Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ '10 Νο 4!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 695
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσια μου!Τι κανετε??Το μωρουλι μου δοξα το Θεο ειναι καλα σημερα!!! :lol::lol::lol:

Εμεις εχουμε μυξα ακομη :oops::oops::oops:

Σημερα ηρθε και η μαμα μου με τον Οθωνα και προλαβα να κανω μια-δυο δουλιτσες!!

Δημητρουλα εγω της δινω το nativa 3 απο εβδομαδα θα το γυρισουμε στο φρεσκο!Με τα δημητριακα της βαζω το βιολογικο ολυμπος και μαλλον με αυτο θα συνεχισω!Ετσι κι αλλιως και για εμας ολυμπος παιρνω το απλο 1,5%..στη μικρη μαλλον θα συνεχισω με το βιολογικο!Δεν "συμπαθω" καθολου δελτα και φαγε και αποφευγω να παιρνω οτιδηποτε γαλακτοκομικο απο αυτες τις εταιριες!!

Μαρυλου υπεροχες οι φωτο με αγαπημενες 2 αυτες που ειστε οι 3 σας στο κρεβατι και κοιτας τον κουκλο...και αυτη που κοιτας την ανθοδεσμη σου!!!Κουκλια φτου φτου!!!Τελικα η μονη νυφη που βαριομουν τη φωτογραφηση ημουν εγω....στις τελευταιες φωτο μουρμουραω και στην αντιστοιχη φωτο με την ανθοδεσμη ειμαι καπως ετσι :evil:

Αφηστε που τα μονα 2 πραγματα που με απασχολησαν πραγματικα ηταν τα παπα μου και η ανθοδεσμη(οχι να το παρω πανω μου αλλα ειχα πολυ ωραια επιλογη...κρινακια με τα κοτσανια τους...καλα το λεω αραγε..τες πα ηταν μακριαααααααα)

Παω να κανω μαμ μαμ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου! Χρονια πολλα! Χριστος ανεστη! Να ειμαστε ολες καλα!

Κικη μου να χαιρεσαι τον Γιωργαρο σου κι εσυ Μαιρη μου τον αντρα σου!

Γυρισαμε χτες αλλα οι δουλειες ειναι συννεφο και δεν καταφερα να μπω. Περασαμε καταπληκτικα και το κυριοτερο η Γλυκεριαννα διασκεδασε πραγματικα. Κυνησε κοτουλες, εμαθε να κανει τον κοκορα, χορεψε ζεμπεκικο :D τσαμικο :D , εμαθε να φτυαριζει χωμα και μαλιστα εφαγε και λιγο :D και εβλεπε τα ξαδερφια της που ζωγραφιζαν και το επιασε το νοημα. Προσπαθουσε κι εκεινη να το κανει. Τελικα εχει μεγαλη σημασια να υπαρχουν στο περιβαλλον μεγαλυτερα παιδακια!

Μαιρη μου ειστε καταπληκτικοι στις φωτογραφιες! Για ακομη μια φορα να ζησετε!!!

Νανα μου, για το φαγητο που ρωτας, κι εγω της δινω τ απαντα εκτος απο φαβα, κουκια, καλαμαρι και χταποδι. Χτες η κυρια εφαγε κρεμμυδι απο τη σαλατα. Ενα πραγμα....να βουταει τα χερια μεσα στα λαδια και να τρωει μονο τα κρεμμυδια.Τελικα αυτο το παιδι δε θα πεινασει ποτε!!!! Οτι και να γινει :lol:

Σοφουλινι θα της αλλαξεις γαλα; Κι εγω λεω απο τον Ιουνιο να τη βαλω πια στο φρεσκο. Εμεις πινουμε Μεβγαλ. Δελτα και Φαγε δεν παιζουν ,ειναι οι χειροτερες.

Κοριτσια γιατι πεφτει συνεχεια το μαμμυ;;;; 5 φορες εχω προσπαθησει να γραψω απντηση!!! Αμαν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

!Ρε φιλες να κανω μια ερωτηση???Μονο το δικο μου σπιτι ειναι τοσο ανω κατω ή και τα δικα σας????

Οχι Σοφακι μου!!! Το δικο μου σπιτι να δεις!!! Ολα τα δωματια μπαχαλο!!!! Απελπισια με πιανει μερικες ωρες. Ειναι και αυτα τα παλιοσκουροεπιπλα που ειναι της μοδας και απο τη μια τα σκουπιζεις και απο πισω καθεται η σκονη!!! Ωρες ωρες νιωθω σαν αυτη στη διαφημιση που λεει "μα αφου σε εδιωξα....γιατι ξαναρθες;;;;;;;;;;"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε βρε η αθηνουλα μας!!!επεστρεψε απο τισ διακοπουλεσ!!!πωσ περασατε???πεσ μας να "ταξιδεψουμε" λιγο!

εγω ρε συ αθηνουλα εχω ενα αγχοσ αφου με ταλαιπωρει στο σπιτι με τον υπνο, στα ταξιδια τι θα κανει???

μαρυλου μου τελειεσ,τελειεσ τελειεσ οι φωτοσ!θα συμφωνησω με το σοφακι κ εμενα αυτες ειναι οι αγαπημενες μου!

σοφακι για το σπιτι που ρωτας,...ας γελασω τρισημιση φορεσ...χαχιχο!

εμενα ειναι στην εντελεια!παντα στην τριχα!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

δημητρουλαααααα...τι κανει ο θανουλης???

ο υπολοιπος λαος που χαθηκε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλες τι μου κανετε!!

Καλως ηρθατε Αθηνα και του χρονου να ειστε καλα να κανετε παλι διακοπουλες!Μπαβο στο κοριτσι που τρωει χωμα!!!Η Αλεξια γνωρισε και τις πασχαλιτσες καπου αναμεσα στα χωματα!!! :lol::lol::lol:Πραγματικα κοριτσια το σπιτι ειναι βομβαρδισμενο τοπιο και αυτο που με τρελενει ειναι οτι με το παλιοκρυο δε μπορω με ανεση να πλυνω τα μπαλκονια γιατι οπως καταλαβαινετε δεν καθεται μεσα μονη της πανω απο ενα δεκαλεπτο..και οταν λεω μονη της εννοω δεμενη στο καρεκλακι φαγητου!!

