Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο12-ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 881
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάρες όμορφες μου λείψατε!!

Τί διαβάζω? Μαρία μου θα συμφωνήσω με τα κορίτσια..πονάς και πληγώνεσαι αλλά καμιά φορά πρέπει να δίνουμε στους δικούς μας να καταλαμβαίνουν ότι πια στη ζωή μας κάνουμε κουμάντο εμείς και οι άντρες μας..Σίγουρα η μαμά σου σε αγαπάει και τα είπε επειδή περίμενε το όνομα της αλλά θα πρέπει να μην περιμένει αντάλλαγμα..οι γονείς μας είναι υποχρεωμένοι να μαας βοηθήσουν όπως και εμείς είμαστε υποχρεωμένοι να βοηθήσουμε τα παιδιά μας και φυσικά να μην τους το χτυπήσουμε..

Ακούω για μπουγάτσες και τσουρέκια και μου τρέχουν τα σάλια!!

Ηλιάννα μου μην κάνεις μαγκιές γιατί θα σου στείλω ένα ηλεκτρονικό ξύλο που θα το θυμάσαι!!! Είπαμε έχεις και τον Χρηστάρα τώρα μέσα σου!! Και εγώ όταν πρόκειται για μένα είμαι πολύ αμελής και δεν πηγαίνω στους γιατρούς..αλλά όταν πρόκειται για εγκυμοσύνη πρέπει να εισαι φοβιτσιάρα..δεν είσαι γιατρός..καλύτερα να πας άδικα παρά, κούφια η ώρα, να είναι κάτι που θα πρέπει να προσέξεις..Λοιπόν, σε φιλώ γλυκά και εσένα και την κοιλίτσα σου και πρόσεχε ε!!!

Ζέτα μου μπράβο,πολύ ευχάριστα τα νέα της μπουμπούς σου!! Μπράβο κοπέλα μου.

Ρενάτα πώς πάνε οι ετοιμασίες?

Θένα μου πώς είσαι? Τα μικρά? Ε πες μου ότι κάνεις πλάκα για το βήχα.. :shock::shock: Μήπως να τα έβαζες σε καραντίνα? :lol::lol:

'Ελενα πώς πας? Ο Χρηστάκος μας τώρα περπατάει ελεύεθερα δηλαδή?

Αλέκα τί κάνεις? Μίκα? Ντιμι? Μαρίνα?

Εμείς καλά είμαστε..χθες πήγαμε στα πεθερικά μου.. η ξυνή παρατήρησε το τζην παντελόνι του Κωνσταντίνου και μου λέει" Αυτό το πήρες από το Ζάρα?" "Ναι" της λέω.. "Α το καταλάβα είδες?" Ε και ήμουν ετοιμη να της πώ " Αυτό λογαριαζες να του πάρεις? Παρε του άλλο τώρα που είδες ότι το έχουμε αυτό!!" :lol::lol:

Ο Κωνσταντίνος βγάζει και τα πάνω δοντάκια τώρα..το ένα φάνηκε αλλά το δεύτερο εκανε σαν φουσκάλα μικρή..σας έτυχε? Εντομεταξύ πήρα το γιατρό και μου είπε ότι μάλλον δεν είναι τίποτα αλλά να το αφήσουμε και θα δούμε...και από χτες ξεκίνησε να τρίζει τα δόντια του..το έκαναν και τα δικά σας? !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου συγνωμη που χανομαι αλλα δεν ειμαι καλα ψυχολογικα τελευταια!!! :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

μου πεσαν και πολλα μαζεμενα ο νικολας δεν κοιματε κλαιει και γκρινιαζει πολυ!!!!!!

πεθανε ο θειος μου πεθανε το αφεντικο μου προχτες χτες πηγα στην κηδεια η δουλεια μου μαλον θα κλεισει :(:(:(:(:(:o:o:o:o:o:o

δεν εχω διαβασει τα νεα σας θα προσπαθησω να τα διαβασω με την πρωτη ευκαιρια φιλακια πολλα σε ολες σας και στα υπεροχα μωρακια μας ελπιζω να μην εχω χασει γενεθλια..... :(:(:(:(:(:(:(

καλο βραδυ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗΣ :D:D:D:D

ΩΧ ΘΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!! ΤΕ ΛΙΚΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΣΕ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟΥΛΗ Ε???? ΚΡΙΜΑ!!!! ΚΡΙΜΑ Κ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!! ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ!!!!!ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ!!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ :-*:-*:-*:-* ΜΗΝ ΠΑΝΙΚΟΒΑΛΕΣΕ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΝ ΠΩΣ ΒΓΑΖΕΙ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ Μ ΑΦΗΝΕΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΤΑ ΔΩ!!! :mrgreen: ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΝΤΩΣ Η ΜΙΚΡΗ ΦΟΥΣΚΙΤΣΑ!!!

ΦΕΝΕΤΕ Η ΞΥΝΗ ΠΗΡΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΑΝΤΕΛΙΝΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΑΝΗΨΙ Κ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΥΜΟΤΑΝ!!!!!! ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΕΣΠΕΣΙΟ ΔΩΡΟ ΘΑ ΣΑΣ ΦΕΡΕΙ!!!!! :lol::lol: ΕΚΤΟΣ Κ ΑΝ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΠΑΛΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ Κ ΔΩΣΕΙ ΚΑΝΑ 100ΑΡΙΚΟ :lol::lol: ΑΛΗΘΕΙΑ ΛΕΣ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΕΙ ΜΕ ΕΝΑ Η ΔΥΟ ΔΩΡΑ???? ΛΟΓΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΚΟΝΤΑ Η ΓΙΟΡΤΟΥΛΑ ΣΑΣ!!!!!!!! :lol:

