Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο12-ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

Καλημέρα στα κορίτσια!!!

Μικούλα πολύ χαίρομαι που η μαμά σου είναι καλά κ άρα κι εσύ που ηρέμησες κ τέλειωσες τισ δουλίτσες σου. Να χαίρεσαι τη μικρούλα σου να είναι ευτυχισμένη πάντα με ΥΓΕΙΑ κ ΧΑΡΑ !!!!!!!! Κι εσύ επίσης να είσαι πάντα τόόοοοοοσσσοοοο ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 881
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας και από μας!!

Μίκα μου μπράβο κοπέλα μου! Πολύ ευχάριστα τα νέα σου! Άντε να είναι περαστικά και να μη ξαναρθούν. Εγώ για να είμαι ειολικρινής ήθελα να δώσω κάτι στα παιδάκια αλλά τελικά δεν έκανα τίποτα! Απλά φαγητά-γλυκά είχα που αρέσουν πολύ στα πιτσιρίκια και ξετρελλάθηκαν!!

Ο Κωνσταντίνος κοιμάται..για να δούμε αν επιστρέψει στο παλιό του ωράριο... :?:?

Οι υπόλοιπες τί κάνετε? Ντίμι και Ηλιάννα μου που σας βλέπω ον λάιν τα φιλιά μου και σε εσάς και στα παιδάκια σας και Ηλιάννα..ειδικά στην κοιλίτσα σου!!! ;)

Ηλιάννα, η φώτο με το ροζ μπλουζοφόρεμα μου αρέσει πολύ!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

πραγματι ηλιαννα μου εχεισ γινει τουμπανο :shock::lol::lol::lol::lol:

πω πω κατι μου μυρισε ασχιμα :shock::? ο ιασονασ χεστικε τα γραφω γρηρορα

ελενακι αν θεσ εχω κουπονια 3 ευρω απο παμπερσ εμενα δεν μου αρεσουν καθολου μου βρομανε η οποια θελει τα στελνω.

μαρακι θα μασ λειψεισ ελπιζω να μη μασ ξεχασεισ κ να μασ πεισ τα νεα σου οταν θα εχεισ ιντερνετ.

μικα ολα καλα με τι μαμα ε?αντε τωρα ηρεμισα να σε ακουμε πιο συχνα κ με το καλο τα γεννεθλια σασ

φιλακια αν ξεχασα καμια τα υπολοιπα αργοτερα μολισ τον ξεβρομισω :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια μου πειναωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καθυστερησα να βαλω το φαγητο κ θα αργησει να γινει!!!!!!!!

βρηκα κατι γαριδακια στο ντουλαπι κ τα τσακιζω με λιγο δροσερο χυμουλι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ελπιζω τουλαχιστον να προλαβω να ξαπλωσω πριν με προλαβουν τα καμαρια μου!!!!! χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!

τι ζεστη ειναι αυτη???????

ντιμι πως εισαι κοπελα μου?????τρεξιμο στη δουλεια φανταζομαι!!!!!!!ε????

μαρακι μου να'σαι καλα κοπελα μου!!!!!!!!!! κ εγω τις προηγουμενες φορες δεν ειχα δωσει τιποτα στα παιδακια απλα φετος ειπα να κανω μια μικρη αλλαγουλα αφου εκανα τα γεννεθλια κ της αννουλας κ του αγγελακου μαζι!!!!!!!!

θενα μου αχ ναι τουμπανο δε λες τιποτα!!!!!απορρω μεχρι που θα φτασω κ εχουμε ακομα αλλους 4 μηνες!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock::shock::o:o:o:lol::lol::lol::lol:

αχ ανυπομονω να παει 27 ο μηνας για να κανω το β επιπεδου , να δω κ παλι το μικρουλι μου!!!!!!!

μου εχει λειψει!!!!!!!!!!!!

καλε κοριτσια οι υπολοιπες που ειναι εξαφανισμενες κ εχουμε μεινει μονο εμεις???????? :?::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ ΝΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩ!!!

ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΑΗΣΑ Κ ΚΑΘΟΜΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ!!!

ΤΟΥΜΠΑΝΙΤΣΑ ΧΑΧΑΧΑ :lol::lol::lol: ΠΟΛΛΥ ΓΕΛΙΟ Η ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥ!!! ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΑΦΑΣΙΑ Μ ΦΕΝΕΤΕ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ!!! Ε ΤΟΥΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΟΤΙ ΣΚΑΤΑ ΘΕΛΕΤΕ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΤΡΑΒΗΞΑ....

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΦΥΣΙΚΑ Κ ΤΑ ΘΕΛΩ ΤΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ...ΕΜΕΝΑ Μ ΕΧΟΥΝ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΑΡΑ ΓΑΜΟΤΟΟΟΟ :twisted: ΘΑ Σ ΣΤΕΙΛΩ ΠΜ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΟΥΛΑ ΜΟΥ :D

ΤΑ CARREFUR EINAI Ta ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΑ DIA Κ ΜΕ ΤΑ ΝΑΝΝΥΣ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΤΑ!!! ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ!!!

ΜΙΚΑ ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΩΣΗ ΠΛΕΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ!!! ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΣΑΚΟΥΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΙΚΗ Κ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΜΕΣΑ ΧΥΜΟ+ΚΑΤΙ ΖΕΛΕΔΑΚΙΑ ΑΠΟ LIDL ΠΑΡΤΥ ΤΙΜΕ(ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΙΚΡΑ ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΑΚΟΥΛΑΚΙΑ)+ΣΟΚΟΦΡΕΤΑ ΜΙΚΡΗ+2 ΓΛΥΦΙΤΖΟΥΡΙΑ CARREFUR+ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ+1 ΜΠΑΛΟΝΙ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΣΑΠΟΥΝΟΦΟΥΣΚΕΣ Κ ΤΟ ΒΑΛΑ Κ ΑΥΤΟ 1 ΣΤΟ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΑΚΙ(ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΕΝΔΙΚΝΗΤΕ ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ ΣΤΟΟΝ ΚΗΠΟ) ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑΝ ΜΕ ΤΙΣ ΦΟΥΣΚΕΣ Κ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΜΕ ΧΙΛΛΙΑΔΕΣ ΦΟΥΣΚΕΣ!!!!

ΣΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΕΙΧΑ ΠΙΑΤΟ ΦΥΣΙΚΑ Κ ΣΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΣΑΚΟΥΛΑΚΙ ΕΦΤΑΝΕ ;)

Ε ΜΕΤΑ ΤΑ ΚΛΑΣΙΚΑ...ΚΑΠΕΛΑΚΙΑ ΜΙΚΙ ΣΦΥΡΙΧΤΡΕΣ ΦΡΟΥ ΦΡΟΥ ΜΙΚΙ ΣΤΟ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΑΚΙ! :D

ΟΛΟΙ ΜΕΙΝΑΝΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ!!!!

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΣΑΣ!!!

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΑΡΓΕΙ ΠΟΛΛΥ Η ΣΥΝΔΕΣΗ Κ ΘΑ ΜΑΣ ΛΕΙΨΕΙΣ ΠΟΛΛΥ!!! ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΜΗΝ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙΣ Κ ΟΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΝΑ ΜΠΕΝΕΙΣ ;)

ΝΤΙΜΗ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΣΤΕΙΛΩ ΤΗΝ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ ΤΖΑΜΠΟ!!! ΒΑΡΙΕΜΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΖΕΣΤΗ ΝΑ ΠΑΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΒΛΕΠΕΙΣ! ΘΑ ΤΗΝ ΠΩ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΑΓΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ!!!! ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΒΡΕΙ ΚΑΝΑ ΩΡΑΙΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και από εμάς!!!! Πολύ ζέστη σήμερα, λιώσαμεεεεεεεεεε!!!! Φάγαμε κοκκινιστό με πουρέ και η Δημητρούλα την έπεσε για νάνι. Εγώ έχω ένα σωρό δουλειές αφού το πρωινό μου το έφαγα σε ΟΑΕΔ και ΙΚΑ αλλά δεν τραβάει με τίποτα σήμερα... Δε σας είπα... αφού είδα και απόειδα τη Δευτέρα ξεκινάω δουλειά στο μαγαζί των γονιών μου. Εχουν παγωτά ΔΩΔΩΝΗ.Δούλευα παλιά εκεί αλλα επειδή βρήκα δουλειά στην τράπεζα σταμάτησα, τώρα θα πάω μέχρι τον Σεπτέμβρη- Οκτώβρη και βλέπουμε...εννοείται πως παράλληλα θα ψάχνω μήπως βρω κάτι καλύτερο... Μίκα μου χαίρομαι που η μανούλα σου είναι καλά τώρα, εύχομαι μόνο υγεία από'δω και πέρα!!! Ηλιάννα τέλεια η κοιλίτσα σου!!! εγώ είχα 4 μέρες καθυστέρηση και είχα τρομοκρατηθεί αλλα ευτυχώς σήμερα αδιαθέτησα!!! το πόσο χάρηκα δε λέγεται :lol::lol: συμπεθέρα βαριέσαι να πας? αν ήμασταν κοντά θα πήγαινα εγώ, και κάθε μέρα να με έστελνες δε με πείραζε :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ειμαι χαλια κ θα παω να ξαπλωσω!

