Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ '10 Νο 4!!!!!!!


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια!

Τι κανετε?Εμεις δοξα το Θεο καλα!Το Αλεξακι κοιμαται αφου λυσσαξε και σημερα στο πανυγηρι του Αγ.Φανουριου!Πηρε και τα δωρακια της :lol: Εγω φτιαχνω νυχια, φρυδια κτλ γιατι εχουμε βαπτιση!Ο Κωστικος δουλευει και θα παμε τα δυο μας :(

Δροσισε λιγο αλλα ψιλο μελανχολω γιατι καταλαβαινω πως το καλοκαιρακι θα μας χαιρετησει σε λιγο :(

Μαιρουλα θα φυγει το νυχι ε?Το εχω παθει στο ποδι!Το δυσκολο μερος ειναι μεχρι να ξεκολλησει τελειως και λιγο στην αρχη ειδικα αν ο μικρος μαζι τα χερια στο στομα!Η κοιλιτσα???Φουσκωσε καθολου?

Νανα πολυασχολο πιπινι!!

Μωρη μουχριτσα μανεκεν μπες να μας γραψεις τα νεα σου :lol::lol::lol::lol: (Ετσι τα λεω για να τη φουντωσω και να κραζει :lol::lol::lol: )

Ιωανννα ακομα διακοπες ε???

Αντε φιλακια σε ολες!Καλο σκ να εχουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 695
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μουχριτσα παρουσα!!!!!

τι κανετε κουκλες μου??

εμεις εδω μια χαρα Δοξα Τω Θεω...ζασταινομαστε κ ο μικρος μες την τρελα!!κωλι κατω δεν βαζει ποτε κ ροδανι το στομα του! εχει πολυ πλακα!!

Μαιρυ μου τι πονο τραβηξε ο καημενουλης ρε συ? το καημενο...το ιδιο ακριβως επαθε κ μιας φιλης μου εδω η κορουλα πριν λιγο καιρο κ της επεσε το νυχακι...πηρε πολυ καιρο το ολο θεμα..εκεινη το επιασε στην πορτα στο σπιτι...κανανε αμαν να την ηρεμησουν..περαστικα να ειναι βρε κοριτσι μου κ μεχρι εκει το κακο!

Νανουκο τι κανει η μικρη γλωσου σου??

σημερα πηραμε κ γιογιο να το εχουμε ετσι για να συνηθηζει στην ιδεα αλλα δεν πιστευω πως θα γινει κατι,εδω με το ζορι με κλαματα κλπ να αλλαξουμε λερωμενη πανα.εγω 18 μηνων ειχα βγαλει εντελως κ την βραδυνη πανα αλλα τα αγορακια παντα αργουνε σε ολα τους τα καμαρια μου!!

μανεκεν ετοιμη για πασαρελα???????????

φιλακια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello giiiiiiiiiiiirls!!!!!!!!!!!! Επεστρεψα και δεν επεστρεψα μονη.........ειμαι εγκυος! Δεν εχω παει ακομα σε γιατρο, μονο απο το τεστ το ξερω.

Χαιρομαι που σας βρισκω καλα και ανανεωμενες! Εμεις δεν περασαμε και τοσο καλα...ειχε πολυυυ κρυο πανω στο χωριο, κολλησαμε ιωση κι εγω και η Γλυκεριαννα και φυγαμε αρον αρον να κατεβουμε στον πολιτισμο, στα φαρμακεια και σε εναν παιδιατρο, στο Μεσολογγι επιασε φωτια, κοντεψε παραλιγο να καει ολο το χωριο......τις αλλες μερες τα περασαμε καλυτερα, αλλα λιγο το ενα λιγο το αλλο ξενερωσαμε. Εγω μεεεεεεεεεεεεσα στα νευραααααααααα!!!! Απιστευτο ομως!!!! Τελοπαντων.....καναμε λιγα μπανακια γιατι ειχε τρελο αερα και γυρισαμε για αναδιοργανωση.

Μαιρη μου πως εισαι; και τα επομενα παιδακια μας θα ειναι ισα;;; Πρεπει να παω στο γιατρο τη βδομαδα που ανοιγει να δω τι και πως, και κυριως ποσο μηνων ειμαι, αν και δεν το κοβω να εχω κλεισει μηνα.

Σας αφηνω να ταχτοποιησω τον ορυμαγδο των ρουχων που φεραμε και τα λεμε αυριο!!! μααατς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα φιλες...σημερα ειμαι μες τα νευρα...απο το πρωι!!!Γρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θα τα αφησω στην ακρη προς το παρων και θα ευχηθω στην Αθηνουλα μας τα καλυτερα..ενα υπερηχο με ενα κουτσικο σπορακι να χαμογελα!!!

Φιλια παω να χτυπησω το κεφαλι στο τοιχο απο τα νευρα.................................. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΕΛΛΟ ΣΒΚ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΑΡΧΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ 15-20 ΜΕΡΕΣ Η ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ!

ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ Κ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΙΤΣΑ...ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΗΚΑΜΕ!!!

Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!!!ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!ΣΗΜΕΡΑ ΛΥΣΣΑΞΕ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ!

ΕΜΕΙΣ ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΚΑ ΣΤΟ ΓΙΟΓΙΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΣΙΣΑ

ΚΑΚΑ ΟΜΩΣ ΤΕΙΝΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ!!!

ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΤΙ ΝΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!ΣΥΧΓΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΟΤΕΡΑ!!!

ΜΑΡΥΡΟΥ ΜΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΜΠΕΡΓΚΕΡ!ΤΟΥΣ ΚΙΜΑΔΕΣ ΕΞΩ ΤΟΥΣ ΦΟΒΑΜΑΙ!!!ΔΩΣΕ ΕΝΑ ΦΙΛΑΚΙ ΣΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ!!!

ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φίλες και καλή εβδομάδα!!!!!!!

Αθηνά μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!! Μπράβο ρε κορίτσι!!!!!!! Πολύ χαίρομαι!!!! Ευχομαι όλα να πάνε υπέροχα!!!!!!!! Ε τα δεύτερα παιδάκια μας θα έχουν πολύ μικρή διαφορά, σχεδόν μαζί θα είναι και αυτά! Τώρα είμαι 2,5 μηνών.... αντε να πας γιατρό να μας πεις τα νεάκια σου!!!!!

Η Γλυκεριάννα ειναι καλύτερα τωρα;;; Να μου την φιλήσεις!

Γιατί βρε Σοφάκι μου τόσα νευρα;;;;; Ευχομαι να είναι κάτι ασήμαντο...... :)

Φιρφιρί μου ζουζούνι ο μικρός αντάρτης σου, ε; :lol::lol: Όσο για το γιογιο έχω ρωτήσει 2-3 παιδιατρους και όλοι μου είπαν οτι από την ηλικία των 2 και μετά είναι έτοιμα τα όργανά τους έτσι ώστε να μπορούν να το ελένξουν. Υπάρχουν βέβαια και οι εξαιρέσεις!!!!! Και εγω τον βάζω στην λεκάνη και κάθεται, του αρέσει, αλλά δεν κάτι τίποτα! Μπαίνουν όμως ετσι στην ιδέα οτι εκεί κάνουν την ανάγκη τους! :D

Νανα μου, μακάρι κοπέλα μου να ανοίξει τώρα η δουλειά! Και εγώ αυτήν την περίοδο περίμενα να βγάλω μερικά σπασμένα!

Μπραβο την κουκλίτσα σου που κάνει τα κακά της!!!!!!!!!!!! Εμένα μου τα λέει την ώρα που τα κανει ή αμέσως μετα.... αλλά θα περιμένω την ανοιξη για να μπουμε σε εντατική εκπαιδευση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου και καλή εβδομάδα ΚΑΙ καλό υπόλοιπο καλοκαιριού :P

Διάβασα πρωί πρωί τα νέα σας και δεν ξέρω τί να πρωτοπώ (σας προειδοποιώ, θα γράψω πολλά) :lol::lol:

Κατ' αρχήν ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στην Αθηνούλα...Κούκλα μου, σου εύχομαι καλή, τελειόμηνη εγκυμοσύνη και με ένα γερό μωράκι. Αχ, πολύ χάρηκα....Άντε να παίρνουμε σειρά γιατί ο άντρας μου όλο τον Αύγουστο μου έφαγε τα αυτιά ότι θέλει κι άλλο μωρό.

Εγώ κάνω το Γερμανό για το 2ο μωρό γιατί: 1ον ο Γιώργος έχει εκτροχιαστεί και έχει τον ασυμμάζευτο και 2ον απολυθήκαμε και οι δύο. Ναι, μας το ανακοίνωσε ο αφεντικός μία μέρα πριν τις διακοπές (ο σκατόψυχος). Αν θυμάστε, το Σωτήρη τον είχε ξαναπροσλάβει για κάτι δουλειές που είχαν προκύψει και τελικά έμεινε 10 μήνες ακόμα. Τέλος πάντων, θα δουλέψω και το Σεπτέμβρη και μετά γεια χαρά και ψάχνομαι. Όπως καταλαβαίνετε, δεν είμαστε σε φάση για μωρό αλλά ο Σωτήρης ανένδοτος: Εκεί, λέει, που μεγαλώνει ένα παιδί, μεγαλώνουν και δύο....Μήπως έχει δίκιο?? Δεν ξέρω.

Φιρφιρίκο μου διάβασα τα νέα σου με το χεράκι....Περαστικούλια σου μωρέ και να δώσει δύο σκιουφηχτά φιλιά στο Μπιλίκο...Κι εμάς τα ίδια μας έκανε τις πρώτες 4 μέρες με τη θάλασαα. Κλάμα της αρκούδας και να μη μπαίνει με τίποτα. Μετά (επιμείναμε λίγο είναι η αλήθεια), έκλαιγε γιατί δεν ήθελε να βγαίνει, χαχα. Κατά τα άλλα άψογος ο Ζωρζ στην παραλία. Κουβαδάκι, φτυαράκι, φρουτάκι και παιχνίδι μέχρι τελικής πτώσεως. Μια χαρά. Επιτέλους φέτος κολύμπησα βρε παιδί μου, πήρα χρώμα η Ναόμι Κάμπελ!!

