Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο12-ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion17.gif] ΝΑ ΖΖΗΣΕΙΣ ΙΑΣΟΝΑΚΟ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑ...ΜΕΓΑΛΟΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΝΑ Σ ΑΓΑΠΑΕΙ ΜΑΜΑ!!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΧΕΡΕΣΑΙ!!!!!!!!

ΡΕΝΑΤΑ Μ Κ ΠΑΛΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΤΟΣ!!!! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΝ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΟ ΞΩΚΛΗΣΙ!!! ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΔΩ!!!!! ΤΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟ ΘΥΜΟΜΟΥΝ...ΤΟ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΟΥ ΔΙΕΦΕΥΓΕ!! :oops::oops::oops: ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΝ ΦΩΝΑΖΕΤΕ????

ΝΤΙΜΙ ΔΕΝ Σ ΜΙΛΑΩ ΘΥΜΩΣΑ ΓΚΡΡΡΡ

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΖΕΤΑ ΠΟΤΕ ΒΑΦΤΙΖΕΣΤΕ?????

ΚΟΡΜΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ!!!! ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ Κ ΕΣΥ ΔΕΝ ΠΗΓΕΣ ΠΙΣΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 881
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια χαρα κουκλαρες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πως ειστε??????τα νινακια?????κοιμουνται φανταζομαι τετοια ωρα!!!!!εγω μια χαρα,κ τα δικα μου κοιμουνται κ τωρα ωρα ξεκουρασης κ χαλαρωσης!!!!!!!!

μαρινα μου μη δινει σημασια στην πεθερα!!!!η ειναι η δεν ειναι το ιδιο για σενα αορατη!!!!! :lol::lol::lol:

ρενατα μου φανταζομαι καποιος θα ειχε παρεξηγηθει για το ονομα κ μετα.......!!!!!!!!!!!!!

συμπεθερα μου πως εισαι?????η νυφουλα??????? τα ιδια σου κανει κ η νυφη μου ε?????αχ με εχει ξεσκισει αυτες τις μερες ο γαμπρουλης σου!!!!!!τι αυτες τις μερες πανε τωρα δυο τρεις βδομαδες δηλαδη!!!!!!!!!!

αχ τα αγορια ειναι ολιγον εως πολυ μαμουχαλα!!!!!!!!!!!!!!!

ελα ρε κορμι τι γινεται????????????????σημερα λιωσαμε βλεπω......!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ζετα μου πως εισαι κοριτσι μου????η μικρουλα μας πως ειναι???????καλα δεν εισαι καθολου περιεργη,εγω στη βαπτιση του αγγελου ειχα γυρισει ολη τη χαλκιδα κ δεν ειχα βρει τιποτα!!!!ωσπου μια μερα πριν τη βαπτιση βρηκα ενα που μου γυαλισε κ το πηρα αμεσως!!!!!!δεν ηθελα κυριλε πραγματα κ τετοια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑ ΚΟΡΜΙΙΙΙΙΙΙΙ :lol::lol::lol::lol:

ΞΕΧΑΣΑ ΠΡΙΝ ΝΑ ΣΕ ΔΕΙΡΩ!!!!! ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ!!!!! ΔΕΝ ΠΑΣ ΚΑΛΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΚΟΥ ΑΝΗΣΥΧΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ!!!!! ΤΟ ΠΟΙΟ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ!!!!! ΠΑΣ ΚΑΛΑ????

ΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΑΝΤΩΣ.....ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΟ ΛΕΕΙ Κ ΘΑ ΓΕΛΑΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ κορμι αφου ο μπουχεσας στεκεται κ δεν παει βημα!!!!!!! ;););) ενω μπορει κ περπαταει μονος του!!!!!!!

μιλαμε πολυ χεστης!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ναι αυτο το σκεφτηκα κ εγω για την παιδιατρο κ λεω ασε μη γινουμε ρομπα κ ξεφτιλιστουμε!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΡΟΥΣΑ!!!!!!!!!!! ΕΒΛΕΠΑ ΛΟΥΚΑ!!!!! ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΗΓΕ!!!!!

ΚΟΡΜΙ ΜΗ Σ ΠΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΙΝΕΙ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΤΗΣ Κ ΘΑ ΤΟ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΝ!!!!

