Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.40 - Ηρθε η Ζιζελ!!!!!


Recommended Posts

Αφρο μου εξαρταται~!!!!

απο το ποσο γκαντεμω εισαι!!!

Αλλα γεννικα νομιζω οτι δε θα γεννησεις....νομιζω θα γεννησεις κοντα στις 38 ευδομαδες.. και θα το φτυσεις σαν κουκουτσι!!!!

Φυσικα αυριο που εχεις γιατρο θα δει και αυτος αναλογα τι γινετε και φανταζομαι οτι θα μπορει να κανει μια πιο αξιοπιστη προβλεψη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Απαπαπ..καλα ειναι απιστευτοι...

στο δρομο θα γεννησεις αμα σε παει στα Τρικαλα..

ελεος δηλαδη..αλλον δεν εχουν να αντικαταστησει τον αντρα σου;;;;..

ειναι αναγκη ντε και καλα να παει αυτος;;;;...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρε Αφρο δε νομιζω να γεννησεις τοσο νωρις... :roll: Λογικα εχεις 2 εβδομαδες ακομη..Και οι στατιστικες με τη φετινη φουρνια λενε οτι θα παει μετα τις 40!!! :lol::lol::lol:

Καλα μη σχολιασω για τη παπαρια που ειπαν για τα Τρικαλα!!!!!!! :evil::evil::evil:

Χρυσα ευχομαι να ειναι και το 2ο το ιδιο ευκολη περιπτωση οπως ο φοφος!! ;) Με το καθισματακι κι εγω προβληματιζομαι γιατι οταν ερθει η ωρα να μπει η μπεμπα στο μεγαλυτερο,ο Αλεξ θα καθεται ακομη εφοσον ειναι μεχρι τα 4...μαλλον θα ξανασκασω τη 250αρα να παρω και 2ο το ιδιο..καλα δε το συζηταω γιαυτο που λεγατε για τα φτηνα καθισματακια...50 ευρω;;;;;με τιποτα!!!! :o προτιμω να κοψω χιλιες αλλες μεριες,αλλα με την ασφαλεια τους δε παιζω ρε παιδια... :?

Αργυ αυτο κανω με τη μικρη!!καθομαι και της μιλαω και της λεω "γιατι αγαπη μου δε θελεις το βυζακι της μανουλας που ειναι τοσο καλο και εχει ζεστο ζεστο γαλατακι και μυριζει ωραια(ελπιζω :lol: ) κλτ κτλ" κι αυτο το σκατο με κοιταει με ενα υφος σα να μου λεει "δε με χεζεις ρε μανα κι εσυ και τα βυζια σου!"..ενιοτε(αν δεν εχει ζοριστει πολυ) μου γελαει κιολας σα να μου λεει "ναιαιαια λεγε εσυ κι εγω σε γραφω!" :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο δεν βγάζεις άκρη, ειδικά αν έχεις περίεργο προϊστάμενο!!!! :? .......

δεν μπορεί να πάρει άδεια τις πιθανές ημέρες τοκετού?

ακούστε τι θα σας πει και ο γιατρός και νομίζω ότι το καλύτερο είναι η άδεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια :lol::lol::lol::lol::lol:

εμείς επειδή τα παιδιά έχουν 3 χρόνια διαφορά δεν χρειάστηκε να αγοράσουμε καινούργιο για το μπουμπούκι, μόνο για τον Λ. και μας το πήραν τα πεθ......και πάλι θα αγοράσουμε για τον Λ. αυτό που κάθεται μόνο και θα δώσουμε το τωρινό του Λ. στην Ρ.!!! δλδ η κοπελάρα μου όλο μεταχειρισμένα θα έχει!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα...Τονια μου αρεσουν πολυυυυυ οι διαλογοι σας!!!!!!

Ειλικρινα...απιστευτο ειναι!!!

ο Χριστοφορος παλη ορμουσε στο βυζη σαν λυσσασμενο..και μουγκριζε....χεσμενο το ειχε το μπουκαλι..

