Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ '10 Νο 4!!!!!!!


Recommended Posts

Γεια σας κουκλιτσες μου! Διακοπαρετε οι περισσοτερες; Καταρχην Κικη μου χρονια πολλα για τον αντρουλη σου, να χαιρεται τη γιορτη του! Ελπιζω να περνατε τελειες διακοπουλες!

Μαιρη συγχαρητηρια στον Χριστοφορο σου!!!!!!! Παει αυτος, ειναι για να μαθαινει την αλφαβητα τον επομενο μηνα :lol::lol: Εσυ καλα με το νινι σου;

Εμεις ειμαστε πολυ καλα, ψιλοκοψαμε και τις υστεριες τις τελευταιες μερες και εγινε και το ακατορθωτο: η Γλυκεριαννα το Σαββατο εκατσε σαν καλο κοριτσι με τους γονεις μου κι εμεις πηγαμε στο παρτι της νονας της που ειχε γενεθλια!!!!!!!!!!! Ουτε κλαμα ουτε τιποτα!!!!!!!!!!!!!!!!! Βεβαια ειχα αρχισει 3 μερες πριν να της λεω οτι η μαμα και ο μπαμπας θα βγουνε και οτι εκεινη θα καθοταν με γιαγια και παππου και καθε φορα που της το ελεγα εκανα και "γιουπιιιιιιιιιιιιιι" για να την ενθουσιασω. Δεν ξερω αν επιασε "η εξηγηση" αλλα πραγματικα ουτε νιαστηκε. Εβαλε κατω τον μπαμπα μου κι επαιξαν με κουζινικα, επαιξε με τα πιτσιρικια του ξαδερφου μου που μενουν διπλα μας και οταν ηρθε η ωρα της πηγε για υπνο με τη γιαγια. Πρωτογνωρες καταστασεις αυτες για εμας αλλα ευχαριστες :D:D:D

Ιωαννα μου καλη συνεχεια διακοπων!

Εγω προσπαθω να μαζευτω σιγα σιγα γιατι πρεπει να ειμαι ετοιμη για βουνο =15 βαθμοι κελσιου, οποτε πρεπει να παρω ψιλοχοντρα ρουχα και μετα Μεσολογγι= θαλασσα, παραλιορουχα και πολλη ζεστη!! Δηλαδη πρεπει να παρω παλι οοοοοοολη την καρταρομπα μας! Μπλιαχχχχχχχχ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 695
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σοφουλακι μου μη παρεις με κοκοφοινικα στρωμα γιατι προκαλουν αναπνευστικα προβληματα. Στανταρ. Το ψαξαμε πολ οταν αγοραζαμε το δικο μας. Η λυση η δευτερη μου φαινεται καλυτερη για το κρεβατι. Καλυτερα να στο φτιαξει καποιος μαραγκος και να ειναι οπως το θες και στην τιμη που το θες. Στα ετοιμα δεν ξερουν τι ζητανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΕΜΕΙΣ ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΜΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΣΤΗ ΒΑΣΗ ΜΑΣ Κ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΘΑΣΟ!

ΣΟΦΑΚΙ ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΤΑ ΚΑΘΕΚΑΣΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΞΥΛΑ ,ΤΑ ΚΡΕΒΒΑΤΙΑ ΚΤΛ

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΣΤΡΩΜΜΑΤΑ ΕΓΩ ΤΗΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΗΜΙΣΚΛΗΡΟ...

ΤΟ ΚΟΚΟ-ΛΑΤΕΞ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΟΦΟΙΝΙΚΑΣ -ΛΑΤΕΞ...ΑΝΑΛΟΓΑ ΑΠΟ ΠΟΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ!

Η CANDIA STROM ΠΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΑΣΤΕ ΕΧΕΙ -20% ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ

ΟΣΟΝ ΑΓΟΡΑ ΤΑ CILEK...ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ , ΕΧΕΙ ΣΤΑ ΚΟΥ-ΚΟΥ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΟΜΑΓΑΖΑ...ΟΠΩΣ ΠΧ Ο ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΚΡΕΒΒΑΤΙΑ ΤΗΣ ΑS ΠΟΥ ΕΝΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΙΓΚΙΠΗΣΣΕΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...

ΔΕΣ Κ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΟΣΤΡΩΜΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΠΑΝΤΩΣ, ΕΓΩ ΤΕΤΟΙΟ ΘΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ.

ΒΡΕ ΦΙΡΦΙΡΙ...ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ...ΠΟΥ ΠΗΓΕΣ ΟΜΩΣ, ΞΑΝΑΛΕΩ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ!

ΕΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΑΝ ΘΥΜΑΣΤΕ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΚΟΨΕ...ΤΩΡΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΑΣ ΚΟΠΑΝΑΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕ ΛΕΕΙ ΤΟ ΝΤΑ...ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΨΟΦΗΣΕΙ!

ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΙΝΑΙ 84 ΠΟΝΤΟΥΣ Κ 10600...ΧΑΣΑΜΕ 200 ΓΡΜ ...ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΗ ΔΙΑΡΡΟΙΑ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ...

