Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!Νο 7&ΠΟΛΛΕΣ ΓΕΝΝΕΣ!!


Recommended Posts

Koritsakia mou sas xeretw!!! :D

Ti mou kanete? K emeis edw sto spitaki pio meta 8a pame stin pe8era mou :? , mas pire til tin pempti na mas pei pws paraskevi 8a kanei koulourakia k flaounes k na pame na paroume http://www.sintagespareas.gr/sintages/flaounes.html .. Den 3erw kanete flaounes stin Ellada? Telika x8es den ta kataferame na pame k mas epiase til o pe8eros mou , opwsdipote prepei na pame simera..

I korasa mou edw k liges meres einai afantasta ataxtoula :) mou deixnei ta podarakia tis, to kefalaki tis, ton pwpo tis k ponw poli otan tis milisw glika k irema k tin xaide4w ta feugei :lol:

An den 3ana milisoume Kali Anastasi se olous mas, to Agio Fws na mpei stis kardies mas na ginoume kaliteroi an8rwpoi k na fwtisei ta spitakia mas!! Sas agapaw, sinde8ika poli me olous sas..Axxx sigkini8ika pali :cry::cry: ..Ai sto kalo :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 981
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Nα μας πεις αν πετυχε ελενακι!!

Γυρισα κι εγω... μετα πουτ μιλησαμε βγηκα βολτα κ γυρισα πριν λιγο .. Πηγα στην κουμπάρα μου και πάιηαμε με την μπεμπα της, ειναι απιστευτο πως σου χαμογελάνε τα μωρακια..μετα πηγα κ πηρα μια μωβ της πασχαλιας μπλουζα...ασορτι με την αυριανη μερα !!

Τωρα γυρισα... εχω πονάκια ...λετε να μας κανει καμια εκλπηξη η μπουμπου μας Πασχαλιατικα?? Εχψ παραγγειλει ήδη τα κοψιδια μου!!

στεισι νοιωθεις κι εσυ αυτο που λεω εγω μερικα βραδυα που εχω καουρες ? " Ακομα 3?" Ακομα 4? Ποτε θα ξημερωσει??!?!?!

βαστάτε κοριτσια ναφτασουμε μεχρι το τέλος .. εχει δικιο η μανουλα!!! Ανυπομονουμε να δουμε τα μωρακια μας αλλα ισως κι αυτα να θελουν να αναπτυχτουν περισσογτερο εκει μέσα!!!

Η σουλα λετε να μην βγηκε?? Πως την σκεφτομαι..κ περισσοτερο νευριαζω που δν εχουμε το τηλ της να μαθουμε πως ειναι :(

Κατερινα ειδες? Ολοι εχουν κατι να κάνουν που να πετυχεις καποιον ελευθερο για κους κους!!!

Αντριανακι καλά να περασεις , κι ολες σας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στεισι νοιωθεις κι εσυ αυτο που λεω εγω μερικα βραδυα που εχω καουρες ? " Ακομα 3?" Ακομα 4? Ποτε θα ξημερωσει??!?!?!

βαστάτε κοριτσια ναφτασουμε μεχρι το τέλος .. εχει δικιο η μανουλα!!! Ανυπομονουμε να δουμε τα μωρακια μας αλλα ισως κι αυτα να θελουν να αναπτυχτουν περισσογτερο εκει μέσα!!!

Αχ, βρε Ειρήνη! Όντως αφού ξημερώσει συνέρχομαι λίγο απ'τις καούρες.. λες και έχουν ρολόι!!!

Ηδη, πριν λίγη ώρα μου ξεκίνησαν πάλι... οπότε καλό κουράγιο μέχρι το πρωί... :(

Οπότε ούτε συζήτηση για μαγειρίτσα.. έτσι κι αλλιώς δεν την τρώω (δε μου αρέσει το συκώτι, ούτε τα εντόσθια). :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστός Ανέστη!!!