αν και το δεχτηκε ευκολα- μονο ενα συγκεκριμενο τυπο της κικο που μολις ειχε κυκλοφορισει και δεν το εβρισκα παντου..μας ειχανε κανει 2 μπουκαλαι δωρο στο μαιευτηριο μια φιλη μου- οταν ηρθε η ωρα να πινει περισσοτερο απο μπουκαλι παρα απο στηθος...εγινε ακομα πιο λυσασμενος...με το που με εβλεπε κατεβαζε μπουζες και μουγκριζε....

αλλα παιδια..ειχε τοσο τελειο βλεμμα...πωπω..

μακαρη να ειναι ετσι ευκολος ο θηλασμος..δηλαδη να πιανει να μη με πληγωσει να τρωει καλα και να παιρνει βαρος..οχι τιποτα αλλο γιατι καλοεμαθα και αμα αρχισουν τα δυσκολα...δεν γλυτωνετ ετη γκρινια μου με ΤΙΠΟΤΑ!!!!

Για το καρεκλακι δεν ξερω...ειλικρινα..ειχα ψαξει παρα πολυ, ειδα πολλα καρεκλακια...κουβαλισα και τον μικρο στα μπεμπε χομ για να καθησει σε μερικα...

κοιτουσα πλεων την ομαδα 9-36 και οχι 15-36 γιατι ο μικρος δεν ειναι ουτε 14 κιλα ακομα αλλα δεν εχω περιθωρια..πρεπει να παρω αλλο καρεκλακι...

εχω το μικρο το κοχυλι που το λεω αλλα το αμαξι μου ειναι μικρο και μαζι με τη βαση τα δυο καρεκλακια ειναι υπερβολικα πολυ κοντα...

οποτε καποια στιγμη...η τον Μαιο η το αργοτερο αρχες Ιουνιου θα παρουμε και το Recaro για να γυρισουμε παλη το κικο αναποδα..

δεν ξερω ισως να ειμαι εγω ιστερικια στο θεμα καρεκλακι...βλεπω πολλους απο τον περιγερο μου που δεν πολυσκοτιζονται για αυτο το θεμα και ομολογω πως πολλες φορες αναρρωτηθηκα μηπως ειμαι υπερβολικη..αλλα η προωπτικη να παθει το παιδι μου την παραμικρη γραντζουνια εξαιτιας καποιο ανεγκαιφαλου στο δρομο μου φερνει κριση πανικου και δε με νιαζει..

θα συνεχιζω να ψωνιζω φορμες σε outlet και πανες σε προσφορες αλλα σε θεμα ασφαλειας δεν κανω εκπτωσεις..εγω..οι αλλοι ας κανουν οτι θελλουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

μολις γτρισα απο εξωτερικες δουλειες!

ειμαι πολυ χαρουμενη!

δεν χαθηκα οι φωτο της μικρης !

αλλαξαμε σκληρο...

στο πλαισιο μας ελαγν οτι δε γινεται και στη τοσιμοα μεσα σε 15 λεπτα ηταν οκ!

παω να κοιμηθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!!!!!!!

Καλώς σας βρήκα!!!!

Σας κουτσοδιαβασα αλλα δε θυμαμαι και πολλα!!!

Χαιρομαι που ολες περασατε ομορφα και ξεκουσαστηκατε!!!!!

Αφρο ετοιμασε κουβα και σφγουγγαριστρα και ερχομαι.Ρε συ δε νομιζω να γεννησεις την επομενη εβδομαδα.Νωρις δεν ειναι;;;

Μητσακι ευχομαι να μην ειναι κατι σοβαρο.

Καλε τι ομορφα παιδια ειναι αυτα;;;Και η μπεμπα της Γωγως και τα αγορακια της θου!!!!Κουκλιά!!!

Και εγω νομιζω οτι ο Παντελης δε μοιαζει τοσο στη Θουλη οσο ο Θοδωρακος!!!

Γωγω σπαθολαδο εβαζα και εγω.Με βοηθησε παρα πολυ.Αφου δεν πονας εισαι πολυ τυχερη!!!!

Κοριτσια γυρισα με 2 κιλά +.Ελεος!!!Φακλαναααααααα.

Σισσακι να σας ζησει ρε το βαπτηστηρι σας!!!!

