Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.40 - Ηρθε η Ζιζελ!!!!!


Recommended Posts

Kαλησπερα!!!

Τι κανετε?

Λενακι μου ειναι απο εκεινες τις περιγραφες(το θεμα με το θηλασμο)-τις απειρες- που σχεδον ολες τις ζησαμε αλλα καμια δεν καταλαβε ακριβως για ποιο λογο γινοταν!Ετσι λοιπον θα σου πω το γνωστο "φαση ειναι"!Την θυμαμαι κ εγω κ οχι μονο 1 φορα :?

Το μονο που εκανα ηταν αγκαλιτσα για λιγα δευτ. κ μετα παλι στηθος...και πολυ υπομονη!Επισης...Πριν φας το τελευταιο μισο τσουρεκι βαλτο διπλα στο μωρο,βαλε κ κανενα αβγο να κραταει η Ε κ βγαλε μια φωτο και καλα πασχα2011 :lol::P !!

Αφρο εκανες εξετ αιματος στο Μ??/Πολυ αστειος ο μαστορακος!

Κοριτσια ειμαι γενικως λιγο ξενερωτη...λιγο καπως γι'αυτο κ δεν σας γραφω!

Φιλεναδες αντε να σας δω απο κοντα γιατι μου λειψατε πααααρα πολυ!Θου την πεμπτη θα ερθω!(θες-δε θες!)...Τι ωρα ειπατε?Πρωι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χρονια πολλα χριστος ανεστη!!!!!!

τι κανετε? εμεις ειχαμε φυγει στα πεθερικα μου ολοι αρρωστοι λιγο πολυ :evil::evil:

εγω παλι ξανακυλαω μαλλον ο μικρος ολο γκρινια μιρλα κατα τα αλλα καλα :shock:

δεν ειμαι στα καλα μου εχω πονοκεφαλο τρομερο :(:(

φιλια πολλα και του χρονου με υγεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια χιλια συγνώμη δεν ευχηθηκα στις εορτάζουσες Αναστασίες και στον Αναστάση της Λένας!!!

Χρονια σας πολλα!!! Τελικά εσεις είσαστε πιο αδικημένοι και απο αυτους που γιορταζουν τα Χριστουγεννα.. Πάντα ξεχνάω τις Αναστασίες και τους Αναστάσηδες... Χρονια σας πολλααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη ξεκουραση αργι μου .

ιουλια μεσα σε βλεπω ,τι κανεις καλα ?

ο μανωλης πολυ μυξα και βηχας ...αντε να δουμε αποψε αν θα κοιμηθει καλυτερα απο χθες και αυριο πως θα ειναι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειμαι πολυυυ γαιδουρα :oops::oops::oops::oops:

συγνωμη αλλα ημουνα πολυ χαλια το μεσημερι :oops::oops:

λοιπονννννν

χρονια πολλα στον αναστασακο μας!!!! να σας ζησει λενακι και με το καλο και η αδερφουλα!!! :D

χρονια πολλα στον γιωργακη μας!!!!! να σας ζησει ιουλια παντα γερος!! :D

χρονια πολλα σε οσες αναστασιες γιορταζανε!!(αληθεια ποιες?? :?: )

αφροδιτη ειχες γενεθλια ε??

πολυχρονη και με το καλο το μωρακι σας!!με ενα πονο να βγει το πουλακι μου!!!!! :):):)

περαστικα στον μανωλακη!

και εμεις χαλια ημασταν..βηχα μυξες μουκωμα....

εχω φαει πολυ πραμα αυτες τις μερες γμτ :oops::oops::oops:

γωγωγωωωωωωωωω τι μωρακι μωρε ειναι αυτο????? :x:x:x:x

να χαιρεσαι και τον γιωργο σου!!παντα αγαπημενοι να ειστε!!! :):):):)

ολα καλα μ τον θηλασμο ε??αντε μπραβο!!!!!! :):):):)

τον μικρο τον πηραμε στην ανασταση αλλα....

