Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.40 - Ηρθε η Ζιζελ!!!!!


Recommended Posts

ο μανωλης εβγαλε εναν τραπεζιτη !!!

τρα καταλαβαινω τον πυρετουλι και ολο αυτο με την μυτη ,την διαρροια και την εμμονη με το μεμε μου ....τον βηχα δεν τον καταλαβαινω αλλα σημερα δεν βηχει ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ Σισσιω..τι να γινει..ετσι ειναι η παππουδογιαγιαδες..

ο γιο ςμου λεει τον αδελφο μου μ@λ@κ@..χωρις πλακα..το λεω με τοση σοβαροτητα λε ςκαι ειναι αυτο το ονομα του..πως λενε τον θειο...απανταει σοβαροτατα μ@λ@κ@...και αυτο γιατι μια φορα που το ειπε ο αδελφος μου γελουσε και ελεγε..χαχα..το καμαρι μου βριζει..καλα να παθει!!!!

Παντως περασατε καλα και αυτο εχει σημασια...δεν πειραζει..θα επανελθετε στους ριθμους σας και το κουκλι σου θα καταλαβει που την παιρνει να κανει τι...

Αφρο ο βηχας μπορει να ειναι απο τις μηξες..ο Φοφος οταν εχει μηξες πηχτες και ειναι γεννικα μπουκωμενος εχει και βηχα..

παρακολουθα το...μονο αμα συνεχισει για μερες μετα που θα τελειωσουν οι μηξες να ανισυχησεις

Αθηνα τι να πω..εσυ εισαι ηρωιδα..αλαλ ο καλος σου δεν τρογιετ εμε τιποτα..αρρωστος και να δουλευει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχα γράψει ένα κατεβατό, πάτησα δημοσίευση και μου έλεγε ότι δεν είμαι συνδεδεμένη.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Τζάμπα έγραφα μισή ώρα γαμώ το κερατό μοτ.... [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Με το θηλασμό πάμε καλά...Κάθε μέρα είναι και ευκολότερος... :D:D:D Θηλάζει πλέον ανα 3 ώρες σχεδόν για 15-20 λεπτά..Τη νυχτα για πρ'ωτη φορά κοιμήθηκε και 5 ώρες σερί.. :D:D:D:D Βρέχει τουλάχιστον 10 πάνες την ημέρα και χέζει 6-7 φορές σίγουρα...Οι θηλές μου παραμένουν πληγωμένες αν και δεν πονάω... :?:?:?:?

Όμως η μια μου θηλή έχει ματώσει..Η μικρή προφανώς το πρωί ήπιε αιματάκι, γιατί έβγαλε γουλιά και είχε λίγο αίμα... :?:?:?:?:?:?:? Δεν πειράζει ε;;;;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll: Όλη μέρα βάζω γάλα και Purelan στο στηθος..Επιτέλους, ο Γιώργος μου βρήκε σπαθόλαδο...Θα μου το φέρει το βράδυ...Για να δούμε... :roll::roll::roll:

Βίκυ δίνω γεύμα και στήθος... :roll::roll::roll: Από επιθέματα άλλο τίποτα..Αφού όταν βγάζω το βυζί έξω για να θηλάσω ή να το αερίσω, έχω από κάτω πετσέτα....Μούσκεμα γίνομαι... :oops::oops:

Αφροοοο σου έγραφα πολλά για το Έλενα, αλλά χάθηκαν... :evil::evil::evil: Τα παιδιά δεν επιτρέπονται στο δωμάτιο..Εγώ την Ιω κατέβηκα κάτω και την είδα για 10 λεπτά και γινόταν πανικός στα εξωτερικά ιατρεία..Τα δωμάτια είναι σούπερ..Ευρύχωρα, μοντέρνα κλπ..Μόνο μειονέκτημα ότι η ντουζιέρα δεν έχει καμπίνα... :?:?:? Τζάμι εννοώ..Και όταν κάνεις μπάνιο, πλημμυρίζει, αλλά έρχονται αμέσως και σφουγγαρίζουν...Ένα δωμάτιο έχει μόνο καμπίνα, μας είπε ο γνωστός μας να μας μεταφερει, αλλά δε θέλαμε...Ήταν μεγαλύτερο το δικό μας και είχε θέα το Λυκαβηττό.. :D:D:D Οι περισσότερες κοπέλες ευγενέστατες και πρόθυμες να βοηθήσουν..

ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΕΣ ΕΛΛΕΙΨΕΙΣ..Δεν είχαν μωρομάντηλα, σεντονάκια με το σταγονόμετρο (μια φορά λέρωσε το σνετονάκι η μικρή με γουλίτσα με το ζόρι μου έδωσαν άλλον), τα φορμάκια καθόλου άνετα..Εγώ της φορούσα δικά μου..Βρακάκια-διχτάκια μόνο αυτό που σου φοράνε με το που γεννήσεις, δε σου δίνουν άλλο και σερβιέτες σαν παμπερς..Για τις 2 πρώτες μέρες καλές ήταν..Μετά χρησιμοποίησα δικές μου..Α!!!Και σερβιέτες μου έδωσαν αφού ζήτησα εγώ... :o:o:o

Μόνο το προσωπικό στις αίθουσες τοκετών μου έκανε 'άσχημη" εντύπωση αν και μπορεί να ήταν επειδή εκείνη την ημέρα γινόταν χαμός... :roll::roll::roll::roll::roll:

Αυτά!!!!!!Θα επανέλθω σε λίγο...

Φιλιά και καλημέρες σε όλες!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

πινω καφεδακι με τσουρεκι!!μιαμ μιαμ!!

οπου να΄ναι θα γινει κ το σπανακορυζο μου!!

Αναστασακι τα κουδουνια μπορεις να τα χτυπάς οποτε γουσταρετε με την Αννυ!!!!ειστε πάντα καλε ευπροσδεκτες!!

ωραια τα κανονισες!!εγω θα πλενω με εσενα κ οι αλλες στο παρκο!!!θα με ξεπατωσεις καλε εσυ!!!

α πα πα!!καλυτερα καθαριστε με την θου να παμε εγω κ η Λενα στο παρκο!!χα χα χα!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εισαι καλυτερα σημερα;

επισης,τί ωρα λετε αυριο;

νονακα μου καλωσηρθες!!μας ελειψες!!

αγριμακι η χαριλινα,ε;;!αναμενομενο!!ευχομαι γρηγορα να επανελθετε σε ρυθμους ηρεμιας!!λέμε τωρα!! :-p:-p:-p:-p:-p:-p:-*:-*:-*:-*:-*

Αφρο με γεια τον τραπεζιτη σας!!αντε τωρα να ηρεμησει ο καημενουλης κ εσυ μαζι με αυτον!!

εγω δεν μπορω να τα μετρησω..εναμιση μηνα πριν που πηγαμε παιδιατρο,ειχε 16!ε..δε θα εχει βγαλει κανενα ακομη ως τωρα;;;αν κρινω απο γκρινια κ ανησυχιες,ισως να τα εβγαλε κ τα 20!!!

Θα δουμε τον Ιουνιο που θα ξαναπάμε!

Λεναρα πώς κοιμηθηκατε;;αντε μωρε!!η 1 μερα περασε!!!ερωτευμενο μου εσυ!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x

Λενάκι ο γιωργος δε το εκανε αυτο που περιγραφεις,αλλα εκανε πολλα αλλα..

με τον καιρο κ αφου εκλαψα,απελπιστηκα,φωναξα,θυμωσα,φλερταρα με την ιδεα της σκονης,ευτυχως μειναμε μονο στο φλερτ εξ αποστασεως! ;) ,εβαλα μυαλο κ δεχτηκα τα πραγματα οπως ερχονταν!