Ο ΔΙΚΟΣ Μ ΓΙΑΤΡΟΣ(ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΡΕΑ Κ ΠΙΝΑΜΕ ΚΑΦΕ ΜΑΖΙ) Μ ΕΛΕΓΕ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ!!!! Ε ΟΠΟΤΕ ΦΑΝΤΑΖΕΣΕ ΟΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟΝ ΡΩΤΑΩ ΣΧΕΔΟΝ ΤΙΠΟΤΑ!!!!! Ε ΜΗΝ ΓΙΝΩ Κ ΤΟ ΑΝΕΚΔΟΤΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α μαλιστα!!!!!!!!!!!!!!οκ κορμι ευχαριστω για την ενημερωση!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

δηλαδη εχω γινει κ εγω ανεκδοτο της ημερας που ειχα παρει τηλ την γιατρο κ την ειχα ρωτησει τι να τον κανω που θελει να κοιμαται στο κρεβατι μου κ οχι στην κουνια του!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πω πω ρομπα εγινα,δεν το γλυτωσα τελικα!!!!!!!

πιστευω να μην το θυμαται, ε κ για μερα ανεκδοτακι δεν εγινε κ τιποτα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΤΟΝ ΔΙΚΟ Μ Η ΑΛΛΗ ΤΟΝ ΠΗΡΕ Κ ΤΟΝ ΕΙΠΕ :arrow: ΓΙΑΤΡΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΙΝΑΕΙ Κ ΚΛΑΙΕΙ ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ>>????????

ΠΕΡΙΤΟ ΝΑ Σ ΠΩ ΤΙ ΤΗΣ ΕΣΟΥΡΕ :lol::lol::lol::lol:

ΟΠΟΤΕ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α οκ τοτε,οποτε δεν ειμαι η μονη κ φυσικα υπαρχουν κ χειροτερα οπως λες!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

λοιπον κορμι σε αφηνω τωρα παω , για λιωσιμο, νανι φυσικα!!!!! :lol::lol::lol: θα τα πουμε αυριο!!!!!!!

καληνυχτα κ καλο λιωσιμο κ σε σενα!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

i-)i-)i-)i-):-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h [smilie=icon_salut.gif] [smilie=icon_salut.gif] [smilie=sleepy2.gif][smilie=sleepy2.gif][smilie=sleepy2.gif][smilie=sleepy2.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορμιά!!!! :lol::lol::lol:

Τί καλησπέρα σας λέω τώρα..κομμάτια είμαι..μπήκα να σας διαβάσω και να πάω και εγώ για νάνι..

Καταρχήν Μαρίνα μου καλό σας ταξίδι, καλά να περάσετε και ναι αφήνουν το γάλα του μωρού..Είχα ρωτήσει και εγώ την τελευταία φορά που ταξιδέψαμε και μου είπαν ότι το δέχονται!Α!! Και χαιρετίσματα στην Ελίζαμπεθ!!!!χαχα!!!

Ρενάτα μου να σας ζήσει και πάλι!!

Θένα μου ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ!!! ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΥΓΙΗΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause:

Κορίτσια ούτε εγώ πήρα τίποτα, αλλά δε με πειράζει..σιγά!!! :)

Εμείς σήμερα, που δεν είχα δουλειά το πρωί πήγαμε για προσκύνημα στον Άγιο Νικόλαο των Σπάτων..Είναι εδώ εθιμο και πάνε ολονυχτής με τα πόδια..πολύ μεγάλη απόσταση..φανταστείτε με το αυτοκίνητο κάναμε μια ώρα περίπου..πηγαίναμε και βρίσκαμε κόσμο στο δρόμο..Γυρίσαμε και πήγαμε για φαί έξω και ήρθαμε σπίτι κομμάτια..

Ουφφφ κορίτσια πρέπει να αρχίσω να μαζέυω τα πράγματα σιγά σιγά...όσα είναι να σταλούν κάτω και τα μεγάλα μεγάλα για την ώρα να μείνουν Πάτρα.. :(

Καληνύχτα σε όλες και καλή αυριανή!!! :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδες!!!!!!!τι κανετε???πως ειναι τα μικρουλια μας??????εγω σημερα πρωινη πρωινη!!!! :o:?

ξυπνησε ο αγγελος απο τις 7:30 κ μαζι του κ εγω οπως ειναι λογικο!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

κουτουλαω,νυσταζω πολυ κοριτσια!!!!!!!!

εσεις που ειστε καλε????????????????κοιμαστε ακομα???????????????????