Μόλις γύρισαμε από την εκκλησία! Ευχομαι σε όλες μας και στις οικογένειες μας καλό Πάσχα και χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν! Με το καλό να μας βοηθήσει η Παναγίτσα και ο Χριστούλης να κρατήσουμε σύντομα στην αγκαλιά μας υγειέστατα μωράκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΕΣΤΗ!ΥΓΕΙΑ ΚΙ ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ,ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩς ΗΡΘΑΤΕ....ΦΥΣΙΚΑ ΟΙ ΦΙΛΕς ΜΟΥ ΟΙ ΚΑΟΥΡΕς,ΞΕΡΕΤΕ ΑΥΤΕς ΠΟΥ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ 3 ΜΗΝΕς ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ!ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΣΑς ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Χρονια πολλα χριστός Ανέστη!! Ευχομαι τα καλυτερα για εσας κ τις οικογένειες σας!!

Περασαμε ομορφα εχθες στην Ανάσταση αν κ ειχε πολλα βεγκαλικά αλλα η μπεμπα μας δεν ρομαξε κ τοσο πολυ :) Αναρχικο στοιχειο θα μου γινει!!! Φαγαμε την μαγειριτσα μας κ το τσουρεκάκι μας κ τωρα περιμενωω τον αντρουλη να σηκωθεί να πιουμε πρωινό κ να φυγουμε για Χαλκιδική!!

καλά να περάσετε όλοι

Φιλακιαα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!! Καλη Λαμπρη σε ολες!! Να περασετε πολυ πολυ ομορφα!! [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=love5.gif][smilie=love3.gif][smilie=love7.gif]

Στεισυ χρονια σου πολλα, να χαιρεσαι την γιορτη σου κουκλα και με το καλο!! :D

Ειρηνη καλη εκδρομη!! Ζηλευουμεεεεε!! Με την καλη εννοια χιχιχιχι!!! Sweety ο μονο που δεν θα μας λειψει μετα την εγκυμοσυνη, θα ειναι οι καουρες σιγουρα!! Αχχχχχχ ανυποφορο...Να περασεις ομορφα σημερα!! Και ολες οι κουκλιτσες!! Πολλα φιλια!

Εγω ηδη εβαλα το κατσικακι στο φουρνο με πατατουλες! Σλουρπ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!! ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ Κ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΑΣ ΓΕΡΑ!!! [smilie=wav.gif]

Steicy μου ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΑΓΑΠΗ Κ ΕΥΤΥΧΙΑ!!!Οτι επιθυμείς σύντομα στην αγκαλιά σου να το βρείς!! [smilie=binkybaby.gif] :D Με το καλό κοριτσάκι μου να σου κάνει την έκπληξη η κουκλίτσα σου σήμερα στην γιορτή σου κ να είναι υγιέστατη!!!

Ειρηνάκι μου να περάσετε τέλεια!!!Αχ!Είναι πανέμορφα στη Χαλκιδική! Κ του χρόνου με υγεία να ξαναπάτε με το Νεκταριάκι σας!!!

Ηλιοδωράκι μου καλή επιτυχία με το φαϊ!!Καλοφάγωτο αγάπη μου!!Κ εσείς να περάσετε υπέροχα!!

Sweety μου γλυκιά εσείς τί θα κάνετε;;Σίγουρα μόνο που είστε Ζάκυνθο θα περάσετε φανταστικά!!Καλά να περάσετε!!

Εμείς ήρθαμε στους γονείς μου όλο το σόϊ απο πολύ νωρίς,οι άντρες ξεκίνησαν το σούβλισμα κ εμείς κάνουμε τα υπόλοιπα! Α!Ειρηνάκι τελικά η μαγειρίτσα χθές έδωσε ρέστα,λουκούμι βγήκε!3 φιλικά ζευγάρια ήρθαν να φάμε κ "χτύπησαν" απο 2 πιάτα ο καθένας!Ούφ!Πάλι καλά που πέτυχε κ δεν έγινα ρόμπα! :lol:

Κ στα υπόλοιπα κοιλουμπάκια κ μανούλες..Αndriaki,Xoanita,Samantha,Samarcande,Afro,Aφροδιτούλες,Γιώργο,joanaki,Κατερινάκι,Γωγώ,Γιουλάκι κ φυσικά στις πιο πρόσφατες μανούλες μας ΣΟΥΛΙΤΑ Κ ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ να έχετε Καλό Πάσχα κ να χαίρεστε τα μπεμπάκια σας όλες!!!Φιλάκια Πολλά!!Μάτς μούτς!! :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΣΑς ΜΕΡΑ,ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΜΕΡΑ ΓΕΜΑΤΗ ΑΠΟ ΤΙς ΑΓΚΑΛΙΕς ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΟΥ ΜΑς ΑΓΑΠΟΥΝ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΑς.......ΣΑς ΦΙΛΩ ΚΑΙ ΠΑΩ ΝΑ ΛΙΑΣΤΩ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera se olous mas :D