ΧΜΜΜ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΕΦΤΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΚΔΙΚΙΣΗΣ!!!!! ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ Κ Η ΜΙΚΡΗ ΑΝΗΨΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΠΑΖΑΡΙ ΛΟΙΠΟΝ :lol::lol::lol::lol: ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ ΘΑ ΜΑΣ ΦΕΡΝΕΙ ΠΥΤΖΑΜΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΖΑΡΙ???? :P (ΕΔΙΝΑ ΕΓΩ ΤΟ ΖΩΑΚΙ ΤΑ 70ΑΡΙΑ ΓΙΑ ΔΩΡΟ) :lol::lol::lol:

Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΧΙ ΔΕΝ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΝΟΝΙΚΑ!!! Κ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΜΕ ΚΙΟΛΑΣ!!! ΑΦΓΝΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ Κ ΤΟ ΠΕΡΝΕΙ ΙΣΑ ΓΙΑ ΝΤΟΥΒΑΡΙ!!!!!! ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ 10ΑΡΙΑ ΒΗΜΑΤΑ Κ ΠΡΟΣΓΕΙΩΝΕΤΕ::::: ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΣΤΑΔΕΙΟ ΛΟΙΠΟΝ!!!!!! ΘΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΑΒΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΣΑΣ!:!!!!!!!ΜΕ ΚΟΜΕΝΗ ΤΗΝ ΑΝΑΣΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΙΜΩΣ!!!!!!

ΠΑΩ Κ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Ο Κωνσταντίνος παίζει στο καρεκλάκι του και χαζεύει τα ψαράκια στο ενυδρείο..νομίζω τους θυμώνει κιόλας..για ποιό λόγο αυτός ξέρει!!!Δε θέλει να κοιμηθεί με τίποτα..μου έσπασε τα νεύρα!!

Αχ Θάλεια μου..ήρθε ένα..ήρθαν όλα ε??? υπομονή ρε κοπέλα μου..φιλιά στο Νικολάκι σου..

Έλενα μου ρεπάρουμε σήμερα ε??? ;) Ωχ φαντάζομαι πώς θα μαστε...ήδη τώρα που κρατιέται και περπατάει και δε θέλει βοήθεια..με σπρώχνει..φαντάζομαι πιο μετά.. :shock: όσο για την ξυνή, μακάρι να του πάρει ένα δώρο..σιγά μην του πάρει 2..θα ξοδευτεί...πάω και θα σας πω μετά ένα κουτσομπολιό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ????ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΡΕΠΟ... :D

ΜΙΚΡΗ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΙΣ ΜΑΓΕΙΡΕΨΑ ΦΑΚΕΣ ΝΑ ΦΑΕΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ...

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΚΑΤΣΕ ΦΡΟΝΙΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΟΧΙ ΝΑ ΑΛΩΝΙΖΕΙΣ ΟΠΟΤΕ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ;)

ΓΑΜΠΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ????ΝΥΦΗ ΣΟΥ ΕΦΑΓΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΝΑΝΙ...

ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΜΠΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΟΛΑ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ.. :(

ΘΕΝΑ ΚΑΝΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΚΑΡΑΝΤΙΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΡΩΣΤΕΝΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ :lol:

ΕΛΕΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ Ε??? :D

ΜΑΡΙΑ Η ΦΟΥΣΚΙΤΣΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΤΑ ΟΥΛΑ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΠΟΥ ΤΡΙΖΟΥΝ ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ 2ΠΑΝΩ ΚΑΙ 2 ΚΑΤΩ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣ...

ΚΟΥΚΛΕΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΤΡΩΜΕ ΞΕΡΟΓΛΥΦΕΤΕ :lol::lol: ΚΑΙ ΑΣ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΠΟΙΟ ΠΡΙΝ ΕΣΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ Η ΜΟΝΟ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ????

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΕΣΤΕ ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΕΣ????ΔΩΣΤΕ ΚΑΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΖΩΗΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: ΤΙ ΡΩΤΑΣ ΡΕ ΜΑΡΙΑ ΤΩΡΑ!!!!!! :lol::lol::lol: ΕΜΕΝΑ ΤΡΩΕΙ Κ ΞΕΡΟΓΛΥΦΕΤΕ Κ ΞΑΝΑ ΤΡΩΕΙ Κ ΠΑΛΙ Κ ΞΑΝΑ Κ ΣΥΝΕΧΕΙΑ :lol::lol::lol::lol::lol: ΦΑΓΑΝΟΤΑΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!!! Κ ΣΚΑΤΑ ΝΑ ΦΑΜΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ :lol::lol::lol: ,,,,

ΟΙΚΟΝΟΜΗΣΑΜΕ Κ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΠΑΡΑΣΗΜΟ!!!! :twisted::twisted::twisted: ΕφΑΓΕ ΜΙα ΤΟΥΜΠΑ Κ ΝΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΞΙ ΦΡΥΔΙ :cry::cry::cry::cry::cry:

ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΚΟΙΜΗΘΙΚΕΕ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!ΜΑΡΙΑ!! ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΨΟΦΙΟΣ ΓΙΑ ΥΠΝΟ!!!! ΕΦΑΓΕ Κ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟΤΑΤΟ ΣΠΑΝΚΟΡΥΖΟ ΜΕ ΜΟΣΧΑΡΙ!!!! ΕΦΑΓΕ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ.ΤΥΡΑΚΙ ΨΩΜΑΚΙ ΜΠΙΣΚΟΤΑ ΜΙΡΑΝΤΑ!!!! Κ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΧΩΝΕΨΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ!!!!

