Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ '10 Νο 4!!!!!!!


Recommended Posts

Kαλησπερα φιλεναδες!Τι μου κανετε???Εμεις δοξα το Θεο καλα!Η μαμουνιτσα μολις κοιμηθηκε και εγω με το μαλλι αλουστο.... :oops: μπηκα να δω τα νεα!!

Σημερα πηγαμε και ειδαμε τα κρεβατακια...διαλεξα,,και το απογευμα παω να δωσω την προκαταβολη....εξοφληση η πεθερα...μην ξεχνιομαστε!!Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!Οποτε μονο το στρωμα εμεινε και τελειωσαμε!Δεν νομιζω να καταληξω σε 100% λατεξ γιατι τα 670 ειναι απαγορευτικα!!

Εχω κατι νευρα αυτη τη στιγμη σκοτωνω ανθρωπο...εναν συγκεκριμενο δλδ!Νοικιαζει ο πατερας μου ενα μαγαζι σε ενα βλακα με επιπλαδικο....αντικες..πολλα λεφτα το λαμογιο..καθε μηνα καθυστερει το ενοικιο αν και εχει του κοσμου τα λεφτα ενα 10ημερο στανταρ..χρωσταει και ενα,,του καναμε και μειωση!Με παιρνει τηλ η μαμα μου και μου λεει παρε το Στρατο και πες του αυριο να πας για το ενοικιο,καθε 15 πληρωνει κανονικα, για να παω να πληρωσω μια υποχρεωση...ε τον παιρνω τηλ και του λεω ετσι και ετσι και τι γυριζει και μου λεει..οχι στις 20...κ.Στρατο καθε μηνα καθυστερητε και ποτε δεν σας εχουμε πει τπτ..ολο κατι σας τυχαινει..ε αυτο το μηνα ετυχε κατι σε εμας...απαντηση????Ελα να τα παρεις σημερα αλλα μην τολμησετε να με ξαναπιεσατε.......γρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ...ελα που ηταν ο Κωστας μπροστα ομως και δεν ηθελα να με ακουσει να πλακωνομαι και οτι μου μιλησε ασχημα.....αλλα το απογευμα θα παω με κατι κεφια και θα του τα πω εξω απο τα δοντια!!!Γερολαδα τσιφουτη γερο!!!Ενα σκασμο λεφτα εχει ο γελοιος!!!

Αχ τα ειπα και ξαλαφρωσα!!!

Αθηνα πολυ του ταξιδιου ειναι ο Κωστας ε???Κανει να μετακινηθεις εσυ???Εμενα ο δικος μου και σε γαμο στην Καλλιθεα σκεφτεται να παει οχι στην επαρχια :lol::lol::lol::lol: Ποτε θα στρωσεις χαλια Αθηναια μου???

Μαιρουλα οκ το pcακι??

Υπολοιπες πανεμορφες μανουκες φιλακιααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 695
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φιλες μου καλές, καλές μου φίλες γεια σας!!!!!!!!!!!

Επιτελους εχω υπολογιστή!!!!! Με χαλασε λίγο το 80αρι που εσκασα για να φτιαχτεί αλλά τί να κανουμε;

Είμαι λίγο καλύτερα.....λίγο η μύτη μπουκώνει ακόμα αλλά κατα τα αλλα καλα! Ο Χριστόφορος 2-3 μερες τωρα γκρινιάζει στον υπνο του και ξυπνάει 1-2 φορες τη νυχτα αλλα νομίζω είναι δόντι.... εχει και λίγη καταρροή σημερα αλλα πιστευω οτι είναι επίσης από το δόντι...

Εφτιαξα παστίτσιο που είχα να το κάνω πάνω από χρόνο! :shock: Τωρα κοιμάται ο σκατούλης και είπα να κάτσω να δω τί συμβαίνει στο μαμμυ! :D

Πήγαμε χθες με την πεθερα μου και παραγγείλαμε κρεβάτι, κουρτίνες και ασορτί κουβερλί για το νέο δωμάτιο του Χριστόφορου!!!! Θα μας το ζωγραφίσει κιόλας!!!! Μα είναι πολύ καλήηηηη!!!!!!

Σοφάκι μου πολύ μ@λ@κας ο τύπος αλλά δόξα το Θεό να λέτε που τα πέρνετε έστω και καθυστερημένα.... εχει η μανα μου ενα μαγαζί και ενα σπίτι στο Ρεθυμνο οπου ο νοικάρης του μαγαζιού το έχει νοικιάσει 1 χρόνο ακριβώς και έχει δώσει μόνο τα πρώτα 3 ενοίκια και αυτά με ξύλο από τον αδερφό μου, δικηγόρους κλπ.... τώρα του κάνουμε εξωση οπου θα πάρει ο δικηγόρος δεν ξέρω και εγώ πόοοοσα και τα υπόλοιπα ενοίκια δεν πρόκειται να τα δούμε.... ο νοικάρης του σπιτιού δε, εφυγε παρόλο που του μειώσαμε το ενοίκιο αφήνοντας χρέος στην ΔΕΗ (που κακώς ηταν στο όνομα της μανας μου) και μας έκλεψε και τον ηλιακό θερμοσίφωνα! :shock:

Από την μια λες καλά που έχω ένα ακίνητο και από την άλλη καλύτερα είναι να μην έχεις τίποτα.... ειδικά τώρα με τα χαράτσια.... ουυυυυυυυ εχει να γίνει Ο χαμός!

Αθηνά μου καλά να περάσετε και να προσέχετε!!!!!! Αντε θα ξεσαλώσει πάλι το ζουζούνι σου!!!! Αυχενική πότε έχεις;;;; Ευχομαι όλα να είναι καλά!!!!!

Α! Σοφάκι με το καλό το καινούριο κρεβάτι!!!! Και φιλιά στην μικρή γλωσσού σου!!!!

Νανα τί γλυκούλα η μικρή σου :x δεν λιώνεις με αυτά που σου λέει;;;; :x

Μακάρι να έχεις δουλίτσα και όλα τα υπόλοιπα φτιάχνουν!!!!

Ιωάννα μου ετοιμάζετε το σπίτι;;;;; Η κουκλίτσα είναι καλά;;;;

Φιρφιρίκο και Κικίτσα πολλά φιλιά στα αγόρια σας!!!!

Φιλώ όλα τα πιτσιρίκια!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!! Τι κανετε; Εγω εχω γυρισει απιστευτα ανανεωμενη!! Αρκει να σας πω οτι χτες στη λιμνη Πλαστηρα που ημασταν ειχε χιονι!!!! Λιγο αλλα ειχε :D ΠΟλυ κρυο, αλλα και πολυ αναζωογονητικο! Καναμε απιστευτες βολτουλες στη λιμνη και η Γλυκεριανα το καταευχαριστηθηκε!! Ετρεχε περα δωθε σα τρελη συνεχεια να προλαβει να παει παντου! Εμαθε και τη λεξη χιονι :x Στην Καρδιτσα τη μερα οτυ γαμου δε σταματησε να βρεχει ουτε λεπτο, ουτε την Κυριακη, αλλα το τοπιο ηταν ειδιαλικο. Μου αρεσε πολυ η Καρδιτσα. Μια πολυ οργανωμενη πολη, με πολυ καλη αγορα, και με μια πολυ ωραια πλατεια τιγκα στην καφετερια. Χτες που επιστρεφαμε και εβγαλε ηλιο πλησιαζοντας την Καρδιτσα, κατσαμε και ηπιαμε ενα καφεδακι και το απολαυσαμε. Μου χρειαζοταν αυτη η αλλαγη τοπιου. Καλα για λιμνη Πλαστηρα δεν εχω λογια...με την πρωτη ευκαιρια να πατε. Ειναι παρα πολυ ωραια.

