Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο12-ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΣΤΟ (ΚΕΡΜΕΝΤΕ)ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΛΑΤΑΝΙ ΕΚΕΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΦΑΓΗΤΑ ΜΟΥΡΛΙΑ ΕΚΕΙ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΕΙΔΙΚΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΘΕΩΣΗ...ΒΑΣΙΚΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΧΩΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΟΙ ΤΟΥΡΚΟΙ ΕΒΓΑΛΑΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΟΝΟΜΑ ΟΠΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ...

HEAVEN ΠΟΥ ΤΗΝ ΘΥΜΗΘΗΚΕΣ ΚΑΛΕ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΧΡΟΝΙΑ :lol::lol::lol: ΤΩΡΑ ΕΓΙΝΑΝ ΑΛΛΑ ΜΑΓΑΖΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 881
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

E RE ΜΑΡΙΑ!!! Κ ΕΓΩ ΣΤΑ ΝΙΑΤΑ ΜΟΥ ΠΗΓΑ!!!! :lol::lol::lol: ΠΟΛΛΥ ΤΡΕΛΑ ΛΕΜΕ!!!!! Κ ΦΥΣΙΚΑ ΤΑ ΕΞΑΡΧΕΙΑ!!! ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΥ ΞΕΝΟ ΠΡΑΜΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!!! ΣΠΑΝΙΑ ΑΚΟΥΓΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ!! ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕ!!! Κ ΜΟΝΟ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΡΙΑ!!!

ΝΑΙ ΝΑΙ ΠΛΑΤΑΝΙ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ Κ ΕΓΩ!!!!! ΤΕΛΕΙΑ ΗΤΑΝ!!!!!!ΑΧ ΝΑ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΓΙΑΟΥΡΤΛΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΠΟ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΝΕΟΛΑΙΑ ΕΞΑΡΧΕΙΑ ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΕ ΟΙ ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ Κ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ :lol::lol:

ΓΙΑΟΥΡΤΛΟΥ ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ ΜΟΛΙΣ ΑΝΟΙΞΕΙ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΦΑΩ ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΕΣ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ Κ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ :lol::lol::lol: ΤΩΡΑ ΑΛΛΑΞΑΝ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ Κ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΞΕΝΟΥΣ ΤΑ ΜΠΑΡΑΚΙΑ ΕΡΧΟΝΤΕ Κ ΓΙΝΟΝΤΕ ΛΙΩΜΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΚΑΤΩ :lol::lol:,

Η ΚΩΣ ΦΗΜΙΖΕΤΕ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΣΟΙ ΕΡΧΟΝΤΕ ΕΚΕΙ ΠΑΝ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΝΑ ΞΕΔΙΨΑΣΟΥΝ :lol::lol::lol: ..ΜΟΛΙΣ ΑΝΟΙΞΕΙ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΝΕΝΑ ΝΑ ΦΑΣ :D:D:lol:

ΠΟΙΑ ΝΙΑΤΑ ΚΑΛΕ ΓΙΑΤΙ ΓΕΡΑΣΕΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΕΣΥ???? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?????ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΚΟΙΜΟΥΝΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΡΕΠΟ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ...ΤΗΣ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΚΑΙ ΣΥΧΡΟΝΩΣ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ...

ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ...

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΗ????ΜΠΕΜΠΗΣ ΤΙ ΝΕΑ????ΓΑΜΠΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ????

ΔΩΣΕ ΤΟΥ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!!!!

ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες!!

Τί κάνετε?

Ρενάτα μου να σας ζήσει!! Καλοφώτιστος!!Πώς πήγε η βάφτιση? Πώς περάσατε? Θέλουμε σχόλια!!!

