Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο12-ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια..........

Λοιπόν Ελενακι...........ο Ορεστης καλά είναι δεν πολυκάθεται άνετα αν και έχει βελτιωθεί η κατάσταση και μένει στο πάρκο 5-10 λεπτά και παίζει..........μετά βαριέται και ξαπλώνει..............Κοιμόμαστε καλύτερα πίνουμε γάλα στις 9-9,5 και μετά το πρωί..........απλά ξυπνάει 1-2 φορές και θέλει να ξαπλώσει μαζί μας........κάποτε θέλει να παίξει και με πιάνουν τα νεύρα

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Είστε Έλληνες αλλά να βγειτε έξω να καπνίσετε.........υπάρχουν και μη καπνιστές!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαράκι μου σκότωσε την ξυνή να ησυχάσουμε..........αφού λατρεύει τον Κωνσταντίνο κ συνέχεια σκέφτεται να του γοράσει δώρα............ :lol::lol::lol::lol::lol: Η μαλάκω............νευριάζει με...........

Ρενάτα πες μας τα νεα για τα δωρα..........

Ηλιάννα μου πως και μετά από 2 ανεξάρτητα ονόματα θα βγάλεις το μπαμπά σου????????Ο πεθερός δεν θέλει το όνομα?????????Εμείς βγάλαμε ανεξάρτητο όνομα αλλά μετά από πολύ αγώνα......πιστεύω θα έχουμε τα ίδια κ στο 2ο...........αν και ο άντρας μου έχει ψηθεί ότι λυπήθηκε η μανα του που δε βγαλαμε το όνομα της κ θέλει να το βγάλει...........σιγά μην του περάσει........νύχτα θα βαφτιστεί μου φαίνεται.......:lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρία Κω τώρα είδα ότι αποφασίσατε ονοματάκι........Πολύ μ' αρέσει.............Δε μιλάς με τη μαμά σου ε????????Έτσι όπως τα έκανε............τουλάχιστον θα άκουγε κ το όνομα της τώρα θα πάρει τον π........ :lol::lol::lol::lol: Αστειο.........

Φιλάκια κορίτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 881
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κ παλι κοριτσακια μου!!!!!!!!σημερα ολο εδω τριγυρω κολοφερνω!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

δεν κανω τιποτα σημερα κ το κολοβαραω!!!!!!!

μαρινακι μου πολυ γελασα μ'αυτα που εγραψες κοπελα μου!!!!!κοιτα οσο για τα ονοματα τα δυο πρωτα,ηταν τα μονα που μου αρεσαν παρα πολυ κ ηθελα να βγαλω ετσι τα παιδια μου.ε τα εβγαλα κ δεν εδωσα αναφορα σε κανεναν!!!!!!!στην κορη μου απ'τη μερια του αντρα μου δεν ξερανε τιποτα ,πως θα πουμε το παιδι.το ακουσαν ολοι στην εκκλησια την ωρα της βαπτισης!!!!ε περιττο να πω πως μαζευα τις μουρακλες τους απο τα πατωματα (αλλα ποιος νοιαζεται!!!).ηλπιζαν ολοι πως θα βγαζαμε τη μουμια πεθερα ομως πηρανε τον π---ο!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

με την ιδια ελπιδα ηταν κ στον γιο μου!!οταν γεννησα καμαρωναν λες κ θα εβγαζα τον πεθερο.οταν ομως τους το ειπαμε τους κοπηκε η χαρα!!τοτε λοιπον ο πεθερος λεει στον αντρα μου λιγες μερες πριν την βαπτιση ''αν εβγαζες το ονομα μου θα τα πληρωνα ολα εγω'' :twisted::twisted::twisted::twisted:

κ γυρναει κ του λεει ο αντρας μου '' ε δεν εχω αναγκη τα λεφτα σου,τη βαπτιση του παιδιου μου μπορω να την κανω μονος μου''. ε κ το βουλωσε!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted:

τωρα στο τριτο ,παντα ελεγα στον αντρα μου πως μ'αρεσει το ονομα Χρηστος,αλλα αφου λενε κ τον πατερα μου ετσι.....καλο αυτο!!!!!!!!

