Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο12-ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 881
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερουδιααααα!!τι κανετε τσουπρες?πως ειναι τα μικρουλια μας?

λοιπον τα νεα μας:το σαββατο το απογευμα ειχε ερθει η κουμπαρα μου (νονα του αγγελου),καθισαμε κ αρπαξαμε για λιγο το φτυαρι!χαχαχαχαχα

μετα κανονισαμε αφησα τα παιδια στη μαμα μου κ οταν σχολασε ο αντρας μου απο τη δουλεια πηγαμε για ποτακι!!!περασαμε πολυ ωραια!καλα ειχα πολυ πλακα με την κοιλια τουρλα!χαχαχαχαχαχαχα!!!!

χθες δεν πηγα πουθενα,ελεγα να παω σε μια φιλη μου με την αννουλα να παιξουν τα μικρα μας,αλλα βαρεθηκα!!

σημερα εχουμε κανονισει με παρεα,θα αφησω τα παιδια στη μαμα μου κ θα παμε βολτιτσα για καφε κ για μασα!!!αχ πολυ χαιρομαι!!!

ζετα μου δουλιτσακ παλι κοπελα μου ε?αντε καλη αρχη κ παλι!!!

κορμι τι εγινε ο μικρος ειχε τρελα κεφια ε??χιχιχι

θενα τι εγινε?που παμε με τον λοχο βρε??αχ αυτο σκεφτομαι κ εγω....τρελα!!:-D:-D;-);-)

φιλια σε ολες σας φιλεναδες κ σε ολα τα ζουζουνακια!!

θα τα πουμε το βραδυ παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΕΣ!!!!!!!!! ΚΑΛΗΣΠΕΡΕΣ!!!! ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΓΙΝΑΜΕ 1 ΕΤΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D ΔΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ..ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΓΕΜΑΤΟΣ ΠΟΛΛΕΣ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙ, ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ!!!!!!! ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ!!!! ΕΦΤΙΑΞΑ, ΠΙΤΣΕΣ, ΜΠΡΙΟΣ ΜΕ ΑΛΑΝΤΙΚΑ Κ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ, ΤΟΡΤΙΓΙΕΣ ΜΕ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΜΑΓΙΟΝΕΖΑ-ΜΑΡΟΥΛΙ, ΤΥΡΟΠΙΤΑ Κ ΛΟΥΚΑΝΟΠΙΤΑΚΙΑ!!!!! ΟΛΑ ΜΟΝΗ ΜΟΝΗ . ΞΕΠΑΤΩΘΗΚΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Κ Ο ΤΡΥΦΩΝΑΣ...ΧΑΧΑ!!!!! ΕΦΤΙΑΞΑ ΠΟΛΛΑ ΟΜΩΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Κ ΠΕΡΙΣΕΨΑΝ ΔΕΝ ΗΡΘΑΝ Κ ΚΑΠΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΤΕΣΠΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΡΩΜΕ ΔΙΝΩ ΒΑΖΩ Κ ΚΑΤΑΨΥΞΗ! ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΟΙΜΗΘΕΙ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Κ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕ ΜΟΛΙΣ ΣΒΗΣΑΜΕ ΤΟ ΚΕΡΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ...ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ. ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΙ ΚΛΑΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ Κ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΝ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΝΑ ΤΙΣ ΒΑΖΟΥΝ ΚΑΠΕΛΟ ΦΡΙΚΑΡΑ. ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΩ ΠΙΟ ΚΑΚΙΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ...ΧΑΡΙΣΑ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΣΕΤΙΝΕΣ BARBIE KAI ΣΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΧΩΝΑΚΙΑ ΜΕ ΖΑΧΑΡΩΤΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ! ΟΤΑΝ ΤΙΣ ΦΟΡΤΩΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΤΕ. ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΑΠ ΤΙΣ 9 Κ ΓΩ ΧΑΖΟΛΟΓΩ...ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΠΕΡΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ...ΣΕΠΤΕΒΡΙΟ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ! ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ κοριτσουδια!!!!!!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΜΙΚΑ [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ Κ ΓΕΡΗ Κ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ!!!!!!!!

ΕΣΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ!!!!! ΕΜΕΝΑ ΕΝΩ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Κ ΤΟ ΚΑΤΑΔΙΑΣΚΕΔΑΖΕ...ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΚΟΜΠΑΡΑ ΝΟΥΝΑ ΤΟΥ ΝΑ Μ ΤΑ ΠΡΙΖΕΙ!!!!!! ΟΤΑΝ ΣΒΗΣΑΜΕ ΤΟ ΚΕΡΑΚΙ ΦΩΝΑΖΕ :arrow: ΒΑΛΤΟΝ ΒΑΛΤΟΝ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΟΥΡΤΑ!!!!!!!! :o:o:o ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ ΠΛΑΚΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΕ Κ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΚΑΝΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΚΟΥΓΑ!!!!!!!!

ΜΕΤΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΕΙΠΕ ΚΙΟΛΑΣ ΘΥΜΩΜΕΝΗ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΥΡΤΩΣΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ Κ ΟΤΙ ΑΥΤΗΝ ΕΤΣΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΕΓΓΟΝΑΚΙ ΤΗΣ Κ ΤΕΤΟΙΑ :shock::shock::shock::shock:

ΑΚΟΥ ΤΩΡΑ ΑΝΩΜΑΛΙΑ!!!!!!! ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΑΛΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΙ ΑΥΤΗΝΑ!!!!!!!!!!! ΜΑΣ ΕΙΠΕ Κ ΧΩΡΙΑΤΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΠΟ ΑΥΤΑ :lol::lol::lol::lol: ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΚΟΡΜΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΣΕ ΕΦΑΓΕ Η ΒΟΛΤΑ!!!!!!!!!!! ΑΝΤΕ ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΝΑΣ!!!!!!!!!!!!

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΛΕΙΣΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΤΗΝ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑ!!!!!!!!! ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΕΥΤΕΡΑ!!!!!!!!! ΠΟΛΛΥ Μ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΕΙΟ!!! :Dhttp://www.hotelifigenia.gr/

ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΛΗΤΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Κ ΑΥΤΗΝ 2,5 ΧΡΟΝΩΝ ΠΑΙΔΑΚΙ!!!!!

ΑΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΔΙΩΞΟΥΝ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ :lol::lol::lol::lol:

ΘΑ ΠΑΡΩ ΠΑΡΚΟΚΡΕΒΑΤΟ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΣΚΛΗΡΟΣ ΜΩΡΕ Ο ΠΑΤΟΣ!!!! ΓΙΑΣ ΡΙΞΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ!!!! ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΟΥΒΕΡΤΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΚΑΣΕΙ!! ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ???? ΠΩΣ ΚΟΙΜΗΘΙΚΑΝ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΕΛΕΝΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D[smilie=blob10.gif] ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΛΩ ΚΑΠΕΛΑΚΙ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΕΚΛΑΙΓΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΙ ΝΑΤΟ ΤΥΡΑΝΩ Κ ΓΩ...ΚΑΛΑ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΑΣΤΟΥΚΙΑ.. :oops::oops::oops: ΝΑ ΣΤΟ ΞΑΝΑΠΕΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ,ΠΕΣ ΤΗΣ ΝΑ ΤΟΥΡΤΟΣΩ ΕΣΕΝΑ ΘΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ :lol::lol::lol::lol::lol: ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ! ΑΚΟΥ ΝΑ ΤΟΥΡΤΟΥΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ...ΤΙ ΗΛΙΘΙΟΙ Κ ΗΛΙΘΙΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΘΕΕ ΜΟΥ. ΕΛΑ ΜΗ ΦΡΙΚΑΡΩ Κ ΤΟΥΣ ΧΕΣΩ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΣ (ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ ΡΙΧΝΩ ΤΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ ΜΟΥ...ΧΑ ΧΑ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΕΙΔΕΣ ΥΠΑρχουν κ χειροτερα :lol::lol::lol:

ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΣΗΚΩΘΕΙ Η ΤΡΙΧΑ ΚΑΓΚΕΛΟ!!!!

Κ ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΚΑΠΕΛΑΚΙ ΣΙΓΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΤΟ ΕΒΑΛΑ Κ ΜΕΤΑ ΤΟ ΕΒΓΑΛΑ!!!

ΕΕΕΕ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΖΕΤΑΑΑΑΑ!!! ΠΟΥ ΕΙΔΣΑΙ???????/ ΔΕΝ ΠΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΟ ΠΕΘΕΡΟΧΩΡΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια...........Ξέρω ξέρω χάθηκα............