Καλα τσουρεκια μας τα εχουν κανει με το γαμο....εδω ο κοσμος πειναει..και οι βασιλιαδες χτενιζονται!!!Τες πα επειδη ειμαι καλοκαρδος ανθρωπος...να ζησουν!!!Παντως ο νεοτερος ο Χαρι ειναι μουρη....ο καραφλικος δε μου λεει και πολλα!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια,τι κανετε?Εμεις χθες καναμε το πρωτο πυρετουλη μας..Καλα το καταλαβα απο προχθες που εκλαιγε,και ξυπνησε απο τις4.30 και ειχε ορεξη για παιχνιδια,άλλα δεν ειχε πυρετο τοτε..Χθες ανεβασαμε και σημερα ειχε,αντε να δουμε πως θα ξημερωσουμε παλι..Ημουν σχετικα ψυχραιμη,ισως γιατι το περιμενα και λιγο αφου προχθες στον παρτυ στον παιδοτοπο που πηγαμε ειχε μια μανα το αρρωστο παιδι της..Βεβαια και την προηγουμενη βδομαδα που ηρθε η κουμπαρα μας,ηταν αρρωστο και η εγγονη της και το φερανε μαζι..Τι να πω βρε κοριτσια?Τι σε φταιει ο αλλος βρε παιδι μου?Ο,τι και να πω ειναι λιγο..

Αθηνουλι μου welcome back!!Χαιρομαι που περασατε καλα και η Γλυκεριαννα καλυτερα,ακομα και στα χωματα!! :lol::lol::lol: Κατευθειαν αλλαζουν με τα μεγαλυτερα παιδακια,αρπαζουν κατευθειαν και μιμουνται!!Ειναι απιστευτο,και μενα τις προαλλες ηταν με ενα κοριτσακι,ετρεχε εκεινο,ετρεχε και ο Θανος..Μονο καμια κουβεντα δεν μιμειται!!

Μαριλοο μου ειστε φανταστικοι..Κουκλα εισαι,και οι αντρες σου δεν παιζονται..Τελειες οι φωτο..Αχ ποσο νοστιμα ειναι ολα αυτα που περιγραφεις..Μιαμ μιαμ..Θελω να τα φαω ολα..Μονη σου τα ετοιμασες ολα αυτα?Μπραβο σου κοπελα μου..Μην στεναχωριεσαι που δεν ψηλωσε,μπορει να βαλει αποτομα ποντους..Και μενα,μισο,ενα ποντο,σιγα σιγα παμε..Αφου η παιδιατρος σου ειπε ετσι ειναι,μην αγχωνεσαι..

Σοφακι μου οντως μας πρηξανε με τον γαμο..Ολα τα καναλια αυτο βρε παιδι μου,και σιγουρα και τις επομενες μερες θα μας ζαλισουν..Η Αλεξια τι κανει?Εχω ακουσει για το Ολυμπος,ειναι πολυ καλο γαλα..Οταν ειναι να παμε παιδιατρο θα τον ρωτησω για φρεσκο,ποτε να δωσω..Αν και με ειπε,αν εχει και αυριο πυρετο,να παω να τον δει..Αντε να δουμε τωρα..

Φιρφιρικο μου,χαθηκες λιγο,ε?Πως ειναι ο Βασιλακης μας?Δωσ΄του πολλα φιλακια..

Ευα μου πως ειναι τα κοριτσια σου?Ολες ειναι καλα?Φιλακια πολλα?

Νανα μου τι κανετε εσεις?Πως ειναι το μπουμπουκακι μας?Πολλα φιλακια

Κοριτσια σας αφηνω,παω να ετοιμασω το γαλα..Φιλακια και καλο βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου! Χτες πηγαμε παιδιστρο για εμβολιο ιλαρας-ερυθρας-παρωτιτιδας. Ειμαστε 81εκ και 10.500γρ. Καλες μας βρηκε :D Πρωτη φορα δεν μας ειπε χοντρες :D:D Εκλαψε στο τσιμπιμα αλλα κατα τ'αλλα καθοταν ησυχα. Εχει αρχισει να βελτιωνεται! Βρηκε πολυ καλο οτι προσπαθει να πει 2 λεξεις. Ετσι ειμαστε εμεις. Λεμε μονο μαμα-μπαμπα και "που ειναι", "απο κει". :lol::lol: Και μετα το χαος!! :lol: Επισης μας ειπε να τη βαλουμε και απο τωρα στο φρεσκο.

Δημητουλα μου ιωσουλα κολλησατε; Πως ειστε σημερα; Δεν μπορω τον πυρετο......με ριχνει παρα πολυ να ειμαι συνεχεια σε εγρηγορση, να μενω αϋπνη το βραδυ και να την ξυπναω την κακομοιρα να της παρω θερμοκρασια....χαλια! Ελπιζω να σημερα να ειναι μια απυρετη μερα 8-)

Νανα μου περασαμε πολυ ωραια. Το Μεσολλογι ειναι μια πολη που ενδυκνειται για οικογενεια. Εχει μια τεραστια πλατεια με καφετεριες και πολυ πεζοδρομο, οποτε δεν υπαρχει το αγχος του αυτοκινητου. Επαιζε με τις ωρες και μαθαμε να κυνηγαμε και τα σκυλακια :shock: Και το σπιτι των πεθερικων μου ειναι μια χαρα, μεσα στα λιβαδια, και ειχαμε την αισθηση του χωριου. Εγω πλεον (οπως και ολες βεβαια) χαιρομαι οταν περναει το μπουμπουκι καλα. Ηταν και τα πιτσιρικια της κουνιαδας μου για τα οποια εκεινη τρελαινεται, και αυτα για εκεινη, οποτε το σκηνικο ηταν τελειο. Ειχε και πολυ καλο καιρο, οποτε τη βγαζαμε συνεχεια στην αυλη με ουζακια και μεζεδακια και χαβαλε, και τα παιδια να παιζουν διπλα μας χωρις αγχος.

Ευα και Σοφουλα-φιρφιρικο που ειστε;

Ιωαννα ακομα διακοπες;;; Αντε καλε!!!

Κικηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σοφουλινι σου αρεσει ο Χαρι; Εμενα παλι μου αρεσει το φαλακρουτσικο αγορι! Δεν ειδα καθολου χτες τηλεοραση. Πως ηταν η νυφη; Ημουν ολο το πρωι μεχρι μεσημερι Αθηνα, πηρα φορεμα!!!! πηγαμε με τη νυφη μου για προβα νυφικου και μετα κοριτσοπαρεα για καφε και γενικα το καταευχαριστηθηκα!!!!! Μετα ομως γυρισα λιωμα, κλασσικα απο Αθηνα οποτε δεν ανοιξα καν τηλεοραση. Καλε τι πρωτοτυπο πραγμα.....δεν καθεται η Αλεξια μονη μεσα στο σπιτι....Απαπαπαπα!!!!! Εισαι καλα παιδι μου;;;; Το κοριτσι θελει πλιτσιπλατς :lol::lol:

Να σας ρωτησω και κατι: Εσας τα δικα σας κανουν πεισματα; Η Γλυκεριαννα τωρα τελευταια ειναι σε μια μονιμη τσιριδα και αμα δεν της κανεις το χατιρι πεφτει και κατω και χτυπαει το κεφαλι της :evil: Δεν της δινουμε σημασια και η παιδιατρος ειπε οτι ειναι φυσιολογικη συμπεριοφορα και να μην ασχολουμαστε ουτε να την μαλωνουμε. Αλλα βρε παιδια.....αμαν!!! Πολυ πεισμα!!! Ειναι πολυ εκνευριστικο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλες!!!Τι μου κανετε???

Εσκασε και 2ος τραπεζιτης σε 3 μερες!!!Τα σαλια και η μυξα συνεχισουν να μας σπανε τα νευρα!!!Αντε να βγουν ολα να ησυχασει το λουλουδακι μου!!!

Δημητρουλα περαστικα κοριτσι μου!!Εχει πολυ πυρετο???Μα καλα για το παρτυ μας ειπες...αλλα εφεραν και αρρωστο παιδι μεσα στο σπιτι???Μα καλα ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΥΑΛΟ???????Βγαλε νυχια Δημητρααααα, γινε λιγο σκυλα!!!

Αθηνα μου με γεια το φορεματακι και με το καλο ο γαμος!!Φανταζομαι τη χαρα σου να βλεπεις τη νυφουλα σου να βαζει το νυφικο της,ε???Αχ με βλεπω στο γαμο του Οθωνα να δινω ρεσιταλ κλαψας :lol::lol::lol:

Οσο για το πεισμα...χαλαρωσε φιλη..μια απο τα ιδια!!!Συγκεκριμενα η Αλεξια αν της πω κατι τυπου "ΟΧΙ Αλεξια και σταματα τα πεισματα" κανει ντα ντα το κεφαλι της..εμεις παντα της λεμε "Οχι αγαπη μου, ΠΟΤΕ ντα ντα την Αλεξια" μηπως το κοψει!!Γενικοτερα το ντα ντα δε το ξεχναει..οταν πεφτει ή χτυπαει καπου...αρχιζει να ψελνει!!! :lol::lol:

Σ'αρεσει ο καλαφλακος ε????Χαχαχαχαχαχα!!!Προτιμω το Χαρυ...τρελλο μαλλι..τρελλο παιδι!!Η νυφη ηταν κουκλα φιλεναδα...αντικειμενικα... και το νυφικο της εμοιαζε πολυ με αυτο που εχει σκεφτει η Λιλου μου..αλλα σε στραπλες!

Κοριτσια αληθεια εσεις του δουλευετε ποτε θα τα βαλετε παιδικο??Εχετε σκεφτει!Εγω ελεγα του χρονου πρωτα ο Θεος αλλα ακομη το επεξεργαζομαι!

Απο βδομαδα ΖΕΣΤΗ :ymapplause: Παω θα τα καψω τα γεμιστα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μηνα!!!!

Κοριτσια δειτε τι βρηκα!!Ειναι τελειο...και διπλα στη μαμα μου!! :lol:

Εννοειτε πως οι Αθηναιες παμε Κυριακατικη βολτα ανεεεεετα!!!Ενα μισαωρακι ειναι!!!!

http://www.politistikoparko.gr/agora/agora.htm

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας αγαπούλες!!!! Καλό μήνα!!!!

Σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια ! :oops:

Απ'οτι βλέπω μέσα στην ενέργεια είναι ολα τα ζουζούνια μας ε;;;;;

Και εγώ χθες είδα και σαν να έχει σχιστεί λίγο το ούλο στον επάνω αριστερό κυνόδοντα και μάλλον θα έχουμε το 13ο δοντάκι μας αυτες τις μέρες! Και ο δεξιός είναι λίγο πρισμένος αλλά δεν νομίζω να βγει τώρα. Χθες βράδυ πήγαμε σε βάπτιση και ο μικρός μου ξεσάλωσε!!! Πήγαινε στην πίστα και χόρευε, έτρεχε πάνω κάτω αναμεσα στα τραπέζια, πήγαινε και έπαιζε με τα παιδάκια και τον κλόουν που τα απασχολούσε!!! Αμέ! Δεν κάτσαμε τον κώλο μας κάτω... ξεποδαριάστηκα και ο Γιώργος ξεμεσιάστηκε! Να σας πω την αλήθεια δεν ηθελα να πάρω τον Χριστόφορο μαζί για να μην τον ταλαιπωρήσω αλλά για να κάτσουμε και εμείς λίγο παραπάνω.... ο Γιώργος ηταν ανένδοτος! Δεν θέλει να πηγαινουμε πουθενά χωρίς το παιδί... και αν είναι για να αργήσουμε προτιμά να μην πάμε πουθενά. Μου έχει σπάσει τα νεύρα... δεν έχουμε βγει μόνοι μας από οταν γέννησα.... δεν έχω αφήσει ποτέ το παιδί και να φύγουμε για διασκέδαση... και όπως βλέπω δεν πρόκειται να γίνει ποτέ... :( Σκατά....

Ας πάω να βάλω το κριθαράκι στο φούρνο γιατί όπως με βλέπω δεν πρόκειται να φάμε γιουβέτσι σήμερα...

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ...ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΜΗΝΑ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ Κ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!

ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ!Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ!ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΗ ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΟΤΙ ΞΕΜΕΣΙΑΣΕ ΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΑ ΚΕΡΙΑ!ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΜΕ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΥΣ Κ ΗΤΑΝ ΠΑΛΙ ΚΑΛΗ...ΝΑΙ ΜΕΝ ΖΩΗΡΗ ΑΛΛΑ ΚΑΛΗ!ΕΝΝΟΩ ΟΧΙ ΓΚΡΙΝΙΑΡΑ...ΜΕΧΡΙ Κ Η ΛΑΝΤΖΕΡΙΣΣΑ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΑΓΚΑΛΙΑ!

ΜΑΡΥΛΟΥ ΜΟΥ, ΩΣΤΕ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕ ΤΗΝ ΑΠΟΧΩΡΙΖΕΤΑΙ Ε???Ο ΜΠΙΛ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Κ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΤΟΥ ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΑΥΤΟ!!!ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΩΣΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ Κ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ , ΤΟΝ ΜΠΙΛ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕ Η ΓΙΑΓΙΑ ΙΣΩΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΝΕΤΟΣ Σ ΑΥΤΟ!ΠΑΡΟΛΟ ΑΥΤΑ ΚΑΝΑ ΒΡΑΔΥ ΤΗΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΠΟΤΑΚΙ...Η ΑΛΛΙΩΣ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΕΝΑΛΛΑΞ...ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΑΥΤΟΣ -ΒΓΑΙΝΩ ΕΓΩ 'Η ΤΟ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΟ!ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΜΕ ΤΗ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΔΕ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΑΦΗΣΕΙ ΠΟΤΕ?Κ ΕΜΕΝΑ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ...ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ Κ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΡΩΙ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ...ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΖΟΡΙ!ΕΔΩ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΑΡΧΙΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ Κ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Κ ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΤΗΣΕΙ...ΤΣΟΥΠ ΣΕ 5 ΑΝΤΕ 10 ΛΕΠΤΑ ΤΟ ΠΟΛΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ!

ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΜΟΥ, Κ ΕΔΩ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΛΑΤΕΙΕΣ,ΠΕΖΟΔΡΟΜΟΥΣ,ΠΑΡΚΑ ΠΑΝΤΟΥ ΚΤΛ...ΑΝΤΕ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΞΑΝΘΗ

ΤΟ ΠΟΚΑΧΟΝΤΑΚΙ ΜΑΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ?

Ο ΘΑΝΟΥΛΗΣ???ΕΠΕΣΕ Ο ΤΟΥΛΗΣ Ο ΠΥΡΕΤΟΥΛΗΣ???

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΑΡΧΙΖΩ ΠΑΛΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΗ ΔΙΑΙΤΑ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...ΛΙΓΑ ΜΕΙΝΑΝΕ!!!

ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλες!!Καλη εβδομαδα να εχουμε!!Πως τα πατε??Εγω ισα ισα που εκανα ενα μαζεμα..ενα πληντυριο...φαι..τα κλασικα δλδ!!Ευτυχως αυτη την εβδομαδα θα ερθει η μανουλα μου, πρωτα ο Θεος, να κανουμε μια γενικη και να ερθει ο εξολοθρευτης :lol: να μας κανει απολυμανση για τις ακατανομαστες!!!!Θα παρω και τη ζουζουνα για μια μερουλα και θα οαμε στη μαμα μου γιατι απολυμανση και Αλεξια δεν πανε μαζι!!

Γιατι εχω την υποψια οτι η Σισσυ ειναι συνεχεια καλο παιδι και εσυ εισαι υπερβολικη????Γεραματα τι να πεις????Καλε πεθανα με το στομα της.....μια γλωσσου....τελεια!!!<3

Μαρυλου μου και εμενα ο Κωστας το ιδιο μου λεει οτι θελει να κανουμε τα παντα με τη μικρη!!Αν του πω δλδ να παμε ενα διημερακι καπου..ετσι για πλακα...οι δυο μας αμεσως μου λεει οτι θα παρουμε και τη μικρη μαζι...και γιατι το κοριτσι ΤΟΥ να μην παει διακοπουλες κτλ κτλ κτλ!!!Φυσικα εχω καταλαβει περι τινος προκειτε και του τα λεω για να τον πειραξω!Κοιτα εμενα η μαμα μου δεν δουλευε αλλα τα περισσοτερα σκ πηγαινα στη γιαγια μου..και μεταξυ μας γουσταρα τρελα!!Η γιαγια και ο παππους ηταν τα "παιχνιδακια" μου!!Θυμασαι που σου ελεγα ποσο τρελα τους αγαπω!!Περιμενα πως και πως τη Παρασκευη να παω Σαλαμυκονο!!! :lol::lol::lol: Την εχω αφησει 3 φορες στη μαμα μου, τη μια ημουν αρρωστη, την αλλη πηγαμε στο γαμο με τους μηχανοβιους και την αλλη νομιζω ειχα θεμα με τη δουλεια και τα ωραρια!!Γενικα δε μου αρεσει να την αφηνω αλλα καποιες φορες χρειαζεται..δυστυχως η μαμα μου ειναι ενα 45 δρομος και δεν ειναι ευκολο να παω να την παρω μες την νυχτα αν προκυψει κατι!!Ασε που το περναει σουπερ...γιαγιαδες,παππουδες,ο Οθωνας , η Σισσυ..η θαλασσα!!!

Στην πεθερα απλα ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ!!!

Ξυπνησε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου!

καλο μηνα κ απο εμενα!! να ειμαστε ολες καλα κ να εχουμε μια ομορφη ανοιξη κ ενα πιο ομορφο καλοκαιρι!!

εχω χαθει λιγο γιατι γενικα εχω πολυ τρεξιμο με διαφορες δουλειες...γενικα ειμαστε καλα παντως..καναμε κ το εμβολιο μας μας ακουσε παλι ολη η Κονιτσα κ τα περιχωρα..πλεον εχει καταλαβει κ ο παιδιατρος οτι το παιδι αλλαξε πολυ μετα την νοσηλεια του στο νοσοκομειο κ θα ηρεμησει λεει μετα τα 2...αν ηρεμησει! τεσπα..πρεπει να παω ουρολογο απαραιτητα μου ειπε..αφησε λευκο το ποτε αλλα να παω γιατι εχει στενωση το τσουτσουνι μας...γαμωτο...θελει τοπικη αναισθησια κ να το περιποιηθει ο γιατρος..σκατουλες...μονο που σκεφτομαι τι εχει να γινει με παινει το στομαχι μου..αλλα πρεπει να γινει οποτε... :(:(:(:(

