Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ '10 Νο 4!!!!!!!


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου δεν ξέρω αν το γνωρίζετε αλλά ο ΑΒ έχει προσφορά όλα τα νούμερα του λιμπερο -50%. Περίπου 9,50€ η οικονομική συσκευασία. Πήγε σήμερα ο Γιώργος και πήρε 5-6 πακέτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 695
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια γεια σας!!

Ξεκινω να περιγραφω τα απιστευτα που ζησαμε χθες στη βιοιατρικη Κορυδαλλου!!Πηγαμε εκει με παροτρυννη της παιδιατρου....καλα εχει να ακουσει και αυτη....γιατι εκει ξερουν λεει απο παιδια!!!ΕΓΩ Η ΗΛΙΘΙΑ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ!!!!!Παμε λοιπον με τον Κωστα..μπαινουμε η μικρη εξ αρχης εχει καταλαβει τι ερχεται...την βαζω στα ποδια μου, οι δυο ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΕΣ της κρατανε το χερι και ο Κωστας απο μπροστα προσπαθει να την ηρεμησει...και εκει αρχιζει ο εφιαλτης!!!Το μωρο να κλαιει οπως δεν το εχω ξανακουσει ποτε στη ζωη μου και Παναγια μου να μην το ξανακουσω ποτε...αυτη να τρυπαει το μωρο 4-5 φορες ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ και παραλληλα να μας φωναζει να την ηρεμησουμε..και να λεει επιτακτικα στον Κωστα να την φυσα στο προσωπο παρ' ολο που αναπνευε κανονικα για να μην της κοβετε η ανασα και δεν κατεβαινει γρηγορα το αιμα...ο Κωστας να της εξηγει οτι με αυτον τον τροπο της κοβει την ανασα και ειναι λαθος...αυτη να φωναζει...το μωρο μου να κλαιει και να τρεμει..εγω να κλαιω και να της λεω να κανει υπομονη και ο Κωστας να ειναι σε κατασταση αμοκ...αν του εκενα νονημα θα την ειχε βουτηξει!!!Μετα μου ειπε οτι πιεζε και τη συριγγα στο δερμα της!!!Τελικα οταν τελειωσε αυτο το εφιαλτικο 2λεπτο..νομιζω τοσο...δεν μπορω να το προσδιορισω...η μικρη αναστεναζε απο το κλαμα και χωθηκε στην αγκαλια μας..εκανε το λαθος λοιπον να κοιταξει θυμωμενη τη μια απο τις δυο ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΕΣ της λεω και εγω "αγαπη μου θα τη μαλωσουμε?" και τι γυρναει και μου λεει το τσακαρο??? "Ε, οχι και να με μαλωσει τετοιο αερα τους δινετε και αν χρειαστει να τους ξαναπαρουμε αιμα θα μας δειρουν κιολας!!!" Ο Κωστας πηρε το μωρο και μου ειπε να βγω εξω γρηγορα!!!

Σημερα το απογευμα πρωτα ο Θεος θα παρω τις εξετασεις του παιδιου...να ειναι καλες Παναγια μου...και μετα θα αρχισω να κοβω κωλους!!!!!Αρχικα θα στειλω μια ωραιοτατη επιστολη στο διευθυντη τους και μετα θα αρχισω την παιδιατρο που προφανως επειδη τα παιρνει απο εκει με εστειλε με την υποσχεση οτι εκει θα προσεξουν το μωρο μου!!Πληρωσα σχεδον 200 ευρω, χεστηκα για τα λεφτα φυσικα, ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!!

ΕΙΜΑΙ ΕΞΑΛΛΗ!!!Το παιδι κατατρομαγμενο μεχρι το βραδυ κρυβοταν στην αγκαλια μου και δεν με αφηνε ουτε για αστειο να ακουμπησω το χερι της...το οποιο σημερα διαπιστωσα οτι ειναι γεματο τρυπες!!!!

Ηρθε η μαμα μου το πρωι και ολοι μαζι πηραμε μια συριγγα, οινοπνευμα και βαμβακι και αρχισαμε να παιρνουμε αιμα ο ενας στον αλλον...μεχρι που μετα απο πολυ ωρα και πολυ οινοπμευμα μας αφησε να ξεκκολησουμε το τσιροτο και φυσικα να της ακουμπησουμε το χερι!!

Ας ειναι καλα τα αποτελεσματα Θεε μου...και μετα θα τους παρει ολους και θα τους σηκωσει!!!!

Αυτα τα νεα μας........!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!

Σοφακι μου εφιαλτης ηταν θα ξεχαστει......Ειναι μεγαλα τα ζουζουνια και καταλαβαινουν πολλα πλεον. Δεν ειναι 6 ή 7 μηνων που σιγουρα τα βολευαμε διαφορετικα....

Εκανες την καλυτερη δουλεια που προσπαθεις να της το περασεις σαν παιχνιδι. Αλλα τι ζωα υπαρχουν???? Εννοειτε να παραπονεθεις! Απο τα ωραια σου λεφτακια πληρωνονται και γιατρος και μικροβιολογικο. Και το κυριοτερο .....σου ταλαιπωρησαν την μικρουλα σου....

Πολλα φιλακια να της δωσεις και μια χαρα θα ειναι οι εξετασεις :YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax Σοφακι μου.....εμεις τα ειπαμε και στο τηλ! Οι ανθρωποι ειναι σκιτζιδες......ακου να φερονται ετσι σε ενα παιδι...

