Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.40 - Ηρθε η Ζιζελ!!!!!


Recommended Posts

4. πρέπει να τελειώνει το φαγητό της πριν την βασίλισσα!!!! :shock::shock::shock: έλεος δλδ!!!!

Aaaaxaxaxaxaxaxaxaxa!!!!!! Φαντάζομαι οτι η Ελσα θα τρώει πολυ αργά για να καταφέρνουν και οι άλλοι να τρωνε.. Φανταζεσαι να τρώει με την ταχυτητα του φωτος σαν τον πεθερό μου? :mrgreen: Βρε γι αυτο λέγανε οτι η Νταιάνα είχε ανορεξία οταν ηταν στο παλάτι? Μηπως δεν προλάβαινε?? :lol::lol::lol::lol:

Σας διαβάζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

νατασσουλα να βαψετε το ταβανι μπλε σκουρο με πλανητες επανω και ολο το δωματιο γαλαζιο απαλο απο την μεση και επανω, ασπρο απο την μεση και κατω και γυρω γυρεω μπορντουρα με θεμα τετοιο ή ηλιο, φεγγαρι συννεφακια κτλ.

ερη τι ωραια που περασατε καλα το πρωτο σαςπασχα μακρια!!! :x

θελω καφε ρε κοριτσια!!!! αντε δεν κανονιζουμε σε εμενα απο εβδομαδα????

αντε δεν ανετξε ο τολης λενα!! :D:D:D:D

καλα ο μπαμπας του???

για το φαι πιυ λετε να του δινει δηλ. οτι τρωει?να μην τον πζοριζω να φαει και τα αλλα δηλ. οσπρια λαχανικα κτλ θρεπτικα τροφιμα?

μεχρι τωρα του εδινα κεικ κτλ αλλα ετρωγε και το φαι του..τουλαχιστον..αλλα τωρα παραγινε!!

πολυ ζορι κοριτσια..

οχι θουλακι δεν θα φαει και αμα ειναι νηστικος οσο και να πειναει αν δεν του αρεσει...δεν λιμπιζεται κιολας...

πρεπει ομως να χαλαρωσω που λες και εσυ αναστασια...πρεπει..

σισιω ελπιζω νατο δω το νυφικο και το παπουτσι το βραδυ...αφησε τα ναι??? :D

πολυ ζορι το πρωτοκολλο παντως..κατι χαζα!!!ελεος!! :shock:

μαρθουλα υπομονη πουλακι μου!!!!!!!!!! μην ζοριζεσαι ρε συ...μετρα μ,εχρι το 5 αι μετα μιλα...σε εμενα πιανει ΟΤΑΝ τοι κανω!!! ;)

αντε φευγω

φιλια χαρηκα που τα ειπαμε!!! :):):lol::lol::lol::lol:

τα λεμε τη νεαλλη εβδομαδα παλι!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βενετια μου οχι ο μπαμπας του ειναι χαλια απλα εχουν επισχεση εργασιας στο νοσοκομειο κ δεν τον εγχειρησαν

μαλλον απο την αααααααααλλη βδομαδα (φεεεεεεεεετα ας πεθανει ο ανθρωπος)

δεν ξερω κ αν υπαρχουν εκει ιδιωτικες κλινικες, δεν εχω ιδεα!

μας ανοιξαν κ το αμαξι χτες, ολα τα καλα εγιναν!

ναι να ερθουμε για καφεδακι σε σενα, πες μερα κ ωρα κ περνω την ιουλια κ ερχομαστε!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια σημερα καναμε στον μικρο εξεταση αιματος ,απο δευτερα τα αποτελεσματα ...θα σου πω .

τον πηγε μονος ο Κ ...ευτυχως δεν εκανε οπως στο εβλολιο ......ετσι εμαθα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γ

εκστασηηηηηηηηηηηηηη το βραδυ κοιμαται μονη της δηλ η αννη????

τελεια βρε!!!!!!!

Οχι βρε αγαπουλα μου!Δεν ειπα κατι τετοιο! :?

Ειπα οτι δεν διαμαρτυρεται οταν την βαζω εκει και αφου εχει θηλασει γτ ειχαμε φτασει σε σημειο να μην θελει να κοιμηθει εκει...

