Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.40 - Ηρθε η Ζιζελ!!!!!


Recommended Posts

Χρόνια πολλά κορίτσια! Καλά να περνάμε!

Εμείς εδώ καλύτερα από χτες. Πήγαμε και κουρεύτηκε η Δανάη. Πάνε οι μπούκλες μας. Έπρεπε όμως.

Γωγάκι καλούς θηλασμούς. Κοίτα μη σου γίνει σαν τη δικιά μου και δεν μπορείς να τη σηκώσεις μετά.

Σας χαιρετώ!

Βίκυ όσο μεγαλώνουν οι διάλογοι είναι πιο πετυχημένοι!!!

Εγώ ρώτησα τη Ναταλία αν θέλουν να βγουν έξω να παίξουν την ώρα που έτρωγαν και μου απάντησε:

"Μαμά γιατί μας ξεσηκώνεις; Με αυτό που μας λες θα αφήσουμε το φαγητό μας και θα μας φωνάζεις". Με τάπωσε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχα Αθηνα πολυ πετυχημενο!

μα και εσυ γιατι τις ξεσηκωνεις?

Χρονια πολλα με υγεια.!

καλη ανασταση σε ολους!

να χαιρομαστε τις οικογενειες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ μανούλες!!!!!!!!!!

Χρόνια σας Πολλά!!!!!!!!!!!!!!

Να χαιρόσαστε όλες σας τις οικογένειές σας!!!!!!!!!

Φιλιά στα μικρά σας!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστος Ανεστη τρελοκοριτσα!!!!Χρονια πολλα και ΚΑΛΟΣΟΥΒΛΙΣΤΟ!!!!!! :lol:

Γωγαρα χαιρομαι πολυ που τα πατε τελεια με το θηλασμο!!!!αντε να τα καταφερεις εσυ τουλαχιστον!!!! :D:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοπελαρες μου!!!

Χρονια Πολλα και Χριστος Ανεστη!!!!!

Πηρε ο Γ. mobile ιντερνετ αλλα ειπα να κανω αποτοξινωση!!!

Σας φιλώ όλες!!!!Να περνατε όμορφα!!!!!!!!!!α

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!! Χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη!

Εγω και η κοιλιά μου σας χαιρετάμε!!!

Όταν επιστρέψω σας έχω βίντεο με την πρωτοχορευτού κόρη μου να χορεύει τσάμικο πρώτη και να κουνάει και το μαντήλι! :D:D:D

Αυριο πάμε Γιάννενα!

Σας φιλώ και θα τα πούμε από Τετάρτη! Ελπίζω να μην έχω σκάσει στο φαί! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστός Ανέστη..Χρόνια Πολλά...Με υγεία..Να χαιρ'ομαστε τα παιδάκια μας... :D:D:D:D:D:D:D

Η χθεσινή νύχτα ήταν καλύτερη...Μετα από κανα 2ωρο στο βυζί, της έδωσα πιπίλα.. :oops::oops::oops::oops: Και κοιμήθηκε... :?:?:?:?

Μέσα στη μέρα θηλάζει ανα 2ωρο με 3ωρο για 30-40 λεπτά...Καλά δεν είναι; ;; :roll::roll::roll::roll:

Χορταίνει, αλλά ρε κορίτσια βγάζει και γουλίτσες .... :roll::roll::roll::roll:

Αφροοοοοοοο σε ξέχασα... :oops::oops::oops::oops: Χρόνια πολλά για τα γενεθλια σου αγάπη...Να τα εκατοστήσεις..Με το καλό το νινί.. :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια Πολλά στις Αναστασίες (αν γιορτάζουν)....

Λένα χρόνια πολλά στον ομορφούλη σου :x να τον χαίρεσαι :x:D

εγώ μόλις τέλειωσα τον καφέ μου με την Αθηνά!!! και το μικρό μισελενάκι της!!! :x:D

σας φιλώ με περιμένουν για φαγητό...τα υπόλοιπα μετά!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα μανούλες!