ΕΒΓΑΛΑ Κ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΡΤΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΟΥ ΣΑΛΟΝΙΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΙ ΠΤΩΣΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΝΑ ΚΑΡΦΩΘΕΙ Κ ΕΚΕΙ! Κ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΓΩΝΙΕΣ :cry::cry: ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΟΥΜΕ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ Κ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΜΕ ΑΠΛΩΜΕΝΕΣ ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ :? ,,

ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΟΤΣΟΜΠΟΛΙΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΧΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ 20 ΣΕΛΙΔΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΝΟΜΑΙ ΜΕ ΤΑ ΤΡΕΞΙΜΑΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑ ΘΑ ΚΟΥΒΑΛΑΩ ΚΑΙ ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΝΟΙΧΤΗ ΓΡΑΜΜΗ ΑΧΧΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

ΣΗΜΕΡΑ ΣΗΚΩΘΗΚΑΜΕ ΗΠΙΑΜΕ ΓΑΛΑ ΠΕΞΑΜΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΕΖΑΜΕ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙ ΜΑΓΚΑΣ ΜΗ ΝΙΚΟΛΑ ΘΑ ΠΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙΣ ΕΓΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΕΦΑΓΕ ΜΙΑ ΞΕΓΥΡΙΣΜΕΝΗ ΤΟΥΜΠΑ ΣΤΑ ΠΛΑΚΑΚΙΑ ΚΛΑΙΓΑΜΕ ΚΛΑΙΓΑΜΕ ΒΓΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΕ ΤΗΝ ΒΡΟΧΗ ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΖΟΥΖΟΥΛΟ ΑΥΤΟΣ!!!!

ΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΦΕΝΤΙΚΟΥΛΗΣ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ 54 ΡΕ ΜΑΜΟΤΟ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ!!!!! ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΛΑ ΕΙΧΕ ΠΕΣΕΙ ΠΟΛΥ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΙΟΜΟΥΝ ΜΟΝΟ ΜΕ ΝΙΚΟΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!!! ΑΦΟΣΙΩΘΗΚΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΧΤΕΣ ΒΕΒΕΑ ΝΟΜΙΖΩ ΞΕΣΠΑΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΛΑΙΓΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΧΕΔΟΝ ΜΕΧΡΙ ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!! ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑ

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΕΓΩ ΗΡΕΜΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ...ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ Η ΔΗΜΗΤΡΑ...Μ'ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΜΟΥ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!!! ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΚΡΙΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΣΟΥ, ΕΜΕΙΣ ΧΑΣΑΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 8 ΜΗΝΕΣ ΣΤΑ 55 ΤΟΥ ΧΡΟΝΙΑ...ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΕ ΑΥΤΑ ΔΕ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΑΝΕΡΓΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΜΑΤΑΙΑ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΗ :(:(:(:( ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΟΤΑΝ ΤΡΩΜΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΡΑΒΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΟΥΜΕ ΚΙ ΑΥΤΗΣ.ΕΙΔΙΚΑ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ ΕΠΕΙΔΗ ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΗ ΣΕ ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΥΠΟΤΡΟΠΙΑΣΕΙ, ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ''ΜΑΜ''!!!! ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΑΚΙ ΤΟΥ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΜΑΣ? ΕΓΩ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΑΚΙ ΤΟΥ ΣΑΛΟΝΙΟΥ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΚΑΤΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΑ ΣΤΙΣ ΓΩΝΙΕΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΓΛΙΤΩΣΕΙ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ... ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!!!! ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΨΑΡΑΚΙ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ.ΕΧΕΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΖΕΥΕΙ!!! ΗΛΙΑΝΝΑ ΤΕΛΕΙΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!! ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!! ΣΑΝ ΝΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΝΟΣΤΑΛΓΩ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΤΟ ΤΑΛΙΜΠΑΝΑΚΙ ΚΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΘΑ ΤΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΤΗΝ ΝΟΣΤΑΛΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΖΗΤΑΩ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΠΤΙΚΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πρωτοσχολιασω δεν ξερω!!!! Γι'αυτο θα σας πω τα νεα μας που ειναι παρα μα παρα μα παρα πολλα...

Οπως καταλαβατε ξεκινησα δουλεια. Ειμαι πρωινη 8:30-14:30 και 4φορες το μηνα θα κανω βραδινα. Μια χαρα παει η δουλεια ειμαστε φουλ στο χοτελι και τρεχουμε πανικοβλητοι. Αλλα το καφεδακι μου και την κρεπουλα μου δεν την χανω οσο κοσμο και ναχει!!!

