Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.40 - Ηρθε η Ζιζελ!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρονια πολλα Χριστος ανεστη!

πανατ υγεια και ευτυχια σε ολους!

Αναστασιες, νατασουλες, Ανασταση χρονια πολλα...χιλιοχρονοι

Γωγω και Γιωργιδες(συζηγοι) χρονια σας πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά μανούλες! Αληθώς ανέστη!!! :D

Χρόνια πολλά Αναστασάκο της Λένας (για χθες) και σε όσες Αναστασίες/Νατασούλες γιόρταζαν!!!

Χρόνια πολλά και καλά στον Γιώργο της Ιουλίας, τον υποψήφιο Γιώργο της Lenaki μας, στη Γωγούλα μας (;) και σε όλους όσους γιορτάζουν!!! (συγγνώμη αν ξεχνάω κάποιον!)

Να περάσετε υπέροχα και σήμερα!!!

Κι από αύριο, στο φούρνο τα κεφάλια πάλι!!! :?:lol:

Αφροδιτούλα, υπομονή! Σε μια εβδομάδα μπαίνεις στο μήνα σου κοριτσάκι μου!!! Κοντεύεις!!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ δημητρα μου στις 29 μπαινω στον 9 μηνα ....απο το πρωι πλακα στην πλακα και εδω και μερες νιωθω συσπασεις κανονικες ...με πονο και εχω φρικαρει ...ειμαι σγουρη οτι θα γεννησω πιο γριγορα ....εχω φρικαρει γιατι τωρα που νιωθω πονο μου ερχονται ολα οσα θα περασω στην γεννα :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπως ειπα τα μυαλα μου ειναι κουκουρουκου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ !!!

ΓΩΓΩ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!ευχομαι να σε παρω τηλμεχρι το βραδυ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερααααααααα!!! :)

Χρονια πολλα Γωγουλα,Γιωργιο της Ιουλιας στους αντρουλιδες που γιορταζουν και σε οσους

ξεχναω!! Επισης και σε ολες της Αναστασιες, Νατασες που ξεχασα χθες! :oops:

Σημερα γιορταζει και η μαμα μου, ο πεθερος μου και ανεπισημος ο Γιωργης μου!!

Μιτσακι μου ευχαριστω για τις ευχες! Που το θυμιθηκες βρε? :D

Αφρο μου υπομονη! Τον εφαγες τον γαιδαρο! Λες να ερθει πιο νωρις ο Πανουλης?

Αργι τι χοντρη λες ρε συ! Μια χαρα εισαι στην φωτο και τα παιδια τελεια με την αρκουδα!! Ποτε γυρνατε?

Παω για νανι και τα λεμε αργοτερα! Φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι κοριτσάκια μου γιορτάζω...Ευχαριστώ για τις ευχούλες... :x:x:x:x:x

Ιουλία μου να χαίρεσαι κι εσύ το Γιωργάκη σου..Να είναι γερός και τυχερός... :x:x:x

Κορίτσια από χθεςτο βράδυ έχει μειώσει την ώρα του θηλασμού στο 20λεπτο περίπου... :?:?:?:?:?:? Το βράδυ την τάισα τελευταία φορά στις 12, ξύπνησε μετά στις 4 παρά (προσπάθησα να την ξυπνήσω στις 3 αλλά δεν...) και μετά την ξύπνησα πάλι 8 το πρωί....

Πότε θα σταματήσει να πρήζεται το στήθος μου και να πασαλείβομαι με γάλατα;;;;; :shock::shock::shock::shock:

Αρτζι μια χαρά είσαι καλέ...

Αθηνάαααααααααα πως μεγάλωσε έτσι η κοριτσάρα σου;;;; :D:D:D:D:D

Επίσης Αρτζι χωρις καλσόν η ΡΕΑ;;; :o:o:o:o:o Τόση ζέστη;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αύριο γυρίζουμε σπίτι μας!! :D

πολύ κούραση σήμερα....έβγαλε και λίγο κρύο!!!!!