κανε αυτο που σου λεει η Αθηνα!κ για ο,τι αλλο προκυψει στην πορεια..υπομονη,ειναι πραγματι φαση που καποτε θα τελειωσει κ θα ακολουθησει μια αλλη κ μετα ξανα κ ξανα κ ξανα..,αλλα καποια στιγμη ολα θα βελτιωθουν!κ αν οχι..θα βελτιωθεις εσυ! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πλάκα κανω!εφοδιασου με χιουμορ κ υπομονη,φορα ενα μεγαλο χαμογελο,με λιγα λογια κανε ο,τι δεν ειχα κανει εγω,κ ολα θα πανε περιφημα!!

Χρυσα καλημερα!μα τί ονειρα ειναι αυτα;;;ευσεβεις ποθοι;;; =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

αντε!πολλα εγραψα!!φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

προσπαθω να κανω δουλειες!

αλλα δεν εχω και πολυ ορεξη!

σημερα δουλεια!

ωραι ηταν ολες αυτες τις μερες!

Θουλη εχεουν μεινει τα 8 αυγα τεμεχισμενα στο ψυγειο!

καμια διαθεση για σοκολατα!

η Μ-Ι συνηλθε αρκετα και δινει ρεσιταλ..τελιακ δεν ξερω ποια μορφη της μου αρεση ησυχη η οχι!

Ο Π. Ολη μερα τση δουλεια!

δεν εχ ετοιμασει τιποτα για την κυριακη !

ειστε ολες καλεσμενες στα γενεθλια μας!

απογευμα!

ελπιζω να φτιαξε ο καιρος για να τα κανουμε στην πυλωτη!!

αλλιως θα γινει το σπιτι χαλια με τοσο κοσμο!

απο φαγητα θα κανω:

κοτομπουκιες, τοστ,τυροπιτολουκανικοπιτακια, κεφτεδες, χαμπουργκερ, αραβικη,χοιρινο με ανανα και ρυζι, σουφλε, πιτσα(θα παραγγειλω), κοτοσαλατα, σεφ, τονοσαλατα!

μηπως ειναι λιγα?

Γωγω μωρομαντηλα δεν δινουν!

εγω και σπιτι συνεχιζα να την καθαριζω με βαμβακι και νερο..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα μανούλες!

Δεν είμαι πολύ στα καλά μου, προέκυψε κάτι χθες με τον άντρα μου και τα 'παιξα... Αν μου πάθει τίποτα, θα πεθάνω... :( Μπορεί και να μην είναι τίποτα, θα δείξει...

Συγγνώμη για την άσχημη διάθεση, δεν έχω κουράγιο να σχολιάσω, σας διαβάζω όμως και σας φιλώ πολύ γλυκά όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ωρα βυκη ?

να σας ρωτησω εσεις θα παιρνατε καθισματακι αυτοκ με 50Ε νανια ?

με πηρε τηλ ο αδερφος μου γιατι ειχανε διαφωνια με την νυφη μου ,ο αδερφος μου ηθελε αυτο και η νυφη μου οχι ....εγω του ειπα οτι οχι δεν θα επαιρνα και οτι προτεραιοτητα εχει η ασφαλεια του παιδιου και με 50Ε δεν ειναι αξιοπιστο καθισμα .Που να του ελεγα την ερευνα αγορας που εκανα εγω και οτι πηρα απο την Σουιδια αναποδο .....,του ειπα απλα να ανοιξει καμοια σελιδα στο ιντερνετ ....

μιτσακι ευχομαι να μην ειναι τιποτα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη 6-7!

δεν ειναι τοσο αναξιοπιστα οσο νομιζουμε τα νανια(τουλαχιστον τα μεγαλα!εως36κιλ)

μιλαμε ομως για βρεφικο η το μεγαλο?

ΜΙτσακι ελιπζω ολα να ειναι καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσακη μου τι εγινε πουλακι μου...