Να ζήσουμε όλες για χτες!!!Αχ..όπου να ναι, τα μπουμπούκια μας θα μας φτιάχνουν καρτούλες και δωράκια!!! :x:x

Έλενα πολύ ωραίο το βιντεάκι...πολύ συγκινητικό...και τα δύο αλλά αυτό που είστε και εσείς είναι πολύ όμορφο..Μαρία μουάστα να πάνε με τους σεισμούς..εγώ δεν έχω νιώσει στην Κύπρο,παρά μόνο μια φορά..αλλά στην Πάτρα τους έχουν για πασατέμπο..εγώ πάλι στην Κύπρο είχα δει ανεμοστρόβιλο..μεγάλο..ξύπνησα και βρήκα το γκαράζ ενός στη γειτονιά, μέσα στην αυλή μας...αλλά και όλα τα πεύκα που είχαμε στην αυλή με πολύ χοντρούς κορμούς,όλα ξεριζωμένα..εμάς θα μας έπαιρνε και τη στέγη του σπιτιού αλλά είχαν πέσει πάνε τα πεύκα και τη γλυτώσαμε...πω πω πω μακριά από μας..να μη ξαναζήσουμε ούτε εμείς,ούτε κανένας τέτοια κακά...

Εμείς χθες πήγαμε Αθήνα! Ήρθε ο κουμπάρος μας από Κύπρο,με τον κουμπάρο του από Κρήτη,στην Αθήνα στο Μετροπόλιταν, σε μια έκθεση τυπογραφίας..και πήγαμε να τους δούμε!!!Γυρίσαμε 2 το βράδυ..Πήγαμε για καφέ σε μια τέλεια καφετέρια απέναντι ακριβώς από την Ακρόπολη...ήταν φανταστικά!! Ο Κωνσταντίνος κοιμόταν στο αυτοκίνητο και στην έκθεση είχε γίνει η μασκότ!!! Από όπου περνάγαμε φώναζε και έκανε νάζια σε όλους!!

Οι υπόλοιπες τί κάνετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΝΤΑΝ ;););)

ΔΟΥΛΕΨΑΜΕ ΦΑΓΑΜΕ Κ ΤΩΡΑ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑΤΗΣ ΞΑΠΛΑΣ!!!!!

ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΤΟΣ Ο??????????????????????????ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΕΛΙΚΑ??????? ΝΑ Σ ΖΗΣΕΙ Κ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ!!!!ΠΕΣ ΜΑΣ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ Κ ΒΕΛΕ ΜΑΣ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΦΩΤΟ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΑΤΙ!

ΜΑΡΙΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΗΣΕΣ Κ ΓΚΑΡΑΖ ΔΗΛΑΔΗ Ε???? ΑΝΤΕ ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ :lol::lol::lol::lol: ΑΧ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΕΝΑΣ ΑΝΕΜΟΣΤΡΟΒΙΛΟΣ Κ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙ ΜΙΑ ΚΟΥΝΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΗΠΟ Κ ΕΝΑ ΧΤΣΤΟ ΜΠΑΡΜΠΕΚΙΟΥ :roll::roll::roll:

ΑΝ ΟΧΙ ΑΝΕΜΟΣΤΡΟΒΙΛΟΣ ΕΣΤΩ ΕΝΑΣ ΣΠΙΤΟΝΟΙΚΟΚΥΡΗΣ :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ κουνιμενεσ τι κανετε? :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

παλι εχασα επισοδεια :mrgreen::mrgreen: ανεμοστροβιλουσ κ σησμουσ διαβαζω τι εγινε τσακωνεστε με τισ πεθερεσ :lol::lol::lol:

εγω την παρασκευη ενιοσα τη γιορτη τησ μαμασ σε ολο τησ το μεγαλειο πολυ κλαμα επεσε :x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: αχ πηγα στο νηπιαγωγιο του ΓΙωργου ειχαν τισ μαμαδεσ ολεσ εκπλιξη κατσαμε κ μασ ειπαν ποιματακια καθε παιδακι κ μασ εδωσαν δωρακια καρδιεσ που εφτιαξαν για το λαιμο κ ανθοδεσμεσ με χαρτοπετσετεσ μασ εβγαλαμε κ φοτο η δασκαλα αχ αχ μεγαλη συγκινηση σνιφ σνιφ....απο τον παιδικο τησ Δαναησ πηραμε ενα χαρτινο καλαθι που ελεγε μαμα σ'αγαπω... κατι τετοιεσ στιγμεσ βρε κοριτσια νιοθουμε μοναδικεσ κ ασ τρωνε κολλημα καμια φορα τα παιδια με τον πατερα τουσ ...εγω βλεπω κ απο μενα που ειχα μια μικρη αδιναμια στο μπαμπα μου οπωσ κ η μανα μου στον αδερφο μου αλλα με τα χρονια λεω σαν τη μανα μου κανενασ αργουμε να το καταλαβουμε αλλα ποτε δεν ειν αργα τωρα την καταλαβαινω ;)

