Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.40 - Ηρθε η Ζιζελ!!!!!


Recommended Posts

Πολυλογία σας έπιασε, ε; :P

Δεν μου αρέσει που διαβάζω ότι είστε όλες χάλια ψυχολογικά... :( Ανεβείτε παρακαλώ!!! Την υγεία μας να έχουμε και ΟΛΑ τ' άλλα βρίσκονται... ;)

Περί υγείας ο λόγος... ΞΑΝΑευχαριστώ που ρωτάτε, δεν ξέρω ακόμα αν και ποιες εξετάσεις θα κάνουμε, περιμένουμε λίγο... Θα σας ενημερώσω αν μάθουμε κάτι σίγουρο! :x

Και ξανά περί υγείας ο λόγος... Είμαι ΧΑΛΙΑ!!! Απ' το βράδυ, αλλά κυρίως απ' το μεσημέρι και μετά, με πονάει το στομάχι μου, ανακατεύομαι πάρα πολύ, θέλω να τα βγάλω όλα και δεν μπορώ... :? Ίωση; Με πείραξε κάποιο φαγητό; Νιώθω απαίσια πάντως! :ymsick: Πονάει και το κεφάλι μου, νιώθω ότι δε με βαστάνε τα πόδια μου, αλλά δεν μπορώ να ξαπλώσω, γιατί ανακατεύομαι περ/ρο!! :evil:

Όλο καλά νέα είμαι!!!! :?

Σας παρακολουθώ κι ας μη συμμετέχω στη συζήτηση κι ας λέω τα δικά μου!!! :lol:

Σισσάκι μου... :x:x:x

Ξαναμαναστέλνω τα φιλιά μου σε ΟΛΕΣ σας μία-μία!!! :-*

Καρολινάκι, πράγματι, που είσαι; Εμφανίσου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δυστυχως εδω στην ελλαδα υπαρχουν μονο τα μπι σειφ σε αναποδο καθισμα ...εγω τα ειχα διαβασει πριν γινουν γνωστα εδω και ειχα παραγγηλει απο την Σουιδια ...εκει εχουν και απο αλλες μαρκεσ πιο "οικονομικα" αλλα αξιοπιστα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιουλια μου οι ταμπλ. πλ. ρουχων ειναι μονο αποσκληρυντικο.αυτες του πλ.πιατων ειναι κ απορυπαντικο μαζι...

Μαγδα που εισαι??? σε βλεεεπω!!!

Μητσακι μου ευχομαι να μην ειναι τιποτα και επιτελους να χαλαρωσεις κ να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου...Ολα μαζι σου τυχαινουν... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α!για ρουχων μιλαμε!

εγω γιατι βαζω μονο σκονη απορρυπαντικο ,λευκαντικο στα λευκα κ μαλακτικο;;

το αποσκληρυντικο πού μπαινει καλε;;;; :shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το αποσκληρυντικο μπαινει μαζι στη θηκη του απορρυπαντικου και ειναι για να προστατευει το πλυντηριο...Πολλοι το θεωρουν τζαμπα λεφτα αλλα εγω το βαζω...Εχουμε πολυ σκληρο νερο εδω και πιστευω πως αν δεν το εβαζα θα ειχα ηδη πεταξει το πλυντηριο!

Καλα εε??εχουμε ξεφυγει!!!Εχει γινει γλωσσοκοπανα!ολα τα επαναλαμβανει!και ολο "μαμακα" κ "μπαμπακα"!!!!Μου λεει "μαμακα...γκαλια...μωγιο(μωρο)...πατο(παρτο)"!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Ακυρο το γυμναστηριο σημερα...Αυριο ελπιζω!

Σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα παρω κ εγω αν ειναι..το νερο μας ειναι κ εμας εδω πολυ σκληρο..

για τη γλωσσοκοπανα σου! :lol::lol::lol:

ειδες τα σκατουλικα;;εγω παρατηρησα πως ο γιωργος αρχισε να μιλαει περισσοτερο μετα απο επαφη με παιδακια που μιλουν!τα κοιτουσε με θαυμασμο..κ προσπαθουσε να μιλησει κ αυτος!!!

οποτε..νατασα θα μας δανειζεις την ειρηνη;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβάζω, διαβάζω και δεν τελειώνω.... :shock::shock::shock::shock::shock: Πάω να θηλάσω και θα επιστρέψω να τα πούμε...

Τόνια είναι μέρες που δεν πονάω καθόλου και μέρες που πεθαίνω..Όμως σφίγγω τα δόντια, βάζω συνέχεια σπαθόλαδο από χθες και ελπίζω να περάσουν σύντομα...Στην αρχή πονάω φρικτά όταν το πιάνει, μετά μου περνάει... :?:?:?:?:?:?:?:?:?