εμεινε ξυπνητος μεχρι εκεινη την ωρα,,τον επιασε η νυστα με τα πυροτεχνηματα της αναστασης και φωναζε ΠΙΤΙ ΠΙΤΙ ΝΑΝΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ και ξεραθηκε μολις γυρισαμε κατα τις 12.30

το πρωι ομως ξυπνησεο καημενος να πιι γαλα και να ξανακοιμηθει και τον επιασε η αλιοδυσκοιλιοτητα παλι και νυσταζε και προσπαθουσε να κανει και κακα και δεν κοιμηθηκε ουτε κακα εκανε τελικα και ητανε ολη μερα μεσα στην γκρινια και την προσπαθεια να κανε κακακαι το καημενο....ουτε να φαει ουτε να παιξει τιποτα...

ρε κοριτσαι πειτε μου κατι..

οσες απο εσας δεν τρωνε φρουτα και λαχανικα παρα ελαχιστα εχουνε δυσκοιλιοτητα?

μα δεν τα τρωει με ιποτα πλεον..παρα μονο κανα μισο μηλο την μερα..τι να τον κανω??

αλλαξα και το γαα την σκονη που πιστευω πως ισως να τον στουμπωνει και ας λεει η γιατρος να την κοψω μετα το καλοκαιρι..πηρα κατσικισιο το ηπιε οσο θα επινε και απο το αλλο οποτε θα συνεχισω να δω....

θελω και εγω καφεδακι!! καλε παμε κανενα παιδοτοπ τωρα που ειμαστε καλα!!! :D

τωρα κατι ξεχναω αλλα... :oops::oops:

ελευθεριααααααα τι τελειος ο μικρος με τα χερακια στις τσεπες καλε!!!!! :lol::lol::lol:

και ο νιαγαρας ουαουυυυυυυυυυυ που λεει και ο φιλιππακος!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι κοματια..δε αντεχωωωωωωωωωωωωωω

ερη τι ομορφη φωτο..μονταζ ειναι? ;););)

βενι περαστικα ρε..αχ εμενα τρωει φρουτα οποτε δε μπορω να απαντησω.δυσκολο πραμα η δυσκοιλιοτητα

βικυ ποσα σοκολατενια αυγα απο τα 9 εμειναν? :lol::lol:

νατασα αυριο αν μπορεσω θα σε τηλ..εχω δουλειες το πρωι με οαεδ..μπηκα στο 6 μηνο..θα αφησω το θοδωρη στη θεια κ θα παω εγω οαεδ

ελπιζω να μη τη αρπαξατε για τα καλα

νατασουλα εφαγε μαγειριτσα?τελεια...μιαμμμ

ποδηλατο δε εκανε πολυ στους παππουδες..γενικως εκει δε κανει πολυ..γιατι εχει κ αλλο ποδηλατο κ ενα τεραστιο αμαξι που δουλευει με μπαταρια κ κουνιες οποτε πολλα ερεθισματα..

ηρθε το δικο σας?

αναστασια τι επαθες πουλιμ?γτ ξενερωτη???

ποτε θελετε πεμπτη?πρωι καλυτερα ε?

λενα που θα παει ο τολης?φιλια στη κοιλιτσα

αθηναια συμπεθερα πως πατε??????????τα τσιτσια καλα?

φιλια στη νυφουλαααα

αφρο τι κανει ο λεβεντης μας?βρε το αμνωλιο..απ εξω κ ανακατοτα ξερει τα παιδικα...

αθηναααααααααααααααααααα

θεααααααααααααα..μα σου παει πολυ η μητροτητα..μηπως να κανεις κ 4? :lol::lol::lol:8-)

λενακι εμενα μου μοιαζει με φαση.που θελει να σου κατεβασει γαλα..εμενα 3 μερες με κρατησε τοοοτε στο θοδωρη

τωρα δε λερωνω κ πολυ επιθεματα..αφου λεω καλε εχω γαλα η δουλεθομαστε?