τωρα για το αν θελει ο πεθερος το ονομα του ποσος μ'ενδιαφερει!!!!!!ποιος νοιαζεται!!!! δεν μου καιγεται καρφι!!!!!!! ας ειχαν φερθει σωστα δεκα χρονια για να ακουγε κ το ονομα του τωρα κ παλι τον π---ο!!!!!!!!

ισως ακουγομαι σκληρη αλλα αρκετα εχω κανει τον μ@λ@κ@ τοσα χρονια!!!!!!απο την γεννηση της αννουλας μου εχω αλλαξει πολυ!!!!!!! :twisted::twisted::twisted:

ααααα το ονομα θα το ακουσει εξαλλου απο την κορη.....!!!!!!!

βρε θενα μας ανοιξες την ορεξη με τα γιουβαρλακος κ τις τσουρεκαρες σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol:

βρε συ δωστα σε κανα γυφτο να στα φερει πισω ..σενια,μετα δεν θα μασανε απο τιποτα!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ??????

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ :(:( ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΜΙΛΟΥΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΤΗΛ.ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΤΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΧΑΜΟΣ :(:( ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΤΗΣΕΙ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΝΤΡΕΠΟΜΕ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΠΩΣ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΥΓΧΩΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΚΟΥΡΕΛΙ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ... :?:?

ΣΟΡΡΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ... :cry::cry::cry:

ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΘΑ ΔΙΝΑΤΕ ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΑΚΟΜΑ Η ΟΧΙ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου κατ'αρχην προσπαθησε να ηρεμησεις κοπελα μου!!!!!!!!!!

θα ηθελα να σου πω το εξης: οι παππουδες δεν εχουνκαμια μα καμια δουλεια να ανακατευονται (γιατι για ανακατεμα προκειται) με το τι κανει το καθε ζευγαρι στα παιδια του!!!!!!δεν τους πεφτει κανενας λογος.

ο καθε γονεας στα παιδια του κανει οτι θελει κ τους δινει οτι ονομα θελει,κ ειμαι καθετη σ'αυτο!!!!!

για μενα λαθος της μαμας σου που σου μιλησε ετσι!!!το τι ονομα θα δωσεις εσυ στο παιδι σου ειναι αποκλειτσικα θεμα δικο σου κ του αντρα σου ΜΟΝΟ κ κανενος αλλου!! τωρα αν ο καθενας θελει να δωσει το ονομα των γονιων του η των πεθερικων του το αποφασιζει μονο το ζευγαρι!!!!!

σε βοηθησε,εκανε τι εκανε δεν επρεπε να στο κοπαναει

ετσι!!!!κανουμε τι κανουμε δεν το κοπαναμε ετσι,αλλιως αν ειναι να μην κανουμε τιποτα καλο!!!!!!

τωρα δεν ξερω τι εχει προηγηθει με τη μαμα σου κοριτσακι μου.

παντως εγω αν ημουν στη θεση σου κ ειχε προηγηθει κατι χοντρο δεν θα εδινα ευκαιρια!!!!τωρα αν ειναι κατι οχι κ τοσο σημαντικο,κ αξιζει να δωσεις ευκαιρια....εκει αλλαζει!!!!!!

εσυ τι λες ?????

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:-*:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μου μη μασάς να της πεις να μην ξαναπατήσει και να μη λέει ότι έχει εγγόνι αφού για ένα όνομα κάνει έτσι...............Ε πώς δηλαδή?????????Με το ζόρι?????????Δεν την έφτανε που θα βγάζατε το όνομα της το ήθελε και αποκλειστικότητα.............πες της οτι με τίποτα δε δεχεται ο άντρας σου και ρίξε σε αυτόν το φταίξιμο..........αλλά εγώ αν ήμουνα ναι θα στεναχωριόμουνα αλλά θα έκανα αυτό που ήθελα κι ας μην την ξαναεβλεπα αφου ειναι ετσι..........οι γονείς βοηθάνε τα παιδιά τους χωρίς να ζητάνε ανταλλάγματα νομίζω..........αν ζητάς αντάλλαγμα τότε καλύτερα να μη βοηθάς.............δεν είναι βοήθεια τότε είναι ανταλλαγή.........