Βικυ ,Χρυσα, Αργυρουλα και Βενη (ειστε ον λαιν) τα φιλιά μου!!!!

Θα επανελθω με περισσοτερα σχολια....Παω να συνεχισω τις δουλειές!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα μανούλες!

Συμπεθερούλα μου, καλώς όρισες! Εύχομαι να περάσατε πολύ πολύ όμορφα και να ξεκουραστήκατε κι εσείς! Να μου φιλήσεις το γαμπρουδάκι και το μικρό ζουζουνάκι!

Ευχαριστώ για την αγάπη σας μανούλες. :x Είμαι πολύ αισιόδοξος άνθρωπος γενικά, αλλά όπως έχετε καταλάβει, σε θέματα υγείας, χάνω τη γη κάτω απ' τα πόδια μου... :oops: Ειδικά στη σκέψη ότι μπορεί να πάθουν κάτι οι λατρεμένοι μου... Ο άντρας μου ή ένα απ' τα κοριτσάκια μου... :-s

Αθηνούλα, σε νιώθω... Ευτυχώς δεν λείπει ΤΟΣΟ πολύ, αλλά είναι πολλές οι φορές που κι εγώ συγχίζομαι μαζί του, γιατί σκοτώνεται να πάει στη δουλειά, να εξυπηρετήσει, να μην κακοκαρδίσει κανέναν κλπ κλπ... :evil: Και είναι -δυστυχώς- αναπόφευκτο, όταν μπαίνει στη μέση η καθημερινότητα, να θεωρούμε τους αγαπημένους μας δεδομένους... Όμως, λίγο το σπινθηρογράφημα της μικρής, λίγο τώρα αυτό :( μου υπενθύμισαν για τα καλά, ότι πρέπει να εκτιμούμε την ΚΑΘΕ στιγμή μαζί τους και να ζούμε την ΚΑΘΕ μέρα, σαν να είναι η τελευταία... Όσο "σαχλό" κι αν ακούγεται αυτό!!! :roll:

Σας έπρηξα, ζητώ συγγνώμη... :oops: Τι σας έλεγα; Ότι φοβάμαι τον τοκετό, ότι δε με πολυνοιάζει κι αν θα είναι μέσα, αυτή τη φορά, αφού μόνη μου θα το περάσω, ούτως ή άλλως... :oops: Μ@@@κίες!!! :oops: Έφτασα στο σημείο να πω, ότι δεν με νοιάζει τίποτα, δεν φοβάμαι ούτε τοκετούς, ούτε χειρουργεία, ούτε τίποτα, αρκεί να είναι ΕΚΕΙ, να μου κρατάει το χέρι..........!!!!! :x

Αλλάζω κλίμα... Σήμερα το πρωί (μεσημέρι για την ακρίβεια!) :oops: σηκώθηκα και είχα μια ΤΕΛΕΙΑ, στρογγυλή στάμπα από γάλα (πρωτόγαλα, τι είναι αυτό) στη πυτζάμα μου!!!! Και χάρηκα τόσο πολύ!!! :D Έρχεται η μικρούλα μου... :D Τα 'χω παίξει εντελώς, ε; :lol: Θα μας διαβάσει και κανάς άσχετος...!!! :oops::lol:

Έρη, Τόνια, natasoula, Argi, Cesilia, pebi, Αφροδίτη και σ' όλες τις μανούλες, τα φιλιά μου!!! :-* Πάω να κάνω καμιά δουλίτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Σας διαβαζω απο χθες αλλα δεν εχω ορεξη για πολλα πολλα..ειμαι στα πολυ κατω μου παλι... :oops: ποτε θα συνελθω επιτελους? δεν αντεχω ολες αυτες τις σκεψεις στο κεφαλι μου.... :oops::oops: Νιωθω πως ειμαι σε αδιεξοδο...

Μητσακι μου καλο ευχομαι να μην εχει τιποτα σοβαρο ο αντρουλης σου! Λογικο ειναι να σκεφτεσαι ετσι..θελουμε δεν θελουμε ο νους μας παει παντα πρωτα στο κακο.