Μια χαρά είμαστε ελπίζω και εσείς και τα μωράκια μας το ίδιο................Πολύ τρέξιμο κορίτσια και πίξιμο με τη δουλειά πολλά πράγματα που πρέπει να γίνουν και δεν προλαβαίνω..............

Ευτυχώς ηρεμήσαμε λίγο το τριήμερο και επανήλθαμε...........

Ξεκίνησαν όλοι με τα κλιματιστικά και κάνω το γραμματέα του Νίκου............

Φιλάκια ελπίζω να τα καταφέρω να μπω σύντομα..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααα φιλεναδεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε????????????πως ειστε?????????????????????

εγω χθες πηγα βολτιτσα το πρωι για καφεδακι κ μετα για μασα,γυρισαμε κατα τις 6!!!!!!κ μετα πηραμε τα παιδια κ τα πηγαμε κ αυτα βολτιτσα!!!!!!!!ε να μην μηνουν παραπονουμενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι μονο εμεις θα πηγαινουμε?????????????? :lol::lol::lol::lol:

μετα ημουν κομματια, δεν ειχα κααθολου ορεξη κ κουραγιο να μπω!!!!!!!!

καλα ομικρουλης με εχει ταραξει στο κλωτσιδι!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

βρε καλως το μαρινακι!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε κοπελα μου?????????κ εσυ στο τρεξιμο,ε?????

μικα μου :ymparty::ymparty::ymparty::o):o):o):o):o) [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif]

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ Κ ΤΥΧΕΡΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΗς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Κ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΗς Κ Κ Ο ΜΠΑΜΠΑς ΤΗς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΤΗς ΣΥΜΒΟΥΝ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!!!!!!!

με το καλο τωρα κ η βαπτιση σας!!!!!!!!!!!!!!!!

βρε κορμι μα καλα παει καλα η νουνα σας?????????? :shock::shock::evil::evil::lol::lol:

μα να τουρτοσεις το παιδι????????δεν τουρτωνες αυην οπως ειπε η μικα??????εκει να εβλεπες γελιο!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

οι υπολοιπες μα που ειστε καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε??????????????????????????????

για ελατε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέεεερρρααααα!!!!!!!!!

Είστε καλά βλέπω οι περισσότερες.... είναι κ κάποιες χαμένες όμως....

ελπίζω να είστε όλες καλά κ τα παιδάκια σας κ να έχετε χαθεί μόνο λόγω δουλειών... !!!!!!!!!!!!!

Το τελευταίο μου τριήμερο ήταν μέχρι τέλος Αυγούστου τώρα που θα πάρω την άδεια του καλοκαιριού .... :(:(:(

Γι αυτό την κοπανήσαμε για λίγο ... στο εξοχικούλι Καμένα Βούρλα...!!!!

Μπράβο συμπεθερούλα μου !!!!!!!!! Καλά κάνεις !!!!!!!!!!! ΠΟλυ σε χαίρομαι που την "κάνεις" οικογενειακώς ...κι ας έχεις να κουβαλήσεις μισό φορτηγό πράγματα με τόσα παιδιά κ τέτοιες ηλικίες ..... :P ΑΑΑΞΞΞΙΙΙΙΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!Δεν έχω να πω κάτι άλλο !!!!!!!!!!!!! Αλλά .......... βρε παιδί μου............... μα κ εσύ..... με το τσόκαρο ??????????????? Το ξενύχιασες το παιδάκι μας !!!!!!!!!!!!!! :mrgreen: Μη σε νοιάζει..... κ θα τα κάνει όλα κι αυτός .... τον έχεις τρομοκρατήσει μάλλον με τα τσόκαρα .... κ σου λέει το παιδί.... που να περπατήσω κι όλας !!!!!!!!!!! Αν έχει τρομάξει κάποια απ΄τις φορές που έπεσε .... ίσως ...γι αυτό να μην το παίρνει απόφαση..... Κι αυτό το "κακά" ..... άραγε τι να σημαίνει???? Μόνο σε σένα κάθεται να του αλλάξεις τα κακά ??????????????????? χαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχχαααα :lol::lol::lol:

Μαράκι μου Καλό Ταξίδι .... Καλή μετακόμιση...... με το καλό να φτάσεις στη πατρίδα σου κ να είστε όλοι καλά !!!!!!!!! Φιλιά πολλά στον Κωνσταντίνο κ να προσέχετε μέχρι να τα ξαναπούμε!!!!!!!!!