να μας πεις νεα..και εγω ελπιζω και ευχομαι να μην ειναι κατι το πολυ σοβαρο

Οτι και να ειναι να εισαι δυνατη....εχεις ενα παιδι και περιμενεις αλλο ενα...

να εχεις πιστη και να σκεφτεσαι θετικα

Αφρο μου οχι..ουτε εγω θα επαιρνα καρεκλακι οτι να ναι με 50 ευρω..

θα προτιμουσ ανα μην επαιρνα καποια αλλα πραγματα αλλα καλο καρεκλακι..

οπως ειδες ακομα και τωρα που ηρθε η ωρα να αλλαξουμε κατηγορια το ψαχνω πολυ και αναγκαστηκα παιρνω δυο...

ο αδελφος σου εχει τη νοοτροπια μις φιλης μου..που αγοραζει πανακριβα ρουχα στο παιδι της αλλα καρεκλακι πηρε ενα απο τα τζαμπο με 30 ευρω γιατι λεει ολα ιδια ειναι αρκει να υπαρχει

ασχετο αλλα το be safe το πηραμε και το βαλαμε στο αμαξη του μπαμπα μου...ουυ..τελειο ειναι..

τωρα ενα Σαββατο που θα εχουμε χρονο θα παμε να παρουμε και για μας ενα δευτερο.

Βικυ μου με τοσα που θα φτιαξεις ψηνομαι να παρω το αεροπλανο και να σας ερθω... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x ή μάλλον χαίρεται :x

Μιτσάκη ελπίζω να μην έχει τίποτα ο άντρας σου :x ....και πάλι μην στεναχωριέσαι αν δεν έχεις αποτελέσματα στο χέρι σου, μην στεναχωριέσαι υποθετικά! :x

εμείς ώραία περάσαμε στο Βερ., όλη μέρα βολτάραμε, χωρίς τα παιδιά, αυτά παίζανε με την πεθερά, αν και την κοπελάρα μου την είχαν σε 2η μοίρα :evil::evil::evil: ....όταν φεύγαμε ήθελε να έρθει μαζί μας και όταν γυρίζαμε έτρεχαν και τα 2 στην αγκαλιά μας! :shock::shock::shock: και κυρίως το μπουμπούκι ερχόταν σε μένα!!!! :?:? ...την πρώτη φορά που τους αφήσαμε αισθάνθηκα άσχημα, και τελικά συνηδειτοποίησα ότι δεν θα μπορούσα να τα αφήσω εκεί για μερικές μέρες!!! :?

πήγαμε και σινεμά και είδαμε τον Paul τον εξωγήινο (κωμωδία) στα αγγλικά....την Δευτ. νοικιάσαμε και ποδήλατα και βολτάραμε...ευτυχώς ο καιρός ήταν καλός ........ σήμερα έχει 10 βαθμούς και βρέχει!!!! :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock: ......ενώ την προηγούμενη εβδ. είχε 27!!!!

εν τω μεταξύ μερικά πρωινά τα παιδιά ξυπνούσαν από τις 6.30 και σηκωνόταν τα πεθερικά και παίζανε στο δωμάτιό τους!!!!....εμείς καμία ενόχληση!!! :D:D ...σηκωνόμουν, έκαναν το μπάνιο μου, καθαρισμό προσώπου (χωρίς ενόχληση!!!;) ) και μέχρι να κάνω όλα αυτά το τραπέζι του πρωινού ήταν έτοιμο!!!!! :D:D:D.....το απόγευμα ερχόμασταν πίσω και το τραπέζι με το φαγητό ήταν ήδη στρωμένο!!!!:D:D:D...χλιδή δλδ!!!!.....και στο τραπέζι η πεθερά είχε άσπρο τραπεζομάντηλο και παρέμεινε καθαρό μέχρι το τέλος!!! δλδ το μπουμπούκι :arrow: ΚΥΡΙΑ!!!!! ;)

