Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.40 - Ηρθε η Ζιζελ!!!!!


Recommended Posts

γλυκούλικα και ομορφούλικα και τα δύο :x

ρε Θούλη αυτά είναι ίδια!!!! :o:o:o:D:D:D , ούτε δίδυμα να ήταν!!!!

το αυγό :lol::lol::lol: ...επίσης τι ωραίο γλυκάκι είναι εκείνο δίπλα =p~=p~=p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μάρθα εγώ πάλι νομίζω ότι δεν μοιάζουν :?:? ξεγελάνε τα ρούχα που είναι ίδια ;)

Πάντως είναι κουκλιά και τα δύο :D:D:D:D:D

Ο Ντόντος νομίζω έχει περισσότερα μαγουλάκια :mrgreen:

Αργυρώ τι να πώ απαράδεκτοι πάντως να μην δοκιμάσουν :evil::evil: ο άντρας σου τι είπε μετά???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα δεν το ανέφερα καθόλου γιατί απλά δεν με νοιάζει και γιατί δεν πρόκειτε να τους ξαναπροσφέρω κάτι!!! :!:

Θούλη εγώ νομίζω ότι μοιάζουν, πάντως καλό αυτό ο Παντελάκος σου θα φοράει τα ρούχα του Ντόντου!!! ;) ....κανένα έξοδο!!! ;) ....επίσης ΞΑΝΑΡΩΤΩ: τι γλυκάκι είναι αυτό?

και το πουλάκι είναι ζωντανό? όχι ε? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κι εγω!!!!

σας διαβασα αλλα τι να σχολιασω???

ειναι παααααρα πολλα

εμεις ειμαστε κρυωμενοι και οι 2

ο μικρος μυξες και βηχας

εγω βηχα πολυ

σημερα συνηλθαμε λιγακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλι ιδια ειναι!!!!

ο μικρος ξυπνησε ....παει η χαλαρωση μου :(

αργι μου γιατι δεν δοκιμαζει ?φοβατε μην παθει τιποτα ? εθνικ φαγητα δεν τρωνε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ Τι κανεις?

ο μικρος?

χαθηκες!

βρηκες δουλιτσα?

Θουλη...μοιαζουν παρα πολυ στη φωτ με τα ιδια ρουχα!!

λογικο να φορουν τα ιδια ...αφου εχουν γεννηθει ιδια σχ μερα!

Νατασα υπολογιζω γυρω στα 50 ατομα...

φετος θα κανω λιγοτερα απο αλλες χρονιες....αλλα ειπαμε ΔΝΤ!

μακαρι να κανει καλο καιρο τη κυριακη!

Εκαν γενικη τα 2 μπανια και τωρα κανω την κρεβατοκαμαρα μας!

στο παιδικο ειναι σα να εχει πεσει βομβα....βοηθεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρεσει που ο Μ εχει μαθει και με τραβαει απο το χερι να με σηκωσει απο το κρεβατι οπως κανει ο Κ :lol::lol::lol::lol: με βοηθαει το καιμενο :x:x:x:x:x

παω να του κανω μια αυγοφετα ...μηπως και φαει κατι ,αυτες τις μερες με τα γλυκα εχει ξεφυγει η κατασταση ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας.....

Χάθηκα γιατί είχα αρκετά να κάνω αφού γυρίσαμε...

Γωγώ κουλίτσα η μικρή!!! Μοιάζει πολύ στην Ιω!!!! Χαίρομαι πολύ που τα πάτε τόσο καλά με το θηλασμό!!! Και να ήθελες δηλαδή δε θα γινόταν διαφορετικά με μας που έμπλεξες!!! Αλλά μωρή πιπίλα από τώρα;;;;;;;;;; Δώσε βυζάκι στο νινί!!!