Γενικά περάσαμε σούπερ αλλά ο Γιώργος μας έκανε διαφορες ιστορίες....Κατ' αρχήν τις πρώτες δύο εβδομάδες δεν έτρωγε καλά. Έκοψε το αυγό (που τρελαινόταν), το μεσημεριανό το έτρωγε με τα χίλια ζόρια και αυτό μισό, το φρούτο τα ίδια. Την τελευταία εβδομάδα έστρωσε, αλλά δεν τρώει τα λαχανικά (καλά, ωμά δεν το συζητώ...ούτε να τα δει). Αναγκάζομαι να αλέθω στη σάλτσα π.χ. από το κοκκινιστό το κολοκύθι, το καρότο κ.λπ. - ενώ δεν αλέθω το κρέας :shock: Για να φάει και λίγο λαχανικό.....ήμαρτον. Κατά τα άλλα έπαιζε αρκετό σπρωξίδι στον ξάδερφο :oops: , τον δάγκωσε μία φορά στην πλάτη και γενικά ήταν σκατούλης....Αχ, τί θα κάνω....Βρε τον μαλώνω, βρε τον παίρνω με το καλό, δεν παίρνει χαμπάρι. Και τα κάνει αυτά μόνο με τον ξάδερφο. Με τα άλλα παιδάκια παίζει μια χαρά. Α, μην ξεχάσω, κονομήσαμε και 2 ράμματα στο σαγόνι από πτώση. Τρέχαμε στην Πάτρα άρον άρον διότι στο Κέντρο Υγείας Ακράτας - λέει - δεν αναλαμβάνουν παιδάκια (έλεος πια....ράμματα είναι, δεν είναι καρδιοχειρουργική επέμβαση). Τεσπα, τώρα είναι μια χαρά, θα τα κόψουμε την Τετάρτη.

Σοφάκι, Νανούκα, και λοιπές φιλενάδες, φιλιά και στα δικά σας μαμούνια. Σοφάκι, πώς δε σε πέτυχα στην πανήγυρη Αγ. Φανουρίου???? Πήγα, ψώνισα και τις σχετικές παπαριές (μανό, ρόδα του Ζωρζ, σουβλάκι) και μια χαρά.

Μαίρη φιλιά στο κοιλάκι και στο Φόφορο.

Σας έπρηξα.....Φιλούνια σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μία ερώτηση προς την εγκυμονούσα Μαιρούλα που έχω απορία: Τί σου έχει πει βρε κούκλα ο ντόκτορ σε σχέση με το Φόφορο και το σήκωμα-αγκαλιά-άλλαγμα??? Γιατί εμένα αυτό με αγχώνει σε περίπτωση 2ης εγκυμοσύνης....Ο Γιώργος είναι βαρύς και σκέφτομαι πώς θα τον αλλάζω....Τα κακά του τα λέει αλλά εννοείται τα κάνει στην πάνα ή στο γιογιό αλλά πάλι μέσα στην πάνα. Οπότε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια μου!Τι μου κανετε??

Κικιτσα καλως ορισες και καλο χειμωνα!!Καλα τι μ@μακας το αφεντικο σας???Ελεος!!!Να σου πω κατι μην τον ξανα εμπιστευτεις το γελοιο κοιτα αλλου για δουλεια!Καλα κανει και ο Σωτηρης και σου λεει πως δυο μαζι μεγαλωνουν πιο ευκολα!Κοιτα αν σταματησετε και οι δυο απο τη δουλεια καλο ειναι να βρει ο Σωτηρης πρωτα κατι και μετα να αρχισετε προσπαθειες!Πακετο να ειστε και οι δυο χωρις δουλεια με μωρο και εγκυμοσυνη...βεβαια ολα γινονται..φτανει να υπαρχει κατανοηση κ αγαπη!Η κουνιαδα μου εφαγε ενα λουκι οικονομικο οταν εμεινε εγκυος στο δευτερο που δεν το φανταζεσαι και δοξα το Θεο τα καταφεραν!

Μαιρουλα λιγα λιγα μαζευτηκαν και εκανα μπαμ χθες!Αρχιζω:(εσυ ρωτησες :lol::lol: )

1. Ακομα δεν εχω ξεπερασει την αποβολη

2.Μου την εχει δωσει απιστευτα ο καφετζης απο κατω που εχει βγαλει τραπεζακια στον ακαλυπτο και ολη μερα ακουμε μπινελικια, φωνες και ζαρια!!Δεν μπορω να κανω και παρατηρηση διοτι ειναι πολυ καλος πελατης του Κωστα.