στον γυρισμό πετύθχαμε σε κίνηση και ζαλίστηκα!!!! :? ....και πριν φτάσουμε στην εθνική (άουτομπαν) ένα φορτηγό είχε ατύχημα και έκλεισαν την εθνική για 4 ώρες, μας έβγαλαν σε επαρχιακό δρόμο....το πρόβλημα ήταν ότι δεν μας είπαν πού να πάμε δεξιά ή αριστερά?.....κάναμε λάθος επιλογή και ο πλοηγός μας έλεγε να γυρίσουμε πίσω...με τα πολλά γυρίσαμε και όλα μια χαρά!!!!.....και αποφύγαμε και άλλη κίνηση με την προτροπή του πλοηγού ;)

Αθηνά τόσο αργά φτάσατε σπίτι? άργησε να έρθει ο Μ. ή πήγατε κάπου όλι μαζί? :?:

Αυτά από μας, πάω να αγοράσω κοτόπουλο για να μαγειρέψω...δεν έχουμε και πολλά πράγματα στο σπίτι, έχω να βάλω και πλυντήριο, σκούπα κ.λπ.,.....μιλούσα και με την μία μου αδελφή επί 1,5 ώρα στο τηλ.!!!! :?

Έρη τι ωραία φωτό στους καταρράκτες :x

πώς περάσατε εκεί?

Θούλη, ήθελα να σου το πω και χθες, για πού το έβαλε ο Ντόντος στην φωτό? πολύ μου αρε΄σει αυτό το παιδί, όλο χαμογελαστό!!! :x

Λενάκι αυτό που σου προτείνει η Αθηνά να κάνεις, έτσι εκαναν και εγώ όταν το μπουμπούκι "συμπεριφερόταν" έτσι....την απομάκρυνα και την έβαζα πάλι, αυτό γινόταν συχνά μέχρι που κατάλαβε ότι είναι ώρα φαγητού και όχι παιχνιδιού!!!! :lol::lol::lol::lol::roll::roll::roll:

Γωγώ δεν μας είπες η Ιω "ρίχνει" καμμιά στην μικρούλα? (πώς θα την πείτε?)!!!

Χρύσα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: για το όνειρό σου με το φιλί!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα αν ερθεις θα φτιαξω κι αλλα!

δεν εχω ξεχασει αυτο που ειπα αλλα για να κανομισω το κουριερ θα πρεπει να ειμαι ολη μερα εδω!

θα ο κανω μεσα στην εβδομαδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσάκι μουυυυυυυ έλα χαμογέλα..Να σκέφτεσαι αισιόδοξα...Να δεις που δε θα είναι τίποτα σοβαρό και όλα θα πάνε καλά... :x:x:x Φιλιά στα κοριτσάκια σου..Άντε μετά την Αφρο έχεις σειρά εσύ... :D:D:D

Αφροοο ούτε εγώ θα έπαιρνα κάθισμα με 50 ευρώ..Καλύτερα να κόψουν από κάπου αλλού και να πάρουν έστω ένα με 100 ευρώ απο τα Mothercare...Ο ξαδερφός μου αυτό πήρε και να σου πω την αλήθεια καλό μου φάνηκε κι εμένα...

Χρύσαααααααααααα πως πας αγάπη;;όλα καλά;;;;Ο Φοφος;;;;Τα φιλιά μου... :x:x

Αρτζιιιιι χαίρομαι που περάσατε καλά και χαλάρωσες κι εσύ λίγο... :D:D:D Χρειάζεται..Απορώ πως τα βγάζετε πέρα όλες εσείς που δεν έχετε βοήθεια... :roll::roll::roll::roll::roll::roll: Εγώ δε θα τα έβγαζα πέρα... :oops::oops::oops::oops:

Η μικρή μάλλον θα βγει Δημητρα...Του πεθερού...Και το σιχαίνομαι... :evil::evil::evil::evil: (Sorry Mitsaki... :oops::oops: ) Αλλά δεν έχω λόγο...Η Ιω πήρε το όνομα του μπαμπάκα μου...Με προτροπή του Γιώργου..Οπότε τι να του πω τώρα..;;;;Του λέω να βγάλουμε της μαμάς του που τη λένε Χαρά και της έχουμε και υποχρέωση που μας βοηθάει, αλλά δε θέλει... :twisted::twisted: :twisted: Όμως επειδή και του ίδιου δεν του αρέσει το Δήμητρα και έχει τρέλα με τη Γαλλία γιατί είχε ζήσει εκεί για λίγο θέλει να τη φωνάζουμε Μαρτίνα (Δήμητρα στα γαλλικά)..Εμένα πάλι μου θυμίζει το ποτό και δε θέλω... :lol::lol::lol::lol::lol:

Η Ιω συνέχεια την αγκαλιάζει και τη φιλάει..Μόνο όταν τη δει με πιπίλα στο στόμα, τρέχει και της τη βγάζει συνέχεια και το μικρό κλαίει... :lol::lol: Κι εγώ τρέχω από πίσω να αποστειρώσω... :lol::lol: Σήμερα για πρώτη φορά όπως τη φιλούσε στο κεφαλάκι, της έσκασε και μια δαγκωνία... :?:?:?:?:?:? Το κάνει και σε εμάς αυτό... :?:?:? Αρχίζει το μωρό να κλαίει και αφού την ξεκολλάω από πάνω της βλέπω τα δόντια της στο μέτωπο της μπέμπας... :o:o:o:o:o Δεν της φώναξα...Κρατήθηκα!!! :twisted::twisted::twisted: Αλλά της εξήγησα ότι δε δαγκώνουμε, ότι είναι μικρούλα και πονάει... :roll::roll::roll::roll::roll:

Νατασούλαααααααα μιας που σε πέτυχα για πες...Πόσο σπαθόλαδο βάζω;;;;; :roll::roll::roll: Και κάθε πότε;;;;;Τι διαδικασία ακολουθώ;;;; :roll::roll:

Βικάκι μακάρι να μπορούσαμε να έρθουμε στα γενέθλια... :(:(:( Καλά να περάσετε!!Χαμός θα γίνει... :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακη με την ισυχια σου...

εχω και εγω ενα κουτι για σενα..για την ακριβεια ειναι για τις φιλεναδες σου..

αλλα να δω πως θα κανονισω να σου το στειλω που γινετε ο χαμος στο γραφειο

Γωγω τι καλα που τα πατε με τον θηλασμο..μπραβο..ειδες τελικα που ολα ειναι καλα και αγχονωσουν..

καλη συνεχεια..

τη γλυκια η Ιωαννα...ζουζουνα μου...ελα ρε δεν ηθελε να τη δαγκωσει...ηθελε να τη φιλισει πιο δυνατα...

Ο Φωφος μια χαρα..τι αναγκη εχει αυτος..η ζωη γι'αυτον ειναι..

Καλε μη γελατε για το ονειρο..σοβαρα...χαθηκε να με φιλισει το τεκνο που εχουμε για τις εξωτερικες δουλιες που ειναι ξερολουκουμο να το φας;;;;...ηταν αναγκη να δω αυτον...μπλιαχ... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti kanete?

εγω κοιμησα μεγαλο κ τρωω χαλβα κ μερεντα :o:lol::lol::lol:

αναστασια γελασα παααααααρα πολυ με το σχολιο σου..ω ναι..θα με κανετε δουλειες με τη ιουλια? :x:x:x:x:x:x:x:x:x κ μονο που το σκεφτηκες

μιλησα με λαλα...ειναι χωριο..καλα περναει..τη ειπα κ για τη γωγω

5-5 ανεβαινει γερμανια

μιτσακι εχθες σε ξεχασα :oops::oops::oops: σε θυμηθηκα οτνα παιδευομουν να κοιμηθω :):)

ελπιζω ολα καλα με το αντρουλη σου..κ μη λες θα πεθανεις..

