Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.40 - Ηρθε η Ζιζελ!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Θα το στενεψουν τώρα πετάει από παντού. Σκεφτομαι να βάλω και μανίκια από δαντέλα! :lol::lol::lol::lol:

Αύριο θα πάω να πάρω την τιάρα μου σα σωστή πριγκήπισσα που είμαι! :shock::shock::shock:

Έρη το τι γέλασα με τα σχολια σου περι βασιλικου γαμου, δε λέγεται!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα πλακα ΜΕ κανς????

Ειναι τοοοοοσο σικατο το νυφικο!Φανταζομαι οταν θα μαζευτει θα ειναι ΤΕΛΕΙΟ!Θα το ηθελα λιγο πιο στολισμενο στο κατω μερος!Ε?Τι λες?Θα μου κανεις τη χαρη να το "στολισεις"? :lol::lol::lol::lol::lol: (οτι να'ναι ειμαστε εδω μεσα!εγω τουλαχιστον!)

Το παπουτσι ΘΕΙΚΟ!!!!Ειδικα το αριστερο!!!!( =))=))=))=))=)) ...σορρυ δεν ξερω τι με επιασε!)

Αληθεια λεω ομως!Εχω ενθουσιαστει!Και νομιζω πως δε θα νιωσεις ουτε στιγμη αβολα!Γιατι ειναι κομψοτατο σαν συνολο!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσακιιιιιιιιιιιι!!!!! Είναι θεϊκά ολαααα!!!! :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream: Τα παπούτσια είναι καταπληκτικά και το νυφικό είναι τρε σικ ρε συ θα το δεις στα μέτρα σου θα είναι τέλειο! Το μπουστο είναι φοβερό! Αχ μωρο μου είσαι και τόσο κούκλα, εγω αν ήμουν ο γαμπρός θα λιποθυμούσα, θα είσαι μια Θεαααα!!!! Κλάψ κλάψ!! Με συγκινησες σκατουλα!!! :-s:x:-*:-*:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:@};-@};-

Αναστασία μου φιλακια :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

k nai..βγαλαμε το 17 δοντακι :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::-B:-B:-B

μεγαλος καημος ε/? :lol::lol:

λοιπον απο βδομαδα πρεπει να κοψω τα βραδινα χλαπακιασματα μπας κ χασω τα 3 κιλα.. :?

αφρο τελεια..καλε 3 κιλα ειναι ηδη/???ντοινκκκ

καλε γεννας :shock::shock::shock::shock::shock:

μαγδα μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: κουραγιο μαναααα

αν τη ωρα που πιπίλαει τη βγαλέις τις μιλησεις :roll: κ μεινεις μαζι της μεεεχρι να κοιμηθει κας κλαει..

ρε δε παλευεται το αθλημα..το εζησα :twisted:

σισσιω κοιτα εχω ηδ μια ακρατεια απο τις γεννες οποτε δε θελει κ πολυ κατουρησω πανω μου

δευτερον γκαριζε το μικρο..οποτε επρεπε να ακουστω//κ φωναξα :lol::oops:

λενακι μου...ρε μηπως πιανετε κ αυτο που ¨εχασες"?

ετσι με εχουν πει :oops::oops::oops::oops:

σου ευχομαι κοριτσι αλλλλλλλαααα :o:P:P:P:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

ποτε θα βρεθουμε?εχεις τις καλτσες μας :)):)):)):))

αναστασια κ γω σπανακορυζ0 σημερα..

τα φιλια μου στη κορακλα με τις ΤΕΛΕΙΕΣ μπουταρες :-p:-*:-*:-*

ιουλια ναι εχω θεμα το βυθο απ τη μια κ απ τη αλλη φεγγαρια κ ηλιους κ ενα προβατο :x ε αφου το ειχε :lol:

ερη ολα καλα?

εχει αλλα παιδακια στη παιδικη χαρα?πως ειναι?

μαρη γωγω..σε εμπρικο με λεχουδι? :o:o:o:lol::lol::lol:

ε εισια τρελη..εγω θα σου λεγα να δωσεις ξενο ..δε εχεις ρε γαλα..

καλε εμενα παπαρα ειναι..καθολου φουσκωμα..

οσο για τα κιλα μια απ τα ιδια..κ γω στο πρωοτ ζοριστηκα..εμ 19 ητα

τωρα 13 κ με μειναν 3..ηταν δυο αλλα το πασχ το τσιμπησα.. :D8-)

μιτσακι λενακι που ειστε?καρολλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλ/>??????????????????????????????