Αθηνα λες να παιζει το σκατουλι? Αυτο που μου ειπες εκανα σημερα και με κοιτουσε ετσι :shock:

Θου ειναι κουκλια και τα 2!! Νομιζω ο μικρος μοιαζει πιο πολυ στον μπαμπα του. ειδικα στα ματια ειναι ιδιοι! Ο μεγαλος σε εσενα! :) Πεθανα στο γελιο χθες με το αυγο στο παντελονι του μικρου! :lol:

Σισσιω σε ειδα στον υπνο μου. Με πηρες λεει τηλ. 2 ωρα την νυχτα και σου ειπα: σιγα καλε εγω τωρα ετοιμαζομουν να ξυπνησω τα μικρα να παμε σε ταβερνα να φαμε! :lol: ιουυυ ιουυυυ!!! :lol: Ξαναπαρε αν θες!! :lol::lol:

Σας αφηνω ξυπνησε το μικρο. Φιλια σε ολες και σορρυ για το πρηξιμο.. :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δλδ σε όλα τα υλικά προσθέτεις και κανέλα, πόση? δεν έχω δοκιμάσει, είναι ωραία?

α δεν εννοω θα κανω αυτα τα συγεκριμενα! Κατι αλλα κανω εγω με κανελιτσα και σουσαμι. Γενικα ομως κανελιτσα θελω να εχουνε μεσα.

προσπαθω να μην δινω σημασια οπως λες αλλα μερικες μερες δεν ειναι καθολου ευκολο..τεσπα...

:lol::lol: ολα τα ξερουν τα μικρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!! :D

Μα καλά βρε Λενάκι δε θυμάσαι που σε πήρα;;; Όνειρο νόμιζες οτι έβλεπες;; :lol::lol::lol:

Παναγιώτα μου καλως ήρθες!!!! :x:x:x Πώς περάσατε στο Αγρίνιου;; :lol::lol::lol: Πάντως όταν περνάγαμε από την παράκαμψη Αγρινίου σε θυμήθηκα!! :D

Έρη τί μας πρήζεις καλέ; Αφού προσωπικά σε ρώτησα να μου πεις πώς πέρασες! :D Όλες θέλουμε να μαθαίνουμε νέα σου! :x Να μας πεις κι άλλα! :D

Μητσάκι μου γλυκό τώρα διάβασα τα νέα σου. Σε παρακαλώ να μην προδικάζεις καταστάσεις. Δεν υπάρχει χειρότερο. Είσαι τόσο γλυκός άνθρωπος που πιστεύω οτι είσαι φύσει αισιόδοξη, μην κάνεις μαυρες σκέψεις! Σου στέλνω την αγάπη μου! :x

Θουλάκι εγω δεν κατάλαβα αν μοιάζουν τα αγορια σου, :oops::oops: πάντως είναι κουκλάκια!! :x

Νατάσα γιατί έκαναν παρατηρήσεις συνέχεια στο παιδί;; :evil: Εστω οτι η Ε ήταν ανήσυχη, πόσο συχνά την βλέπουν δηλαδή που δε μπορούσαν να κάνουν τα στραβά μάτια;; :?:roll: Καλά έκανες και τους την είπες! Ε μα πια! X(

Άφρο τα ξέρω αυτά τα παλαβά τους απο τον κουνιάδο μου που είναι στα υποβρύχια. Δε μπορείς να το αποφύγεις. Πάντως δε νομίζω οτι θα γεννήσεις τόσο νωρίς!

Αν όμως έχεις φοβία, είσαι ευπρόσδεκτη στο σπίτι μας!

Έχει όλες τις ανέσεις και το επιπλέον θετικό οτι σε 5 λεπτά είσαι στο ΕΛΕΝΑ ανα πάσα στιγμή! :D:mrgreen:

Σοβαρά τώρα, αν θες σκέψου το!

Αργυρούλα τι ωραία που φαίνονται τα κουλουράκια!!! Απορώ με τα πεθερικά σου! :roll:

Χρυσάκι μου!!! :x:x Δεν ξέρω τί να σου πω για το καρεκλάκι... Εμείς δεν το είχαμε ψάξει πολύ και πήραμε ένα της chicco, το οποίο το θεωρήσαμε αξιοπιστο. :roll: 146 € έκανε νομίζω...