ο ιασονασ λεει γιαγια ενο μαμα ακομα αλλα δεν με νιαζει που εχει κολλημα με τη γιαγια του γιατι εκεινη τον νταντευει κ ειναι λογικο αλλα οπωσ κ τα αλλα μου παιδια που κ αυτα ειχαν κολλημα ετσι θα ξεκολλησει σε κανα εξαμηνο κ θα κολλησει μαζι μου πιο πολυ το ξερω γιατι ειμαι η μαμα του κ αυτο δεν αλλαζει :x:x:x

να φανταστητε με τον Γιωργο ειχα μεγαλο θεμα γιατι δεν με ηθελε μεχρι κ τα 2 ολο μου ελεγε φυγε ειχε κολλησει με τον πατερα του εγω ειμουν κ εγκυοσ κ δεν τον πολυ επερνα :roll::roll: μεγαλη στεναχορια τραβηξα νομιζα οτι δεν θα με θελει για παντα ολο αντιδραση ηταν μαζι μου δεν ηξερα τι να κανω καθε μερα εκλαιγα....με τον καιρο ιδικα μετα τη γεννα αλλαξε ηταν πολυ καλυτερα αντι να ζηλευει ......απο κει κ περα νομιζω οτι μου εχει μια αδυναμια σαν γιοσ κ σαν μεγαλυτεροσ κ οταν ειμαι μαζι του σκεφτομαι οτι σε αυτον εχω αδυναμια ...οταν ειμαι με τη Δαναη λεω μπα στη Δαναη εχω κ οταν ειμαι με τον Ιασονα λεω αυτον αγαπω πιο πολυ...τι να πω κοριτσια τελικα η αγαπη τησ μανασ κοβετε σε πολλα ισα κομματια γιατα παιδια τησ .

αυτα τελοσ τα παραληρημα σασ φουντοσα κ σημερα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΟΥΛΙΝΕΣ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!! ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΑΠΟ ΜΑΣ!!!! Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΛΟΛΟΥΔΙΑ....ΕΙΜΑΙ ΘΥΜΩΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ...ΧΑΘΗΚΑ ΠΑΛΙ ΓΙΑΤΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΜΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΣ. ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΟΠΟΥ ΒΡΕΙ ΠΕΦΤΕΙ ΧΤΥΠΑΕΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ..ΔΕ ΤΗ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩΩΩΩ! ΑΛΛΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΑ!!!! ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑΝ ΒΟΛΕΥΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΡΕΧΩ Κ ΔΕ ΦΤΑΝΩ!!!!! ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΖΩ ΚΑΘΕ ΕΜΡΑ ΜΕ ΝΤΕΤΟΛ ΚΑΙ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗ ΠΟΡΤΑ. ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑΝ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΦΤΙΑΧΝΩ ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ.....ΠΙΚΡΑ..... :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περα περα καλησπερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: να'μαι κ εγω!!!!!!σας ελειψα????????

τι κανετε μανουλιτσες?????τα καμαρια μας τι κανουν??????

κατ'αρχην χρονια πολλα σε ολες τις μανουλες!!!!!!!!!

εμεις ειμαστε μια χαρα!!!!!!δεν μπηκα καθολου αυτες τις μερες γιατι ολη μερα βολταραμε (η αληθεια ειναι πως το καταευχαριστηθηκα), κ μετα που ορεξη για μαμμυ!!!!!!! :lol::lol::lol:

τωρα τα νεα μου απ'τον γιατρουλη:το μωρακι μου ειναι μια χαρα,τελεια!!!!!εχει μεγαλωσει κ δεν ειναι πλεον μικροτερο οπως πριν , ειναι ετσι οπως θε επρεπε να ηταν απ'την αρχη.κ πηρα κ βραβειο απ'τον γιατρο επειδη δεν εχω παρει κανενα κιλο παρολο κ μετα απο τις γιορτες!!!!!!!!