XRONIA POLLA!! Me to kalo OLES na paroume ta bebakia mas agkalitsa gera k kalotixa!! Me ena pono :)

K emeis Elenaki mou 8a etoimastoume twra k 8a pame stin mama mou gia souvlisma! :)

Koritsakia apo xtes to vradaki exw ena provlima me to enteraki mou, den kriwsa me pianoune oi ponoi an kataferw na paw toualeta na kanw .... :oops: kalws alliws talaiporoume :(..K prin ligo me pire o ponos pali :(

Ante paw na nti8w ta leme pio meta!!

:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπουλες μου γυρισα!!!!!!!!!!

μου λειψατε πολυ 5 μερες σας σκεφτομουν συχνα!!!

βγηκαμε σημερα το πρωι απο το νοσοκομειο εμεινα μια μερα παραπανω γιατι ανεβασα πολυ πυρετο κατα τα αλλα ειμαι τρισετυχυσμενη!!!!

το κοριτσακι μου ειναι πολυ φατσουλα ειμαι ερωτευμενη μαζι της!!!!!

θα ξανα μπω αυριο να σας γραψω λεπτομερειες γιατι τωρα ειμαι ακομη ζαλισμενη ταλαιπωριθικα λιγο με τον πυρετο ματς μουτς!!!!

χριστος ανεστη κ χρονια πολλα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλα μου χρονια πολλα σε σενα, στην φατσουλινα την μπεμπουλα σου και στον αντρουλη σου!! Ειστε οικογενεια στο σπιτι σας πια!!! Καλη ξεκουραση και καλη λοχεια!!! Περιμενουμε να μας πεις λεπτομερειες!! Πολλα φιλακια! Να την χαιρεστε την μικρη!!! [smilie=binkybaby.gif] [smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερούλα μου να τη χαίρεστε τη ζουζούνα σας,παντα γερή κ καλότυχη να είναι!!! Κ εμάς μας έλειψες κ δεν είχαμε το τηλ σου να σε πάρουμε! Ελπίζω να είσαι καλά τώρα Σουλίτσα μου..να μη ταλαιπωρηθείς άλλο!Όταν βρείς χρόνο να μας πείς λεπτομέρειες!Περαστικά να είναι πάντως!Καλή προσαρμογή με τη μπεμπούλα! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου, σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας! Φέτος η γιορτή μου πέρασε πολύ ήσυχα! Στο μυαλό μου είναι συνέχεια η μπέμπα μου και αυτή είναι η πρωταγωνίστρια!!!

Και αύριο έχουμε πολλούς εορτάζοντες! Georgi, Γωγώ, Daddycool! Και μετά και την Ειρήνη μας στις 5/5! Μ'αρέσουν οι γιορτούλες :):P:)

Σουλίτσα μου, να σου ζήσει το αστεράκι σου! (*)

Έλενα, βάλε κ την ημερομηνία του μπέμπη της γεωργιάννας στη λίστα! 22/4/11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω βρε ποσες σελιδες γραψατε??? :lol: πολυλογουδες :lol::lol::lol: μου βγηκαν τα ματια μου να διαβαζω :lol::lol::lol:

γεωργιαννα μουνα σου ζησει ο μπεμπακος κοριτσαρα μου γερος καλοτυχος!!!να επιστρεψετε γρηγορα σπιτακι σας!!καλη μας λοχεια :D:D:D

συμπεθερουλα μου γλυκεια σημερα που γυρισα σπιτι το ειδα το μηνυμα σου την τριτη το πρωι απο το ανχος μου να φυγουμε γρηγορα δεν μπηκα καθολου στον υπολογιστη κ μετα δεν ξανα γυρισα :D:D:D σας σκεφτομουν πολυ ακομη κ στο νοσοκομειο..

