Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.40 - Ηρθε η Ζιζελ!!!!!


Recommended Posts

Αργυρώ τι έγινε με τα δόντια του Λουκά πέσανε?

Για τα κουλουράκι με σοκολάτα που είπες εγώ τα κάτω σε σχήμα πέταλο και μετά βουτάω τις άκρες σε λιωμένη κουβερτούρα γίνονται τέλεια :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κατα τις 4:30 με 5:00 το μεσημέρι. :P

αμάν βρε εκείνη την ώρα θα πάω να πάρω τον Λ. από το σχολείο, παρακαλώ φρόντισε και για μένα μαζί με την Νατασούλα!!!! :lol::lol::lol:;;);;);;);;);;)

δεν έπεσαν ακόμη τα δοντάκια, άστα να πάνε.....κανένα σχόλιο!!! X(X(X(

ωραίο μου φαίνεται ότι θα γίνει το δωμάτιο!!! :D

πάντως το νυφικό ήταν και γ@@@@ώ!!! :lol::lol::lol::lol: το είδα :lol::lol::lol:

αστεία αστεία δεν είναι και άσχημα να είσαι η βασίλισσα μιας χώρας, αφού βρίσκεις χαζούς να σου πληρώνουν όλα τα έξοδα και την πολυτέλειά σου και να σε χειροκροτούν κιόλας!!! ;)

πάω να μαγειρέψω, σήμερα θα κάνω τσιζμπέργκερς!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απαγορεύεται λέει να τρώει οστρακοειδή :o:o:o:o:o:o

φοβούνται για δηλητηρίαση για αυτό!!!! :lol::lol::lol::lol:

σιγά μην δεν φάω εγώ τις γαριδούλες μου, τις καραβίδες μου που τόσο πολύ μου αρέσουν!!!! :D

μπορεί να πηγαίνει κρυφά σε καμμιά ωραία ψαροταβέρνα!!!! :lol::lol::lol::lol:

πάντως αν δεν τελειώσει πριν την βασίλισσα το φαγητό της θα μείνει νηστική!!!! :o:o:o:o

και δεν μπορεί να ανοίξει και το ψηγείο!!!! :lol::lol::lol::lol: ....για αυτό όλες είναι αδύνατες!!!! :?

ρε μήπως και να γίνουμε προγκίπισσες? μήπως και χάσουμε κανένα κιλάκι!!!! :crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιω εσυ ομως θα εισαι πιο ωραια νυφη..

ασε που παιρνεις αντρα πολυ καλυτερο απο τον χλεμπονιαρη..

σκεψου οτι του δικου σου του κανει κουκου...ενω αυτουνου σε μερικα χρονια απο το αγχος και την καταπιεση θα του κανει κουκου μονο σε εθνικες εορτες και επαιτιους..και η Βρετανια δεν εχει και τοσες πολλες αργιες :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

εγω ηρεμω..πολυ ενταση..

ο θοδ κοιμηθηκε 11 κ ξυπνησε 7,10

κ θα ξανακοιμοταν αλλα ξυπνησε κ το μωρο κ θελαν κ τα δυο γαλα οποτε ο θοδ ξυπνησε για τα καλα..

ετσι κ γω.. :?

μεχρι να τον βαλω μπυφαν παππουτσια να ντυθω εκανα ενα κεφαλι ναααα κ ηθελα να παω για καφε στη ξαδερφη μου κλεινω τη πορτα κ περνω λαθος κλειδια..κ δε ειχα κλειδια για να μπω οταν γυρισω..παω ξαδερφη κ ευτυχως η δουλεα του αντρα μου ειναι στο 15 λεπτο κ ηρθε κ με τα δωσε.ουφφφφφφφφ

παμε εκει το μικρο να γκαριζει να μη θελει τιποτα..

ουτε μεμεουτε πιπιλα τιποτα..

κεφαλι ναααααααααααα

ε μετα απο ωρα αποφασιζω να φυγω..