Θου η μικρή όταν θέλει να κοιμηθεί μέσα στη μέρα μουγκρίζει λίγο γυρνάει το κεφάλι στο πλάι και αποκοιμιέται. Το βράδυ στο τελευταίο τάισμα μου πάιρνει και 45 λεπτά στο στήθος και μετά τη βάζω σχεδόν κοιμησμένη στο κρεβάτι της. Αν τελειώσει το φαγητό και δεν έχιε κοιμηθεί τη βάζω στο ριλάξ νανουρίζεται μόνη της και μόλις κοιμηθεί τη μεταφέρω στο κρεβάτι. Παρεπιπτόντως καμία σχέση δεν έχει ο Θοδωρής με το μικρό!!!! Ο μικρός είναι ίδιος η Αλεξία!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Αναστασία γιατί ξενέρρωτη πουλίμ;;;;; Εμείς σαγαπάμε με όλα τα στραβά σου!!!! :lol::lol::lol:

Νατάσα ραβανί ε;;; Και γω το χτυπούσα ένα!!!!!!!

Χρύσα ωραία όνειρα βλέπεις ρε συ!!! Τελικά από πήρατε το καθισματάκι; Από το Λητώ;

Ιουλία θέλω και γω τέτοιες πλαστελίνες!!!!! Από που;;;; Πες λεπτομέρειες!!!!

Σισσιώ καλώσήρθες!!! Οι παπούδες δεν παλεύονται!!! Εγώ εκνευρίστηκα αυτές τις μέρες πολύ γιατί είμασταν όλοι μαζί στη Χαλκιδική και όλοι είχαν λόγα να λένε στην Ειρήνη μη και μη. Φυσικά η μικρή τα παιξε γιατί όλοι τις έκανα παρατηρήσεις ώσπου τα πήρα και τους έβαλα στη θέση τους. Καλοί -χρυσοί αλλά κολλάνε σε απίστευτα πράγματα...

Βίκυ πάρτυ για τα γεννέθλια της Μ-Ι θα κάνετε;;;

Argi γιατί δεν έφαγαν από τα κουλουράκια σου;;; Σιχαίνονται;;;

Λένα ρε συ ξέχασα να σου ευχηθώ για τον Αναστάση η γαιδούρα.... Ντροπή μου.....

Να τον χαίρεσαι κοριτσάκι!!!! Ευτχυχισμένος και χουλιγκάνος να ναι μια ζωή!!!

Λενάκι Γιώργο θα βγάλετε τον μικρόυλη; Είδα φωτο στο φεις! Να χαρώ εγώ μάγουλα!!!

Έρη τέλειος ο Νιαγάρας;;; Είναι απίστευτο το τοπίο!!! Βόλτα με τα καραβάκια κάνατε;;;

Η καρόλ που είναι;;;

Αθηνά πως είναι το μεμε;;; Μπράβο στην Ιλιάννα για το 9ωρο!!!

Αφροδίτη είσαι η επόμενη ε;;;; Πως νιώθείς;;; Αχ κοντευείς!!!!

Δημητρούλι εύχομαι να μην είναι τπτ το σοβαρό!!! Όλα καλά να πάνε!!! Μη μου στεναχωριέσαι!

Κοριτσάκια αντηλιακά πήρατε για το καλοκαίρι;;;;

Εγώ παρήγγειλα από εδώ. www.iherb.com της badger που θεωρούνται κορυφαία στο είδος τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουυυυυυυυυ εγώ στο έχω πει ότι είναι ίδιαααααα....Και τα δυο κουκλάκια... :D:D:D:D:D:D:D

Επίσης τα κορίτσια μου ξέρουν τι υπναρού μάνα έχουν, γι'αυτό είναι εύκολα στον ύπνο... :lol::lol::lol:

Όσο για τις 5 ώρες που λες ότι είναι πολλές για νινί, κράτησα αυτό που μου είπε η Τζούλια....Αφού βρέχει πάνες δε χρειάζεται να την ξυπνάω... :lol::lol::lol::lol: Αυτό με συμφέρει άλλωστε... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Νατασούλα σε βαμβάκι;;;;;Εγώ νόμιζα απευθείας στο βυζί..Για να δουμε..Θα φτιάξουν οι θηλές... :roll::roll::roll::roll:

Όποια μιλήσει με τη Λαλα, πειτε της να μπει να με καμαρώσει... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μπεμπούλης περαστικούλια σας..Χαθηκες ρε..Τι νεα;;;; :roll::roll::roll:

Νατάσααααααα ρε με έχετε φάει...Δε χάνει γεύματα..Την κρατάει συνήθως μέχρι να την πάρει ο ύπνος...Μετά τη φτύνει... :D:D:D:D:D:D:D Ρε δεν μπορώ...Και στο μαιευτήριο και εδώ όλη νύχτα στο βυζί μου την έβγαζε... :?:?:?:?:? Και απλώς πιπίλαγε..Και όταν την έβαζα στο πιρεξάκι ξυπνούσε και έκλαιγε..Γι'αυτό την έδωσα... :?:?:?:?:?:?

Αρτζι ποτέ και σώσουν και φάνε... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Μα τι ξενέρωτοι που είναι... :twisted::twisted::twisted: Εμένα πάλι ο πεθερός μου όταν έρχεται με ρωτάει αν έχω φτιάξει τίποτα να φάει, του λέω συνήθως όχι και άμα έχω κανένα φαί που δεν του άρέσει..Του λέω "αυτό έχω..Αν θες φάε..Αλλιώς πήγαινε στην αδερφή σου να φας.."

Και όταν λέει να παραγγείλουμε, του λέων "Αμα πληρώσεις, να παραγγείλουμε.." :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αλλά εμείς πληρώνουμε...Αν και κάνει πάντα κίνηση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι παλι σα το φαντομα!!! :lol:

Τι κανετε κορες;;;σας διαβαζω συχνα αλλα δε προλαβαινω να γραψω συνηθως με τοσα που λετε γλωσσοκοπανες! :P

Μιτσακι ευχομαι να μην ειναι τιποτα σοβαρο με τον αντρουλη σου!!! :( Εκανε εξετασεις και ειδατε κατι κακο;;;

Θουλακι ρε συ τι ομορφα τα αντρακια σου!!!!! :x:x:x Εγω παντως δε τα βρισκω ιδια...μοιαζουν σαν αδερφακια αλλα νομιζω οτι ο Θοδωρακος μοιαζει πιο πολυ απο του αντρα σου τη μερια(αν και δε τον εχω δει..) ενω ο Παντελακος ειναι απο σας!!!Μου φαινεται οτι μοιαζει πολυ σε σενα και τις αδερφες σου!!!! :D

Αργυ τι να πω για τα πεθερικα σου!!!!! :evil::evil::evil: Τρελη ξυνιλα!!!! Ευτυχως που ειναι μακρια σας και δε τους βλεπετε συχνα!!! ;) Α ειδα και τη φωτο σου με την Αθηνα! Σε φανταζομουν εντελως διαφορετικα...πιο ξανθια κι ετσι που ελεγες για την ηλικια σου,να δειχνεις πιο μεγαλη... :oops: Αλλα εσυ ρε κοριτσι φαινεσαι πιπινακι!!!!! :P

Αφρο φανταζομαι το σκηνικο να προσπαθει να σε τραβηξει ο Μανωλακος και γελαω!!!! :lol:

Γωγω δε ξερεις ποσο χαιρομαι που πατε τοσο καλα με τη μπεμπα!!!!!! :D Ευχομαι να συνεχισετε στο ιδιο μοτιβο! Και η Ιωαννουλα να το δεχεται ολο και καλυτερα! Το οτι τη δαγκωσε δεν ειναι παραξενο μωρε..λογικα θα κανει κι αλλα,ομως ειναι ηδη σχετικα χαλαρη με τη νεα αφιξη οποτε φανταζομαι οτι θα περασετε πιο ανωδυνα το σταδιο ζηλια! ;)