Με το καλο να ερθει ο Τολης κ να πατε την Τρ να δειτε την...μπεμπουλα σας! :D

Βενετια εγω(αν σε βοηθαει) προσπαθω ολη μερα να της δινω θρεπτικα(σιδηροοος!) πραγματα...Αν φαει ελαχιστα μεχρι το απογευμα τοτε κανω εναν τραχανα που συνηθως τρωει ολο το πιατακι...

Σημερα εφαγε 6-7 κουτ. σπανακορυζο!!!!!!!!!!! :D:D:D:D Εχει πηξει στο ρυζι αλλα αφου ειχε και σπανακι...παλι καλα!

Μαγδα τωρα συνειδητοποιησα οτι εχουν 7,5 μηνες διαφορα τα μωρα μας! :shock: ρε συ μικρουλα ειναι η Μ!Απο τωρα τα'παιξες? :lol::lol::lol::P:P:P

Διορθωση..Εχω καταμπερδευτει!!!! :lol::lol::lol::lol: Ιανουαριο δεν ειναι η Μ???

Α! Βενη αυτο που λες για το σκουροχρωμο ταβανι θα ειναι ωραιο αλλα φουλ καταθλιπτικο...Ειναι κ μικρο το δωματιο εχει κ την μεγαλη ντουλαπα.... :?

Αφροδιτη ευχομαι ο σιδηρος να ειναι στα υψη! ;);):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια δες τι βρηκα και θα κανω(περισσοτερο σιδηρο)

http://www.sintagespareas.gr/sintages/s ... iakon.html

και θα βαλω μεσα αυτα που εχουν σιδηρο .

http://www.sintagespareas.gr/sintages/s ... iakon.html

ευκολο ειναι καντω και εσυ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααααααααααα μπερδευτηκα καλε!!

τοσες πολλες πληροφοριες εισβαλλουν στο κεφαλακι μου καθε φορα που διαβαζω το τρενακι!! :lol:

ζαλιστηκα!

να δωσεις πολλα φιλακια στα τσαχπινικα μαγουλακια!!!!!

αφροδιτη καλα αποτελεσματα!! πως εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδα τωρα συνειδητοποιησα οτι εχουν 7,5 μηνες διαφορα τα μωρα μας! :shock: ρε συ μικρουλα ειναι η Μ!Απο τωρα τα'παιξες? :lol::lol::lol::P:P:P

Διορθωση..Εχω καταμπερδευτει!!!! :lol::lol::lol::lol: Ιανουαριο δεν ειναι η Μ???

Αν τα τικεράκια μας πάνε καλά (και αν θυμάμαι πώς κάνουν αφαίρεση :? ) έχουν 3,5 μήνες διαφορά...

Και ναι τα έχω παίξει και δεν ξέρω για πόσο καιρό ακόμα μπορω να αντέξω. Αυτό το συνεχόμενο πιπίλισμα μου κάνει τα νεύρα κρόσια :twisted:

Νιώθω σα να μου πιπιλάει τον εγκέφαλο :twisted:

Και νιώθω ότι είναι πολύ αντιφατικό αυτό που κάνω...Να της προσφέρω το στήθος μου για να την ηρεμήσω και να κοιμηθεί και να το κάνω με τόσα νεύρα που να μη θέλω να με αγγίζει :oops:

Κάτι πρέπει να κάνω - δεν πάει άλλο.

Χτες είπα στον άντρα μου ότι από σήμερα θα προσπαθεί αυτός να την κοιμίζει τα βράδυα. Δε με ενδιαφέρει πώς. Ας τη βάλει στο καρότσι να την πάει βόλτα. Ας την κουνάει πάνω κάτω μέρχι να ζαλιστεί... ότι να 'ναι αρκεί να μη μασουλάει το στήθος μου για ώρες :evil:

Αφροδίτη ωραίες αυτές οι μπάρες δημητριακών. Πες όταν τις κάνεις πώς σου έγιναν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ μαλλον μπερδευτηκα εγω...Η Νατασουλα μας ρωτησε για το χρωμα του τοιχου ή...Για το διαστημα? :?8-):P

για το χρώμα του τοίχου ρώτησε σαφώς, καλά κατάλαβες, αλλά εγώ έβαλα μερικά παραδείγματα από "διαστήματα" και να πάρει ιδέα για το χρώμα του τοίχου!!! :roll::roll::roll::roll:

κατάλαβες? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεροσταλιάζω περιμένοντας το Σισσακι...