χεζεται ο θοδ παω να το αλλαξω κ αυτος αρχισε τα καψωνια..να φευγει κτλ

ο μιρκος να ουρλιαζει στο καναπε κ γω να προσπαθω να αλλαξω το θοδ

ωσπου τον φωναξα το θοδ τοσο πολυ που μου εφυγαν τσισα στο βρακι :oops::oops::oops:

ηρθαμε εδω..σπιτι δηλ κ μετα απο λιγο με λεει ο θοδ να κοιμηθει :shock: (εμ κομματια ειναι)

ουαουυυυυυυυυυυυυ

κ τωρα κοιμαται

ο μικρος ειαι περιεργη ποσα κιλ ειναι

εμ κανει μικρα γευματα εμ δε τρωει κ συχνα

εχω μαθει απ το αλλο που τον ειχα ολο στο μεμε κ μου φαινεται καπως

θυμαμαι ελεγε η αργι οτι ο λουκας ςκανε 10 λεπτα κ δε μπορουσα να το φανταστω

επισης του μικρου καταλαβα οτι δε του αρεσει το αυτοκινητο..το καθισματακι δηλ.τον βαζω κ ουρλιαζει

σορυ για τοπρηξιμο? :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θυμαμαι ελεγε η αργι οτι ο λουκας ςκανε 10 λεπτα κ δε μπορουσα να το φανταστω

όχι ο Λουκάς, η Ρεβέκκα έκανε 10λεπτα! το σύνολο 20 λεπτά δλδ και ο ΛΟυκάς 1 ώρα!! μισή από το ένα μισή από το άλλο!!! :D

Θουλάκι θα σε συμβούλευα να χαλαρώσεις και να ηρεμήσεις ..... με το να φωνάζεις η κατάσταση γίνεται χειρότερη......αν είσαι εσύ ήρεμη θα είναι και τα παιδιά (πάντα μιλώ από προσωπική εμπειρία!)

Σισσιώ υπάρχουν πολλά ωραία νυφικά, και εκείνης ωραίο, αλλά και το δικό σου!!!! :D:x

επίσης εκείνη είναι άβυζη και το μπούστο έχανε!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια ο Λιαγκας ειναι κομπλεξηκος η μου φαινεται;;;;

απαπαπαπαπαπ...το κακια ειναι αυτη!!!!!

Θουθου εχει δικιο η Αργη...χαλαρωσε..ηρεμη μαμα..ηρεμο μωρο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα!

Η Αννυ ειναι στο κρεβατακι της και τραγουδαει!Που κ που φωναζει και μαμαααα!!!!Α΄λλα νομιζω θα κοιμηθει μονη της(μετα απο 2 θηλασμους βεβαια!) :D:D

Θουλακι μου κουραγιο!Σε λιγους μηνες ολα θα ειναι καλυτερα!Κρατα γερα αγαπη μου...Ηδη τα καταφερνεις πολυ καλα!Βαλε κ καμια πανα-βρακακι για καλο κ για κακο ομως! :lol:

Βενετια σε νιωθω...Κ εγω στη θεση σου(οσο λογικα κ αν σκεφτομαστε) θα εκανα το ιδιο...Θα εκανα ακριβως οτι λεει ο παπαβ. να ΜΗΝ κανουμε! :oops::lol: Και βολτες με τα ταπερακια στο χερι,και τραγουδακια-βιντεακια κλπ...Αλλα καπως πρεπει να αποβληθει το αγχος μας...Το δικο σου ειναι πολυ μεγαλυτερο...Κατι να γινει...

Σισσιω αναμενω φωτο!!!!Θα εισαι τελεια κ ασε εμας να λεμε η καθεμια τα δικα της!

Ειναι σιγουρο οτι θα νιωθεις θεα! ;):D

Νατασακι μου αναμενω νεα απο το πικνικ κ τις εκκλησιες!Τις λατρευω τις γοργονες σου κ τις καμαρωνω κ εγω μαζι σου!!!