3.Η τσαπατσουλια του Κωστα(εχει κανιβαλιστει ο τελευταιο καιρο αλλα τα ακουσε χθες)

4.Εγω θελω να ξεκινησω να ψαχνω για δουλεια και ο Κωστας επιμενει να κατσω σπιτι και θα κανει αυτος 2

5.Με επιασε η μεση μου και εχω κατι πονακια χαμηλα..μαλλον θα αδιαθετησω νωριτερα κ εχω απιστευτα νευρα

και τελος...χθες την ωρα που ο Κωστας εκανε τατου το ονομα της κορης του με πηρε καταλαθος τηλ. και τον ακουσα να λεει στο παλικαρι που του το εκανε πως σιγουρα θα κανει αλλο ενα γιατι θα κανουμε και αλλο παιδι...και οτι χασαμε ενα και στεναχωρηθηκε και πονεσε πολυ και αυτος και εγω..που καναμε ονειρα πως θα φτιαξουμε το δωματιο κτλ....και με εκανε ΧΩΜΑ!Δεν το ειπα τπτ φυσικα!!

Αυτα!!!!

Αλλαζω θεμα..εμεις κακα κανουμε στο γιογιο εκτος αν τυχει να ειμαστε εκτος σπιτιου!Τσιτσα στο γιογιο και σε ΟΛΟ το σπιτι!Της αρεσει να αδειαζει το δοχειακι του γιογιο στη λεκανη και να τραβαει καζανακι!!Οτι καταφερουμε μεχρι να στρωσουμε..αλλιως του χρονου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδες!!! Ευχαριστω για τις ευχες σας! Αυριο παω να κανω χωριακη και απο αυτη θα εξαρτηθει αν θα παω αυτη ή την αλλη βδομαδα στο γιατρο. Μαιρη εχω την ιδια απορια με την Κικη, αληθεια τι κανει με το θεμα σηκωματος του Χριστοφορου; Εγω προς το παρον την παιρνω αλλα ειναι και ο Κωστας σπιτι. Απο αυριο να δω τι θα κανω....

Κικη μου οχι καλα τα νεα σου απο την δουλεια. Κι εγω θα κολλουσα να κανω 2ο. Αγριμακι βλεπω ο Γιωργος. Παλι κυλλησε με το φαί;

Νανα μου προοδευει η Σισσουλα σου :D

Φιρφιρικο μου εισαι καλα;

Εγω κοριτσια εχω ψιλοαγχωθει γιατι και παιδιατρο αλλαζουμε και γυναικολογο. Με εχει πιασει ενα κατι για το παιδιατρο, για το γυναικολογο εχω τις καλυτερες συστασεις, του μιλησα κιολας και μου ακουστηκε πολυ ευπροσηγορος ανθρωπος. Για τον παιδιατρο δεν ξερω κατι, αλλα πρεπει να αλλαξω γιατι ειναι και συμβεβλημενος με δημοσιο....μην πληρωνω κουκος αηδονι τα εμβολια. Τη δικια μας την πηρα απο τις διακοπες να της πω για το βηχα που ειχε και κατευθειαν μου ειπε αερολιν!!!!! Το περιμενα. Την πηγα λοιπον σε μια παιδιατρο στο Μεσολλογγι η οποια διεγνωσε απλη ιωσουλα και μας εδωσε μουκοσολβαν. Τοσο απλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Σοφούλα μου.... :cry: ειδικά με το 1ο και το τελευταίο εγινα σκατά..... :cry: Θα έρθει ενα μωρούλι να είσαι σίγουρη για αυτό αγαπούλα μου! Το αγγελούδι σου για κάποιο λόγο θα έφυγε....ισως για να μην ταλαιπωρηθεί εκείνο και να μην ταλαιπωρήσει και εσας.... ο Θεούλης το προσέχει και σύντομα θα σου στείλει ένα υγιέστατο σποράκι!!!!! Να είσαι θετική και να προσπαθείς να αποφευγεις τις κακές αναμνήσεις....οχι να ξεχάσεις προς Θεού, απλά να ηρεμήσεις λίγο πουλάκι μου!

Ωστόσο τί γλυκός ο άντρας σου! Εκανε τατού την κορούλα του;;;;; Ειναι σούπερ ο Κωστής σου!

Κικιτσα μου καλωσήρθες και πάλι! Καλέ τί νέα ηταν αυτά που μας είπες για τις δουλειές σας;;; Κρίμα ρε γαμώτο..... και μετά;;; Εχετε κάτι στα υπ'οψιν;

Αχ ο Γιώργος σου είναι πονηρός ανταρτης ε; :lol: Εσύ ξέρεις τις αντοχές σου και τις δυνάμεις σου και θα κρίνεις αν θα αντέξεις σε αυτήν την φάση και μια εγκυμοσύνη.... οι άντρες όλο θελουν και τα βλέπουν όλα ευκολα, αλλά τις περισσότερες ώρες της μέρας απουσιάζουν και δεν ξέρουν και από την αναποδη τα παιδάκια τους.... αν πιστευεις οτι δεν θα κλατάρεις εύχομαι μέσα από την καρδιά μου τον επόμενο μήνα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα! ;) Βάλτε τα μηχανάκια μπροστά και βούρρρρρ!