πονανε κεφαλι αυχενασ μεση ειμαι κομμενη χαλια σασ λεω!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΖΕΣΤΗ!!! 1 ΩΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ Κ ΜΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ!!! ΑΝ ΤΑ ΕΙΧΑ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΚΕΙ ΘΑ ΗΜΟΥΝ!!!

ΔΩΔΩΝΗ Ε??????? ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!! ΠΙΑΣΕ ΜΟΥ ΕΝΑ ΤΣΟΚΟΡΕΛΟ!!! ΑΛΗΘΕΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΑΥΤΟ?????? ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟ ΤΣΑΚΙΖΑ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ξεραθικαν τα αλλα κ εγω βρηκα ευκερια να σασ ερθω.

σημερα ειχαμε τη γιορτη στο σχολειο του Γιωργου...επεσε πολυ γελιο κ κλαμα ....ο Γιωργοσ οταν τραγουδαει κ το ξερει καλα το τραγουδι φωναζει δυνατα του πεταγοντε τα ματια σασ λεω γελαγαν ολοι μαζι του ......δακρισα κ λιγο απο συγκινιση για ολη την προσπαθια του ηταν πολυ ομορφα κ αγνα :):) ο δικοσ μου καραγκιοζησ σασ λεω ολα ηταν φρονιμα κ αυτο πιραζε ολα τα παιδια κ τα διορθονε τρομαρα του :lol::lol:

μετα πηγα να στειλω το γραμμα στην ελενιτσα μασ ειχε ουρα στα ταχιδρομεια κ ο Γιωργοσ αρχισε γκρινιεσ :evil: αχ βρε ελενα τι μου εκανεσ :mrgreen:

ζετακι κοιτα μην αρχισεισ τα πολλα παγοτα κ γινεισ γουρουνακι :lol: εισαι κ ομορφη πολυ βρε απο τα γλυκακια του μπαμπα :lol:;)

συμπεθερα πολλα κανει η νυφη μου εμεισ τπτ τωρα τελευταια κανει κουπεπε κουκου τα σε μενα λεει κακα μονο κ ανοιγει κανα φωσ οσο για το περπατιμα εχουμε πισωγυρισματα εκει που πηγενε καλα τωρα αρνητε να περπατησει μονοσ του η αληθεια ειναι οτι εχει πεσει κ πολλεσ φορεσ αλλα ειναι κ στο παιδι γενικα αυτεσ τισ μερεσ εχει πολυ γκρινια πολυ ομωσ :roll: ολο αγκαλια κ στα ποδια μασ ζητιανευει να τον παρουμε αγκαλια τον πατησα κ με το τσοκαρο χθεσ ηρθε στην κουζινα στα ποδια μου μπουσουλοντασ φυσικα κ τον τσαλαπατησα η κακουργα κ εκλαιγε με μαυρο δακρυ :cry::cry:

ο καοροσ χαλια εδω μασ εχει σπασει τα νευρα κ αυριο παμε διημερο πλαταρια ηγουμενιτσα κ θα εχει συννεφιεσ :twisted::twisted: .

αυτα απο μασ φιλια σε ολεσ καλο σ/κ αν δεν σασ ξαναδω :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!! από σήμερα λοιπόν Θένα τέρμα τα σχολεία, ε? άντε καλό κουράγιο και καλά να περάσετε το διήμερό σας!!! συμπεθέρα τι έπαθες? κι εγώ ερείπιο είμαι και έχουμε αύριο και τη βαφτιση της ανιψιάς μου και έχω να κάνω 4 μακιγιάζ :roll::roll::roll: με βλέπω από τις 6 στο πόδι :?:?:? το τσοκορέλο δε βγαίνει πια... εντωμεταξύ έχω κι άλλο θέμα...θυμάστε που σας είπα ότι αδιαθέτησα? ε τελικά τζίφος... εκεί που έφυγε μια σταγόνα και είπα δόξα τω θεώ τίποτα πάλι... βέβαια η κοιλιά μου πονάει αλλά η περίοδος άφαντη...μήπως μου τη φυλάει για αύριο και είμαι κομμάτια στη βάφτιση? έχω αρχίσει και τρέμω αν και το θεωρώ απίθανο να είμαι έγκυος. μήπως εχει πάθει ποτέ καμιά σας κάτι παρόμοιο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα τσουπρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι μου κανετε???????????????