Σοφιτσα μου καλοριζικο το κρεβατακι σας! Απο που το πηρατε τελικα; Ναι, ο Κωστας ειναι πολυ της εκδρομης. Οταν τα ειχαμε ολη την ωρα φευγαμε Σαββατοκυριακα και κοντινα και μακρινα. Πεταμε τη σκουφια μας για αποδρασεις. Μακαρι να μπορουσαμε οικονομικα να το καναμε και τωρα. Αλλα πραγματικα μας εφυγαν ενα σορο λεφτα και ηταν μονο 3 μερες :( Δεν το μοιρολογαω, αλλα οταν μου ειπε ποσα ξοδεψαμε καραφλιασα λιγο. Αλλα αφου ξεκινας με βενζινη και διοδια σχεδον 200 € τι να περιμενεις......

Μαιρη μου καλοριζικο και το δικο σας δωματιακι! Αυχενικη εχω τη Δευτερα. Ηταν να παω την Πεμπτη, αλλα με αυτα που θα γινουν στην Αθηνα δεν ειναι να κουνιεσαι, και το μετρο που θα επαιρνα θα περνουσε υποχρεωτικα απο Συνταγμα. Οποτε....σπιτι...δεν εχω ορεξη να φαω κανενα δακρυγονο, στην καλυτερη βεβαια. Ποσο μου ειχε πει οτι σου πηραν εσενα στην αυχενικη; Εμενα μου ειπε αυχενικη και παπ-α 140€ Δε θυμαμαι τι ειχα δωσει στην Γλυκεριαννα.

Νανα μου πολυ ζουζουνα η μπουμπου σου @};- Η δικια μου οταν τη μαλωνω τα παιρνει και με κοπαναει. Προς το παρον δεν αντιδρω...την αφηνω. Δεν το εχει δει πουθενα και ελπιζω να της φυγει.

Κοριτσια ποσο γαλα πινουν κατα μεσο ορο την ημερα; Η δικια μου το εχει καθιερωσει και πινει και το μεσημερι, εκτος απο πρωι και βραδυ. Και τρωει πιο αργα το μεσημεριανο, προς απογευμα. Την αφηνω...γαλα ειναι καλο κανει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο βρε Αθηνά μου που περάσατε όμορφα!!!!!! Και εγώ είμαι πολύ της βόλτας αλλά ο δικός μου αντρούλης είναι πολύ σπιτόγατος.... για να πάμε κάπου πρέπει να το έχουμε συζητήσει πάααααρα πολύ καιρό πριν και να πάμε κάπου σχετικά κοντά.

Στην αυχενική μου είχαν ζητήσει από το ΜΗΤΕΡΑ 196€ !!!! Τελικά όμως βρήκα ραντεβού στο νοσοκομείο και πλήρωσα 80€. Αχ και εγώ σε λιγότερο από μήνα εχω την β' επιπέδου!!!!

Καλά αποτελέσματα να έχετε!!!!!! %%-

Όσο για το γάλα που ρωτάς συνήθως 500γρ ημερησίως συστήνουν οι γιατροί. Εμένα ανέκαθεν έπινε και το μεσημέρι γάλα για να κοιμηθεί και αντί για απογευματινό τρώει το μεσημεριανό.... πάλι 5 γευματα κάνουμε αλλά με λίγο κακό πρόγραμμα. Την κάθε φορά πίνει 150 - 200γρ γάλα... όσο περίπου μου είχε συστήσει και η παιδίατρος (180γρ).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλεναδες! Τι μου κανετε?Εμεις δόξα το Θεό καλά! Το σπίτι μας είναι για ακόμη μια φορά άνω κάτω αφού φτιάχνουμε το δωμάτιο της Αλετσιας! Χαχα! Βάφτηκε και την Παρασκευή θα ολοκληρωθεί κ η δεντροβιβλιοθηκη μας..δεν προλαβαίνει ο Κωστάκης και αναγκαστικα ζήτησε ρεπό την Παρασκευή το απόγευμα! Δευτέρα πρώτα ο Θεός έρχεται και το κρεβατακι και θα ξαναγίνουμε σπίτι....σπίτι που θα κανεί να ξαναδεί πινέλο 3ετία μη σας πω....

Χθες με πήρε τηλ η Κικιτσα! Χάρηκα πολύ που άκουσα νέα της!!! Ο ΓΙώργος μια χαρά...ταλιμπανακι Ιανουαρίου φυσικά..τελικά απολύθηκαν κ η Κίκη κ ο Σωτηρης για αυτό δεν έχει μπει είναι σπίτι. Θα σας τα πει και εκείνη αναλυτικότερα.

Χειμωνιάσε κορίτσια και από Δευτέρα θα στρώσω....ΔΕΝ μου αρέσει ο χειμώνας.........γρρρρρρρρρρρρ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Koοριτσια το μαμμυ μου εχει σπασει τα νευρα...μεσω φεις κανω συνδεση...ο λογαριασμος μου τα εχει παιξει!!

Φιλάκια πολλά σε μανούλες μωρακια κ σποτάκια παμε σουπερ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλες! Τι κανετε; καιρο εχω να δω νεα σας και ειπα μηπως μου κανει κονξες το μαμμυ. Χτες εκανα αυχενικη και ειναι ολα καλα. Δεν εχει βγει ακομα βεβαια το παπ-α. Η Γλυκεριαννα ειναι με τρελο μπουκωμα 1 βδομαδα τωρα κι εχουμε φεξει. Δεν κοιμαται καθολου καλα τις νυχτες, παρολο που της ριχνω φυσιολογικο λιγο πριν κοιμηθει. Χτες συγκεκριμενα δεν κλεισαμε ματι μεχρι τις 6.30 το πρωι. Να στριφογυρναει σα τρελη και καποια στιγμη να χτυπιεται επειση εχανε την αναπνοη της. Της το γυρισε και σε βηχα, προφανως εχουν κατεβει στο λαιμο οι μυξες....εχω απελπιστει...αλλες φορες 2-3 μερες φυσιολογικο και ολα ηταν ενταξει....ποτε δεν εχει κρατησει τοσο πολυ. Εσεις δινετε και κατι αλλο εκτος απο φυσιολογικο ορο; κανενα σιροπακι ας πουμε; Γιατι ρωτησα τη μανα μου τι εκανε με εμας και μου ειπε οτι μας εδινε κατευθειαν ντιμεταπ και ολα οκ. στις 2 μερες. Αν καμια εχει αλλη προταση ας μου την πει...ο δε παιδιατρος μου ειπε να μην της βαζω φυσιολογικο με την κλασικη μεθοδο, δηλ. πεταω με δυναμη απο το ενα ρουθουνι και βγαινει απο το αλλο, γιατι αυτα ειπε ειναι βασανιστηρια, και να της ριχνω λιγες σταγονες σε καθε ρουθουνακι. Και το εκανα η ηλιθια...γι'αυτο φτασαμε ως εδω..αν την πλακωνα απο την αρχη μπορει και να ειχε συνελθει.

Σας φιλω ολες, δε θυμαμαι τιποτα για να σχολιασω, ελπιζω να ειστε ολες καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα φιλεναδες μου!!!Το μαμμυ μου εχει σπασει τα νευρα..κολλαει συνεχεια και ο μονος τροπος να μπω ειναι με το προφιλ του φεις...βαζει τη φωτο και την κατασταση...οτι να ναι...τες πα!!!

Τελειωσαμε τις δουλειες!!!!Απιστευτο????Ναι ναι!!!!!Για να ειμαι ειλικρινης θελω να στριμωξω τον Κωστη να περασουν με τον πατερα μου βερνικι τις πορτες γιατι πριν την Αλεξια καπνιζαμε και οι δυο και οσο να το πεις εχουν τα τσιγαρακια τους και αυτες!Τωρα που το εχει κοψει και ο Κωστης ειναι η ευκαιρια να τις περασει και να μην ξαναχρειαστουν πολλα πολλα χρονια!!

Το δωματιο της ζουζουνας τελειωσε!!!Ξετρελαθηκε και με το κρεβατι της!!!Καποια στιγμη και αν δεν μας παρει και εσωρουχακια το ΤΑΠ θα αλλαξω κουρτινες και χαλι και ολα οκ!!