ολα τελεια λοιπον!!!!!!

συμπεθερουλα μου τι κανετε????η νυφουλα μου πως ειναι????δωστης φιλακι στα στρουμπουλουτσικα μπουτακια της!!!!!!ο μπουχεσας ο γαμπρος σου με εχει πρηξει μες στη γκρινια ειναι,θελει να περπατησει ομως φοβαται πολυ,οχι απλα φοβαται,χεζεται!!!! :lol::lol:

ελενα μου τι κανετε???ο χρηστος πως ειναι????α πολυ ωραια τα βιντεακια!!!!!!κ πολυ κλαμα!!!

ρενατα μου να σας ζησει ο μικρουλης σας!!!!!!!περιμενουμε τα νεα της βαπτισης,λεπτομεριες!!!!!!

αχ θενα μου τι καλα,τα παιδακια σου στο σχολειο!!!!εμενα η αννουλα μου μου εκοψε λουλουδακια κ μου εφερε η πριγκιππισα μου!!!!!!συγκινηθηκα πολυ!!!!!!ετσι ειναι δεν μπορεις να ξεχωρησεις τα παιδια σου,ευτο πιστευω κ εγω!!!η αγαπη προς αυτα μοιραζεται ισα!!!!!!

μαρακι μου πω πω τι ηταν κ αυτο με το σεισμο!!!!!!!μακαρι να μην ξανακανει!!!!!εγω εχω παθει φοβια με τους σεισμους!!!!!τρεμω ολοκληρη οταν κανει!!!!!!

μικα μου ετσι ειναι στην αρχη κοπελα μου,δεν τα προλαβαινεις κ ολο πεφτουνε γμτ..!!!!!!!κ εγω με τις ντουλαπες....γινεται ενας ψιλοχαμος,να δω ποτε θα τελειωσω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

Ηλιάννα μου μπράβο σου!!! Πολύ ευχάριστα τα νέα που μας λες!! Ξανά μπράβο σου!! :ymapplause::ymapplause:

Μίκα μου πού είσαι εσύ? Έλα μωρέ μη θυμώνεις μαζί του..θα μεγαλώσει η κοριτσάρα σου και θα σου φτιάχνεια αυτή καρτούλες!!

Πού είσαι βρε Θένα? Πές τα γιατί πολλές τα ξεχωρίζουν τα παιδιά τους και δεν μπορώ να το καταλάβω..λες και τα άλλα δεν τα γέννησαν ρε παιδί μου.. [-([-(

Έλενα άστα να πάνε...αν θέλεις τόσα έλα στην Πάτρα..και θα πρέπει να είσαι καλήηηηηη......νοικάρισσα εννοώ ;) , για να σου τα κάνουν δώρο... ;);):lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: πονηρουλα μαριαα :lol::lol::lol:

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΗΛΙΑΝΝΑ ΚΑΛΑ ΝΕΑ :D

ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΤΟ ΝΗΣΗ Κ ΣΥΓΚΗΝΙΘΙΚΑ ΠΑΛΙ ΓΑΜΟΤΟ!!!

ΘΕΝΑ Κ ΟΤΙ ΤΟ ΧΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΙΟΝ ΕΧΕΙΣ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΥ ΑΔΥΝΑΜΙΑ??? ΠΗΡΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΛΟΙΠΟΝ :D

ΕΜΕΝΑ ΧΤΕΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ Μ ΦΕΡΕ ΜΙΑ ΓΛΑΣΤΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΛΗ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΦΥΣΙΚΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα φιλεναδιτσες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε???????

καλε που πηγατε ολες?????????? μονη μου μιλαω??????ηρθα εγω κ εξαφανιστηκατε??????????

εμεις ξυπνησαμε πριν καμια ωρα κ τωρα καθομαι κ τα μικρα παιζουν!!!!!

πολυ γκρινια αυτος ο αγγελος γμτ,ρυτυχως τωρα ειναι μαζι με την αννουλα κ εχει ησυχαει καπως.