ερη καλοταξιδο ρεεε

σισσιω εισια πολλη ομορφη..αληθεια..

αναστασια εχεις ρεντα σημερα ε?

ναι το σχολιο της ερης ευστοχο ;););)

αθηνουλαααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα πλακα ΜΕ κανς????

Ειναι τοοοοοσο σικατο το νυφικο!Φανταζομαι οταν θα μαζευτει θα ειναι ΤΕΛΕΙΟ!Θα το ηθελα λιγο πιο στολισμενο στο κατω μερος!Ε?Τι λες?Θα μου κανεις τη χαρη να το "στολισεις"? :lol::lol::lol::lol::lol: (οτι να'ναι ειμαστε εδω μεσα!εγω τουλαχιστον!)

Το παπουτσι ΘΕΙΚΟ!!!!Ειδικα το αριστερο!!!!( =))=))=))=))=)) ...σορρυ δεν ξερω τι με επιασε!)

Αληθεια λεω ομως!Εχω ενθουσιαστει!Και νομιζω πως δε θα νιωσεις ουτε στιγμη αβολα!Γιατι ειναι κομψοτατο σαν συνολο!!!! :D:D:D

Το αριστερό μαρη έχει ελάτωμα!!! :shock::shock::shock: Θα το πάω αύριο να μου το σουλουπώσουν! :twisted:

Καλα ενταξει καλό είναι. Το συνήθισα. Τώρα πεταει στα πλαγια γιατί είναι με καρφίτσες και πέφτει στο στήθος γιατί είναι φαρδύ.

Έρη και γω σ'αγαπώ και το ξέρεις! :x:x:x Δεν είναι οτι δεν είναι συμπαθητικό, απλώς εγώ είχα κάτι άλλο στο μυαλό μου... :roll:

Τώρα βέβαια που το αγορασα, θα το υποστηρίξω όλο το ανσάμπλ, παπούτσι, τιάρες, πέπλα, κότσοι και τα συναφη! Ή είμαστε πριγκήπισσες ή δεν είμαστε!! :lol::lol::lol::lol::lol::oops::oops::oops::oops:

Καλοτάξιδο το τουτου! :D

Ρε Θου και εγώ είχα ακράτεια απο την εγκυμοσύνη και πολύ φοβάμαι οτι μου έχει μείνει μόνιμα... :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα το ηθελα λιγο πιο στολισμενο στο κατω μερος!Ε?Τι λες?Θα μου κανεις τη χαρη να το "στολισεις"? :lol::lol::lol::lol::lol: (οτι να'ναι ειμαστε εδω μεσα!εγω τουλαχιστον!)

Το παπουτσι ΘΕΙΚΟ!!!!Ειδικα το αριστερο!!!!( =))=))=))=))=)) ...

:lol::lol::lol:

Τι πίνεις φιλενάδα? :P

Θου το έχω προσπαθήσει αλλά κλαίει πολύ ρε γμτ... Κι όσο προσπαθώ να τη χαϊδέψω και να της μιλήσω κλαίει ακόμα πιο πολύ... Ένα βράδυ ούρλιαζε 20 λεπτά :shock: δε σταμάταγε με τίποτα...δεν άντεξα και την ξαναέβαλα στο στήθος. Άσε...δράμα.

Γωγούλαααααααααααα! Έχω προσπαθήσει να σου στείλω σμσ τουλάχιστον 3 φορές αλλά κάτι έχει κάνει το μωρό μου στο κινητο μου και δε μπορώ να στείλω καθόλου τελικά μηνύματα...

Να σου ζήσει ο κορίτσαρος! Είναι κουκλάρα και σου μοιάζει πάρα πολύ!

Τι καλή που είναι ρε συ.... :x Και τι καλά που τα πάτε με το θηλασμό! Πολύ βολικό μωράκι - ελπίζω να συνεχίσετε έτσι.

Α! Και με την πιπίλα εγώ μαζί σου είμαι! Πολύ καλά έκανες!

Σισσιώ εγώ στο ειπα και πριν. Το νυφικό είναι πολύ όμορφο!

Έρηηηη :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

18 πρέπει να είναι τα δοντάκια των παιδιών μας κορίτσια;;; :D:oops:

Σήμερα ακολούθησε ο παρακάτω διαάλογος μεταξύ της Χαριλίνας και της αδερφής μου:

Α: Χαριλίνα θες ενα αδερφάκι;

Χ: Ναι!

Α: Να σου κανει η μαμα και ο μπαμπας;

Χ: Ναι μια αδερφούλα να παίζω.

