Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ '10 Νο 4!!!!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα αγάπες!

Αρχικά να ευχηθώ στους Κωστήδες σας Χρόνια Πολλά και χαρούμενα!!! :ymparty:

Εχω να μπω κάμποσες μέρες γιατί με έχει τρελάνει ο μικρός και δεν έχω πολλές αντοχες... από την Κυριακή έχει αφινιάσει... τα βράδια ξυπνάει κάθε 3 τεταρτα με σπαρακτικό κλάμα.... τί ντεπόν... τι τζελ στα ούλα...τα δοκιμάσαμε όλα. Μάλλον ετοιμάζεται κανένα καινούριο δόντι να βγει και μου τα κάνει αυτά... και δεν μπορώ να βάλω το χέρι μου στο στόμα του για να δω γιατί κατευθείαν μου δίνει δαγκωνια... μου έχει ματώσει το δάχτυλο 2-3 φορές και δεν επιχειρώ ξανά.

Σοφάκι μου να προσέχεις το φασολάκι μας ε; Φύσα λίγο και από εδω μπας και κολλήσω γκαστρίαση! :lol::lol: Δώσε φιλάκια στην Αλεξια και νομίζω πως δεν θα είναι τίποτα τα γρομπαλάκια... ίσως είναι κάτι παρόμοιο με της Γλυκεριάννας.

Πάω να μαγειρέψω μια που έχει κατεβει ο Χριστόφορος στης μαμάς μου και θα προσπαθήσω να ξαναμπώ.

Φιλια στα ζουζούνια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 695
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΣΟΦΙΑ...ΠΑΕΙ ΕΙΣΑΙ Κ ΤΡΕΛΛΗ Κ ΕΓΚΥΟΣ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ???ΤΟ ΜΠΙΖΕΛΑΚΙ ???ΤΟ ΑΛΕΞΙΑΚΙ??? ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΜΕ ΓΡΟΜΠΑΛΑΚΙΑ Κ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΠΤ!!!

ΑΘΗΝΑ ΜΟΥ , ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΠΝΙΓΗΚΕ ΔΕ ΤΗΝ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΛΛΑ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΦΥΛΑΓΕ ΜΑΣ!!!!ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΕΣΥ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙ!

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΣΤΗΝ ΤΒ

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ...ΔΟΥΛΕΙΑ????ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ????ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΝΕΚΡΑ...Κ ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΝΕΚΡΑ ΕΝΝΟΩ ΝΕΚΡΑ!

ΦΕΤΟΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ...ΘΑ ΠΆΜΕ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ...ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ Κ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ...ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΙ Κ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΔΕ ΓΡΑΦΟΥΝ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ...ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΘΑ ΠΑΜΕ Σ ΕΝΑΝ ΓΑΜΟ, ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ!

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ ΟΙ ΕΥΧΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΕΣ!!!

ΜΑΙΡΗ ΜΟΥ 100% ΔΟΝΤΙΑ ΕΙΝΑΙ!!!ΠΟΙΟ ΤΖΕΛ ΒΑΖΕΙΣ? ΕΓΩ ΤΟ ΤΖΕΝΣΙΤΖΕΛ.

Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΔΥΟ ΠΑΡΑ ΕΠΕΣΕ ΞΕΡΗ, ΤΩΡΑ ΕΚΑΝΑ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΦΑΩ Κ ΙΣΩΣ ΞΑΠΛΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΩ ΔΟΥΛΙΤΣΑ

ΣΑΣ ΦΙΛΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα φιλεναδες!!Μολις εκατσα!!Η Αλεξια ειναι σημερα σε μεγαλα κεφια...7.30 ξυπνησε 14.30 κοιμηθηκε!

Ιωαννα μου μου ειχε πει εξ αρχης οτι οι αδενες πριστηκαν προφανως απο καποια ιωση που πηγε να τρυπωσει αλλα την γλιτωσαμε!Της ειχε κανει εντυπωση ομως γιατι η Αλεξια δεν εχει αρρωστησει, δοξα το Θεο, εκτος απο 2 φορες με δεκατακια και μυξα λογω δοντιων!Σημερα βλεπω υποχωρησαν λιγο ακομα!Θα αργησουν να φυγουν λεει!Παντως το γεγονος οτι εχουμε παει 3 φορες μετα το φιασκο στη βιοιατρικη την χαλαρωσε και δεν φοβαται!Δεν εχει κανει εμβολιο και μαλακωσε λιγο με το θεμα γιατρος-βελονα!!Φιλια στη ζουζου

Α..μιλησα με την Κικη..εχει ενα θεμα με τον λογαριαμο της και δεν μπορει να μπει!Ολα καλα.πολυ δουλεια..και τρεξιμο!Αθηνα λεει αν θες και εσυ να παμε Κυριακη στο Allou!

Μαρυλου φφφφφφοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol: Αντε θεεεελω παρεα!!!!!

Νανα σμουτςςς!!!

