Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο12-ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?????ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ????

ΕΜΕΝΑ ΜΙΚΡΗ ΚΟΙΜΑΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 9 ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΦΑΓΗΤΟ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΕΠΕΙΔΗ ΔΟΥΛΕΥΩ... ;)

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ :roll: ...ΔΩΣΕ ΦΙΛΙΑ ΣΤΟ

ΓΑΜΠΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ ΜΟΥ... :D

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΟΝΤΩΣ Η ΞΥΝΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΦΡΟΥΤΟ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ :lol::lol: ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΦΑΝΤΑΖΟΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟΝ ΛΥΠΑΜΑΙ... :lol::lol:

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΚΑΛΕ????ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΣΤΟΝ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΣΕ ΚΙΟΛΑΣ????? :lol::lol::lol: ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΝΤΡΕΠΕΣΕ ΚΑΛΕ!!!!!!!!!!! :shock::shock:

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΟΡΕΣΤΗΣ ΣΟΥ ΝΑ ΚΑΘΗΣΕΙ???ΚΟΙΤΑΞΕ ΤΟ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΡΩΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΑΣ

ΤΙ ΛΕΕΙ????ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ????

ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΑΠΟ ΚΑΝΑΠΕ Η ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΑΣ (ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΟ) ΞΑΠΛΩΝΕΙ ΓΑΤΖΩΝΕΤΕ ΣΤΑ ΚΑΛΥΜΜΑΤΑ ΑΚΟΥΜΠΑΕΙ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΩ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ!!!!!!!!!!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 881
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΧ ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΡΑΚΙ!!!!!!

ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΝΟΥΜΕΡΟ 80011 ΛΤΛ Κ ΛΕΕΙ ΚΑΛΕΣΤΕ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΛΟΓΕΣ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ Κ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ!!!!

ΜΑΛΛΟΝ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΚΟΥΠΟΝΙΑ Κ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΙΟΛΑΣ!!!!

Κ ΠΕΣ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΕΤΕΡΕΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ!!!!! ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΕΙΑΚΙ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΞΩ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ Μ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΤΗΛ ΤΗΣ ΛΙΜΠΕΡΟ ΕΙΝΑΙ 800 11 542376

ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΙΤ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΕΙΝΑΙ http://www.easy.com.gr

ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΙΤΗΣΗ ΚΑΙ

ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΕΣ.. :D:D

ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΔΩΜΑΤΙΑ ΤΡΕΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΘΕΛΩ ΟΛΑ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ. ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΗ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ 23. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ. ΖΕΤΟΥΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ? ΜΠΗΚΑ ΣΤΑ ΚΛΕΦΤΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΝΑ ΓΕΙΑ. ΤΡΕΧΩ ΓΙΑΤΙ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΜΕΙΝΑΝΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΙΓΚΗΠΙΚΗ ΜΑΣ ΒΑΠΤΙΣΗ. ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΕΤΟΙΜΑ. ΑΥΡΙΟ ΕΧΕΙ ΚΑΛΛΩΠΙΣΜΟ.

ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ. ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΤΟΥΣΑΚΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ κοριτσια

ελπιζω να ειστε ολεσ καλα εγω τρεχω λιγο αυτεσ τισ μερεσ κ δεν σασ προλαβαινω :roll:

λιγο σασ διαβαζω στοα πεταχτα

ζετα ολα καλα με τη μικρη?

ρενατα χαλαροσε γιατι εγω στισ δαναησ τα βαφτισια πηγα νοσοκομειο κ μετα στην εκκλησια :?

συμπεθερα τι εγινε εφαγεσ πολυ μπουγατσα κ δεν κουνασ τα δαχτυλα να μασ γραψεισ? :lol::lol::lol:

μαρακι μου τι να πω τα ξυνα δεν αλλαζουν....οσο για τον αντρα τησ...εγω πιστευω τον βολευει μια χαρα περναει αφου φερνει κ λεφτα στο σπιτι τι αλλο θελει :lol::lol::lol::lol::lol: δεν ασχολητε κ μαζι του να μην τον ζαληζει ;):lol::lol::lol:

μπραβο στη σαντυ γιαλια μασ εβαλε εμενα τα ιδια λιγο απ ολα κανει ,αλλα λιγο :cry::lol::lol::lol:

απο υγεια παλι καλα (πωσ κ ετσι!)

ελενακι για το τελοσ ;;);;);;);;);;) φιλια πολλα

φιλια κ στισ υπολοιπεσ μανουλεσ.