Χρόνια πολλά!! Αληθώς ανέστη!!

Να 'στε όλες καλά, να χαίρεστε τα παιδάκια σας, να έχετε πάντα υγεία και χαρά στα σπίτια σας!!

Γωγούλα... τι όμορφο πασχαλινό δωράκι... Σε σκέφτομαι και ζηλεύω! :x Για τις γουλίτσες δεν ξέρω να σου απαντήσω, αλλά φαντάζομαι ότι προφανέστατα είναι απόδειξη ότι το γαλατάκι σου της φτάνει και της περισσεύει της μπουμπούκας!!! :lol:

Ερώτηση... Τις τελευταίες μέρες νιώθω κάτι σουβλιές από κάτω κατά διαστήματα... :? Είναι φυσιολογικό; Το είχατε νιώσει; Να ανησυχήσω; Σουβλιά και σαν να βαράει η μικρή χαμηλά, να παίζει ποδόσφαιρο με την ουροδόχο κύστη μου... :?

Βίκυ μου, δεν σου απάντησα... Οι "κρίσεις" της Β ήταν για διάφορα... Π.χ. μάλωσε με την ξαδέρφη της (βαφτιστήρα μου) για να της πάρει την κούκλα ΤΗΣ, απ' τη λαμπάδα που της πήραμε δώρο!!! :shock: Δεν τα συνηθίζει κάτι τέτοια, της μιλούσα και δεν με άκουγε, μόνο φώναζε και έκανε κίνηση να με χτυπήσει! Κρίση κανονική!! :? Κάμποσα τέτοια περιστατικά τις τελευταίες μέρες, τα οποία με έβγαλαν λιγάκι νοκ-άουτ, αλλά ελπίζω ότι θα υποχωρήσουν!! :roll:

Αργυρούλα, Σισσάκι, Παναγιώτα, Τόνια και σ' ΟΛΕΣ τις τρενομανούλες... Πολλά πολλά φιλιά!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!Χρονια πολλα!!!!

Πως νιωθετε με 2 κιλα παραπανω? :lol::P

Γωγουλι μου επεστρεψες σπιτακι!Τι καλα!!!Καλη διασκεδαση κοριτσακι μου!

Μην ανησυχεις για τις γουλιτσες ειναιαπολυτως φυσιολογικο!Αρκει να μην ειναι ρουκετες...

Βιαστηκες λιγακι με την πιπιλα ή μου φαινεται?Οπως νομιζεις βεβαια! :D;)

Να σου πω(φανταζομαι πως το ξερεις) πως τα "ωραρια" της στο στηθος και εκτος αυτου θα αλλαζουν ανα περιοδους καθως μεγαλωνει..θα περναει ισως αλματα αναπτυξης κ οτι αυτο συνεπαγεται! ;) Καλη συνεχεια γλυκια μου!Και δωστης ενα φιλακι..παρε κ μια εξτρα τζουριτσα του αρωματος της κ για μενα! :oops::D

Δημητρουλα μου κ τις σουβλιες σου τις βρισκω φυσιολογικες!Τις ενιωθα κ εγω...Σαν να ειχαν βελονα τα ποδαρακια της εμβρυοτσαχπινας κ σημαδευε σε δυσκολα σημεια! :P

Ενα γεια μπηκα να πω υποτιθεται!

Φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου!!

χρονια μας πολλα κ να ειμαστε παντα ευτυχισμενες!!!

εμεις περασαμε πολυ ομορφα σημερα, ο μικρος εφαγε πανσετες, σουβλακια κ παιδακια!!!! :D:D

τι τρελο γελιο ριξαμε!!!

κ στην ανασταση ηταν πολυ καλος!!!

η ιουλια η ερμη ειχε επεισοδιακο βραδυ... οι αγαπουλες μου!

γωγουλα οι γουλιτσες ειναι φυσιολογικες, το ολο συστημα της μπεμπουλας ειναι πολυ ανωριμο, γιαυτο αποβαλλει μικρες ποσοτητες τροφης, μην αγχωνεσαι ολα ειναι πολυ καλα!