οπως αυτο το μωρο μαγουλο μηδεν..πιο αδυνατο ειναι..θα δειξει

χρυσαααααααααααααα

επιτελους ξεκουραστηκες..σημερα ο μικρος εφαγε μπορς σαβιλ..ελληνικα πως λεγεται '??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργι σ εξεχασα..πως περασατε?για πες..βγηκες βραδυ με το αντρουλη σου?

σημερα ηταν ημερα μου ζορικη..

μπορει να ξυπνησα οριστικα στις 10(ηρθε η πεθερα να με βοηθησει να κανω παντζουρια)αλλα το κεφαλι καζανι

με 2 μωρα τι παντζουρια να κανεις δε ξερω..

ο μικρος εδω κ μερες οοοοοοοοοοολο γκρινια..υσηχαζει μονο αγκαλια κ σε στανταρ θεση..

δε θελω να ειναι ολο αγκαλια..πρωτον δε το αντεχω κ δευτερον με το θοδωρη συν το μωρο αγκαλια δε παλευεται

σκεφτηκα οτι εχει αερια..γτ κ δε κανει κακα κ ολο κλανει..βρωμερα αερια κιολας..λογικα κοιλιτσα ποναει αλλα ουτε μεμε δε θελει..δηλ μπορει να πιει λιγες τζουρες κ κλααααααμαα μετα

σημερα νομιζω απο το πρωι μονο κλαματα ακουω..κουραστηκε το αυτι μου

ο μικρος να εχει τη γκρινια του κ ο μεγλαος να κλαει με το παραμικρο κ γω να θελω να βερεσω το κεφαλι στο καγκελο..

παλι καλα ηταν το πεθερονι..αλλα να θελω κ δουλειες να κανω...

πφφφφφφφφφφφφ

ζορικη φασηπερναμε..

ελπιζω ο μικρος αυριο να ειναι αλλο παιδι

πραγματικα απο το μεγαλο σαββατο ειναι ετσι νομιζω..ουτε καροτσι δε ηθελε

πφφφφφφφφφφφφφ

ειμαι τοσο κοματια

φιλιαααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ε θα δουμε με το γαλα τοτε..

μαρθουλα τι κανεις??αμαν ρε συ θες και παντζουρια!!! εχεις καιρο αστα μην σκας!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG: αυτες οι μερες που ακους συνεχεια γκρινια ειναι ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι αστα να πανε :(

αναστασια η φωτο της μικρης ειναι τελεια!!!κουκλιτσα ειναιη τσουπωτουλα μας!! :lol::lol::lol:

αντε παω για υπνο..φιλιαα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!

βενι δεν ξερω να σου πω, γιατι ο δικος μου τρωει κ φρουτα κ λαχανικα και παλι τα κακα του μερικες φορες ειναι σφιχτα. ουτε χυμους πινει ε?

αντε να δουμε ποτε θα παμε για καφε!!!!

θουλαραααααααααα αντε καλε που θες να κανεις κ πατζουρια!! τρελονοικοκυρα!

τι φοβασαι μη σε σχολιασει η ιουλια την πεμπτη?? :lol::lol::lol::lol:

για το μωρο μηπως τον πειραζει κατι? μηπως εχει καμια αλλεργια κ κανει ετσι?

για κανε καμια αποχη κ δες...

ο τολης παει αλεξ για την εγχειρηση του μπαμπα του, αυριο μπαινει στο νοσοκομειο κ μεθαυριο θα την κανει

να σου πω τι ωρα κοιμαται ο θοδωρης για μεσημερι?

αφρο περαστικα σας!

ερη ευχαριστουμε πολυ! δεν εγινε κ τιποτα που μας ξεχασες! πως περνατε? πολυ ωραια η φωτο!