καλε που ειστε ολες εξαφανισμενες????τι εγινε????????

αφιερωσα το απογευματακι στα παιδακια μου!!!!!!παιξαμε,καναμε βλακειες,χορεψαμε ........!!!!!!!!!!!!

μου αρεσε πολυ πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!αχ τα γλυκουλια μου!!!!!! να τα φαω μου'ρχετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ειναι ομως κ ωρες ωρες.......τα νευρα μου!!!!!!!!

δεν πηραζει ομως, να'ναι καλα κ να με τρελενουν συνεχεια!!!!!!!!δεν τα αλλαζω με τιποτα , τα λατρευω , τους πολυτιμους θησαυρους μου!!!!!!!!!!!!!!!

αχ τι μ'επιασε παλι??????????

με πιανει συνεχεια αυτο για τα παιδακια μου!!!!!

ελενακι πως εισαι σημερα??????εισαι καλυτερα?????????

θενα μου πω πω ο γιωργακης ντουρασελ ε???????

:lol::lol::lol::lol: μπραβο μπραβο σας κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!!!

βρε κακουργα μανα το τσαλαπατησες το παιδι?????δεν το επαιρνες???τι ζητιανευε?????? μια αγκαλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αχαχαχαχαχαχαχαχααχαχα

καλα να περασετε το διημερο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ζετα μου τι εγινε εκει που πηρες χαρα ,μετα παει η χαρα????????γιατι??????????βρε μπας κ εισαι κ εσυ εγκυουλα???????

εμενα αυτο μου ειχε τυχει στην δευτερη εγκυμοσυνη μου , ομως αρκετες μερες πριν να περιμενω περιοδο!!!!!!

καλα κουραγια αυριο στη βαπτιση!!!!!!!! ;););):D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακομα τα ιδια χαλια ειμαι!!!

ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΥΡΙΟ ΞΕΚΙΝΑΕΙ Η ΑΔΕΙΑ ΜΟΥ Κ ΘΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ!!!

ΚΟΡΜΙ ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΝΑΤΕ....ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΙΞΩ....ΤΟΣΟ ΧΑΛΙΑ!!

ΘΕΝΑΚΙ Μ ΣΟΡΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ!!!! Κ ΦΕΝΕΤΕ ΤΟΣΟ ΗΣΥΧΟ ΠΑΙΔΑΚΙ Ο ΓΙΩΡΓΑΚΗΣ :roll:

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΖΕΤΑ..... ΕΙΔΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑ ΣΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΚΙ ΟΤΙ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΚΟΥΝΙΑΔΟ :D:D:D ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα όμορφες!

Εμείς σήμερα κάναμε άλματα στο πακετάρισμα..μέχρι αύριο θα χουμε τελειώσει..αλλά είμαι κομμάτια..και ο Κωνσταντίνος μπουσουλάει μες τα πόδια μας και πάει και τρυπώνει εκεί που δεν πρέπει και άμα ακούσει και την ταινία που κολλάμε τις κούτες, βάζει τα κλάματα ο χεζής...Κορίτσια μάλλον Πέμπτη θα φύγουμε..Αύριο θα πάρω τηλ.για εισιτήρια..Παρασκευή φεύγουν τα πράγματα με το καράβι και θα φτάσουν Τετάρτη..τώρα ψάχνουμε μεταφορική για να τα πάμε Αθήνα, στην αποθήκη του μεταφορέα..ενώ μας είχε πει 100 ευρώ, μετά θυμήθηκε ότι δεν τον συμφέρει να στείλει αυτοκίνητο για πράγματα λιγότερα από 5 κυβικά και μας είπε να βρούμε δική μας μεταφορική..ένας γνωστός είπε στον άντρα μου 200 ευρώ με ΦΠΑ αλλά σήμερα πήρα και άλλους εγώ και περιμένω αύριο να μου πουν τιμή..