μιτσακι κ εμενα τα κανει κατι τετοια που κ που.. τον αφηνω ουρλιαζει ξεσπαει κ μετα κανουμε αγκαλιτσες.. τις σουβλιες κ εγω τις ενιωθα εκει γυρω που εισαι, νομιζω!

σισσιω θελω κ φωτο της κοιλιας σου :lol::lol::lol:

εκστασηηηηηηηηηηηηη τι εφαγες??? :lol::lol: ελπιζω να σας αφησε τπτ η αννυ :lol::lol::lol::lol::lol:

καλε γιορταζε ο αντρας σου σημερα?

σας φιλω μια μια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα!

Χριστός Ανέστη!!ο,τι μα ο,τι καλυτερο για τις οικογενειες σας!με το καλό να επιβιβαστουν κ στο τρενακι μας κ τα νεα εμβρυακια-μωρακια!!!

γωγουλα τα ωραρια θηλασμου σας ,προσωπικα,τα βρισκω εξαιρετικα!!ο γιωργος θηλαζε ολη μερα κ ολη νυχτα νομιζω.. :shock::shock::shock: !!

οπως ομως πολυ σωστα σου ειπε η Αναστασια,να εισαι προετοιμασμενη για αλλαγες στα ωραρια κ τη χρονικη διαρκεια θηλασμων..τα μωρακια αλλαζουν διαρκως συνηθειες..μακαρι βεβαια οι δικες σας αλλαγες να ειναι προς το..καλυτερο! ;)

οι γουλιτσες..μια χαρα!!εμενα τα ρουχα μου για πολλους μηνες ειχαν μια..εσανς γαλατίλας!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

οπως κ να΄χει,εδω θα ειμαστε να τα λεμε καλε!!θα τα καταφερεις 1000%!!!!! :):):):)

δημητρουλα τα τσιμπηματακια φυσιολογικα μου ακουγονται!για τις κρισεις της β..ελπιζω να περασουν συντομα κ να μην ταλαιπωρηθεις πολυ!!φιλακια πολλα!!

Αναστασακι να χαιρεσαι τον Α.!!!

πολλα φιλια σε ολες κοριτσια!!

α!τωρα ειδα τη Λένα!!για το επεισοδιακο μας βραδυ..δε σας λεω..ειναι πολλα!!το αποκορυφωμα μονο..γυρνωντας απο την ανασταση με τον γιωργο..καταλαβαμε οτι ειχα ξεχασει τα κλειδια πανω στην πορτα,απο την μεσα μερια!μεσα ειχα αφησει κ κινητα,λεφτα!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::roll::roll::roll::roll:

κ ετσι..αφου ετυχα του αναλογου "στολισματος" :oops: ..βρηκαμε,ευτυχως εναν κλειδαρα κ ηρθε να μας ανοιξει!!!

λενάκι να χαιρεσαι κ απο εδω τον Ανασταση!!παντα χαρουμενο να ειναι το αστερακι σου!!

καλο βραδυ σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι να περασατε καλα σημερα .

εμεις πηγαμε στον θειο του κωστα να φαμε οικογενειακα με τα ξαδερφια ...ο μανωλης ταραξε τις σοκολατες και δεν εφαγε τιποτα :lol::lol::lol::lol: μεσα στο κιντερ αυγο που του πηρανε δωρο ειχε ενα κοριτσιστικο πορτοφολακι και μολις το ειδε το πεταξε :lol::lol::lol::lol::lol:

μιτσακι φυσιολογικα ειναι αυτα που νωθεις .

εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι ειμαι "τρις λαλουν και δυο χορευβουν" στο μυαλο μου

σαν να μην σκευτομαι σαν να μην θυμαμαι τιποτα .