γιωργιτσα που εισαι οεο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΕΜΕΙΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!!!! ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΕΚΛΕΙΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΑΛΟΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ, ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΚΙ ΕΝΑ ΣΤΕΦΑΝΑΚΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΛΛΑΚΙΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΩΡΑΙΕΣ ΦΩΤΟ!!!! ΤΩΡΑ ΜΕΝΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΦΟΡΕΜΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΤΑ ΓΛΥΚΑ... ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΝΟΝΑ ΤΗΣ ΠΗΡΑ ΔΩΡΟ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΗΧΑΝΗ. ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΕ Η ΚΟΠΕΛΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΟΠΟΤΕ ΤΩΡΑ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΣΥΜΜΑΖΕΨΩ ΛΙΓΑΚΙ ΜΗΝ ΞΕΦΤΙΛΙΣΤΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ :lol::lol::lol::lol: ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΤΣΙ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ, ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΙΣΘΕΝ :lol::lol::lol: ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΤΗΣ ΚΟΥΝΙΑΔΑΣ ΣΟΥ ΤΗΣ ΧΑΡΙΣΑΝ 900 ΕΥΡΩ? ΤΙ ΝΑ ΠΩ? ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΕΛΕΝΑ ΧΡΥΣΟ ΤΟ ΕΧΕΙ?!!!!! ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΔΑΝΕΙΟ, ΕΙΜΑΙ ΑΝΕΡΓΗ :lol::lol::lol::lol: ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ ΑΛΗΘΕΙΑ ΡΩΤΗΣΕΣ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ? ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΥΝΑΜΩΣΟΥΝ ΟΙ ΜΥΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ? ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ? ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΙΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφ...... ΜΑΛΛΟΝ ΟΛΕΣ ΤΟ ΡΙΞΑΤΕ ΣΤΗΝ ΒΟΛΤΙΤΣΑ!!!!!

ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΣΠΙΤΙ ΠΟΛΛΥ ΑΕΡΑΣ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ ΝΑ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ????? ΒΑΡΙΕΜΑΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'μαι και μένα!!! Τις καλησπέρες μου από την πόλη των χουβαρντάδων!!! ;););)

Κανένα νεότερο από το ..ξυνό μέτωπο!!! :lol::lol: Έλενα εμένα δε μου έστειλαν τίποτα ακόμα!!!

Ζέτα μου πότε είναι η βαφτιση σας? Ρενάτα η δική σας?

Ηλιάννα τί έγινε?

Εμένα ο Κωνσταντίνος αν τον αφήσω κατεβαίνει μια και κάτω και με το κεφάλι!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΒΛΕΠΩ...ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ? ΕΜΕΝΑ ΤΩΡΑ ΞΑΠΛΩΣΕ Η ΜΙΚΡΗ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΟΥ!!! ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΑΝΙΨΙΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΚΟΥΔΟΥΝΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ!!!! ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ 21 ΜΑΪΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ. ΝΟΜΙΖΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΤΗΣ ΡΕΝΑΤΑΣ, ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΟΠΟΤΕ ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ!!! ΗΛΙΑΝΝΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΕ? ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΑΣ? ΘΕΝΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΕ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΧΕΡΟΜΑΣΤΕ :D

ΕΜΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΣ ΡΕΝΑΤΑΣ ΑΛΛΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΑΛΛΗ :mrgreen: ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ ΕΙΧΕ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΛΙΓΟ ΦΥΣΟΥΣΕ!

ΡΕΝΑΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Κ ΜΕ ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΩΡΑ ;) ΘΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΗΜΕΡΑ Ε? ΕΔΩ ΤΟ ΑΚΟΥΩ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΠΑΜΕ ΟΙΚΟΓΕΝΝΙΑΚΟΣ ΔΛΔ Ε ΚΑΤΙ ΜΥΞΕΣ ΨΙΛΟΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΑΤΑΚΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΑΛΛΑ :lol::lol::lol:

ΜΑΡΑΚΙ ΝΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΩ ΠΑΤΡΑ ΛΕΣ :lol::lol::lol:

ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ

ΠΑΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΚΑΝΑ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΟ Κ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΦΥΣΙΚΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαστε και εμεις φαγαμε και τωρα παιζουμε. εμενα ακομη δεν μου ηρθε γραμμα απο τη λιμπερο αλλα τσεκαρα τα δωματια πολυ εφηβικα μου φανηκαν αλλα τα κρεβατια τελεια!!!!

αυτες τις μερες φυσαει πολυ εδω και μαλλον την εχω ψιλοαρπαξει στη δουλεια και ειμαι ψιλοκομενη αφηστε και εχει και υπερβολικη δουλεια και τρεχω σα φουστης...