καμμιά ονλάιν!!!....καρβουνιάρης αυτό το τρενάκι λόγω εορτών!!!

Ιουλία να χαίρεσαι τον γιο σου :D και όποια άλλη έχει Γιώργη που γιορτάζει!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ άλλαξε και το τικεράκι σου.....καλέ τι βιάζεσαι έχεις μέλλον ακόμη!!!! :lol::lol::lol:

έκανε πολύ ζέστη χθες, δεν ήταν για καλσόν!!! αν και η Αθηνά τις δικές της τις είχε με καλτσονάκι!!! :? ....αλλά εμείς είμαστε θερμές γυναίκες!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!! :):):):)

γωγουλα χρονια σου πολλα!να χαιρεσαι κ τον αντρουλη σου καλέ!! :D:D:D:D:D

μα τί ομορφο κοριτσακι!!ειναι κουκλα!!κ φαινεται τοσο ηρεμο μωρακι!!αχ τί καλα!!

φαινονται!φαινονται τα γαλανα σας ματακια!! ;):)

επισης τελεια ωραρια υπνου!!φτου φτου!!ετσι κ καλυτερα να συνεχισετε!!

μη την ξυπνας βρε!!εφοσον βρεχει ικανοποιητικο αριθμο πανων,ολα καλα! ;)

για τα γάλατα..εγω σου ειπα!ειχα αργησει πολυ να απαλλαγω απο την γαλατιλα..μηνες εκανα!οποτε..μη σκας!!θα το συνηθισεις! ;):lol:

χρονια πολλα κ σε ολους οσους γιορταζουν!!

φιλάκια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Iουλία μου χέζει και κατουράει τουλάχιστον 10 φορές την ημέρα... :?:?:?:?:? Σε κάθε γευμα χέζει κιόλας... :lol::lol::lol::lol::lol:

Για τη γαλατίλα πεθαίνω... :x:x:x:x Τη μυρίζω στο στόμα και μυρίζει γαλατάκι ζαχαρούχο...

Κορίτσια πάλι ζαχαρούχο είναι το γάλα μου... :D:D:D:D:D Τέλειοοοοοοο.... :oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Λέτε να είναι από τις σοκολάτες που έτρωγα;;;;; :lol::lol::lol:

Επίσης θέλω να σας διηγηθώ την ιστορία μου...Ελπίζω να το κάνω σύντομα... ;););)

Αρτζι άλλαξα επιτέλους και τικερ... :D:D:D:D Φαίνεστε ότι είστε θερμές γυναίκες... :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ κούκλα είναι φτου φτου και μοιάζει και στους 2! με πιο πολύ εσένα.....αλλά όχι στην Ιω!!!!....είναι και σοβαρή!!!!! .... μύτη έχει την δικιά σου ρε!!!! τι ανησυχείς?!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγωωωωωω :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x;;);;);;)@};-@};-@};-@};-

Μα τι κούκλα είναι κάλεεε! Έχεις δίκιο μοιάζει πολυ με την Ιω, δηλαδή μοιάζει σε σένα!! Είναι τέλεια και τα δυο κουκλακια σας κοριτσάκι μου να τα χαίρεστε!!

Α και :ymparty::ymparty::ymparty::-* [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=wav.gif] χρονια πολλα για την γιορτή σου, να χαίρεστε και τον μπαμπά σας!

Ιουλία μου να χαίρεσαι τον Γιώργο σου! [smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=wav.gif][smilie=tweety.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ τι κοριτσαρος ειναι αυτος?????Αγαααααπη μου ομορφη!!!Ειναι τοσο μικρουλα αλλα φαινεται και ολοκληρη μπεμπα ηδη!Καταλαβατε τι εννοω? :lol:

Γωγουλα ειναι πραγματικα ιδια με την Ιω βρεφος,ισως πιο ξανθια!Αλλα νομιζω θα σου μοιαζει ακομα περισσοτερο...Η Ιω νεογεννητο εμοιαζει πολυ κ με τον αντρα σου!