στο σοι του Κ υπαρχουν 3 ξαδερφια που λεγωντε Λ...σημερα αρχιζει η θεια να λεει για το Λ που εφυγε στην Κυπρο ....πεταγωμε εγω και λεω "μπα ποτε και αυτος ?" καλα μου λεει η θεια δεν ξερεισ οτι ο αδερφοσ του Κ εφυγε στη κυπρο ?(αδερφοσ του αντρα μου) αχ λεω εγω μπερδευτικα νομιζα ο Λ του ταδε ......και μετα απο λιγο σκευτομαι τι χαζομαρα ειπα ετρωγε πιο διπλα μου :o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol: εφτυχως ο Κωστας μου ειπαι τωρα το βραδυ που του το ειπα οτι αυτος σημερα δεν ηταν ο Λ αλλα ο αδερφος του ....αχ παλυ καλα που δεν εκανα τοσο μεγαλη πατατα ....

αλλα γιατι δεν θυμαμαι τιποτα ????????????μα ουτε προσωπα ????????????????!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά και πάλι!

Σήμερα γνώρισα και από κοντά την Αργυρούλα! Πολύ χάρηκα! Τι καλά! Να ξαναρθείτε!

Σας φιλώ! Η μικρή κάνει πάρτυ και μου χτυπάει τα χέρια και δεν μπορώ να γράψω!!!

post-3007-13873936854718_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστος Ανεστη κοριτσακια μου και χρονια πολλα!! Να χαιρεστε τις οικογενειες σας και να εχετε

πανω απο ολα υγεια!

Πολυ χαιρομαι που περασατε ομορφα σημερα. Εμεις χθες πηγαμε ανασταση. Τα μικρα ηταν αρνακια ολη την ωρα. Ακομα και ο μικρος δεν κοιμηθηκε καθολου και κοιτουσε τον κοσμο και γελουσε! Μετα πηγαμε στην πεθερα και φαγαμε και σημερα παλι πεθερα. Δεν εφαγα ποκυ γιατι κλασσικα τα κανει λιγο μαπα ολα αλλα τεσπα. Ηπια και 5 γουλιτσες κρασακι. Λετε να εκανα κακο που θηλασα μετα καμια ωρα τον μικρο? Γμτ..ειχα τοσο καιρο να πιω και μου ειχε λειψει πολυ!

Λενα να χαιρεσαι τον Ανασταση σου!!! Φουσκωνεις? :D

Γωγουλα τι καλα που γυρισατε σπιτακι σας!! Και εμενα ο μικρος απο την αρχη ετρωγε καθε 2 με 3 ωρες απο 10-15 λεπτ καθε φορα και ευτυχως το κραταει μεχρι τωρα με εξαιρεση το βραδυ που κοιμαται σερι απο τις 10 μεχρι της 5 συνηθως! Οι γουλιτσες ειναι φυσιολογικες. Μια χαρα θα τα πατε ειμαι σιγουρη!! Ενα φιλακι απο εμενα στην μικρουλα! Βαλε και καμια φωτο αν προλαβεις να την δουμε!

Αφρο μα καλα ολους ιδια τους λενε? Καλα ειναι γνωστο οτι οι εγκυες ενα αλτσχαιμερ το παθαινουν! Εγω να δεις! Ακομα και σημασιες λεξεων ξεχνουσα :lol:

Ιουλια τι παθατε νυχτιατικα!! Και εγω την πατησα ετσι με το κλειδι μια φορα και ευτυχως μολις ο Π. εβαλε το κλειδι απο εξω να ανοιξει, η πορτα ανοιξε!! Οσες φορες και να το επιχειρησα μετα δεν ανοιγε με την καμια! Κουφο?