ΜΑΡΥΛΟΥ ΜΟΥ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ?ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ???ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟ ΦΟΦΟΡΑΚΟ Κ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!

ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΛΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΔΙΑΚΟΠΩΝ

ΣΑΣ ΦΙΛΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλαρες!!

μπηκα να σας πω τα νεα μας!!

λοιπον πραγματικα οι πρωτες μερες ηταν φοβερη ταλαιπωρια...δεν το ευχαριστηθηκαμε καθολου μα καθολου! ο μικριτος δεν εμπαινε με τιποτα στην θαλασσα κ λογικο αφου ειχε κατι κυματα απιστευτα κ φοβοταν απο τον θορυβο κ μονο..επιπλεον απο τα νευρα του επεφτε στην αμμο του εμπαινε στα ματια κ στο στομα κ ειχαμε αλλα δραματα απο εκει...αφου σκεφτομασταν συνεχεια να φυγουμε να γυρισουμε πισω κ τελικα 2-3 μερες πριν φυγουμε επιτελους μπηκε στην θαλασσα...εκει μπορω να πω πως επιτελους ηρεμησαμε λιγο κ φυσικα μετα δεν θελαμε να τελειωσουν οι διακοπες γιατι μεχρι τοτε ειχαμε εξαντληθει κ τοτε καταλαβαμε πως ειμασταν πραγματικα θαλασσα.πηρε κ λιγο χρωματακι το μαναρι μου κ εμεις ενοειται! κολυμπαγε κιολας το σκατο μετα...αντε του χρονου τωρα.. :(

Νανα ειχα πει παω Λουτσα-Πρεβεζας.

κοριτσια μου ειμαι παρα πολυ χαλια αδιαθετησα μετα απο σχεδον 28 μηνες κ ποναω παρα πολυ κ νιωθω λες κ ειχα μετοπικη με νταλικα..ειληκρινα ειμαι πολυ κομματια...κ ακομα δεν εχω αιμα απλα λιγο ροζ.φανταζομαι τι εχει να γινει τις επομενες μερες :(:(

εν τω μεταξυ εχω βγαλει κατι στο μπρατσο μου εδω κ παααααααρα πολυ καιρο κ κοιταξα λιγο στο νετ κ παιζει να ειναι μελανωμα κ τα εω κανει επανω μου..αυριο εκλεισα ραντεβου με δερματολογο να μου πει τι στο καλο ειναι αυτο..ελπιζω να μην πεθαινω! :?

συγνωμη που δεν σχολιαζω αγαπουλες αλλα ποναω τοσο πολυ.....καληνυχτα κ φιλακια σε ολες κ ενα μεγαλυτερο στην εγκυουλα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες. Μπαινω λιγο πρωι να σας διαβασω γιατι με τρεχουν οι ετοιμασιες.

Σοφακι φιρφιρικο....τι ειναι αυτα τα πραγματα; Τι λες για θανατικα παιδακι μου;;;;;; Ακομα δεν πηγες στο γιατρο κι εχεις βγαλει διαγνωση;;;; Και η περιοδος μετα απο 28 μηνες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; αυτο το εχεις κοιταξει; γιατι; Με τη θαλασσα που λες, και εμεις οταν πηγαμε Χανια ειχε πολυ κυμα τις πρωτες μερες, αφου τη μια απο αυτες μας εβαλαν και κοκκινη σημαια. συμβαινουν αυτα. Μηπως το πιεσες τον Βασιλη να μπει σονι και ντε; Εδω τα κυματα αγριευουν εμας, οχι το μικρουλι....Λοιπον οπωσδηποτε μολις γυρισεις απο γιατρο μπες να μας πεις τι εγινε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδες!!!

Πεθαινεις μανεκεν μου????Αι σιχτιρ μαρη μεσημεριατικα..εκτος απο την περιοδο σε θυμηθηκε και η μαλακινση!!Στειλε μνμ μετα το γιατρο!!

Φιλεναδα απο εκει θα παρω στρωμα! :D Τωρα για το κρεβατι, μου εχει κατσει το σχεδιο της laro και μολις αξιωθει ο Κωστας να μου γραψει διαστασεις θα παω στον ξυλα για τιμη!Θα δω και αυτο που λες φυσικα γιατι εχεις γουστο παλιογρια!!! :lol::lol::lol:

Αθηνα μου αρχισες???Εγω οχι ακομη...το βραδυ μαλλον! :oops: Τελικα πηρα το "Το αινιγμα της πεταλουδας"-Βικυ Στουφη!Οσο για τον Εκο...ξεκινησα να τον διαβαζω μετα το "Ονομα του Ροδου" φυσικα...καποιες φορες με κουραζει και θελω να χτυπαω το βιβλιο στο κεφαλι μου καποιες αλλες τον διαβαζω ανετα!!Παντως θα το πω τα κολληματα του τα εχει και αυτος με πρωτο στη λιστα τους Εβραιους!Θα δοκιμασω το "Κοιμητηριο της Πραγας"...αλλα χειμωνα!Οπως σου ειπα και χθες δυο πραγματα μου τη σπανε απιστευτα σε ενα βιβλιο το πλασαρισμα θρησκευτικων πεποιθησεων και η πολιτικη-Αμερικανικη προπαγανδα!!