Σαβατοκυριακο η Σαντυ ηταν στη γιαγια της(μαμα μου) τα περασανε μια χαρα. Της εβγαλα προγραμμα διατροφης και υπνου και τα πηγαν τελεια. Κυριακη βραδυ ξεκιναει μια γκρινια αλλο πραγμα, εκει που επαιζε εκει εκλαιγε και η μυξα συννεφο. Δευτερα ξεκιναγα δουλεια αλλα η μικρη εκτος οτι δεν ειχε κοιμηθει ολη νυχτα δεν επινε και γαλα και επρεπε να την παω στο παιδικο. Την παω λοιπον και ενημερωνω τη δασκαλα της οτι ειναι αρκετα γκρινιαρα και αμα χριαστει να την πανε στο σπιτι με το σχολικο. Περνω τηλεφωνο τη μαμα μου και της λεω να κατεβει απο το χωριο στη ροδο(περιπου μια ωρα δρομος) και να περιμενει στο σπιτι μην της φερουν τη μικρη. Εγω δουλεια με το κινητο στη τσεπη και ο μπαμπας της δουλεια και αυτος με το κινητο σε επιφυλακη. Τελειωσα τη δουλεια το μεσημερι ειδα που δεν με εχουν παρει τηλεφωνο απο το παιδικο και ηρεμη και εγω φευγω απο το ξενοδοχειο με σκοπο να παω να μαζεψω το τεκνο μου. Στο δρομο περνω τηλεφωνο τη μαμα μου για να φυγει για το σπιτι της (αφου νομιζα οτι το μωρο ειναι στο παιδικο) και μου λεει ο πατερας μου "το εχουμε το παιδι σπιτι γκρινιαζει κλαιει". Τον ρωταω πως ηρθε το παιδι σπιτι και μου απανταει "πηγαμε και το πηραμε". Με πιανουν τα διαολια μου, κλεινω το κινητο και παω ντουγρου για το σπιτι μου. Ριχνω ενα χεσιμο στο πατερα μου και στη μανα μου αφου δεν εχουν κανενα δικαιωμα να παρουν το παιδι χωρις να με ρωτησουν, η Σαντυ σπαραζε στο κλαμα. Φευγει ο πατερας μου και μενει η μανα μου να με βοηθησει να κοιμησω το κοκοπικο που κλαει. Ακουσον ακουσον την ειχε αγκαλια εκλαιγε η μικρη και εκλαιγε και η μανα μου μαζι. Ημουνα που ημουνα τσαντισμενη απογινα με τη χορωδια κλαματος που ειχα στο σαλονι. Διωχνω και τη μανα μου αρων αρων, βαζω τη μικρη για υπνο και ξαπλωνω να ηρεμησω. Το απογευμα σηκωθηκε η μικρη ολα καλα αλλα δεν επινε γαλα. Περνω τηλεφωνο το γιατρο μου λεει μην ανυσηχεις τα δοντια ειναι αλλαξε γαλα και μπιμπερα και αν δεν ηπιει παλι δινε πιο πολυ ασβεστιο στη διατροφη της. Αφου τρωει κανονικα τα γευματα της μην τη φοβασαι.

Τριτη ξημερωνει λεω στη μαμα μου να κατεβει να μεινει με τη μικρη στο σπιτι για να μην την παω παιδικο. Εγω δουλεια κανονικα. Κατα τις 12παρα ειπα να νοιαστω και την περνω τηλεφωνο και τι μου λεει τωρα μολις κοιμηθηκε...παθαινω αμοκ αφου η Σαντυ ειχε ξυπνησει απο τις 6:30 το ξημερωμα και δεν ειχε πιει γαλα ουτε το προηγουμενο βραδυ ουτε και το πρωι της τριτης. Μολις σχολαω παω σπιτι που να ξανακοιμηθει η μικρη για απογευμα πηγαμε βολτα στα τζαμπο και απο τις 8 νυσταζε το καημενο με νυχια και δοντια την κρατουσα ξυπνια.

Συνεχιζω σε λιγο την οδυσσεια της δολιας μανας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθω να την βαλω για υπνο. Καταφερα να της δωσω γαλα να πιει αλλα χτυπησε το κινητο μου και τα ματια της καγκελο, την ακουω τωρα που φερνει βολτες στη κουνια αλλα που θα παει θα κοιμηθει....

Ημερα Τεταρτη (χθες δηλαδη) αποφασισα να την παω στο παιδικο αφου ειναι καλυτερα με τη γκρινια και το κλαμα, το μονο προβλημα που παραμενει ειναι οτι δεν πινει γαλα. Της φτιαχνω γαλα οπως καθε πρωι, την βαζω στο αυτοκινητο και παμε στα παιδακια. Με το που την επιασε η δασκαλα της γκρινιαξε και της λεω οτι αν δει οτι δεν σταματαει η γκρινια να την φορτωσουν στο σχολικο και να την πανε στη πεθερα μου μονο να με ειδοποιησουν για να τους ειδοποιησω και αυτους να την περιμενουν. Και καθομαστε και της λεω τι συνεβει με τους γονεις μου και ποσο πολυ με τσαντισαν και μου λεει και αυτη οτι οταν τους ειδε τους γονεις μου νομιζε οτι ηρθαν να την δουν και θα φυγουν, αλλα πονηροι και αυτοι ειπαν στην διευθυντρια του σταθμου οτι μας ειπε η Αλεξανδρα να ερθουμε να την παρουμε και την πηραν απο το σταθμο στις 10 το πρωι και γιαυτο τους την εδωσαν. Φυσικα αυτο δεν προκειτε να ξαναεπαναληφθει μονο αν πρωτα ενημερωθω εγω ή ενημερωσω εγω η ιδια το σταθμο. Η κυρια αν και εφαγε ολο της το φαι και το πρωινο και το μεσημεριανο κατα τις 1 αρχισε η γκρινια και με ειδοποιησανε για να την πανε στα πεθερικα μου, οπως και εγινε και οταν σχολασα περασα απο αυτους και την πηρα. Ενταξει περιπου 2ωρες καθησε στα πεθερικα μου μεχρι να την παρω απο τις αγκαλιες και τα παιχνιδια ηταν ετοιμη για υπνο. Την φερνω σπιτι την ξαπλωνω και ετοιμαζω το γαλα της αλλα ουτε να το φτυσει. Μολις την ψιλοπηρε ο υπνος εκει που μασαγε την πιπιλα της δινω το μπιμπερο και τσακιζει 140μλ και κοιμαται σα πουλακι. Το βραδυ το ζητησε μονη της το μπιμπερο της και ηπιε 340μλ για να κοιμηθει....