Μαιρουλα μου το ειχα δει και εχτες αυτο με τα Libero. εμεις πια παιρνουμε pampers γιατι ο Σκλαβενιτης βγαζει καθε 3 και λιγο τρελες προσφορες. Μεχρι και 9 € το πακετο τα εχουμε βρει. και εχουμε φορτωσει. Να σας πω και το αλλο βεβαια. Μου ελεγε ο ξαδερφος μου για τις πανες του lidl, μαρκα ειναι toujours. Μου εδωσε κι ενα πακετο να τις δοκιμασω. Επιφυλακτικα το πηρα να πω την αληθεια.....αλλα ετυχε μια μερα να τη δοκιμασω και διαπιστωσα οτι το υλικο τους ειναι σε κατηγορια pampers και σιγα σιγα της εβαζα κατα διαρκεια της μερας 2-3. Κανενα προβλημα. Τη δοκιμασα και νυχτα. Επισης κανενα προβλημα. Μου το ειχε πει και ο ξαδερφος οτι ειναι μια χαρα πανες και οτι τα παντα ειναι θεμα marketing. Δεν εχω σκοπο βεβαια να τη βγαζω παντα με αυτες, αλλα αν δε βρισκω σε προσφορα τα Pampers θα τις προτιμω. Εχουν 9 € και ειναι πολυ καλυτερες ποιοτικα απο τις Libero. οι Libero ΠΙα μου φαινονται εντελως χαρτινες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΧΑΘΕΙ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΤΡΕΞΙΜΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΓΡΑΦΗ Κ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 10-15 ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΤΡΕΛΑΝΕΙ..ΞΥΠΝΑΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΩΡΑ! ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΖΟΜΠΙ..ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟΥ ΒΡΥΚΟΛΑΚΑ..Κ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΡΕΞΙΜΟ ΑΠΟ ΣΠΙΤΙ ΣΕ ΣΠΙΤΙ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΞΑΝΑ ΓΡΑΨΙΜΟ ΝΑ ΤΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕ Κ ΜΙΑ ΙΩΣΗ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΠΟΔΙ ΕΥΤΥΧΩΣ..ΕΚΑΝΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΔΕΚΑΤΑ Κ ΓΚΡΙΝΙΑ ΣΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΚΟΚΚΙΝΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..ΑΛΛΑ ΤΟ ΞΕΝΥΧΤΙ ΞΕΝΥΧΤΙ ΣΤΑΘΕΡΑ! ΤΕΡΜΑ ΒΑΣΙΛΗΣ -ΥΠΝΟΣ ΤΡΕΛΑ ΤΣΑΚΩΜΕΝΟΙ....

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ..Κ ΕΧΩ ΝΕΥΡΙΑΣΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ...ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ...ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΟΧΗ ΣΟΥ ΕΓΩ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ...ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ Κ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ ΠΑΡΑΠΟΝΩΝ ΑΝ ΕΧΕΙ Κ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΣΤΟΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΟΠΩΣ Κ ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΒΑΖΟΥΝ ΜΥΑΛΟ...ΙΣΩΣ ΑΛΛΑΞΕΙ Κ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΕ Κ ΕΜΕΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΤΡΥΠΗΣΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ..ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ Κ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΣΕΝΑ Η ΝΕΡΑΙΔΑ ΣΟΥ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ...ΣΚΕΨΟΥ ΠΩΣ ΝΙΩΘΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΡΙΝ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ....

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΝΥΧΤΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΟΦ Κ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ..ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΟΜΩΣ..ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ...

ΑΑΑΑ ΜΑΡΥΛΟΥ ΜΟΥ ΟΙ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΕΙ ΜΟΝΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΠΛΥΘΗΣΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΓΡΑΦΗ ΑΥΤΗ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΟΠΩΣ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΟΤΙ ΕΝΑ 30% ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΑΝΑΚΥΚΛΩΝΕΙ Η 20% ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΝΟΙΚΟΚΥΡΙΩΝ ΕΧΕΙ ΘΕΣΗ ΠΑΡΚΙΝΓΚ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΛΠ ΚΛΠ ΕΞΟΥ Κ ΟΙ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΚΟΥΛΕΣ!!

ΦΙΛΑΚΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΧΑΣΑ....

Αθηνα μου χρησιμοποιω πανες λιντλ απο 3 μηνων του Βασιλη κ ειναι σουπερ!! δεν εχει συγκαει ποτε δεν βρωμανε οπως αλλες ειναι πολυ απορροφητηκες κ δεν εχω κανενα παραπονο τελικα..λιμπερο δεν εχω βαλει ποτε αλλα εχω δει απο μια φιλη μου κ προσωπικα δεν μου αρεσαν καθολου ασε που βρωμοκοπουσανε...παμπερς εχω παρει αρκετες φορες οταν βαζει στα καρφουρ -20% κ εχω κ κουπονο εκπτωτικο -4ε κ μου βγαινει καπου στα 9,50 το πακετο των 20 ευρω...τα εβαλα μονο κ μονο επειδη το μοναδικο ισως αρνητικο των τουζουρς ειναι πως ειναι λιγακι παχιες κ χρησιμοποιησα παμπερς για τα πρωτα βηματα για να ειναι πιο λεπτες αλλα κ παλι μου μυριζουν πολυ...αυτα....καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σοφάκι μου, θα είχα βγει εξω από τα ρούχα μου.... να παραπονεθείς και ότι περνάει από το χέρι σου, να το κάνεις. Δεν ντρεπονται λιγακι....με μωρό έχουν να κάνουν όχι με γαϊδαρο.... να μου φιλήσεις το βαβα σας και ευχομαι καλά αποτελέσματα!!!!