Α: Και πως θα την ονομάσουμε;;

Χ: Εεεεεεεεμμμμ...

Α: Να την πούμε Τίνκερ (εκ του Τινκερμπελ)

Χ: Όοοοοοχι έτσι λένε τη σοκολάτα!! (Κιντερ)

:shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::oops:

Και μετά κρατούσε στα χέρια της ένα μωρό μικρό μου πόνυ και τραγουδούσε: "Μικρο μου πόνυ μίκρο μου πόνυ ήρθε η άνοιξη ξαναααααα" και μετά πιάνει ένα κανονικό μικρό μου πόνυ και τραγουδούσε: "Μεγαλο πόνυ, μεγαλο πόνυ".... :D:D:D:D

Εν τω μεταξύ παρατηρω οτι τελευταίως δε σας σχολιάζω όσο πριν :oops::oops::oops::oops::oops: , συγχωρείστε μου την αφηρημαδα, ένας μήνας μου έμεινε μέχρι το γάμο, τρώω και πίεση στη δουλειά και αγχώνομαι πώς θα τα βγάλω πέρα. :roll:

Σας ευχαριστώ όλες για τη συμπαράσταση!!! :D:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισσιω αληθεια εχει θεμα το αριστερο παππουτσι?γτ?????????

επισης..γτ εχεις ακρατεια..καισαρικη δε εκανες? :roll::roll:

ρε αφρο εμενα αν ξυπνουσε 8 θα κοιμοταν ξημερωματα..πλακα με κανεις? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιμηθηκαν οι αντρες μου κ εγω τρωω τσουρεκι η γουρουνα κ σας διαβαζω! :lol::lol:

Νονα το νυφικο σου ειναι υπεροχο κ εσυ θα εισαι μια κουκλα! :):):):)

οταν θα ερθει στα μετρα σου θα το δεις κ εσυ!κ εγω οταν εκανα προβα μου φαινονταν ολα χαλια ,αλλα στο τελος με λατρεψα! :lol::lol:

θα βαλεις κ την τιαρα σου κ θα εισαι αληθινη πριγκηπισσα!!!

το παπουτσι θεικο οπως λεει κ η ερη!

τα προσκλητηρια πανεμορφα!

μπομπο δε μας εβαλες!

το παρανυφακι σου σιγουρα θα ειναι ολα τα λεφτα! ;););););)

περι φραουλας...!!!

ο χ. μου ειπε οτι στο χωριο φυτεψαμε φετος και... φραουλιες!!χα χα!!κ φυσικα δοθηκε εντολη ο,τι παραγωγη προκυψει να συλλεχθει αποκλειστικα για τον γιωργο!οι υπολοιποι ενηλικοι ας φαμε με ορμονες του εμποριου,δε θα παθουμε κ τιποτα! :lol:;)

οποτε μετα τη συγκομιδη θα σας περιμενω για φραουλοπαρτυ! :lol::lol::lol:

Αναστασακι εννοειται..κυμαδοπιτα χωρις τυρι!!μα πώς πιστεψες οτι μπορει να εμποδιζα την απορροφηση του τοσο πολυτιμου σιδηρου;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πολυ γελαω μου φαινεται...ειναι που αυριο θα κατεβω μονη στην αγορα κ χαιρομαι μαλλον.. :D:D:D:D:D:D

Γωγω με καλυψε η Αναστασια!

τί τελεια που τα πατε τοσο καλα!!

κ για να απαντησω στην ερωτηση σου..απλα εμεις που δεν εχουμε ιδιαιτερη βοηθεια..δεν κανουμε δουλειες! ;):lol::lol::lol::lol::lol: παμε για καφεδες!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εχω να πω κ κατι ασχετο με το ευθυμο κλιμα που επικρατει..

ο γιωργος με ταραξε ολη μερα με τα "ντα ντα ντα"..επαναληψη απιστευτη..

μεχρι που ,ενω του εξηγουσα,με χτυπησε..

τον προειδοποιησα κ συνεχισε..τον παρατησα κ πηγα σε αλλο δωματιο κ εκλεισα την πορτα..σπαραξε στο κλαμμα..μετα απο λιγο βγηκα κ του εξηγουσα κ αυτος ελεγε κατι σαν συγγνωμη.. :?

μετα,οποτε ελεγε"ντα"του ελεγα θα φυγει η μαμα κ αυτος ελεγε"μη μαμα,καλιο,καλιο"κ με αγκαλιαζε..