Βαφτισιμιά μου άσε το παιδί να γίνει νυχτοπούλι σαν το δικό μου!! :lol::lol::lol: Η δικιά μου χθες κοιμήθηκε στις 12 πάλι από τις 11 που την έβαλα να ξαπλώσει! :? Αύριο όμως που θα την πάρω μαζί μου στη δουλειά και θα ξυπνήσει νωρίς, πιστεύω πως θα στρώσει.

Και άλλα ήθελα να πω, αλλά τα ξέχασα! :oops:

Αθηνά σε φιλώ!! :x

Η Κάρολ που είναι;;; :?:

Η Φράν αύριο πετάει; Ωρα καλή Φράν!!! :D:x

Βίκη μου καλά να περάσετε στο πάρτυ! Με έχεις ξεσηκώσει να έρθω με τόσα φαγητά! Χε χε χε

Έχουμε όμως να πάμε στην ξαδερφη του Παν. Γιορτάζει ο άνδρας της και βαριέμαιιιιι, αλλά δε μπορώ να το αποφύγω! :roll:

Τόνια και μένα το παιδάκι μου σαν της Γωγώς θήλαζε, αλλά αρρώστησα και σταμάτησα να θηλάζω... :cry: Οπότε όλα παίζουν ρόλο! Κάλα εγώ ήμουν και εντελώς ηλίθια που δεν το έψαξα, διαφορετικά θα είχα επιχειρήσει επαναγαλακτισμο! Ατιμη κατάθλιψη!!! :?:shock:

Γωγούλα να μου φιλήσεις τις κούκλες σου!! Είμαι πολύ χαρούμενη που τα κατάφερες να θηλάσεις! Εύχομαι να συνεχίσεις έτσι!

Σήμερα γινόταν χαμός στη δουλειά!! Άι σηχτήρ πια!! Όλο το Υπουργείο είναι άδειο και εμείς όλοι απίκο!! :twisted::twisted:

Σας αφήνω! Έχω στις 5:30 πρόβα νυφικού στο Κολωνάκι! :D Θα πάω πρώτα να πάρω τα παπούτσια μου απο του Ψυρρή! Α ήρθαν και τα προσκλητήρια! Ομορφούτσικα έγιναν... :?

Το βράδυ αν μπορέσω θα σας βάλω φωτος! Απο όλα! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!τί μου κανετε;;

πηγαμε σημερα στη θουλη κ περασαμε παρα μα παρα πολυ ωραια!!

ο γιωργος νομιζω οτι δεν ειναι πια τοσο επιθετικος,επαιξε πολυ καλα,αχ τί ωραια!κ στο γυρισμο,παρολο που ξυπνησε απο τις 7:30 ,δεν εκλαιγε καθολου στο αυτοκινητο!!

τωρα κοιμαται κ εγω μαγειρευω!

τα νινακια,της νατασας κ της θου,ειναι τοοοοσο γλυκα!ο γιωργος φιλησε στο μαγουλακι κ 2 φορες τον παντελακο κ οταν του ελεγα σπιτι τί καλος που ηταν κ ποσο χαρηκε το νινι που τον φιλησε,γελουσε κ χαιροταν!αχ μακαρι να μη μου το "ξαναχαλασουν" το παιδακι μου οταν γυρισω στη δουλεια... :?:? !

μητσακι ολα θα πανε τελεια!καταλαβαινω την ανησυχια σου..ποτε θα ξερετε;;

Αργυρω πάνε τα κουλουρακια;;α!κ ηθελα να ερθω για καφε! :lol::lol::lol::lol:

ωραιο πραγμα να μη δουλευεις κ να εισαι ολη μερα για καφεδες τελικα!

αυριο πού λετε να παμε;; :lol::lol::lol::lol:

Λενακι η επιλοχειος ειναι ατιμο πραγμα!δεν ειμαι σιγουρη,αλλα νομιζω πως ειχα περασει..αγνοησε την!μια μερα θα σηκωθεις κ θα αισθανεσαι τοσο καλα!!φιλακια πολλα!!ο μικρος σου ειναι τρελο φατσονι!ειδα φωτο στο φεις!κουκλι κ σου μοιαζει τρελά!!