Παω να κανω μια μακαροναδα.....φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

firfiriko μου ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΠΤ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕΣ Κ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Κ 5 ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ!

ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΔΙΑΡΡΟΙΑ Η ΓΛΥΚΕΡΙΑΝΝΑ ? ΕΙΧΕ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ? ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!!!

ΑΥΡΙΟ ΠΑΜΕ ΘΑΣΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ, ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ , Ο ΜΠΙΛ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ...

ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΘΗΝΑ ΠΩΣ ΗΤΑΝ Η ΜΙΚΡΗ ΣΤΟ ΤΑΞΙΔΙ?

ΣΑΣ ΦΙΛΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανουκα μου, ναι οταν ειχε διαρροια ειχε ουρολοιμωξη, αλλα ειχε και πυρετο. Δε νομιζω οτι μονη της η διαρροια ειναι δειγμα ουρολοιμωξης. Οσο για το ταξιδι...οταν πηγαιναμε, που ταξιδευαμε νυχτα ειχαμε κατι ταρακουλα, γιατι δεν ηθελε να κοιμηθει με τιποτα στην καμπινα του πλοιου. Ηθελε να τριγυρναμε συνεχεια στο πλοιο και γινανε τα νευρα μας λιγο κορδελες. Να φανταστεις οτι κοιμηθηκε κατα τη 1 τη νυχτα. Το αποδεωσα στην περιεργεια για τον καινουριο χωρο. Και μεσα στην καμπινα δηλαδη ηθελε να ανοιγοκλεινει τα φωτα, να χοροποηδαει στα κρεβατια...τετοια. Κουρελια εμεις. Στο γυρισμο επειδη ηταν μερα ηταν αλλιως το θεμα. Καναμε ολο βολτες, εκατσε στο σαλονι μια χαρα, εφαγε το φαγητο της, επαιξε μονη της στην καρεκλιτσα του σαλονιου και οταν νυσταξε πηγε για υπνο κανονικα στην καμπινα και κοιμηθηκε κανενα 2ωρο. Φυσιολογικα δηλαδη. Δε νομιζω οτι εσυ θα εχεις θεμα....ποσο ειναι το ταξιδι που θα κανεις με το πλοιο; Εμεις καναμε 8ωρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλες μου!!

μανεκεν με κραζεις αλλα με πηρες τηλ να δεις τι εγινε με τον γιατρο σκατενια γιατι με αγαπας μαρη παλιομπεκατσα κ αν παθω τιποτις με ποια θα κανεις πασαρελα μετα??? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ευχαριστω για το ενδιαφερον κοριτσια μου.τελικα λεγεται κωκκιωμα κ αφαιρειτε μονο χειρουργικα αλλα δεν υπαρχει λογος να το βγαλω κ να κανω 5 ραμματα ετσι μου ειπε η γιατρος κ να εχω μετα μια τομη στο χερι χωρις λογο.αγνοησε το λεει σιγα...οποτε το αφηνω στην ησυχια του.μου εδωσε βεβαια μια αλοιφη να βαζω για καποιες μερες για να μαλακωσει λιγο γιατι εγω η χαζη το πειραξα κ το ενοχλησα κ με ποναει τωρα αλλα ολα οκ!

πηγα κ ουρολογο ρωτησα για την δικη μου μικρη ακρατεια που δυστηχως μου αφησε ο τοκετος κ για το τσουτσουνι του ταρζανακου κ μου ειπε ο Βασιλης μετα τα 2 θα κανει επεμβαση κ εγω απο σεπτεβριο θα χρειαστει να παω καποιες φορες στο ιατρειο του να κανω καποιες ασκησεις συνδιαστηκες σαν πιλατες κ κεγκελ μαζι κ αν δεν δω διαφορα μετα απο καποιο καιρο υπαρχει καποιο ειδικο μηχανημα που το αγοραζεις αλλα ειναι λιγο ακριβο στα 250 ευρω κ αν δεν γινει κ με αυτο που δεν νομιζω μετα μονο με χειρουργειο αντιμετωπιζεται γιατι επειδη εχω ηδη ενα μικρο θεμα αν πρωτα ο Θεος κανω κ δευτερο μετα θα ειναι πολυ πιο εντονο το προβλημα...σκατουλες δηλαδη...τσισακια για την ακριβεια!!! :mrgreen: οποτε απο τον αλλο μηνα ξεκιναω...ειδωμεν!

Νανα καλα να περασετε!! ολα να πανε τελεια!!!

Αθηνα μου οχι σε καμια περιπτωση δεν τον πιεσα απλα κ μονο που ακουγε τα κυματα φοβοταν το μικρακι...

αυτα παω να κοιμησω το μικρακι μου κοριτσια μου!! φιλακια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες!!!!

Φιρφιρίκο μου ευτυχώς που δεν είναι κάτι σοβαρό! Με τρόμαξες καλέ οταν τα έλεγες δραματικά!!!!