νομιζω οτι του κοστισε πολυ αυτη η συμπεριφορα μου κ μαλλον τον τρομαξε..στεναχωρεθηκα η αληθεια ειναι..

σιγουρα καποια φαση θα ειναι,αλλα ελπιζω να περασει γρηγορα γιατι ειναι τοσο καλο παιδακι κ δε μου αρεσει να εχουμε τετοια σκηνικα κ να χανουμε χρονο απο αγκαλιτσες κ φιλάκια..κ ειναι τοοοοοσο γλύκας...!!! :oops::oops::oops::oops::oops:=((=((=((=((=((=((=((=((=((=((=((=((=((

επίσης..ξερει καμια;για ιδιωτικουα σταθμους κανουμε αιτησεις καποια συγκεκριμενη στιγμη;εκτος εσπα εννοω!πρεπει να παρω τηλ. να ρωτησω σε καθεναν ξεχωριστα;;απο τωρα γινονται ή μπορεις κ τελευταια στιγμη;

καλο βραδυ ομορφες!!φιλια σε ολες!!

α οχι!γραψατε κ αλλα!!

θου..μα προβατο;;; =))=))=))=))=))=))=))=)) !

αυτο ομολογω δε το προσεξα!!!ε..ταιριαζει ρε με το βυθο κ τα φεγγαρια..δικιο εχεις! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ακρατεια εγω δεν ειχα..ευτυχως!

κιλα..ενα θα σας πω!οταν βγηκα απο την κλινικη ημουν 5 κιλα πιο αδυνατη απο τωρα!!! :shock::shock::shock::shock: ολα εφυγαν!!

μετα αρχισα να τρωω.. :oops::oops::oops::oops::oops: για την ακριβεια..μετα τον γαμο!

με γεια το δοντακι σας!!καλε ελα να μετρησεις κ τα δικα μας!θα σκασω να δω αν τα βγαλαμε κ τα 20!

Αφρο κατι μου λεει οτι θα γεννησεις πριν κλεισεις τις 40 εβδομαδες! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιουλια :lol::lol::lol::lol: πολυ γουσταρω το γραπτο σου :lol::lol::lol::lol:

δε ξερω για τους σταθμους να σε πω..

οσο αυτο για το ντα...

καλα εκανες κ πηγες σε αλλο δωματιο αλλα μη κλεινεις τη πορτα..εγω ετσι κανω κ κανω οτι κλαω..κα κανω κ αουτςςςςςςςς

κ με λεει συγνωμη..κ του ΄λεω δε θελω να με λες συγνωμη..αλλα να μη με βαρας..γτ ποναω..

το συγνωμη εγινε ψωμοτυρι

επισης μια τελεια απειλη για ο,τι ειναι το γαλα..αν του πω δε θα πιει δικο μου γαλα γινετε αρνι..αλλα δε θελω κ ετσι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Θου δεν ξέρω γιατί ρε γμτ... Έχω ένα θεματάκι πάντως κατα την ούρηση. Στο τέλος μου φεύγουν λίγα... δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεις; :oops::oops::oops:

Το αριστερό παπούτσι στη φτέρνα κάνει ζάρες, φαίνεται και στη φώτο. :?

20 ε;;; Μμμμ :roll::roll::roll: Πρέπει να τα μετρήσω τότε πάλι, γιατι 18 έχει σίγουρα, για 20 δε ξέρω.

Θα ξεκινήσω για δεύτερο μόλις τελειώσει η περίοδος μου! :D

Ιουλία μπομπονιέρες θα σας δείξω όταν ετοιμαστούν! :lol:

Φράουλες τώρα μπορείς να τρως είναι ακριβως η εποχή τους. Νωρίτερα είναι απαγορευτικο είναι ΜΟΝΟ ορμόνες. Αρκεί βεβαια να μην είναι τεράστιες, γιατί όπως είπε και το κοριτσάκι μας η Έρη είναι τίγκα στις ορμόνες! Το ξέρω γιατί πολλοί από το χωριό μου καλλιεργούν φράουλες και για δική τους χρήση έχουν ξεχωριστές ρίζες από αυτές που πουλάνε στο εμπόριο. :evil:

Και μένα χθες μου έδινε μπουνιές, αλλά ήταν τόσο αστεία ρε συυυυυυ, που δε μπόρεσα να κρατήσω χαρακτήρα. :oops::oops::oops::oops::oops: Είχα κατουρηθεί στο γέλιο... :oops::oops::oops:

Πάντως νομίζω οτι καλα το χειρίστηκες, αν και θεωρώ πως όλο αυτο με την επιθετικότητα είναι μια φάση που θα περάσει! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το αριστερό παπούτσι στη φτέρνα κάνει ζάρες, φαίνεται και στη φώτο. :?