Όσο για το αν σηκώνω τον Χριστόφορο.... ναι δεν γίνεται διαφορετικά παρόλο που τον σηκώνω μόνο οταν υπάρχει λόγος (ανέκαθεν ετσι γινόταν ομως) πως αλλιώς θα τον αλλάξω-κανω μπανιο-κλπ;;;;; Δεν τον σηκώνω άσκοπα και αν τύχει (μια στις τόσες) να θέλει γλύκιες και αγκαλίτσες, κάθομαι και τον παίρνω καθιστή.... και σε 1 λεπτό έχει φύγει από την αγκαλιά μου! :lol:

Εμας το νυχάκι μας τελικά εφυγε.... δεν ΄χει φυτρώσει ακόμα καινούριο από κάτω και είναι λίγο αηδιαστικό το θέαμα.... και το λυπάμαι το νινί μου μωρέ.... :cry:

Και κάτι να ευθυμήσουμε!

Χθες βάφτησε η Τόνια28 την κόρη της και πήγαμε στην βάφτιση....

Οστόσο ο γίοκας μου, δεν ξέρω γιατί, πήγαινε και συστηνόταν στον κόσμο ως "Λενιώ" ! :lol: :lol: Ακόμα και στο σπίτι τον ρωτησα πως τον λένε και μου είπε και "Ελένη" και "Λενιώ". Θα το στραγγαλίσω! Και με ρωτούσε μια κοπέλα "μα πως λένε το παιδάκι σας;; " Όταν είπα το όνομά του λύθηκε στα γέλια και μου είπε οτι της συστήθηκε ως Λενιώ και της εκανε εντύπωση που είναι κορίτσι και το έχουμε ντύσει αλλα και μοιάζει σαν αγόρι! :lol: :lol: Πήρα και μια τρομάρα που τον έχασα για 1 λεπτό και μου φάνηκε αιωνιοτητα! Είχε κρυφτεί στο τραπέζι από κάτω... το σκατό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γκουντ μόρνινγκ γκερλς (καλό εεεε??).

Έχω απίστευτο πονοκέφαλο, εχτές το βράδυ έτριβα σα το ζώο τα πλακάκια του μπαλκονιού με Cif και σύρμα διότι "έβαψαν" 20 μέρες από τα ζουμιά απ' τις γλάστρες και τα πήρα :twisted::twisted::twisted: Και δεν κατάφερα και σπουδαία πράγματα....Αχ, πάνε τα ωραία μου πλακάκια :oops: Αν ξέρετε κανένα μυστικό να τα καθαρίσω, θα σας είμαι ευγνώμων...

Σοφάκι μας έκανες λιωμάδια πάλι....Πρέπει να το ξεπεράσεις γλυκιά μου το θέμα του μωρού....Έχει δίκιο η Μαίρη, δεν ξεχνάς αλλά το "αφήνεις" λίγο στο πίσω μέρος του μυαλού σου. Και σύντομα θα έρθει άλλο σπορίδιο και θα πάνε όλα καλά. Στο υπογράφω. Ο Κωστής δε με το tatoo, πολύ χαζομπαμπάς!!! Να κάνει και το δικό σου όνομα αν δεν το έχει....σωστή???

Διάβασα τα σχόλια περί 2ου παιδιού της Μαίρης και ένα έχω να πω: Ο άντρας μου ξέρει πολύ πολύ καλά τι "μπουμπούκι" είναι ο γιός του γιατί τις ίδιες ώρες τον βλέπουμε. Οπότε, αυτός ξέρει τί λούκι θα περάσουμε απλά άλλος θα κουβαλάει την κοιλάρα :P . Σκέφτομαι ότι όποτε και να έρθει, πάλι λούκι είναι μωρέ...Τα παιδιά (τα πρώτα εννοώ) πάντα ζητάνε προσοχή, παιχνίδι, βόλτα, βλακείες, πάντα κλαίνε, πάντα γκρινιάζουν κ.λπ. Όλοι λένε ότι μετά την ηλικία των 3,5-4 ετών ψιλοχαλαρώνεις. Ε, να περιμένω τόοοοοοσο??? Καλά, το εργασιακό είναι ένα θέμα που πιστεύω όμως ότι θα λυθεί. Θα ήθελα βέβαια να βρει ο Σωτήρης μία δουλειά σούπερ ντούπερ ουάου που να μη χρειάζεται να δουλεύω κι εγώ αλλά αυτά είναι για άλλους κόσμους, άλλα σύμπαντα 8-)

Τεσπα, πάω να στείλω το βιογραφικό μου σε μία δουλειά που βρήκα από εταιρεία HR και βλέπουμε.....Wish me luck.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!!!Τι κανετε??

Σημερα γιορταζει η νεραιδουλα μου!!!Να τη χαιρομσστε τη σκατουλα!!Τελειωσα με τις δουλειες..αν και σημερα δε θα κανουμε κατι σπεσιαλ στο σπιτι μπαινει και βγαινει κοσμος απο το πρωι!!Ο νονος της της εφερε εκτος των αλλων και σκουλαρικακια!!!