Μάλιστα, την αριστερή θηλή μέχρι να την πιάσει με δυσκολεύει πολύ, αλλά επιμένω... :roll::roll::roll::roll:

Πάντως με ωράρια πάμε σούπερ..Και με γάλα...

Θηλάζω κι έρχομαι....

Θγ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδα που εισαι??? σε βλεεεπω!!!

Αααααχ σας διαβάζω αποσπασματικά αλλά δεν προλαβαίνω γμτ...

Πολύ δουλειά κι είμαι και τόσο κουρασμένη που μου \ρχεται να βάλω τα κλάμματα...

Πάω σπίτι!

Μπορεί να μπω το βραδάκι...

Φιλιάααααααααα σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οσες γεννησατε δευτερο παιδακι το μεγαλυτερο "πηρε" δωρο στο μικρο η μονο το μικρο "πηρε" δωρο στο μεγαλο ?

σε εμάς δεν πήρε δώρο κανείς σε κανέναν :oops::oops::oops: αν θυμάμαι καλά!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρωτά ο άντρας μου τον Λ.:"θα έρθεις να πάμε για ψώνια στο ΣΜ?"

Λ. "ναι"

Ρ. "και εγώ" και τον χαϊδεύει στο πρόσωπο, έτσι ο άντρας μου δεν μπορούσε να της πει όχι!!!! :lol::lol:

έτσι είμαι μόνη μου και το απολαμβάνω!!!! :ymparty: \:D/ :-bd \M/ :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλεια συμπεθέρα!!! Εγω δεν θα ηξερα τι να πρωτοκάνω.. και τελικά θα έκανα αυτο που λέει η Αφρο.. [smilie=brave.gif][smilie=toothy9.gif]

Ελπίζω να μην με παρεξηγήσει καμια για ο εικονίδιο freedom γιατι την εφαγα λάχανο... :lol::lol::lol::lol::lol::oops::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αναστασι το καρεκλάκι το δέσαμε στα uat του αυτοκινήτου και όχι στις ζώνες.. Ειχε τροπο να το βάλεις και στις ζώνες αλλα δεν τον διαβάσαμε.. Παντως, εδω οταν ο γονιος πάει και αγοράζει καρεκλάκι, η επομενη κινηση του ειναι να πεταχτεί μέχρι την πιο κοντινή πυροσβεστική για να τους το βάλει στο αυτοκίνητο.. Εχουν κάνει ειδική (?) εκπαίδευση γι αυτο.. και αν λάβεις υπόψιν σου ότι στατιστικά το 80 % των γονιών τοποθετεί λάθος το καρεκλάκι στο αυτοκίνητο .. ε καλά κάνουν και τους εκπαιδεύουν...

Ακομη δεν εχει κοιμηθεί.. τα νευρα μου με αυτον τον μαστοράκο... πάω να ον κοψω, ειναι 2.30 το μεσημέρι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιτσακι ευχομαι να μη ειναι τιποτε...τα φιλια μου στη κοιλιτσα..ασε πολυ στα κατω μου ειμαι..

ερη κ μενα πολυ του αρεσει ο μαστορακος..

αργι τι εκανες τελικα/.?χαλαρωσες?

ιουλια κ λενακι πωςπερασατε?ολα καλα?

νατασα γτ δε ηρθες να παρεις τα γυαλια σου?

αυριο θα πατε τελικα?

χιονουλαααααααααααα

καλε που χαθηκες?τοσο τρεξιμο ε?ποτε τελειωνει το βασανιστηριο?

η μαρκελα καμια προοδο?

αφρο εγω πηρα μονο στο μεγαλο κ καλα απο τον μικρο

του το λεγα ενα μηνα πριν..κ ολο το ελεγε κ περιμενε πως κπως το γιαβρι μου

επισης σημερα απο της 5 φορες κακα που εκανε τη μια τη εκανε στο γιογιοοο

επισης βρηκα κολπο πως να κοιμαται ο θοδωρης παραπνω..

ξυπναει ως συνηθως 6 τον περνω κρεβατι θηλαζω κ ξανα κοιμαται

κ το μεσιμερι χτυπαει 2ωρο

μολις εφαγα 11 τυροπιτακι κ παω να φαω κρουασανακια..

ρε γωγω..ποσο παραξενο μου φαινεται που μιλας για θηλασμο :lol::lol::lol::lol::lol: αληθεια :oops: 7

ααααααααααααα

ακομα βλεπειε τη ιω γιγαντα?εμενα για κανα μηνα ολο αυτο ελεγα..