Ελενα μου το σταδιο πεφτω δε πεφτω το περασαμε ανετα δηλαδη περπαταει μονο στο συγκεκριμενο χωρο που ειμαι περιφραγμενος και με χαλι ή στο δωματιο της πουθενα αλλου στο σπιτι. και τωρα που παει κανονικα παλι δεν την αφηνω να περπατησει στο υπολοιπο σπιτι, ιδιαιτερα την κουζινα δεν την ξερει καθολου

Ρενατα μου να τον χαιρεσαι και να τον δεις οπως επιθυμεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΣΤΕ Κ ΕΜΕΙΣ !!!! ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΜΑΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!!! :D

ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΧΕ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΙΕΣ Κ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΚΙ ΠΙΝΟΝΤΑΣ ΚΑΦΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑΜΕ ΤΟΥΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ!!!! Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΟΥΣ ΠΕΡΑΣΕ ΟΛΟΥΣ ΑΠΟ ΕΛΕΝΧΟ :lol::lol::lol::lol::lol: ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΚΥΡΙΟΣ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΤΟΥ ΚΑΘΟΤΑΝΜΙΑ ΧΑΡΑ Κ ΧΑΖΕΥΕ ΤΡΙΓΥΡΩ!!!

ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΑΛΙ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΝΩΣΤΟ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ(ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ) Κ ΗΤΑΝ ΑΛΛΑ 4 ΜΙΚΡΑ ΕΚΕΙ!!! ΑΠΟΘΕΩΣΗ ΛΕΜΕ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!!

ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΕΜΕΙΣ :D:D:D:D (ΣΤΟ 1:00 ΛΕΠΤΟ) ΘΑΥΜΑΣΤΕ ΜΑΣ!!!!!!!!!!

http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A ... 8uq7fvL-nA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?????ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ?????

ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ :D ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ :lol::lol: ΒΛΕΠΕΤΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΘΗΚΑ...

ΜΙΚΡΗ ΚΟΙΜΑΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΟΗΜΕΡΗ ΓΚΡΙΝΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΗΣ ΤΑ ΒΡΗΚΕ ΣΚΟΥΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΤΗΛ.ΤΗΝ ΒΓΑΛΑΜΕ ΕΚΕΙΝΟΣ ΣΠΙΤΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ 2 ΒΡΑΔΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΕ ΑΠΟ ΓΚΡΙΝΙΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΜΕ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΑΛΛΟΝ...ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΓΙΝΕ ΣΕΙΣΜΟΣ 5.2.ΡΙΧΤΕΡ :o:o ΚΑΙ ΚΟΥΝΗΘΗΚΑΜΕ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΗΡΘΑΜΕ ΞΕΝΟΙ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΒΓΗΚΑΝ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΒΟ ΤΟΥΣ ΕΝΑΣ ΠΑΝΙΚΟΣ :lol::lol::lol: ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ(ΝΙΣΥΡΟΣ) ΕΣΠΑΣΑΝ ΤΖΑΜΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ...ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΝΙΩΣΕΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ...ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΜΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΩΠΑ Ρ ΜΑΡΙΑ!!!!! ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ ΤΙΠΟΤΑ!!! Ε ΠΩΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΑΦΟΥ ΒΟΛΤΑΡΙΖΑ ΟΛΗΜΕΡΗΣ!!!

ΤΟΣΟ ΠΟΛΛΥ Ε????? ΠΟΠΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΕ ΧΕΣΤΗΚΕΣ ΠΑΝΩ Σ!!!!!

ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΕ ΠΟΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΑΝ ΧΕΣΤΗΚΑ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΡΕΣΕΨΙΟΝ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣ ΤΖΑΜΑΡΙΕΣ ΚΑΙ ΝΤΟΥΒΑΡΙΑ ΝΑ ΒΟΥΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΝΑ ΧΑΝΕΤΕ Η ΓΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΒΟ ΜΟΥ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΟΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ..ΜΑΣΤΙΧΑΡΙ ΛΕΓΕΤΕ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΧΡΙ ΛΕΡΟ ΕΝΙΩΣΑΝ ΤΟΝ ΣΕΙΣΜΟ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΗΤΑΝ ΥΠΟΓΕΙΟΣ 14ΜΕΤΡΑ ΒΑΘΟΣ ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΝ ΗΤΑΝ ΣΤΕΡΙΑ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΓΙΝΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΖΗΜΙΕΣ ΣΕ ΣΠΙΤΙΑ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑΝ 3-4 ΜΕΤΑΣΕΙΣΜΟΙ 3 ΚΑΤΙ ΡΙΧΤΕΡ...ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΚΡΗΤΗ ΠΑΛΙ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΟΝΤΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΚΩ....ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟ ΜΑΣΤΙΧΑΡΙ! :cry::cry::cry: ΑΝ Κ ΤΟ ΓΥΡΙΣΑ ΟΛΟ ΤΟ ΝΗΣΙ!!!

ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΤΕ ΧΕΙΡΟΡΕΡΑ!!! ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΝΑ ΛΕΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΘΥΜΗΘΕΙΣ ΤΟ ΜΑΣΤΙΧΑΡΙ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΛΙΜΑΝΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΡΑΒΑΚΙΑ ΠΟΥ ΠΑΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΚΑΛΥΜΝΟ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΦΕΤΕΡΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑΒΕΡΝΕΣ...ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΕΡΝΑΝ ΚΑΙ ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ ΓΙΑ ΚΑΡΔΑΜΕΝΑ,ΚΕΦΑΛΟ,ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΠΑΝΤΩΣ Μ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΠΗΓΑΜΕ Κ ΕΚΕΙ!!!!!

ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΝΗΣΙ...ΕΚΑΝΑ DELETE ΣΕ ΠΟΛΛΑ!!! :D

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!! ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΤΟΥΡΚΙΚΟ ΧΩΡΙΟ ΠΟΥ ΕΡΙΧΝΑ ΚΑΤΙ ΜΑΣΕΣ ΜΑ ΤΙ ΜΑΣΕΣ :lol:

ΚΑΙ ΤΟ HEAVEN :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Τέλεια! Ολα καλά, απόλαυσε την εγκυμοσύνη σ τωρα… ποσο εβδ εισαι ditaki μ; Εγω εχθες 20+1 κ την έβγαλε 350 g την μπεμπούλα μ
    • Καλησπέρα κορίτσια! Τώρα βρήκα χρόνο να μπω να γράψω… Λοιπον πήγαν όλα πολύ καλά στην β επίπεδου, όλα φαίνονται φυσιολογικά και δεν υπάρχουν ευρήματα. Βάρος 470γρ, και με το κεφάλι κάτω προς το παρόν. Μετρήσαμε τράχηλο και ήταν 27 όσο την προηγούμενη φορά (όχι 24 που έγραψα το πρωί, λάθος θυμόμουν…σορρυ) πράγμα θετικό! Επίσης έκανε εκτενή έλεγχο στην καρδιά και μου είπε ότι δεν βλέπει να έχει επηρεαστεί από το ζάχαρο και πήρα μια ανάσα!  Η μπουμπου είχε το πόδι στο στόμα…όλα καλά! 
    • @Kiddo μου είσαι;; Ελπίζω να πήγαν όλα καλά με το ραντεβού σου 🙏
    • Έλα ρε κορίτσι μου, τι υπέροχα νέα!!! Είχαμε καιρό να σ ακούσουμε αλλά μας κερασες αισιοδοξία κι εσύ ❤️❤️❤️❤️ Τι υπέροχο συναίσθημα αυτό που περιγράφεις! Κι εγώ θα πάω την ερχόμενη Τρίτη που θα είμαι 10+1 κι ευελπιστώ να δω αυτή την όμορφη εικόνα πάλι 🥰 ήδη μου λείπει απ' την περασμένη Πέμπτη που είχα πάει, λες και δεν είμαστε μαζί κάθε μέρα 🤣🤣🤣 Σήμερα η αλήθεια είναι ότι δεν έχω καθόλου αναγουλες, είναι μια σχετικά καλή μέρα μπορώ να πω 😅 πάντως με τον ύπνο εγώ δεν έχω πρόβλημα, με το που πάρω την ασπιρίνη ήδη με πιάνει μια νύστα, ε μόλις μπει και η προγεστερόνη στο παιχνίδι, σε 2 λεπτά είμαι στο 3ο όνειρο 🤣🤣  Η αιματολογος τι εξετάσεις σου έβαλε αν επιτρέπεται; Εμένα μου είπαν να μην επαναλάβω άλλες γιατί εδώ πιστεύουν γενικά ότι είναι ανούσιο λόγω του ότι η εγκυμοσύνη επηρεάζει όλες τις τιμές αυγών των εξετάσεων... Όπως και να χει τα βασικά αυτοάνοσα που προκαλούν αποβολές πρώτου τριμήνου βγήκαν αρνητικά οπότε με καθησυχασαν όλοι οι γιατροί που με παρακολουθούν ότι η ασπιρίνη με καλύπτει. Τώρα περιμένω τις γενετικές να βγουν για θρομβοφιλια που θα μας απασχολήσουν για το 2ο τρίμηνο αν είναι κάτι. Πάντως η οδηγία είναι μέχρι στιγμής να παίρνω ασπιρίνη μέχρι και την 34η εβδομάδα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...