Α ρε κοριτσια να ρωτησω κατι??Τα αντηλιακα ποσο αντεχουν απο τοτε που ανοιγουμε??Εκανα τη βλακεια και πηρα 3 τον Αυγουστο και τα εχω χρησιμοποιησει ελαχιστα!!

Φιλακια σε ολες και στα υπεροχια μωρακια μας...παω να απλωσω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσια!!!!!! ΟΥ, ΟΥ!!!!!!!! Τι κανετε; Ζεστη θελατε;;;; εχω λιωσει με την παλιοκουφοβραση!!! Τελος, Σοφουλινι εσενα που σου αρεσει η ζεστη θα σου γκρινιαζω ολο το καλοκαιρι για τη καψα που θα εχω! Δεν μπορω! Νιωθω ολη την ωρα βρωμικη. Πλενω συνεχεια τα χερια μου γιατι νομιζω οτι γλιτσιαζουν! Μπλιαχ!!!!!!!!!! Μην κουκαβαλας τη λεκανη ρε χαζη απο τωρα. Ασε να περασεις τον 3ο μηνα. Οργανωσε το πλυσιμο ετσι ωστε να στα βγαζει ο κωστας το πρωι και να απλωνεις μετα. Μην κανεις χαζομαρες. Ωραια ιδεα το allou. Σελω!! Και η Γλυκεριαννα Σελει!!!! :lol:

Νανα μου νεκρα; Εμεις πηγαμε τετοιες διακοπες περσι. Δεν αντεχω και φετος. Αλλα με αυτα που λενε και διαβαζω στα blogs.........αμα πληρωνομαστε θα κανουμε και το σταυρο μας το καλοκαιρι....δεν ξερω....πολυ χαλια τα θεματα. Μου ειπε και μια συναδελφος που η αδερφη της ειναι Γερμανια οτι δεν τα ακουνε καθολου καλα τα νεα για Ελλαδα. Δυσκολα τα πραγματα. Καλυτερα που δεν το ακουσες αυτο με το παιδακι....ειναι φρικαλεο! μακρια απο εμας! Τι κανατε σητν επετειο πιτσουνακια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΕΓΩ ΗΡΘΑ ΓΡΑΦΕΙΟ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...

ΛΟΙΠΟΝ...ΑΘΗΝΟΥΛΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΠΙΤΙ ΣΤΗ ΘΑΣΟ Κ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΠΑΡΑΘΑΛΑΣΣΙΑ...ΣΤΑ ΑΒΔΗΡΑ...ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΥΣΤΑ...Ο ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ,Ο ΠΡΩΤΑΓΟΡΑΣ , Ο ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ , Ο ΒΙΩΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΦΙΛΟΣΟΦΟΙ ΠΟΥ ΔΕ ΤΟΥΣ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ...ΛΟΓΙΚΑ ΩΣ ΔΑΣΚΑΛΑ ΘΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ!

ΔΥΣΤΥΧΩΣ Κ ΕΓΩ ΔΕ ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ...ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ...ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΑ ΜΠΑΝΙΑ ΜΑΣ ΑΣ ΓΙΝΕΙ Κ ΕΤΣΙ!

ΣΤΗΝ ΕΠΕΤΕΙΟ ΔΕ ΚΑΝΑΜΕ ΤΠΤ...ΕΧΤΕΣ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΕΙΧΑ ΤΡΟΜΕΡΟ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ Κ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ ΝΗΣΙ...

ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ!ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 3 ΤΟ ΠΡΩΙ ΗΤΑΝ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΤΗΣ Κ ΒΛΕΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΤΟ DVD ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ!ΡΙΞΑΜΕ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ!!!

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΟ ΜΑΙΜΟΥΝΙ ΔΕ ΤΡΩΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΦΡΟΥΤΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΖΟΡΙΚΑ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ...

ΠΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ...ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΚΙΑ Κ ΧΥΜΟ...ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕ ΤΑ ΤΡΩΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!!!!

Μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ!!!!!!!! Ααααααααααααααααα! Τι ωραία γκαστρομυρωδιά είναι αυτή;;;; :lol::lol: Ευχαριστώ Σοφούλι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Όσο για τα αντηλιακά... τα περισσότερα δείχνουν στην πίσω μεριά ενα σχεδιο με ένα βαζακι ανοιχτό και μέσα γράφει τους μήνες που αντέχουν μετά το άνοιγμα. Το αντηλιακό του μικρού είναι της apivita δείχνει μέχρι 12μήνες. Το είχα ανοίξει τέλος Ιουνιου και μου έχει μείνει το μισό και λέω να το χρησιμοποιήσω όλο το καλοκαίρι..... για 14 μήνες ανοιχτό αντί 12, δεν νομίζω να πάθει κάτι το παιδί... ελπίζω... θα δειξει... :mrgreen:

Νανα μου αυγουλάκι τρώει; Θα μπορούσες να της δίνεις μέρα παρά μέρα το αυγουλάκι της για απογευματινό ή γιαουρτάκι. Ή θα μπορούσες να δίνεις λίγο τραχανά ή αστράκι σε (σπιτικό) ζωμό λαχανικών ή κρεατος. Πουρέ γλυκοπατάτας με μήλο δοκίμασες; Κεϊκ; Τοστάκι; Κουακερ με γάλα; σαλάτα (αγγούρι, ντομάτα, φέτα) σε κομματάκια; Πιτούλα φτιαγμένη από βρασμένη πατατα-καρότο-αυγό αλλεσμένα με λίγο τυρί τριμμένο από πάνω και μετά σε ένα σκευος στο φούρνο μέχρι να ροδίσει και να "σταθει". Δεν μου έρχεται κάτι αλλο....

Μιλάτε για διακοπές ε;;;; Καλέ τι είναι αυτές;;;;; χαχα! Αχ.... ευτυχώς που μένουμε σε νησί και πάμε σχεδόν καθε μέρα για μπάνιο διαφορετικά το παιδί μου θα έβλεπε σπάνια την θαλασσα. Με την περιποίηση των αμπελιών και μετά με τον τρύγο είμαστε λίγο καταδικασμένοι.... θα μπορούσαμε βέβαια να ξεκλέψουμε κανένα 3ημερο αλλά είναι και ο Γιώργος λίγο σπιτόγατος και δεν ξεκουνάει να πάει ευκολα κάπου. :evil:

:-*:-*:-*:-h:-h:-h:-h

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες!

Επιτελους καθομαι λιγο :roll::roll::roll: Αν και δεν τελειωσα....

Σοφακι για τα αντιηλιακα ισχυει οτι σου ειπε η Μαιρη.Εγω καποια καλλυντικα τα βαζω στο ψυγειο( κραγιον,κρεμες). Βεβαια οχι της μικρης! :D Μην παγωσει οταν της βαζω αντιηλιακη :mrgreen: Και κουκλιτσα μου ρυθμισε το απλωμα που λεει και η Αθηνα ;);) . Να κρατας δυναμεις για την Αλεξια σου και το μπιζελακι σου :D

Να δωσεις τους χαιρετισμους μου στην Κικη οταν βρεθειτε.

Νανα απο απογευματινο ελπιζω να σε καλυψε η Μαιρη. Μηπως δεν τα θελει αλεσμενα?

Κοριτσια χθες το απογευμα πηγαμε σε παιδοτοπο παρεα με καποιους φιλους που εχουν ενα αγορακι στην ιδια ηλικια με τα μπουμπουκακια μας!Ενα θα σας πω.....ξεσαλωσαν!!!! Εχουν ατελειωτη ενεργεια!!!! :ymdevil::ymdevil:

Ποιος ειπε για δουλεια????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Δεν κυκλοφορει ψυχη πλεον!

Και διακοπες απο 1η Αυγουστου μονιμα εγω....Μαγαζι τελος!! Απο Οκτωβρη βεβαια θα πηγαινω μαζι με τον Νικο και θα φυγει ο υπαλληλος που ουτως ή αλλως ο χρονος που ειμασταν υποχρεωμενοι να τον κρατησουμε (απο τον ΟΑΕΔ) τελειωνει. Οι κλασικες διακοπες μας ειναι στο πατρικο μου βεβαια :D:D:D

Πολλα φιλακια σε ολα τα μπεμπακια!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου!!!Μολις εβαλα τη ζουζου για υπνο και μπηκα να δω τα νεα σας!!

Νανα μου ειχες επετειο γαμου???Το εχασα!Να ζησετε τρελοφιλεναδα!!!Απογευματινο ε?Ντοματα-αγγουρι-φετα, γιαουρτι, κουακερ..αυγο...καμια πιτα..δε μου ερχεται τπτ αλλο!

Μαρυλου ωραια ιδεα το τελευταιο...αυριο κιολας θα το φτιαξω...σημερα εχω υπερυχο! :D

Αθηνα γκρινιαξε μανα μου..αντεχω!!Ετσι κι αλλιως μου το χρωστας!!Ελπιζω να μη με πιασουν τα φουντωματα που ειχα στην Αλεξια...γιατι βλεπω να γκρινιαζω εγω πιο πολυ :lol: Τη λεκανη την παω με κλωτσιες :lol::lol::lol: στο μπαλκονι και μετα η Αλεξια μου δινει ενα ενα ρουχο και το απλωνω :lol::lol::lol::lol::lol: Ο Κωστακης τωρα που επιασε και δευτερη δουλεια για να σηκωσει τα οικογενειακα βαρη....ειναι τοσο ψοφιος που τον λυπαμαι!!Ουτε για τα σκουπιδια δε γκρινιαζω...πολυ!!! :D

Ιωαννα μου τουλαχιστον δε θα φας ολο το καλοκαιρι δουλευοντας αφου θα κλεισεις τελη Ιουλιου!Οσο για τη νεκρα....ασε...πως το σκεφτομαι καθε μερα αυτο που ειπε και η Αθηνα.. η καρδια μου τρεμει!!!Μη μας κανει καμια πλακα ο ποδηλατης και 15/7 κατεβασει ρολλα και τρωμε ολοι τα ποδια μας!!!Αχ βοηθα Παναγια μου γιατι αλλιως χαθηκαμε!!!