Και η δικιά μου πεθερά γύρισε και μου πε -Τι σου εχει προσφέρει ο Ορέστης?????

Αλλά αυτή τι μου πρόσφερε????????Κι όταν κάνω αυτή την ερωτηση στον άντρα μου μου λέει το γιο της.......... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Μη χέσω..........

Μη στεναχωριέσαι και να κάνεις αυτό που θέλεις.........ειναι δικιά σου η κόρη ότι θες θα την πεις...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΕΜΕΙΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: ΔΕΝ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑΤΙ Η ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΧΘΕΣ ΤΙΣ ΔΙΑΡΡΟΙΕΣ.ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ :D:D:D:D ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΣΑΣ, ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΒΟΗΘΗΣΕ ΚΑΙ Η ΘΕΤΙΚΗ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ;);););) ΤΩΡΑ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΠ'ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ :D:D:D:D ΜΑΡΑΚΙ ΑΠΟ ΚΩ ΜΗΝ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΕΒΑΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΤΟ ΑΦΟΡΑ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ. Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΤΟ ΑΓΑΠΑΕΙ ΑΝ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΕΝΩ ΑΝ ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΘΕΛΕΙ? ΕΓΓΟΝΙ ΤΗΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ? ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΑΝΤΑΛΛΑΓΜΑΤΑ Ε ΤΟΤΕ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ. ΕΙΜΑΙ ΜΑΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΖΗΤΗΣΩ ΑΝΤΑΛΛΑΓΜΑΤΑ, ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΩ. ΝΑ ΚΙ ΑΛΛΗ ΧΑΖΟΜΑΜΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ!!! ΑΥΤΑ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙΣ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΙ ΑΝ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ Ε ΑΣ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ, ΑΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΝΑ ΜΗΝ ΒΛΕΠΕΙ ΟΥΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΟΥΤΕ ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΤΗΣ. ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΘΑ ΛΥΘΟΥΝ. ΑΥΤΑ...ΘΕΝΑ ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΣΟΥΡΕΚΙ ΜΕ ΜΕΡΕΝΤΑ!!! ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΙΩΣ ΕΒΛΕΠΑ ΤΟΝ ΗΛΙΑ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΓΙΑ ΤΣΟΥΡΕΚΙ ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφονω μαρακι αυτοι οι εκβιασμοι πρεπει να σταματησουν στο κατω κατω πεσ τησ θα την αγαπησεισ περισσοτερο τη μπεμπα αν την βγαλεισ? γιατι αυτο δειχνει με το να σου λεει ετσι! οχι μη μασισεισ κ εγω τα ακουσα απο τη μανα μου με καλυτερο τροπο ομωσ αλλα τησ το εκοψα μαχερι κ δεν το ξανα συζητισαμε κ τωρα στον ιασονα με πηρε ο αδερφοσ τησ απο την πατρα κ μου ελεγε να βγαλω τον πατερα μου λεσ κ τραβαγε αυτοσ κανα ζορι ασε που ο πατερασ μου δεν ειχε προβλημα ο ανθρωποσ κ τελικα ο θειοσ μου δεν ηρθε εστειλε τα παιδια του(ξυδακι ..να κανει παρεα με την ξυνη να τα πινουνε οι διο τουσ:lol: )τελοσ τα παλια μυαλλα να το παρουν αποφαση αυτα τα πραγματα εχουν αλλαξει δεν ζουμε 1800 ασε που παλια δεν ηθελαν να δεινουν τα ονοματα γιατι το επερναν σε κακο οτι δλδ θα πεθαιναν οι παπουδεσ αφου πηρε το εγκονι το ονομα ;):lol:

σιχτιρ συνχιστικα :?