η καισαρικη πηγε πολυ καλα,αν δεν ανεβαζα την τριτη μερα πυρετο 40 φευγα τωρα θα ημουν περδικη!!!ωχ ξυπνησε το φαταουλακι μου την ταιζω κ επιστρεφω :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ!Είσαι μανούλα πλέον Σουλίτσα μου!!Ποπο!Συγκινούμαι πάλι! Το έχεις πιστέψει ή ακόμα την κοιτάς κ αναρωτιέσαι άν αυτό το φατσουλάκι είναι δικό σου;! :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Ν'αλλάξεις το τικεράκι κάποια στιγμή μή το σκάσεις το μωρό όπως η Σαμανθούλα!χαχα :lol::lol:

Θέλω να τα μάθω όλα για τη νυφούλα μου κ την καισαρική όταν μπορέσεις! Μην αγχώνεσαι,όποτε προλάβεις,εδώ είμαστε ακόμα δε φεύγουμε..εξάλλου κ εσύ δε μπορείς μακρυά μας!χιχιχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Πού είστε βρε κορίτσια σήμερα? Κοιμάστε ακόμη?

Χρόνια πολλά, ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ, ΓΩΓΩ και ΓΙΩΡΓΟ (μπαμπά της παρέας)!!!

Πολύχρονοι όλοι! Να σας χαίρονται όσοι σας αγαπούν! Υγεία και πολύ-πολύ ΑΓΑΠΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Trelokoritsa k trelogeorge :D Kalimera!!!

Na zisete Gwgw mou, Gewrgianna mou k George..Gwgw mou k Gewrgianna mou na xereste tin giortoula sas me ta zouzounia sas k Gorge iponmoni k konteveteeeeeee :) :).. An 3exasa kapoia i an exete kapoio diko sas agapimeno atomo pou exei tin giortoula tou na sas zisei k oti kalitero stin zwi tou..

Ti mou kanete? Egw xtes to apogeumataki evala 2 plintiria (1 den eftase :shock: ) tis zouzounas me formakia, panes-sentonakia, gantakia,skoufakia, kaltsakia, sentonakia kanonika, seltedakia k eri3a k tis pitzames mou, to nixtiko mou k tin rompa mou..Hehe an deite pws ekana ta 2 dwmatia tou spitiou 8a gelate, me sxoini ekana san aplwstra k kremasa mesa sto spiti ola ta rouxalakia tis gia na stegnwsoun, talaipwri8ika na vrw xwro gia ola :lol:

Simera evala allo ena plintirio me oles tis kouvertoules tis xeimerines k pio leptes gia ta vradakia..

K exw na valw k alla 2 plintiria me dika mas rouxa giati logw Pasxa mazeutikane :(

Soulla mou na sou zisei i koritsara sou..Kali prosarmogi sto neo sou gliko rolo :D..

Axxxxxx anipomonw na er8ei i mera pou 8a paw ston giatro na mas pei imerominia gia kaisariki (den girise giati to kefalaki tis einai sta8ero katw apo to stomaxi mou)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημέρα!!

Χριστός Ανέστη κ χρονια πολλα !!!

Επισης χρονια πολλα στην Γωγώ μας , σην γεωργιάννα μας και στον Γιωργο... χρονια πολλα επισης στην στέισι την παραπονιαρα μας :)

Σουλιτσα μου !! επιτελους γυρισες...σε σκεφτομασταν..να σου ζησει κ παλι η μπεμπουλινα σου και καλή λοχεία!! Αντε κ στα δικά μας...περιμενουμε περιγραφούλα ναι?

Πως περάσατε οι υπόλοιπες? Εμεις ξεκινισαμε κ εχουμε πονάκια κ εχθες κ σημερα..ποιος ξερει το προγραμμα της μπεμπινας μου !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας και χρόνια πολλά σε όλους!! Οι φρεσκομανούλες μας να χαίρονται τα μωράκια τους και οι υπόλοιπες με το καλό και μ' έναν πόνο ν' αγκαλιάσουμε τα δικά μας!!!

Στέισυ μου χρόνια σου πολλά για χθες, σύντομα με τη μπουμπού αγκαλιά!