αργυρουλα καλως γυρισατε σπιτακι σας!

αχ σημερα θα κοιμηθω αγκαλια με τον αναστασακο καθως λειπει ο τολης..

για να δουμε πως θα περασει το ραδυ μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!

αφρο συνδεθηκα,αλλα εβαζα για υπνο τον γιωργο.μετα καταπιαστηκα με δουλειες κ τηλεφωνα κ.. να΄μαι τωρα!! :D:D:D:D

εσεις που ειστε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;!!!!

ηρθαν σημερα η Λένα με τον Ανασταση κ περασαμε πολυ ωραια!παιξαμε κ με πλαστελινες,καλε ποσο μας αρεσαν με τη Λένα!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αφου επαιζα κ μονη μου μολις κοιμηθηκε ο γιωργος!!!ειναι εργαστηριο πιτσας κ εχει κ ολα τα συνεργα! :lol::lol::lol::lol:

το κοριτσι μας ηταν πολυ στεναχωρημενο,σημερα εφυγε ο τολης για 8,κ οχι 9! :lol::lol: ,ημερες... :(:(:(

αλλα νομιζω καπως τη συνεφεραμε!!Λένακι σ΄αγαπάμε!!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

αχ βρε Θου!δουλειες κ με μωρα...εμενα τα πατζουρια μου τα εκανε η γυναικα που παιρνω μια στο τοσο,αλλα τον γιωργο τον ειχα στο παρκο με τις ωρες οταν ηρθε..με αυτον στο σπιτι,δουλεια δε γινεται..εσυ πώς τα καταφερες καλε;;; :shock::shock::shock::shock:

κουραστηκα κ σφιχτηκε το στομαχι μου μονο που διαβασα την ημερα σας..ελπιζω αυριο ολα να ειναι πιο ηρεμα!

ο ντοντος τελειος στο αβαταρ!!κουκλι μου!!!

Βενη γκρινια κ εσεις;;;αχ το καημενουλι..ζοριζεται,ε;;δεν ξερω για φρουτα,ο γιωργος τρωει πολλα..μήπως να δοκιμαζες να του δωσεις χυμο πορτοκαλι κ καμια κουταλια ταχινι με μελι;;οταν βλεπω οτι ο γιωργος περναει τα καθιερωμενα του ωραρια,ετσι κανω που κ που κ πιανει! ;)

νατασουλα τί πολλα που εφαγε η Ελενα καλε!! :shock::shock::shock::shock::shock:

φτου φτου φτου το κοριτσι μας!!!

γωγω η μικρη μοιαζει ξεκαθαρα εσενα!!!

για την πιπιλα,καλα εκανες ,αφου γλιτωσες απο βυζοπιπιλισμα,αλλα εχε το νου σου μη χανει γευματα!οσο λερωνει τοσες πανες οσες γραφεις,ολα καλα!! ;);) εξαιρετικα δηλαδη!!!

αν μειωθουν,προσεξε το!! ;)

γραψε μας την εμπειρια τοκετου σου οποτε βρεις χρονο,με το δικο σου μοναδικο τροπο!! ;):) ανυπομονουμε!! :)

αφρο μου πώς είσαι;;πλησιαζεις βρε!!!ο μανωλακης αστερι!!!φιλάκια πολλα!!!

Αργυρώ μονο χοντρη δεν εισαι!ασε που το χαμογελο σου φωτιζει ολο το προσωπακι σου!μια γλύκα!!

κ η Αθηνά,υπεροχη!ηρωιδα θεα προσωποποιημενη!! :lol:;):)

Αναστασακι ξενερωτη;;;!!join the club! :roll::roll::roll::roll::roll:

φαση θα ειναι μωρε...! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τί κανει το αχλαδοκοριτσο;;;;!!! :lol::lol::lol::lol:

κοριτσακια μου σιγουρα ξεχναω πολλα,αλλα δε θυμαμαι κατι αλλο.. :oops::oops::oops:

σας φιλώ γλυκα ολες!!