Ζετάκι την γλίτωσες ..... :mrgreen: !!!!!!! Αν κ δεν θα ταν κ πολύ κακό ένα ακόμα παιδάκι τώρα που είναι "αναμμένα τα κάρβουνα"..... χιχιχιχιιχχιχιχι....για σκέψου το ............... !!!!!!!!!

Ηλιανούλα μου πολύ χαίρομαι που σε "ακούω"ξεκούραστη !!!!!!!!! Εβαλες μυαλό ..... δεν πάνε χαμένα τα λόγια μας !!!!!!!!!!!!

Ελενάκι ...... κ εμείς την πατήσαμε με το μπάνιο στη θάλασσα με το βρωμόκαιρο !!!!!!!!!! Βέβαια προλάβαμε κ πήγαμε Σάββατο (το πρώτο μας μπάνιο στη θάλλασα) και η σκατούλα ... δεν ήθελα με ΤΙΠΟΤΑ μα με ΤΙΠΟΤΑ.... την άμμο !!!!!!!!! Ούτε κόκκο δεν ήθελε να την ακουμπάει ....σήκωνε πόδια κ χέρια στον αέρα κ με τράβαγε από τα μαλλιά για να μην την αφήσω κάτω .... Αφού,, για να δώ τι θα κάνει..... την έβαλα να κάτσει πάνω στη ψάθα που έιχα βάλει κα δύο πετσέτες ... έφυγα κι εγώ κι ο μπαμπάς της μακρυά ... της λέγαμε έλα έλα ....κι αυτή μόνο που δεν πέταξε..... αλλά το πόδι της ούτε που το κούνησε ΑΓΑΛΜΑ ΣΚΕΤΟ .... !!!!!! Φώναζε αααααααααααα κ μμμμμμμμμμμμμμμμ με τσαντίλα απίστευτη να πάω να την πάρω !!!!!!!!!!!!!!! Την Κυριακή (όπου μας έπιασε συνεφιά κ μετά από λίγο κ βροχή) πήγαμε σε παραλία με ψιλό βοτσαλάκι κ εκεί ήταν ΑΛΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!!!!! Η Καλύτερή της !!!!!!!!!!

Μικα και πάλι να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου !!!!!!!!!!!!!!!! Οτι επιθυμείτε.... μπράβο που περάσατε τόσο όμορφο... αφού όμως σας έμειναν τόσα φαγητάκι δεν στέλνεις κ τίποτα απο δω???? ..... που γύρισα χτες βράδυ από το εξοχικό κ κοιμήθηκα 12.30 για να τακτοποιήσω τα διάφορα κ να μαγειρέψω στη μικρή αλλά δεν είχα υλικά για να φτιάξω κ δικό μας φαγητό !!!!!!!!!!!! Θα πέσει μια ωραιότατη μακαρονάδα νομίζω σήμερα!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά φιλεναδούλες ..... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mika χρονια πολλα κ παλι ...εκατοχρονη η κορακλα σου ;)

συμπεθερα καλοσ ηρθεσ στο κλαμπ :lol::lol::lol: αυτο με την αμμο το περασα κ στα 2 τα μεγαλα κ φετοσ η Δαναη παλι γκρινιαξε αλλα μετα υπερυσχισε το παιχνιδι αλλα μεχρι τοτε μασ εβγαλε την πιστη ξεψιριζε τα δαχτιλα τησ μεχρι κ το πουλι τησ :shock::lol::lol::lol::lol: πολυ γκρινια μα πολυ ομωσ ...οσο για τον Ιασονα δεν τον πολυπιραξε αλλα δεν χερομαι ακομα απο του χρονου θα φανει.

τι να τα κανω που να τα αφυσω κ σε ποιον να τα αφυσω :roll: ολη μερα πανω κατω η πεθερα η μανα μου δουλευει πρωι βραδυ ε αν τα αφυνω κ για βολτα τησ πεθερασ θα την εξοντοσουμε κριμα ειναι...χθεσ ομωσ τησ τα αφυσα για να παμε συνεμα στουσ πειρατεσ(καλουτσικο)αλλα για διακοπεσ οι διο μασ ουτε λογοσ αν κ μετα τα πρωχθεσινα λεμε για κυριακη εστο κ για πρωι αν μπορεσουμε να παμε οι διο μασ που αυτο εχουμε να το κανουμε πριν τον Γιωργο θα μασ φανει δευτερο ταξιδι μελιτοσ :lol::lol::lol::lol::lol:

αυτα τα λιγα φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!τι κανετε?τα παιδακια σας πως ειναι?