Μπραβο Αθηνουλα για την αυχενικη!!Λοιπον απο οτι ξερω αν η μυξα επιμενει και το γυρισει σε βηχα πρεπει να την πας να την ακουσει και ισως χρειαστει σιροπι η αερολιν!Μη το αφησεις αν επιμενει γιατι η βρωμομυξα μπορει να το γυρισει σε ωτιτιδα!

Μαιρουλα εσυ β' επιπεδου ποτε εχεις?Ο Φοφορος???

Ιωαννα που εισαι κοριτσι???Η Ναναη τι κανει???

Α, ακουστε και κατι που ειπε η Αλεξ και λιωσαμε στα γελια...εβλεπε μικυ μαους και ο Κωστας μπαλα...βηχει λοιπον ο πατερας της και γυρναει και του λεει "Χρηστος" χαχαχαχαχχα οχι Χριστος...Χρηστος!!!!Γελουσαμε μια ωρα!!!!Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!

Σας φιλω μοντελακια μου!!!Ματς μουτςςςςςςςςςς!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια !!!!!Τι κανετε?

Χαθηκα λιγο είναι αληθεια….Δεν ειμαι και στα καλυτερα μου…Anyway….

Η Δαναη μου εδώ και μια εβδομάδα ηταν λιγο συναχωμενη. Λιγο καταροη χωρις καθολου πυρετο αλλα με διαροια 2-3 φορες μεσα στην ημερα και ελαχιστη ορεξη για φαγητο. Μαλλον την αρπαξε στα πεθερικα μου γιατι δεν εχουν αναψει ακομα καλοριφερ ( εχουν ένα θεματακι γιατι είναι κεντρικη θερμανση). Η γιατρος μου ειπε φυσιολογικο ορο 3 φορες την ημερα και στεγνα φαγητα . Ευτυχώς η μυτουλα διορθωθηκε και προχθες και η κοιλιτσα της. Όλα σε ελαφρια μορφη τα περναει τελικα αυτό το παιδι. Βεβαια με ταραξε στα βραδυνα ξυπνηματα και το μονο που ηθελε ηταν αγκαλιτσα. Ευτυχώς δεν ζηταγε μεμε γιατι το εχουμε κοψει τελειως. Την θηλασα για 21 μηνες σχεδον! Ουτε που το περιμενα!!!!! :D:D:D:D

Τελευταια μου κανει κατι που είναι πολύ αστειο. Παιρνει μια γουρουνιτσα μεγαλη και καθεται πισω από την κουρτινα και της μιλαει και μετα ερχεται σε εμενα που υποτιθεται πως δεν την βλεπω και μου ψυθιριζει! :D:D:D

Το σπιτι το σταματησαμε προς το παρον γιατι μας εχουν παρει και τα σωβρακα!!!!Αμαν δηλαδη!!!! :evil::evil:

Σοφακι μου από την φωτο φαινεται υπεροχο το δωματιο της Αλεξιας!!!! Με γεια και το κρεββατακι και καλους υπνους!

Αθηνα μου περαστικα σας…Εγώ ειμαι υπερ του πολύ ορου στο κάθε ρουθουνι . Χαριν σε αυτόν δεν ειχαμε περισσοτερα πχ ωτιτιδα

Φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου! Τι κανετε; Εμεις ειμαστε λιγο καλυτερα. Πηρα παιδιατρο και μας εδωσε otrivin για το μπουκωμα και Mucosolvan για το βηχα. Τουλαχιστον κοιμηθηκαμε σαν ανθρωποι απο τις 2 και μετα που σταματησε να βηχει.

Ιωαννα μου κι εγω ειμαι υπερ του πολυ φυσιολογικου και μετα του αναρροφητηρα, δεν ξερεις τι βγαζει....κομματαρες ολοκληρες. Καλα μη μιλας για σπιτια...σε λιγο θα ευχαριστουμε που θα εχουμε να παιρνουμε μονο το φαϊ μας. Ξεφτιλα ολκης!!

Σοφακι φανταστικο φαινεται το δωματιο...εντελως παραμυθενιο!! Οσο για αλλαγη χαλιου και κουρτινας...χμ...θα ελεγα καντο τωρα που μας παιρνει ακομα. Εγω προς το παρον νιωθω ακομα ευκατασταστη. και αυτο επειδη δεν εχουμε αρχισει να πειραζουμε τα χρηματα που εχουμε στην ακρη. Ο,τι ειναι να κανεις καντο τωρα...ο μισθος μου πλεον ειναι 800 € και προκειται να παει στα 600€ περιπου...του Κωστα δεν ξερουμε ακομα...Πολυ γελασα με το Χρηστος :lol::lol::lol: Βρε το μαμουνι :lol::lol:

Ευτυχως που μου ειπατε αυτο για την ωτιτιδα...δεν το ηξερα. Εγω νομιζα οτι οι μυξες κανουν ακροαστικα και φερνουν πολυ βηχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κοριτσια μου!!Μπουκωμενα νεα διαβαζω... :(

Εμ ...τα λεω εγω χειμωνας και μυξες και κρυο και βηχας...Ιωαννα μου ολα τα παιδακια με μυξα ειναι αυτον το καιρο...και οι μεγαλοι δλδ οχι μονο αυτα!Οσο για το σπιτι μην στεναχωριεσαι ολα θα γινουν...σιγα σιγα!Καλα να ειστε πανω απο ολα!!!Φιλια στη κουκλιτσα!!!

Αθηνα μου ειμαι συγκρατημενη με τα εξοδα και την ανανεωση χρωματων κτλ την καναμε τωρα γιατι ερχεται δυσκολος χειμωνας...οχι μονο απο θεμα περικοπης..εμεις την βιωνουμε πολυ πριν φτασει στο δημοσιο τομεα!Η δουλεια των ελ.επαγγελματιων οπως ειναι ο Κωστας, η Νανα, ο Κωστας του μακενε :lol: εχει μειωθει εδω και 2 χρονια+. Μιλαμε οτι ο πατερας μου τετοιο πραγμα δεν εχει ξαναζησει και ειναι στην αγορα με δικη του δουλεια 35+ χρονια!Μετραει πως και πως να παρει συνταξη και αν δεν ηταν σπαγκος :D οταν εβγαζε αρκετα κανοντας καποιες αγορες ακινητων(καλα μη φανταστεις και πολυκατοικιες :lol: ) τωρα θα ειχαν ΤΕΡΑΣΤΙΟ προβλημα οι δικοι μου!Πληρωνουν τεβε κοντα στο 1000...λογιστη 200 και δουλεια ελαχιστη!Εμεις του Κωστα το κοψαμε να καταλαβεις αφου στην δευτερη δουλεια του κολλανε ικα!Φιλακια στη φουσκα...περαστικα..και μουτς και στην κοιλιτσα!!

Γκαστρουλα Κρητικια που εισαι???

Μανεκεν μη γραφεις τπτ μαρη δε θελουμε!!

Νανα αντε και στο γραφειο λιγο κοπελια ολο σπιτι σπιτι...σε παιρνουν για δουλεια και εσυ βλεπεις μισκα μουσκα!! :lol::lol:

Παω φιλες γιατι ο Ολυμπος...μου κλεινει το ματι.... :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι και εγώ!!!!!

Καλέ τα περισσότερα αρρωστούλια είναι;;;; Περαστικά και πολύ ορό! Να 'ναι καλά ο "Άγιος Ορός" που κάνει θαυματα!!!

Ιωάννα μου με τόσο βύζο που έχει φάει η μικρούλα τι ήθελες;;; :lol: Να περνάει βαριά τις αρρώστιες;; Είναι από τα πλεονεκτήματα του θηλασμού καλή μου!!!! Συγχαρητήρια και πάλι που τα καταφέρατε τόσο καιρό!!!!

Αθηνά μου μπράβο για την καλή αυχενική και καλά αποτελέσματα από το παπ-α! Αντε και στην β' επιπέδου με το καλό!!!!

Σοφία μου δεν έχω λόγια για το δωμάτιο της κοριτσάρας σου!!!! Είναι εκπληκτικό!!!! Και αυτό το φωτεινό δέντρο-ράφι είναι σούπερ ιδέα!!!! Μπράβο!!!!!!!!