α!καλε!εστω κ καθυστερημενα!

χρονια πολλα στη Λαμπρινη μας,τη Λαλα καλε!,που γιορταζε την Κυριακη!!!

καλο μας βραδυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!!! Τι κανετε?

Ευχαριστω για τις απαντησεις σας! Θα αρκεστω στο οτι περναει φαση η αλμα αναπτυξης και

θα κανω υπομονη με τον πονο..Που θα παει θα σταματησει να το κανει!

Θου αμαν ρε που θες να κανεις και πατζουρια με 2 μωρα! Αστα για αργοτερα. Οχι τωρα που κλαιει συνεχεια το νινι. Την περασαμε και εμεις αυτην την φαση μεχρι πριν μια εβδομαδα. Κρατησε 3 εβδομαδες με κλαμα ολη μερα και αγκαλια. Ευτυχως ηρεμησε τωρα αλλα αρχισε αλλα! πφφφφ

Λενακι ευχομαι να πανε ολα καλα με την εγχειρηση. Οι μερες περνανε γρηγορα. Καλα θα κανεις που θα κοιμηθεις με τον μικρο. Να εχεις παρεουλα.

Βενετια και η δικια μου τελευταια δεν τρωει πολλα φρουτα ουτε και χυμους..μαλλον τα βαρεθηκε αλλα απο κακακια μια χαρα παμε. 1 φορα την μερα. Το μηλο ομως δεν φερνει δυσκοιλιοτητα? Θα μου πεις απο το να μην τρωει καθολου ε?

Αναστασια πολυ γελασα ρε συ με αυτο που ειπες για την φωτο!! :lol: Δεν προλαβα να το κανω ομως γιατι μεχρι να διαβασω το μηνυμα ειχα φαει το τσουρεκι :lol::lol: ετσι την εβαλα να τσουγκριζει αυγα μαζι με τον μπαμπα της και τους εβγαλε 2-3 φωτος :D

Αφρο περαστικα στον μικρο. Βαλε του ορο στην μυτη να αναπνεει καλυτερα και να μην βηχει. Ευχομαι να εχετε ησυχο βραδυ. Εσυ πως εισαι?

Πριν λιγο εφαγα και παλι πειναω! ελεος!! παω να δω τι θα βρω να φαω! Καλο βραδυ σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ λενακι ξεχασα να σαπαντησω... ειναι πανω στις εβδομαδες με τα αλματα αναπτυξης, οποτε λογικα για αυτο ειναι ανησυχο το μικρακι σου!

εμεινε κανενα τσουρεκι??

αχ ιουλια!!!! ειλικρινα δεν ξερω τι θα εκανα αν εμενα σπιτι!!!

οσο για τις πλαστελινες.. ηταν τελειες! θυμηθηκα τα νιατα μου, πριν 5-6 χρονια :lol::lol::lol::lol::lol:

αχ απλωνα την πλαστελινη στο ταψακι ελεγα οτι κανω πιτσα, εκοψα ενα κομματακι (εχει κατι τελεια μαχαιρακια που πρεπει οπωσδηποτε να παρω ενα στην ιουλια) κ ο αναστασης το αρπαξε να το φαει!!! :lol::lol::lol::lol: το μπουλουκακι μου!!

τα μικρα μας επαιξαν πολυ καλα σημερα, φτου φτου!

σας αγαπω τοσο πολυ!!!! σευχαριστω τοσο πολυ για σημερα!

εκσταση γιατι εισαι ξενερωτη???