Όσο για την ακράτεια.... και εγώ μετά τον τοκετό έχω ενα θεματάκι αλλά μόνο ΄ταν κατουριέμαι και εκείνη την ώρα φτερνιστώ ή βήξω... φοβάμαι οτι τώρα με την εγκυμοσύνη θα μεγαλώσει το προβληματάκι και μετά που θα γεννησω θα κυκλοφωρώ με πάνες! Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι να έχεις και αν πιάσει να μας ενημερώσεις! ;)

Σοφάκι μου κολυμπάει μοναχούλα της η γοργονίτσα σου;;;;; Αχ Παναγια μου!!!! Με τα μπρατσάκια;; Εγώ δεν του έχω δοκιμάσει...νόμιζα πως ηταν για μεγαλύτερες ηλικίες... τον βάζω σε σωσίβιο με καθισματάκι... αλλά του αρεσει πολύ!!!!!!!!! Οταν του λέω "κολύμπα! κολύμπα!" εκείνος κουνάει τα ποδαράκια του και προχοράει!

Αθηνά μου είδες ποσο γρήγορα μεγαλώνουν τα σκατούλια μας;;; Τώρα πια καταλαβαινουν ακόμα καλύτερα!!! Μπράβο στην κουκλίτσα σου που έκατσε με γιαγιά και έκανες την εξοδό σου χωρίς προβλήματα!!! :ymapplause:

Οστόσο με την ΑΒ έχεις ένα δικιο! Ήδη αναγνωρίζει 4 γράμματα και τα λέει με την σωστή ονομασία (αλφα, βητα, γιώτα, όμικρον) και τώρα μαθαίνουμε το γάμμα! :D Τυχαία ξεκινήσαμε και δεν το πιάσαμε με την σειρά αλλά νομίζω είναι πολύ μικρός ακόμα για να μπει σε τετοια διαδικασία.... Του αρέσει όμως πολύ και μου φέρνει μόνος του το πινακάκι του και μου λέει "αφα βήτα!!!! " :lol::lol: Μετά βέβαια το ρίχνουμε στην ζωγραφική αλλά και με τα γραμματα το πάει καλά προς το παρόν! Μακάρι να του αρεσουν όταν θα έρθει η ώρα τους! :ympray:

Νανα μου καλά να περάσετεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!! Καλά μπανάκια στην μικρή γλωσσού σου! :D

Ιωαννάκι μου καλή συνέχεια!!!!!

Πάω να ετοιμαστώ μπας και πάω στην λαϊκή να πάρω κανένα ζαρζαβατικό να κάνω αυριο γεμιστά! =p~

Φιλιά σε όλα τα νινάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλια μου! Τι μου κανετε; οι περισσοτερες λειπετε!!! Σορι Σοφουλινι που θα σου κατηγορησω το καλοκαιρακι σου αλλα σημερα δεν παιζεται η μερα........το ποδι μου κουναω και ιδρωνω...αφου αναγκαστηκα να φορεσω φακους γιατι απο το πολυ σταξιμο μου γλιστρανε τα γυαλια απο το προσωπο!!!!! :evil: κι εχω ενα ξεσκονισμα........αλλο πραγμα....νομιζω το εχω ξαναπει: τι τα ηθελα τα σκουρα επιπλα;;;;;;;;;;;;; παρτα τωρα και ξεσκονιζε καθε 2 μερες!!!!

Φιρφιρικαινα θα ζησεις; :lol::lol: τι χαζο που εισαι βρε!!!! πολυ χαιρομαι παντως που δεν ειναι κατι σοβαρο για να μπεις σε περιπετειες οποιουδηποτε τυπου. Και μονο η διαδικασια εξετασεων ειναι ψυχοφθορα. Η ακρατεια της εγκυμοσυνης μενει; Καλα, εγω δεν ειχα ουτε ως εγκυος, αλλα πραγματικα ειναι σπαστικο πραγμα...πρεπει να κυκλοφορεις μονιμως με σερβιετακι.

Μαιρη μου αφου του αρεσει τοσο του Χριστοφορου η αλφαβητα, υπαρχει ενα τραπεζακι δραστηριοτητων της fisher price που μεσα στα αλλα που εχει λεει και την αλφαβητα σε τραγουδακι, και απο το 1-10 παλι τραγουδακι. Λεει και αλλα πολλα. Η Γλυκεριαννα εχει μαθει ενα σωρο απο αυτο το παιχνιδι. Δε λεει βεβαια την αφαβητα (δεν ειναι τοσο προχωρημενη οσο ο Χριστοφορος) αλλα χορευει το τραγουδακι και ψιλοψιθιριζει καποιες συλλαβες. Πολυ χρησιμο. Παρτο αν θελεις. εχει στο κεντρο κατι σαν τιμονι και γενικα θεμα του ειναι το φαγητο. Λεει και φρασεις οπως "θα ηθελα κι αλλο παρακαλω", "ευχαριστω" "γεμισε το" και αλλα πολλα. Και εχει και πολλη μουσικη. Αφου οταν μας το εφεραν ειχαμε ξετρελαθει κι εμεις μαζι του.