επρεπε να βλεπατε θοδωρη κ ειρηνη να καθονται στα καρεκλακια κ να εχουν βαλει στη μεση μπολ με σταφιδες ,ειπαμε,κυνηγι χαμενου σιδηρου!,κ να ταιζει ο θοδωρης την ειρηνη στο στομα!! :lol::lol::lol::lol:

τρελο γελιο!!ετσι,ετσι!απο τωρα να μαθαινει!! :lol::lol:

η θου θεα!

επισης ο γιωργος να χτυπαει το ντεφι κ η αννυ να χορευει τσιφτετελι κ ο θοδωρης να παιζει φυσαρμονικα!!!

ο αναστασης αστερακι!χουλιγκανος πρωτος κ ποσο τον αγαπαει καλε ο γιωργος!το απογευμα θα ερθει να κανουμε στρωματοτσουληθρες!! :lol::lol::lol:

σας φιλω γλυκα ολες!

παω να αποτελειωσω το φαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τί ωραία που βρίσκεστε Ιουλία!! Ζηλεύω πάντως!! :oops::lol::lol:

Άσε που χρωστάς και ένα καφέ αφού δε σε γνώρισα στη Θεσ/νίκη, οφείλεις να έρθεις να με βρεις στην Αθήνα! :lol::lol::lol:

Ααααααα!!! Λένα Πρόσεχε παιδάκι μου με τα γκαζάκια!!! Εγώ δε χρησιμοποιώ... φοβάμαι! :oops::oops:

Σας φιλώωωωωωω!!!!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?εγω δε ειμαικαθολου στα καλα μου....

συγνωμη ρε κοριτσια για σημερα αλλα δε ενιωθα να κανω κατι παραπανω..

ελπιζω να περασατε εστω κ λιγο καλα..

να πω ομως τι γαματη φωτο εβαλε το λενακι μας..μα ειναι κουκλακι..κ μαγουλας :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλιτσα μου τί ειναι αυτα που λες κοριτσαρα μου;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock: !!

τί παραπανω καλε να εκανες;;

η μηλοπιτα θεικη,κ εγω δε το λεω ευκολα αυτο για τις μηλοπιτες! :lol::lol::lol: ,τσουρεκι δε δοκιμασα,αλλα σιγουρα θα ηταν τελειο!!

σου καναμε κ ενα σπιτι μπαχαλο!

τελεια περασαμε!!

γιατι μωρε εισαι πεσμενη;;;κουραστηκες αυτες τις μερες,ε;;

χαμογελα κ κοιτα τα κουκλακια σου!!ειναι απιθανα αντρακια!

παντως..κ εγω δεν ημουν στα καλα μου..μα καθολου..εκλαιγα πριν ερθω,δε θα επεκταθω..αλλα χαρη σε εσενα,τωρα ειμαι πολυ καλυτερα!!

νονακα κ καφε κ ο,τι θες!!πρεπει να κανονισουμε μια καταβαση οι θεσσαλονικιες!!!

καλε ακουτε;;;πότε να παμε;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

καλε θουλη τι λες??????? εισια καλα??????????

περασαμε ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!! ενταξει, λιγο μου κακοφανηκε που δε μας εβγαλες το κοκκινο χαλι αλλα το ξεπερασα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ιουλια αντε κ εσυ!!! αααααααααα ειπαμε μονο εγω περναω περιοδο θλιψης τωρα!!!

οι υπολοιπες οφειλεται να ειστε μια χαρα για να με παρηγορειτε!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αφρο λες να γεννησεις κιολας?? αντε κοριτσακι μου!! πως νιωθεις??

αχ ερη σε ειδα στον υπνο μου καλεεεεεεεεε

σσσιω κ εγω σε χρωσταω καφε! 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι ακομα δε νιωθεις καλυτερα??

ποσο κραταει ρε κοριτσια αυτη η επιλοχειος??

να σκεφτεσαι θετικα εχεις δυο υπεροχα παιδακια!!!!

κ αν θελεις κατι οτιδηποτε να το γραφεις να σε βοηθαμε, η εστω απλα να το λες, περναει πιο ευκολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...