που θα παει μετα θα το ξεχασει....λιγεσ μερεσ θα μουτρωνει αλλα εσυ θα κανεισ οτι δεν συμβαινει τπτ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΝΟ ΔΗΛ.ΑΝ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΘΑ ΤΟ ΑΓΑΠΑΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΚΑΩ ΕΓΩ ΕΛΕΟΣ ΔΗΛ...

ΗΛΙΑΝΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑΜΕ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΔΩΣΟΥΜΕ 2 ΟΝΟΜΑΤΑ ΕΝΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕ ΑΣΧΗΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΠΛΟ ΟΝΟΜΑ ΕΦΤΑΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΠΙΑΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΗ ΝΟΝΑ(ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΑΝΤΡΕΨΕ ΜΑΝΑ ΜΟΥ)ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΝΑΝ ΣΚΗΝΙΚΟ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΔΩΣΩ ΕΝΑ ΟΝΟΜΑ ΔΕΝ ΠΑΤΑΝΕ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ Η ΑΛΛΗ ΕΚΑΝΕ ΠΙΣΩ...ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΙ ΕΞΑΓΡΙΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΘΙΜΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΕΘΕΡΑ ΝΑ ΤΟ Χ@@@@Ω ΤΟ ΕΘΙΜΟ ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΚΟΛΛΗΜΕΝΑ ΜΥΑΛΑ....

ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΧΕΙ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΟ ΛΟΓΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΟΚ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΗΣ ΜΕΤΑ ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΑΛΛΙΩΣ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΟΠΟΙΟΣ ΟΧΙ ΞΥΔΙ...

ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΓΙΑΓΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΕΙ ΕΓΓΟΝΑΚΙ ΟΧΙ ΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ...

ΕΦΤΑΣΑ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΑΠΑΣ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΑΚΥΡΩΝΕΤΕ ΒΑΦΤΙΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗΣ ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΠΑΕΙ...

ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΠΟΤΕ ΚΑΘΕΝΑΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΣΩΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΤΣΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟ ΠΟ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΙΝΑ!!!! ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΜΕ ΑΠΕΙΛΕΙΣ ΓΙΝΟΜΑΙ ΤΟΥΡΚΟΣ :twisted::twisted::twisted: ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΕΠΕΡΝΑ ΚΡΑΝΕΙΟ!!!!!

ΦΥΣΙΚΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΣΤΙΓΜΗΣ ΑΠΟ ΤΜΕΡΟΥΣ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΣΟΥ!!!!! ΑΠΛΑ ΤΗΣ ΗΡΘΕ ΑΠΟΤΟΜΟ Κ ΕΙΠΕ ΒΑΡΙΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ!!!!! ΕΠΙΣΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΟΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΕΝΟΜΥΑΛΟΙ ΙΣΩΣ ΤΟ ΕΙΧΕ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙ Κ ΠΡΙΝ ΣΕ ΦΙΛΟΥΣ Κ ΓΝΩΣΤΟΥΣ Κ ΣΚΕΦΤΕΤΕ ΤΙ ΘΑ ΠΟΥΝ!!!! :?

ΕΓΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΑ??????? ΘΑ ΤΗΝ ΑΦΗΝΑ ΕΤΣΙ!!!!!!!! ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΛΥ ΚΑΙΡΟ ΜΠΡΟΣΤΑ Σ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ Κ ΠΟΛΛΥ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙΣ!!!! ΟΠΟΤΕ ΑΣΤΗΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΕΤΣΙ ΝΑ ΤΣΟΥΡΟΥΦΛΙΣΤΕΙ Κ ΠΕΣ ΤΗΣ ΟΤΙ ΕΙΠΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Κ Η ΜΑΡΙΝΑ!!!! ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΑΤΗΣΕΙ ΑΝ ΤΟ ΘΕΤΕΙ ΕΤΣΙ!!!!!!!