Για διακοπες οπως καταλαβαινετε απλα θα παμε στη μαμα μου να κανουμε τα μπανια μας!Εχουμε αρχισει ηδη οικονομια λογω τοκετου!Δε σας ειπα και το αλλο..ο γιατρος μου μου φερθηκε πολυ ωραια!!!Η γεννα θα μου παει 1000 ευρω φθηνοτερα και απ΄ οτι μου ειπε η Λιλου τερμα και οι επισκεψεις!!!Κοντα 1400 φθηνοτερα δλδ!!!Να ειναι καλα..γιατι δυσκολα τα πραγματα!!!

Αληθεια κοριτσια σε κρεβατι ποτε τα βαζουμε περιπου???Ο Κωστας , σιγουρος οτι εχουμε κοριτσι παλι, μου ειπε οτι ειδε ενα καταπληκτικο 2οροφο με νεραιδες και να παω να το δω :lol::lol::lol:

Α....και ξαναφυσαωωωωωωω φφφφφφφφφφφοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!

Φιλακια πολλα σε ολες και φυσικα στα υπεροχα μωρακια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"Τη λεκανη την παω με κλωτσιες :lol: :lol: :lol: στο μπαλκονι και μετα η Αλεξια μου δινει ενα ενα ρουχο και το απλωνω :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: "

Τουλαχιστον εχεις την πιο ωραια βοηθεια. Γελιο εχουν τα ζουζουνια :D:D:D .

Το ποτε τα βαζουμε σε κρεββατι δεν εχω ιδεα....Φανταζομαι οταν μπορουν να κατεβουν μονα τους και δεν κατεβαινουν με το κεφαλι :shock:;) Βεβαια βαζεις το προστατευτικο καγκελο μπροστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσομπεμπουδια μου! Τι κανετε;;; Εχω λιωσει σημερα, ημουν και ολη μερα προαυλιο λογω εφημεριας......καψωθηκα :lol::lol:

Νανουκα μου μια χαρα εισαι με το σπιτακι στη Θασο! Ουτε του παπα!!! Εκει πανω εχετε ωραια μερη και ειστε πολυ τυχεροι που τα σπιτια σας βρισκονται κοντα στη θαλασσα. Κι εγω ετσι δε θα καιγομουν να ψαχνω μερος για διακοπες. Εμας το σπιτι στο Μεσολογγι ειναι στον καμπο και η θαλασσα ειναι κανενα 5λεπτο με το αυτοκινητο. Και δεν το λες και παραδεισενιο μερος....μεσα στο κουνουπι!!! Τι να κανουμε, αυτο μας ελαχε!

Ιωαννουλα μου τι λιγουρινι εχει γινει η Δαναη; Πολυ ομορφη!

Καλε τι ωραια ιδεα η σαλατιτσα για απογευματινο! και η δικια μου με το αγγουρι και το τυρι εχει ερωτα!!! μισο αγγουρι στην καθισια της τρωει :D

Σοφουλινι πως πηγε ο υπερηχος; Τι καλο νινι αυτη η Αλεξια!!! Γελασα με την εικονα της λεκανης! Η δικια μου στο απλωμα παιρνει τα ρουχα και μου τα κρυβει :? Νεραϊδοκρεβατο κοιτατε; περιμενετε λιγο βρε παιδια...πως το ξερετε οτι θα ειναι σιγουρα κοριτσι;; εχεις τα ιδια συμπτωματα; Κοιτα μη σου βγει κανενας χουλιγκαν Ολυμπιακος και στο φτυσει το νεραϊδοκρεβατο. 8-) Παντως ειναι βολικο να ξανακανουμε κοριτσι, εχω δει κι εγω κατι κρεβατακια διπλα για κοριτσακια μουρλια!!! Και το αλλο υπνοδωματιο που εχουμε να το καναμε παιχνιδωματιο και μετα δωματιο μελετης. κανω εγω σχεδια τωρα.....

Ο Κωστας θα παει στην πορεια σημερα και την Τριτη. Πολυ ενοχλητικο αυτο που εβγαλαν οι Ισπανοι "Σσσσσσ μην ξυπνησετε τους Ελληνες!" Η Προσβολη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου..

εχω χαθει δεν ειμαι κ πολυ στα πανω μου τον τελευταιο καιρο γι αυτο δεν μπαινω..

Σοφακι μου δεν μπορω να μεινω εγκυος μανα μου!!! οι πιθανοτητες μου ειναι 1 στις 10 κ πολυ σου λεω!!!δεν εχω καν περιοδο ακομα καταλαβες??? αν δεν αποθηλασει ο μικρος δεν με βλεπω να αδιαθετω συντομα...μου χρωστας κ ενα ονειρο!!!