για να τελειωσω, ειναι 9 οι μερες, οχι 8!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγουλινι,χρονια πολλα για χτες!!!!!!!!!! ;) κουκλιτσα η ζιζελ!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

χρονια πολλα σε ολους οσους γιορταζαν!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

βενι,εμενα με δυσκολια τρωει φρουτα και λαχανικα και κανει κακα της καθε 5 μερες.τη θηλαζω και παλι δε βλεπω να τη βοηθαει.οταν τα κανει δεν πολυζοριζεται και δεν ειναι πολυ σκληρα...ελπιζω να ειναι απλα μια φαση..... :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Ξενερωτη καλημερα!!! :P

Λενα-Ιουλια μη νομιζετε πως τη γλιτωσατε και δε θα σας εκδικηθω που δε με καλεσατε στο παιχνιδι με τις πλαστελινες!Και που αγαπιεστε μεταξυ σας κ εμας ζαρτ!!!! :lol: Εχε χαρη που ημουν ξενερετωτατη χθες κ που ηρθε η κολλητη μου αλλιως θα χτυπουσα ακαλεστη το κουδουνι! :lol::lol:

Πεμπτη πρωι θα παμε ολες μαζι στο Θουλακι?Η Λενα κ η Θου θα πανε με τα μωρα στην παιδ.χαρα κ εγω με την Τζουλια θα κανουμε τις δουλειες της Θουλης! :D:D:D:D:D Ζητωωωωωω! :lol::lol::lol:

Νομιζω πως καμια Αναστασια(απο το τρενο) δε γιορταζε!Ολες το δεκεμβριο...Μηπως να μοιραστουμε βρε κοριτσια? :lol::P

Groysi να χαιρεσαι το κοριτσακι σου κοπελα μου!!!!!!

Παλι ξεχασα τη Λαλα(οπως κ περσυ) αλλα και να της ευχηθω απο εδω δε θα το δει..

Ποτε φευγει απο ελλαδα?θυμαται καμια?Μηπως αυριο???

Βενη για παιδοτοπο οποτε θελεις!!!Εγω σαν γνησιο σουρτουκι δε λεω οχι σε βολτα!

Για τη δυσκοιλιοτητα...Δεν εχει πολυ συχνα η Αννυ...Ισως επειδη ειναι ελαχιστες οι ποσοτητεςς φαγητου!

Το μηλο ειναι καπως συσφικτικο ομως...Αχλαδι με τιποτα???

Λενακι μου πως κοιμηθηκατε???Θα περασουν μωρε οι μερες...Να βρεθουμε κ το σκ για να εχεις παρεα!!!

Ειμαι εντελως γουρουνα...Τρωω συνεχεια...Αντε να ερθει καλοκαιριιιιΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Καλα μωρε τρελη….παντζουρια εκανες τωρα;;;…ας περιμενες να καλοκαιριασει λιγο ακομα…

Εγω θα τα κανω όλα κοντα στη γεννα..

Το σαβελ είναι η οξαλίδα..

Αφρο πως είναι ο Μανωλης σημερα;;;…καθολου καλυτερα από μηξες;;;;..περαστηκα ρε συ..και προσεχε

Βενη μου εμενα τρωει πολλα φρουτα οποτε δεν ξερω να σου απαντισω..

Αλλα δυσκοιλιοτητα μπορει να κανει και από σημπληρωμα σηδιρου εάν παιρνει..

Επισης εάν τρωει εστω λαχανικα και οσπρια είναι ΟΚ βοηθανε και αυτά πολύ

Εγω ειμαι πρωινη πρωινη σημερα;;;;..αντε καλε ξυπνηστε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

ο μανωλης ειναι καλυτερα σημερα ...απο οτι ειδα .

δεν βηχει οπως χθες ,οι μυξουλες δεν τρεχουν ποταμι .

αναστασια ειχες ρωτησει χθες για τις εξετασεις ,αυτην την ευδομαδα θα του κανουμε .θα σου πω μολις δω αποτελεσματα .

τι καλα που παιζουν με πλαστελινες ....εγω του πηρα αλλα δεν θελει να τις πιασει καν ...λεει μπιαχ :?