ΜΕΤΑ ΕΣΥ ΠΡΑΞΕ ΑΝΑΛΟΓΟΣ!!!! ΟΤΙ ΛΕΕΙ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΣΟΥ !! ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΣΕ ΤΗΝ!!!!

ΠΕΘΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ?????? Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΤΙ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μπραβο ζετα(τωρα σε ειδα :oops: ) τελοσ καλα ολα καλα :D φιλαξε την λιγο με το γαλα γιατι εμενα ειχαν πισωγηρισματα κ μετα απο 3 μερεσ :?

μαρακι πωσ θα την φωναζετε μετα?την μανα σου την λενε κωνσταντινα ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΡΕ ΕΣΥ ΘΕΝΑ!!!!!! Η ΜΑΡΙΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΕΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΟΜΙΚΗ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ!!!!!!

ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΝΟΜΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ!!!!!

ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΑΞΕ!!!!!!!!!

ΜΑΡΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΩΣΤΑ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΗ????? ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομικη :shock: απαπα μη το χαντακωσεισ το παιδι εμενα με το παρθενοπη με σκωτωσαν :cry: σκεψου το παιδι σου κ τπτ αλλο κ κατα προτιμηση θα σοε ελεγα μαρακι να αλλαξεισ γνωμη με τον αντρα σου κ να διαλεξετε ονοματα μικρα που δεν κοβοντε κ δεν κοροιδευοντε ;) κ να μην το ξερει κανενασ μεχρι τοτε κ θα λεσ δεν ξερω πωσ θα δουμε για να αποφυγεισ τσακωμουσ ;)

ελενακη τι εγινε κοπανα σημερα απο τη δουλεια?πηγεσ το πρωι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι απο τισ 8,5 στο ποδι ... :o πηγαμε κ κολυμβητηριο τελικα ο μικροσ δεν ηθελε να κοιμηθει κ εκλεγε στη κουνια απο τισ 9,5 μεχρι τισ 10+15 τελικα τον πηρε ο αηδονησ(αλλο χαντακομα κ αυτοσ)κ τον κουνησε κ κοιμηθηκε κ τωρα χαζευω εδω κ βλεπω αρβιλα :mrgreen:

κανω κ κατι ανασυγκροτησεισ στο κομπιουτερ κ τα χω παρει κανει διο ωρεσ να τελειωσουν :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΠΟ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!!!!!! Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΚΑΝΩ!!!! :oops::oops::oops::oops::oops:

ΠΑΩ ΝΑ ΤΣΑΠΙΣΩ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΦΑΡΜΑ ΜΟΥ!!!! :lol::lol::lol: Κ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑΝΙ!!!!!!!!!!!! ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΟΜΙΚΉ? ΤΙ ΟΝΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ? !!! ΜΑΡΑΚΙ ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΘΑ ΤΟ ''ΚΟΥΒΑΛΑΕΙ''ΜΙΑ ΖΩΗ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΕΙ. ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΙΖΩ. ΠΑΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΩ ΤΗΝ ΚΟΡΜΑΡΑ ΜΟΥ!!! ΧΑΧΑ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσα να'μαι κ εγω!!!βρε κουτσομπολιτσες....συμπεθερουλα μου συμφωνω απολυτα με τις προλαλησασες :lol: κανε αυτο που θελετε με τον αντρα σου κ κυριως αυτο που λεει η ψυχουλα σου!!εγω αν ημουν στη θεση σου παντως θα την αφηνα να χτυπιεται!!στο κατω κατω κερναμε ξυδι κ σοδα για τη χονεψη!!;-):-D:-D ΝΟΜΙΚΗ???? :shock::shock::shock::shock: με τιποτα αυτο το ονομα,εγω τουλαχιστον δεν θα εβγαζα ποτε το παιδι μου ετσι!