και εγώ, αλλά σε λίγο θα φάμε, οπότε θα το χάσω πάλι.....δεν πειράζει, όμως.....δεν μπορούμε να συγχρονιστούμε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!

πάνω στην ωρα μπηκα για τις φωτο της νονακας μου,ε;; :lol::lol::lol::lol::lol:

αναμενω κ εγω λοιπον μαζι με το πληθος! :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Βενη δυσκολη κατασταση..θα εκανα πολλα καραγκιοζιλικια στη θεση σου,αληθεια..

ομως λες οτι ετρωγε κ τωρα τελευταια το εκοψε..μηπως ειναι κατι αλλο;δοντακια;φαση;;μηπως να εκανες λιγη υπομονη κ σε λιγο καιρο να τον εβλεπες να επανερχεται στους παλιους καλους ρυθμους του;;

αχ δεν ξερω..σιγουρα ομως πρεπει να ηρεμησεις..θα τρελαθεις αλλιως..

οπως βλεπεις η Λενα κανονιζει για εμενα!θες δε θες ,οταν κανονισετε καφε σε σενα,θα φας κ εμενα στη μαπα!μα αφου ειμαι τελεια συνοδηγος! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χρυσα οντως!τα καρεκλακια,britax εχουμε κ εγω κ η Λενα,μια χαρα εφαρμοζουν στο πισω μερος,στις ακρες,κ τα δυο,κ δε κουνιουνται καθολου!!

να δειτε με τί μαεστρια το βαζει κ το βγαζει η Λενα το καθισματακι!σε δευτερολεπτα!!γιατι εγω φυσικα ιδεα δεν εχω! :shock::shock::shock::shock:8-)8-)8-)8-):D

Λενιω μου δικα σου ειναι τα γυαλια ,ε!κ ελεγα ποιανης ειναι! :D

σημερα ερχεται το καμαρι σου;;αχ ποσο χαιρομαι!φανταζομαι εσυ ποσο χαιρεσαι!! ;););)

αρα,ακυρο το ραντεβου την τεταρτη 7:20 στον γυναικολογο..Τριτη θα πας!πες την ωρα να στο θυμισω!! :lol::lol::lol:

επισης!μη σκας για το σταυρό!εδω εγω που θα κανω σιγουρα αγορι,μου βγαζει κοριτσι!!

κοριτσαρο θα κανεις! :):):):):):):):):):):):):)

Θουλη..τί να γραψω;;ο,τι κ αν κανεις,ο,τι κ αν πεις,δεν προκειται ποτε να σου δωσω αδικο..

ολοι εχουμε τα ορια μας,τα δικα σου μαλιστα ειναι κατα πολυ διευρυμενα συμφωνα με την ταπεινη μου γνωμη..

ανασες κ ολα θα φτιαξουν!εμεις εδω ειμαστε!κ οποτε δεν αντεχεις..βαλε τα παιδια στο αμαξι κ τσουπ!ελατε απο εδω!αληθεια!!φιλακια πολλα κοριτσαρα μου!!

Αναστασακι!υποκλινομαι!σκληρυνες;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

μμμ!διατηρω τις επιφυλαξεις μου! :lol::lol:

εμενα παντως ο γιωργος για να κοιμηθει θελει νανουρισμα..δε με πειραζει,αρκει να κοιμαται! ;)

τωρα..αν κανω δευτερο,μαλλον θα εχω αλλη γνωμη.. :?

νατασα η ειρηνη ειναι απιστευτη σε ολα της!γοργονιτσα υπεροχη κ γλωσσοκοπανα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αληθεια,την μπουμπου σκεφτεσαι να την αρχισεις baby swimming;μη βαρας καλε!δε λεω απο τωρα! :lol::lol:

Μαγδα υπομονη..ειλικρινα δεν ξερω τί να πω..εχω περασει απο ολα τα σταδια που περιγραφεις κ ακομη κ τωρα απορω πώς βγηκα αλωβητη..αρα θα τα καταφερεις σιγουρα κ εσυ!!

Αφρο καλα αποτελεσματα ευχομαι!!

οταν μαθετε για το εσπα πειτε κ σε εμενα!