Εμένα ο Χριστόφορος από νεογεννητος είχε θέμα με τον πωπουδάκο του..... παρόλο που τον άλλαζα (και συνεχίζω να τον αλλάζω) κάθε 2 το πολύ 3 ώρες, και εννοείται σε κάθε αλλαγή κάνουμε και πλύσιμο, συγκαιόταν συχνά. Οι παμπερς νιου μπορν του το έκαναν που δεν το περίμενα γιατί τις είχα πάρει για καλύτερες. Πήρα μπειμπιλίνο και ήταν μια από τα ίδια σε μεγαλύτερο βαθμό. Μου πήρε μια φορά η πεθερά μου από το Λιντλ και τις χρησιμοποίησα για 1 μέρα και στο τέλος ήταν ο κωλαράκος του κατακκοκινος. Ασε που την επομενη το πρωι σκυλοβρωμούσε η πάνα που είχε τόσα τσισάκια. Ο Θεός ξέρει με τι υλικά τις φτιάχνουν.... :? Ετσι κατέληξα στα Λιμπερο που για εμάς τουλάχιστον είναι κορυφη. Ουτε μυρίζουν, ουτε συγκαίει το κωλίνο του. Πριν 3 μέρες ανοιξα ένα πακετο παμπερς μπέιμπι ντράι (τι ωραία που τα γραφω! ) που το είχα πάρει με κάτι κουπόνια, και τις χρησιμποποίησα μέχρι χθες που είδα ξανά κοκκινήλα έντονη όχι μόνο στον πισινούλη του αλλά και στον ...μπροστινούλη του. Τα επαιξα.... ενώ με τα παμπερς απ & γκοου ή τα ακτιβ φίτ κανέναν προβλημα. Με λίγα λόγια προτιμώ τα Λιμπερο γιατί είναι από τα λίγα που δέχεται ο μικρός!

Φιρφιρικούλη μου τώρα μπήκα στο νόημα! ;) Και για να έχουμε καλό ερώτημα.... με τέτοια κρισάρα που περνάμε, αυτούς τί τους ενδιαφέρουν όλα αυτά;;;; Ας συμμαζέψουν τα ασυμμάζευτα οι ΗΛΙΘΙΟΙ που μας κυβερνάνε γιατί αν γίνει πτώχευση στην Ελλάδα όχι ανακύκλωση δεν θα κάνουμε αλλά θα την τρώμε κιόλας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!!

Και για να έχουμε καλό ερώτημα.... με τέτοια κρισάρα που περνάμε, αυτούς τί τους ενδιαφέρουν όλα αυτά;;;; Ας συμμαζέψουν τα ασυμμάζευτα οι ΗΛΙΘΙΟΙ που μας κυβερνάνε γιατί αν γίνει πτώχευση στην Ελλάδα όχι ανακύκλωση δεν θα κάνουμε αλλά θα την τρώμε κιόλας.

Α καλα...ερχεται και αυτο Μαιρουλα μη σου πως εχει ηδη ερθει αλλα εχουν ξεχασει να μας ενημερωσουν!!Αλοιμονο σε εμας αυτοι αναγκη δεν εχουν..οποτε εχουν και την πολυτελεια να ασχολουντε με χαζομαρες!!!

Κοριτσια μου το μισαωρο που περασα απο τη βιοιατρικη στην παιδιατρο δε λεγεται!!!ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ!!Ειχαν κανει σχολιο για κυτταρα του αιματος του παιδιου βαση των φυσιολογικων τιμων των ενηλικων!!Πηρα την παιδιατρο ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΟΚ μου ειπε να παω ΑΜΕΣΩΣ απο εκει και να μη διαβαζω τις εξετασεις...παραλληλα να οδηγω να παιρνω τη Λιλη που ηταν στο ιατρειο...να μην εχει σημα...να προσπαθει να διαβασει στο γιατρο τις μετρησεις και εγω να οδηγω σα το φαντασμα!!!Να παρακαλαω την Παναγια ...και να μην εχω κουραγιο ουτε να βαλω τα κλαματα!!ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ολα καλα!!!ΤΙ ΠΕΡΑΣΑ!!!ΤΙ ΜΙΣΑΩΡΟ!!!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΣΠΑΣΩ ΟΛΑ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ!!!!!

Η παιδιατρος με ηρεμησε μου εδωσε νερο.....συζητησαμε....οι παλμοι μου πρεπει να χτυπησαν 200...το μισο δρομο δεν θυμαμαι πως τον εκανα!!!!Μολις βγηλα απο εκει με πηρε και η Λιλη που το ειχε συζητησει με το γιατρο και μου επιβεβαιωσε την παιδιατρο!!!

Α...και το βραδυ για να το πω..με ησυχασε και η Νανα!!!<3 <3 <3

Το αφηνω πισω μου μεχρι να ηρεμησω...!!Εγω κοριτσια της βαζω τα παμπερς απο την αρχη τα λιμπερο ειναι πολυ χοντρα!Παιρνω τα simply dry το μεγαλο πακετο 13ευρω!Τωρα πια ομως θελω να ξεκινησω τις πανες βρακακι!Των παμπερς ειναι ακριβες 20ευρω λιγα κομματια και δεν εχουν συχνα προσφορες!Κυριως τα active fit βαζουν σε προσφορα!Θα κανω μια ερευνα αγορας και θα δοκιμασω και καποια αλλη εταιρια!!

Αυτα παω να βαλω το φαι της μικρης!Φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχως Σοφακι ολα ειναι μια χαρα.....

Δεν ειχαν γραψει προφανως οτι το αιμα ηταν απο μικρο παιδακι .....Τι να πεις?

Εγω κοριτσια αρχικα χρησιμοποιουσα pampers. Καπου 10 μηνων πηρα τα πορτοκαλι και μου κοκκινησε οποτε τα αφησαμε και χρησιμοποιουμε libero .Ειναι οντως χοντρα αλλα τουλαχιστον δεν εχω προβλημα με την μικρη.Θελω να δοκιμασω τα active fit γιατι ειχα μεινει ευχαριστημενη απο ενα δειγμα που μου ειχαν στειλει, ειναι λεπτα και μου στελνουν και κουπονια :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΕΡΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ!!! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟ ΛΟΥΛΟΥΔΙ ΜΟΥ!!!