ζετα μου μπραβο πολυ χαιρομαι για τη δημητρουλα μας!!!παντα ετσι να ειναι το κοριτσακι μας!!!

θενα μου τι εγινε ριλαξαρουμε??καλα κανεις,ξεκουρασε την κορμαρα σου :lol::lol::lol::lol:

ελενα μου α πρωινη ησουνα,λεω κ γω πως κ δεν μπηκες ολο το πρωι..!;-):-D:-D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!ΕΛΕΝΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΗ :lol::lol: ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ. ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΤΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΕ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΤΟΥΡΚΟΣ :twisted: ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΚΑΛΟΣ ΑΛΛΑ ΑΝ ΠΑΡΕΙ ΑΝΑΠΟΔΕΣ ΔΕΝ ΧΑΡΙΖΕΙ ΚΑΣΤΑΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΜΙΑΣ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΙ ΤΑ 2 ΠΗΓΑΝ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΟΥΝ ΕΞΥΠΝΟΚΟΥΤΟΥΛΗΔΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΑΣ ΜΑΣ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟ ΑΞΙΖΟΥΝ ΕΧΟΥΝ 2ΜΗΝΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ(ΥΠΟΨΙΝ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΒΑΦΤΙΣΗ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΩ ΘΑ ΜΑΘΟΥΝ ΟΤΑΝ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ) ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΣΚΑΣ ΚΑΙ ΑΣΤΟΥΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΝΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΝΑΦΟΡΑ...ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΖΕΥΓΑΡΙ ΕΙΣΤΕ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΣΕΙΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ...

ΕΛΕΝΑ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΧΕΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΞΑΝΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΔΩ ΤΗ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΕΙΔΩΜΕΝ...ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛ.ΑΥΡΙΟ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΚΑΚΙΑ ΑΠΛΑ ΤΡΕΧΕΙ ΓΛΩΣΣΑ ΤΗΣ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΛΕΓΟΝΤΕ ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ...

ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΩ ΠΡΩΙ ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ....

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες!!!!!!!!!!πως ειστε?τα ζουζουνακια μας τι κανουν???καλε που πηγατε ολες???????μονη μου ειμαι εδω???

εγω καλα ειμαι σημερα ,μια χαρα!!!!!!χθες δεν σας ειπα,μπηκα στα γρηγορα απ'το κινητο μου κ εγραψα,ευτυχως γλιτωσα το νοσοκομειο,ποναγα παλι πολυ μπροστα στο στηθος κ πισω στην πλατη κ ο αντρας μου με τη μαμα μου λυσαξανε να παω νοσοκομειο.καθισα λιγο (αρκετη ωρα θα ελεγα) , μετα μου περασε ο πονος ε κ δεν πηγα!!!!!! μου τη σπαει να πηγαινω χωρις καποιο σημαντικο λογο :twisted: :twisted: !!!!!!!

σημερα ομως (προς το παρρων) ειμαι μια χαρα!!!!!!!

συμπεθερα συμφωνω μ'αυτα που ειπε ο αντρας σου!!!!!!!!!καντε αυτο που θελετε εσεις κ μονο κ μην δινετε αναφορα σε κανεναν,μα κανεναν ομως!!!!!!!!!!!!!!!!

πολλα πολλα φιλακια σε ολες τις μανουλες κ ολα τα μωρακια!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου !!!!

Έχουμε «θεματάκι» βλέπω σήμερα…. Λοιπόν Μαράκι θα συμφωνήσω κι εγώ ότι το θέμα αυτό αφορά μόνο εσένα κ τον άντρα σου!!!!! Δεν έχουν λόγο κανένα ούτε οι γονείς σου ούτε τα πεθερικά σου!!!! [smilie=angryfire.gif] Μην ακούτε κανένα και να κάνετε αυτό που λέει η καρδιά σας!!! Όσο για τη μαμά σου …. Θα της περάσει …. Μάνα είναι …. Κ γιαγιά επίσης !!!! Εκείνη θα χάσει αν αποφασίσει να κάνει αυτό που σου είπε. Εσύ κράτα όσο μπορείς τη ψυχραιμία σου και εξήγησέ της με ήρεμο τρόπο ότι αυτό το θέμα δεν αφορά εκείνη κι ούτε κανένα άλλο εκτός από σένα κ τον άντρα σου! Όπως εσύ δεν κάνεις κουμάντο στο δικό της σπιτικό πια έτσι κι εκείνη δεν πρέπει να παρεμβαίνει στο δικό σου! Και ξεκαθάρισε ότι είναι απόφαση κοινή με τον άντρα σου! Δεν χρειάζεται (θεωρώ) να ρίξεις την ευθύνη σε κείνον.