Εμείς είμαστε καλά αν και τρέμω όποτε βγαίνει από την κούνια ο μικρός! Εδώ και λίγες μέρες κατεβαίνει από το κάτω μέρος της κούνιας ο πόντιος (αντί από το πλάι που είναι πιο χαμηλά) και γλιστράει και κατεβαίνει στο πάτωμα. Τώρα το τριήμερο θα ετοιμαστεί εντελώς το νεο του δωμάτιο και θα πάει πλέον στο μεγάλο κρεβάτι!!!!

Πήγα σήμερα στον γιατρό για υπέρηχο και έχουμε πιθανότητες 80% να είναι κοριτσάκι!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν είχαμε καλή εικόνα αλλά στις 16 Νοέμβρη που έχω την β' επιπέδου θα το επιβεβαιώσουμε!

Ας πάω να ξαπλώσω λίγο γιατί μια νύστα όσο ναι είναι την κάνει! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδες...μπηκα στα γρηγορα να δω νεα...

Μαιρουλα ερχεται η τσουπρα ε????Αντε οπως το ηθελες!Μπραβο κοριτσι μου...ενα υγιεστατο νεραιδακι λοιπον!!!Αντε και καλη μεταβαση στο αλλο δωματιο και στο μεγαλο κρεβατι!

Κοριτσια μου δεν εχω προλαβει να σας τα πω αλλα μετα απο καποιες ανωμαλιες της κατα τα αλλα Αγγλιδας περιοδο μου εκανα καποιες εξετασεις και περιμενω τα πρωτα αποτελεσματα την Δευτερα!Ισως και εκει να κρυβεται και η απαντηση για την αιτια της παλινδρομης κυησης!Με ετρωγε μεσα μου και τελικα αφου το κουβεντιασα με την κυρα μαμη αλλα και με το γιατρο ειπα να το ψαξω λιγο!Αν αυτες βγουν οκ θα κανω και καποιες εξτρα!Παντως νιωθω ηδη καλυτερα γιατι αυτη η νοοτροπια μετα την 3η ψαχνουμε δεν μου αρεσε ΚΑΘΟΛΟΥ.....δλδ να κανει καποια 3 αποβολες και πχ να ειχε ενα απλο προβλημα με το θυροειδη της?????Ενα χαπακι θα επαιρνε και ολα οκ...τες πα θα βγουν τα αποτελεσματα και βλεπουμε!!!

Σας ειπα πως ο γιατρος εχει πελατισσα τη γυναικα του Μιραλας???Μας πηρε και η Λιλη και μας το ειπε τελευταια στιγμη και δεν προλαβε ο αγαπημενος μου αντρουλης να με παει ντε και καλα να κανω ενα τεστ παπ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αντε σας φιλω με επιασε παλι το μπουρου μπορου μου :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΧΑΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΚΑΝΕΙ ΝΕΡΑ, ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΛΟΓΩ ΑΠΟΥΣΙΑΣ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ!

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΣΜΕΝΑ!!!ΕΠΕΣΕ ΤΟΣΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΑΠΟΤΟΜΑ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΜΑΣ ΒΡΕΙ!!!

Η ΜΙΚΡΗ Κ ΑΥΤΗ ΜΕ ΜΥΞΕΣ...ΜΗ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ...Κ ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΣΕΙ Κ ΕΓΩ!!!

ΚΑΤΑ Τ ΑΛΛΑ ΚΑΚΑ ΣΤΟ ΓΙΟΓΙΟ...ΚΑΙ ΤΕΙΝΕΙ Κ ΤΑ ΤΣΙΣΑ...ΠΛΕΟΝ ΔΕ ΣΑΣ ΛΕΩ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΓΙΑΤΙ ΜΙΛΑΜΕ ΣΑΝ ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ!ΔΕ ΤΡΩΜΕ ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ...ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΣΙΜΠΟΛΟΓΑΕΙ...Κ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ???ΕΠΙΣΗΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΥΨΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΜΕΤΡΗΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!ΟΤΑΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ!!!

ΑΑΑ ΕΠΙΣΗΣ ΒΓΑΖΕΙ Κ ΤΟΥΣ ΚΥΝΟΔΟΝΤΕΣ...Κ Η ΓΚΡΙΝΙΑ ΣΥΝΝΕΦΟ

ΜΑΡΥΛΟΥ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΤΣΟΥΠΡΙΤΣΑ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟ Κ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ!!!

ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΜΠΡΑΒΟ Κ Σ ΕΣΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!ΜΑΤΣΑ ΜΟΥΤΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΣΟΥ!!!ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΠΩΣ ΡΙΧΝΩ ΤΟΝ ΟΡΟ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ 4 ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ...ΜΕ ΣΥΡΙΓΓΑ!!!ΓΕΜΙΖΕΙΣ ΤΗ ΣΥΡΙΓΓΑ ΜΕ ΤΟΝ ΟΡΟ (ΑΦΑΙΡΕΙΣ ΤΗ ΒΕΛΟΝΑ) Κ ΜΕΤΑ ΤΟ ΡΙΧΝΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΥΤΗ ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ...Κ ΑΚΟΥΣ ΕΝΑ ΓΚΛΟΥΚ...Κ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕΤΑ...ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΕΠΙΜΕΝΕΙ Η ΜΥΞΑ ΕΓΩ ΒΑΖΩ ΜΙΞΗ ΟΤΡΙΒΙΝ ΜΕ ΝΤΟΜΠΡΕΞ Κ ΜΙΑ ΔΟΣΗ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΡΟΥΘΟΥΝΙ!

ΑΝ ΕΠΙΜΕΙΝΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 15 ΜΕΡΕΣ ΘΕΛΕΙ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ!

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΙΡΝΑΕΙ ΕΛΑΦΡΥΑ!!!ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΕΥΧΟΜΑΙ...Κ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΞΕΤΙΝΑΓΜΑ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΠΤ ΑΛΛΟ!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΜΕΙΩΣΗ ΤΟΥ ΜΙΣΘΟΥ...ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΟΥ ΥΠΟΣΧΕΘΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝΩ ΕΠΙΘΕΣΗ Σ ΕΣΕΝΑ ΜΙΛΑΩ ΓΕΝΙΚΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ Κ ΑΠΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΙΩΣΗ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΟ ΕΝΑΥΣΜΑ!

ΛΟΙΠΟΝ , ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΤΗ ΤΟΣΗ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΙΩΣΗ ΜΙΣΘΟΥ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΑ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΑ ΜΑΣ ΒΑΖΑΜΕ Κ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΜΑΣ!ΞΕΡΩ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ 1300 ΣΤΑ 800 Κ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ...

ΑΠΛΑ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΤΑ ΛΑΘΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΟΤΕ!ΠΧ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΕΦΑΠΑΞ, ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΕΣ ΣΥΝΤΑΞΕΙΣ ,ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ...

Κ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ Κ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ..."ΕΠΙΔΟΜΑ ΔΙΟΡΘΩΣΗΣ ΓΡΑΠΤΩΝ" 'Η ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ...

ΜΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΙΣΘΟ ΤΟΥ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΙ ΓΡΑΠΤΑ?

ΕΠΙΣΗΣ ΣΥΝΤΑΞΗ 2600????ΚΑΙ ΕΦΑΠΑΞ 60000 ΕΥΡΩ???ΣΕ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ?ΝΑΙ ΑΥΤΑ ΟΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΘΟΥΝ ΟΧΙ ΤΩΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ...ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΗΜΑΣΤΕ ΚΩΛΟΚΡΑΤΟΣ...ΟΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΑΖΕΜΕΝΑ!!!

Κ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕ ΜΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΝΑ ΜΕΙΩΣΟΥΝ ΤΟΥΣ ΜΙΣΘΟΥΣ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΠΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΟΡΑΣΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ!!!

ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ, ΤΗΝ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ Κ ΕΧΕΙ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ Κ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ Κ Η ΚΟΠΕΛΑ (ΓΕΝΝΗΣΕ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ!!) ΛΟΙΠΟΝ ΠΧ ΘΑ ΞΑΝΑΔΟΥΛΕΨΕΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ;ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΙΚΑΙΟ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΦΟΥ ΣΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ Κ ΣΑΦΩΣ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΩ ΑΥΤΟ!!!!...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ;ΠΧ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ,ΔΕ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΥ ΤΕΒΕ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΓΝΩΣΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ Κ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΩ ΜΕΙΩΜΕΝΟ ΑΦΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ?ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ Σ ΑΥΤΟ?ΜΟΥ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΟΛΑ Κ ΟΛΑ 800 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΛΟΧΙΑ...ΟΧΙ ΔΙΝΩ 1000 ΕΥΡΩ ΕΙΣΦΟΡΑ...!!!ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΜΑΤ, ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΜΕ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΤΗΤΑ ΚΤΛ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΟΒΟΥΝ ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ?ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΥΠΟ ΤΗΝ ΑΠΕΙΛΗ ΤΗΣ ΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΤΟΥΣ ΑΚΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ?

ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΤ...ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Μ ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΛΗ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ!ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΩΛΟΚΡΑΤΟΣ,ΚΩΛΟΝΟΜΟΙ Κ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ , ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!

Κ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ...ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ ΗΜΕΡΕΣ...ΜΑ ΠΟΛΥ!!!

ΛΟΙΠΟΝ, ΦΙΛΕΣ ΤΑ ΕΙΠΑ Κ ΞΕΣΠΑΣΑ΄...Κ ΠΑΛΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΒΑΡΥΝΑ ΤΟ ΚΛΙΜΑ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κοριτσια μου!Τι μου κανετε???

Εμεις δοξα το Θεο καλα...η ζουζουνιτσα μου κοιμαται!!!Η γλωσσιτσα μας εχει τρελανει...Σισσυ δεν ειναι :lol::lol::lol: αλλα θα γινει και αυτη μια γλωσσοκοπανα....απ τις λιγες...μππιρι μπιρι ολη μερα!!!!

Νανα αρρωστη φιλεναδα εχεις απολυτο δικιο σε αυτα που λες και εννοειται πως...οι ισορροπιες μεταξυ ιδιωτικου τομεα κ δημοσιου ειναι τεραστιες και εξοργιστικες πολλες φορες!Για τα παντα ομως φταιει η κεφαλη...αν απο εκει δεν αλλαξουν τα πραγματα δε θα γινει ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ!Για μενα η εξισωση θα επρεπε να γινει προς τα πανω και οχι προς τα κατω!Αυτο ειναι ονειρο τρελο φυσικα γιατι η αυξηση μισθων ειναι επιστ.φαντασια!Παντως εγω και sorry Αθηνα μου σε καμια περιπτωση δε αναφερομαι σε εσενα...βαρεθηκα τον Ελληναρα δημοσιο που κανεις δεν τον κουναει απο τη θεση του μιλαει ασχημα δεν εξυπηρετει χρηματιζεται(βασσιλισα η πολεοδομια) μπαινει και βγαινει στην υπηρεσια του οποτε γουσταρει παιρνει τα 2πλα απο καποιον που δουλευει...ΔΟΥΛΕΥΕΙ ομως 3 και 4 ωρες παραπανω απο αυτον και αργιες και σ/κ...συνηθως με το φοβο της απολυσης και τη μονιμη ανασφαλεια!

Μα να παιρνουν επιδομα οταν χτυπανε καρτα στην ωρα τους......που δεκα λεπτα αργεις και σου βαζουν χερι μια ωρα!!!Αλλο με τη μητροτητα...γιατι μια μανα στον ιδ.τομεα να εχει δικαιωμα να καθεται 6 μηνες μετα τη γεννηση του παιδιου της παιρνοντας 700 ευρω(παλι καλα) και στο χρονο επανω να εχει το δικαιωμα ο καθε καραγκιοζης να στειλει σπιτι της..ασχετα που ειναι μωρομανα...και φυσικα να μην μπορει να μεινει εγκυος για ενα μεγαλο χρονικο διαστημα ωστε να μαζεψει παλι 200 ενσημα και το ικα να της κανει την τιμη να της δωσει τα επιδομα τα οποια δικαιουτ ετσι κι αλλιως απο τις κρατησεις???Χθες συζητουσα αυτο το πραγμα με την κοπελα διπλα που δουλευει στην αστυνομια..εχει συναδελφο που ειναι στην 3η εγκυμοσυνη και εχει να παει για δουλεια 4+ χρονια!!!!!Καλα δε μιλαω καν για το τεβε και κυριως για τις μητερες που δουλευουν παροχη υπηρεσιων...αυτες με το που γενναν μην πω με την ανακοινωση της εγκυμοσυνης τις στελνουν σπιτι!!!

Δεν ντρεπομαι να το πω αλλα η ιδια μου η κολλητη επαιρνε συνεχεια αδειες απο την υπηρεσια της καθως μετα τον διορισμο της μπηκε στην Παντειο και αφου εξαντλουσε τις νομιμες επαιρνε ανευ αποδοχων αλλα...τις πληρωνοταν...ξερετε κανονιζε ο προισταμενος!!!Ειδα και μια ηλιθια που τα εβαλε με την ταμεια στο σουπερ γιατι δεν απεργει λεει οπως αυτη(υπαλληλος ικα)...μπορει καλη μου να απεργησει????Μπορει????Στην 3-4η απεργια θα παει και για καφεδακι στον οαεδ!!!Τες πα...με φουντωσες αρρωστη τρελοφιλεναδα και θελω να γραψω αλλα τοσα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Τι γλωσσου..... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σας φιλω ματσα μουτσα ενα εξτρα στα μωρακια δυο εξτρα στα σπορακια!!!!Καλο σ/κ να εχουμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες!! Τι κανετε; Εμεις εχουμε φεξει απο την αϋπνια...καθε βραδυ κανα 2ωρο ξυπνια με τρελο βηχα Γλυκεριαννας. Χτες τη βγαλαμε στο μπαλκονι να παρει οξυγονο γιατι δε γινοταν...αφου το παιδι πια ξαπλωνει μονο του για να βαλουμε φυσιολογικο ορο...δε διαμαρτυρεται καθολου και σηκωνει χερι αμεσως για θερμομετρο...της εχουν γινει συνηθεια πια...Νανα μου εννοειται φυσιολογικο με συριγγα και μετα συσκευη ρινικης αποφραξης....κανει θαυματα..το τι βγαινει δε μπορω να σας πω. Καθε 1 ωρα το κανουμε και 3 φορες τη νυχτα. Αφου χτες το βραδυ μας λεει καποια στιγμη "ενταξει;;;" του στυλ τελειωσαμε να κοιμηθω τωρα;;; :D:D Πολλη ταλαιπωρια το μωρο μου....Κι εμεις απο λογια..αλλο τιποτα. Δεν κανει πολλες προτασεις αλλα τα λεει ολα. Τωρα το πρωι ειχε βγαλει καποιες κατσαρολες και επαιζε. Καποια στιγμη με τραβαει να της βγαλω περισσοτερες, οποτε της λεω "τι αλλο θες, ολες τις βγαλαμε" και μου απανταει "κι αλλες" :lol::lol: σκασαμε στο γελιο με τον Κωστα :lol::lol:

Νανα Και Σοφουλα χτυπατε κι αλλο :lol::lol: θα τ'αντεξω :lol::lol: εννοειται οτι δεν παρεξηγουμαι με τιποτα ακομα και για μενα να λεγατε προσωπικα :D αλλα να διαυκρινησω κατι. Εμεις οι δασκαλοι δεν παιρνουμε το επιδομα που λες Νανα, αυτο ειναι για τους καθηγητες. Αλλα πρεπει να σημειωσουμε και κατι αλλο. Ειναι λαθος δρομος να αλληλοκατηγορουμαστε αυτες τις δυσκολες ωρες, ποιος παιρνει πιο πολλα και ποιος εχει τις πιο πολλες παροχες. Το οτι εγω μπορω να ειμαι σε τοσο μεγαλη αδεια και να πληρωνομαι κανονικα, δεν ειανι δικο μου λαθος, ετσι το βρηκα και το χρησημοποιω. Δε το κανω εις βαρος κανενος. Το κρατος φταιει που εχει δημιουργησει 2 μετρα και 2 σταθμα για τους εργαζομενους του. Το θεμα ειναι γιατι τωρα τα θυμηθηκαμε ολα, ποσα παιρνει ο καθενας, ποσο δουλευει ο καθενας και τοοοοοοοσα χρονια κανεις δε μιλουσε ανοιχτα; και τα λαμογια και τα κοπροσκυλα ειναι σε καθε τομεα και καθε επαγγελμα, οπως φυσικα και οι ευσυνειδητοι υπαλληλοι. Θες να μου πεις οτι στον ιδιωτικο τομεα δεν υπαρχουν τα λαμογια που τσμπανε ολα τα μπονους, τους παχυλους μισθους και τη δουλεια ολη την κανουν οι υφισταμενοι τους οι οποιοι παιρνουν 500€ το πολυ;;; εγω ξερω πολλους τετοιους...παρα πολλους.....κατηγορωντας ο ενας τον αλλο ομως δεν βγαινει δουλεια. Αυτο θελουν. Να μας βαλουν να φαγωθουμε μεταξυ μας και να μην κοιταμε που ειναι το προβλημα. Δεν κατεστρεψαν το κρατος ουτε οι δημοσιοι υπαλληλοι που δε δουλυουν αρκετα, ουτε οι εμποροι δεν αποδιδουν ΦΠΑ ουτε κανενας αλλος εργαζομενος. Οι εκαστοτε κυβερνησεις το εκαναν, γιατι αν εκαναν καλα αυτοι τη δουλεια τους και το φοροδιαφυγη δε θα υπηρχε και σωστη δουλεια θα γινοταν. Τελος πολλα ειπα. Το μονο που εχουμε να καταλαβουμε πια ειναι οτι μεσα σε λιγους μηνες θα γινουμε χειροτερα απο Ρουμανια, Βουλγαρια και ολα τα κρατη του ανατολικου μπλοκ που τους βλεπαμε και λεγαμε ποσο φτωχοι ειναι αυτοι και πως ζουν ετσι. Εχω παει και γι'αυτο το το λεω...Τα χειροτερα αρχισαν..ελπιζω μονο να μην πεινασουμε, να εχουμε φαϊ για τα παιδια μας και να μη ζησουμε καταστασεις οποως να μας παρεχουν ρευμα και νερο με το σταγονομετρο, καποιες ωρες της μερας...αυτο φοβαμαι πια...

σας φιλω ολες πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλιτσες μου!!! Μολις κοιμηθηκε το ταλιμπανακι μου!!!

Απλα να πω στην συζητηση που ειχατε οτι δυστυχως τα πραγματα ειναι πολυ δυσκολα, για αλλους περισσοτερο για αλλους λιγοτερο αλλα ολους μας επηρεαζει. Απλα το καλο του δημοσιου και το εχω ξαναπει ειναι οτι εχει σιγουρα χρηματα καθε μηνα εστω και λιγα σε αντιθεση με οσους ασχολουνται με το ελευθερο επαγγελμα

Στα δικα μας τωρα ......

Αθηνουλα μου ευχομαι γρηγορα περαστικα στην Γλυκεριαννα.Ελπιζω να ειναι ηδη καλυτερα

Νανα μου και σε εσας το ιδιο. Λυπαμαι που εκοψε η δουλεια ......Και σε εμας μια απο τα ιδια ειναι...Χαλια....

Σοφακι τελικα τις εκανες τις εξετασεις?

Μαιρουλα με το καλο να ερθει το κοριτσακι σου!

Κοριτσια εχω τρελαθει με τις δουλειες του σπιτιου!!!!Και φουλ πλυντηρια!!!!Ευτυχως βοηθαει και λιγο ο Νικολας μου γιατι δεν θα την παλευα καθολου

Η Δαναη εννοειτε είναι μεσα στην ζουζουνια και κάθε μερα με εκπλησει με το ποσο γρηγορα μαθαινει!!!!Χαζομαμα το ξερω!!!!!

Πολλα φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια! Τι κανετε; Εμεις ειμαστε πολυ καλυτερα, δε λειπει βεβαια ο βηχας ο τρελος μεσα στη νυχτα και το λιγο μπουκωματακι...αλλα σε σχεση με αυτο που περασαμε ειναι πολυ καλυτερα. Αποψε εχω ξυπνησει απο τις 5 γιατι την επιασε τρελος βηχας, περασε κανενα μισαωρο μεχρι να της περασει και μετα που να μου κολλησει ο υπνος..αφηστε που αμα ξυπνησω μεσα στη νυχτα αρχιζω και σκεφτομαι τα διαφορα που μας συμβαινουν, φουρκιζομαι και μετα....γαριδα το ματι!!!

Ιωαννα μου κι εμενα αυτο το σιδερο....με καταταλαιπωρει. Σημερα αναγκαστικα μας εκλεισα και τις 2 στο δωματιο που εχω κανει σιδερωτηριο, της εδωσα 5-6 κουκλια και 3 παζλ και σιδερωσα καμια ωριτσα. Δε γινοταν αλλιως...Λειπει και η πεθερα μου να της εστελνα μερικα...οποτε δεν ειχαμε ουτε βρακι σιδερωμενο :lol::lol:

Αληθεια, η Κικη τι κανει; Σοφια εχεις μιλησει μαζι της; Εχει κανει κατι με το θεμα δουλεια;

Μαιρουλα πως παει το αγορι σου και η κοιλιτσα; Καλα αν ειναι οντως κοριτσι...σε βλεπω μεσα στο φιογκο και στο στρας :lol::lol: Κι εμενα στην αυχενικη δεν ειδε κατι "αγοριστικο" χωρις αυτο να αποκλειεται απο τωρα. για να δουμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου..τι κανετε????

Φανταζομαι παρακολουθειτε και εσεις τι εξελιξεις!!!Παμε για εκλογες σιγουρα..και μετα τι????Χρεωκοπια προφανως και καταστασεις που δε θελω καν να φανταζομαι!!Τι στο καλο θα γινουμε και κυριως τι στο καλο θα γινουν τα παιδια μας??????Σιγουρα ο χειμωνας του '12 θα ειναι εξαιρετικα δυσκολος και δυστυχως οι οικογενειες που δεν εχουν ενα καλο κομποδεμα θα αντιμετωπισουν πολλα πολλα προβληματα!!Δε θελω ουτε να τα σκεφτομαι...αλλα μπορεις???

Το Αλεξακι μας εχει τρελανει με το στομα του...αρχισαν να πεφτουν και οι προτασεις...το πρωι στο σoυπερ μου ειπε "μαμα αμαν πια...σπιτι τωρα" :lol::lol::lol: με το μπαμπα της δε στις μεγαλες τους γλυκες "μπαμπακα φαε ολο μαμ σου" και χαδακια και φιλακια....αχ γκαστρουλα Μαιρη θα σου παρει τα μυαλια η κορη!! :lol::lol::lol:

Υπομονη Αθηνα θα φυγει και ο βηχας!!Δεν ειδατε τπτ να περισσευει ε??? :lol::lol::lol: Ε...γιατι οχι δυο κοριτσουδια...ασε που θα εχει ετοιμη γκαρνταρομπα απο τη miss big sister!!!!! :lol: Με τη Κικιτσα δεν εχω μιλησει αλλα θελω να τη παρω σημερα αυριο να μαθω τα νεοτερα τους!

Ιωαννα χαζομαμα κουκουβα κουκουβα....καλα κανεις καλιε γινεται να μη κουκουβαδισουμε :roll: με το μωρα μας????Με τις εξετασεις τπτ δυστυχως αφου το λατρεμενο ικα λογω απεργιων...ελληνικο δημοσιο for ever...δεν ειχε στειλει τα αποτελεσματα μου...ο γιατρος προτεινε να παω σημερα χωρις ραντεβου..αλλα δεν εχω καμια ορεξη να παιξω ξυλο με τις γιαγιαδες που θα εχουν ραντεβου...οποτε εκλεισα καινουριο για τις 9-11..και παλι καλα να λεω!!!