Παντως ρε κοριτσια διαβαζοντας και τη πορεια της Γωγως με το θηλασμο σκεφτομαι...μηπως τελικα ο θηλασμος ειναι και θεμα μωρου,τυχης κτλ...πχ η μπεμπα της Γωγως θηλαζει για 20-30' και κοιμαται για 2-3 ωρες και η Γωγω δε ποναει ενω εμενα μου ειχε ξεσκισει τις θηλες και ηταν και 12 ωρες στο βυζι δε κοιμοταν καθολου με αποτελεσμα να μην αντεχω το πονο...εδωσε πιπιλα τις πρωτες μερες και δεν επηρεαστικε καθολου ενω εγω εδωσα στις 10 μερες και ισως να εκανε κι αυτο ζημια...Κατεβασε αμεσως πολυ γαλα και ισως γιαυτο να χορταινει γρηγορα και να κοιμαται ενω εμενα ηθελε περισσοτερο χρονο για να κατεβει επαρκη ποσοτητα(αν και νομιζω οτι ειχα κατεβασει αρκετο..)

Σας εχω πρηξει το ξερω,αλλα εχω κι εγω το καημο μου! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Νατάσα νομίζω ότι σιχαίνονται!!! σκασίλα μου, όπως προείπα!!! :D

Αναστασία-μπεμπούλης περαστικά και στους 2 σας, τι κάνει ο Σπυράκος?

Μάγδα σε "βλέπω"!!!! :D ...έκανες τσουρέκια και αυγά τελικά? :D

α να παινέψω και εγώ λίγο τα παιδάκια μου?:

λοιπόν ο πηγαιμός ήταν 6 ώρες και ο ερχομός 8 ώρες με το αυτοκίνητο!!! :shock: ....όλες τις ώρες ήταν πολύ ήσυχα, ούτε γκρίνιαξαν ούτε τίποτα....το μπουμπούκι κοιμήθηκε κάποιες ώρες, ο Λ. μόνο 30 λεπτά, αλλά ήταν ήσυχα παιδάκια :x:x:x ...εννοείται ότι κάναμε και στάσεις: 2 στον πηγαιμό και 3 στον γυρισμό!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε φανταζομουν ξανθια

ξανθιά? μήπως τελικά γράφω πολλές βλακείες? :?

Αλλα εσυ ρε κοριτσι φαινεσαι πιπινακι!!!!! :P

:x:x:x:x πότε να σε κεράσω ένα ποτάκι? :roll::roll::roll::roll:

όσο για τον θηλασμό, εξαρτάται από το παιδί, όπως λες....η δικιά μου έκανε μόνο 10λεπτους θηλασμούς και δεν την είχα ποτέ στο στήθος όλη την ώρα!!!!...το ίδιο και με τον Λ., που θήλαζε 30 λεπτά από κάθε στήθος και αυτόν δεν τον είχα ποτέ στο στήθος μου με τις ώρες, όπως λένε τα κορίτσια......αλλά και στα 2 παιδιά σε κάθε γεύμα πρόσφερα και τα 2 στήθη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τονια τραβαει κανονικα ...εχει καταλαβει οτι δεν μπορω να σηκωθω :lol::lol::lol::lol:

γωγω μου μια χαρα ολλα σου πανε μην αλλαξεις τιποτα και εγω την πιπιλα θα του την βαλω :oops: δεν θα το ξανα αντεξω αυτο που περασα με τον μανωλη .....

πρεπει να κανω την τσαντα μου για την γεννα ...τιποτα δεν εχω κανει ακομα ...βρε γωγω τι να το κανω το λουξ αν ειναι να τα παρεχω παλυ εγω ? τζαμπα λευτα ...μονοκλινο καλυτερα ,εγω μονη θελω να ειμαι δεν με ενδιαφερει η πλασμα τηλεωραση :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξανθιά? μήπως τελικά γράφω πολλές βλακείες? :? !