Γωγουλα που εισαι?Θηλαζεις παλι??? :P

Νατασουλα θα σου προτεινα να βαψεις γαλαζιο ή μπλε το ανωτερο τμημα του τοιχου και προς τα κατω (πχ σαν της χρυσας) καντο απαλο πρασινακι ή κιτρινακι <>..πανω τα αυτοκολλητα του διαστημ. και κατω μπορεις να βαλεις κατι σε φαρμα ή σε παιδακια-κουνιες κλπ...!

Καφε ποτε θα πιουμε? :)

Επανερχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολες!

τι κανετε?

δεν εχω διαβασει!

ποια θα μου κανει περιληψη?

συμπεθερα..............?????????????????????

πηγα χθες τη μαμα μου στο γιατρο....το ποδι χαλια!

της εβγαλε την επιδεση και της ειπε να κανει παγοθεραπεια....και τι εκανε σημεα η εξυπνη(δεν ειχα γυρισει απο τη δουλεια) εβαλε την παγοκυστη επανω στο ποδι χωρις πετσετα....εκανε ψυχρο εγκαυμα!

ηρθε ενα κουριερ και δεν χτυπησε καν το κουδουνι η χτυπησε αλλο....

μου αφησε σημειωμα....ουτε ξερω τι ειναι!

νυσταζω θα παω να κοιμηθω λιγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια .

πηγα στον γιατρο σημερα ...πολυ αναμονη γιατι το ετυχε η προηγουμενη να εχει καποιο θεμα και τρεχανε ....

ο μικρος ειναι καλα 3 κιλα ,μου ειπαι οτι χαιρετε πολυ που εχω πολλες συσπασεις και να μην γενησω την τεταρτη γιατι δεν μπορει :lol::lol::lol::lol::lol: δεν μπορει να μου πει απο τωρα ποτε πανω κατω γιατι πρεπει να βαλει χερι και δεν θελει ακομα.σε 2 ευδομαδες θα κανω καρδιοτοκογραφο ...αν δεν εχω γεννησει .

αυτα ,πολυ καλα ολλα ,εκεινη η εξεταση που με φοβισε ειναι πολυ θετικη και μου το εξηγησε καλα .

παντως μιλωντας με τις νοσηλευτριες οσο περιμενα εμαθα οτι οι καισαρικες ειναι ασυλιπτα πολλες και το κοροιδευανε και αυτες ....γεννες κανονικες εχει πολυ λιγες ....δεν μπορουνε ουτε την πρακτικη τουσ να κανουν οι φοιτητες γιατι πρεπει να συμπληρωσουν καποιο αριθμο φισιολογικων τοκετων και δεν υπαρχουν !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια σου ελλειψε ο καφες?θες να πιουμε μαζι? :P

σταματησε να χτυπαει ο αλεξ?εμεις καλυτερα..απλως παει κ το ξυπναει :lol:

νατασα φαγατε τους κεφτεδες? ;););)

α οταν βλεπουν τη γοργονα μου να τους λες..τον βρηκαμε το γαμπρο..δε τη δινουμε :lol::lol::lol:

ερη κ γω δε ξερω να βαζωκαθισματακι αυτοκινητου :oops:

ελπιζω να το εχουμε σωστα

νατασουλα μουαυτοκολλητα με θεμα διαστημα εχει το τζαμπο νομιζω..κ γω εχω με αλλα θεματα στο τοιχο μου..ειναι γαματα..να με πεις αν θες ;)

βενι μου ευχομαι να κανεις τη κορη..ελα...ψηστον..πες μονος θα μεινει ο φιλιππακος?

οσο για το φαι..αχ δε ξερω ρε..ναι δε ειναι σωστο το ανταλλαγμα...μα κ νηστικος δε θα ζητησει φαι?

ρε λενα..δε στο λεω για να σου τη σπασω..πιστευω αγορι θα κανεις :oops::oops::oops::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x

πως καταλαβαινεις αν εχεις σκληρο νερο?