Κοριτσια μου θα σας πω κατι με το θεμα της αποβολης και θα το κλεισω γιατι δε θελω να τα διαβαζουν οι εγκυμονουσες που ισως τις στεναχωρω λιγο παραπανω απο τις αλλες!!Ας το....καλα να ειμαστε!Δε θελω νσ το συζητησω τωρα θα κλαιω παλι και γιορταζει το μωρο μου σημερα!!Εχει βαρεσει εξτρα ψυχοθεραπεια η Κωνσταντια αυτο το τριημερο!

Κικη μου καλη επιτυχια με το βιογραφικο!!Τα καλυτερα!Με το θεμα του μωρου αφησου..μη κανεις σχεδια και χρονοδιαγραμματα...ολα θα γινουν..θα ερθει οταν ειναι η ωρα του....α και ολα τα παιδια ειναι κατσικια...ολο τον κακολογεις το Γιωργαρο!!Σκυλα μανα!!Τατου με το ονομα μου???Μπιαχχχχχ!!!Δε θα μου αρεσε καθολου...αληθεια!Αλλο το παιδι και αλλο αυτο!!!Μπααααααααα με τπτ!!!

Φιλια σε ολες παω να ξεβρωμιστω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[quote name='"sophiak"

Σημερα γιορταζει η νεραιδουλα μου!!!Να τη χαιρομσστε τη σκατουλα!!Τελειωσα με τις δουλειες..αν και σημερα δε θα κανουμε κατι σπεσιαλ στο σπιτι μπαινει και βγαινει κοσμος απο το πρωι!!Ο νονος της της εφερε εκτος των αλλων και σκουλαρικακια!!!

Κικη μου καλη επιτυχια με το βιογραφικο!!Τα καλυτερα!Με το θεμα του μωρου αφησου..μη κανεις σχεδια και χρονοδιαγραμματα...ολα θα γινουν..θα ερθει οταν ειναι η ωρα του....α και ολα τα παιδια ειναι κατσικια...ολο τον κακολογεις το Γιωργαρο!!Σκυλα μανα!!Τατου με το ονομα μου???Μπιαχχχχχ!!!Δε θα μου αρεσε καθολου...αληθεια!Αλλο το παιδι και αλλο αυτο!!!Μπααααααααα με τπτ!!!

Φιλια σε ολες παω να ξεβρωμιστω!!![/quote']

Σοφούλα μου, δεν το ήξερα για τη γιορτή....Να τη χαίρεσαι την κούκλα σου, να είναι πάντα χαρούμενη και υγιής και να είστε κι εσείς καλά να την καμαρώνετε :P Να μου τη φιλήσεις πολλές πολλές φορές τη μπουμπού σου....

Αχ, κι εγώ νομίζω ότι είμαι σκύλα μάνα. Βλέπω άλλες που τα παιδιά τους κάνουν τα σύχριστα και πάλι τα δικαιολογούν/καλοπιάνουν και βλέπω κι εμένα που με το παραμικρό είμαι μέσα στη μαύρη κατήφεια ότι είναι ζωηρός και σκατουλίκος :oops: Τον καμαρώνω για όοοοολα τα καλά του αλλά είμαι και πολύ αυστηρή με τα όχι και τόσο καλά. Μάλλον υπερβάλλω και πρέπει να κουλάρω λίγο. Αλλά έχω ξαναπεί: άλλο είναι η ζιζανιά και άλλο η επίθεση. Δεν το δέχομαι, δεν το χωνεύω αν με πιάνεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφακι μου Χρόνια Πολλά στην υπέροχη Αλεξιουλα!!!!!!!!! [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif]

Να ειναι πάντα γερή και καλότυχη!!!!!!!!

Κική μου εφ'οσον είναι ετσι τα πραγματα.... αφησου ελευθερη και αν ειναι θε να ρθει! ;)

Εγώ πάλι, είμαι με τον Χριστόφορο όοοολη μέρα, ενώ ο Γιώργος λείπει από τις 7 το πρωί ως τις 6 το απόγευμα...μεχρι να φαει, να κάνει το μπάνιο του πάει 7... ε, στις 9 πάει για ύπνο ο μικρός... οπότε σε 2 ώρες μέσα δεν μπορεί να καταλάβει όσο και να του εξηγώ πόσο δύσκολη (και ευχαριστη βέβαια! ) είναι η ανατροφή ενός παιδιού... εγώ βεβαια δεν πτοούμαι! Σιγουρα θα πάω και για 3ο πρώτα ο Θεός!

Καλή επιτυχία με τη δουλεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!! %%-%%-%%-

:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου! Μολις γυρισα απο κομμωτηριο οπου ξανθινα με ανταυγειες! Αλλο κεφαλι απεκτησα :D και κουρευτηκα γιατι ειχα γινει κασιδιαρα τρελη!!