μαρακι μου πιστευω να ξεκουραστηκες υστερα απο την χθεσινη σου ταλαιπωρια!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα

καταρχιν ευχαριστουμε πολυ για τισ ευχεσ σασ ;;)

εμεισ χθεσ δεν καναμε γεννεθλια αλλα λεμε για την κυριακη να ψησουμε κ να φαμε να κανουμε παρτακι δλδ το πρωι αν μπορεσετε ελατε οποια θελει ;) ελενακι εισαι κοντα μου για ελα καμια βολτα αντε βαλε το κορμι σε ενγρηγορση κ ελατε :lol::lol::lol:

τα μεγαλα ειναι σχολειο ευτυχωσ εμασ δεν πολυ κανουν απεργειεσ ισωσ επειδηι ειναι εκτοσ πολησ :roll:

ο Ιασονασ οπωσ καθε μερα ειναι στο δωματιο στο χαλι κ ακουει χριστουγεννιατικα τραγουδια :lol::lol::lol::lol::lol::lol: κ εγω ακομα με τισ μ\πιτζαμεσ κ νυσταζω...πηρα χθεσ το βραδυ ενα αντισταμινικο μπασ κ κοιμηθω σαν ανθρωποσ κ ακομα ειμαι μαστουρα :lol::lol: αλλα τουλαχιστων εδν κοιμηθηκα με τα χαρτομαντιλα στισ μητεσ :lol::lol: .

αυτα... απο φαι δεν ξερω τι να κανω πειτε καμια ιδεα! :roll:

ρενατα κ παλι να σου ζησει :D

μαρινακι καλα να περασετε κ που ξερεισ μπορει εκει να τα μαθει ΟΛΑ ο Ορεστησ :lol:

μαρακι ποτε φευγεισ ?να προλαβω να σασ δω! ισωσ ερθουμε πατρα μεχρι κ τον Ιουνιο να βρεθουμε για καφεδακη ...στησ ξινησ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου...........Σας ευχαριστω για τις ευχες.............Αγχώθηκα λίγο γιατί πετάμε στις 7 κ δεν εχω ετοιμασει τιποτα και ειμαι στη δουλεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Παντα ετσι ημουνα της τελευταιας στιγμης!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Α............ενημέρωση............όποια θέλει φτηνά φορεματα μπειτε στο www.asos.com τα εχει βαλει ολα σε τρελες τιμές.........πήρα 3 φορέματα 84 ευρώ και δωρεαν τα μεταφορικά!!!!!!!!!!!!Το ένα όμως το παράγγειλα size 12 και ειναι λιγο μεγαλο.............τι το θελα κι εγώ???????????Νομιζα οτι ημουνα πολυ παχια!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαράκι μου δηλαδή να παρω θερμο με ζεστο νερο κτλ ή να πάρω το μπιμπερο γεματο νερο και τη σκονη ή το γαλα ετοιμο?????????Δε θα χαλάσει 3 ωρες???????????Μπερδευτηκα..............ουφ

Φιλακια θα τα πουμε την Τετάρτη με τα νεα μας απο το ταξιδι και τα κατορθώματα του Ορέστη στο Μπακινχαμ!!!!!!!!!!!!!!Θα μου λειψετε..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ?????ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?????ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ????? :D

ΣΗΜΕΡΑ ΡΕΠΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΚΑΙΡΟΣ ΜΑΣ ΤΑ ΧΑΛΑΕΙ

ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΜΑΖΕΥΕΙ ΓΙΑ ΒΡΟΧΗ... :(

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΙΚΡΗ ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 8 ΑΛΛΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΕ 9ΩΡΑ ΕΦΑΓΕ

ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΜΕ ΜΟΣΧΟΜΥΡΙΣΕ :D ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΑΤΙΜΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΛΩΝΙΖΕΙ :D ΥΠΝΟΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ 8-)8-)

ΤΟ ΣΕΙΣΜΟ ΤΟΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑΙ ΕΙΧΑΝ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΟΝ ΖΕΙΣ

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερεσ κ απο εμασ!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΡΙΔΥΜΑΚΙΑ ΑΚΟΥΩ???????????????????????? :shock::shock::shock::shock::shock: ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ Κ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ!!!!!

ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΑΦΟΥ ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΘΙΕΡΩΜΕΝΑ!!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΩ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΜΟΣΧΟΜΥΡΙΣΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑΝΙ!!!