Νανα σπιτι στην Θασσο????? ε που αλλου να πας τοτε?? ειναι τελειο νησι! εχω περασει υπεροχα εκει!! καλα λεει η φιλη Αθηνα ουτε του παππα!!! εδω η θαλασσα απο εδω ειναι 2 ωρες οποτε μπανακια φετος πολυ δυσκολο... :( τελικα θα γινει ο γαμος?? ειχα μεινει στην ακυρωση...

Αθηνα-Ιωαννα-Μαιρη-Δημητρα( κ αν ξεχναω καποια συγνωμη) πολλα φιλακια κοριτσια μου...

οταν ανεβει η διαθεση θα επανελθω... :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα αγαπες!!!!!!!!!!!!!!

Αχ Φιρφιρίνι μου....μην πέφτεις βρε ζουζου! Τι να σου κάνω για να σε φτιάξω;;; Ενα χορό της (πατσο)κοιλιάς από εμενα;;; Ενα τραγουδάκι από την (αγριο)φωνάρα μου;;; Πες μου τι θες και θα το εχεις! :lol::lol:

Ελα για ανεβα λίγο.... καλοκαιρακι ερχεται...θα πατε τις βολτίτσες σας... θα πάρετε και μια πλαστική πισίνα και θα τσαλαβουτας μαζί με το Βασιλάκη μας!

Οστόσο....ακόμα δεν σου ηρθε περιοδος;;; Δεν ηξερα οτι υπάρχει περιπτωση σε όλο τον θηλασμό να μην αδιαθετησουμε... εμένα μου ειχε ερθει 3 μηνες μετα τη γεννα....

Νανα τελικά η καλύτερη είσαι!!!!! Μια χαρά ζαχαρη θα περάσετε στην Θασο!!!!!

Αθηνά μου υπομονή, μα τα "βασανα" σου τελειώνουν σε ενα μηνα και μετά χαλαράααααααα! Ωραια!!!!

Ιωαννα μου πολύ μουρίτσα η μικρή!!!! Και πολύ μαμούνι πρεπει να είναι ε; :lol::lol:

Καλέ να ρωτήσω.... πότε εχετε σκοπό να πάτε θαλασσα τα μικρά σας;;; Εγω ελεγα να μπει ο Ιουνης και μετα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες!

Ευχαριστουμε για τα καλα σας λογια :YMHUG::YMHUG:

Εισακουστηκαν οι προσευχες της Αθηνας για την ζεστη? :lol::lol::lol: Μονο που βρεχει κιολας!

Σοφακι το μπιζελακι σου, ολα καλα? Δευτερη δουλεια ο Κωστης εεε......

Μαιρη μου ηρεμη δυναμη η Δαναη!!!!! :lol::lol::lol: Εγω να πιασει για τα καλα η ζεστη και μετα....Κατα Ιουνη μας βλεπω, μην πω Ιουλιο [smilie=toothy2.gif]

Φιρφιρικουλη πολλα πολλα φιλακια :-*:-*:-*:-* Ανεβαααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΜΕ ΕΝΑ ΦΙΛΙ ΣΤΟ ΦΙΡΦΙΡΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΚΑΤΩ ΤΗΣ!

ΣΤΗ ΘΑΣΟ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ , ΑΛΛΑ ΠΑΜΕ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΜΟΝΟ, Ο ΜΠΙΛ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ, ΕΓΩ ΠΗΓΑΙΝΑ ΟΣΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΟΥ...ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΕΔΩ...ΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΤΗΣ ΠΕΘΕΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ Κ 10 ΛΕΠΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΟΥ...ΑΡΑ....

ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΥΚΛΑ Η ΜΙΚΡΗ!!!ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ? ΕΧΕΤΕ Κ ΑΛΛΗ ΑΣΧΟΛΙΑ?

ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ???

ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΚΑΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΠΤ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΒΟΛΕΥΟΜΑΙ!

ΘΑ ΚΑΝΩ Κ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΟΥ...ΑΛΛΑ ΔΥΣΚΟΛΑ...ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΤΑΜΕΙΟ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΚΤΛ Ή ΕΝΑΡΞΗ...Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΠΤ!

ΕΜΕΝΑ Η ΖΕΣΤΗ ΠΑΛΙΑ ΜΟΥ ΑΡΕΖΕ...ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΤΗ ΣΠΑΕΙ!

ΜΑΙΡΗ ΜΟΥ ...ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΣΤΕ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ...ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ?ΠΑΤΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΠΛΑΝΟ ΝΟΜΟ!

ΩΣΤΕ Κ ΕΣΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΘΕΣ????ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ!!!

ΑΘΗΝΟΥΛΑ...ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΠΑΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΠΟΥ? ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ.....

ΣΟΦΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΩΡΑ ΕΣΕΝΑ ???ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΜΙΛΗΣΑΜΕ...

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ, ΕΥΑ...ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδες!!Τι μου κανετε???

Τα νεα μας στα γρηγορα...θα μου καει το φαι το κοβω....η Αλεξια σημερα σηκωθηκε στις 6:00 :roll: ολο κεφι και ολο ναζι....απλα δεν σχολιαζω!!!Υπερηχο εκανα..ολα οκ δοξα το Θεο και την Πεμπτη θα ξαναπαω για να ακουσουμε και καρδουλα :D

Πολλα φιλια σε ολες...σμουτς!!!!!!!!!!!!!!Θα μπω το βραδυ...αν δεν με παρει ο υπνος παλι :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας τσουπρίτσες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αρχικά να πω Χρόνια Πολλά στην Νανούκα μας!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion17.gif] Να ζήσεις κοριτσάκι μου σαν τα ψηλά βουνά!!! Να χαίρεσαι την οικογένειά σου και πάντα να είναι γεμάτες οι τσέπες σου και το κρεβάτι σου! ;)

Σοφάκι μου, η κουκλίτσα προφανώς είχε χορτάσει ύπνο και γι' αυτό και ηταν σούπερ! Τώρα που καλοκαιριάζει βάζε την καμια ωρα αργότερα το βράδυ για ύπνο γιατί και εσύ με τις υπνηλίες της εγκυμοσύνης θα χρειάζεσαι λίιιιιγο ύπνο παραπάνω!

Χαίρομαι που όλα πάνε καλά και με το φασολάκι σας!!!! :D:D Αντε με το καλό να ακούσετε καρδούλα!!! Μου εχουν πει πως όταν πρωτοακούσεις καρδιά και οι παλμοί είναι πάνω από 170, είναι κορίτσι.... για τσεκαρε να δούμε αργότερα αν ισχύει!!!

Δεν σας είπα.... έκανα μια απιστία.... :oops: .... γράφτηκα και σε άλλο μαμαδοφόρουμ.... :oops: αλλά δεν μου αρεσει καθόλου!!!! Ουτε χούντα να υπήρχε :shock::shock: απαγορεύουν να γράφουμε με αλλο χρώμα, απαγορεύονται τα greeklish, απαγορευονται τα κεφαλαία, απαγορευονται τα μεγάλα πόστς, απαγορευονται να χρησιμοποιείς πάνω από 10 emoticons, απαγορευονται συνομιλίες με σεξουαλικό περιεχόμενο, θα διαγράφονται μηνύματα με σεξουαλικό περιεχόμενο, κλπ....! Πω πω.... και επειδή δεν είχα διαβάσει τους όρους και την χρήση σαν χαζή που είμαι έκανα εγγραφή.... και δεν φτάνει μόνο αυτό... απάντησα η κακομοίρα σε 5 θέματα και μου εστειλε πμ η συντονίστρια και μου την είπε επειδή είχα βάλει άλλο χρώμα στην γραμματοσειρά... Πολύ τσατίστηκα! Μαμμυ και πάλι μαμμυ! Και για να ξεθυμάνω ..........

[smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=happy1.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=love3.gif][smilie=love7.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob8.gif][smilie=hello2.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif]

Οκ! Τώρα είμαι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nανα αααααααααααα εδω δεν στα ειπα!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΤΡΕΛΟΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαιρη και εγω εχω φαει καρτα για 2 τικερ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: !Χουντα κανονικα αλλα εχει πολλες πληροφοριες παντως τυπου!Εκει μονο για ενημερωση αξιζει να μπαινεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου! Τι κανετε αυτη τη βροχερη μερα; ακουσα οτι θα συνεχιστει για αρκετα το σημερινο :(

Νανα μου Νανουκιτσα μου χρονια σου πολλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Σαν τα ψηλα βουνα να ζησεις, να σε χαιρονται και να τους χαιρεσαι ολους!!!! Για διακοπες που με ρωτας, ψαχνουμε για Χανια, αλλα στο τελος μας βλεπω να καταληγουμε Ναξο, που εχουμε ξαναπαει και μας αρεσει τρελα. καλω τις Χανιωτισσες, φιλεναδες να μου πουν που ειναι καλα να μεινουμε αν επιλεξουμε τελικα Χανια, ποιες παραλιες ειναι καταλληλες για Γλυκεριαννα και φυσικα αν ξερουν καποιο ξενοδοχειο ή δωματια πανω στη θαλασσα και κοντα στην πολη. Θα εκτιμησω παρα πολυ τις ιδεες σας :D Εχω μια Χ :D νιωτισσα συναδελφο, που εχουν ξενοδοχειο στη Γεοργιουπολη, αλλα δε με βολευει με τιποτα, παρολο που η θαλασσα, απ'οτι ειδα ειναι φανταστικη. Πολυ μακρια απ'ολα. Εγω θελω να κυκλοφορω κυριως στα Χανια. Δεν ειμαστε για περα δωθε με το παιδι.