τι καντε κοριτσακια: Σοφουλινι δεν τελειωνει με τιποτα η περιπετεια;;; Καλα ειναι τοοοοοοοσο μαλακισμενοι ολοι τους;;;; σορυ για τη λεξη αλλα αμαν!!!!! Δε φτανει που το καταταλαιπωρησαν το μωρο, βγαλαν και λαθος μετρησεις; Τελικα δεν καταλαβα με ολον τον πανικο....εχει θεμα σιδηρου;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Σε λιγο ετσι οπως τα λες θα του εβρισκαν και ουρικο οξυ του παιδιου :evil::evil::evil: δεν υπαρχει....και ειναι και ιδιωτικο ιατρειο........εγω οχι λιμπα......θα εμπαινα σε ωρα αιχμης και θα τους τα εκανα ολα βολο, να ακουσουν και αλλοι τι εχει γινει, να τους παρει περισσοτερο η ντροπη. Μονο ετσι καταλαβαινουν. Αμα εκτεθουν. ζητα τα λεφτα σου πισω.

Φιρφιρικο μου τι ταλαιπωρια τραβας κοριτσακι μου; τουλαχιστο εχει κανενα φραγκο η υποθεση; συμφωνω μαζι σου οτι τα λιμπερο βρωμοκοπανε!!! Λιγο να κανει τσισα.......και μυριζει σα να εχει κατουρησει 10 φορες. Δε μιλαω και απο νυχτα.....

Μαιρη γιατι κοκκινιζει ο ποπος του; Βαζεις sudokream; Εμεις ουδεποτε ειχαμε θεμα με αυτη την κρεμα.

σας αφηνω, παω να ετοιμασω το σπιτι γιατι το βραδυ θα εχω κοσμο. Εντωμεταξυ της εκαναν δωρο ενα πιανακι που ειναι και φαρμα και κανει και μουσικη.....και τη βρηκα γυριζοντας απο το σχολειο να χοροπηδαει, να χορευει και να χλιμιντριζει ταυτοχρονα :lol::lol: Δεν υπαρχει!!! Δεν κοιμηθηκε ολο το πρωι για να παιξει με αυτο το παιχνιδι. Να'ναι καλα η κολλητη της μανας μου που της το εφερε! καλο σαββατοκυριακοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο! Θα εχει καταπληκτικο καιρο ακουσα!!! φιλια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να την χαιρεστε Αθηνα μου!!! Δεν γνώριζα οτι γιορτάζει σήμερα...συγνώμη.... Να είναι παντα ευτυχισμένη και καλότυχη!!! Πολλα πολλα φιλακια!! Φιρφιρικο μου υπομονη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xρονια πολλα στη φουσκιτσα!!Πολυχρονη και καλοτυχη!!!

Οχι Αθηνα μου δεν ειχε ελλειψη τελικα...ολα σιδηρο, σακχαρο κτλ μια χαρα!!!

Καλο σκ και να περασετε ομορφα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aθηνα μου να χαιρεστε την κορουλα σας!! να ειναι παντα ευτυχισμενη τυχερη στην ζωη της κ πανω απ ολα να ειναι υγιης!! :x:ymparty::ymparty: [smilie=occasion1.gif]

ευχαριστω Ιωαννα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνά μου να χαιρεσαι την κουκλίτσα σου καλή μου!!!!!!!!!!!

Να'ναι πολλά υγιή και χαρούμενα τα χρόνια της!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty:

Δεν γνώριζα καθόλου την γιορτούλα της.... :oops: συγνώμη....

Πολλά φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΜΠΙΖΟΥΔΑΚΙ ΣΟΥ!!!

ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΝ ΗΞΕΡΑ ΕΓΩ,ΜΙΑΣ Κ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΕΡΙΑ!

ΑΛΛΑ ΕΧΤΕΣ ΔΕ ΜΠΗΚΑ...!!!

ΕΜΑΣ ΟΙ ΜΥΞΟΥΛΕΣ Κ Η ΓΚΡΙΝΙΑΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΕΦΥΚΙΤΙΔΑ...ΑΧΘΕΕ ΜΟΥ ΤΙ ΑΛΛΟ!!!

ΕΓΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑΠΑΝΕΣ ΚΑΡΦΟΥΡ !ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΑΛΛΑΞΑΝ-ΜΑΛΛΟΝ ΑΛΛΑΞΑΝ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ! Κ ΕΤΣΙ ΓΥΡΙΣΑ ΣΕ ΠΑΜΠΕΡΣ

ΠΗΡΑ ΤΟΥ LIDL ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΒΡΕΧΟΤΑΝ!

ΕΜΕΝΑ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ ΤΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΕ ΠΑΜΠΕΡΣ Κ ΤΟ ΝΟ 6 ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ ΣΥΓΚΑΜΑ Κ ΑΠΟ ΕΚΕΙ Κ ΜΕΤΑ ΜΟΝΟ ΛΙΜΠΕΡΟ!

ΨΙΛΟΒΛΕΠΩ ΓΙΟΥΡΟΒΙΖΙΟΝ ΟΣΟ ΠΑΕΙ ΠΙΟ ΠΑΤΑΤΑ ΓΙΝΕΤΑΙ...