τα νευρα μου με τον μπουχεσα!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

φιλια σε ολες τις μανουλιτσες κ σε ολα τα πανεμορφα μωρακια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου.............Είπα να σας γράψω γιατί αυριο φευγουμε για Λονδίνο και δεν ξέρω πότε θα τα καταφέρω να ξαναμπω μάλλον όταν επιστρεψουμε την επόμενη βδομαδα...........Δεν εχω ετοιμασει τίποτα και με επιασε το αγχος.........Αν ξερει καποια ας μου λύσει την απορία.........Μας αφήνουν να πάρουμε το γάλα του μωρού στο αεροπλάνο?????????????????

Ηλιάννα μου μπράβο σας που μεγαλώσατε!!!!!!!!!!!!!!!Τώρα θα αρχίσει να κλωτσάει κιόλας............

Μαράκι μου υπομονή και κοντευει ο καιρος που θα φύγετε........να ρθεις Κύπρο να κάνουμε παρέα........και να αφησεις την ξυνή να τα ξίνει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κορίτσια δεν ξέρω αν εχουμε πρόβλημα τελικά με το κάτσιμο.........ο γιατρός μου είχε πει να του κανω καποιες ασκησεις να δυναμωσει αλλα δεν τις κανουμε και δεν τις θυμάμαι...........Και δεν μπουσουλαμε.......μόνο περπατάμε στην περπατούρα..............

Φιλάκια κορίτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινακι μου καλο ταξιδι να εχετε αυριο κοριτσι μου!!!!!καλα να περασετε!!!!!!!!!!

οσο για το γαλα στο αεροπλανο δεν ξερω ιδεα δεν εχω!!!!!

αμα δεις οτι συνεχιζει ο ορεστης να μην καθετε,κανε αλλη μια φορα ερωτηση στον γιατρο!!!!!!

φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου!!!!

Σας έχασα .. εν τάχει προσπάθησα να σας διαβάσω... γιατί είχα πολύ δουλειά στο γραφείο από την Παρασκευή!!! Χαίρομαι που είστε καλά όλες !!!

Καταρχήν Χρόνια μας Πολλά για την Κυριακή! Αχ ... συμπεθερούλα μου πολυ με συγκίνησες ... δεν το περίμενα ότι είσαι τόσο ευαισθητούλα :P:roll::mrgreen: .... ελα .. πλάκα σου κάνω... μη μου παρεξηγηθείς ...:lol:

Πάντως εμένα κορίτσια ο αντρούλης μου μου πήρε για τη γιορτή της γυναίκας ........................ μη γελάσετε ..................... ΕΝΑ ΜΑΡΟΥΛΙ !!!!!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ .... καλέ με δούλευε κανονικά!!! τον έστειλα στο μανάβη να μου πάρει λίγα ακτινίδια για τη μικρή κ μου πήρε λέει με την ευκαιρία κ το ΄δώρο μου!!!!!!!! >Τι να του πεις..... !!!!!!!!!! Αντρες παιδί μου !!!!!!!! Αντρες!!!!!!!!!

Ρενάτα να σας ζήσει !!!!

Μαρία μου έχω ζήσει κι εγώ το μεγάλο σεισμό του Αιγιου κι ήμουν στη Πάτρα τότε... Σε καταλαβαίνω απόλυτα !!!

Μαρινάκι καλό ταξίδι!!

Ηλιανούλα είδες που όλα καλά με το μωράκι τελικά??? ΠΟλύ χαίρομαι ... !!!!!! Να είσαι πάντα χαρούμενη για να νιώθει κι αυτό τη χαρά σου !!!

Η σάντυ μας μια χαρά στον παιδικό βλεπω... ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!

Μίκα μου κι εσείς χαμένοι αλλά είστε καλά ! Αυτό έχει σημασία!

Μαράκι ... την ξυνή ... και τα μάτια σου !!!!! Να μας την προσέχεις !!!!!!!

... Εμείς είμαστε καλά ... εχουμε λίγες μυξούλες βέβαια από την περασμένη εβδομάδα ...΄και γκρινίτσα κατά διαστήματα.. που θεωρώ ότι είναι δοντάκια!! Είναι πρησμένα άλλωστε τά κάτω ούλα ...