ο γιγαντας μου ειναι 13.300 κ 85 ποντους! :o ειναι στις ανωτερες καμπυλες κ υψος κ βαρος αλλα συνεχιζει να με καθησυχαζει ο παιδιατρος οτι ειναι μια χαρα το παιδι κ οτι απλα ειναι μεγαλοσωμος αντρας!!!! κ δεν ειναι μου λεει κοντος κ χοντρος ειναι ψηλος κ γεματος!!οποτε λεει ειναι πολυ καλος...τι να πω? μονη μου ανησυχω!!αλλα η αληθεια ειναι οτι ακομα το εχω με νεροβραστα το καημενο που να του εδινα κ τα παντα??? αλλα τον παινει πολυ το γαλατακι της μαμας!!! αφου οοοοοολη νυχτα πινει δεν σταματαει με εχει τρελανει...τεσπα να ειναι καλα κ αντεχω εγω...ο παιδαρος μου!!! :D:D

ειχα κανει κ αιτηση για απογραφεας κ με δεχτηκαν,το Σαββατο ειχαμε κ σεμιναριο κ απο 9/05 ξεκιναει η απογραφη πλυθησμου να το γνωριζετε αν δεν το εχετε ακουσει..πολυ γραψιμο κοριτσια μου αλλα ΠΟΛΥΥΥΥΥ ομως..αλλα ειναι καλα τα λεφτακια στο τελος για 15 μερες δουλεια..εγω θα πηγαινω μονο πρωι ομως κ θα κραταει η μαμα μου τον Βασιλη κ το μεσημερι πρεπει να ειμαι πισω στις 2 γιατι οπως ηδη ξερετε κοιμαται αποκλειστικα κ μονο με εμενα..οποτε ευχομαι να προλαβω να τελειωσω γιατι αλλιως τσαμπα ο κοπος μου.. τωρα αν καταφερω να κλεψω κ κανα 2ωρο κανα απογευμα θα το προσπαθησω πολυ...υπεγραψα κιολας κ ειμαι επισημα απογραφεας για κατοικιες για το 2011 :mrgreen:

ειπα πολλα παλι ε?? :oops: συγνωμη αν σας κουρασα ειχα μερες να μπω να σας πω τα νεα μου...

αααααα στο ποστ μας με τα χριστουγεννιατικα μωρακια ειναι ηδη 4 φιλες εγκυουλες...εδω τι γινεται???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ανοιξιατικες κουκλες! Τι κανετε; επιτελους βρισκω λιγο χρονο να μπω. Μπηκε η ανοιξη, για να μην πω σχεδον καλοκαιρι με αυτη τη ζεστη και αρχισαμε τις εργασιες στο σπιτι. Απο το να μαζευω μποτες-μπουφαν-πλεχτα μεχρι να φτιαχνουμε τον κηπο. Χτες φαγαμε 3 ωρες εξω, εγω βεβαια δεν εκανα τιποτε αλλο απο το να προσεχω τη Γλυκεριαννα που ηθελε να τσαπισει, να σκουπισει, να πιασει το λαστιχο, να βουτηξει μεσα στις κοπριες....ολα τα καλα!! Ευτυχως με το εμβολιο ειμαστε οκ, δεν ειχε κανενα συμπτωμα παλι.

Σοφουλα μου πολυ χαιρομαι για τη δουλεια που βρηκες!! Αντε και σε καμια πιο μακροχρονια. Πλεον δεν ευχομαι μονιμη γιατι εχει γινει σχεδον ακατορθωτο. ΜΙα χα χαρα ειναι ο Βασιλης σου! Πανυψηλος!!! Κι εμενα θα πιανοταν η καρδια μου αν ειχαμε να κανουμε κατι αναλογο, αλλα αφου δε γινεται αλλιως......προσπαθησε να μην του το δειχνεις. Επειδη ετσι ενιωθα με την κυστεογραφια σε καταλαβαινω.

Νανα μου κι εγω ευχομαι καποια στιγμη να μπορεσουμε να ερθουμε στα μερη σας! Ποτε δεν εχω ανεβει προς τα εκει και πολυ θα το ηθελα. Θελω η ευχη σου να πιασει τοπο συντομα.

Δημητρα τι κανει το αγορινι σου;

Σοφουλινι μου εκπληκτικο το παρκο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μου φαινεται θα το προτεινω και στο σχολειο για να παμε ημερησια του χρονου. Για φετος κλεισαμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου!!Τι κανετε???

Σημερα το λουλουδι μου πηρε οσκαρ σκανταλιας!!!Μιλαμε δεν την προλαβαινω!!!!Τι μαμουνιες...τι πεισμα!!!Πανω που εχω φτασει στα ορια μου και αφου την μαλωσα πηρα τη Λιλου να της πω τα κατορθωματα του μαμουνιου.....αλλα πριν προλαβω με επεστρεψε πολυ ασχημα στην σκληρη πραγματικοτητα που βιωνει μια αλλη μανουλα φιλη μας!!

Μετα απο πολυχρονες προσπαθειες η κοπελα εχει ενα αγορακι 4 ετων που εχει σοβαρα προβληματα ομιλιας....και δυστυχως σημερα ο νευρολογος την ενημερωσε οτι ειναι πολυ πιθανο να μην μπορεσει ποτε να μιλησει κανονικα!!Στεναχωρηθηκα τοσο πολυ..... πιστευω πως θα τα καταφερει ο Γιωργαρος...αλλωστε δεν ειναι λιγες οι φορες που διαπιστωνουμε πως οι ανθρωποι που εχουν καποιο προβλημα υγειας ειναι 100 φορες πιο δυνατοι απο τους υγιεις!!Μακαρι να το βοηθησει η Παναγιτσα το λουλουδακι και ειναι γερος και δυνατος!!!

Αλλαζω θεμα...βρε κοριτσια ποια ειχε παρει αυτα τα καλοκαιρινα παπουτσακια για τη θαλασσα???Δε θυμαμαι απο που τα πηρε....θυμαμαι μονο οτι ηταν σε πολυ καλη τιμη!!!

Εχω απο σημερα τρελο αγχος για αυριο...θα παμε για εμβολιο-μαντου!!Θα την ακροαστει φυσικα πρωτα να βεβαιωθω οτι ειναι ολα οκ!Θα πονεσει το μαμουνι μωρε...αφηστε που εχω τρομοκρατηθει μηπως κανει πυρετο απο το μαντου....καλε τι χ@@@@@ που ειμαι!!!Αχ μακαρι να μην κανει Παναγιτσα μου!!Α..το αλλο δε σας το ειπα και τριτο δοντι σε μια εβδομαδα!!!!!