Ουφ..άδειασε το σπίτι και μου φαίνεται κάπως..είμαι και άτομο που δένομαι ακόμα και με αντικείμενα..(δε μπορείτε να φανταστείτε τί έχω φυλαγμένα!!)..και σήμερα που το έβλεπα ψιλοάδειο με έπιασε ψυχοπλάκωμα..εδώ έφερα το μωράκι μου,εδώ έκανε τα πρώτα του βήματα..αχχχ......

Ελενάκι μυο τί έπαθες? Κουράστηκες στη δουλειά? Άντε και θα πάρεις και την άδεια σου και θα ξεκουραστείς τώρα..

Θένα μου μπράβο στο Γιωργάκη σου!!! :ymapplause::ymapplause: Όσο για τον Ιάσωνα, είναι και οι ζέστες τώρα, μπορεί να βγάζει και κανά δοντάκι ακόμα και θέλει μανούλαααα..Και μένα ο δικός μου, δε με φτάνει τώρα το άγχος μου, δεν ξέρω τί τον έπιασε, κάθε λίγο και λιγάκι θέλει βυζάκι..όλο με την μπλούζα πάνω είμαι!!!! :lol::lol: Α! Και καλά να περάσετε!!!

Ζετούλα μου λες????? ;) Δε μου χει τύχει ποτέ...άντε και θα αποκτήσουμε και άλλο νινί στην παρέα..ε μην είναι μόνο του της Ηλιάννας!!

Κορίτσια αύριο θα λύσουμε και τον υπολογιστή και θα τον πάμε στον τεχνικό για αναβάθμιση, και να μου αυξήσει τη μνήμη..μάλλον θα πάμε πρώτα τον μεγαλο και μετά το λάπτοπ..αλλά παίζει να τους πάμε και τους δύο μαζί...μπορεί σήμερα να είναι η τελευταία φορά που σας γράφω στην Πάτρα..θέλω να προσέχετε, να προσέχετε τα ζουζούνια σας, να περνάτε καλά και να χαμογελάτε, είναι μεταδοτικό!!!!! :D

Θα μου λείψετε πολύ πολύ και θα ανυπομονώ να βάλω σύνδεση για να σας ξανασυναντήσω..θα μπαίνω και από της κουμπάρας μου με κάθε ευκαιρία να σας διαβάζω και να σας γράφω!! Αύριο θα δοκιμάσω να μπω για να σας βρω και να αλλάξουμε τηλέφωνα!Έχετε την αγάπη μου και πολλά φιλιά από τον Κωνσταντίνο!!

Φιλιά σε ΟΛΕΣ!!! Α!!! Και μην κλείσετε το μαγαζάκι μέχρι να ξαναμπώ ε!!

:cry::cry::cry::-*:-*:-*:-*:-*:-*=((=((=((:YMHUG::YMHUG::YMHUG::-h:-h:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε??????τα μικρουλια μας πως ειναι????????

ουφ ζεστη εχει παλι κ σημερα!!!!!!!!!!!πριν λιγο σηκωθηκα κ πριν φαω κ φτιαξω ενα καφεδακι ειπα να σας καλημερησω πρωτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μαρακι μου γλυκο με συγκινησες καλη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πραγματικα ευχομαι πολυ συντομα να βρειτε τον ρυθμο σας κ να σας πανε ολα μα ολα τελειααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πραγματικα οτι καλυτερο στο καινουριο σας ξεκινημα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αααααααααααααααα κ μην μας ξεχασεις!!!!!!!!!!κοιτα να βαλετε συνδεση γρηγορα,ε??? ;););):D:D:D

δωσε πολλα φιλια στον Κωνσταντινακο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

θα σας σκεφτομαστε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εις το επανηδην λοιπον!!!!!!!!!!!!!!

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-h:-h:-h:-h:-h:-h

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πουφ συγκηνιθηκα σκατιαρα μαρια :? ΘΑ ΜΑΣ ΛΕΙΨΕΤΕ ΠΟΛΛΥ ΠΟΛΛΥ ΕΣΥ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ!!!

ΚΑΛΗ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΛΟΙΠΟΝ Κ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ Κ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!!

Κ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑΑΑΑΑ ΟΧΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΣΕ ΧΑΣΑΜΕ!!! ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΤΣΙΚΩΘΕΙΣ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!!

:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:((:((:((:((:((:((

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΑΔΕΙΟΥΧΟΣ!!!!!!!!!! :D:D:D:D ΑΥΡΙΟ ΕΧΕΙ ΘΑΛΑΣΣΙΤΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΜΠΑΝΑΚΙ!!! ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΒΕΒΑΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΤΑΚΛΥΣΜΟ :lol::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρααααααααααααα!!!! πού είστε όλες να πιούμε καφεδάκι? βολτούλες κάνετε? εμείς δυστυχώς στο σπίτι...έριξε μια βροχή...!!!! :o:o:o:o τώρα λέω να φτιάξω καφέ και να κάνω καμιά δουλίτσα στο σπίτι γιατί από αύριο και με τη δουλειά δε θα προλαβαίνω και πολλά :?:?:?:?:? το πόσο στενοχωριέμαι που θα αποχωριστώ τη Δήμητρα δε λέγεται :(:(:( θα συνηθίσω πιστεύω...άλλωστε θεωρώ ότι καλό θα μας κάνει γιατί έχουμε γίνει αυτοκολλητάκια και θέλω να είναι λίγο πιο ανεξάρτητη, να μην θέλει συνέχεια μανούλα...εγώ βέβαια στενοχωριέμαι, η μικρή όταν είναι με τη μαμά μου είναι η καλύτερή της!!! τελικά αδιαθέτησα!!! δε ξέρω αλλά προς το παρόν νομίζω ότι είναι καλύτερα να μην κάνω αλλο μωράκι...και από οικονομικής άποψης αλλά και γιατί θέλω να χαρώ τη μικρούλα μου, άλλωστε ακόμα μωράκι είναι και η Δήμητρα. Μαρία μου καλή ζωή να έχετε!!! Ελπίζω τα πράγματα να είναι καλύτερα απο εδώ και να προσαρμοστείτε όλοι σας πολύ γρήγορα!! με συγκίνησες πολύυυυυυυυ.... θα σε περιμένουμε πάλι σύντομα στην παρεούλα μας...μην μας ξεχάσεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΛΕΓΑ!!!!!!! ΦΥΣΙΚΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΣΚΑΤΟΚΑΙΡΟ Αλλα ΤΗΝ ΒΟΛΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΤΗΝ ΚΑΝΑΜΕ!!!!!!!!

ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΡΕΞΑΜΕ ΜΟΝΟ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΜΑΣ(ΔΕΝ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΚΙΟΛΑΣ) ΚΑΤΣΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ Κ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΦΩΝΑΖΕ ΟΛΟΥΣ!!!! ΕΕΕΕΕΙΙΙΙΙ ΝΤΑ ΝΤΑ ΝΤΕΕΕΕΕΕ ΑΝΤΕ ΚΤΛ!!!! ΟΠΟΙΟΣ ΔΝΕ ΤΟΝ ΜΗΛΟΥΣΕ ΕΒΡΙΣΚΕ ΤΟ ΜΠΕΛΑ ΤΟΥ!!! :lol::lol:

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΟΤΑΝ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΕΙΧΑ ΨΥΧΟΠΛΑΚΩΘΕΙ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ!!! ΞΕΦΕΥΓΩ ΛΙΓΟ Κ ΠΕΡΝΩ ΔΥΝΑΜΕΙΣ!!!!!!

ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ Η ΓΙΑΓΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΡΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΣ Κ ΤΗΣ ΦΕΝΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΤΟΟΟΣΟ ΑΝΑΠΟΔΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΗΞΕΡΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΩΣ ΤΩΡΑ!!!! ΧΕΣΤΗΚΑΜΕ 40 ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΜΥΑΛΟ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ!!!!

Ε ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟΦΑΣΗ Κ ΔΕΝ ΝΕΥΡΙΑΖΩ ΠΛΕΟΝ ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΤΑ ΧΩΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΙΚΑΡΩ!!! ;);););) ΚΑΛΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ ΛΟΙΠΟΝ Κ Σ ΕΣΕΝΑ!!! :D

ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΤΕ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟΝ ΚΑΙΡΟ?????????????????????????????????? :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχως εμφανίστηκε και κάποια!!!! σκυλοβαρέθηκα..κόντεψα να διαβάσω όλα τα θέματα του μάμμυ!!!! ο άντρας μου λείπει, η Δήμητρα την έχει ξαπλάρει από τις 9, η τηλεόραση δεν έχει τίποτα... εγώ με τη μαμά μου δεν έχω τέτοιο πρόβλημα και πιστεύω ότι ούτε και στην πορεία θα έχω, τηρεί απολύτως αυτά που της λέω για το παιδί και ειδικά τα ωράρια του ύπνου και του φαγητού. Απλά έχω συνηθίσει να την έχω τόσες ώρες και ειδικά το πρωί που ξυπνάει και μου κάνει όλο γελάκια και νάζια και σκέφτομαι ότι από αύριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω εβρεχε αλλα αλλα εκει στη πλαταρια ηταν μια χαρα ο καιροσ ..ελενακι εγω βουτιξα :mrgreen:

καλε εκει δεν ειναι ελλαδα ειναι αφρικη :lol::lol::lol: .

λοιπον περασαμε τρομακτυκα :? η να πω χαλια!η καλα!η σκ@τα! ολα μαζι τεσπα ο Γιωργοσ ο χηροτεροτεροσ :twisted::twisted::twisted: ολο γκρινια βρε κοριτσια γιατι να λιωνει το παγοτο :shock::twisted::lol: εκλεγε ολη την ωρα για ολα :twisted::twisted::twisted::twisted: η Δαναη να μην πατησει την αμμο καθαριζε συνεχια τα ποδια τησ κ κυριοσ μην την ακουμπησει ουτε μηγα απο ζουζουνι:shock::twisted: ενο ο Ιασονασ αχ αυτοσ ο Ιασονασ το καλυτερο παιδι ιδικα οταν μασουλαγε :lol::lol::lol::lol::lol: δλδ συνεχια μασουλαγε ετσι δεν ακουγοταν :lol::lol::lol::lol: γενικα ηταν πολυ καλοσ ακομα κ στο δωματιο μπορει να αργισε να τον παρει ο υπνοσ το βραδυ αλλα κιχ δεν εκανε εφερνε γυρο το παρκοκρεβατο μονο καλα αυτο το παιδι γενικα δεν κοιματε αλλα το βρεδυ τον τσακιζει κ οπωσ παντα ουτε λογοσ να κλεισει ματι στο αυτοκινητο σε αντιθεση με τη Δαναη που δεν αντεχει κ πολυ.αυτα απο μασ

μαρακι μακια μακια μακια πολλα να δω τι θα μασ γραφεισ τωρα που θα φυγεισ παει κ η ξινη κ η πεθερα κοιτα να βρεισ καμια γειτονισα περιεργη να εχουμε θεμα :lol::lol::lol::lol::lol:

ζετακι την γλυτοσεσ αντε αν κ ποτε δεν ξερεισ χιχι κ με περιοδο μπορει να εισαι :lol::lol:

οσο γιατι δουλεια μη τρελενεσε να δεισ που θα σ αρεσει κι ολασ ;)

αυτα τα λιγα φιλακια πολλα κ καληνυχτε σε ολεσ τισ τσουπρεσ :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΠΗΓΑ ΙΑ ΦΑΓΑΚΙ Κ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑΤΕ ΟΛΕΣ????????

ΜΑΚΑΡΙ ΖΕΤΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Η ΔΗΚΙΑ Σ ΜΑΜΑ!!!

ΘΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ :D:D:D:D ΤΙ ΤΑ ΘΕΣ ΤΑ ΔΥΗΜΕΡΑ Μ ΤΟΝ ΛΟΧΟ?????????? :lol::lol::lol: ΑΛΛΑ Κ ΠΑΛΙ ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΧΑΜΕ ΝΑ ΑΚΟΥΓΑΜΕ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όλα καλά δεν τα κάνει αλλά τουλάχιστον τηρεί με ευλάβεια όπως σου είπα το πρόγραμμα ύπνου και φαγητού που νομίζω ότι είναι τα κυριότερα...θα δείξει η κατάσταση απο αύριο!!! τέτοια ώρα τρως συμπεθέρα? ντροπή :lol::lol::lol: θένα χαρας στο κουράγιο σου που πας και εκδρομές με 3 πιτσιρίκια~!!!! εγώ με ένα και πάλι το σκεφτομαι :oops::oops::oops::oops: καλή ξεκούραση τώρα που επιστρέψατε στο σπίτι σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ από αύριο είπα μιας και ξεκινάω δουλειά να ξεκινήσω και λίγο διατροφή γιατί τελευταία το έχω ξεφτιλίσει, τρώω συνεχώς γλυκά... για βράδυ εγώ έφαγα κοκκινιστό με μακαρόνια αλλά αν σου περίσεψε κανένα λουκανικάκι κάνε ένα πακετάκι και στείλτο :lol::lol::lol: και αν έχεις και τζατζικάκι παρακαλώ ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΟ Κ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΣΕΨΕ!!!!!!