Φιρφιρικι μου τι εχεις μαναρι; Γιατι εισαι στα πεσμενα σου;

Κοριτσια, βλεπω οτι τα ταϊζετε φαβα. Εμας η παιδιατρος το απαγορεψε κατηγορηματικα, μαζι με κουκια. Περιεργο μου ακουστηκε που εσεις τους δινετε.

Μαιρη μας κανεις απιστιες;;;;;;;;;;Γι'αυτο τιμωρεισαι :lol::lol:

Απο τωρα ψαχνετε για κρεβατι; μικρα δεν ειναι; Εγω θα της ψαξω μετα τα 4. Αλλωστε η κουνια της γινεται κρεβατακι παιδικο και μας ειπαν οτι μεχρι και τα 8 μπορει να κοιμαται εκει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑ!!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!!Κ ΕΣΕΙΣ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΑΙ!!!!

ΕΓΩ ΔΕ ΘΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΤΕΡΑΣΤΙΟ!Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΓΥΡΩ ΣΤΟΥΣ 18 ΜΕ 20 ΜΗΝΕΣ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΕ ΓΙΑΤΙ ΣΚΑΡΦΑΛΩΝΕ..

ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΑΝ ΤΗΝ ΒΑΛΩ ΣΕ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΓΚΕΛΑ ΔΕ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΠΟΤΕ!!!ΑΝ Κ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΣΚΑΡΦΑΛΩΣΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Κ ΤΡΕΜΕΙ ΤΟ ΦΥΛΛΟΚΑΡΔΙ ΜΟΥ, ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ ΔΕ ΤΑ ΒΓΑΖΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!

ΜΑΙΡΗ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΦΟΡΟΥΜ...

ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ Κ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΑΖΙ Κ ΤΟ ΜΠΙΖΟΥ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΕΚΚΛΗΣΙΑ Κ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΤΑΤΟΥΛΗΣ ΤΑΤΟΥΛΗΣ...ΧΡΙΣΤΟΥΛΗΣ ΔΛΔ

ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ,ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ,ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ!!!

Τι κανετε κοριτσια?Εμεις τα ιδια,τιποτα καινουριο,απο την δουλεια ακομα δεν με πηραν τηλ. και δεν ξερω τι γινεται,ακομα περιμενουν απο την Αθηνα την εγκριση κατι τετοιο..Μια φορα ειπα και εγω να δουλεψω και αντε να δουμε..Αλλοι λενε οτι θα κοψουν και αλλα ατομα και ακρη δεν βγαζεις,τουλαχιστον να ξερω να ετοιμαστω ψυχολογικα..Τεσπα ο Θανος επιτελους λεει μαμα και μπαμπα αλλα πιο πολυ μαμα και τρελλαινομαι οταν το λεει..Βρεχει,χιονιζει εξω θελει να ειναι και γινεται σφαγη για να μπει μεσα..Απο βδομαδα θα παμε και παιδιατρο για εμβολιο,οποτε παλι θα σπαραξουμε!!

Μαριλοο μου καλα τι χουντα ηταν αυτη κοπελα μου που αντιμετωπισες?Θελουμε να απελευθερωθουμε,να ξεχαστουμε οχι να καταπιεστουμε κι αλλο..Βρε ουστ...

Ιωαννα μου τι κανετε εσεις?Τι κανει το μπεμπακι σου?

Αθηνουλι μου οπου και να πας καλα ειναι,μονο που θα ξεφυγεις..Ναξο πρεπει να ειναι πολυ ωραια,ε?Δεν εχω παει αλλα το φανταζομαι ησυχο και οικογενειακο νησι..

Σοφακι μου ειχε τρελλα κεφια η Αλεξια πρωι πρωι,ε?Αντε με το καλο να ακουσετε και την καρδουλα..Τι ωραια στιγμη...Περιμενουμε νεα..

Φιρφιρικο μου τι εχεις?Γιατι εισαι ετσι?Ποιος σε πειραξε να παμε να τον πλακωσουμε???Ειμαστε και πολλες!!Ελα...ανεβα λιγο... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Καλα κοριτσια και εγω νομιζω ειναι πολυ νωρις για να τα αλλξουμε κρεβατι..Αφου κοπανιουνται ακομα στα καγκελα,τουλαχιστον εμενα ο Θανος σαν την σβουρα παει στον υπνο του αφου τον ψαχνω για να του δωσω γαλα,απο που ειναι τα ποδια,απο που ειναι το κεφαλι,αν του βγαλω τα καγκελα στα πατωματα θα τον ψαχνω μην τον πατησω κι ολας...Και μπανιο στην θαλασσα σιγουρα απο Ιουνιο και μετα να ζεσταθει κι ολας καλα..