Φιλεναδιτσες σας φιλω παω να ετοιμασω την κολωνα του σπιτιου να φυγει για τη δουλεια!!Σμουτς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου!!!!!!!!

δεν αντεχω αλλο με ολα αυτα που γινονται...εχουν σπασει τα νευρα μου..φοβαμαι για τα παιδακια μας κ τις μερες που ερχονται...

εχω χαθει αλλα ο Βασιλης μου κοριτσια ειναι απαλευτος...εχει παρα πολυ καιρο τωρα που δεν τρωει κ τι δεν εχω δοκιμασει..καθε μερα βρασμενο αστρακι με μοσχαρι ψαρι κοτοπουλο,λαχανικα καθολου φρουτα επισης...δεν ξερω τι εχει παθει εχει κρατησει πολυ καιρο αυτο πια..μια μπανανα ενα αυγο βραστο κ βρασμενο αστρακι με τριμμενο καροτο κ κολοκυθακι ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ αυτο ειναι το φαγητο του..

κατα τα αλλα γενικα ειναι παρα πολυ νευρικος(απο την μερα που γεννηθηκε βασικα) κ θελει παρα πολυ κουβεντα..δυσκολο μαμουνι πολυ! με το ζορι κανω καποια πολυ βασικα πραγματα στο σπιτι..εχουμε δραματα χτυπιεται στο πατωμα κλπ με θελει συνεχως μαζι του να παιζουμε μαζι..σημερα με αφησε να στεγνωσω τα μαλλια μου πρωτοφανες επειδη του εδωσα ενα σωρο χτενες αφρους κλπ κ τα εβαζε ενα ενα μεσα στο πλυντηριο... :lol: μεγαλος καπετανιος!! ζορικο παιδι το μαναρι μου...

Αθηνα περαστικα κοπελα μου!! εμενα παντως τον μπιλακο μου ολο κοριτσι μου ελεγε πως εχω κ στην β επιπεδου ειδαμε ενα τσουτσουνι νααα!!!! ευτυχως δεν ειχαμε ετοιμασει δωματιο!

μανεκεν αστερι η απολυτη!!

κοριτσια μου δεν σχολιαζω γιατι ειμαι πολυ κουρασμενη κ πεσμενη πολυ ψυχολογικα..καθε μερα κ χειροτερα κ καθε περσυ κ καλυτερα...φετος αποφασισα να στολισω το σπιτι απο τωρα απο Νοεμβριο..μην γελατε για να ανεβουμε λιγο ψυχολογικα θα το κανω,οπως κ να το κανεις ειναι κατι ομορφο κ διαφορετικο μεσα στο σπιτι..προς τα τελη του μηνα θα το κανω μαλλον στα εισοδια της Θεοτοκου 21 πρεπει να ειναι..περυσι ειμασταν νοσοκομειο τα πρωτα Χριστουγεννα σπιτι με το μωρο μας κ δεν χαρηκαμε καθολου..φετος θα προσπαθησω πρωτα ο Θεος να περασουμε οσο πιο ομορφα γινεται.

φιλακια πολλα κοριτσακια μου! κ πιο πολλα στις γκαστρουλες μας!! βαλτε μας κ καμια φωτο τις κοιλιτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα αγάπες!!!!!

Καλά είμαστε και ο Χριστόφορος ζουζουνίζει όσο ποτέ άλλοτε! χα χα! Η γλώσσα του πάει ροδάνι και κάθε μέρα έχει και κάτι καινούριο να μας πει! :D Αχ και αυτά τα μικρομεγαλίστικα που κάνει ώρες και φορές μου δίνουν στα νευρά.... ακούς εκεί " α ναι, ξέρω! " ή " όλα τα ξέρω εγώ, όχι εσύ! " :lol::lol: Το σκατό! Θέλει όλα να τα κάνει μόνος του ακόμα και πράγματα που ξέρει οτι δεν μπορεί, εκείνος προσπαθεί και τσατίζεται κιολας και κοπανιέται αν δεν τα καταφέρει... :lol: Ευτυχώς τα δοντάκια μας τα έχουμε πλέον όλα και έχουμε ηρεμήσει πάααααρα πολύ!!!!!!!! Ειδικά στο θέμα του ύπνου!

Επιτέλους ήρθε και η σόμπα μας!!!!! Δευτέρα ή Τρίτη αρχίζει το μαρτύριο με τους μάστορες! Αρχικά ο τζακάς να κάνει την βάση της σόμπας, να βάλει την καμινάδα και τους αεραγωγούς στα δωμάτια και μετά η υδραυλικός να κάνει την σύνδεση με τα καλοριφέρ (που θέλει 2 -3 μέρες) και μετά ο ηλεκτρολόγος μια μέρα και μετά πάλι ο τζακάς να καλύψει με γυψοσανίδα την σόμπα και τους σωλήνες και μετά βάψιμο..... ουφ και μόνο που σκέφτομαι το σπίτι πως θα γίνει όλη τη βδομάδα με πιάνει πανικός.... Αλλά πιστεύω το αποτέλεσμα να μας ανταμείψει! Τόσα λεφτά θα σκάσουμε και τόση ταλαιπωρία...

Σοφάκι μου τελικά τα πήρες τα αποτελέσματα των εξετάσεων; Η μικρή κουκλίτσα καλά κρατεί ε; χαχα! Είναι φοβερή!

Αθηνά μου είναι καλύτερα η Γλυκεριάννα;;; Αχ μωρέ το πουλάκι μου.... τί τράβηξε αυτή τη φορά... πρέπει να ήταν από τα χειρότερα κρυώματα της ε; Περαστικούλια! Φιλιά και στην κοιλίτσα! Ας περιμένουμε την β' επιπέδου για αν βεβαιωθούμε για το φύλο... ότι και να είναι γερά να είναι!!!!

Φιρφιρί μου χάθηκες καλή μου.... ζόρικος ο Μπιλάκος ε; Αχ υπομονή καλή μου και θα περάσει και αυτό το στάδιο... όσο για το φαγητό δεν ξέρω τί μπορεί να γίνεται...εσύ που είχες τόσο καλές και ωραίες συνταγές να μην τις προτιμά μωρέ;;;; Αχ μήπως είναι πάλι δοντάκια;;;;;

Ιωάννα μου και Νανά μου πολλά φιλιά στις κοράκλες σας!!!!!

Πάω να ετοιμαστούμε να πάμε βόλτα στην λιακάδα!!!!

Φιλιά πολλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κοριτσια μου!!!

Σημερα ειπα αν δε πετυχει το log in θα γραψω το μαμμυ στο παλιο μου...ημερολογιο!!!Μιλαμε μου εχει σπασει τα νευρα!!! :evil:

Τες πα!!!Σημερα ηρθε η μανουλα μου με τη γιαγιακα μου και με το δικο τους μαγικο τροπο εκαναν το σπιτι καινουριο...ε και φυσικα πεταξαν οτι δεν τους αρεσε!!!Η Αλεξια δε... ηθελε να παει μαζι τους και μονο που δεν μας ακουσε ολη η περιοχη οταν ηρθε η ωρα να αποχωριστει τις αγαπημενες της γιαγιαδες!!!Εχω και τη μανα μου...."δωσε μου το παιδι για 1-2-3 εβδομαδες" :lol::lol::lol::lol:

Κατα τα αλλα δοξα το Θεο καλα!!!Ζουζουνιες...μαμουνιες...σκανταλιες...ζημιες.....κτλ κτλ κτλ!!!

Μαιρουλα ποσο σε καταλαβαινω...ξερεις τι περασα και εγω....!!!Τα αποτελεσματα μου τα εχασαν οι λατρεμενοι υπαλληλοι του ικα και πρεπει να παω στα κεντρικα στο λιμανι να βγαλω αντιγραφα....να σχολιασω???Οχι ας το καλυτερα...