ΘΕΝΑΑΑΑΑ ΤΙ ΚΟΝΤΑ ΜΩΡΗ????????????? 3 ΩΡΕΣ ΔΡΟΜΟΣ ΝΑ ΕΡΘΩ Κ ΑΛΛΕΣ 3 ΝΑ ΦΥΓΩ!!!!!ΘΑ ΧΩΝΕΨΩ Κ ΤΑ ΚΟΨΙΔΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ΕΜΕΙΣ ΟΡΓΑΝΩΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΜΑΣ!!!!! ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ 20/5 Η ΓΙΟΡΤΗ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 21/5 Κ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΤΙΣ 22/5!!!! ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΟΥΡΤΑ Κ ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ!!!!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΛΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ....ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΒΡΕΞΕΙ Κ ΤΟΥΣ ΒΑΛΩ ΟΛΟΥΣ ΑΥΗΤΟΥΣ ΜΕΣΑ!!!!! ΤΗΝ ΜΑΜΗΣΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕΤΑΑΑΑΑΑ!!!!

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::o:o:o:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!!! ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ? ΕΓΩ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΙΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΛΛΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΔΗΛΩΣΩ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΜΟΥ ΠΡΩΤΑ!!!! Η ΜΙΚΡΗ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΡΙΑ ΤΕΤΑΡΤΑ. ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΑΝΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΓΙΟΡΤΗΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΣΤΙΣ 21. ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΦΟΡΕΜΑ!!!! ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑ... ΚΙ ΕΓΩ ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΚΥΡΙΛΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΡΩΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙ ΟΠΟΤΕ ΠΟΙΟ ΤΟ ΝΟΗΜΑ? ΤΡΙΔΥΜΑΚΙΑ?!!! ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!! ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΕ 3 ΜΩΡΑ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΗΛΙΚΙΑ? ΕΓΩ ΕΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΑΠΕΛΠΙΖΟΜΑΙ :oops::oops::oops::oops::oops: ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ? ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΩΡΟΥΛΙΑ ΣΑΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι ασε τα χαζα 1ωρα ειναι ...εδω σε 2,5 ωρεσ ακριβοσ ημουν στο κοσμοσ στη θεσ/κη γι αυτο ντυσου προχηρα κ βαλε το κραγιον σου κ ελατε :-w;;)

αμαν .....τριδυμακια !:shock::shock::shock: κ εχεισ κ χρονο για μπλα μπλα :shock::mrgreen: θα ναι καλα παιδια 8-) καλοσ ηρθεσ στη παρεα κ να σου ζησουν...θελουμε φοτο οικογεννιακη :mrgreen:

πω πω καλα που ειπατε για τουρτα καλε να παω να την παραγγηλω για την κυριακη θα την ξεχναγα παντα την ξεχναω δλδ τελευταια στιγμη παω κ φυσικα δεν βρησκω ποτε αυτη που θελω :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδες!!!!!!!!!πως ειστε??????εμεις καλα ειμαστε!!!!σημεραα δεν κοιμηθηκα απειδη ειχα δουλεια (κουρεμα) κ ειμαι κομματια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!νυσταζω πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τριδυμακια καλως ηρθες στην παρεα μας!!!!!!!!!!!!!να σου ζησουν τα τριδυμακια σου!!!!!!!!!!!!!αληθεια πως τα βγαζεις περα με τρια παιδακια στην ιδια ηλικια συγχρονως????? :shock::shock::shock:

εδω εγω περιμενω το τριτο κ το σκεφτομαι πως θα ειμαι!!!!!!!

συμπεθερα μια χαρα η νυφουλα μου!!!!!!!!!!!πω πω κ εμενα ο αγγελος τα εκανε το πρωι κ μας εφαγε η μποχα!!!!!!!!!!!!!!!!!δωστης ενα φιλακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;);)

που εισαι ρε κορμι?????????????? τι εγινε σημερα δν εχει υπνο???????????????? :lol::lol:

ζετα μου χαιρομαι που βρηκες φορεμα!!!!!!! ;);) αντε σιγα σιγα κοντευεις να ξεμπερδψεις!!!!!ποτε ειπαμε πως ειναι η βαπτιση????