χρυσα καλε τι ονειρα? shock: :shock:

τι κανει ο εραστης σου?(το διευθυντακι ενοοω) :lol::lol::lol: μα το πουρο?

σισσιω αληθεια 2,30?καλα γτ ρε?ειπαμε αργα αλλα οχι κ ετσι

αχ κ μεις γιαγιαδες θα γινουμε κ θα θελουμε τα ιδια να κανουμε

οτι κρινουμε το λουζομαστε.νομιζω..θα δειξει

αθηνα ο αντρας σου δε πτοειται ε?μα κ αρρωστος..πανε παιδικο οι μεγαλες;?εγω εχω το μικρο αυτη τη βδομαδα..

α εβαλα το κιλο του πασχα..κ μαλλον θα βαλω κ αλλο.γτ περα απο τα τσουρεκια εχω κ τυροπιτακι στη καταψθξη κ παγωτινια κ γαριδικια..ουφφφφφφφφφ

τα θελω ολα

ποιο πολυ στεναχωριεμαι γτ τρωω σαβουρες..

αφρο ποσα δοντια εχετε?

γωγω ποοοοσο περιεργο με φαινετε που μιλας για θηλασμο..αληθεια

καλε ουτε ο δικος μου δε τρωει ανα τριωρο..

εγω που δε ηθελα μεμε να δεις τι καλα χωνω πιπιλα να υσηχασει-κοιμηθει κτλ

ασε κ γω δε το ειχα σωστα ενα βραδυ το μικρο κ με πληγωσε το μεμε..δε εκανε πληγη αλλα ποναει οταν τρωει τωρα

καλε 5 ωρες πολυ ειναι ρε για τοσο μικρο μωρο..στο 3ωρο να το ξυπνας..

εμενα χθες εκανε πρωτη φορα απο 9,30 ξυπνησε 4 :D

αληθεια τη μεγαλη γτ δε τη θηλασες ειπαμε?ζηταει η ιω?

αληθεια ρε νατασα εσυ που ΔΕ εδωσες πιπιλα πως κοιμαται?μονη?αν κλαει τι κανεις/.?εγω λεω αν δε ειχα πιπιλα τι θα κανα? :oops:

ιουλια αυριο σας π[εριμενω ολες ε?????ακουτε κοριτσια?

πρωι κατα της 10,30?

καλε μεχρι το ιουνιο θα περιμενεις να δεις αν εβγαλε ολα τα δοντια? :lol::lol::lol:

εμενα εχει μηηηηηνες να βγαλει..εχουμε ακομα 4 δοντια :(

βικυ δουλεια ε/?πφφ

νερο κ βαμβακι?ελα ρε..εγω ολο μωρομαντηλο :oops: σχεδον δηλ 8-)

αργι τελεια που περασες καλα..

ο θοδωρης ειναι στου παππου τη αυλη.. :D

νατασουλα καλα?ηρθε το ποδλατακι σας?

ο μιχαλης κ η ελενα καλα? :D

εμενα ο θοδ ξυπναει καθεμ μερα 6-6,30

κ τωρατελευταια τον περνω το βυζαινω κ ξανακοιμαται

σκεφτομαι να το συνεχισω αν κ δε θελω ολοι στο κρεβατι..αλλα απο το να κοιμαμαι μια ωρα παραπανω

αν συνεχισει το ιδιο βιολι σκεφτομαι καλοκαιρι να το κοιμιζω 11-11,30

πραγματικα δε αντεχεται ..εκει που κοιμοταν 10ωρο το εκανε 9ωρο κ τωρα 8ωρο..με λιγο θα το κανει 3ωρο..βρυκολακας θα γινει..ελεοςςςςςςςςςςςς :twisted:

αλλα τι μιλαω..κ γω τα ιδια σκατα εκανα :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ μετά από κάθε θηλασμό βάλε πάνε σε λίγο βαμβάκι και άπλωσε το στην θηλή και πριν θηλάσεις απλά ξεπλενέ το με λίγο νερό. Μπράβο που τα πηγαίνεις τόσο καλά με τον θηλασμό :D:D:D

Μητσάκι ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρο....