Να τον χαιρεσαι κ να σε χαιρεται με την ευκαιρια! :D:D:D

Να χαιρομαστε και τον Γιωργακη της Τζουλια!Τον αντρα το βαρυ κ ασηκωτο που μας δινει κ καμια μπουφλα για να μας δειξει την αγαπη του!!!!! :lol::lol::lol:

Αργυ να χαιρεσαι κ τον αντρα σου!Δεν ειχε ς πει πως ενα απο τα πολλα ονοματα του ειναι κ το Γιωργος? :lol::?

Θουλακι ξεχασα!Να χαιρεσαι την αδερφουλα σου!!!

Σας φιλω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας!!!

Χρονια πολλα για το Πασχα με καθυστερηση!!!!!!

Γωγω χρονια πολλα σε σενα κ στον αντρα σου!!! Να χαιρεσαι την νεα κορη! Τι ομορφη που ειναι! βρε συ σου μοιαζει!!! Πως νιωθεις???

Ιουλια να χαιρεσαι τον Γιωργο σου!! Λενακη και σενα το μωρο Γιωργο δεν το λενε?? να σου ζησει!!

Δεν ξερω ποιοι αλλοι γιορταζουν..ειμαι λιγο χαμενη!!!

Φτιαχνω βαλιτσες, φευγουμε σε 3 μερες...νιωθω πολυ περιεργα,,,κ τρεχω κ ολη μερα διοτι ολο κ κατι εχω αφησει τελευταια στιγμη! Αυριο παω να κοψω ηλεκτρικο κ θα ερθει η εταιρεια να παρει τις κουτες για Αφρικη...

Ερη πως περασατε?????

Αναστασια τα ειπαμε κ στο ΦΒ....οπως καταλαβες,...τα εχω παιξει λιγο!!!!!

Η Χρυσα που ειναι????????

Αφροδιτη μου, εγω θα δω τον μπεμπη σας τον αυγουστο!!

Δεν θα ξαναμπω πλεον απο Αθηνα..απο Ουγκαντα τωρα με το καλο....δεν ξερω ακομα ποτε ακριβως θα μπω, να τακτοποιηθω, να ξεπερασω το πρωτο σοκ....

πεταμε 5 τα ξημερωματα παρασκευης κ φτανουμε 22.15 το βραδυ της ιδιας μερα...πικραααα...

Σας φιλω ολες, κ θα τα πουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστος ανεστη κ απο μενα. :D:D:D:D:D

να εχουμε καλη ανασταση κ ο θεος να μα λυπηθει οταν ερθει η ωρα :?

πως περασατε?????

ΚΑΛΕ ΤΙ ΦΑΓΗΤΟ ΕΠΕΣΕ????????????????????????ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

δε ζυγιζομαι..απαππαπαπαπαπαπ

δε εφαγα τοοοοσο κρεας οσο ολη μερα τσουρεκι με μερεντα..κ σημερα που ηρθα το απογευμα εφαγα ΧΑΛΒΑ :D:D:D

Κ ΤΩΡΑ κ παλι τσουρεκι..πωωπωωωω

κ δε χορταινω με τιποτα

περασαμε πολυ ομορφα..ο θοδωρης με ενα τσουρεκι στο στομα,..βρηκε τη χαρα του

δε τον πηρα ανασταση κ το ψιλομετανιωσα :?

γωγωκα μου χρονια σου πολλα

ιουλια να χαιρεσαι τον γιωργακη σου

κοριτια να χαιρεστε τους αντρες σας

αναστασι αευχαρισω..ααα γιορταζε κ ο ανεστης ε?