α ρε θενα που το 'χεις το μυαλο σου βρε???????????????? :roll::roll: ξεχασιαρα!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΜΙ ΙΣ BACK :lol::lol::lol:

FYSIKA K EIXE NANI ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ 3 ΕΩΣ 6 ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ!!!!! :D:D:D

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΘΕΛΩ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΦΟΡΕΜΑΤΟΣ!!!!!!! ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΝΑ ΤΗΜΙΣΕΙΣ Κ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ :D ΞΕΡΩ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΙΑΛΕΞΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ!!! :lol::lol:

ΒΡΕ ΘΕΝΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟΣ!!! ΟΠΟΤΕ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΒΑΛΕ ΒΑΛΕ ΠΡΑΜΑ!!!!!

ΜΗΠΩΣ ΤΡΕΧΕΤΕ ΠΟΛΛΥ???? ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΣΕ 2,5 ΩΡΕΣ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑ ΦΟΡΑ!!!!! ΓΡΗΓΟΡΟΣ Ο ΑΗΔΟΝΗΣ :o:o:o

ΓΙΑ ΤΙ ΤΟΥΡΤΑ ΛΕΣ??? ΑΔΕΛΦΗ ΨΥΧΗ???? ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΤΡΙΣΔΙΑΣΤΑΤΕΣ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΒΡΩ ΕΔΩ!!!!! ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΥΡΙΟ!!!!!! :D

ΕΕΕΕΕ ΤΙ ΛΕΤΕ??? ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΛΟΟΥΝ???????? ΕΧΩ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΝΗΠΙΑΓΩΓΟ ΠΟΥ ΤΗΣ ΑΝΕΘΕΣΑ ΝΑ ΨΥΧΑΓΩΓΗΣΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ!!!! ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΝΤΥΣΩ ΚΛΟΟΥΝ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ...

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ?

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΙΑΣΟΝΑΚΟ ΣΟΥ. ΔΕΝ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΧΘΕΣ. ΑΛΛΑ ΚΑΛΙΟ ΑΡΓΑ ΠΑΡΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΛΕΝΕ ?

ΕΛΕΝΑΚΙ ΚΑΛΕΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΣΑΣ....ΤΡΕΛΑ ΓΛΕΝΤΙΑ !!! ΟΛΕΣ ΟΙ ΧΑΡΕΣ ΜΑΖΙ !!!

ΖΕΤΑ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ. ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΦΩΤΟ....

ΤΡΙΔΥΜΑΚΙΑ ΠΡΟΣΚΥΝΩ !!!!! ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ !!! ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΣΑΣ.

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ ΣΤΗΝ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΚΑΙ ΤΙΑ ΕΥΧΕΣ ΜΑΣ ΣΤΟΥΣ ΝΕΟΝΥΜΦΟΥΣ.....

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 10.30 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΜΟΝΟ ΜΙΣΗ ΩΡΙΤΣΑ. ΟΠΟΤΕ ΤΩΡΑ ΕΠΕΣΕ ΞΕΡΟΣ. ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΚΟΥΜΠΗΣΑ, ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΞΑΝΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΜΑΣ. ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΧΑΡΕΣ ΜΑΣ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑΝ ΣΤΡΑΒΟΜΑΡΕΣ. ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΜΟΥ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ, ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ. ΤΟΝ ΕΠΙΑΣΕ ΕΝΑΣ ΠΟΝΟΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΖΑΛΑΔΑ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣΑΜΕ ΤΟ 166. ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΗ ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ. ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΒΓΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΦΑΝΘΕΙ ΑΚΟΜΗ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΕΜΦΡΑΓΜΑ. ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΧΑΝ ΒΑΛΕΙ ΜΠΑΛΟΝΑΚΙ ΑΛΛΑ ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΒ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΚΙ ΕΧΕΙ ΝΟΣΗΛΕΥΤΕΙ ΓΙΑ ΕΛΕΓΧΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΙ ΚΑΤΙ. Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ. ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΧΑΡΗΚΕ ΠΟΥΑ ΑΚΟΥΣΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΤΟΝ ΒΡΗΚΕ ΑΥΤΟ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω περιοδο και ειμαι χαλια δεν σας εχω διαβασει αλλα σας υποσχομαι αυριο να σας ειμαι παρουσα και με καθε ανατριχιαστικη λεπτομερια....Παρτε μια γευση.....

post-12053-13873936948896_thumb.jpg

post-12053-13873936949156_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΕΙΧΕ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΑΣ????????? [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!!!!!! ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...