Συγνώμη κορίτσια που δεν σχολιάζω τίποτα άλλο αλλά πνίγομαι τώρα........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρθα ακόμα δεν ήρθε το ποδήλατάκι, ελπίζω όμως μέχρι τέλος της εβδομάδας να έρθει..............

Βίκυ πόσο κόσμο θα περιμένεις και θα κάνεις όλα αυτά τα φαγητά?

Αργυρώ μπράβο που βγήκατε έξω μόνοι σας :D:D τι μαγειρεύουν οι Γερμανοί το Πάσχα?????????????

Έρη πως περάσατε? δεν μας είπες ;)

Χρύσα τι όνειρα έιναι αυτά που βλέπεις? :?:?:?:?

Βένι δεν ξέρω για την δυσκιλοιότητα, δεν είχα ποτέ πρόβλημα με τα παιδιά. Αν του έκανες καμιά φρουτόκρεμα?

Αφρο με γειά το δόντι :D

Αναστασία τί έπαθες και έχασες το κέφι σου????????????????????

Λένα πως κοιμήθηκες με το καμάρι σου αγκαλίτσα?

Μόλις έφαγα ρεβανί με πουτίγκα από την Βέροια και ήταν κόλαση :shock::shock::shock: και να θέλεις να αγιάσεις σε αυτίο το γραφείο δεν μπορείς όλο κάτι μας φέρνουνε :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Όμως επειδή και του ίδιου δεν του αρέσει το Δήμητρα και έχει τρέλα με τη Γαλλία γιατί είχε ζήσει εκεί για λίγο θέλει να τη φωνάζουμε Μαρτίνα (Δήμητρα στα γαλλικά)..Εμένα πάλι μου θυμίζει το ποτό και δε θέλω... :lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: και ήπια και ένα μαρτινάκι στο Βερ.!!! ;)

εδώ το Μαρτίνα υπάρχει....δεν ξέρω αν είναι γαλλικό ή γερμανικό...εδώ είναι πολύ συνηθισμένο.....όμως Γωγώ οι άνθρωποι φτιάχνουν τα ονόματα και όχι το αντίθετο!!!!

δεν σας είπα: πριν φύγουμε από εδώ για πεθερικά βάζω σε δύο σακουλάκια (αυτά που είναι για φαγητό) μερικά κουλουράκια για τα παιδιά για τον δρόμο και για εκεί....και μου λέει ο άντρας μου να πάρω όλο το μπωλ και τα 86 κουλουράκια για να φάνε και οι γονείς του!!!! και του λέω: μα δεν τρώνε αυτά που τους προσφέρω έτσι και αλλιώς!!"

συζ."πάρε τα θα φάνε"

και παίρνω όλο το μπωλ και ο Λ. τους προσφέρει και είπαν "μετά" ....και φυσικά, όπως άλλωστε το περίμενα, δεν δοκίμασαν ΟΥΤΕ ΜΙΣΟ!!!!!....και μου είπε ο Λ. χθες ότι η γιαγιά τελικά δεν έφαγε!!!! :evil::evil::evil: εμ δεν το ήξερα?......ξέχασα να δώσω και στην Αθηνά!!!! :(

Θούλη το μπουμπούκι μου δεν πήρε πιπίλα γιατί όταν της την έδινα την κρατούσε ξύπνια!!!! :o:o:o:o .....συνήθως κοιμόταν στο στήθος και μετά την απομάκρυνα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...