Αυτα κοριτσια τα νεα,παω να ξαπλωσω γιατι δεν με βλεπω καλα..Φιλακια πολλα σε ολες..Καληνυχτα και Νανα μου πολυχρονη και παλι!!Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ Αθηνούλα γιατί δεν σας αφήνει να φάτε φάβα και κουκιά;;;;; :?:

Εχει η Γλυκεριάννα έλλειψη ενζύμου G6PD;

Εμένα που είχε ο Χριστόφορος πιθανή έλληψη (μου είχαν στείλει χαρτί 15 μέρες μετά που γέννησα), όταν του έκανα τις γενικές εξετάσεις στους 12μήνες, βγήκε οτι τελικά δεν έχει έλλειψη και από τότε τρώει κανονικά τα πάντα.

Ειδικά την φάβα την λατρευει! Μου την ζητάει κιόλας το σκατούλι οποτε δεν του χαλάω χατήρι και την φτιάχνω κάθε βδομάδα.

Κουκιά εγώ δεν τρώω γιατί δεν μου αρεσουν αλλα οταν τα μαγειρευει η μαμά μου ο κύριος ποντικομικρούλης μια χαρά τα μπουκώνει και αυτά! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειστε πολυ γλυκες οοολες σας ευχαριστω πολυ!! κ εσυ τρελο Μαιρουλα με εκανες κ γελασα!!! :D:D

Νανα μου πολυχρονη κ παντα ευτυχισμενη με υγεια πανω απ ολα!!

τα φιλια μου σε ολες....κ παντα στα πατουσακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα φιλεναδες!!Τι μου κανετε???Εγω μετα το τεταρτο στη σειρα ξυπνημα στις 6:30...ειμαι φρικαρισμενη!!!Με ηρεμησε χθες η Κικιτσα οταν μου ειπε οτι και ο Ζορζ κανει ακριβως το ιδιο!!!Μαλλον ειναι ο καιρος εκει καταληγω!!!

Χθες πηγαμε στο allou με την Κικιτσα και τους αντρες!!!Εμεις ειχαμε μαζι και μια ξαδερφουλα μας..λυκειο παει το κοριτσι...καψουρα με την Αλεξια..που ως γνωστος κανιβαλος δεν εκατσε στο τραπεζακι ουτε 5 λεπτα σε αντιθεση με το Ζορζ!!!Ευτυχως που ειχα και τη Δημητρα μαζι η εγκυος :lol::lol::lol::lol: Να δειτε το Γιωργο και την Αλεξια χερακι χερακι να τρεχουν στο allou να λιωσετε στα γελια :lol::lol::lol::lol::lol: καποια στιγμη σπινιαρει ο Γιωργος...δεν το περιμενει η Αλεξια..γυρνανε και κουτουλανε :lol::lol::lol::lol: Εγω η μουλαρα γελουσα...φυσικα δεν χτυπησαν!!!Κριμα που δεν ηρθες Αθηνουλα :(

Σοφακι παρε τα πανω σου!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Κοριτσια σας ρωτησα για το κρεβατι γιατι εγω θα την βαλω πρωτα ο Θεος πριν γεννηθει το νεο μελος!!Δε θελω σε καμια περιπτωση να νομιζει οτι το αδερφακι της, της "πηρε" την κουνια!!Απο μια ερευνα που εκανα σε μαμαδες με μεγαλυτερα μωρα η ηλικια αλλαγης κρεβατιου παιζει απο 18μηνες εως 2,5 ετων!Οποτε μεσα ειμαστε!Φυσικα θα παρουμε και προστατευτικο απο τη μια πλευρα και απο την αλλη θα ειναι κολλημενο στον τοιχο!

Μαιρουλα ουτε εχω της τα δινω...οχι γιατι εχει ελλειψη..με αηδιαζουν ομως!! :oops::oops::oops:

Φιλακια σε ολες παω να σφουγγαρισω!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσουδια μου! Τι κανετε;

Σοφουλινι μου ζηλεψα που διαβασα πως περασατε, αλλα ξεμπερδεψαμε απο το τραπεζι στις 5.30. Η Γλυκεριαννα σεκος μεχρι τις 8 το απογευμα κοιμοταν. Ηθελε βλεπεις η κυρια να ειναι πανταχου παρουσα στο τραπεζι. Δεν ειχε και αλλα παιδακια και ασχολουνταν ολοι μαζι της. Γνωρισατε και τους αντρες σας;

Μαιρη μου δεν εχει αυτο το θεμα που ειπες, αλλα τα κουκια ξερω οτι μπορει να προκαλεσουν προβλημα, και τη φαβα ενω την τρωμε δεν τη φτιαχνουμε ποτε στο σπιτι. Πες μου καμια πληροφορια για Χανια γιατι ειμαι σε τρελο ψαξιμο. Αν δεν μου πει ομως και καποιος που ξερει,....τζαμπα ψαχνω. Ειναι ειδικες οι συνθηκες φετος.

Μαξιλαρι τους βαζετε;

Νανα, Δημητρα, Ιωαννα τι κανετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...