ΚΑΛΕ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΑΓΩΤΑ Κ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗ?????????

ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΙΣ???????? ΟΛΗ ΜΡΑ ΠΑΓΩΤΑ ΤΡΩΩ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να κάνω αφού θελω να βγάλω σε λίγο καιρό την κορμάρα μου στην θάλασσα!!!!! πέρυσι που είχα γεννήσει ήμουν σαν φώκια μην είμαι πάλι έτσι...αν καταφέρω μέχρι τον τις 20 Ιουλίου να χάσω 4 κιλάκια θα είμαι σούπερ!!! άσε και εγώ είμαι πολύ γλυκατζού και δυστυχώς και η Δήμητρα το ίδιο. Μόλις βλέπει γλυκό ή παγωτό μας τραβαει τα μπατζάκια και φωνάζει ''μαμ'' και δε σταματάει μέχρι να της δώσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Τέλεια! Ολα καλά, απόλαυσε την εγκυμοσύνη σ τωρα… ποσο εβδ εισαι ditaki μ; Εγω εχθες 20+1 κ την έβγαλε 350 g την μπεμπούλα μ
    • Καλησπέρα κορίτσια! Τώρα βρήκα χρόνο να μπω να γράψω… Λοιπον πήγαν όλα πολύ καλά στην β επίπεδου, όλα φαίνονται φυσιολογικά και δεν υπάρχουν ευρήματα. Βάρος 470γρ, και με το κεφάλι κάτω προς το παρόν. Μετρήσαμε τράχηλο και ήταν 27 όσο την προηγούμενη φορά (όχι 24 που έγραψα το πρωί, λάθος θυμόμουν…σορρυ) πράγμα θετικό! Επίσης έκανε εκτενή έλεγχο στην καρδιά και μου είπε ότι δεν βλέπει να έχει επηρεαστεί από το ζάχαρο και πήρα μια ανάσα!  Η μπουμπου είχε το πόδι στο στόμα…όλα καλά! 
    • @Kiddo μου είσαι;; Ελπίζω να πήγαν όλα καλά με το ραντεβού σου 🙏
    • Έλα ρε κορίτσι μου, τι υπέροχα νέα!!! Είχαμε καιρό να σ ακούσουμε αλλά μας κερασες αισιοδοξία κι εσύ ❤️❤️❤️❤️ Τι υπέροχο συναίσθημα αυτό που περιγράφεις! Κι εγώ θα πάω την ερχόμενη Τρίτη που θα είμαι 10+1 κι ευελπιστώ να δω αυτή την όμορφη εικόνα πάλι 🥰 ήδη μου λείπει απ' την περασμένη Πέμπτη που είχα πάει, λες και δεν είμαστε μαζί κάθε μέρα 🤣🤣🤣 Σήμερα η αλήθεια είναι ότι δεν έχω καθόλου αναγουλες, είναι μια σχετικά καλή μέρα μπορώ να πω 😅 πάντως με τον ύπνο εγώ δεν έχω πρόβλημα, με το που πάρω την ασπιρίνη ήδη με πιάνει μια νύστα, ε μόλις μπει και η προγεστερόνη στο παιχνίδι, σε 2 λεπτά είμαι στο 3ο όνειρο 🤣🤣  Η αιματολογος τι εξετάσεις σου έβαλε αν επιτρέπεται; Εμένα μου είπαν να μην επαναλάβω άλλες γιατί εδώ πιστεύουν γενικά ότι είναι ανούσιο λόγω του ότι η εγκυμοσύνη επηρεάζει όλες τις τιμές αυγών των εξετάσεων... Όπως και να χει τα βασικά αυτοάνοσα που προκαλούν αποβολές πρώτου τριμήνου βγήκαν αρνητικά οπότε με καθησυχασαν όλοι οι γιατροί που με παρακολουθούν ότι η ασπιρίνη με καλύπτει. Τώρα περιμένω τις γενετικές να βγουν για θρομβοφιλια που θα μας απασχολήσουν για το 2ο τρίμηνο αν είναι κάτι. Πάντως η οδηγία είναι μέχρι στιγμής να παίρνω ασπιρίνη μέχρι και την 34η εβδομάδα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...