Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο12-ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

πακεταρισμα ετοιμο!!!!

ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΤΗΝ ΚΑΝΩ!!!! ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΝΩ ΤΟ ΛΑΠ ΤΟΠ!! ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΥΩ Κ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΝΕΝΑΝ :D:D ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΣΑΣ ΦΥΣΙΚΑ!!!

ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ!!!!!! ΑΝ ΒΡΩ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΟΤΑΝ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΠΑΜΕΕΕΕΕΕ.......

ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ!!! ΧΑΘΗΚΑΝ ΟΛΕΣ :cry::cry::cry::cry: ΑΛΕΚΑ ΘΑΛΕΙΑ ΡΕΝΑΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩ Κ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ :cry::cry::cry::cry:

ΚΡΙΜΑ Κ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΩΡΑΙΟ ΠΑΡΕΑΚΙ!!!!

ΕΠΕΣΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΠΕΣΕ Κ ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΠΟΤΕ........... :cry::cry::cry::cry:

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 881
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κουκλιτσες μουυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!

αχ ειμαι πολυ στεναχωρημενη που φυγατε ετσι ολες:-(:-(:-(:-(

τελικα θα παει το ωραιο παρεακι μας!!!να ειστε ολες καλα εσεις κ τα παιδακια σας!!!ελπιζω σηντομα να ξαναμαζευτουμε κ παλι!!!!

ζετα μου ναι πηρα μεγαλη τρομαρα κ στεναχωρια!!ομως ευτυχως ολα καλα!!!

αντε το σ/κ να ευχαριστηθεις την μικρουλα σου κ να κανετε πολυ παιχνιδι κ πολλες αγκαλιτσες!!!

ελενακι μου να περασετε τελεια στις διακοπουλες σας!!!κ πολυ καλα κανεις κ δεν παιρνεις μαζη λαπιτοπια κ τετοια!ειπαμε ξεκουραση κ χαλαρωση!!!

οποτε κ εγω δεν ξαναμπαινω για λιγες μερες.τι να μιλαω στον εαυτο μου???:-(:-(:-(

ελπιζοντας να ειστε περισσοτερες εδω!!!

αχ κριμα πολυ λυπαμαι!!

.........................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

χαθηκα το ξερω αλλα λογο ψυχολογικω κ ψιλοζαλαδων κ λιγο τρεξηματοσ απ τα παιδια δεν προλαβαινα να μπω :roll:

απο την αλλη εγω πηγα στη νευρολογο χθεσ μια πολυ καλη γυναικα που κ μονο με την κατανοηση τησ σε ηρεμη κ νιωθεισ καλυτερα κ χωρισ χαπια αλλα τελικα τα πηρα τα αγχολυτικα μου κ επιτελουσ κοιμυθηκα σημερα σαν ανθρωποσ πηρα κ τωρα το πρωι κ αλλου παταω αλλου βρησκομαι :lol::lol:

μια ζαλη την φερνουν για να μην πω μαστουρα για λιγο καμια ωρα μετα συνερχομαι κ μετα αντε παλι να παρω κ αλλο :lol::lol: 3 την ημερα :? απο μισα κ μετα μου λεει βλεπουμε :roll:

περασετε το σ/κ με ξεκουραση

φιλια πολλα παω στον γκρινιαρη ιασονα αυτεσ τισ μερεσ δεν με εχει αφυσει σε ησυχια καθολου ολο αγκαλια κ περα δοθε ποσο να αντεξω η ΜΑΝΑ :cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια..............διαλύσαμε ε???????????

Ελενακι καλές διακοπές..........εμείς σπιτάκι μας.............περιμένουμε τον Αύγουστο να ξεκουραστούμε και να απολαύσουμε την πισίνα..................Αν τα καταφέρουμε.............

Θένα μου τι έπαθες????????Σε ματιασαμε σουπερ μαμα???????????Υπερκόποση μαλλον..................

Περαστικά και κοιμήσου............άσε τα παιδιά στη γιαγιά και φύγε διακοπές καμιά βδομάδα.............