Ιωαννα, μοντελακι, Αθηνα και τρελοφιλεναδα φιλακια πολλα!!!!

Α...μιλησα και με την Κικιτσα ειχε το Ζορζ 2 εβδομαδες αρρωστουλι αλλα τωρα οκ!Θα κανονισουμε καφεδακι!Θα ενημερωσω την Αθηναια :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια μου, εχω μερες να μπω και χαιρομαι που ειστε καλα οσες εχετε γραψει. Εγω δεν εχω και παρα πολυ καλα νεα....χτες πηγα στον γιατρο για υπερηχο και μου ειπε οτι ο πλακουντας μου ειναι προσθιος και πολυ χαμηλα με κινδυνο να ειναι επιπωματικος. Ειναι λιγο περιπλοκο να σας εξηγησω τωρα τι ειναι αυτο. Θα παω την αλλη βδομαδα να κανω εναν ειδικο υπερηχο να δουμε αν οντως ισχυει. Αν ισχυει ομως....τα χειροτερα....ισως αναγκαστουν την ωρα της γεννας να μου αφαιρεσουν μητρα(το χειροτερο σεναριο) ή να με βαλουν στο νοσοκομειο απο τον 8ο μηνα (για τον κινδυνο μεγαλης αιμορραγιας)...Εννοειται τα εχω παιξει αλλα κανω υπομονη να κανω τον υπερηχο γιατι μπορει και τζαμπα να κοβομαι απο τωρα. Τι να πω...δε θα ησυχασω λεπτο με αυτο το παιδι..Α! και μαλλον ειναι κοριτσι :D κατα 80%.

Μαιρουλα μου ενεργειακο τζακι βαζεις; καλη φαση...πολλη ζεστασια...

Η Γλυκεριαννα εχει αποκτησει 2 κουκλακια μωρακια απο αυτα τα καραφλα και ολη την ωρα τα αλλαζει, τα ταϊζει τα κανει μπανιο, κοιμαται με αυτα, παμε βολτα με αυτα και γενικα ειναι σωστη μανουλα :D:D πολυ θηλυκο βρε παιδι μου...εγω δεν ημουν ετσι..Θελει να της βαζω σκιες και ρουζ, παιρνει τσαντα οπου κι αν παμε, φοραει τα τακουνια μας, εμενα και της μανας μου...και γενικα εχει αρχισει απο τωρα να ειναι σωστη δεσποινιδα.....τετοια κοριτσια κανω 100 :D:D

Σοφακι, Νανουκα, Ιωαννα, Φιρφιρικαινα σας φιλω πολυ!!!

Σοφακι οποτε κανονισετε πες. Ελπιζω να μπορω, γιατι δεν σας ειπα...δεν με αφηνει να κανω τιποτα ο γιαγτρος που να περιεχει κινηση και σηκωμα βαρους, μην επιβαρρυνθει και αλλο ο πλακουντας :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΔΕ ΜΕ ΒΑΖΕΙ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ Κ ΓΙ ΑΥΤΟ ΧΑΘΗΚΑ!!!

ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!ΦΙΛΙΑ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ!!!

ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ Κ ΣΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟ!!!

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΕ ΟΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι εγινε βρε κοριτσια; Καμια δε βαζει το μαμμυ; Γιατι τοση ησυχια; εγω μπαινω με mozzila και μια χαρα, δεν εχω προβλημα συνδεσης. Για δοκιμαστε το.

Τα νεα μου τωρα.....δεν ειναι καλα. Ο πλακουντας ειναι επιπωματικος πραγμα που σημαινει οτι μπορει να προκαλεσει μεγαλη αιμορραγια την ωρα της γεννας, με χειροτερο σεναριο να μου αφαιρεσουν μεχρι και μητρα. επισης η γεννα δε θα ειναι μια κανονικη συνηθισμενη καισαρικη, αλλα θα με περιμενουν με φιαλες αιμα και ετοιμοι για παν ενδεχομενο. Απαγορευεται να απομακρυνθω σε ακτινα μισαωρου απο την Αττικη γιατι πρεπει ανα πασα στιγμη να ειμαι ετοιμη να μπω σε νοσοκομειο γιατι η αιμορραγια μπορει να αρχισει ανα πασα στιγμη. Για το πρωτο 3ωρο που τα ακουσα ολα αυτα ημουν αρκετα ψυχραιμη και συμπεριφερομουν σα να επροκειτο να συμβουν σε καποια αλλη ολα αυτα. Τωρα ειναι 4 το πρωι και με εχει πιασει ενα ακατσχετο κλαμα. Εννοειται οτι για υπνο δε γινεται λογος. Φυσικα μπορει τιποτε απ'ολα αυτα να μη συμβει..αλλα ποια θα τα ακουγε και δε θα ενιωθε οτι ειναι με το ενα ποδι στον ταφο; εχω κατατρομοκρατηθει και υπογραμμιζω οτι δεν ειμαι και το γενναιο ατομο στον κοσμο. Και μεσα σε ολα αυτα να εχω και τον Κωστα να μου λεει οτι αν ολα πανε καλα ισως κανουμε και τριτο να πετυχουμε το αγορι :evil::evil::evil::evil: Παρεμπτποντως ειναι κοριτσι! Φρικαρεις ή οχι;;;; Αν σωσω δηλαδη τη μητρα μου αυτη τη φορα να το ξαναρισκαρω...και οσο λεω κατηγορηματικα οχι μου λεει ποτε μη λες ποτε...εδω πριν ολα αυτα ημουν καθετα αντιθετη σε 3ο παιδι...πριν καν παντρευτουμε κιολας και θελει τωρα να μην ειμαι και κατηγορηματικη..με εχει ενοχλησει πολυ...προσπαθει να παρουσιασει στους αλλους την κατασταση οτι υπαρχει ενα θεματακι αλλα αν προσεξουμε ολα θα πανε καλα....δεν ξερω τι με εχει πειραξει πιο πολυ αυτη τη στιγμη...και εννοειται οτι παρα πολυ χαλια. Σορρυ που σας μαυριζω αλλα σας νιωθω φιλες μου και ξερω οτι μπορειτε να με καταλαβετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φίλες!!!!

Τώρα λίγες μέρες έχω μάστορες στο σπίτι και γίνεται χαμός! Πιστεύω μέχρι τέλος της άλλης εβδομάδας να έχουμε τελειώσει εντελώς και την καθαριότητα να στρώσω επιτέλους τα χαλιά και να στολίσουμε!!!!

Χθες κάναμε και τον β' επιπέδου και είναι όλα πολύ καλά!!!! Και το όνομα του μωρού...... ΓΙΑΝΝΗΣ!

Τελικά αγοράκι είναι και αυτό και μάλιστα με πλούσια τα ελέη του! :lol::lol::lol: Θα έχει ο Χριστόφορος έναν αδερφούλη να παίζουν μαζί! Θα βγάλω και το όνομα του μπαμπάκα μου!

Αθηνά μου εύχομαι πραγματικά όλα να σου πάνε καλά! Όσο για το 3ο παιδί..... δεν είναι πάντα σε ίδια θέση ο πλακούντας, όπου πάει και φυτρώσει την κάθε φορά. Τώρα απλά σου έτυχε, μην απογοητεύεσαι... απλά ακολούθησε τις συμβουλές του γιατρού σου και θα δεις που θα γεννήσεις με το καλό την κουκλίτσα σου και ισως αργότερα σκεφτείς από μόνη σου το 3ο παιδάκι! :D Εμείς πάντως όταν χρονίσει ο Γιαννάκης μας με το καλό, λέμε να πάμε και για το επόμενο! Άντε να κάνω και εγώ καλέ μια κόρη! Πόσο πολύ μου αρέσουν τα κοριτσάκια με τα νάζια τους, τα κοτσιδάκια και τις φουστίτσες! Να μου γλυκοφιλήσεις την Γλυκεριάννα σου!!!

Κικίτσα περαστικούλια στον Γιωργάκη!!!

Σοφούλες και Νανούκα φιλάκια στα ζουζούνια σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...