Σημερα γκρινιαξε κατα τις 6:10 το πρωι, της ετοιμαζω το χαπακι της και της το δινω μες στο υπνο της ωστε 7 και κατι που θα την σηκωσω να πιει το γαλα της και να ετοιμαστουμε να παμε να την αφησω στο παιδικο και εγω να συνεχισω το δρομο μου για τη δουλεια. Εεεε λοιπον απο τις 6 που τις εδωσα το χαπι μεχρι τις 7 που σηκωθηκα αυτη βαραγε παλαμακια και ελεγε τα δικα της και που και που φωναζε "μαμα μου". Τις φτιαχνω γαλα αλλα που να το τιμησουμε παμε στο παιδικο ξεκιναει κλαμα. Ωχ λεω παλι δυσκολα θα την βγαλουμε. Κατα τις 1 με ειδοποιουν απο το παιδικο τι να την κανουν τη Σαντυ δηλαδη να την βαλουν στο σχολικο και να την πανε στη πεθερα μου ή να την αφησουν να την παρω εγω οταν σχολασω? Η απαντηση μου ηταν "Οχι οχι θα περασω εγω να την παρω απλως οταν γκρινιαζει πολυ να εχουμε σα λυση την πεθερα μου, αυτο μονο" και μου απαντανε οτι η Σαντυ κοιμαται και σημερα ειναι πολυ καλο κοριτσι και εφαγε παλι ολο της το φαι. Πηγα κατα τις 3 και τη μαζεψα πραγματικα καθοτανε στο ριλαξ και επαιζε μ'ενα παιχνιδακι στα χερακια της και ενα αλλο κοριτσακι 18μηνων της κουναγε το ριλαξ και η δικια μας το απολαμβανε η σκατουλα σου λεει ολοι με μενα ασχολουνται!!! Προσπαθω να την βαλω απο τις 4 και για υπνο ηπιε 200μλ γαλα αλλα το ματι της δεν λεει να κλεισει ακομη τωρα λιγο ψιλογλαρωσε αλλα παλι ακουω φωνουλες απο το δωματιο της. Αχ ας κοιμηθει λιγουλακι μπας και κοιμηθω και εγω γιατι εχω εναν σκατοπονοκεφαλο αλλο πραμα.

Να γιατι χαθηκα τοσες μερες...Φιλακια στα αγγελουδια σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΧ ΒΡΕ ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΩΧ!!!!!

ΤΙ ΤΡΑΒΑΣ Κ ΕΣΥ Η ΔΟΛΙΑ ΜΑΝΑ!!!!

ΤΙ ΕΠΑΘΕ ΜΩΡΕ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ Κ ΕΧΕΙ ΤΟΣΗ ΓΚΡΙΝΙΑ????? ΑΝ ΤΗΝ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΤΙ ΔΩΣΤΗΣ Κ ΛΙΓΟ ΝΤΕΠΟΝΑΚΙ!! ΜΙΑ ΓΡΑΜΜΗ ΙΣΑ ΙΣΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙ!!! ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟΥ ΔΩΣΑ ΕΤΣΙ!!!!

Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ Μ ΕΙΜΑΙ ΕΞΩ ΦΡΕΝΩΝ!!!! 3 ΩΡΕΣ ΤΟ ΚΡΑΤΑΕΙ ΓΑΜΩ ΤΟ ΜΠ[ΕΛΑ ΜΟΥ Κ ΤΟΥ ΧΕΙ ΑΛΑΞΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ1!!!!! ΚΑΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΚΟΤΩΝΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΜΑ Κ ΜΥΑΛΟ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ!!!!!!

ΘΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!! ΑΥΤΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ!!!! ΚΟΙΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ!!!!

Ε ΘΑ ΒΓΕΙΣ Κ ΤΑΜΕΙΟ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΧΡΟΝΟ Κ ΣΥΓΧΡΟΝΩΣ ΘΑ ΨΑΧΝΕΙΣ Κ ΓΙΑ ΔΟΥΛΙΤΣΑ!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΕΣ ΓΩΝΙΕΣ ΕΧΩ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ Κ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ Μ 3 ΕΠΙΠΕΔΑ Κ ΤΑ ΤΕΛΕΙΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΠΟΛΥ ΑΙΧΜΗΡΑ!!!!! ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΔΕΝ ΥΟΑΡΧΕΙ ΟΠΟΤΕ...!!

ΟΛΑ ΚΑΛΑ Η ΝΥΦΟΥΛΑ ΜΟΥ Ε??? ΠΟΛΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ ΜΗΠΩΣ ΒΓΑΖΕΙ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑΡΑ ΜΙΚΡΗ???ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΕΞΗΓΗΤΕ ΤΟΣΗ ΓΚΡΙΝΙΑ...

ΕΛΕΝΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΜΕ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΘΕΝΑΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΚΤΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ...ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ...

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΣΕ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΕΝΕΙ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΗΣΥΧΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ...ΟΥΤΕ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΟΥΤΕ ΓΟΝΕΙΣ ΝΑ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΛΕΝ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΜΑΚΡΙΑ...

ΒΕΒΑΙΑ ΤΡΑΒΑΕΙ ΛΟΥΚΙ ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΙΑΣ Κ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΝΥΧΤΑ Κ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΑΛΛΙΩΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΞΕΡΑΜΕ ΟΤΑΝ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΟΠΟΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ...

ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΤΟ ΞΑΝΑΣΥΖΗΤΑΜΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!

Αχ βρε Αλέκα!!Τί ζόρια τραβας και εσύ..όντως μην είναι δοντάκια? Και καλά λέει και η Έλενα..δίνε της και λίγο ντεπονάκι..

Ζέτα μου ακόμα γκρίνια η Δημητρούλα μας?

Μαρία μου εμένα δεν τον νοιάζει το φαί..απλά μας κοιτάει αλλά δε δείχνει ενδιαφέρον..φτιάχνει σιλουέτα!!!

Θάλεια μου καλά έκανες..να ασχολείσαι με το Νικόλα για να ξεχνιέσαι..και το κλάμα καλό ήταν..ξέσπασες και βγήκαν από μέσα σου..