εγω αποψε ειμαι πολυ στεναχωρημενη,ο αγγελακος μου επεσε κ χτυπησε στο κεφαλι του μπροστα.εκανε ενα καρουμπαλο τεραστιο!!

εχω φοβηθει παρα πολυ!!οταν του εδωσα το γαλα για να κοιμηθει,εβγαλε.τωρα αυτο δεν ξερω αν ειναι καλο γιατι η παιδιατρος μου ειπε αν κανει εμετο κ εχει υπνηλια να τον παμε στο νοσοκομειο!

αχ Παναγια μου ελπιζω να μην ειναι τιποτα!!

εχει χτυπησει κ αλλες φορες,ομως οχι ετσι!!

ουφ θα σκασω αποψε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΒΑΖΕ ΤΟΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ!! ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΕΠΑΘΕ ΚΑΜΙΑ ΑΜΝΗΣΙΑ1!!!!

ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΓΙΑ 2 ΩΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΕΣΙΜΟ!!!

ΕΜΕΤΟ ΚΑΝΕΙ Κ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ Η ΕΤΥΧΕ ΜΟΝΟ ΣΗΜΕΡΑ????

Κ ΟΤΑΝ ΜΗΛΑΝΕ ΓΙΑ ΥΠΝΗΛΙΑ ΜΗΛΑΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΕ ΟΡΘΙΟΣ ΕΝΑ ΠΡΑΜΑ!!!!

ΝΤΙΜΗ ΤΕΤΟΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΣ Κ ΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ ΘΑ ΧΑΖΕΨΩ!!!!!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΒΡΟΧΗ Κ ΔΕΝ ΠΗΓΑΜΕ ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΣ ΔΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ!!!!!

ΑΛΛΙΩΣ ΜΙΑ Κ ΚΑΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΗΝ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑ!!!!! :shock::shock::shock: ΕΧΕΙ Κ ΒΑΘΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ :lol::lol:

ΘΕΝΑ ΥΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΜΕΛΙΤΟΣ Ε???????? ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩ :?:?:?

ΣΩΠΑ ΡΕ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΤΑΔΕΧΤΗΚΕΣ??????????????? ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ???? ΠΩΣ ΠΑΤΕ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιανούλα περιμένουμε σύντομα νέα !!!!!!!!! Ελπίζω όλα να είναι εντάξει τώρα πια...!!!!!!!!!! Οτι είναι θα έχει φανεί... Εχουν γερά κεφαλάκια - Μην στεναχωριέσαι ....!!! Περιμένουμε με αγωνία !!!!!!!!!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσες μου!!!!!!!!!!!!!πως ειστε?????τα παιδακια σας?????????????????

εμεις ευτυχως ειμαστε καλα!!!!!!!!!!!!τον παρακολουθουσα συνεχεια ολο το βραδυ κ δεν εδειξε κατι το ανησυχιτικο!!!!θα τον παρακολουθησω κ σημερα μεχρι το βραδυ να δουμε...αν κ νομιζω οπως λες κ εσυ ντιμι μου πως αν ηταν κατι θα ειχε φανει!!!!!αλλα θα περιμενω να κλεισει 24ωρο για να ειμαι πιο ησυχη!!!!

παντως κ η διαθεση του ειναι καλη οπως παντα (το πρωι μονο ειχε λιγη γκρινια),κ απο θεμα μνημης του ελεγα τα κανει πραγματα που ξερει κ τα εκανε,τα θυμοτανε!!!!!

αλλωστε αυτο που με καθησυχαζει ειναι πως το χτυπημα ειναι μπροστα στο μετωπο κ οχι πισω που οπως΄λενε ειναι κ πιο επικινδυνο!!!βεβαια κεφαλι ειναι ,οπου κ να ειναι το χτυπημα.....!!!!

ελπιζω ως δεν ειναι τιποτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

παντως κοριτσια πηρα μεγαλη τρομαρα χθες κ μεγαλη στεναχωρια!!!!!!!!!!

εχει πεσει κ αλλες φορες ομως με το που του εβαζα βουτυρο εφευγε αμεσως το σημαδι κ οχι ετσι αυτο το πραγμα!!!!!!τι να πω.....!!!!!!!!