Νανα και Σοφουλινι καλες διακοπουλες!!! Εμενα ο αντρας μου θελει να φυγουμε το Σαββατο και να ερθουμε 28 του μηνος. Δεν μπορω....κατι παθαινω αμα λειπω τοσο πολυ. Αφηστε που θελω να οργανωθω γιατι 1/9 εγω ξεκιναω κανονικα σχολειο. Να μαζεψω το σπιτι..τοσες μερες θα λειπουμε. Αλλα ειναι κατηγορηματικος. Θελει λεει οσο τον παιρνει να κανει διακοπες. :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδες!!!Τελικα η αναχωρηση μας αναβαλλεται για το Σαββατο αφου προεκυψε καποια δουλιτσα στον Κωστη...και στη δουλιτσα δε λεμε οχι!!!Αχ το χει παρει στην πλακα με τα τσισα και τα κακα....πεντε λεπτα λεει κακα!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Θα μπω μετα.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ Σοφακι......κι εγω σε μακαριζα οτι θα εκανες το μπανακι σου τωρα. Δεν πειραζει...λιγα ευρωπουλα παραπανω δε χαλανε κανενα ;) Κι εμας στο ψιλο μας εχει παρει με αυτο το θεμα. Σφιγγεται, τη ρωταμε αν εκανε κακα και μας λεει "οχι οχι οχι" για να μην την κοψουμε απο το παιχνιδι της. Στο ασχετο επισης ξεκιναει και λεει κακα κακα, αλλα τελικα δεν εχει κανει τιποτα...... :roll::roll: ασχολιαστο!!!! γι'αυτο δεν ξεκιναω καμια διαδικασια με γιογιο.

ερωτηση: θα τα αφηνηνατε αν σας καθοταν η ευκαιρια να πατε διακοπες χωρις τα νινια; το ρωταω γιατι μιλουσα με μια φιλη της οποιας το κοριτσακι ειναι 4 μηνες μεγαλυτερο απο τα δικα μας, και μου ειπε οτι θα την αφηνε μια εβδομαδα να πανε με τον αντρα της Ελαφονησο να γιορτασουν επετειο. Εμενα αυτο μου φανηκε λιγο εξωφρενικο. Πρωτον γιατι ειναι πολλες μερες χωρις το παιδι και δευτερον δε διανοουμαι να ειμαι σε θαλασσες παραδεισενιες και το μωρο μου να μην απολαμβανει τα ιδια. Εστω κι αν την πηγαιναν οι γονεις μου για μπανιο καθε μερα. Δε συγκρινεται....Ειμαι υπερβολικη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα φιλες μου!Τι μου κανετε??Εγω εχω ενα σιδερο μεχρι εκει πανω και αντι να το πιασω τωρα που κοιμηθηκε η ζουζου..ειπα να μπω να δω τα νεα! :oops:

Χθες ειχαμε δραματα στην παιδικη χαρα...ενα απο τα 3 παιδακια που παιζουν, 14μηνων, της πατησε μια δαγκωνια στο δεικτη πισω ακριβως απο το νυχι!Κοριτσια σπαραξε το μωρο μου!Της κοπηκε η ανασα, ασπρισε, και εκλεγε στην αγκαλια μου με αναφιλητα!!!Δεν μπορουσα να την ηρεμησω...αφου στο τελος την αλλαξα ρουχα...τοσο μουσκεμα εγινε!!Η μικρουλα μπηκε τιμωρια στο καροτσι της και μετα καπως ηρεμησαν τα πραγματα...αν και πηγε καποια στιγμη να τη ξαναβουτηξει!!Μολις δε πηγαμε απο τη δουλεια του Κωστα μετα το συμβαν αρχιζει η δικια σου..."Μπαμπα..νινι...γκαγκα..να να (και να το δειχνει)...μπαμπα βουμ βουμ(μηχανακι) ντα ντα νινι"...μεταφραση-Μπαμπα το νινι με δαγκωσε να ετσι παρε το μηχανακι και παμε να το δειρεις!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σημερα δε θελει να ερθει κ η γιαγια της και ο παππους της και η Μιμη και τα σκυλια μαζι!!! :lol::lol: Το λυπηθηκε η ψυχη μου το μαναρι μου!!Πονεσε οχι αστεια!!Δε σχολιαζω βεβαια γιατι δεν ξερω πως θα αντιδρασει απο εδω και περα,της μιλησα πολυ σημερα...αν και μεταξυ μας πιστευω θα φαει καμια το κοριτσακι! :oops:

Κοιτα Αθηνα ενα 2ημερο πηγαινα..αλλα τοσες μερες και ειδικα στην Ελαφονησο-5 ωρες οδικως και καραβακι-με τιποτα!!!Α στην Ελαφονησο ουτε με το παιδι θα πηγαινα...πριν 4 χρονια περιπου που ειχαμε παει ανακαλυψα οτι το νησι δεν εχει φαρμακειο.....ΕΛΕΟΣ!!!Δλδ αν χρεαστεις κατι βραδυ και δεν εχει καραβακι για Νεαπολη...την πατησες!!Αλλα εχει 2 παραλιες...ας τα...παραδεισος!!!Κρητη οχι...αλλα πλησιαζει!!!Μπαλος,Ελαφονησι και μετα Ελαφονησος!!!Α, οχι ξεχασα τη Λευκαδα...μετα τη Λευκαδα!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Βρε Σοφάκι μου τί ήταν και αυτή η δαγκωνιά;;;;; Αχ το πουλάκι μου.... και μόνο που φαντάζομαι το σκηνικό με την κουκλίτσα σου να κλαίει, ταράζομαι.... αλλά η μουσίτσα έχει ξεπάρει καλά το γλωσσί της ε; Μια χαρά τα είπε του μπαμπά! :lol::lol:

Αθηνά μου το τραπεζάκι δεν το έχουμε, αλλά έχουμε της φισερ πραϊςτο παπί που λέει την ΑΒ, το βαζάκι που λέει αριθμούς και σχήματα, το αυτοκινητάκι που κάθετε πάνω του και λέει και αυτό τα δικά του, το μουσικό βιβλίο με τραγουδάκια και την φάρμα που λέει τα ... πάντα! μετράει, μιλάει, τραγουδάει, μαθαίνει διάφορα! Δεν ξαναπαίρνω παιχνίδια για αυτήν την ηλικία. Του χρόνου θα πάρουμε άλλα και αυτά πάλι μετρημένα. Νομίζω πως αν τα φορτώνουμε με παιχνίδια γίνονται αχαριστα και άπληστα.... τουλάχιστον απ'οτι έχω δει με ανήψια, γειτονάκια και παιδιά φίλων που έχουν ένα κόσμο παιχνίδια.

Για να κόψουμε την πάνα θα περάσει κανένας χρόνος.... κάνουμε βεβαια από τώρα μια προετοιμασία. Κάθε βραδυ πριν τον κάνουμε μπάνιο, τον βάζω στην λεκάνη (με το παιδικό καθισματάκι) και λέει τσίσααααααα! αλλά δεν κάνει τίποτα! :lol: Πού και που τον βλαίπω και κουκουβίζει στο πάτωμα και του λέω: τί κάνει εκεί; μου λέει: κακα! και πριν σηκωθεί μου λέει: χαρτί! και όταν του δίνω το πιάνει καθώς είναι ακόμα κουκουβιστός και σκουπίζει το κωλιό του!!!!!! :lol: εχει απίστευτη πλάκα!

Αλλά και η πιαιδίατρος είπε να μην τον πιέσω γιατί δεν θα καταφέρω τίποτα... από την ηλικία των 2 - 2,5 είναι έτοιμα. Απλά φοβάμαι μην τυχόν και δεν τα καταφέρουμε μιας που το νινάκι μας έρχεται τον Μάρτιο... όπου ειχα σκοπό να αρχίσουμε την εκπαίδευση του Χριστόφορου για την τουαλέτα. Αν βλέπει το μωρό που φοράει πάνα και ζηλευει;;;;; Το έχω ακούσει και αυτό...Θα δω πως θα το χειριστώ...

Και όσον αφορά τις διακοπες διαρκείας χωρίς το παιδί;;;; Και ειδικά σε αυτήν την ηλικία;;;; ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ! Όπως λέει και η Σοφία για ένα Σ/Κ και κάπου σχετικά κοντά δεν νομίζω να είναι πρόβλημα, αλλά μια βδομάδα;;;;; Ουτε να το σκεφτώ! Εντάξει όταν θα είναι του δημοτικού και το στείλεις όμως και αυτό την ίδια περίοδο σε καμιά κατασκήνωση, δεν είναι ασχημη ιδέα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες! Τι κανετε; Μπηκα να σας χαιρετησω γιατι θα σας ξανασυνατησω...29 Αυγουστου πια.