ΚΑΛΟ ΣΒΚ ΦΙΛΕΣ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσουδια μου!!! Ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας, αν και δεν καταλαβαινω γιατι ζητατε συγγνωμη που δεν το ξερατε. Δεν ειναι γνωστη γιορτη. Γι'αυτο κι εγω την εβαλα λεζαντα :lol::lol::lol:

Της εφερε η νονα της μια τσουληθρα τεραστια χτες και.......δεν μπορω να σας περιγραψω!!!!!!! Την πρωτη φορα που τη βαλαμε και τσουλησε το παιδι επαθε αμοκ απο τη χαρα!!!!!!!!! Χοροπηδουσε, γελουσε......σκαρφαλωνε.....μεσα σε 12 ωρες εγινε εξπερ! τωρα πια ανεβαινε και τσουλαει μονη, αλλα δεν τολμαμε να τη βγαλουμε στην αυλη γιατι θα σκαει σαν καρπουζι στο τσιμεντο :lol: Οποτε....μεσα στο σαλονι....ντεκορ :lol::lol:

Λοιπον...την αμαρτια μου τη λεω...δεν ειχα ξανακουσει το τραγουδι μας στη γιουροβιζιον....μου αρεσε παααααααααααρα πολυ!!! Οχι βεβαια περισσοτερο απο Σακη και shake it, αυτο ηταν υμνος. Αλλα και το χτεςσινο με σηνεπηρε!!! Πολυ εξυπνο και πολυ ξεσηκωτικο και πολυ ελληνικο :!:

Αυτα, σας αφηνω, γιατι λεμε να εκμεταλλευτουμε τη μερα και να βολταρουμε στην λιακαδα. Σε λιγες μερες βλεπω να μη ξεμυταμε πρωι απο τη ζεστη :D Φιλακια γλυκουλινες μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Πως τα περασατε κοριτσια? Ηταν υπεροχες μερες για βολτα! Αν και δεν είναι ότι πιο ευκολο να κρατησεις τα μπουμπουκακια μεσα πλεον. :D:D Εμεις σχεδον καθημερινα κατεβαινουμε στο κεντρο της πολης οπου εχουν κανει πεζοδρομους ένα μεγαλο μερος της και τα πιτσιρικια αλωνιζουν! Ο καφες εννοειτε στο χερι! Το ‘καθομαι’ το εχουμε ξεχασει :mrgreen:

Η Δαναη μου κανει μια ψιλοαπεργια κυριως από το απογευματινο. Την ταλαιπωρουν τα δοντια της. Χθες την ειδα να βαζει το ποτηρακι της με το νερο στα μαγουλα της και θυμηθηκα την Σισσυ ….

Αληθεια πως είναι η μικρη σου Νανα μου?

Αθηνα πρεπει να επεσε κατακοπη για υπνο μετα!

Γνωριζει καποια τι κανει η Κικη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! καλη βδομαδα! Τι κανετε; Περασατε καλα; Εμεις χτες βγηκαμε για φαγητο εξω, η Γλυκεριαννα "γνωριστηκε" με 4 παιδακια, κι εριξε το τρεξιμο του αιωνα. Και τα 4 μεγαλυτερα. Το ενα ηταν αγορι, το οποιο μας ερωτευτηκε και στο τελος ηθελε να τη φιλησει στο στομα για αντιο :lol::lol::lol:

Ιωαννα μου εννοειται οτι επεσε σεκος μετα την τσουληθρα. Και χτες το βραδυ τα ιδια. αφου ανεβοκατεβηκε καμια 20αρια φορες,....μετα μπαμ και κατω! Βρηκαμε το υπνωτικο μας! Τη συστηνω ανεπιφυλακτα, φτανει να υπαρχει χωρος, γιατι ειναι και τεραστιες!

Κοριτσια τι τους δινετε να φανε στο 10τιανο και το απογευμα; Η δικια μου εκοψε το γιαουρτι και με εχει ξεβολεψει. Μια φορα την ημερα δινω φρουτο. την αλλη;;;; Ακουω προτασεις. Αυτη τη συνταγη με το κουακερ τη βαρεθηκε συντομα, οποτε κατεληξα να το τρωω εγω και ειναι ακρως παχυντικο! δε συμφερει.

Αληθεια τι κανει η Κικη;;;; Εχουμε να την ακουσουμε πριν το Πασχα. Επισης και τη Δημητρα εχουμε χασει λιγο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπελιές μου και καλή εβδομάδα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και εμείς περάσαμε ένα ωραίο και ζεστό Σ/Κ! Βάλαμε τα καλοκαιρινά μας όπως και σήμερα! Του φαίνεται πολύ παράξενο που είναι τα μπρατσάκια του έξω! Με μακρύ βέβαια παντελονι τον έχω αλλά καλοκαιρινό.

Αθηνά μου, από τώρα καίτε καρδιές ε;;;; ;) Και εμείς έχουμε μια αδυναμία στα κοριτσάκια και έχω παρατηρήσει στα σγουρομάλλικα! :D

Όσο για τα σνάκ, προς το παρόν δίνω για δεκατιανό φρούτα είτε σε κομματάκια είτε κάποιες λίγες φορές αλεσμένα και το απόγευμα θα δώσω γιαούρτι, ή 120μλ χυμό με 2-3 μπισκοτακια, ή μισό τοστάκι με ψωμί σικαλης και κασέρι. Καμιά φορά θα προτιμήσει να φάει απλά ενα μεγαλούτσικο κομμάτι φέτα (την οποία ζητάει εκείνος και την λέει κανονικότατα =p~ ) ή να πιεί 100-150γρ γάλα. Αν τύχει και έχω κάνει κέικ θα φάει ενα κομμάτι. Αυτά! Οτι προτάσεις έχετε δεκτές!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ρε κορίτσια να σας πω κάτι;;; Προχθές πήγα σε έναν παιδικό σταθμό όπου μια παιδοψυχολόγος έκανε σχολή γονέων και μίλησαν για την σεξουαλική διαπεδαγώγιση και τα γονεϊκα πρότυπα .... εντάξει έλεγε κάποια πράγματα τα οποία με βρήκαν απολύτως σύμφωνη αλλά με ψιλοκούφανε με κάποια που είπε και ήθελα λίγο τις απόψεις σας.