Σοφουλινι μου να χαιρεσαι την Αλεξουλα σου!!!!!!!!!!! ΠΟλυχρονο το κοριτσακι σου να χαιρεται τη γιορτη του και εσεις να την καμαρωνετε!!! Πολυ καλο τον βρισκω τον Κωστη σου με το τατου! ΠΟλυ Μπεκαμ κατασταση μου εκανε :lol: Οσο για το αλλο...δε θα σου πω τιποτε αλλο απ'οτι σου ειπαν οι υπολοιπες. Ειναι λογικο να σε καιει ακομα, απλα ασε τον χρονο να περασει και να το σκεφτεσαι οσο θελεις. Ακομα ειναι πολυ νωπο το θεμα :cry:

Μαιρουλα εχω σκασει στα γελια με τον Χριστοφορο-Λενιω :lol: Απιστευτο μουτρο εχει γινει!!!

Κικη μου καλη επιτυχια με το βιογραφικο σου, σου ευχομαι να βρειτε και οι 2 δουλεια και συντομα μαλιστα.

Εγω σημερα διαπιστωσα οτι μου εκοψαν 100 ευρω απο το μισθο μου και ειμαι.......... :evil::evil::evil: ελεος!!!!!!!!!!!!!!!! σε λιγο θα παιρνω το βασικο και λιγοτερο!!

Σας ειπα οτι η Γλυκεριαννα λεει "σ'αγαπω πολυ";;; Μας το λεει στο αυτι σαν μυστικο!!! Ελιωσα!!!! Ουτε οταν με ειπε μαμα δεν χαρηκα τοσο πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κουκλιτσες μου! Μου λειψατε!!! Φετος το ξεφτιλησα με τις διακοπες :)

Γυρισαμε με την κορουλα μου το Σαββατο. Ο Νικος ειχε επιστρεψει νωριτερα για τις δουλειες. Τωρα θα πηγαινω και εγω μαζι του καποιες μερες. Το σπιτι ειχε τον ατελειωτο....ποοολυ σκονη!

Η Δαναη ξεφυγε και ιδιαιτερα στο χωριο μου! Χτυπησε και τα γονατα της κυνηγωντας τις γατες! Παιδικη χαρα με την γιαγια καθε απογευμα, εκοβε ντοματες με τον παππου, ταιζε τις κοτες και ενα σωρο αλλα! Απο μπανιο στην αρχη ηταν λιγο δυσκολα :( Πηγαμε πρωτα στο χωριο της πεθερας μου κοντα στην Πυλο και για μπανιο πηγαιναμε Φοινικουντα. Πεντακαθαρα αλλα πολυ παγωμενη! Παντως σιγα σιγα αρχισε να μπαινει μονη της :D Το ευχαριστηθηκαμε το παιδακι μας και εχει γινει μεγαλη 'ταλιμπαν' . Σκανδαλια στο φουλ!

Καταρχην Σοφια μου να χαιρεσαι την κορουλα σου. Οτι καλυτερο ευχομαι. Οσο για τα υπολοιπα με καλυψαν τα κοριτσια...ο χρονος σε ορισμενες περιπτωσεις ειναι ο καλυτερος γιατρος...

Αθηνα μου με το καλο! Ευχομαι ενα γερο σπορακι!

Μαιρη μου πως παει η κοιλιτσα?

Πολλα φιλακια στις υπολοιπες (Νανα,Κικη,Σοφια,Ευα) (Νομιζω οτι εγραψα πολλα...!).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φίλες!!!!!!!!!!

Ιωάννα μου καλωσηρθατε πίσω!!!! Πώ πω! Εμαθε πολλά πράγματα η Δαναη σου!!!! Πολύ καλό να έρχονται σε επαφή με την φύση!!!!!! Μπράβο!

Αθηνά μου πρέπει οχι απλά να λιώνεις....να κόβεις φλέβα για την Γλυκεριάννα! Είναι γλύκα!!!! Και εμείς τα λέμε όλα, αλλά καθότι αντρες δεν είμαστε πολύ εκδηλωτικοί με τα αισθήματά μας! :lol: Αντρες παιδί μου.... Ενώ τα κοριτσάκια έχουν άλλη χάρη! Αλλο νάζι!!!!

Με την χοριακή τελικά τί έγινε;;;; Όλα καλά;;;;

Περικοπές δυστυχως κάνουν από παντού και δεν τους καίγετε καρφάκι.... υπομονή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδες μου! Τι μου κανετε; σημερα πηγα πρωι πρωι να κανω χωριακη και το απογευμα θα εχω αποτελεσματα. Για να δουμε.....η Γλυκεριαννα το εχει καθιερωσει και με ξυπναει απο τις 6.30 τα χαραματα και πλεον κουτουλαω...να μην κοιμηθω λιγο παραπανω ουτε την τελευταια μερα διακοπων...ετσι για το γαμωτο :twisted:

Μαιρη εχω πεθανει με φωτο Χριστοφορου στην τουαλετα :lol::lol::lol: Καλεεεεεεεεεεε αυτος ειναι αντρας με τα ολα του :lol::lol: Δεν μπορωωωωωωωωω!!!! διαβαζει στη λεκανη;;;;; Θελω να το φαω αυτο το νινι!!!!!