Έλενα μου ήθελα να μπω να σας πω το κουτσομπολιό και κάτι τύχαινε και δε μπορούσα..!!! Θα σας το πω τώρα!!Η ξυνή είπε στον άντρα μου ότι πήγε να πληρώσει το πετρέλαιο στο νοικάρη τους,το οποίο ήταν περίπου 900 ευρώ και της το έκανε..δώρο!! :shock::shock: Γιατί λέει, όπως ισχυρίζεται αυτή ότι της είπε, είναι καλοπληρωτές και δεν εχει παράπονα και τους το κάνει δώρο...Ε μα πείτε μου με αυτή την κρίση ποιός κάνει δώρο πετρέλαιο 900 ευρώ??? :shock::shock::shock::shock: Το δικό μυο το χαιβάνι πίστεψε αλλά εγώ όχι..και με τρώει η περιέργεια :mrgreen: γιατί να πει τέτοιο ψέμα.. :?:? Πάντως ότι και να ναι δε θα αργήσει να φανεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιάννα μου ξέχασα να σε ρωτήσω.. :oops: Πώς είσαι? Α!! Και τώρα θυμήθηκα να σου πω ότι έχουμε την ίδια περπατούρα!!!Αύριο θα πας για εξέταση? Περιμένουμε νέα!!

Φιλάκια στις υπόλοιπες..Μαρίνα, Ντιμι, Μίκα, Θένα Ρενάτα :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XMMMM TO ΤΡΙΒΕΙ ΤΟ ΠΙΠΕΡΙ...ΤΗΝ ΚΟΥΝΑΕΙ ΤΗΝ ΑΧΛΑΔΙΑ...ΤΟ ΠΑΕΙ ΤΟ ΓΡΑΜΜΑ.... ΤΟ ΚΡΥΒΕΙ ΤΟ ΣΑΛΑΜΙ

Η ΞΥΝΗ!!!!!!

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΑΡΑΚΙ!!!!!! ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΕΡΝΕΙ ΚΑΡΑΒΙ!!!!! ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ!!!!

ΜΑΡΙΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΝΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΗ!!!!! ΡΙΞΕ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ Σ ΕΝΑΝ ΚΟΒΑ ΝΕΡΟ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Έλενα με πιάνεις..με πιάνεις.. ;);) Ακριβώς εκεί πήγε το μυαλό μου και μένα αλλά πήγε και κάπου αλλού..ότι τα λεφτά αυτά είναι από το ταμείο του μαγαζιού του άντρα μου..γιατί σαν καλή αδερφή που είναι, όποτε περάσει από εκεί (368 φορές τη μέρα) και έχει δουλειά και λείπει ο καλός μου, μπαίνει για να βοηθήσει (το ταμείο να ξαλαφρώσει μάλλον!!!)..και δεν το λέω τυχαία...παλιά ο άντρας μου είχε υπάλληλο μια ξαδέρφη του με την οποία η ξυνή τσακώθηκε, γιατί βγήκε αυτή και έλεγε ότι η ξυνή βάζει χέρι στο ταμείο...ΤΥΧΑΙΟ? ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ...ΓΙΑ ΆΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΆ....Καλά όχι κουβά να του ρίξω..στη θάλασσα μέσα να τον βουτήξω..χαμπάρι δε θα πάρει..είναι πολύ συναισθηματικός..και επειδή ο ίδιος δε θα έκανε ποτέ κάτι τέτοιο δεν πιστεύει με τίποτα ότι θα του το έκαναν αυτό..πόσες φορές του έχω πει να βάλει κάμερες στο μαγαζί..έστω μία πάνω από το ταμείο...πάντα το σκέφτεται και μετά μου λέει, αποκλείεται να με κλέβουν..ίσως να του περνά από το μυαλό και να μη θέλει να το δει και να πληγωθεί..δεν ξέρω..εγώ έφτασα στο σημείο να λέω πάντως πότε θα φτάσει εκείνη η Άγια ώρα που θα φύγουμε μακριά...μου αρέσει εδώ αλλά αυτή η γυναίκα με έχει κάνει να σιχαθώ τα πάντα..όταν την συναντάω μου γίνεται το στομάχι ένας κόμπος..ουφφφ....με έχουν πιάσει και οι συναισθηματισμοί μου βραδιάτικα.. :cry: Μακάρι να πάνε όλα καλά κάτω, από επαγγελματική αποκατάσταση μιλάω (γιατί τώρα πάμε για καινούρια αρχή πάλι, πάλι από το μηδέν), και να μη χρειαστεί να γυρίσουμε γιατί δε θα το αντέξω..θα ακούσετε στις ειδήσεις "Άγριο έγκλημα στην Πάτρα!!" :lol::lol: γελάω τρομάρα μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδες!!!!!!!!!τι κανετε???τα μωρακια μας πως ειναι??????

χθες πηγα κ πηρα τα αποτελεαματα απο το παπΑ κ ειναι ολα τελεια!!!!!!!!!σημερα το απογευμα θα παω στον γιατρο να δω κ παλι το μικρο μου αντρακι!!!!!!!!!ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!!!!για να δουμε.......

γεια σου ρε ελενα με τα ωραια σου!!!!!!!

αχ βρε αλεκα μου τι τραβας .....!!!!!!!!!!! κ εμενα μαλλον για δοντακι μου φαινεται να βγαζει η σαντυ!!!!!

θαλεια μου ολα μαζεμενα κ σε εσενα ε??!!!!πως ειναι ο μικρουλης σου???? εσυ???

συμπεθερα μου τι κανετε??????η νυφη μου πως ειναι?????????αχ κ ο γαμπρος σου ο μπουχεσας ολη την ωρα μαμ μαμ μαμ λεει.θελει να τρωει συνεχεια!!!!δεν τολμαμε να φαμε μπροστα του....!!!!

δωσε φιλακι στη νυφουλα μου!!!!!

μαρακι μου πως ειστε εσεις???? σα να εχει δικιοη ελενα μου φαινεται....!!!!!καποιο λακο εχει η φαβα...!!!