Γιώργο χρόνια πολλά και καλά, με το καλό να γεννήσει η Μαριάννα σου!

Γεωργιάννα και Γωγώ χρόνια σας πολλά, πάντα να σας γεμίζουν χαρά τα μωρουδέλια σας!!

Σούλα μου να τη χαίρεσαι τη κούκλα, εύχομαι γρήγορα να ανακτήσεις τις δυνάμεις σου και να μας πεις λεπτομέρειες όποτε μπορείς!

Ήρεμα περάσαμε τις γιορτές, Μ. Παρασκευή σε φίλους εδώ στη γειτονιά, Μ. Σάββατο τα δυο μας στο σπιτάκι μας και χθες σουβλίσαμε αρνάκι με πολύ λίγους φίλους στη Λούτσα. Ξεκουραστήκαμε, είδαμε πολλά dvd και χαλαρώσαμε. Η μετακόμιση μας είχε τσακίσει! Κι ακόμα δεν έχουμε ταχτοποιηθεί πλήρως, στο γραφείο επικρατεί το χάος! Το σπιτάκι μας όμως είναι σε αρκετά καλή κατάσταση κι έτσι είμαι αρκετά ήσυχη. Σήμερα μαγειρεύουμε κοκορίκο στη κατσαρόλα, ξεφυλλίζουμε εφημερίδες και περιμένουμε τ' απόγευμα τους γονείς μου και τη θεία μου με τη καλαθούνα και τα πρώτα σεντονάκια του Άρη!

Πολλά πολλά φιλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε;; Διάβασα μόνο τη τελευταία σελίδα γιατί δεν έχω και πολύ κουράγιο να σας πω την αλήθεια.. Χρόνια πολλά, Χρηστός Ανέστη!! Χρόνια πολλά Steisy, Γεωργιάννα, Γωγώ, Γιώργο και σε όλους όσους γιορτάζανε αυτές τις μέρες ή έχουν δικούς τους που γιορτάζουν! Ειρήνη μου και μένα με πιάνουν πονάκια το βράδυ που ξαπλώνω κυρίως αλλά και στη μέση.. άντε να δούμε τι σκοπό έχουν τα ζουζουνάκια μας! Άντρια και εγώ σήμερα έχω βάλει 3 πλυντήρια και θα βάλω ακόμα ένα σε λίγο.. δεν ξέρω τι με έπιασε, θέλω ξαφνικά να αδειάσω το κάδο με τα άπλυτα!! Και εμείς ήσυχα τα περάσαμε αυτές τις μέρες, στην Ανάσταση βγήκαμε κατά της 11:50 να πάμε εκκλησία με τους γονείς μας που ήταν εκεί και με πιάσαν κάτι σουβλιές απο κάτω, άλλο πράγμα. Μετά πήγαμε σπίτι τους για φαί αλλά εγώ δεν έφαγα, φοβήθηκα! Τη Κυριακή πάλι ήσυχα ψήσαμε το αρνάκι μας, εδώ κάτω από το σπίτι μας με τους γονείς μου και κανα δυο φίλους, κατέβηκα λιγάκι να καταλάβω και εγώ Πάσχα και μετά βουρρ για ξάπλα γιατί ένιωθα πάλι τη μέση μου και σουβλίτσες απο κάτω.. αυτααά! ΣΟΥΛΙΤΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΣΕΝΑ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XOANITA mou kourastika apisteuta me ta rouxalakia tis zouzounas eipa den 8a ta evaza poli sto stegnwtirio giati fovi8ika mipws mikranoune k etsi ta evala mono gia misi wra k tis kouvertes ka8olou alla apo ta e4es ta rouxa (mesa sto spiti) k oi kouvertes apo to prwi (e3w ston aera) den stegnwsane k teleiws k etsi ta 3ana evala gia ligo ola sto stegnwtirio..Kourastika para poli aplwse, 3iaplwse rouxa k itan k paaaaara polla apapapa den tin 3ana pa8enw tin epomeni fora ola stegnwtirio k den me noiazei exei apo ta extes to apogeuma pou asxoloume me ta rouxa..Eee ama pia!! Twra ola eutixws stegnwsane k ta diplwsa gia na ta parw avrio stin mama mou gia siderwma...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...