κ γω εχω ταμπλετες

αα ασχετο..η ξαδερφη εχει γιο 30 μηνων κ ακομα του δινει που κ που κρεμες εμποριου :shock:

κ απο μπιμπερο νερο :shock:

χρυσα εγω οταν ειχα ενα καθισματακι το ειχα στο πλαι..δε το σκεφτηκα για μεση :roll:

αναστασια θα σε πω κ γω για το επσα..κ γω με αυτο το προγραμμα παω εδω κ 2 χρ..οταν βγει θα ενημερωσω ;)

αργι ποιος κατηγορητε για δολοφονια νταιανας? :o

επισης..γτ οοοολοι στα κεφαλια τους φορανε ενα κουβα?ελεοςςςςςςς..μα τι καπελα..ιδιως η ανιψια..απαπα

το πρωτοκολο τι λεει?μενουν μαζι? :o

οσο για το φαγητο εμενα επρεπε να παρει..μεσα σε 3 λεπτα τρωω κ πλενω κ τα πιατα..αληθεια :D

η μαυρη ζαχαρη προκαλει τυφλωσει :?

παναγιωτα περαστικουλιααα..κολλησε το μωρο? :roll::roll:

σισσιω τα φιλια μουυυυ

θα εισια θεαααααααααα

δε τ αδιαβασα ολα..θα συνεχισω το βραδυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Πήζω...

Δεν είμαι στα καλύτερά μου γιαυτό δε γράφω... Είμαι πολύ πιεσμένη και αγχωμένη με την παρουσίαση και ξεσπάω με το παραμικρό. Δε με αντέχω άλλο...άντε δυο εβδομάδες έμειναν...

Η Μαρκέλλα με "βοηθάει" όσο μπορεί με το να μην τρώει και να μην κοιμάται :evil: Ειδικά με τον ύπνο έχει ξεφύγει τελείως. Χτες πήγε 11 για να κοιμηθεί :shock: Αυτή, που πριν από λίγους μήνες κοιμόταν 7μιση με 8...

Νομίζω έχει πάθει σύγχηση με τη μέρα που έχει μεγαλώσει τόσο... Νυχτώνει πλέον μετά τις 10 και ξημερώνει κατά τις 5.00... Τι θα γίνει σε λίγο που δε θα νυχτώνει καθόλου? Θα τον κόψουμε τον ύπνο? :?

Βένη σε καταλαβαίνω απόλυτα και αυτές τις μέρες κάνω τα ίδια. Ό,τι μπορω για να φάει μια-δυο μπουκιές... Αφού αν δεν κάνω, απλώς δε θα φάει.

Θούλη τέλειες οι φωτό των παιδιών με τα ίδια ρούχα!

Καθόλου δε μοιάζουν πάντως...

Αργυ και Αθηνά μου αρέσατε πολύ! Όμορφες και χαμογελαστές!

Δημητρούλα ελπίζω να μην έχει απολύτως τίποτα ο αντρούλης!

Ούτε σοβαρό ούτε μη σοβαρό!

Σισσιώ το νυφικό έχανε απίστευτα επειδή δεν ήταν στα μέτρα σου. Είναι όμορφο νυφικό και όταν το φτιάξουν στα μέτρα σου θα είναι τέλειο! Και τα παπούτσια μου άρεσαν!

Εγώ λέω πολλές φορές στον καλό μου ότι έπρεπε να είχα παντρευτεί τον πρίγκιπα του θρόνου που πήγε και παντρεύτηκε εκείνη τη μπαρόβια :lol:

Εδώ γενικώς ασχολούνται πολύ με τη βασιλική οικογένεια, με τις διάφορες εκδηλώσεις τους, γιορτές, γάμους κτλ....Πολύ χαζά τα βρίσκω όλα... Ζούνε στην κοσμάρα τους...

Αναστασία τον καθιερώσατε το μεσημεριανό ύπνο μόνη της? Τι καλά!