Αυτά… περιμένουμε νέα σου…..ελπίζω σύντομα όλα αυτά να τελειώσουν….

Βρε συμπεθερούλα … κ τι δεν θα δινα να ακούσω το «παιδί» μας να ξεκαρδίζεται στο γέλιο όπως λές… !!! Τρελαίνομαι να τα ακούω να γελάνε τόσο αθώα !!!!

Λοιπόν έχω να σου πω… ότι θα δώσουμε μάχη… [smilie=boxing.gif] βγάλε τις κουτάλες … εεεεσσσοοοο έτοιμη…. Έχω τα υλικά έτοιμα για μπουγάτσα …. Σήμερα το απογευματάκι λέω να μυρίσει η κουζίνα κανέλα !!!!! Καλέεεεε τα παιδιά και τα μάτια σου !!!!!!! Ααααακουυυυ στους γύφτους !!!!

Ζετάκι ευτυχώς όλα καλά !!!! :-bd

Ηλιανούλα εύχομαι όλες οι ζαλαδούρες, πονάκια και αγκομαχητά να τελειώσουν επιτέλους κάποια στιγμή!!!!!

Εμείς μια χαρούλα είμαστε-πήγαμε σούπερ μάρκετ χτες και όλη την ώρα ήθελε να πιάνει μέσα από το καλάθι ότι έβλεπε κ να το βάζει στο στόμα… Μα τι είναι αυτό βρε παιδί μου πιαααα!!!!!!!!! Απελπισία με πιάνει ώρες ώρες!!!!!!!! Μαααα τα πάαντααα στο στόμα τα βάζει!!!!!!!! …. Λέτε να της μείνει κανά κουσούρι???????? :?:?:? Βρεεε λεεεςςςςς?????? :lol::lol::lol:

Φιλάκια πολλά πολλά !!!! :ymdaydream:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα μου αχ τι μου εκανεσ ....θελω κ εγω μπουγατσαααα...εχω μερεσ που λεω θα μαθω να φτιαχνω γιατι ολο ετιμεσ τισ περνω :cry: καλεσ κ οι ετιμεσ αλλαααα αλλο με τα χερακια σου...πω πω συμπεθερα αν παντρεφτουν τα παιδια μασ μασ βλεπω να κανουμε διαγονισμο ποια μαγηρευει καλητερα :lol::lol::lol: θα τρων αυτα κ θα μασ βαθμολογουν αν κ η αληθεια εινα 8 χρονια παντρεμενη απο μαγηρικη τα κλασικα μονο γιατι ολο γκαστρομενη ειμουν κ δεν πολυμαγηρευα ασ ειν καλα η πεθερα :D

τωρα αρχιζω τα πιο εξτριμ :lol::lol:

ολα τα παιδια βαζουν πραγματα στο στομα ετσι λενε οι γιατροι τα δοκιμαζουν για να γνωριστουν καλυτερα :lol::lol::lol: εμενα ο Γιωργοσ μεχρι κ τα 4 ολα τα εβαζε μονιμοσ εβγαζε αυθεσ στο στομο απο τισ βρομιεσ κ ναααα τα σαλια καλα σαλιαρεισ αιναι ακομα πολυ μονιμοσ με ανοιχτο στομα τρεχουν τα σαλια αστισ μπλουζεσ αυτου του παιδιου :roll::lol:

αυτα τα λιγα για τωρα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ εγω!!!!!