και να πω την αληθεια ...εγω εχω ξεχασει πως παιζουν ... :oops:

εγω παντως περιμενω να γεννησω για να κανω δουλειες ..τωρα δεν μπορω τα ποδια μου να παρω ....εμαθα και πως λενε αυτο που εχω "δυσλειτουργια ηβικης συμφυσης" .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Αφρο...αντε παλη καλα με τον μικρο...μαλλων ηταν ενα περιστασιακο κρυωμα τι να πω...

περαστηκα ξανα

για εξηγα τωρα αυτο με τη δυσλειτουργεια..ειναι οι πονοι που νιωθεις απο κατω σε βαθμο που δεν μπορεις να περπατησεις;;;..η πιεση κλπ;;;;...

Εντωμεταξη ρε παιδια..βλεπω κατι περιεργα ονειρα τελευταια...

χτες ειδα οτι με φιλησε ο οικ διευθυντης μας- αυτος που δεν πολυχωνευω...

και καλα..αυτος βρεθηκε να με φιλησει...χαθηκε να με φιλησει το τεκνο που εχουμε για τις εξωτερικες μας δουλιες..που ειναι και πιτσιρικι πιπινι;;;;..ηταν αναγκη να με φιλησει το πουρο;;;;;

Σημερα παλη για αλλη μια φορα ειδα στον υπνο μου τσουναμι..

ειμασταν λεει στη Χαλκιδικη καναμε διακοπες σε ενα μερος οπου γινοταν ενα ειδος Ολυμπιακων αγωνων στην αμμο ..

και αφου παρακολουθησαμ εκαποια αθληματα πηγα με τον Χριστοφορο στην Παραλια για μπανιο...και εκει σηκωθηκε κημα τεραστιο και αρχισε να ερχετε καταπανω μας..αρπαζω τον μικρο και τρεχουμε να σωθουμε....και δεν βρισκω πουθενα τον Οδυσσεα...τελικα τον βρισκω στο δοματιο μας..και παμε στο αμαξι να φυγουμε και ξεκιναμε αλλα οι δρομοι ειναι χαλια..ηδη βρεγμενοι, παντου πεσμενα δεντρα ..

αυτο με το τσουναμι το βλεπω συχνα στον υπνο μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή σας μέρα όμορφες!!! :D:D:D

Χρόνια πολλά! Χριστός Ανέστη!

Επανήλθα κουρασμένη, αλλά εμφανώς ανανεωμένη! :D:lol::lol::lol::lol:

Καταρχήν να ευχηθώ και γω η γαϊδούρα αν και αργοπορημένη, αλλά δικαιολογημένη λόγω των ημερών! :oops:

Αφροδιτάκι μου να σε χαιρόμαστε! Χρόνια σου πολλά και ο,τι επιθυμείς κουκλάρα εγκυούλα! :x

Γωγω μου τι γαϊδούρα που είμαι;;; :oops::oops::oops: Δε σου είπα στο τηλέφωνο να χαίρεσαι τον Γιώργο σου, μόλις το κλείσαμε το θυμήθηκα, αλλά δεν είχα μπαταρία...! :cry:

Ιουλία να χαίρεσαι το αντράκι σου! :D

Λένα να χαίρεσαι και συ τον Αναστάση! :D

Και γενικώς να χαιρόμαστε όλες του εορτάζοντές μας κορίτσια!

Αναστασίες το ήξερα οτι δε γιορτάζατε την Ανάσταση, αλλά τον Δεκέμβρη! Ήταν το μόνο για το οποίο ήμουν σίγουρη! :lol:

Αθηνα- Άργι τί τέλεια που συναντηθήκατε! Τωρα που γνώρισες την Αθηνά απο κοντά είναι σα να γνώρισες και εμάς τις υπόλοιπες που έχουμε γνωρίσει την Αθηνά!!! :D:lol:

Κορίτσια φάγαμε, ήπιαμε, πάθαμε λουμπάγκο στο στομάχι, χορέψαμε, ταξιδέψαμε και γενικά περάσαμε πολύ ωραία, αλλά πολύ κουραστικά. Πήγαμε και στα Γιάννενα να δούμε το βαφτιστήρι μας, το οποίο ως ήτο αναμενόμενο ΔΕ θηλάζει, γιατί ΔΕΝ πιάνει καλά το ένα βυζί της μάνας του και γιατί φυσικά η μαμα του δεν εχει γάλα!! Της είπα κάποια πράγματα, αλλά έδειξε να δυσανασχετεί, γιατί ΔΕΝ είμαι μαία και ΔΕΝ ξέρω! :roll: Δεν της ξαναείπα τίποτα, ούτε όταν έβλεπα τη σκόνη να πηγαινει και να έρχεται κάθε μισή ώρα! :cry: Ρε κορίτσια κάθε φορά που ο μικρός κάνει κιχ τον μπουκώνουν με το μπιμπερό :?:roll:

Κατά τα άλλα η ξαδέρφη μου τον εχει ερωτευτεί! :D Τον έχει όλη μέρα αγκαλιά και το απολαμβάνει! :D

το παιδί μου το είδα μια εβδομάδα μετά και δεν αναγνώρισα ούτε τη φωνή του. Το μωράκι μου έχει μεγαλώσει πολύ ρεεε.... :x:x Έχει γίνει ένα αγρίμι, αλλά το ήξερα οτι θα πάρω πίσω ένα παιδί κακομαθημένο. Χθες μας χτύπαγε στα μούτρα. :twisted::twisted::twisted: Φυσικά επειδη χτύπαγε τη γιαγιά και τον παπού στα μούτρα και εκείνοι γέλαγαν σαν ηλίθιοι! :twisted: Αληθεια δεν καταλαβαίνουν τί κακό της κάνουν; :roll:

Την πήρα χθες στο κρεβάτι μου να κοιμηθούμε κατα τις 11 το βράδυ, για να την επαναφέρω σιγά σιγά, αφού στο χωριό κοιμόταν στις 2:30!! :shock::shock: Αφού της είπα την κοκκινοσκουφίτσα, τα τρια γουρουνάκια, τα εφτά κατσικάκια και την σταχτοπούτα, ήρθε τελικά και ο Π να ξαπλώσουμε και πήρε αέρα η κυρία!! Πάτησα κάτι φωνές και πήγα να κάνω μπάνιο. Όταν βγήκα, κατα τις 12:15, είχε κοιμηθεί και την πήγα στο δωματιο της!

Που θα πάει θα επανέλθει σιγά σιγά! :? Το καλό που της θέλω! :mrgreen::lol:

Έρη πώς περάσατε το πρώτο σας Πάσχα στα εξωτερικά; :x

Σας φιλώ όλες κορίτσια και θα επανέλθω! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ χρόνια πολλά! Καλως ήρθες!

Καλημέρα και στο υπόλοιπο τρενάκι. Σήμερα κλείνουν τα μάτια μου! Η μικρή κοιμήθηκε 11-8 και τα βυζιά μου ήταν μπαρούτια!

Εχω νευρα με τον καλό μου. Άρρωστος και πάει στη δουλειά. Μη χάσει.

Λενάκι αν σε πονάει ο μικρός όταν σου κάνει τα σκέρτσα του, βγάζε τον από το στήθος και βαζε τον πάλι μετά από λίγη ώρα που θα τον δεις ανησυχο. Μην κάθεσαι να πονάς. Μου τα κάνει αυτά η Ιλιάνα και το εστιατόριο κλεινει. Το βυζι του Τιραμόλα έχουμε; Λάστιχο είναι; Τι το περάσανε;;; :lol:

Σας χαιρετώ και πάω να ζήσω τη ζωή μου. (Να μαγειρέψω, να κοιμηθώ, να πλυθώ, να ψωνίσω, κλπ, κλπ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...