Παρόλα αυτά το Σάββατο πήγαμε πισίνα κ ήταν πολύ χαρούμενη κ συνεργάσιμη. Εκανε όλες τις ασκησούλες, γέλαγε συνέχεια.. κι έκανε κ υποβήχια βουτιά, αυτή τη φορά ... χωρίς να την κρατάει η δασκάλα !!!! :D:D:D Εχουν αντανακλαστικά σε αυτή την ηλικία κ μόνα τους κουνάνε χεράκια κ ποδαράκια!!!! Μετά πήγαμε για φαγητό .. καφέ ... κ γυρίσαμε βράδυ πια!!! Ωραία ήταν μόνο που έκανε λίγο κρυάκι!!!!

Αυτά ... πάω γιατί με ζητάνε ... δεν αντέχω άλλο να τρέχω...

Φιλάκια πολλά σε όλες ..!!!!!!!

Κι αν ξέχασα καμία ... κ δεν της απευθύνθηκα ιδιαιτέρως... τη φιλώ διαδυκτιακά !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ εγω!,

ΤΑ ΚΛΑΣΙΚΑ ΣΧΟΛΑΣΑ ΦΑΓΑΜΕ Κ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑΝΙ!!!

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ!!!!! ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ !!! ΓΑΛΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!! ΕΝΝΟΗΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΝΗΣΤΙΚΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!! ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑΤΥΙ ΘΑ ΠΑΣ???? Κ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ Κ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΑΖΙ!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΣΙΜΟ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΡΩΤΗΣΕΙΣ!!!

ΝΤΙΜΗ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΞΕΧΝΑΣ ΜΟΝΙΜΩΣ.......ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ !!!!! ;););););) ΕΧΟΥΜΕ Κ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΕΜΕΙΣ!!!!! :lol::lol::lol::lol: ΠΛΑΚΙΤΣΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι ... τώρα ... παρεξηγήθηκα....και στεναχωρήθηκα :cry::cry::cry:

Πλακίτσα κάνω κ εγώ!!!! :roll:;)

Τουλάχιστον εσένα σου φέρανε γλάστρα !!! Εγώ με το μαρούλι τι να πώ ??????? :roll:=))=))=))

Να σαι καλά όμως γιατί γέλασα με το "παραπονάκι" σου !!!! Φιλούρες :@):@):@):x:x :X

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ, ΜΕ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ.

ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΒΑΠΤΙΣΜΕΝΟΙ ΚΙ ΕΠΙΣΗΜΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑΚΙΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !!!

ΚΑΤ ΑΡΧΗΝ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΜΟΥ ΕΥΧΗΘΗΚΕΤΕ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΥΧΗΘΗΚΑΤΕ....ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ.

ΟΠΩΣ ΕΙΔΑΤΕ ΗΜΑΣΤΑΝ ΤΥΧΕΡΟΙ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ. ΟΠΟΤΕ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. ΗΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ ΜΑΣ ΕΓΙΝΕ ΕΞΩ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ. Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΞΩΚΛΗΣΙ, ΨΗΛΑ ΣΕ ΛΟΦΟ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ. ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΛΑΔΩΘΗΚΕ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΝΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΩ. ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΑΥΤΑ. ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ ΜΗΠΩΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΛΑΙΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΑ ΠΗΓΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΝΟΝΟ ΤΟΥ. ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΒΟΥΤΗΞΑΝΕ ΣΤΟ ΝΕΡΟ ΕΚΛΑΨΕ ΛΙΓΟ. ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ. ΑΦΟΥ ΚΨΑΜΕ ΤΗΝ ΤΟΥΡΤΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΒΗΣΑΜΕ ΤΟ ΚΕΡΑΚΙ ΜΑΣ, ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ. ΟΠΟΤΕ ΕΚΑΝΑ ΑΝΕΤΑ ΤΙΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΡΙΞΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΧΟΡΟΥΣ ΜΟΥ. ΠΑΡ ΟΛΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΤΟ ΓΛΑΝΤΙ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΕΠΙΤΥΧΙΑ !!! ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΔΕΝ ΤΡΑΒΗΞΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΡΑΒΗΞΕ ΚΑΠΟΙΕΣ Η ΑΔΕΛΦΗ ΝΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΝΕΣ. ΟΤΑΝ ΤΙΣ ΠΕΡΑΣΩ ΣΤΟ PC ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ. ΚΑΤΑ ΤΙΣ 6 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ. ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΜΑΖΕΨΑ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΡΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ. ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΑΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΕΦΥΓΕ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΕΔΛΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΤΗΣ. ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΣΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε εσεισ πηρατε κ μαρουλο-γλαστρεσ εγω ουτε τα 'μπιπ' δεν πηρα :lol::lol::lol::lol:

σημερησ εχωμε γεννεθλια ;;);;):x:x:x:x το Ιασονακη μου εγινε ενοσ :mrgreen::mrgreen: σνιφ σνιφ παλι θα συγκινηθω η μανα!!! αχ του μηλουσα ψυθιριστα σημερα γλυκολογα κ αυτοσ με κοιτουσε κ καπου κ που εσκαγε ενα πλαγιο χαμογελο λεσ καταλαβαινε τι του λεω κ απλωνε τα χερακια του κ με επιανε κ με τραβαγε να με γλυψει :D:D:D ειναι γλυκουλησ για φαγομα((((((((((((κουκουβααααααααααα)))))))))))))))) οσο για αδιναμιεσ ελενακι τελικα πιστευω οτι στο καθε παιδι το δειχνουμε διαφορετικα αλλα οσο ειναι μωρα ειναι λογικο να ασχολουμαστε πιο πολυ με αυτα ...ετσι νομιζουμε οτι τα αγαπαμε πιο πολυ για τα σκερτσα που κανουν αλλα τελικα δεν ισχυει ;)

συμπεθερουλα ειμαι λιγο απ ολα γυναικα παντοσ καιρου :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ.

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΑΣ....

ΖΕΤΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ Η ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΜΑΣ.....ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ. ΑΣ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΚΙ ΕΓΩ ΚΟΝΤΑ ΚΙ ΑΣ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΑΝ.

ΜΑΡΙΑ (ΚΩ) ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΘΥΜΩΜΕΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΒΡΕΙΤΕ.

ΘΕΝΑ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΖΗΣΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ.

ΑΛΕΚΑΚΙ ΙΕΔΕΣ Η ΣΑΝΤΥ ? ΚΥΡΙΑ ΤΩΡΑ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ.

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΚΑΛΟ ΤΑΞΕΙΔΙ. ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ. ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ. ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΞΑΝΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΑΙ ΤΟΝ ΟΡΕΣΤΗ ΣΟΥ. ΕΜΕΙΣ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΜΕ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΝΠΕΔΕΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ.

ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

ΜΙΚΑ ΟΥΤΕ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ. ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ. ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΣΥΓΧΩΡΩ ΓΙΑΤΙ ΤΡΕΧΑΜΕ ΣΑΝ ΤΡΕΛΛΟΙ.

ΜΑΡΙΑΧΑΡ ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ. Η ΞΥΝΗ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.

DIMI MOY ΔΟΥΛΕΥΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ. ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΜΥΞΟΥΛΕΣ ? ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΓΡΗΓΟΡΑ.

ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΤΩ....

ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΜΑΣ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γεια σας μανουλες!!!!!!!!!!!!τι κανετε?????εγω ξεκουραστηκα,εριξα εναν υπνακο κανα δυωρο (δεν μου εφτασε ομως ηθελα κ αλλο), κ τωρα να'μαι κ παλι!!!!!!!!!!!!!!!!!

ρενατα μου πολυ χαιρομαι που ολα πηγαν τελεια στη βαπτιση,κ ο μικρος κυριος, μπραβο μπραβο!!!!!!!

αντε καλοφωτιστος κ καλος χριστιανος τωρα!!!!!!!

θενα μου να σου ζησει το μικρο σου αντρακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να τα εκατοστησει να τον χαιρεσε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

βρε ειδες καταλαβαινουν τα παντα απο μια σταλια αυτα!!!!!!!!!!!