α ωραια την ιδια στρατα εχουμε!!!!!! (προχθες ο αγγελος επεσε τ'ανασκελα μαζι με τη στρατα...!!νααααααααα μου πηγε,αλλα ευτυχως δεν επαθε τιποτα,δεν χτυπησε!!!!ναι κοπελα μου σημερα το απογευμα ειναι να παω στον γιατρο!!!!!!

ωχ αυτη η γυναικα (η ξυνη) δεν υποφερεται με τιποτα!!!πολυ αγια το παιζει.....!!!!!!

πολλα φιλια σε ολες σας μανουλες κ σε ολα τα μωρακια μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ!!!!

ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΓΙΝΑ ΜΗΤΡΙΚΤΟΝΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ :twisted::twisted::twisted: ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΔΗΛΩΣΩ!!!! ΑΝ ΓΙΝΩ ΤΕΤΟΙΑ ΗΛΙΘΕΙΑ ΜΑΝΑ ΠΝΙΞΤΕ ΜΕ1!!!!!!!!!!!!!!!!ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΕ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!! [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ!!!!!

ΜΑΡΙΑ ΤΟΤΕ...ΘΑ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΟΡΑ Κ ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕΙ ΑΡΑΓΕ??????? ΚΑΛΑ Ο ΑΝΤΑΣ ΤΗΣ ΤΙ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ?????? ΔΕΧΤΗΚΕ ΔΗΛ ΤΟ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΧΑΡΙΣΕΕ 900 ΕΥΡΩ??????????? Ε ΤΟΤΕ ΘΕΛΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΕΝΑ ΚΟΒΑ ΝΕΡΟ!!!!

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΑΝΤΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΑΝΕ!!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΣ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΜΟΥ :? ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΙΔΙΟΥ ΣΟΥ ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΝΤΑΣ!!!!!

ΤΑ ΛΟΙΠΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΑΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΩ ΤΟ ΔΥΜΕΤΡΟ ΚΟΡΜΙ ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ αλλη μια μερα μια χαρα η μικρη στο χολειο(ετσι της το λεω και γελαει) ή της λεω παμε στα παιδακια!

Μαριαχαρ αν ειναι ετσι θελω και εγω 1000ευρω για δανειο και παιδικο μου χριαζεται και εμενα ενα δωρακι

Ελενα μου τι επαθες τι σου κανει το χρηστακη σου και απελπιστηκες????

Λεγατε για περπατημα και τετοια σχετικα. Εμεις περπαταμε κανονικα και στο σπιτι και τωρα και στο παιδικο. Στο σπιτι εκτος απο το παιδοτοπο της (το σαλονι δηλαδη) της το εχω στρωμενο, το υπολοιπο σπιτι το εχω μαζεψει απλως δεν της φοραω καλτσες μεσα στο σπιτι και ετσι περπαταει πιο σταθερα και δεν γλιστραει. Το καινουργιο μας κατορθωμα ειναι να κατεβαινει απο τοο καναπε οπως εμεις, δηλαδη κατεβαζει σιγα σιγα τα ποδια μεχρι να φτασουν πατωμα και μετα ριχνει το σωμα της σαν να το τσουλαει και προσγειωνεται τσουπ με το κωλο!!! Επισης μαθαμε να κλεινουμε τα πατζουρια τραβοντας τον υμαντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια............

Βρε Ελενα τι σκεφτεσαι κι εσυ ωρες ωρες...........εγω δε θα το σκεφτόμουν με τίποτα όμως.........το πιο πιθανόν είναι πως τα σουφρώνει από το κατάστημα Μαρία μου γι' αυτό και εχει γλυκαθεί και ερχεται 500 φορές τη μέρα........εγω θα εβαζα την καμερα παντως κρυφά από τον αντρα μου και θα πήγαινα με αποδείξεις.......εχει καμερες στυλ μπιμπελό παρτου ενα δωρο και βαλτην να κοιτάει το ταμειο.........αν δεν την πιάσεις σφυρα μου............. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αφού τα παίρνει που τα παίρνει από σας.........θα σας τα επιστρέφει σε δώρα????????? :lol::lol::lol::lol::lol: Για αυτό δε έχει πάρει ποτε δωρο του μωρού...........Ρίξε τον στη θάλασσα γιατι ειναι χειροτερος κι από τον δικό μου...............αντρες παιδι μου χαζοβιόλιδες.............

Εχουμε κι εμεις την ιδια περπατουρα ειναι πολυ καλη!!!!!!!!!!!!

Βρε Αλέκα η Σάντυ είναι το παιδί-θαυμα.........περπατάει κιόλας?????????Και κατεβαίνει καναπέδες??????

:o:o:o:o:o:o:o:o:o Εμείς ακόμα τίποτα ούτε καθόμαστε καλά καλά................σαν βαρκα.........

Φιλακια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα τί σου έκανε ο αντάρτης??

Αχ..ο άντρας της δεν τολμάει να μιλήσει..τον έχει σήκω σήκω κάτσε κάτσε...αφού ο καημένος κάνει παράπονα αραιά και πού στον άντρα και τον πεθερό μου..ο άντρας μου είχε πει παλιά ότι ακόμα και γκόμενα να της κάνει, θα τον υπερασπίσει αυτόν και όχι την αδερφή του γιατί σίγουρα θα φταίει αυτή!!Αλλά πάλι αν δει το νοικοκύρη και του πει ευχαριστούμε? Άρα το έχει κάνει επάγγελμα μάλλον!!!

Ζετούλα μου περιμένουμε νέα σου!!Και μένα ο δικός μου γέρνει από μέσα και τον έχω πετύχει μια δυο φορές έτοιμο να πέσει από μέσα!

Αλέκα μου να πας και εσύ στον σπιτονοικοκύρη της ξυνής!!!!! :lol::lol: Μπράβο στη Σάντυ μας,για ακόμα μια φορά!!!