Αρχικά έλεγε οτι πρέπει το παιδί να ζει μέσα σε μια φυσιολογική οικογένεια, που ο μπαμπάς θα πάρει αγκαλιά την μαμά στον καναπέ, θα της δώσει και ένα φιλάκι αλλά όλα αυτά χωρίς χυδαιότητα. Θα τσακωθεί λίγο και το ζευγάρι μπροστά στο παιδί αλλά χωρίς βρισιές και χειρονομίες. Να μην ζει σε μια ουτοπία πως όλα είναι ρόδινα. Όταν ρωτήσει το παιδί μας κάτι να του λέμε πάντα την αλήθεια και αν είναι κάτι το οποιο μας προκαλεί αμηχανία να μην το αποφύγουμε απλά να του πούμε οτι δεν γνωρίζουμε και οτι θα μάθουμε και θα το ενημερώσουμε. Πρέπει να υπάρχει εμπιστοσύνη και ασφάλεια. Να πάρουμε εκπεδευτικά βιβλία για την σύλληψη, την γονιμοποίηση και την εγγυμοσύνη μέχρι την γέννα και την υπόλοιπη πορία του ανθρώπου. Να πούμε οτι γεννιόμαστε από το αιδίο και όχι μόνο από την κοιλίτσα, κλπ.

Μέχρι εδώ καλά....

Όταν όμως είπε να βγάλουμε όλα τα ταμπού και να απελευθερωθούμε κάνοντας κάποιες φορές μπάνιο μαζί με το παιδί μας (από 1 ετους και θα σταματήσει μόνο του μέχρι τα 6) και σε περίπτωση που το παιδάκι θέλει να πιάσει τα γεννητικά μας όργανα, εμείς θα πρέπει να το αφήσουμε. :shock: τρελάθηκα. Οκ το μπάνιο ο γιος με τον πατέρα ή η κόρη με την μάνα μεχρι μια μικρή ηλικία το δέχομαι, παρόλο που εκείνη είπε οτι είναι φυσιολογικό και το αντίθετο, αλλά τί σημαίνει να πιάσει;;;;;; Εμένα ο μικρός αν τύχει και δει τον Γιώργο οταν ντύνετε πλησιάζει να του πιάσει το "εργαλείο" και κατευθείαν του λέμε "οχι" και τον απομακρύνουμε. Ε.... η ψυχολόγος είπε οτι είναι λάθος και οτι μπορεί να του προκαλέσουμε ζημιά κάνοντάς το να πάει αλλού και να λύσει τις απορίες του. :shock::shock:

Επίσης είπε οτι είναι λογικό στην ηλικία των 4-5 ετων να παίζουν τον γιατρό και άλλα τέτοια παιχνίδια οπου αγγίζει το ένα παιδάκι το αλλο.... αλλά είπε οτι είναι φυσιολογικό και τα παιδία του ίδιου φύλλου να το κάνουν αυτό και οτι από την ηλικία των 6 συνειδητοποιούν το δικό τους φύλλο.... εμένα πάντως δεν θα μου αρεσε να ξέρω πως ο γιος μου παιζει τον γιατρό με τον συμμαθητή του. :shock:

Όταν αρχίζουν να "εξερευνούν" το σώμα τους και τα δούμε, θα πρέπει να κάνουμε οτι δεν συμβαίνει τίποτα, να μην τους απομακρύνουμε τα χεράκια από το "παιχνίδι" τους. Και ρωτάω.... πες οτι στο σπίτι το αφήνεις και το κάνει.... αν πας επίσκεψη και εκεί που κάθεται ωραία και καλά στον καναπέ ανοίξει τα πόδια του αρχίσει και ψαχουλευει το βρακάκι του τί πρέπει να κάνουμε;;;; :o

Θα ήθελα πολύ τις απόψεις σας.... γιατί αυτά τα βρίσκω λίγο τραβηγμένα. Πάντως εγώ που δεν χούφτωνα τους γονείς μου δεν έπαθα κάτι κακό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιρουλα μου η 1η παραγραφος απ'οσα λες με βρισκει συμφωνη, για την αγκαλια και για τους ψιλοτσακωμους. Αν κι εμεις λιγο να σηκωσουμε τη φωνη μας, και οχι απαραιτητα επειση τσακωνομαστε, αλλα επειδη καποιος ειναι σε αλλο δωματιο και πρεπει να φωναξουμε, εκεινη αμεσως μπηγει τα κλαματα. Και μας μαλωνει.