Εμείς δεν περπατάμε ακόμα, λέμε τρία και εφτά!!!!!!!!!!!!!!Λέμε πουφ (ότι βρωμάει).......έχει πολλή πλάκα

Φιλάκια κορίτσια..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑ Κ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ....ΚΑΛΑ ΑΥΤΗ Η ΑΛΕΚΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ????????? ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕΤΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΠΗΡΑΜΕ ΨΑΡΙΑ ΨΗΜΕΝΑ ΑΠΟ ΨΑΡΑΔΙΚΟ(ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ) ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ..Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΜΙΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΤΗΣ ΑΔΕΡΦΗΣ ΤΟΥ Κ ΕΓΩ ΦΡΑΠΕΔΩΝΟΜΑΙ ΙΝΤΕΡΝΕΤΙΚΑ! ΧΑ ΧΑ! ΖΕΤΑ Ε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ! ΝΑΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ Κ ΣΥ! ΘΕΝΑ ΣΕ ΜΑΤΙΑΣΑΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΟΙ ΚΑΚΟΥΡΓΕΣ....ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΘΕΛΕΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ. ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ Κ ΠΟΛΥ ΟΠΩΣ ΕΡΘΟΥΝ! ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!! ΒΥΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΚΑΛΟ ΣΑΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια χαθηκατε ε???????????

Εγώ εδώ στη δουλειά :cry::cry::cry::cry:

Που πηγετε ολες καλε????????Διακοπές από τώρα?????????????????Μόνο εμείς θα μείνουμε μέχρι τον Αύγουστο εδω να λιώσουμε????????

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALEΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΔΩ ΝΑ ΜΕ ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΕΙ???????????????????????????? :lol::lol::lol::lol:

ΠΟΥ ΕΙΣΤΑΙ ΚΟΚΟΝΕΣ ΜΟΥ??????????????

ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΥΠΕΡΟΧΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟ ΗΣΥΧΟ ΚΑΛΟΒΟΛΟ!!!!

ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!!!!!

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ??????

ΜΑΡΙΝΑ :lol: WELCOME BACK

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΟΥ ΗΡΘΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΟΡΜΙΙΙΙΙΙΙ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια.................Μόνη μου μιλάω??????????

Ελενα μου καλώσορίσατε................Μπράβο σας που ήσασταν φρόνιμοι!!!!!!!!!!!!!!

Εμείς τα ίδια...........

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε????????πως ειναι τα μικρουλια μας?????

εμεις καλα ειμαστε μονο που εγω σημερα δεν ειμαι κ τοσο στα καλα μου, εχω μια ζαλαδα, μια τρεμουλα, νιωθω τοσο βαρια τα ματια μου κ το στομαχι καπως..!!!!!

σας ειπα ξεικινησαμε κ τα μπανακια μας!!!!!!!!!η αννουλα δεν μασαει κ πεφτει με τη μια παρολο που ειναι κρυα ακομα η θαλασσα. ενω ο αγγελος ο χεστης στην αρχη ψιλοκλαιει , μετα ομως του αρεσει!!!!

κορμι επιστρεψατε????καλως ηρθατε λοιπον κ παλι πισω!!!!!!!περιμενουμε να μας πεις πως τα περασατε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ο μικρος κυριος ε???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μπραβο το παιδι!!!!!!

μαρινακι πως ειστε;;;;;

ζετα ,ντιμι, θενα,μαρια,μικα, αλεκα κ οι υπολοιπες που ειστε;;;;;;;;;;;;;;

ελπιζω να ειστε καλα εσεις κ τα παιδακια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HELLO κουκλίτσες με τα κουκλάκια σας!!!!!!!!!

Χαίρομαι που εσείς που έχετε ξεμείνει τουλάχιστον είστε καλά .... εκτός από τη Θενούλα μας ..... (αλήθεια συμπεθερούλα μου .. επειδή σε έχω συμπαθήσει ... σε φιλοξενώ Αθήνα κ με τα τρία ... κρατάω εγώ τα πιτσιρίκια για μια μέρα - αντε μισή - για να μείνει λίγο να ξεκουραστείς χωρίς να κάνεις τίποτα απολύτως !!!! Τι λές ???? Ευκαιρία είναι να γνωρίσω το γαμπρούλη μου καλύτερα... για σκέψου το .... !!!!!!!!)

Κι εμείς πάντως θα είμαστε κάπου εδώ γύρω ... να σας κάνουμε παρέα το καλοκαιράκι .... αφού άδεια εγώ τέλος Αυγούστου πια !!!!! Δεν ξέρω αν θα αντέξω κορίτσια.... ειλικρινά ... θέλω ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ !!!!!!