Σοφακι για πες...ποτε αρχιζει η απογραφη και τι στοιχεια δινουμε???Τα ιδια με την αλλη φορα??Μου τη σπαει το φακελωμα παλι :evil: Αντε μη με ψαχνουν σε καμια καφετερια να με απογραψουν...το κρατος μου μεσα!!!

Αθηνα τελειο δεν ειναι????Εχω ξετρελαθει!!Βλεπω τοοοσο καιρο την ταμπελα "Χρυσαλιδα" και νομιζα οτι ηταν περιοχη :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: Αν τα καταφερω θα παω αυτην την εβδομαδα μετα την απολυμανση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΣΟΦΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΔΟΥΛΙΤΣΑ!ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΙΛΑΚΟ ΘΑ ΔΕΙΣ 2-3 ΜΕΡΑ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ Κ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ!ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΟΥΡΟΛΟΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ Κ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΥΓΕΤΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ!!!ΡΕ ΣΥ ΤΙ ΥΨΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ???ΧΑΧΑΧΑ

ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΔΙΝΕΙΣ ΝΕΡΟΒΡΑΣΤΑ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ?Κ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ Μ ΑΥΤΟ?ΑΝ ΕΝΝΟΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕ ΒΑΖΕΙΣ ΛΑΔΙ ΣΤΟ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΡΟΣΘΕΤΩ ΩΜΟ...ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΚΑΝΩ ΓΙΑΧΝΙ...Η ΤΡΩΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ...ΠΧ ΟΣΠΡΙΑ

ΣΟΦΙΑ -ΠΟΚΟ ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΖΑΡΡΑ!ΧΑΧΑΧΑ ΕΙΔΕΣ?ΠΟΛΥ ΓΛΩΣΣΟΚΟΠΑΝΑ ΕΙΝΑΙ...ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΠΟΥΡΟΥ ΜΠΟΥΡΟΥ

ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΗ!ΕΧΟΥΜΕ Κ ΒΟΥΝΟ Κ ΘΑΛΑΣΣΑ ΠΟΛΛΕΣ ΠΛΑΤΕΙΕΣ ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΚΑ, ΩΡΑΙΑ ΦΑΓΗΤΑ Κ ΓΛΥΚΑ!!!

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕ Ο ΥΠΟΛΟΙΠΟΣ ΚΟΣΜΟΣ?????

Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΓΙΑΒΡΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΣΥΧΟΥΛΙ...Ε ΜΑ ΠΙΑ...ΑΚΟΜΗ 4 ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ...ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ?Η ΜΟΝΟ ΕΓΩ?ΟΤΑΝ ΕΝΝΟΩ ΔΙΠΛΑ ΕΝΝΟΩ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΩΜΑΤΙΟ

ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια,τι κανετε?

Εμας μας επεσε ο πυρετος,ειχε κανει 38.7,μετα πηρα τον παιδιατρο και τον εδωσα dolal kai argofren..Τεσπα μ'εχει σπασει τα νευρα παλι ο αντρας μου,δεν με εφτανε το ξενυχτι με το μωρο,η ταλαιπωρια του,γκρινα,ειχα και αυτον να ψαχνεται συνεχεια για φασαρια!!Ελα μ.. ι στον τοπο σου και π..τσα μην γυρευεις!!Αν ειναι δυνατον!!Αφου φαγωθηκε να παμε στην παιδιατρο,που την εχει γνωστη απο το χωριο του σημερα να δει αν το παιδι ειναι καλα.Λες και εγω τζιτζικια πεταλωνω..Τεσπα με τα πολλα πηγα,τι να μας πει,το παιδι καλα ειναι μια ιωσουλα περασε..Χαιρω πολυ..Δεν με φταιει αυτη,την δουλεια της κανει,καλη ειναι αλλα ντε και απο καλα για να με σταματησει τον παιδιατρο μου στην Θεσ/κη με πλαγιο τροπο..

Τεσπα μου ηρθε και περιοδος σημερα και γιαλιζε το ματακι μου γενικα και οποτε μετα την παιδιατρο περασαμε απο τα πεθερικα και καταλαβε η πεθερα το υφακι μου και δεν ειπε τιποτα..Δυστυχως Σοφακι μου,μονο οταν εχω περιοδο και ειδικα την πρωτη μερα που ποναω πολυ μπορω και γινομαι bitchara και το ευχαριστιεμαι πολυ ομως,μπορω και τα χωνω και δεν μασαω μια!!Αλλα μονο για καμια μερα,δυο κραταει αυτη επιδραση της περιοδου..

Αθηνουλι μου τι κανετε εσεις?

Φιρφιρικο μου ειναι πολυ λιγες οι μερες για να αχγωθεις κι ολας,θα το βολεψει η μαμα σου τον Μπιλακο,μην στεναχωριεσαι,θα βρει και την χαρα του..

Νανα μου γλυκεια,τι κανετε εσεις?Αν ερθω Καβαλα καθολου,γιατι σπουδαζει ο αδελφος μου εκει,θα σου πω αν ειναι να βρεθουμε η αν κατεβειτε καθολου Θεσ/κη πες,οκ?

Σοφια μου οι μυξες φυγανε,ειναι καλα η Αλεξια?Τα τρουξ εννοεις για την θαλασσα?Δεν καταλαβα ποια παππουτσακια..Ναι περα απο τον παιδοτοπο,ειχε φερει η κουμπαρα μου την εγγονη της Μ.ΤΡΙΤΗ,με την λαμπαδα και ηταν αρρωστο αυτο..Νομιζα σας ειχα πει,που μου εκανε το σπιτι χαλια εκεινο και συμμαζευα μετα τα ασυμαζευτα..Ασε..

Μαριλοο μου τι να πεις?Τελικα ολοι οι αντρες τα ιδια ειναι πανω κατω..Δεν μπορω να καταλβω γιατι κανουν ετσι..Δεν σκεφτονται οτι οι γυναικες τους εχουν αναγκη να βγουν και λιγο χωρις παιδια και εννοιες?Βεβαια αυτοι τι καταλαβαινουν και οταν βγαινουμε,παλι εμεις τρεχουμε απο πισω ενω αυτοι μια χαρα..

Καποια ξεχναω τωρα,κατι ηθελα να πω αλλα ξεχασα...Α!!Βλεπω παντως ολες για καποιο λογο δεν τα αφηνουμε στις πεθερες..Μα γιατι αραγε??Τυχαιο??Δεν νομιζω..Και πολυ καλα κανουμε,σιγα μην τα πονεσουν τα λουλουδια μας..