Μαιρη εννοειται οτι οταν θα ειναι δημοτικο, δε γενναται θεμα. Πας κανονικα και στο εξωτερικο. Για τωρα ελεγα εγω που ειναι μωρα και μας εχουν αναγκη. Εδω πηγε ο κολλητος του αντρα μου να δουλεψει Νεα Υορκη για μονιμα και μας ειπε οποτε θελουμε να παμε. Μακαρι να μπορουμε του χρονου που θα ειναι πιο μεγαλη να αρπαξουμε την ευκαιρια, μιας και υπαρχει σπιτι και καλος ξεναγος ;) Οταν δε θα ειναι δημοτικο.........ουτε που θα μας θελει. Εγω παρακαλαγα να φευγουν οι δικοι μου και να μενω με τις γιαγιαδες που εκαναν "γυφτιες" για να μη στενοχωριομαστε και καλα.... :D Για τα παιχνιδια εχεις δικιο. Δεν πρεπει να κακομαθαινουν με πληθωρα γιατι γινονται απληστα και κακομαθημενα. Δε θα ξεχασω ποτε τον ανηψιο μου που οταν ηταν μικρος, επειδη ηταν το μοναδικο μικρο στην οικογενεια τον φορτωναμε με πολλα παιχνιδια, σε σημειο να εχει παθει ανοσια το παιδι και να τα βλεπει ολα αφ'υψηλου. Αν δεν ηταν δηλαδη play stasion δεν το κοιτουσε. Καποια Χριστουγεννα λοιπον στη γιορτη του σχολειου τους μοιρασε η δασκαλα τους κατι δωρακια. Ειχα παει κι εγω στη γιορτη. Με το που το ανοιξε και ειδε οτι ηταν ενα απλο αυτοκινητακι, μπροστα σε ολους το πεταξε στον τοιχο και ειπε δυνατα "τι μ....κια ειναι αυτο"; Μου επεσαν τα μουτρα και θυμωσα πολυ! Βεβαια εφταιγε και η μανα του που αντι να τον τιμωρησει για την απρεπη του συμπεριφορα, του λεει αμεσως "σωπα αγορι μου και θα σου παρω εγω ο,τι θελεις!!!" Αυτα δεν μου αρεσουν καθολου και θελω να προσπαθησω να την κανω παιδι που σεβεται κυριως...και απο κατι τετοια ξεκινανε ολα.

Πολλα ειπα :oops:

Σοφακι απ'οτι βλεπω η Αλεξουλα καθαριζει μονη της. Συμβαινουν βεβαια αυτα στις παιδικες χαρες. Η δικια μου τις προαλλες εφαγε χαστουκι γιατι ηθελε να φιλησει ενα παιδακι και το κυνηγουσε. Αλλα δεν την ειδα να σκαει και πολυ. Καπου ξαφνιαστηκε γιατι δεν την ξερει την κινηση αλλα συνεχισε το παιχνιδι. Στην κανουν ομως εκει που δεν το περιμενεις. Και ποσο να την προσεχεις;;; Μετα θα νιωσει απομονωμενο το παιδι. Αστη. Απο κατι τετοια περιστατικα αναπτυσσουν κοινωνικη συμπεριφορα και καταλαβαινουν οτι δεν ειναι ολοι καλοπροαιρετοι σαν τα μπουμπουκακια μας.

Λοιπον φιλεναδουλες μου σας ευχομαι καλο υπολοιπο διακοπων και καλη ανταμωση!! Μαιρη μου προκαταβολικα χρονια πολλα για τη γιορτη σου, να χαιρεσαι την οικογενεια σου και με ενα γερο νινι!!! Φιλιααααα!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα!!!Τι μου κανετε???Εγω εβαλα τη μικρη για υπνο διπλα στο μπαμπα της και μπηκα να δω τα νεα...που πρεπει να ετοιμασω ρουχα για αυριο...αλλο θεμα!Το βραδυ που θα κοιμαται η ταλιμπαν!!!

Αθηνα ναι βρε παιζουν τετοια στην παιδικη χαρα...αλλα τετοιο δαγκωμα δεν το περιμενε!!Της αφησε σημαδι ρε συ!Τες πα..περασε!!!Στην αρχη την ειχα πολυ στενα..τωρα δε θελει...θελει να ανεβοκατεβαινει μονη τις τσουλιθρες κτλ και με θυμαται μονο για νερο και τετοια!Καλα να περασετε!!

Μαιρουλα καλα λες για τα παιχνιδια..εγω εχω καιρο να της παρω κατι!Μονο οτι της φερνουν!Αυτα φτανουν..ας πουμε την τελευται εβδομαδα πηρε 2 απο τη φιλη μου και 2 απο το νονο της!Ε, κατσε ποσο πια???Να σου πω εχω σκεφτομαι ηδη να μαζεψω τα μισα και!!Κουτιτσες και αποθηκη!Κουραστικα..για να σκουπισω-σφουγγαρισω-ξεσκονισω θελω 1 ωρα!!Ασε που δεν τα παιζει παιρνει ενα ενα τα κουτια αποθηκευσης και βγαζει οτι να ναι απο μεσα χωρις να τα παιζει!

Ευακι καλα τα μαμουνια???Κανετε μπανακια!Με τα γυαλια πως πατε??Φιλακια και στις τρεις!!

Η Νανα Θσαο...το μοντελο..πασαρελα. Ιωαννα και Κικιτσα διακοπες!!!Σας φιλω ολες!!!Να φευγουμε και εμεις σιγα σιγα :D:D:D φυσικα θα μπαινω να βλεπω νεα και να γραφω...αφου ειμαστε internet addicts και εχουμε παντα μαζι laptop-notepad και φυσικα internet on the phone.... (και τη μαμα μου φυσικα να κραταει το Αλεξακι να χαλαρωσω λιγο το μοντελο):lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σε ολες!!

Μαιρουλα χρονια πολλα!!!Να χαιρεσαι τα αγορια σου και με το καλο με ενα υγιεστατο μπεμπε!!!

Φιλακιααααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχες!!!!! :YMHUG: Και εσεις να χαιρεστε τις οικογένειές σας!!!!!! Πάντα υγεία και αγάπη να υπάρχει!!!