Καλά εγώ νόμιζα ότι έτσι είναι το σχέδιό του...να κάνει σουρίτσα πίσω.

Μήπως το ελατωματικό είναι το δεξί που δεν κάνει? :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά εγώ νόμιζα ότι έτσι είναι το σχέδιό του...να κάνει σουρίτσα πίσω.

Μήπως το ελατωματικό είναι το δεξί που δεν κάνει? :mrgreen:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βρε λες;;; :-?:-?:-?:-?:-?:-?:-? Αχ τι με προβληματίζεις βραδιάτικα;; :o):o):o):D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλιτσα η απειλη με το δικο μου γαλα δεν παιζει..αφου ρε μονο το βραδυ κ το πρωι θηλαζει!!

λες να ξανααρχισω τον ημερησιο θηλασμο για να σταματησει το "ντα";;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;!!

ααα!θα τρελαθω!αποκλειεται!

βλακεια λες που εκλεισα την πορτα;; :?:?:? αλλα δεν καταλαβαινε αλλιως..ολο τα ιδια..λεω,λεει ενταξει κ φτου κ απο την αρχη...

ξερεις τι του αρεσει;;αχ θα γελάσεις!

στο σπιτι σας,οταν μου ειχες δωσει τον παντελακο αγκαλια για να αλλαξεις τον θοδωρη,ο γιωργος ηθελα να σκυψω με το νινι για να μας φτασει..φοβηθηκα..αλλα το εκανα!το αγκαλιασε μαζι με εμενα κ ενω ετρεμε το φυλλοκαρδι μου μη του αστραψει καμια :oops: ,αυτος το φιλησε καλε 2 φορες!!

στο σπιτι του λεω"τί εκανες στο νινι;" κ με φιλαει κ λεει"καλιο νινι"

κ του λεω "ειδες;;κ το νινι πολυ χαρηκε που το φιλησες κ μου το ειπε πως πολυ σε αγαπησε!"

κ αυτος λεει"ζητωωωωωωωωω!ναι ναι ναι!!" κ μετα εγω λεω"ετσι πρεπει να κανουμε κ σε ολα τα παιδακια για να μας αγαπουν οπως το νινι"!!αχ!εχει μαλλιασει η γλωσσα μου!ολο το ιδιο λεω!

αντε να δουμε!αν ο παντελακος με βοηθησει να κοψουμε τα "ντα"θα του αναψω μια λαμπαδα ισα με το μποι του!! :D:D:D:D:D:D:D

Σισσακι για αυτο κ εγω χαρηκα που ο χ. μου ειπε οτι φυτεψε κ στην αυλη μας φραουλες!αυτες τουλ. σιγουρα δε θα εχουν ορμονες,λιπασματα κ φυτοφαρμακα! ;)

αληθεια βαζεις μπρος για δευτερο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;!!με το καλο!!!!

καλε τελευταια θα με αφησετε!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::roll::roll::roll::roll::roll:

παω να ξαναμελετησω τα παπουτσια!τρελες!για να δω τί ελλατωματικο υπαρχει! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιουλια τι γλυκας ο γιωργοςςςςςςςςςςςς :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:D:D

μωρε πιανει το γαλα λεεεεειιιι

επο τοτε που γεννησα οταν του λεω νανι τρεχη σα τρελο..γτ ξερει οτι θα θηλασε

παλια χαμος γινοταν οταν το εβαζα για υπνο

τωρα με το νινι..σα τρελος κανει..ανεβαινει κ καναπε κ λεει σειρα μου..δηλ τη περιμενει τη σειρα του

κανε 2 κ θα δεις..θα πιασει :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα χα!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

λεει κ "σειρα μου";;;;!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχ το μαναρι μου!!!!

καλα..οοοταν κανω δευτερο ελπιζω ο θηλασμος να αποτελει αρχαια ιστορια για τον Γιωργο....λέμε τωρα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας με τις μεγαλες ωρες!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

σημερα ημουν χειροτερα με τη διαρροια.....αγκαλια με την τουαλετα.....ευτυχως,η αναστασια ειναι μια χαρα!!!!!!! ;)

lucky,δε θα μεινεις τελευταια!!!!!!!!!!!!!!εγω μαλλον θα ειμαι τελευταια και καταιδρωμενη!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θουλη,με τα νυχτερινα πως τα πας?????κοιμαται ο θοδωρης????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...