να το χαιρεσαι :shock:

λενακι μου να χαιρεσαι το σοι κ το γιωργακη σου :lol:

καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :x:x:x:x:x:x:x

μα τι γκομεναρα νυφη εχω...βρε παντελη ξυπνα να τη δεις :lol::lol::lol::lol::lol:

κουκλακι ρεεεεε :D

να σου ζησει γωγωκα μου..μα πιπιλα κιολας εχωσες :?:lol::lol::lol::lol:

μοιαζει πολυ με τη ιω ρε..μα ιδιες..τα ματια δε φαινονται :shock:

σας φιλω ολες μια προς μια..

φρα τα φιλια μου

σας αγαπω πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φρα τωρα διαβασα το μην

ααααααααα καλο ταξιδι..ευχομαι να μη παθει κανενα σοκ..να τα βρεις ολα τελεια εκει :?8-)

αργυ κ αθηνα κουκλες..μα ποσο μ αρεσουν οι χαμογελαστοι ανθρωποι :D:D:D

το μικρο δε ....αστερι..αφρατο

αργι καλε δε φοραει καλσον????????????κουκλακια :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω μου ειναι μια κουκλα !!!!δεν εχω λογια !!!!!!! :x:x:x:x:x

δεν εχω να σου πω κατι για ομοιοτητα ...δεν ξερω ,ειναι κουκλα και μοναδικη !!!

δεν σε πηρα την ...κοιμομουνα μεχρι αργα και μετα επρεπε να κανω τα χατηρια στον μανωλη .

φραν μου καλο σου ταξιδι ...αν ειμαι καλα στα μυαλα μου θα σε παρω τηλ ...

το εχω χασει τελευταια :?

θου και εγω εφαγα 3 τσουρεκια με μερεντα και γαλα με κακαο 4 κομματια μιλφει ...και ενα σοκολατενιο αυγο ....φαι κανονικα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα σας βαλω φωτο αυριο πως ειχα τον θοδωρη στο πρωτο του πασχα

κ το μπεμπη επισης..

τους φορεσα τα ιδια ρουχα κ σχεδον ιδιο φοντο :lol::lol:

αφρο :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω τι κουκαλ ειναι αυτη!

δεν μπορω να καταλαβω σε ποιον μοιαζει...νομιζω σε σενα!

οσο για τα γαλατα....πως θηλαζεις?

Συμπεθερα κουκλα και χαμογελαστη...μα χωρις καλσον?

εδω φορεσαμε παλι μπουφαν!

Αφροδιτη...υπομονη!

οσο για τα ξαδερφια.....εκεινα φταινε που ξεχνας και μπερδευεις... εχουν ιδιο ονομα...!

Πριν την ανασταση η Μ-Ι εκανε 2 φορες εμετο..στην ανασταση εκλειγε συνεχως απο τα βεγγαλικα...τα φοβαται παρα πολυ!

την Κυριακη πηγαμε στην κουνιαδα μου...ξεσαλωσε....ολα για παρτυ της!

νομιζω οτι την κακομαθαινουν....της εκαναν δωρο 9 σοκολατενια αυγα!

φυσικα τα ανοιξαμε ολα να δουμε τα παιχνιδια και εχουμε βαλει ολες τις σοκολατες σε ενα τεραστιο μπολ!

σημερα ειναι απο το πρωι κακοκεφη...δεν μιλαει πολυ!