Ιωαννουλα μου καλως ηλθατε!!!!! Καλη προσαρμογη!!! Ειδες τι κανει η εξοχη στα μωρα μας;; Μακαρι να μεναμε συνεχεια σε τετοιες καταστασεις! Ποσο πιο ξεπεταγμενα θα ηταν!!! Το σπιτι φυσιολογικο να ειναι μεσα στη σκονη τοσο καιρο....και με τοσο αερα, εδω τη μια καθαριζεις και την αλλη σκονιζεται, οχι ενα μηνα που λειπετε εσεις!

Σοφακι τι κανατε τελικα χτες;

Φιριφιρικοοοοοοοοοοοοοοοο που εισαιιιιιιιιιιιιι;;;;;; Ευα το ιδιο! Τι κανουν οι ζουζουνες; Ειδα φωτο στο Facebook και 1 εχω να σου πω: Συγχαρητηρια για την υπεροχη οικογενεια σας!!!! Κουκλια ολοι σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδες!Τι μου κανετε??

Εγω εχω ενα σιδερο...αχ....αχ...και αρκετες δουλειες απο τη μινι γιορτουλα μας χθες!!Τελικα οταν δεν κανεις κατι μεγαλο ερχονται μονο αυτοι που θες στα αληθεια και ειναι και πιο ομορφα και πιο ξεκουραστα!!

Σημερα εκανα μια επιδρομη στα περσινα χειμωνιατικα της μικρης να δω αν της κανει τπτ για να παω να ανανεωσω την γκαρνταρομπα της!Σιγα σιγα να τελειωσω με της Αλεξιας ψωνια-πλυσιμο-σιδερο και μετα να μου μεινουν μονο τα δικα μας....αυτα αργοτερα φυσικα!!

Ιωαννα welcome back!!!Καλο χειμωνα κοριτσι μου και πολλα φιλια στην κουκλιτσα!!Μη λες για δουλειες μη....

Καλα αποτελεσματα Αθηνα μου και φιλια στην ομορφη!Α, και κομμενες οι βαφες τωρα κοπελια :lol:

Μαιρουλα να σε καψουρεψω και να θες κοριτσι....τι ναζια..τι χαδια...τι αγκαλιες....!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλό μήνα και καλό ..... χειμώνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπήκα γρηγορα γρηγορα να ευχηθώ στις Αθηνούλες μας Χρόνια Πολλά και ευτυχισμένααααα! :ymparty: [smilie=occasion16.gif]

Φιλιά σε όλα τα μπεμπίνια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλο μηνα κι απο εμενα!!! Νανα μου χρονια μας πολλα, να μας χαιρονται!!!

Μαιρη μου ευχαριστω για τις ευχες σου!

Σημερα βγηκε η χωριακη, ειναι πολυ καλη ειπε ο γιατρος, ειμαι γυρω στις 5,5 βδομαδες. Τη Δευτερα θα τον επισκευτω.

Πηγαμε και σχολειο, με καινουριο διευθυντη, τον οποιο αν και σκιαζομασταν οτι θα μας αλλαξει τις συνηθειες, εν τελει ειναι παρα πολυ καλος και γελαστος ανθρωπος, και πανω απ'ολα φαινεται εξ αρχης συνεργασιμος. Οχι τυπος "ηρθα και θα σας σπασω τον τσαμπουκα".

Αυτα, τρεχω να συγυρισω, το βραδυ αποφασισα να κανω γιορτη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια σου πολλα Αθηνα μου! Οτι καλυτερο ευχομαι! Και τι ομορφα νεα!!!!Μπραβο κουκλα μου!!!! :D

Νανα μου παντα ευτυχισμενη!

Καλα να περασετε το βραδυ :D

Εγω τρεχω να ετοιμαστω γιατι αυριο εχουμε γαμο και γενικα ενα σκ γεματο επισκεψεις! :mrgreen:

Θα μπω και το βραδυ! Φιλακια σε ολες και ολα τα ζουζουνια :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μπαίνω κι εγώ βιαστικά για να πω:

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ Νο 1 ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ (ΝΑΝΑ) Νο 2.

Να είστε πολύχρονες και γερές και όλα να σας πάνε καλά κορίτσια.

Αθηνούλα Νο1 μια χαρά η χοριακούλα...Μπράβο, άντε να ακούσετε και καρδούλα σε λίγο!!!!

Φιλιά ματς μουτς, τελειώνω τη δουλειά και πάω για μποτε η απολυμένη (η φτώχια θέλει καλοπέραση ;) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ !!!ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΠΑΝΙΚΟΣ,ΕΙΜΑΙ ΓΡΑΦΕΙΟ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΥΡΝΑΩ ΨΟΦΙΑ Κ ΠΕΦΤΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ!

ΣΑΣ ΦΙΛΩΩΩΩΩΩΩΩ

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...