Οσο για τα αλλα......νομιζω οτι ειναι αηδιες!!!!!! Τι ειναι αυτα; Ποια υγειης οικεγενεια κανει τετοια;;;;;;;;;;;;;; Ποιος γονιος αφηνει το παιδι του να του πιασει τα γεννητικα οργανα;;;;; Και επισης ποιος γονιος αφηνει το παιδι του να "χουφτωνεται" με αλλα παιδια και μαλιστα ιδιου φυλου;;;;;;;;;;;;;;;; Παμε καλα;;;;;;; Αυτες οι εικονες μενουν. Και στα 2 φυλα. Στα 6 του το παιδι εχει μια χαρα μνημη να θυμαται οταν μεγαλωσει οτι χουφτωνοταν με συμμαθητες του. Μας ετυχε οταν ημουν σε ενα ιδιωτικο, 2 αγορακια, 1η δημοτικου να κλειστουν στην τουαλετα και να ξεβρακωθουν. Οταν τα ρωτησαμε που το ειχαν δει αυτο και το εκαναν, το ενα μας απαντησε οτι το ειδε σε περιοδικα που ειχε ο μπαμπας του στην τουαλετα. Φριξαμε!!!!!!!!!!!! Δηλαδη ο μπαμπας ειχε στην τουαλετα περιοδικα με αντρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ειναι φυσιολογικο αυτο που ειχε βιωσει το παιδι και ηθελε να το εφαρμωσει και σε αλλα παιδια να δει πως ειναι;;;;;;;;;;;;;;Μπουρδες ελεγε ο κυριος ψυχολογος, και γενικα αυτες οι πρωτοποριες με βρισκουν εντελως αντιθετη. Ο κυριος ειχε παιδια;; Και αν εχει τα αφηνει να κανουν τετοια; Εχει δει την εξελιξη παιδιων με τετοιες παραστασεις και ηταν φυσιολογικη; Εγω που εχω μεγαλωσει σε μια αυστηρη οικογενεια μια χαρα αναπτυχθηκα σεξουαλικα και πολυ καλα νιωθω που δεν εχω δει γυμνους τους γονεις μου ποτε! Πολλα ειπα. Το τελειωνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου,τι κανετε?Εχω πολυ καιρο να μπω,το ξερω και μου λειψατε..Τωρα τελευταια ειμαστε ολη μερα εξω με τον Θανο,πηγαμε και Θεσ/κη και πολυ το ευχαριστηθηκαμε!!Πηγαμε και στο παρκο και περιττο να σας πω οτι τρεχει πισω απο τα κοριτσια και τις χαιδευει στο κεφαλι..Γενικα ειμαστε οκ μετα τον πυρετο που ειχε κανει και τα'παιξα..Εκανα και αιτηση στον δημο και με πηρανε αλλα ακομα δεν ξεκινησα,αυτην την βδομαδα περιμενω τηλ..Μου κακοφαινεται λιγο που θα αφησω τον Θανο,αλλα δεν γινεται..Το καλο ειναι οτι θα ειναι στην μαμα μου και οποτε θα ειμαι ησυχη..Ειμαστε συνεχεια εξω,βολταρουμε και ως το βραδυ ειμαι κομματια!!

Μαριλοο μου τα'παιξα με αυτα που διαβασα!!Ειμαστε καλα?Τι ειναι αυτα?Μετα γιατι γινονται gay τα παιδια μας?Σοβαρα μιλαμε?Θα αφηνουμε τα μωρα να μας πιανουν και ειναι φυσιολογικο αυτο?Σε λιγο θα μας πουνε να κανουμε και sex μπροστα τους για να μαθαινουν.Μα θα τρελλαθουμε εντελως?Τι να πω?????????????????????

Κοριτσια εγω για σνακ τον δινω κανενα μπισκοτο αλλα και παλι εμεις εχουμε και θεμα με το ευαισθητο στομαχακι του,δηλ.μολις φαει δεν πρεπει να τον δωσω τιποτα για κανενα διωρο σιγουρα γιατι θα το ξερασει..Σ'αυτο το θεμα εχουμε μεινει πισω,οπως επισης και οτι τα τρωει ακομα αλεσμενα τα πιο πολλα..Αναγουλιαζει αλλιως..Τι να πω?Δοκιμασα φρουτα κομματακια αλλα τα γλυφει και τα φτυνει..

Ετρεχα και γενικα για τα χαρτια μου για την αιτηση κτλ,για 8 μηνες ειναι,καλα θα ειναι,τουλαχιστον λιγο θα παρουμε μια ανασα!!Τι κανετε αλλο?

Κοριτσια μου σας αφηνω γιατι γλαρωσα..Φιλακια πολλα σε ολες και στα μπεμπακια σας..Καλο βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες μου!!!!

Πολύ ζέστη έχει σήμερα και όπως βλέπετε στην καινούρια μας σημερινή φωτογραφία τα πετάξαμε όλα έξω!!! Ηρθε το καλοκαίρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :thumbup: Ελπίζω να μην ξαναχαλάσει ο καιρός.... μου αρέσει πολύ ο χειμώνας αλλά και για τα καλοκαιρινά μπανάκια δεν λέω οχι!!!! ;)

Από δοντάκια τώρα ετοιμάζεται και ο 2ος πάνω κυνόδοντας να κάνει την εμφάνησή του.... σάλια και γκρίνια υπάρχουν άφθονα!

Από λογάκια συνεχίζει να με εκπλήσει!!! Μου λέει λέξεις που κανείς δεν του τις έμαθε! Μου έφερε την τσάντα μου προχθές και μου λέει πεντακάθαρα "τσάντα! " εγώ τα έπαιξα και του λέω δυνατά "τί είναι;;;" δεν μου απαντάει....τον ξαναρωτάω με δυνατότερο τόνο και με ρωτάει "βούρτσα; " :lol::lol::lol: μαλλον νόμιζε οτι τον μάλωσα και είπε αλλη λέξη μπας και δεν ήταν σωστή αυτή που είπε πρώτα!!!

Χθες έπαιζε στην αυλή και βρήκε 2 λεμονάκια πεσμένα κάτω...τα έπιασε και μου τα έδειξε λέγοντας "μόνια! " μετά βέβαια τα έριξε κάτω και τα έκανε "μπάλια" όπως λέει και ο Χριστόφορος! Τα λεμόνια και την τσαντα ουδέποτε του τα "ειπε" κανείς.... προφανώς αρπάζουν σαν σφουγγάρι τα πάντα! Πω πω .... τώρα χρειαζεται να προσέχουμε πολύ τα κακά λογάκια που ίσως μας ξεφευγουν καμια φορά... :?:?