Δημητρουλα και εγω ειχα συχνα τσιμπιματακια στην εβδομαδα σου και αμεσως καθομουν στα αυγα μου. Αυτα βεβαια στην πρωτη εγκυμοσυνη..στην δευτερη δεν ειχα αυτην την πολυτελεια... Κρισεις ιανουνε και την Ε. απο τοτε που φεραμε το μωρο σπιτι με την διαφορα οτι εμας μας χτυπαει τωρα τελευταια.. Ειναι της ηλικιας πιστευω και θα της περασει. Εγω οταν με χτυπαει την αφηνω αμεσως κατω στο πατωμα και σηκωνομαι και παω σε αλλο δωματιο. Μετα βεβαια τρεχει και ρωταει αν θυμωσα κτλ..

Εχω θεμα με τον θηλασμο και το μικρο τελευταια.. :roll: Εχει καμια εβδομαδα περιπου που ενω θηλαζει αφηνει την ρωγα καθε 2 ρουφηξιες ακομα και οταν δεν τρεχει πολυ, μετα οταν την εχει στο στομα του, κραταει με το χερι του κοντρα το μεμε και τραβιεται προς τα πισω και τραβαει και την ρωγα μαζι και ποναω παρα πολυ σε ολο το στηθος. Επισης ειναι πολυ νευρικος..μια χωνετε μεσα στο μεμε μια τραβιεται πισω και με τρελενει.. Τι φταιει λετε? Τα εχω δει ολα απο τον πονο.. :oops:

Πατησα υποβολη και μετα ειδα την φωτο!! Εισαστε απιθανες κοριτσια!! Αντε στην επομενη συναντηση θα μαι και εγω! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ χοντρή φαίνομαι στην φωτό!!!! :o:o:o ...όχι δεν είμαι τόσο :?

αυτό το παιδάκι που κρατά η Αθηνά στην αγκαλιά της είναι για φάγωμα!!! :D:D:D ....και ειδικά όταν γελάει!!!.....και εγώ χάρηκα που σε γνώρισα από κοντά Αθηνά! :D ...επιτέλους γνώρισα και κάποιον από το τρενάκι!!! :D:D .............με περίμεναν για φαγητό!!!!! όλα στρωμένα ήταν!!! :D ......

ο Μ. άργησε ή όχι?......τον Οκτ θα ξαναρθούμε :D:lol::lol:

Ιουλία :o:o:o ....και εγώ το ίδιο "στόλισμα" θα άκουγα :lol::lol::lol::lol:

Αφρο :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Λενάκι, Μιτσάκη, Αναστ. και σε όλες πολλά :x:x:x:x:x

οι συμπεθέρες μου πού είναι? :?::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα!!!!!!!!!!!!!!

χριστος ανεστη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χρονια πολλα στην αναστασια μας και στις νατασουλες μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χρονια πολλα στον ανασταση της λενας και στο αναστασουλινι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

περασαμε τελεια αλλα τωρα τα ματια μου κανουν πουλακια απο την κουραση!!!!!!!!!!!!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

τα λεμε αυριο!!!!!!!!!!!

φιλακια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστός Ανέστη γλυκιά μου μανούλα!!!

Γυρίσαμε και εμείς, περάσαμε πολυ ωραία!!!

Συμπεθερα η φωτο είναι ρε συ, πάντως φαίνεται ότι δεν είσαι χοντρή, τι είναι αυτα που λες!

Και η φωτο με τα παιδια τέλεια!!

Γωγωωωωωωω ΦΩΤΟ!!! Θέλω να δω το κουκλακι σου!

Πάω για ύπνο, το κεφάλι μου θα εκραγεί σήμερα και θα λερωσω τα σεντόνια..

Αύριο θα σας βάλω και φωτο κορίτσια, φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσα .

καθε βραδυ που περναει ειναι και πιο δυσκολο ...δεν μπορω να βολτευτω και ποναει η κοιλια απο το βαρος οπως και να κατσω .....χθες στις 3 και κοιμηθηκα .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Αφρο μου υπομονή βρε 3 βδομαδούλες ακόμη και έφτασες σχεδόν στο τέρμα!!! :x

και εγώ δεν βολευόμουν αλλά δεν είχα πόνο!!

πάμε να πάρουμε τα ποδήλατα να βολτάρουμε!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...