δυμετρη κορμαρα μου που εισαι??????????????ξεκουραστηκες??????ελενα σε σενα ομιλω!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

ντιμι μου τρεχεις κ εσυ με τη δουλεια ,ε???!!!!!αντε υπομονη μεχρι να ειναι λιγο πιο νορμαλ τα πραγματα!!!!! καλο αυτο με το λαχανο!!!!!!! :lol::lol:

βρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι???????????? ο αγγελος φοβαται παρα μα παρα πολυ να περπατησει!!!! ενω τον εχουμε αφησει κ παει,κανει βηματακια.τωρα τον αφηνουμε κ οσηωρα τον αφηνουμε στεκεται εκει σε ενα σημειο κ δεν παει πουθενα,δεν περπαταει, αγαλμα μενει!!!!!!

εχω αρχισει να ανησυχω!!!

λετε να ειναι ανησυχιτικο αυτο??????να παρω τηλ την παιδιατρο???? :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα παλι..............

Ρενάτα μου να σου ζησει ο νεοφωτιστος!!!!!!!!!Κυριος ο μικρός ε???????Μόνο εμείς κλαίγαμε 10 ώρες??????Μάλλον επειδή ήτανε πολύ μικρούλλης τότε..............

Κορίτσια εγώ ούτε μαρούλι ούτε κάκτο ούτε τίποτα............ :cry::cry::cry::cry::cry::cry: Δε με σκεφτηκε κανενας................Ελενακι κακτο επρεπε να σου φερει........... :lol::lol::lol::lol::lol: Θενα μου κι εσυ μπιπ????????Με 3 παιδια και χρεη νοσοκομας????Επανασταση πρεπει να κανεις!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πάμε Λονδίνο γιατι παντρευεται ο ξαδερφος του Νικου και παμε μαζι με την πεθερά και τον κουνιάδο μου........η πεθερά θα μείνει στη ξαδερφη της εμείς σε ξενοδοχείο..........ελπίζω να την αντέξω...........δύσκολα βέβαια.............Θα πάρουμε και τον Ορέστη γιατι δε μπορουμε χωρις αυτόν.......δε γινεται............

Τι ξεχασα????????????Αχ ναι Θένα μου χρόνια σας πολλά [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] να τον χαίρεσαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α !!! ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΑΥΤΟΥ...ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ. ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ.

ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΣΑΣ ΘΥΜΑΣΤΕ ΤΙ ΕΧΩ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ. ΑΣ ΜΗΝ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΧΑΛΙΕΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΧΩΝΕΨΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?????ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ?????

ΠΡΩΤΑ ΑΠΟΛΑ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΣΤΗΝ ΘΕΝΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΟΝ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΣΤΑ 100.... :D:D

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΝΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ :lol::lol::lol:

ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΚΑΝΕΝΑ ΔΩΡΟ ΣΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ

ΠΕΡΥΣΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΔΟΥΛΕΥΑ ΣΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ 2 ΑΝΘΟΔΕΣΜΕΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΡΗ Κ ΜΙΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΟΝ ΜΕ ΚΑΡΤΕΣ ΜΑΖΙ ΤΟ ΚΛΑΜΑ :cry: ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΕ ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ... :lol::lol:

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΧΕΡΟΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΜΠΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΝΥΦΗ ΑΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΓΚΡΙΝΙΑ ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΕ

ΦΥΛΑΕΙ ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΑΠΟΝΟ.. :lol::lol:

ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΦΙΛΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ? ΠΡΩΤΑ ΑΠ'ΟΛΑ ΘΕΝΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΙΑΣΟΝΑΚΟ ΣΟΥ!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 100!!!!ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΥΡΙΟΣ!!!!ΑΝΤΕ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΤΗς ΜΙΚΡΗΣ ΘΑ ΜΑΣ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΟΛΕΣ!!!!ΚΙ ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΤΣΟΥΚΝΙΔΑ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ!!! ΜΑΡΙΑ ΦΟΒΗΘΗΚΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΕΙΣΜΟ? ΕΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ: ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ ΤΟΥ ΣΕΙΣΜΟΥ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΤΟ 1999 ΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ... ΤΡΑΓΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ... ΟΙ ΜΙΣΕΣ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΕς ΕΙΧΑΝ ΠΕΣΕΙ Η ΜΙΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ...ΑΣΤΑ... ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!! ΕΓΩ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΨΑΧΝΩ ΦΟΡΕΜΑ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕ Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΗ? !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...