Αθηνά μου και εγώ τα έπαιξα με αυτά που έλεγε.... ήταν ΚΥΡΙΑ γύρω στα 45-50 και εχει 2 παιδιά όπου μας είπε οτι εφάρμωσε αυτήν την μέθοδο... η κόρη της είναι 18 και ο γιος της 14.... τί να πω;;;; Ο καθένας ακολουθεί ένα δικό του τρόπο διαπεδαγώγισης που νομίζει οτι είναι καλύτερος για τα παιδιά του.... καλό είναι να ακούμε διάφορες γνώμες αλλά δεν είναι ανάγκη να τις εφαρμόζουμε κιόλας! Ισως τον άλλο μήνα ξαναγίνει συνεδρία αυτή την φορά με θέμα το παιχνίδι και εκεί σκέφτομαι να πάω. Εκεί πιστευω πως θα είναι πιο νορμάλ οι συμβουλές της....

Δημητρούλα μου χάθηκες!!!! Είδες τί συμβουλές μας δίνουν;;; Ασε που μας είπε οτι αν δεν τα εφαρμόσουμε αυτά που μας λέει κανονικά θα πρέπει να μας βάλουν σε ηλεκτρική καρέκλα! ~x( Να μου φιλήσεις γλυκα τον Θανούλη!

Φιρφιρίκο μου καλή υπομονή! Λίγες μέρες είναι και τα λεφτάκια καλοδεχούμενα!!!!! Ο βυζοπιπιλίτσας τι κάνει;;; Αχ.... μου λειπει ο θηλασμός τελικά... ισως επρεπε να περιμένω λίγο αφού δεν ηταν ετοιμος ο μικρός μου.... τελός πάντων ότι εγινε εγινε... στο επόμενο λέω να θηλάζω μέχρι να σταματήσει μοναχό του.....όσο και αν πάει...

Νανα η μικρή είναι καλύτερα;;;;;

Σοφάκι όλα καλά;;;; Η κουκλίτσα;;;

Κικήηηηηηηηηηηη!!!!!! Που είσαι καλέ;;; Το Γιωργιό μας είναι καλά;;;

Ευαααααααααααααααααααααα!!!!!! Πολλες απουσίες μαζευεις και στο τέλος της χρονιάς θα έχεις πρόβλημα! :lol::lol: Που είσαι καλέ;;;; Οι κουκλίτσες είναι καλα;;;;; Θα βρεθούμε τελικά αυτή τη βδομάδα;;; Αυριο δεν ξέρω το απόγευμα αν τα καταφέρω να έρθω στης Νικης.... αν και από οτι διάβασα τώρα είναι άρρωστη μαζί και η μικρή της οπότε θα ακυρωθεί... εμένα γενικότερα με βολευουν πρωινές ώρες... τελος πάντων... περιμένω νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κοριτσια μου τι κανετε??Ειμαι ενα πτωμα ψυχολογικα και σωματικα!!Σημερα επαθα σοκ οταν επιασα ενα μεγαλο γρομπαλακι στο κεφαλι της μικρης..τρεξαμε στην παιδιατρο..δοξα το Θεο ολα οκ!!

...και το νεο της ημερας???Ειμαι εγκυος!!!Μια του κλεφτη...δυο του κλεφτη...:-)

Ακομα ειμαι σε μια φαση που το επεξεργαζομαι...αγχωνομαι που ειμαι χωρις δουλεια κτλ!!!Το σοκ της πρωτης μερας..αυριο θα παμε στο γιατρο και ελπιζω να χαλαρωσω επιτελους!!!

Θα μπω αυριο να σας γραψω που θα ερθει και η μανουλα μου!Φιλακια καληχυχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ!!!ΤΟ ΣΙΣΣΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΟΜΩΣ, ΜΕ ΑΚΟΥΣΕ Η ΣΟΦΙΑ ΤΟ ΠΡΩΙ!ΔΕΝ ΕΒΓΑΙΝΕ Η ΦΩΝΗ ΜΟΥ!

ΣΟΦΑΚΙ ΤΑ ΝΕΑΚΙΑ...ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ !!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΕΙΜΑΙ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΡΙΟ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!

ΜΑΙΡΗ ΜΟΥ ΚΟΙΤΑ ΕΓΩ ΔΕ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ...ΕΙΔΙΚΑ Σ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ "ΑΓΓΙΓΜΑΤΑ"

ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΟΛΟ Κ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ, ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΟΤΙ ΕΞΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΑΓΓΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΓΕΝΝΗΤΙΚΑ ΜΑΣ ΟΡΓΑΝΑ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΕΞΗΣ!

ΕΛΕΓΕ Ο ΜΠΙΛ ΠΟΥ Η ΜΙΚΡΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΑΕΙ Κ ΤΟΝ ΞΥΠΝΑΕΙ!Κ ΤΟΥ ΓΑΡΓΑΛΑΕΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ!

Κ ΛΕΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΟΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΘΥΜΩΝΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΞΥΠΝΑΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ Κ ΤΗΣ ΦΩΝΑΖΕΙ!!!Κ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΦΡΙΚΑΡΕ!!!

ΛΟΙΠΟΝ Κ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ...ΚΑΛΑ Ο ΠΑΠΑΡΑΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΟΝ ΞΥΠΝΗΣΕ ΑΝ ΝΥΣΤΑΖΕ ΑΣ ΓΥΡΝΟΥΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΔΕ ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΟΥΤΕ Ο ΘΟΡΥΒΟΣ ΟΥΤΕ ΤΠΤ...ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ!!!

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΔΟΥΛΕΙΑ!ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟ ΜΑΙΜΟΥΝΑΚΙ ΣΟΥ???

ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΡΕ ΣΥ Κ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΙ ΤΣΟΥΛΗΘΡΑ...ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΞΕΠΑΤΩΜΑ!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...