ειδικα αν κανεις κ καλα οτι θηλαζεις τη ιω να δεις εκει κεφαλα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Είμαι ένα χώμα και μισό!

Έβαλα το νυφικό και δε μου αρέσει καθόλου! :cry::roll:

Δε σας βάζω φώτο, είναι άθλιο! Όταν θα στενευτεί στα μέτρα μου θα φτιάξει, αλλά εμένα μου έχει κολλήσει το άλλο, εκείνο που σας είχα βάλει και δεν το θέλατε κακούργες!!! :twisted::evil::evil::evil::oops:

Θα τα πούμε αύριο!

post-5342-13873936910643_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Grousi περαστικα σας! :(

ιωσουλα,ε;;γρηγορα να συνελθετε μαμα κ κορη! :)

θουλιτσα μου ακομη δεν εισαι καλα;;;!!γιατιιιιιιιιιιι;;;

με τη Λένα περασαμε πολυ ωραια!ηρθε κ η ξαδερφουλα μου με τον ανιψιο μου κ παιξαμε μια χαρα!!

Γωγουλα πολυ χαιρομαι που σε βλεπω να τα πηγαινεις τοσο καλα με το θηλασμο!μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!ημουν σιγουρη πως αφου το εβαλες στο μυαλο σου,σιγα μη δε τα καταφερνες!εισαι μια πεισματαρα εσυυυυ!! ;):lol::lol::lol::lol::lol::x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

κοριτσια παω να κλεισω τα βλεφαρακια μου!κουτουλαω κ παλι!

ονειρα γλυκα σε ολες!

η καρολ κ η βενη χαθηκαν.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισσιω πανεμορφα προσκλητηρια

το πρασινο χρωμα θα παιζει στο γαμο?

οσο για το νυφικο δε σε πιστευω..δε ειναι στα μετρα σου κ προπαντων δε ειδια βαμενη περιποιημενη,.,οποτε μη σκας..κουκλαρα θα σαιιιιι

ευα :( πηρε φωτια ο πωπος?

περαστικα ρε κοριτσαρα... :)

ιουλια :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα !!!

θου εγω δεν του εχω πει τιποτα για δωρο .

τις τελευταιες μερες του λεω οτι σε λιγες μερες θα βγαλουμε το νινι απο την κοιλιτσα και το καμαρι μου μου φερνει συνεχεια το παραμυθακι που του πηρα και μου δειχνει 2-3 συγκεκριμενες σελιδες (2 που ειναι το παιδακι μ το αδερφακι και μια η μαμα φουσκωμενη και το παιδακι παιζι μονο του ) και μιλαμε για το δειχνουν οι εικονες .

ποιο βρε σισσακι ?αν το θες τοσο προλαβαινεισ ακομα .

τελεια τα προσκλητηρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισιω,απο που το ειχες παραγγειλει????????κι εγω στην πρωτη προβα ειχα απογοητευτει αλλα μετα το φτιαξαμε!!!!!!!

lacky-lacky,καλη ξεκουραση!!!!!!

θουλακη,ασε....η κοιλια μου με ποναει πολυ....υποθετω και τη μικρη γιατι το πρωι εκλαιγε και μετα την πηγε μυκονιατικο...... :P:P:P:P:P:P:P:P εσυ τι εχεις κουκλα????????

αφρο,καλα το εχει παρει για το αδερφακι!!!!!!μπραβο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλάκι ναι ο στολισμός θα είναι σε λαδί- χρυσό και τα λουλούδια θε είναι η ελιά και τα λευκά τριαντάφυλλα.

Άντε βάζω και το νυφικό, αλλά για λίγο. Θα το βγάλω μετά.

Από το προνόβιας το αγόρασα, αλλά ήθελα να βάλω ένα άλλο που δεν άρεσε σε κανέναν παρά μόνο σε μένα... :cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισσιω τα παππουτισα δε μαρεσαν γτ ειναι του γουστου μου..εγω ειμαι του πεδιλιου :lol:

αλλα εγω πιστευω σε σενα..θα σαι κουκλα

σισσιω παντως ασχετο αλλα το χεις...σου παει ο γαμος..

κοιτα νομζιω λιγο σε παταει το στηθος'΄/? :?:?

κ γνωμη μου παντως ειναι να παρεις το αλλου ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ

αλλα δε το ειδα να σε πω τη γνωμη μου :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραιο ειναι βρε κοριτσι!!!!!!λιγο στενεμα θελει!!!!!!!!που να εβλεπες πως ημουν εγω στη πρωτη προβα!!!!!!!η αδερφη μου γελαγε!!!!!!! :P κι εμεις ελια ειχαμε και πορτοκαλι τριανταφυλλα!!!!το αλλο πως ειναι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...