Τεσπα κοριτσια σας αφηνω,γλαρωσα..Φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου !

Χρόνια πολλά και από εμένα! Και χρόνια πολλά στον Γιώργο σου Κική μου!!!!

Χάθηκα γιατί το laptop μας άφησε off!!!!!! Αρρώστησε το καημενούλη μου!!!!!! Τώρα είναι μια χαρά !!!!! Ιός

Περάσαμε τέλεια στις διακοπουλες μας και η Δανάη καλύτερα από όλους εννοειτε! Εγω ψυχολογικά ξεκουράστηκα αλλά κατά τα άλλα …..ξεθεωθηκα! Η μικρή αλώνισε τα πάντα! Πιάσαμε όλα τα ζωάκια και κάναμε ότι σκανταλια φαντάζεστε!!!!! Όταν γυρίσαμε δεν μπορούσα να την μαζέψω!!!! Όλο έξω θέλει να είναι!

Καποια ειχε αναφερει για πεισματα νομιζω…..εδω να δειτε πεισμα!Εγω βεβαια έχω άλλο προβλημα…Η μικρη όταν θελει κατι και δεν το κανεις σκυβει για να σε δαγκωσει …!Ευτυχως με βοηθησε μια φιλη παιδοψυχολογος και ελπιζω να το ξεπερασουμε γρηγορα…

Σήμερα έχουμε εμβόλιο ανεμοβλογιάς……προβλέπω πολύ κλάμα….Να δω αν πηρε και κανενα γραμμαριο αλλα δεν το βλεπω! Αφου δεν βαζει πωπο κατω!

Μαρυλου μου ……κούκλοι!!!!!!! Υπέροχη οικογένεια και φαίνεται….!Λάμπετε!

Σοφακι τι τέλειο μέρος είναι αυτό!!!! Κάποια στιγμή σίγουρα θα πάμε. Όταν θα τελειώσουμε με το μαγαζί και δεν θα είμαστε κυριολεκτικά κλεισμένοι μέχρι την νύχτα ….οπωσδήποτε! Και στο αττικό πάρκο θέλω να πάμε …..Ελπιζω να μην κανει πυρετο η κουκλα σου

Φιρφιρικο μου μια χαρα ο Βασιλειος! Ολοκληρος αντρας. Καλα είναι και αυτά τα λεφτακια. Ευχομαι γρηγορα και κατι πιο μονιμο..

Αθηνα μου θα την φερεις την Γλυκεριαννα να με βοηθησει….?!!!!!

Δημητρα περαστικα στον Θανουλη σου…..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσια μου γεια σας!!!Τι κανετε???Εγω ειμαι πτωωωωμα!!!

Καναμε το πρωι τα τσιμπηματακια μας και μπορω να πω οτι σπαραξε η ψυχη μου..πονεσε το μαναρι μου!!Δοξα το Θεο το κλαμα κρατησε λιγο...χωθηκε στην αγκαλια και στο λαιμο του μπαμπα της και ελεγε κλαιγοντας "μπαμπα μου" :(:(:( Ο Κωστας δε ενα μαυρο χαλι....δεν αντεχει....αφου η παιδιατρος τον ρωτησε αν ζαλιζεται :lol:

Στη συνεχεια...ηρθε η καλη μου η μανουλα...με ενα σουπερ σιδερο δωρακι... μια και πηρα αποφαση μετα την εκρηξη που επαθε η stirella μου οτι πρεπει να αποσυρθει πριν παρω και εγω φωτια μαζι της :lol::lol::lol: Αρχισαμε κοριτσια τη γενικη καθαριοτητα....και μας πηρε το απογευμα...ειμαι κομματια...λες και δουλευα 15 ωρες σερι!!!Αφηστε που μου πεταξε το μισο σπιτι...παρτυ θα κανουν οι γυφτοι στα σκουπιδια....τι να κανω ειναι το αγαπημενο της σπορ!!!!

Ιωαννα μου σε πεθυμησαμε!!!Α, βλεπω και εσεις τσιμπιμα σημερα,ε???Φιλακια στη ζουζουνα!!!

Δημητρα γινε λιγο πιο σκυλα και τις υπολοιπες μερες και τραβα καμια "κριση" στον αντρα σου να του κοπει η μουρμουρα :evil: Φιλακια ματς μουτς και πολλα οοοοοουυυυυυυυυυυσττττττττττττ στον πυρετο!!!

Τhnx βρε φιλη...ειχα ξεχασει ποια τα ειχε αγορασει!Εχουν στενη γραμμη???Θα στειλω μια φιλη να μου τα παρει που δουλευει διπλα στο Ζαρα!

Α......να κερασω σουβλακια????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Παω να φαω ενα τοστακι κοριτσια μου και να τελειωσω κατι λιγα που εμειναν!!!Τι ζηταω????Ενα τζοκερ....τοσο απλα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όλη μερα!!!!!!!!!!!!!!

Ρε κορίτσια τελικά δεν ξεκουράζονται ποτέ όσες εχουν παιδια;;;; Μου εχει φυγει ο πάτος. Χθες ανοιξα φύλλο εκανα σχεδόν ολη μέρα πιταράκια (χορτοπιτούλες που τηγανίζουμε). Εκανα γύρω στις 130!!!! Και ηταν και η 1η μου φορα... :oops: Τις μισες τις εβαλα κατάψυξη βεβαια, και τις υπόλοιπες τις τηγανησα και σχεδόν όλες τις μοίρασα σε μαμά, αδερφή, πεθερικά... πάνε τα πιταράκια μου... :cry: ο Γιωργος τσατίζετε οταν κανω πολύ κοπο να φτιάξω κάτι και μετά πάω και το δίνω σχεδόν όλο... εχει λίγο δικιο αλλά ετσι είμαι ρε γ@μωτό....!

Σημερα θα κάνω γεμιστά και ..... σίδερο :twisted:

Βρε Σοφάκι 3 δόντια σε 1 βδομάδα;;;; Παναγία μου το πουλάκι μου...τουλάχιστον ας βγαίνουν ανωδυνα! Να μου την φιλήσεις στο "μπιμπι" που κάνατε... ! Οσο για το πιτσιρίκι που είπες στεναχωρεθηκα πολύ :( και πραγματικά ευχομαι να διορθωθεί το πρόβλήμα.