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μπορουνε ουτε την πρακτικη τουσ να κανουν οι φοιτητες γιατι πρεπει να συμπληρωσουν καποιο αριθμο φισιολογικων τοκετων και δεν υπαρχουν !!!

:shock::shock::shock:

Τι εξέταση σε είχε αγχώσει?

Μπράβο που όλα είναι τόσο καλά :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ σας ευχαριστώ πολυ ρε φιλενάδες!!! :x:x:x:x

Όλα του γάμου δύσκολα και η νύφη... άντε μην πω... :oops::oops::oops:

Είστε Θεες!! Θυμήστε μου να σας ανεβάσω και γω όταν το χρειαστείτε!! :D:D:D

Αχ ρε Θουλάκι τόσο πολύ φώναξες...; :cry::cry::cry:

Άντε μωρε τον Θοδωράκο σου...; :roll:

Χρύσα ξεκωλιάστηκα στο γέλιο! :lol::lol::lol:

Άφρο μπράβο που πάνε όλα καλά!

Τον Ροσολυμο τον έχεις δει;; Πρέπει να τον προσεγγίσω κάποια στιγμή... :roll:

Μάγδα κράτα γερά!! Σε δύο εβδομάδες θα έχει τελειώσει η πίεση! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο τελεια!!!

Ξεκιναω και εγω σε λιγο για τον γιατρο γιατι ειναι στην αλλη ακρη της πολης και εχω ραντευου στις 16:40..

σημερα που θα ειμαι μονη μου εχω να συζητισω πολλα...

αχ παιδια..θα νομιζει ο ανθρωπος οτι τον μπερδεψα με τον ψυχολογο

Νατασουλα εγω λεω να βαψεις γαλαζιο το πανω μερος ...και κατω δεν ξερω ...αλλα πανω αμα θα βελετε διαστημα..εχει η κοσι κορνερ κατι τελεια αυτοκολλητα

τα εχει βαλει η κουμπαρα μου στο δοματιο του μεγαλου...

ειχε κανει αυτο

http://www.cosycorner.gr/products/detai ... =gr&id=821

με ανακατα αυτα

http://www.cosycorner.gr/products/detai ... =gr&id=850

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ σας ευχαριστώ πολυ ρε φιλενάδες!!! :x:x:x:x

Όλα του γάμου δύσκολα και η νύφη... άντε μην πω... :oops::oops::oops:

Είστε Θεες!! Θυμήστε μου να σας ανεβάσω και γω όταν το χρειαστείτε!! :D:D:D

Αχ ρε Θουλάκι τόσο πολύ φώναξες...; :cry::cry::cry:

Άντε μωρε τον Θοδωράκο σου...; :roll:

Χρύσα ξεκωλιάστηκα στο γέλιο! :lol::lol::lol:

Άφρο μπράβο που πάνε όλα καλά!

Τον Ροσολυμο τον έχεις δει;; Πρέπει να τον προσεγγίσω κάποια στιγμή... :roll:

Μάγδα κράτα γερά!! Σε δύο εβδομάδες θα έχει τελειώσει η πίεση! :x

ΑΚΟΜΑ??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδουλι μου τοσο καλα με τον υπνο-φαγητο εε???Μηπως να ερθεις συντομοτερα στην Ελλαδα που θα νυχτωνει στις 9+ κ θα ξημερωνει στις 7? :P

Εγω στο εχω πει εχω γινει λιγακι πιο σκληρη αλλα η Α ειναι 5 μηνες μεγαλυτερη απ'την Μ... :?

Δλδ οταν ξυπναει πανω απο 3-4 φορες ακουει μονο "σσσσς νανι" και αν τοοοοσο πια κλαιει την παιρνω απλα μαζι μου χωρις στηθος....Εβαλα ενα "οριο"....Δε γινοταν αλλιως...βεβαια δε σου λεω να το κανεις!

Τελικα οχι..δεν κοιμηθηκε μονη της...Και φυσικα ΔΕΝ το εχουμε καθιερωσει!Το αντιθετο θα'λεγα!Δεν θελει καθολου το κρεβατακι της κατα το μεσημερι αλλα τη νυχτα δεν φερνει καμια αντιρρηση... :?