:lol::lol::lol::lol::lol: Οχι ρε συ δε το λεω γιαυτο!!!!! απλως εχεις κανει ξανθοπα παιδια και φανταζομουν κι εσενα σε αναλογες αποχρωσεις!!! :lol::lol:

Αλλα εσυ ρε κοριτσι φαινεσαι πιπινακι!!!!! :P

:x:x:x:x πότε να σε κεράσω ένα ποτάκι? :roll::roll::roll::roll: !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο παρε λουξ καλε να το χαρεις!!! απ'οτι καταλαβα ειναι πολυ μικρη η διαφορα! :P

Πωπω μπαινεις κι εσυ στο μηνα σου σε 3 μερες!!! :o

Ο Μανωλακος με ποιον θα μενει οταν γεννησεις;θα κατεβει η μαμα-πεθερα σου;

Νατασακι κι εσυ τα ιδια λες περι ομοιοτητας του Παντελακου που τους εχει δει απο κοντα;;; Αρα καλα εκοψε το ματι μου ε;;;!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και οι δυο θα κατεβουν ,με την πεθερα θα ειναι η μαμα μου θα ειναι με εμενα το βραδυ και τη μερα θα κοιματε στο σπιτι οταν δεν θα ειναι διπλα μου .....ο Κ στο σπιτι με τον μικρο γιατι αυτον ξερει καλα η πεθερα μου μπορει να κανει καμια αλλαγη με την μαμα μου την μερα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια τα ξανθά γονίδια είναι από τον μπαμπά, αν και το δικό μου σόι είναι καστανό ανοιχτό!!! :?

Αφρο και τον Λ. τον κράτησαν τα πεθερικά και την ημέρα ήμουν με τον άντρα μου στο νοσ. και το απόγευμα ερχόταν τα πεθερ. με τον Λ....έμεινα 3 μέρες!....τα βράδια ήμουν μόνη μου!! :? και να σας πω και την αλήθεια καλύτερα γιατί είχα και την ησυχία μου!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στον Μ δεν ηθελα να ειμαι ουτε 5 λεπτα μονη μου ....φοβομουνα :?

τωρα δεν με νιαζει αλλα η μαμα μου θελει να καθετε το βραδυ γιατι φοβαται μην μες στον υπνο μου μου παρουν το παιδι .... :?:roll:

ηταν που ηταν η μαμα μου παντα ...καχιποπτη να το πω ?εχει γινει και περιστατικο στο ελενα και τα ειδε ολλα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια είναι θέμα οργανισμού, τύχης, μωρού και συγκυριών.

Αν έχεις ηρεμία, οι πληγές στρώνουν. Αν στεναχωριέσαι ο πόνος είναι ανυπόφορος..

Δοκίμασες να τη βάλεις ξανά στο στήθος; Χωρίς άγχος. Σαν παιχνίδι;

Εγώ μάλλον κρύωσα. Είμαι χώμα. Ακόμα ο μικρός δεν έχει φανεί. Φταίω εγώ να του φέρω το βάζο στο κεφάλι; Δεν του μαγειρεύω για αντίποινα.

Αργυρούλα εγώ θα τα έτρωγα μπροστα σου κιόλας! ΟΛΑ. Κριμα που δεν έφερες!

Πιπινάκι η φιλενάδα μας! Και ύστερα λέει ότι είναι μεγάλη! Η γριά η κότα έχει το ζουμι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλλα η μαμα μου θελει να καθετε το βραδυ γιατι φοβαται μην μες στον υπνο μου μου παρουν το παιδι .... :?:roll:

ηταν που ηταν η μαμα μου παντα ...καχιποπτη να το πω ?εχει γινει και περιστατικο στο ελενα και τα ειδε ολλα :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πιπινάκι η φιλενάδα μας! Και ύστερα λέει ότι είναι μεγάλη! Η γριά η κότα έχει το ζουμι!

τώρα ή πιπινάκι είμαι ή γριά κότα!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::?

περαστικά :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...