αν και σκεφτομαι πολυ σοβαρα να τον στειλω σε ιδιωτικο παιδικο κ ας πληρωνω..εκανα μια αναζητηση εχθες κ τρομαξα με διαφορα που διαβασα..αλλα δεν εχω κατασταλαξει ακομη..

Νατασουλα το διαστημα ειναι θεμα που αρεσει κ στους δυο;;

ανοιχτοχρωμα χρωματα θα προτεινα εγω..τα σκουρα ειναι καπως πιο καταθλιπτικα οπως λεει κ η αναστασια..

γαλαζιο με λιλα,που κανει κ κοριτσιστικο! ;) ισως..

επισης η θου εχει τελεια αυτοκολλητα στο παιδικο,με αλλο θεμα βεβαια,βυθο νομιζω.ε;!

αχ πολλα εγραψα!

σας αφηνω προς το παρον!

φιλακια σε ολες!!

σισσυ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παω να ντυθώ.. θα τον πάω στην παιδική χαρά απέναντι.. Εχει καλό καιρό σημερα. Θελω και να ψωνίσω, ουτε γάλα δεν εχουμε.. Σημερα θα μαγειρέψω χουνκιαρ αλλα με σουτζουκάκια αντι για κρεας. Λιγο γιορτινο αλλα ενταξει.. Παρασκευή ειναι..

Αφροδιτη ειδες ρε συ, με τις εξετάσεις όλα καλα! :x

Λενάκι καλως να δεχθεις τον Τολη!

Μαγδα καλό κουράγιο, αντε λίγος καιρός εμεινε, θα χαλαρώσεις μετά.. ;) Ρε συ εγω δεν εχω παρατηρήσει ποτε νυχτώνει.. δεν ειμαστε τοσο ψηλά οσο εσεις αλλα τωρα που το ειπες μου φαινεται οτι και εδω εχει πολλες ώρες μέρα.. :?

Συγνώμη που δεν σχολιάζω τις υπόλοιπες δεν θυμ΄παμαι πολλα. Γέρασα. Αυτο ειναι το μονο σιγουρο..

Θα περιμένω κανα μισάωρο ακόμη.... ΣΙΣΣΣΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη μου περιμενεις κ εσυ,ε;;!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλα να περασετε στο παρκο!εδω αρχισε να συννεφιαζει πριν λιγο.. :(:(:(

αχ κ εγω ειχα ξεμεινει απο τα παντα!πηρα τον μικρο με το καροτσι κ σηκωσαμε ολο το μαναβικο!! :lol::lol::lol:

Αναστασια!μια που το εφερε η κουβεντα! :lol::lol::lol:

εκτος απο τις σταφιδες,πολυ σιδηρο εχουν κ οι φραουλες! :shock::shock::shock::shock:

το ειδα σημερα κ φυσικα ετρεξα κ εφοδιαστηκα!εδωσα κ 2 στον γιωργο,ξετρελαθηκε!Θα περιμενω ομως να δω μηπως κ εμφανισει καμια αλλεργιουλα! :?

στον επομενο καφε θα εχουν μπολ με φραουλες τα ζουζουνια στη μεση! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία μου θα σε ξενερώσω αλλά οι φράουλες ενω ειναι ενα σουπερ φρουτο, σημερα ειναι το φρούτο με τις περισσοτερες ορμόνες. Εγω ξεκίνησα τωρα να του δινω λίγες.. αλλα μονο βιολογικές και να μην ειναι τέρατα..

Αχ πως το κάνεις ρε συ να ψωνίζεις με το καρότσι? Θελω το αυτοκίνητο μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για τις φράουλες το διάβασα πρόσφατα ότι έχει πολύ σίδηρο, αλλά για να πάρεις το σίδηρο (έγραφε) πρέπει να παίρνεις τις βιο ή να καλλιεργήσεις δικές σου γιατί με τα φυτοφάρμακα ο σίδηρος μειώνεται ή εξαφανίζεται!!!

ρε Σίσσυυυυυυυ πού είσαι καλέ?

τόσος λαός περιμένει....ούτε την νέα πριγκίπισα δεν περίμεναν έτσι!!!! :lol::lol::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το καπέλο της Μπέκαμ!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καμμιά φορά αναρρωτιέμαι .......!!!!

Αααααχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!! Καρναβάλι πραγματικά..

Βασικά σημερα που εβλεπα σκηνες απο τον γαμο, εμοιαζε σαν ενα μεγάλο μπαλ μασκε, με τα παιδάκια ντυμένα Στρατηγους, ενα κοριτσάκι νυφη, η Βασιλισσα πάντως ε??!! ΑΕΚΑΡΑ!!!! χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιμηθηκα το απογευμα και τωρα ειμαι σαν κοτοπουλο .....ο μανωλης κοιμηθηκε μεχρι στις 8....οπως και εγω ...για να δουμε ποτε θα κοιμηθουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με κοροϊδεύετε καλέ;;;;;Ότι θηλάζω όλη μέρα;;;;; :twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol:

Όχι..Δε θηλάζω όλη μέρα..Αλλά μέχρι να θηλάσω, να ρέψω τη μικρή, να την αλλάξω, να κοιμηθεί, να παίξω με την Ιω κλπ φτου κι από την αρχη...Απορώ εσείς που δεν έχετε βοήθεια τί κάνετε με τις δουλειές του σπιτιού...Εγώ ασχολούμαι μόνο με τις μικρές και πάλι τρέχω και δε φτάνω...

ΑΠΟΡΙΑΑΑΑΑ...

Από χθες τα βυζιά μου έχουν ξεφουσκώσει.... :?:?:?:?:? Δεν πασαλείβομαι τόσο πολύ...Η μικρή τρώει και νιώθω ότι στο 5λεπτο ότι είναι ξεφούσκωτα μπαλόνια... :?:?:?:?:? Αλλά η μικρή τρώει μια χαρούλα...

Επίσης η μια θηλή είναι σούπερ..Θηλάζω και δεν καταλαβαίνω τίποτα... :D:D:D

Η άλλη είναι....... :cry::cry::cry::cry::cry::cry: Γενικά δεν είναι "πεταχτή" σαν την άλλη, είναι ψιλοεπίπεδη και η μικρή δυσκολεύεται να την πιάσει, δεινοπαθεί μέχρι να την πιάσει καλά αν και έχουμε κάνει τρελή πρόοδο και στα πρώτα δευτερόλεπτα με πονάει τρελά...Δεν τη βλέπω να επουλώνεται αν και νομίζω έχει βλετιωθεί..Είναι ματωμένη σε κάποιο σημείο... :?:?:?:?:?

Σισσάκι τέλεια τα προσκλητήρια... :D:D:D Τα υπόλοιπα δεν τα είδα..Θα είσαι μια κούκλα..Είσαι τόοοοοοοοσο όμορφη.... :x:x:x:x

Αφρο αυτό μου το έλεγαν και μενα...Οι καισαρικές δίνουν και παίρνουν..Τη μέρα που γέννησα εγώ ήταν φουλ στους φυσιολογικούς... :D:D:D:D Μετά από 3 ολόκληρες μέρες... :o:o:o:o

Επίσης, αν κατάλαβα καλά θα το φας κι εσύ το χέρι ε;;;;; :?:?:?:?:?:? Κουράγιο μάνα... :lol::lol::lol:

Έρη μου τι κάνετε καλέ;;;;;;Μας λείπεις..Και δεν πολυμπαίνω να τα λέμε κιόλας... :(:(:(

Επίσης, λυσσάξατε με το γάμο..Εγώ σήμερα ήμουν καρφωμένη και παρακολουθούσα..Πολύ θα μου άρεσε να παντρεόμουν πρίγκιπα..Αν και δεν είμαι του πρωτοκόλλου... :lol::lol::lol: Δύσκολο να συνηθίσει αυτή τη ζωή αν δεν είσαι γαλαζοαίματη.. :?:?:?:?

Μη με κοροϊδέψετε....Θέλω να φορέσω κι εγώ ένα σικάτο καπέλο... :oops::oops::oops::oops::oops: Αλλά δεν ξέρω που... :oops::oops::oops::oops: Μερικά είναι θεϊκά... :x:x:x:x:x

Καλέ εγώ ακουσα δε θα μείνουν στο παλάτι..Θα μείνουν μόνοι κοντά στη δουλειά του Ουίλιαμ... :?:?:?:?