Χα χα γελασα με την μαμα σου που πετάειο τα πάντα! Και εγώ ετσι είμαι αλλά ο φούτερος που εχω για αντρα είναι το ακρως αντίθετο...οτι σαβούρα βρει μου την κουβαλάει... :shock:

Νανούλα με το καλό να βγουν και τα υπόλοιπα δοντάκια σας!!!! Ακόμα την εχεις στο δωμάτιό σου; Υπάρχει ελειψη χώρου ή απλά δεν μπορείς να την αποχωρηστείς; :D

Εμένα με βόλεψε που εχω μικρή κρεβατοκάμερα γιατί δεν χωράει η κούνια μέσα και ετσι τον είχα στο λίκνο μαζί μου μέχρι 5 μηνών και μετά πήγε αναγκαστικά στο δωμάτιό του.

Φιρφιρικούλι μου παίδαρος ο Βασιλάκης!!!!!!!!!!! Να μου τον φιλήσεις στα αφράτα μπουτάκια!!!!!!!!!!

Δημητρούλα μου περαστικά σας κορίτσι μου! Γιατί θελει ο αντρας σου να αλλάξετε παιδίατρο; Δεν είναι καλός; Βαριεται μήπως να πηγαινοερχεται Θεσσαλονίκη ή επειδή η αλλη παιδίατρος ειναι γνωστή σας;

Ιωαννα μου ξεσαλωσε η Δανάη ε; Πως τα μαζευουμε τώρα μου λές;;;; :lol::lol:

Όσο για πείσματα; Χμμμμμ εχω βρει τον μπελά μου. Όταν δεν γίνει άμεσα το δικό του, ξαπλώνει στο πάτωμα και κλαίει...δεν μπα να 'ναι στο δρόμο;;; Όπου του έρθει.... και εγινα εξ'αιτίας του ρόμπα προχθές μέσα σε ένα μαγαζί. Ήθελε ο κύριος να τον αφήσω να βγει έξω μόνος του και εννοείται χωρίς να του κρατάω το χέρι... όπως καταλαβαίνεις ξεφτυλιστήκαμε! :oops:

Αθηνά μου υπέροχη η μικρή!!!!!!!!!!

Ευααααααααα! Σας φιλώ γλυκά και ειδικά το μικράκι σου που είναι για φάγωμα! Την επόμενη φορά θέλω πολύ να δω και τις 3 μαζί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Χθες καναμε το εμβολιακι μας! Τελικα ιλαρας- ερυθρας- παρωτιτιδας καναμε. Της ανεμοβλογιας τον επομενο μηνα……Η Δαναη ηταν μεσα στα νευρα…. ~x(~x( Δεν αφηνε την γιατρο να την ακουμπησει! Και την μαλλωνε εννοειτε και της τα εψελνε! Ευτυχώς την βρηκε μια χαρα (9,5 κιλα και 77 εκ.) Και όταν τελειωσαμε μια χαρα της γελουσε , της εδωσε φιλακι από μακρια και της ειπε και «γεια»!!!!!

Χθες φτιαχναμε κεικ και η ζουζου μου μου ζητησε γαλα! Και ηπιε μισο ποτηρακι μικρο και της αρεσε (ολυμπος φρεσκο βιολογικο) !!!!! Και το χαρηκα πολυ [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

Σοφακι θα κανω παρεα με την μαμα σου! Και εγω ετσι ειμαι! Τι καλα που την εχεις και σε βοηθαει…Πολλα φιλακια στην Αλεξια σου :-*:-*

Μαιρη μου εισαι χρυσοχερα! Εγώ τρελαινομαι για τα σκαλτουνια που φτιαχνεται στην Κρητη…..απιστευτα! Και εγω ετσι ειμαι….φτιαχνω και τα μοιραζω!

Νανα μου πως πατε με τα δοντακια? Και εμας είναι πολλα καθ’οδον!!!! Να ηρεμησουν λιγο τα ζουζουνια…

Γυαλια ηλιου εχετε στα ζουζουνια? Σκεφτομαι να της παρω γιατι ( ευτυχως) εχει δει με καλο ματι τα δικα μου και ειμαι προς αναζητηση.....Εχετε τιποτα υπ'οψιν???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα τσουπρες!!Τι μου κανετε???Μα αυτες οι δουλειες τελειωμο δεν εχουν??????Ευτυχως προλαβα στο τσακ και μαζεψα το παπλωμα που επλυνα χθες!!!Δε θα το αντεχα να το ξαναπλυνω με τπτ!!

Η Αλεξια μολις κοιμηθηκε!Τις τελευταιες μερες περναμε και εμεις μια μιση φαση αποχωρισμου!Αλλαζω δωματιο και τρεχει απο πισω μαλλια κουβαρια και κατευθειαν ζηταει αγκαλια και χαδια!!Απο τη μια βρισκω ευκαιρια και φιλαω-ζουλαω-τσιμπαω απο την αλλη εχει αρχισει η μεση μου να διαμαρτυρεται!

Ιωαννα και εμενα 77 εκ ειναι και 10 κιλα!Μαζι παμε!!

Μαρυλου αχ μας ανοιξες την ορεξη...πετα μας λιγη μυζηθρα απο την λατρεμενη Κρητη,,,,και μερικα πιτακια...και σκαλτουνια....και γαμοπιλαφο.....αντε και λιγους μπουρμπουριστους για τον Κωστα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Σιγα καλε που εγινες ρεζιλι!!!Σε οποιον αρεσουμε για τους αλλους...ασε που δεν ξερω κανενα παιδακι ρομποτ να μην κανει και τα νουμερα του!!Ολα κανουν!!!Νεοτερα απο το παιδακι λογικα θα εχω σημερα...μακαρι να ειναι καλα!!

Μιλησα χθες με την παιδιατρο για εξετασεις αιματος..για να ειμαι ειλικρινης εγω ρωτησα αν μπορω να κανω..μου εχει μπει μια ιδεα βρε κοριτσια απο ενα σημαδακι μου εβγαλε στο νυχι της οτι εχει ελλειψη σιδηρου!Μου ειπε να παω απο εβδομαδα να κανω!Εσεις που εχετε κανει βρηκαν ευκολα φλεβα?Πηρα στο κεντρο που παω για αιματολογικες και μου ειπαν να την παω απο εκει να δουν αν εχει φλεβα και να μου πουν!Αγχος με επιασε παλι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...