ΠΗΓΑ ΕΒΓΑΛΑ ΤΟ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΟ ΤΟΥ ΠΟΝΟΥ Κ ΓΥΡΙΣΑ :lol::lol::lol: ΝΑ ΜΑΘΩ Κ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ!!!!

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΚΑΝΕ ...ΑΦΗΣΕ ΤΗΝ Κ ΔΕΣ ΠΩΣ ΘΑ ΚΥΛΙΣΕΙ ΤΟ ΠΡΑΜΑ!!! ΚΑΙΡΟ ΕΧΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ!!!!

ΚΑΛΕ???? ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΠΩΣ ΤΗΝ ΛΕΝΕ???? ΜΗΟΩΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΑΥΤΗΝΗΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΝΑ ΣΚΑΣΕΙ Η ΜΑΝΑ ΝΑ ΧΑΡΕΙ Κ Η ΑΛΛΗ????

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΕ ΩΣΤΩΣΟ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ Μ ΑΡΣΕΣΕ ΤΟ ΝΟΜΙΚΗ :oops::oops::oops::oops: ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΩ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑ ΓΟΥΣΤΑ!!!!!

ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΟ ΜΩΡΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΕΔΟΥΑΡΔΟ Η ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟ :D (ΜΗΝ ΓΕΛΑτε ΚΑΛΕΕΕΕ) ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΘΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ!!!!!!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ......

ΚΑΤΑ ΦΑΝΤΑΣΙΑΝ ΑΣΘΕΝΗΗΗΗΗΗ!!!! ΝΑΙ ΝΑΙ ΗΛΙΑΝΑ ΕΣΕΝΑ ΛΕΩ :lol::lol::lol: ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ???? ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ???? ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ?????? ;);)

ΑΛΕΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΠΙΑΣΕΣ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΜΑΣ ΕΓΡΑΨΕΣ?????????????? Η ΜΗΠΩΣ ΘΥΜΩΣΕ Η ΣΑΝΤΥ ΠΟΥ ΖΕΥΓΑΡΩΘΗΚΑΝ ΟΙ ΓΑΜΠΡΟΙ Κ ΔΕΝ ΜΑΣ ΜΗΛΑΣ!!!!!! :?:?:?:?

ΧΜΜΜ ΜΤΙΜΗ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ ΔΕΝ ΖΗΛΕΥΩ!!!!!! ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΩ ΤΣΟΥΡΕΚΙ ΘΕΝΑΣΜΕ ΜΕΡΕΝΤΑ!!! :D

Κ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΛΑ ΜΟΥ Η ΜΙΚΡΗ ΠΙΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΟΣΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ!!!!! ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΛΑΝΕ ΤΑ ΡΑΦΙΑ ΣΤΟ ΜΑΡΚΕΤ :twisted::twisted::twisted::twisted: ΔΙΑΟΛΙΖΟΜΑΙ!!!!

ΑΥΤΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑΝΥ!!!! Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηλιαννα σουυυυπερ ι κοιλιτσα :D:D:D:D φτουφτου κατι κανεισ :D:D

κ εγω ειχα θυμαμαι πονουσ ετσι στη πλατη κ στο στερνο ειναι νευροπονοι απο την αλλαγη του σωματα ισωσ αλλα πολλεσ φορεσ ειναι κ κριοματα :roll: ποσεχε τα ρευματα ;)

εμενα ολο κλαιει ο ιασονασ τι τον εχει πιασει αφυστε που χειροτερευει ο βηχασ παλι εκει που πηγαινε καλυτερα :evil::evil::evil::evil::evil:

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}:ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymcowboy::ymcowboy::ymcowboy::ymcowboy::ymcowboy::@):@):@):@)3:-O3:-O3:-O3:-O3:-O:(|):(|):(|):(|):(|):(|):(|):(|):(|)**==**==**==**==%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-**==(~~)(~~)(~~)(~~)(~~):ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...