Σκέφτομαι να κάνω και μια 3η κόρη μπας και παντρευτεί το γιο του Ουίλιαμ... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θουλάκι μουυυυυ υπομονή ρε..Εγώ σήμερα φώναξα στην Ιω επειδή έβγαλε 5 κουμπιά από ένα λαποπάκι μικρό που έχω....Έβαλε τέτοια κλάματα... :?:?:? Και μετά το ξανακανε και δεν κρατήθηκα..Της χτύπησα το χέρι... :oops::oops::oops::oops::oops:

Αρτζιιιιιιιιιιιιιιιιι τι κάνετε;;;;; :D:D:D:D:D

Λενα συμπεθέρα θα κάνεις 3 παιδιά;;;;; :shock::shock::shock::shock: Μπράβο ρε θηρίο... :lol::lol::lol:

Ψηλέγκω τι νέα;;;;Η τσαχπίνα;;;;

Νατασααααααααα δεν έχω βρει ακόμα το βιβλίο της Πατσούρου να στο στείλω καινούριο... :oops::oops::oops::oops::oops::oops: Τι κάνετε;;;Οι ζουζούνες καλά;;;

Λενάκι μου είσαι καλύτερα σήμερα;;;Εχεις επιλόχειο ε;;Εγώ τώρα πετάω..Στην Ιω ήμουν χάλια... :?:?:?:? Ελπίζω να περάσει σύντομα...

Αθηνά είσαι απλώς ηρωίδα..Προσκυνώ...

Νατασούλα ετοιμάζετε δωμάτιο;;;Τι ωραία... :D:D:D:D:D

Μαγδούλα καλωσόρισες και πάλι... :D:D:D:D Υπομονή..Είναι θέμα παιδιού τελικά... :roll::roll::roll::roll:

Μιτσάκι ελπίζω να πάνε όλα καλά με τον αντρούλη σου..

Χρύσααααααα κοντεύεις κι εσυ ρε.... :shock::shock::shock::shock::shock: Αντε με το καλό... :D:D:D Ο Φοφος;;;;;

Δε θυμάμαι τίποτα αλλο.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Α!!!!!Χθες έβγαλα για 1η φορά τη μικρή βόλτα... :oops::oops::oops: Πήγαμε στο mall, αλλάξαμε 2 ζευγάρια παπούτσια της Ιως και ήπιαμε και καφέ...Η μικρή δεν άνοιξε τα μάτια της όσο ήμασταν έξω... :D:D:D Κοιμόταν...Κι ευτυχώς γιατί δεν είμαι έτοιμη ακόμα για δημόσιο θηλασμό... :oops::oops::oops::oops::oops:

Αυτάαααααα!!!!!!!!!

Σας φιλώ όλες γλυκά στη μούρη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ δε σας είπα...Έχω ενθουσιαστεί....

Στην Ιω είχα πάρει 16 κιλά, είχα χάσει 3 και τα άλλα 7 τα έχασα σε ένα χρόνο..Τα 6 δεν τα έχασα ποτέ... :cry::cry::cry::cry::cry:

Τώρα πήρα 13 κιλά και έχω χάσει ήδη τα 7.... :D:D:D:D:D:D:D:D Λέτε να οφείλεται στο θηλασμό;;;; Προσέχω λίγο κιόλας...Αλλά ρε κορίτσια..Έχω ξεπρηστεί πολύ.... :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Γωγουλα μου, πολυ χαίρομαι να διαβάζω πως τα πας! Βγηκες μωρή σουρτουκο δεν αντεξες ε;; Αχ πόσο θα Ηθελα να δω το κουκλακι σου! Μπράβο και με τα κιλά βρε θηρίο!

Το Σισσακι μας έστησε, ελπίζω να είναι οκ..

Αύριο παραλαμβανουμε το Νέο μας τούτου!! Επιτέλους θα πηγαίνουμε παντού χωρίς άγχος! Είναι ένα Toyota matrix .. Είναι αυτόματο.. Έχει οδηγήσει καμία σας; Είναι πιο εύκολο λένε.. Αν και εγω θα κάνω καιρο να το οδήγησω κανονικά αφου το δίπλωμα μου δεν ισχύει εδω.. :-s/:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!!!

