

Συμπεθέραααααα Λένα παίζετε με πλαστελίνες;;;;; :o:o:o Εγώ δεν έχω επιχειρήσει να της δώσω..Στανταρ θα τη φάει... :?:?:?:?:lol::lol:

Επίσης, ωραίο όνειρο..Πολύ γέλασα... :lol::lol::lol:

Τζούλιααααααα για πες...Ψώνισες;;;;;;Με 'γειες.... :D:D:D:D:D

Αρτζιιιιι σιγά μην καθόταν η ΡΕΑ στον καναπέ... :lol::lol::lol::lol::lol: Το ταλιμπανάκι... :lol::lol::lol:

Κατρουλιάρες πάω να θηλάσω τη μικρή....Από το καλό βυζί.... :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη το αποφασισαμε με βαση τον Μανωλη οχι με βαση το νεο μωρο .

πιστευουμε οτι ακομα ειναι μικρος για να φευγει για ωρες μακρια απο το σπιτι και να εχουν την εποπτεια και την οποια διαπαιδαγωγιση αλλοι ξενοι....αν δουλευα ναι θα πηγαινε αλλα απο την στιγμη που δεν δουλευω θελουμε να μεινει πιο πολυ στο σπιτι και να μεγαλωσει οπως θελουμε εμεις .ετσι κι αλλιως ολο αυτο με τους παιδικους εγινε απαραιτητο γιατι και οι δυο γονεις δουλευουν πια ...δεν πιστευω οτι προσφερει τιποτα στην ηλικια τους τωρα αλλα το νηπιο αργοτερα ναι προσφερει πολλα .θα εχει παρα πολλα χρονια μπροστα του να ξυπναει πρωι και να συνδιαλεγεται με ομοιους του και να "μαθαινει" πραγματα ...τωρα ειναι ακομα μωρο και πρεπει να ειναι με την μαμα αφου ειναι σπιτι .αυτα .

γωγω μου πολυ χαιρομαι με σενα !!!μια χαρα τα πατε ,θα περασει και ο πονος στο ενα βιζακι και μετα θα πετας !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: για την Ιω πολύ τρυφερή :x:x

Αφρο έτσι είναι όπως τα λες, η καλύτερη ηλικία είναι από τα 3 και μετά....ο Μανωλάκης είναι μόνο 2!!! ;)

ο Λ. βρήκε στον κήπο ένα νεκρό πουλάκι και μου φέρνει ένα φτερό του, μου είπε βέβαια ότι είναι από το πουλάκι που είναι νεκρό έξω, πέταξα το φτερό και δεν έδωσα σημασία στο ότι κοίτονταν ένα πουλάκι έξω, κάποια στιγμή αργότερα έρχεται η Ρ. μέσα και πάει στον μπαμπά της έχοντας στο στόμα ένα φτερό :o:o:o:o:o ....προσφανώς έπιασε και το πουλάκι....λέτε να πάθει κάτι η κοπελάρα μου? :o:o:o:?:? ...ανησυχώ......αν ήμουν Ελλάδα θα ανησυχούσα και για μάγια...αλλά εδώ δεν ξέρω τι γίνεται....το πέταξε ο άντρας μου στα σκουπίδια και είδε ότι δεν είχε κεφάλι και μου είπε ότι ίσως να το έφαγε καμμιά γάτα!!!!..... :-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας πανεμορφες!! :D:D:D:D

γυρισα απο αγορά!!!τα εφαγα ολα τα λεφτακια μου!!!κ ευτυχως που εκλειναν τα μαγαζια,αλλιως θα εβαζα χερι κ στην πιστωτικη μου!! :shock::shock::shock::shock:

για πρωτη φορα..ψωνισα τα περισσοτερα για τον χαρη!τα απλωσα κ πανω στο κρεβατι της κρεβατοκαμαρας να τα δει τωρα που θα ερθει κ να χαρει! :):):)

σηκωσα τη μιση diesel για χαρη του!αντε,να μη λεει! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::lol::lol::lol::lol::lol:

πηρα κ ενα καπαρντινακι που πολυ με αρεσε,εκρου ανοιχτο τελικα,αλλα πολυ ωραια εστρωνε,θα δω κ τα σχολι ατου χαρη! :? ,πηρα κ μια τσαντουλα κ ενα πορτοφολακι κ ενα μαγιο στον γιωργο!! :lol::lol::lol::lol::lol:

αχ τί ωραια που ενιωσα!κ μετα εκανα βοοοολτες στην παραλια,ειχε κ τελεια μερα..αχ μακαρι να το εκανα πιο συχνα αυτο!!αναζωογονηθηκα καλε! 8-)8-)8-)8-):D:D:D:D:D:D:D:D

Ερη με γεια το αυτοκινητο!!βγαλε καλε διπλωμα εκει να ηρεμησεις! ;)

Αφρο συμφωνω με οσα λες! ;)

Αργυρω ξερω οτι σιγα μη βρω τον παιδικο που ονειρευομαι..τουλ.ομως να μην ειναι κ αυτος που τρεμω.. :?:?:?:?:? !!!!

καλε μην ξανασφουγγαρισεις!τί πειραζει να φαινονται λιγες πατημασιες;;; ;)

Γωγω κ εμας καλε τρωγανε τις πλαστελινες,γι αυτο με τη Λενα ημασταν ολο απο κοντα!!οχι οτι θελαμε να παιξουμε..οοοοοχι!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αλλα γραφουν οτι εχουν σιταλευρο αυτες οι πλαστελινες,οποτε κ εμεις ειπαμε οτι αφου δεν εφαγαν φαριν λακτε στα νιατου τους τα καμαρια μας..ε...ας φανε τωρα!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κατεβασα τα περσινα καλοκαιρινα του γιωργου,να χωρισω ποια μπορει να του κανουν..ευτυχως πολλα τα ειχα αλλαξει απο δωρα βαφτισης κ τα ειχα παρει μεγαλα..για να δουμε ομως..θα ειναι αρκετα μεγαλα για φετος ή θα χρειαστει κ αλλη εξορμηση στην αγορα;;;; :?

αλλο που δε θελω βεβαια! :lol::lol::lol::lol::lol:

καλε,πολλα ρουχα ηταν ακομη με τα καρτελακια!! :?:?:?:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

πανεμορφες σας φιλω!θα τα ξαναπουμε το βραδακι!!

αχ αργυρω!τωρα ειδα που εγραψες..δεν ξερω ρε για το φτερο..πλυνε την καλα καλα..α πα πα! :?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία με γειά, με γειά :D

δεν ξανασφουγγαρίζω τώρα, αφού τα παιδιά είναι μέσα έξω....το πάτωμα πάλι χάλια έγινε, αλλά δεν πειράζει, τι να κάνουμε?!!! ;)

ελπίζω να μην πάθει τίποτα το μπουμπούκι μου, έχουν περάσει περίπου 2 ώρες και δεν έβγαλε τίποτα, αντιθέτως έφαγε κιόλας!!!! :roll::roll::roll: .... επίσης έχει και αποστροφή προς το πλύσιμο, είτε χεριών είτε σώματος....είμαι σίγουρη με δυσκολία θα της κάνω μπάνιο πάλι!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...