Η μικρή Αννα Μαρία είναι μια χαρούλα .. έχει αρχίσει να βαριέται σπίτι κ θέλει συνέχεια έξω.... πηγαμε προχτες σε ένα θεατράκι (το παιζανε τα παιδιά του παιδικού σταθμού που θα πάμε το Σεπτέμβρη) και γνωρίσαμε κ ένα φίλο το Πέτρο κ θέλαμε να του πάρουμε τη πιπίλα του κι αυτός τσαντιζότανε κ μετά δεν μας άφηνε εκείνος να παίξουμε με ένα ποδήλατο...... και τελοσπάντων όλα μια χαρά !!!!!!!

Σας φιλώ γλυκά !!!!!!!! Καλή συνέχεια κ τα λέμε όσο προλαβαίνω - ενδιάμεσα της δουλειάς (μέχρι να με απολύσουν) !!!!!!!!!χιχιχιχιιχιχιχιιιι :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D:D:D χαρηκα που ειδα λιγο κοσμο εδω γυρω τουλαχιστον1!!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ,ΤΟ ΔΩΜΑΤΕΙΟ ΠΟΥ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!! ΤΕΡΑΣΤΕΙΟ ΚΕΝΟΥΡΙΟ ΧΛΙΔΑΤΟ ΚΤΛ!!! :D

Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ 2 ΜΕΡΕΣ ΗΤΑΝ ΠΑΓΩΜΕΝΗ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΑ ΤΡΕΜΕΙ Κ ΝΑ ΤΣΙΡΙΖΕΙ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΕΞΩ!!! ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!! ΕΠΑΙΖΕ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΣΤΗΝ ΞΑΠΛΩΣΤΡΑ ΞΑΝΑΕΠΑΙΖΕ ΕΤΡΩΓΕ ΚΤΛ ΚΤΛ!!!!

ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ!!! :D ΑΠΟ ΓΥΡΟ ΜΕΧΡΙ ΠΙΤΣΑ ΠΑΓΩΤΟ!!! :shock::shock::shock:

ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΤΟΝ ΒΛΕΠΑΝΕ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΑΝ Κ ΛΕΓΑΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΙ ΜΑΛΛΙ ΜΑΣ!!! ΤΟ ΠΟΣΟ ΤΕΛΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΤΛ :roll::roll::roll: ΚΑΜΑΡΙΑ Η ΜΑΝΑ!!!! :lol::lol::lol:

ΕΠΙΑΝΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ Κ ΕΚΑΝΕ ΤΖΑ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!!!

ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗΣ ΖΩΗΣ!!!! :o:o:o:o

ΚΑΘΟΜΑΣΤΑΝ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΒΑΡΙΟΤΑΝ ΤΟΝ ΠΗΓΕ ΒΟΛΤΑ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΓΥΡΝΩΝΤΑΣ ΜΟΥ ΔΙΓΓΕΙΤΕ ΤΟ ΤΙ ΣΥΝΕΒΗ!!!!

ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ(ΠΑΡΑΠΟΛΛΥ ΟΜΩΣ) Ο ΜΙΚΡΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 2,5 ΧΡΟΝΩΝ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΡΟΤΣΙ!!!! ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΤΣΙΡΙΖΕΙ ΑΠΟ ΧΑΡΑ Κ ΝΑ ΑΠΛΩΝΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ!!!! ΕΚΕΙΝΟ ΕΝΩ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΠΗΔΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ Κ ΤΡΕΧΕΙ ΠΑΝΩ ΤΟΥ!!!!!! ΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΖΟΝΤΑΙ ΝΑ ΦΙΛΙΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΑΠΟ ΧΑΡΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ Κ ΕΚΕΙΝΗ!!!!! ΗΤΑΝ ΞΕΝΟΙ ΜΑΛΛΟΝ ΓΕΡΜΑΝΟΙ!!!!

ΜΗΛΑΜΕ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΙΧΑΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ ΠΑΙΔΑΚΙΑ Κ ΔΕΝ ΤΑ ΕΔΙΝΕ ΚΑΜΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΟΙΤΟΥΣΕ!!!

ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ Κ ΝΟΜΙΖΩ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΡΑΛΕΕΙ!!!

ΠΕΡΝΑΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ Κ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΒΟΛΤΑ ΤΟ ΜΩΡΟ!!!,,

ΕΚΑΝΑ ΑΡΚΕΤΗ ΩΡΑ ΧΑΖΕΥΟΝΤΑΣ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΚΣΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΘΑ ΦΑΣΗ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΝΑ ΤΣΙΡΙΖΕΙ ΝΑ ΑΠΛΩΝΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ Κ ΝΑ ΠΙΑΝΕΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΡΟΤΣΙ!!!! ΝΑ ΠΙΑΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΝΟΝΤΑΙ ΝΑ ΣΚΥΒΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙ Κ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ Κ ΤΑ ΔΥΟ ΣΑΝ ΤΡΕΛΑ!!! :shock::shock: ΤΗΝ ΕΙΧΕ Ο ΜΠΑΜ[ΠΑΣ ΤΗΣ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ FIRST SAIGHT LOVE!!! YES YES ΛΕΩ ΓΕΛΟΝΤΑΣ Κ ΦΕΥΓΩ!!!!

Ε ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΤΕ ΗΤΑΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΔΕΙ ΠΡΙΝ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΑΣ!!! :shock::shock::shock: ΤΟ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΑΜΕ ΟΤΑΝ ΠΕΡΑΣΑΝ ΜΕΤΑ!!!

ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΕΞΗΓΕΙΣΤΕ ΜΟΥ ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol: ΣΑΝ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΝ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΖΩΗ!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι να μαι...ηρθα ηρθα :mrgreen:

ελενακι πραγματι πολυ περιεργο εκτη αισθιση να το πω λεσ να ξερενοντουσαν απο αλλη ζωη :? εκτοσ κ αν αυτη διαλεξε το παιδι μολισ την ειδε κ τον ειδε μπορει απο πανω τουσ να ειχαν βγει κοκκινεσ κιτρινεσ μπλε πρασινεσ πεταλουδεσ κ καρδουλεσ :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

συμπεθερουλα δεν θα ελεγα οχι σε μια εξορμιση μετα απο τοση ψυχικη κ σωματικη κουραση :roll:

ολα τα παιδακια αν τα βγαλεισ λιγο εξω μετα θελουσ συνεχια εμενα παει στην πορτα κ κλαιει για να τον βγαλω :lol:

εγω με το θεμα μου ειμαι καλα κοιμαμαι σαν ανθρωποσ βρε κοριτσια για να δουμε μετα απο το χαπακι αντε καμια δεκαρια εικοση μερεσ μου ειπε κ βλεπουμε μετα εχω ανοιξει δουλειεσ εδω στο σπιτι με βαψηματα τελειωσαμε του γιωργου στο οποιο μπηκε κ ο ιασονασ κ σημερα με κλαματα κοιμιθηκε εε μεχρι να συνηθισει εγινε πολυ ωραιο θα σασ βαλω φωτο καποια στιγμη να το δειτε...πεταξα παιχνιδια θελω να αλλαξω τισ ντουλαπεσ αυριο κ μετα εχει σηρα το δωματιο την δαναησ ειναι πιο μικρο κ σημερα κοιμηθικε εκει κ μου λεει ΄μαμα ελα εδω ειμαι μονη μου' το κοριτσακι μου ειναι τοσο γλυκο χιλια παιδια σαν την Δαναη να ειχα!ειπε κ το ποιματακι τησ την παρασκευη κ στο τελοσ ρωτησε η κυρια αν καπιο παιδακι ηθελε να πει κατι κ αμεσοσ η δικια μου πηρε το μικροφωνο να πει ενα τραγουδι :lol::lol::lol: εχω βαλει στο facebook video ;)

αυτα τα λιγα

φιλια σε ολεσ αυριο εχω λατζα πολυ κ πλυντηρια κουκλακια λουτρινα :twisted: αν κ 'σκωτοσα' αρκετα σημερα :mrgreen::mrgreen: αλλα παλι κατι εμεινε κ αυριο γενικα καθαρισμα :evil:

μπαιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.

ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΛΕΣ. ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΟΜΩΣ. ΠΑΡ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΣΑΣ ΞΕΧΑΣΑ. ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΧΑΘΗΚΑΜΕ. ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΜΑΖΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΘΟΛΟΥ.

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΠΙΣΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ. ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΔΕΝ ΓΡΑΨΑΤΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.

ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ. ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΕΝΙΚΩΣ ΑΛΛΑ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΠΛΕΟΝ ΞΥΠΝΑΕΙ 1 ΜΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΚΛΑΕΙ. ΤΟΣΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΣΥΣΤΗΜΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 20 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ. ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΠΟΛΥ. ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΜΟΝΟ ΓΑΛΑ ΘΕΛΕΙ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ. ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΚΑΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ.

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα νεύρα μου :twisted::twisted::twisted: είχα γράψει ένα κατεβατό και κάτι πάτησε η Δήμητρα και σβήστηκαν όλα :twisted::twisted::twisted: τι κάνετε? συμπεθέρα καλώς όρισες!!! ευτυχώς μαζί με σένα επέστρεψαν και οι υπόλοιπες!!!! μπράβο στον Χρηστάκο που ήταν τόσο καλός!!! τι διάβασα όμως?! φιλιότανε με άλλο κοριτσακι? δε θέλω τέτοια... θα ψάξω για άλλον γαμπρό μου φαίνεται γιατί ο μικρός μου βγήκε μπερμπαντης :lol::lol::lol::lol::lol: είδα και τις φωτό στο fb. τέλειο είναι το παιδάκι σου!!! φτου φτου παναγία μου!!! Ρενάτα και μένα η μικρή περνάει διάφορες φάσεις. τώρα για παράδειγμα ούτε πολύ τρώει αλλά δεν πίνει και γάλα. εκεί που έπινε 300ml το βραδυ και 270 το πρωί τώρα με το ζόρυ να πιει 200 :cry::cry::cry::cry: εμένα έβγαλε και άλλα 2 δοντάκια, ίσως και για αυτό αλλά κάνει και ζέστη... θα επανέλθουν, μην ανησυχείς.Θένα μου πάλι ταλαιπωρείσαι? ξεκουράσου και λίγο...Ηλιάννα τι κάνει το μπεμπάκι? πότε πας για την β' επιπέδου? Ντίμη μου υπομονή, θα περάσει ο καιρός..μέχρι τότε θα κάνω εγώ καμιά βουτιά για σένα που θα φύγω στις 17 Ιουλίου ;);););) Μίκα, Μαρίνα και σε όσες ξεχνάω σας στέλνω τα φιλιά μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε βρε βρε ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΒΛΕΠΩ!!!!

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΡΕΝΑΤΑ Κ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΣ!!!!

ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΦΑΓΗΤΟΥ!!!!!

ΖΕΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΗΤΑΝ ΚΕΡΑΥΝΟΒΟΛΟΣ ΕΡΩΤΑΣ Η ΞΕΡΕΝΟΝΤΟΥΣΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΛΙΑ!!!! ΠΕΣ ΤΗΝ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΑ ΜΗ ΖΗΛΕΥΕΙ... Ο ΑΝΤΡΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑ :lol:

ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΙΝΕΙ 300 ΓΡ????????????? ΕΜΕΝΑ ΠΙΝΕΙ 240 Κ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΥ!!!! ΚΑΛΑ 2 ΜΠΟΥΚΑΛΙΑ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙΣ???????????

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ Κ ΤΟΝ ΚΟΥΡΕΨΑΜΕ(οΩΣ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΚΟΥΡΕΥΑ ΕΓΩ) Κ ΔΕΝ ΚΑΘΟΤΑΝ ΜΕΕ ΤΙΠΟΤΑ!!! ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΦΟΥ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕ ΠΑΤΗΣΕ Κ ΕΝΑ ΚΛΑΜΑ!!!! ΣΑΝ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ :? ΔΕΝ ΤΗΝ ΧΩΝΕΨΕ ΤΗΝ ΚΟΜΜΩΤΡΙΑ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΑΜΕΛΗΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ.... ΔΕΝ ΠΕΡΠΑΤΑΜΕ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΣ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ :cry::cry::cry: ΦΟΒΑΤΑΙ Κ ΕΙΔΑ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ ΜΑΖΙ Κ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ Κ ΜΟΥ ΡΘΕ ΚΑΠΩΣ!!! :roll:

ΜΑΡΙΝΑ ΔΕΝ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ Κ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΝΟΥ ΜΟΥ!!! ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΘΙΣΙΟ???? ΕΝΤΑΞΕΙ Ο ΟΡΕΣΤΗΣ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ 300ml ΠΙΝΕΙ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ. ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΑΠΟ ΤΑ PRENATAL ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΠΟΥ ΧΩΡΑΕΙ 300ML, ΕΒΑΛΑ ΠΙΠΙΛΑ ΤΗΣ ΜΑΜ ΠΟΥ ΠΙΝΕΙ Η ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΙ ΣΩΘΗΚΑ!!! ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΓΑΛΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!! ΕΜΕΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ, ΤΡΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΠΕΦΤΕΙ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΦΟΡΕΣ. ΑΙΣΙΩΣ ΦΤΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ 8 ΔΟΝΤΙΑ!!!! Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΩΓΥΡΙΣΕ ΜΕ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ? ΜΗΠΩΣ ΕΠΕΣΕ ΚΑΙ ΦΟΒΗΘΗΚΕ? ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΚΟΥΡΕΨΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΣΕ ΚΟΜΜΩΤΡΙΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΤΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ, ΤΗΝ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΑ ΛΙΓΟ ΜΕ ΚΑΤΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΚΑΤΣΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ, ΓΥΝΑΙΚΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΗΝ ΘΕΛΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ!!! ΑΤΙΜΑ ΘΗΛΥΚΑ ΑΠΟ ΜΙΚΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΛΟΥΣΑ ΜΑΣ:lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX AX ΘΥΛΙΚΑ!!!!

ΝΑΙ ΖΕΤΑ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ!!! ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΤΕΤΟΙΑ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ :cry::!:

ΚΑΛΕ ΔΕΝ ΣΕ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΝ ΛΑΙΝ Κ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΧΑΜΠΑΡΙ ΟΤΙ ΗΣΟΥΝ ΕΔΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι καλωσορίσατε και φτου στο καμάρι σου !!!!!!!!

Τώρα τι ήταν όλο αυτό με τα φιλιά κ τις αγκαλιές ,..... εχε το νού σου πάντως.... για τυχόν άλλα φαινόμενα 3ης διάστασης..... :lol::mrgreen::roll:

Ρενατούλα μην ανυσηχείς καθόλου. Κ εμείς έχουμε περάσει τέτοιες φάσεις. Υπήρχε περίοδος που έτρωγε μόνο 100-150 μλ και το πρωι και το βράδυ. Κι άλλη .. που τρώει (το κανονικό της) 200-220. Επίσης περάσαμε κανα μήνα (τον προηγούμενο) που ξυπνούσε ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ 2-3 φορές και συγκεκριμένη ώρα λες κ έβαζε ξυπνητήρι. Σημειώνω ότι ποτέ δεν είχαμε πρόβλημα υπνου. Και ξαφνικά από αυτό το μήνα κ μέχρι σήμερα (δόξα το Θεό) κοιμάται σερί κ δεν καταλαβαίνω τίποτα μέχρι το πρωι που την ξυπνάω για το γάλα.

Θες γιατί βγάζουνε δοντάκια κ πονάνε κ έχουν ανησυχία... θες γιατί βλέπουν όνειρα κ νιώθουν ανασφάλεια... θες γιατί απλά σε έχουν ανάγκη κ περνάνε φάση που τους λείπεις κ θέλουν να επιβεβαιώνουν ότι είσαι εκεί ....

Βρε Ζετούλα μου ποιος τη χάρη σου !!!!!!!!!! 17 Ιουλίου !!!!!!!!!! αχ βαχ ......... αντε όμως ... χαλάλι σου !!!!!!! Να κάνεις μπανάκια κ να το ευχαριστηθείτε όλοι οικογενειακώς!!!!! Δεν σου κρύβω όμως ότι .... ζηλεύω.... :oops:

Θενούλα μου μπράβο ... αντε να επανέλθεις σιγά σιγά ....... αλλά η πρόσκληση ισχύει !!!!!!!!!!!