Μαρίνα μου πώς είστε? Ακόμα δεν κάθεται ο Ορέστης μας ε? Μπουσουλάει όμως ε? Αχ με την ξυνή...γιαυτό γλυκάθηκε μάλλον!!!

Οι υπόλοιπες τί κάνετε? Ντίμι, Ρενάτα, Μίκα, Θένα πού χαθήκατε? Θαλίτσα μου είσαι καλύτερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙ!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΑΛΕΚΑΚΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗ ΣΑΝΤΥ!!!! ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΒΑΔΙΖΟΥΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΟΛΟΙ!!!!! ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΣΥ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΠΩΣ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΣ???? :?

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΑΠΕΔΕΣ ΕΜΕΝΑ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΙΣΤΟΣ ΓΥΡΝΑΕΙ ΞΑΠΛΩΝΕΙ ΓΙΑ Ν Α ΚΑΤΕΒΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΑΛΛΑ ΑΝΑΠΟΔΑ!!!! ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ Η ΚΡΕΒΑΤΙ Κ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΣΕΡΝΕΤΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΑΤ ΠΟΔΙΑ ΚΑΤΩ!!!!! ΠΡΟΣΓΕΙΩΝΟΜΑΣΤΕ ΟΡΘΙΟΙ ΠΑΝΤΩΣ :D

ΜΑΡΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕ Ο ΑΝΤΑΡΤΗΣ!!! Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ Μ ΚΑΝΕ!!!!! ΜΗΤΡΟΚΤΟΝΟΣ ΕΙΠΑ :?

ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΕ!!!! ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΕΣ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!! ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΤΡΑΒΗΞΑ Κ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΞΕΧΕΣΜΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Κ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!!!!! ΑΚΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ!!!! 3 ΩΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙ Κ ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΙΑΜΙΣΙ ΠΑΜΤΑ ΚΟΙΜΑΤΕ!!! ΕΛΕΟΣ!!!!

ΒΡΕ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΟΒΑΡΑ ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΠΑΡΑΛΕΣ?????? ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΤΣΙΜΟ Ο ΟΡΕΣΤΗΣ????? Κ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΕΙ???? ΕΚΕΙ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΙΣΟΡΟΠΙΑ Κ ΣΤΟ ΚΑΤΣΙΜΟ ΟΧΙ!!!!! ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΤΟΝ ΞΑΝΑΡΩΤΗΣΕΣ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ???? ΣΑΣ ΗΡΘΕ ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΑ LIBERO ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ?????

ΜΕ ΕΝΑΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΓΙΑ ΕΠΙΠΛΑ ΔΩΜΑΤΕΙΟΥ?????3

ΣΕ ΟΠΟΙΕΣ ΗΡΘΑΝ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΩ ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΠΑΝΩ ΚΑΘΩΣ Κ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΑΠΟ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ!!!!

ΕΧΑΣΑ ΤΟΝ ΦΑΚΕΛΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Δυστυχώς πολλές έχουμε περάσει 1 ή και παραπάνω απώλειες. Σαφέστατα νιώθω υπερτυχερη που έχω την μικρούλα μου, ευχαριστώ συνεχώς την Παναγία που μου την έφερε στην αγκαλιά μου υγιέστατη!!  Για την απόφαση του δεύτερου παιδιού τόσο σύντομα, νομίζω δεν θα άντεχα να στρώσει και να μεγαλώσει η μπέμπα και μετά να ξαναμπώ σε όλη τη φάση του νεογέννητου... Ξενύχτια, θηλασμός, κολικοί, δόντια 😱😱😱. Και εκτός αυτού αν όλα πάνε καλά ο σύζυγος θα πάρει μετάθεση για νησί σε 1-2 χρόνια και εκεί δεν ξέρω πόσο εύκολο θα είναι να βρω καλό γυναικολόγο να με παρακολουθεί. Θα πρέπει να πηγαινοερχομαι Αθήνα και κυρίως για τον τοκετό. Και τρίτον δεν θέλω να στείλω την μικρούλα μου σχολείο από τώρα για να επιστρέψω στη δουλειά. Η εγκυμοσύνη αυτή (χωρίς να το έχω υπολογίσει ειλικρινά) έρχεται με άδεια κυοφορίας ακριβώς όταν τελειώσει το 9μηνο που βρίσκομαι τώρα. Αυτό θα με διευκολύνει πάρα πολύ να πω την αλήθεια. Αλλά ναι δόξα τω Θεώ συλλαμβάνουμε με την πρώτη προσπάθεια κάθε φορά 🙏🙏  
    • Εμένα ο ιδιώτης μου είπε ότι θα τον κάνουμε και αυτόν τον υπέρηχο. Θα δω τι θα μου πει μεθαύριο και η γιατρός του δημοσίου.  Επιτέλους θα την ξανά δω μετά απο 6 εβδομάδες τη μικρή μου!  Καλημέρα και καλό μήνα να έχουμε κορίτσια μου!!!
    • Εύχομαι ολα να πάνε καλά!! Και να περάσουν γρήγορα οι μέρες...  
    • Το Doppler το μετράει και ο γιατρός σε έναν απλό υπέρηχο βλέπει τα βασικά (όπως πχ μετράνε και την αυχενική σε απλό υπέρηχο ) ο εμβρυολογος που θα σε κάνει Doppler βλέπει πολύ πιο αναλυτικά τα πράγματα και παίρνει πιο ακριβές μετρησεις που είναι πιο αξιόπιστες ( όπως και στη αυχενική )  για αυτό λέω ότι κάποιοι γιατροί δεν την ζητάνε την Doppler γιατί έχουν εικόνα είδη από τον υπέρηχο που σου κάνουν αυτοί.. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...