ποναει το στηθος μου...νομιζω η γαλακτοκηλη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κι εμένα το πρωινό δεν είναι καθόλου το αγαπημένο μου;, απλά είπαμε να το δοκιμάσουμε σ εκείνους τους κύκλους, γιατί κιόλας έπεφταν βολικά οι μέρες σκ ή όταν δουλεύαμε απ' το σπίτι. Φυσικά είναι και θέμα τύχης ότι είχαμε συλλήψεις και στους δύο κύκλους. Καλά σίγουρα κι η πρόκληση έπαιξε το ρόλο της στον κύκλο του Απριλίου, απλά το συνειδητοποίησα σήμερα κι είπα να το αναφέρω.  Όσον αφορά για το μωράκι που χάθηκε, σε καταλαβαίνω απόλυτα 😞 έτσι κι εγώ τον περασμένο Οκτώβριο την ημέρα της ΠΗΤ, νομίζω μου βγήκε όλος ο πόνος κάπως μαζεμένος... Δε ξέρω αν το νιώθετε, εμείς πάντως με το σύντροφό μου κάπως "το γιορτάσαμε", όχι βέβαια με την έννοια της χαρούμενης γιορτής, απλά μαγείρεψαμε σπίτι και ήπιαμε στη μνήμη του μωρου μας γιατί δε θέλαμε κάπως να ξεχαστεί αυτή η ψυχούλα σα να μην υπήρξε ποτέ. Να σου πω την αλήθεια, εγώ ίσως το χρειαζομουν αυτό περισσότερο απ' ότι ο σύντροφός μου, και μπορώ να πω ότι με βοήθησε να βάλω ένα κλείσιμο σ εκείνο το κεφάλαιο. Από τότε κάπως πήρα τα πάνω μου και ήμουν πιο χαλαρή με τις προσπάθειες, με την έννοια ότι όταν έβλεπα αρνητικό δεν απογοητευομουν όσο πριν τον Οκτώβρη. Νομίζω ότι πιο πρίν ήμουν σε άρνηση διότι στο μυαλό μου είχα ότι θα έπρεπε "να ήμουν έγκυος" κι ίσως αυτό να μη με άφηνε να ευχαριστηθω και τη διαδικασία.
    • Λίγο έμεινε μέχρι να μάθεις κορίτσι μου... Μπράβο σας που είστε καλά και οι 2!!!
    • Υπομονή και επιμονή και θα έρθει το θετικό, θα φουσκώσει η κοιλίτα! Πάντως κι εμένα το πρωινό, το χειρότερό μου. Άσε που υπάρχει και χρονική πίεση και αυτά τα πράγματα θέλουν τον χρόνο τους.
    • Σ'ευχαριστώ για την αναλυτική σου απάντηση!!! Δεν το περίμενα πως στη 4η εγκυμοσύνη μου θα ειχα τόσο άγχος. Σε ολες ειχα ειναι η αλήθεια, απλά επειδή στις προηγούμενες ειχα πολυ έντονα συμπτώματα (μετα τις 5μιση προς 6 βδομάδες βέβαια) ίσως αυτο με ανακούφιζε οτι όλα πάνε καλα.  Απλα με θυμάμαι στις αλλες που ειχα τόσο έντονα το αίσθημα πως θα αδιαθετησω , παρ'ολο που ηξερα ότι ειμαι έγκυος , που πηγαινα κάθε λιγο στο μπάνιο να τσεκαρω αν έχω αίμα. Τώρα τίποτα. Και απο συμπτώματα , αυτα τα λιγα που εχω, μια έρχονται μια φεύγουν. Το μεσημέρι για παράδειγμα ειχα λιγο το στομάχι κάπως... Μετά έφυγε. Τωρα πηγα τα παιδια στις κουνιες και μονο λιγη ζαλη ένιωθα που και που. Αλλα ειμαι μολις 5+1 Πφφφφ οπότε μακαρι να ερθουν οι αναγουλες μπας και ηρεμήσω γιατι έχω αρχίσει να μην με αντέχω χαχαχα
    • Καλό μήνα κορίτσια!!! Εύχομαι πολλά θετικά τεστακια!!!!     εγω σήμερα είχα β επιπέδου όλα καλά ευτυχως πάει κ αυτό!!!  Εχουμε  Κ κάτι φωτός π εκεί που νόμιζα ήταν κορίτσι αρχισα να πιστεύω είναι αγόρι, είναι ίδιο ο γιος μου 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...