Αφρο μπραβο για τον μπεμπη!!!

Φιλια κ στις υπολοιπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δεν τον εχω δει .

ενασ δεικτησ πηκτικοτητας του αιματοσ ηταν ανεβασμενοσ αλλα μου ειπαι οτι ειναι καλο πολυ καλο γιατι αυτο δειχνει οτι δεν θα εχω αιμοραγια μετα τον τοκετο και παντα ΠΡΕΠΕΙ να ανεβαινει στην εγκυμοσυνη ....το κακο θα ηταν αν τριπλασιαζοταν ....

κοριτσια μακρια απο καποιον αναστασακη .....μα 30 ραντευου σημερα και τα εστεισε (τους λεει ολους 10,30 και ερχετε οποτε λαχει) και μετα τα ξεπετουσε μεσα σε 3-4 λεπτα ....και δεν θυμοταν τους ασθενεις του !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες μου!!

το απογευμα ερχεται τελικα ο τολης!!! :D:D

εκλεισα ραντεβου για τον γιατρο τελικα την τριτη, αλλαξα το ραντεβου μου!!!! γιανα δουμε θα δουμε τιποτα?? θα ακουσουμε καρδουλα??? τωρα πρεπει να ειμαι 6 εβδ+4 ημερων, αν τα εχω υπολογισει μονη μου σωστα!

επισης εκανα το σταυρο μουνη μου κ μου εβγαλε αγορι κοριτσι αγορι!!!!!! :lol::lol::lol:

το μονο σιγουρο ειναι οτι θα κανω 3 παιδια :lol::lol::lol:

α ρε βενετια σας πεθυμησα!!!! αντε ποτε θα τα πουμε???

με το φιλιππο τι να σου πω μωρε, ξερω γω... καντου αυτα που θελει να φαει..

πω πω ειναι πολυ δυσκολο παντως, δε μπορω ουτε να το σκεφτομαι..

για τη δυσκοιλιοτητα προσπαθησε να του δινεις χυμους η να πινει πολυ νερο

αχ η ψυχουλα μου που παραμιλαει...

αχ δεν ξερω τι θα εκανα στη θεσ σου παντως..

ιουλια ξεχασα τα γυαλια μουυυυυυυυυυυυυ

ευκαιρια να ξαναβρεθουμε :lol::lol::lol:

χρυσα εγω οταν βαζω κ το καρεκλακι της ιουλιας στο αμαξι μου (που ειναι δυο) ειναι κ τα δυο σωστα τοποθετημενα κ δεν κουνιουνται καθολου

αργυρουλα πρεπει να τελειωνει το φαι της πριν τη βασιλισσα?? :lol::lol::lol::lol::lol:

πω πω καλα ουτε εγω θα ηθελα να ειμαι στη θεση της, δεν τα μπορω αυτα..

καπου διαβαζα χτες οτι στο προγαμιαιο που υπεγραψαν ελεγε οτι σε περιπτωση διαζυγιου τα παιδια θα τα παρει ο πριγκιπας

μπεμπουλης αφου εχεις θεμα με το ζαχαρο να παιρνεις ζαχαρινη

νατασουλα αχ τι καλα που θα κανετε δωματιο!!

τους τοιχους μπορεις να κανεις τους 3 σε γαλαζιο ανοιχτο (ουρανου) κ εναν σε μπλε σκουρο κ εκει να βαλετε τα αυτοκολλητα, ναφαινεται σα διαστημα

θα φαινονται πιο ωραια σε σκουρο φοντο

αχ θουλαρα μου ηρεμησε κοριτσια μου... προσπαθησε τουλαχιστον!!

εισαι ηρωας με ολα αυτα που κανεις!

σισσιωωωωωω φιλακια

εκστασηηηηηηηηηηηηηη το βραδυ κοιμαται μονη της δηλ η αννη????

τελεια βρε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...