Ηλιανούλα όλα καλά ????? Τι κάνουν τα μωράκια ... τα μικρά κ τα μεγάλα ..... ??????? :D:D:D

Εμείς πάντως για να κουρευτούμε θα περάσει κανας χρόνος τουλάχιστον.... Τέτοιο μαλλί ρε κορίτσια δηλαδή... ούτε ο Γιούλ Μπρίνερ να ήταν :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol: .. δε βαριέσαι... γλυτώνουμε κ λεφτά στα κκομμωτήρια..... χαχαχαχαχαχαχααααα

Μα δε μου λέτε αλήθεια... πως θα σας βρω στο fcb (γιατί απ΄ότι βλέπω όλες εκεί μέσα συχνάζετε... ) ..... 8-);)

Ανυπομονώ να έρθει 4 ,.... να φύγω να πάω σπιτάκι μου .... κ να μείνω ένα ολόκληλο Σαββατοκύριακο με το παιδάκι μου κ τον αντρούλη μου... Λέμε μήπως πάμε κ στο Αττικό Πάρκο να δούμε τα δελφινάκια κ όχι μόνο.... Η για μπάνιο σε καμία Θάλλασα... θα δούμε .....

Αλήθεια Μαρίνα τι γίνεται με τον Ορέστη ??? Σε τι φάση είστε εσείς ???? Περπατήσατε ? Μιλήσατε ? Πως περνάτε ???

Λοιπόν...αυτά .... είναι χαλαρά λίγο σήμερα (μετά από ένα μεγάλο κύμα απολύσεων που έπεσε τις 2 τελευταίες μέρες) κ σας ζάλισα.... !!!

Φιλάκια πολλά Καλά να πέράσετε ότι κ να κάνετε !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΝΤΙΜΗΗΗΗΗΗ3

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑ

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΩΡΑΚΙΑ, :lol::lol::lol:

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???? ΜΑΛΛΙ ΓΚΟΥΣΓΚΟΥΝΗΣ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ Ε ΝΤΙΜΗ?????? :lol::lol: ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΘΥΜΗΘΙΚΑ!!!!!

ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΘΑΛΑΣΣΙΤΣΑ ΛΟΙΠΟΝ!!!! ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΠΑΡΤΥ ΓΕΝΝΕΘΛΙΩΣ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ Κ Μ ΡΘΕ Κ ΠΕΡΙΟΔΟΣ :cry::cry::cry: ΟΠΟΤΕ ΜΕΙΟΝ ΚΑΝΑ 2 ΜΠΑΝΙΑ :cry: ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΜΩΣ ΘΑ ΠΑΩ!!!! ΤΑΜΠΟΝ Κ ΒΟΥΡ!!!! ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ :lol:

ΣΤΟ ΦΑΤΣΟΒΙΒΛΙΟ ΘΑ ΜΑΣ ΒΡΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ :lol: ΠΕΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΒΡΩ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ 1000!!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na mai κ εγω :D

συμπεθερα ............... μια κ μοναδικη στο fb :lol::lol::lol:

ελα για να το σβησω απο δω :? ποτε δεν ξερεισ 8-)

ευχαριστω για την προσκληση ποτε δεν ξερεισ ισωσ ερθουμε καμια φορα αν κ καλυτερα οταν πανε λυκειο που θα ειναι φρονιμα :lol::lol::lol::lol::lol:

χρονια πολλα κ στη θαλεια μασ κ απο δω να τα πω για τα γεννεθλια τησ ...να τα εκατοστισει οτι επιθυμει να το παθει :lol::lol:

εγω μαζευω τον αμαζευτο τωρα που εστειλα κ τον ιασονα με τον Γιωργο στο δωματιο αλλαζω κ τα ρουχα στισ ντουλαπεσ κ δεν τελειωνω ποτε τωρα κοιματε κ εκατσα λιγο .

απο βδομαδα θα βαψουμε κ το αλλο τησ Δαναησ ειναι πιο μικρο κ θελω να το κανω κουκλιστικο ;;)

την κυριακη θελω να παω για μπανιο με τον κυρ Αηδονη κ αυτοσ σκεφτετε να παρουμε κ τα παιδια :twisted: κ εμενα ειναι η πρωτη φορα που θελω τοοοοσο πολυ να παμε τα διο μασ :roll: σαν ανθρωποι να κανουμε μπανιο εχουμε 6 χρονια να παμε ολο με τα παιδια παντου με τα παιδια βδελεσ εχουμε βγαλει :cry: .