Αχ συγγνώμη που σας έστησα, αλλά ήμουν στη μαμα μου και είχε κάποιο πρόβλημα το ίντερνετ της αδερφής μου. :? Πριν 40 λεπτά γύρισα στο σπίτι και επειδή είμαι φάουλ, θα ανεβάσω τώρα τις φώτος και θα τις αφήσω όσο χρειαστεί να τις δείτε όλες! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

=))=))=))=))=))=)):ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Γιατι τον εχουν παρασημοφορήσει τον φλώρο? Η ειναι το μαρτυρικό του γάμου??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γελασααααα!!!Να σας πω κ εγω ενα "ανεκδοτο" να γελασετε?Οταν σκεφτομουν τη διαφορα ηλικιας Αννυ-Μαρκελλας δεν μετρουσα απο τον Αυγ(γεν Αννυ) μεχρι τον Δεκεμβρη αλλα το αντιθετο!Γιαύτο δεν μου βγαιναν οι μηνες! :)):))L-)L-)L-)L-)L-) Μα ποσο ηλιθια???????????????????????????? :lol::lol:

Αφρο τελεια ιδεα!Γτ οταν παλιοτερα ελεγε η χρυσα για γκοφρετες δεν ειχα το σιδηρο κατα νου!Τωρα ομως?χαχα

Νατασουλα εγω το φανταστηκα το δωματιο με διαστημοπλοια ψηλα(κοντα στο προσκεφαλι του Μ)στον ουρανο και στη "γη" κατι πιο...γηινο!

Γωγουλα τι καλα τιιιι καλα!!!Τα πας τελεια κ βγηκες και βολτα και εχεις κ σουπερ διαθεση κ χανεις κ αβερτα τα κιλα! :D:D:D:D:D:D

Την ερωτηση δεν την καταλαβα?Αλλα θα σου εξηγησω τι σου συμβαινει! :D

Τα μεμε σου πρηστηκαν γτ κατεβηκε το γαλα κ αυτα δεν ηταν μαθημενα στο να ελεγχουν τετοιον πανικο!Τωρα θα σου παιζουν παιχνιδακι "αδεια φουσκα-τιγκα φουσκα" για κανα μηνακι ακομα κ μετα θα ηρεμισουν κ απλα θα κανουν τη δουλεια τους! ;):lol:

Η Θηλη σου παραμενει ερεθισμενη γι'αυτο και πονας για λιγα δευτ.επουλωνεται ομως κ σε λιγο θα ειναι οκ...!Και η πληγουλα θα κλεισει!Υπομονη λιιιγο ακομη!

Ερη κ εμεις αυτοματο θα παρουμε...Δεν θα το επελεγα αλλα εχω οδηγησει και ειναι...Οκ!Λιγο ξενερωτο αλλα..δε βαριεσαι? :lol: Αντε να παρεις κ εσυ διπλωμα!και σιδερενιο το τουτου!

Ιουλια μου εισαι απιστευτη στο εχω πει<????Με τις φραουλες λεω!!!! :lol::lol::lol: Δε φτιαχνεις κ καμια κιμαδοπιτα-χωρις τυρι) να φαμε??? :lol:

Λεναρα ηρθε ο Τ???Φρονιμα εε? :lol::lol:

Μαγδα εγω εφτασα στα ορια..Οπως το λες...Την θηλαζα κ απο μεσα μου εβριζα την τυχη μου....Χτυπουσα το κεφαλι μου στο...μαξιλαρι(ευτυχως),...και σημειωνω πως δεν ειχε πολυ πιπιλισμα η φαση αλλα 6-7 ξυπνηματα απο τις 12-7με 8!Ειπα...Τελος!Οριο οι 3 φορες..και σιγα σιγα μειωνω...Απο μονη της ξυπναει πλεον μονο 1-2...Χθες-ελπιζω κατ'εξαιρεση- 3ή 4 αλλα οκ...Και πλεον ξεκουραζομαι...Ισως δεν εκανα απολυτως τιποτα για να συμβει αυτο...Ισως ομως ενιωσε πως ειμαι αποφασισμενη...και να σου πω οτι δεν εκλαψε...Ελαχιστα...Πιο πολυ γκρινιαζε...Αλλα με χαδια κ μπιρι μπιρι...Κατι γινεται...Νομιζω!!!!!!

Αντε Σισσιω!!!!Γρηγορα λεμε!!!! :P:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...