ελενα μου απο θεμα υπνηλιας μια χαρα ειναι,απο το πρωι τις 8 κοιμηθηκε τωρα παλι!!!παντως δεν ειναι σα ζαβο!!!!!λογικα αν ειχε κατι ετσι θα επρεπε να ηταν ε???

φιλακια πολλα σε ολες κουκλιτσες μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑΑΑΑΑΑ ΤΡΕΧΩ ΤΡΕΧΩ ΤΡΕΧΩ!!!! ΠΛΕΝΩ ΣΙΔΕΡΩΝΩ ΣΥΜΑΖΕΥΩ ΠΑΚΕΤΑΡΩ!!!!

ΤΕΛΙΚΑ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΟΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΕ ΜΩΡΟ :?

ΝΑΙ ΗΛΙΑΝΑ!!! ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΖΑΒΟ!!! ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΦΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΕΡΟ ΧΤΥΠΗΜΑ!!!! ΜΗΛΑΜΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΤΣΙ!!! ΣΑΝ ΣΕ ΑΦΑΣΙΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ!!!!

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ!!! ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΑΚΟΜΑ!!!!

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ Μ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΝΑ ΧΤΥΠΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΕΥΤΟΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΠΛΑΣΙΟ ΥΨΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!!

ΕΝΤΑΞΕΙ Κ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΑΙΧΜΗΡΗ ΓΩΝΕΙΑ ΕΝΝΟΗΤΕ!!!!

ΠΑΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε??????????????πως ειναι τα λουλουδακια μας??????????????????????

εμεις ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ειμαστε μια χαρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

η τρομαρα ομως κ η στεναχωρια που πηρα ηταν αρκετο!!!!!!!!!!!

ελενακι μου ετοιμαζεστε σιγα σιγα ε????αντε αντε να περασετε τελεια στις διακοπουλες σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδιααααααααααααααααααααα φιλεναδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε???????πως ειναι τα παιδακια μας?????????????

καλε τι βροχη ηταν σημερα αυτη εδω????!!!!!!!!!!!!!! :shock::shock::shock::shock: μιλαμε εβρεχε απο το βραδυ (ποιος ξερει απο τι ωρα...) :o

εμεις καλα ειμαστε σημερα ξυπνησαμε πρωι πρωι απο τις 7 (ο αγγελος δηλαδη) :shock::shock::o:twisted: κ ενω εγω με την αννα θελαμε να κοιμηθουμε αυτος λυσαξε (ειμασταν κ οι τρεις στο κρεβατι μου).ε ωσπου κατα τις 9 τον επιασε ενα κλαμα....!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted: ευτυχως δεν κρατησε πολυ!!!!!!!!!!

ελενακι ολα ετοιμα ειναι ε??? μπραβο μπραβο !!!!αντε καλα να περασετε!!!!!!!!!!!!!!

βρε κοριτσια τι εγινε το κλεισαμε το μαγαζι??????????!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!! τι κάνετε? έγραψα και χθεσ και δεν αποθηκεύτηκε τίποτα :twisted::twisted::twisted: Μίκα χιλιόχρονη η κορούλα σου!!!! να την χαίρεσαι και να την καμαρώνεις!!! Συμπεθέρα ετοιμάστηκες? τι καλά θα ήταν να μπορούσαμε και εμείς να ερχόμασταν να γνωριζόμασταν από κοντά :D:D:D:D κι εγώ όταν λείπουμε σε παρκοκρέβατο την κοιμίζω.Βάζω κουβέρτα, από πάνω πετσέτα για να μην ζεσταίνεται και το σεντονάκι της και όλα είναι μια χαρα΄!!!! Ηλιάννα μου εντάξει ο αγγελάκος?Φαντάζομαι τι τρομάρα θα πήρες!!! Ντίμη μου δεν είναι καιροί για ηρωισμούς!!!! αργότερα καλοδεχούμενο θα είναι ένα ακόμα παιδάκι, αλλά αργότερα... Θένα μου τα σέβη μου :lol::lol::lol::lol::lol: εγώ οκ με τη δουλειά, γυρίζω στις 3μιση και αναλαμβάνω τη Δήμητρα, μου λείπει λιγάκι αλλά τα καταφέρνω... το σαβ/κο θα καθήσω και θα την απολαύσωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!! φιλιά σε όλες ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...