ελενακι μεγεια το κουρεματακι κ εμεισ τον κουρεψαμε παλι εχει κ ενα μαλλι σκληρο πολυ κ οταν μεγαλωνουν λίγο χαλια γινοντε :roll:

φιλια πολλα ...σε ολεσ καλε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εσυ συμπεθερούλα μου δεν χάνεσαι ευκολα - σε βρηκα σε βρήκα!!!!!!! αλλα αν είναι να περιμένουμε να πάνε στο Λύκειο.............. εμείς δεν θα περπατάμε τότε για να κάνουμε το ταξίδι............ !!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΟΥΔΕΣ ΜΟΥ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ!!!!!!!! ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ 3 ΣΕΠΤΕΒΡΙΟΥ!!!!!!!! ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΘΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΤΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ, ΧΑ ΧΑ!!!!!!! ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ! ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΙΧΑ Κ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΟΥΣ ΝΟΝΟΥΣ ΤΗΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟΥΣ! ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΝΟΝΟΥΣ ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΝΕ!!!! ΤΩΡΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΨΑΞΙΜΟ! ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΜΟΥ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ . ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΕ 2 ΒΗΜΑΤΑ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :D:D:D:D:D:D:D:D ΑΝΤΕ Κ ΣΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΤΗΣ! ΓΕΝΙΚΑ ΕΝΑΣ ΧΑΜΟΣ ΠΑΕΙ ΠΑΝΤΟΥ Κ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΗΣΥΧΗ...ΠΙΝΩ ΦΡΑΠΕΔΑΚΙ Κ ΦΡΟΥΤΟΣΑΛΑΤΑ!!!!! ΔΕ ΣΑΣ ΞΕΧΝΩ ΑΠΛΑ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ Η ΜΙΚΡΗ Κ ΔΕ ΒΟΛΕΥΕΙ Κ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΑΝΑΖΗΤΗΣΑΤΕ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε ΜΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΕ ΕΙΔΑ!!!! ΒΑΛΕ ΒΡΕ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΣΤΟΣ FB!!! ΜΠΗΚΑ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΔΩ Κ ΜΟΝΟ ΕΣΕΝΑ ΕΒΛΕΠΑ :lol::lol::lol::lol:

ΩΡΑΙΑ ΕΠΟΧΗ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ!!! ΑΝΤΕ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΨΑΓΜΕΝΕΣ ΣΕ ΟΛΑ!!! :D

ΑΜΤΕ Κ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΜΕ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ!!!!!!

ΘΕΝΑ ΚΕΛΑΗΔΗΣΕ ΤΟΥ 2 ΦΩΝΗΕΝΤΑ ΤΟΥ ΑΗΔΟΝΗ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΤΕ Κ ΚΑΠΟΥ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ!!! ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ Κ ΕΝΑ ΔΙΑΛΕΙΜΑ ΔΕΝ ΒΛΑΠΤΕΙ@@@@!!!!

ΦΥΣΙΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΘΑΛΕΙΑ!!!!! ΕΙΣΑΙ Κ ΕΔΕΣΑ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ Ε???? Κ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕΣ ΓΙΑ ΚΑΦΕ :cry:

ΚΟΡΜΙΙΙΙΙΙΙΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΠΙΑΣΑΝ ΟΙ ΖΕΣΤΕΣ????????????

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ???

ΜΑΡΙΝΑ ΑΛΕΚΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩ ΡΕΝΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!! ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΔΩΣΤΕ ΕΝΑ ΠΑΡΟΝ!!!!!

ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΦΟΡΑ Η ΓΛΩΣΣΑ ΤΟΥ !!! ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΕΕΣ 2 ΜΕΡΕΣ ΟΛΟ ΝΕΕΣ ΛΕΞΕΙΣ ΛΕΕΙ!!!

ΜΗΛΟ....ΜΠΑΛΑ.....ΝΑΝΙ....ΚΑΙ ΓΚΑΛΙΑ (ΑΓΚΑΛΙΑ) +ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ!!!! ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΟΥΜΕ ΑΛΛΑ Η ΓΛΩΣΣΑ ΜΑΣ ΡΟΔΑΝΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...