Το τριήμερό μας ήταν λίγο κουραστικό αλλά περάσαμε ωραία! Κάθε μέρα θάλασσα και φαγοπότια! Κοινωνήσαμε κιολας και μόλις είδε ο Χριστόφορος το παππά του λέει " παππάς καλός!!!! ψωλάκι! ψωλάκι " το παιδί μου το ψωμάκι το λέει με τον δικό του τρόπο!!! :lol::lol:

Του μάγκωσε και η γκαραζόπορτα τα δαχτυλάκια του....σπάραξε το παιδί μου.... :cry::cry::cry: ο μικρός ξάδερφός του την έκλεισε..... εχουν πριστεί λίγο.... ευτυχώς δεν του τα εκοψε!

Εδώ και 3-4 μέρες βεβαια ο μικρόε μου δεν τρώει καθόλου και τίποτα.... ακόμα και το γάλα το πολύ 100μλ.... έχει χάσει και βάρος.... δεν ξέρω τί του συμβαίνει...ενω από διάθεση είναι σούπερ, μην του δώσεις να φάει! Αν συνεχίσει έτσι και σήμερα θα πάρω την παιδιατρο να δω τί γίνεται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια μου!!!

Σας γραφω απο το σπιτι μου αφου γυρισαμε πισω αρον αρον!!Εγω και ο Κωστας δλδ γιατι η Αλεξια δεν ερχοταν ουτε για πλακα!!!

Η μαμα του κουμπαρου μας και αδερφη της πεθερας μου δυστυχως χανει τη μαχη!Ο βρωμιαρης εχει γεμισει ολο της το σωμα, οι μεταγγισεις πια δεν βοηθουν και επρεπε να γυρισουμε να την προλαβουμε!!!

Πρωτα ο Θεος αφου σιδερωσω τον Ολυμπο και τελειωσει και ο Κωστης κατι δουλιτσες που εχει θα επιστρεψουμε στη θαλασσα!!Σιγουρα σημερα το Αλεκακι θα μεινει μονο του με τη γιαγια!!Κοριτσια εχει γινει σωστη γοργονα το κοριτσι μου!!Κολυμπαει σα ψαρακι η σκατουλα!!Να δειτε δε πως τρωει μονη της...κυρια :lol::lol::lol: ...πανω στο στρωματακι της και μετα αρχιζει το παιχνιδι με την αμμο!!!Καλα εχει γινει και πρωτη φιρμα!!!

Σας φιλω γλυκα ολες!!!Σμουτςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας τσούπρες!!!

Εμείς τελικά πήγαμε χθες στην γιατρό και ο Χριστόφορος δεν έχει τίποτα απολύτως..... συνεχίζει βέβαια να μην τρώει και να ξυπνάει με ουρλιαχτά τη νύχτα, αλλά ο διαθεση μέσα στην μέρα είναι καλύτερη από ποτε! Αν συνεχίσει έτσι και την επόμενη εβδομάδα θα κανουμε προληπτικά εξετασεις αιματος και ουρων. Απλά είπε πως είναι φάση που κάποια στιγμή θα περάσει! Όντως έχασε λίγο βάρος όπως το υπολόγιζα και εγώ αλλά πήρε 4 ποντους μέσα σε 1,5 μήνα!!!! Είμαστε πλέον 10.800γρ και 87,5εκ!!!!!

Το απόγευμα θα πάμε σε παιδότοπο με τις μαμμυλαντέζες του Ηρακλείου! Η Ευούλα μάλλον δεν θα έρθει γιατί έχουν ίωση τα μικρα και αυτή την φορά κόλλησε και η ίδια.... :(

Σοφάκι μου, πολύ θα ήθελα να είμαι από μια μεριά και να χαζευω την Αλεξιουλα σου!!!!! Φτου φτου το πουλάκι μου!!!!!

Αθηνούλα ανοιγουν σε λίγο καιρό τα σχολεία ε; Πω πω.... πέρασε πολύ γρηγορά αυτό το καλοκαίρι ή μου φάνηκε;;;; Ουφ...

Καλέ οι υπόλοιπες ακόμα διακοπές είστε;;;;;;; Μπράβο ρε κορίτσια! Καλά το κάνετε!!!!!! Καλή συνέχεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια μου!!!Τι κανετε???Ακομα διακοπες ε???

Το ποσο εχω ξεκουραστει δε λεγεται...και ο Κωστας!Του χρειαζοταν με 2 δουλειες!Να σας πω την αληθεια απο τωρα σκεφτομαι την αυριανη επιστροφη...πως θα αντδρασει το Αλεκακι!Πρεπει να ομολογησω οτι ειμαι μια μουλαρα που αντι να ραψω το στομα μου αντιθετως το γεμιζα συνεχεια :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Μαιρουλα...ψωλακι ε????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Το σκεφτομαι και γελαω συνεχεια!!!Ας το παιδι να εκφραστει καλε!!!Καλα 87,5?????Τι παιδαρος!!!!!Ελπιζω να τα περασατε ομορφα στη μαμαδοσυναντηση και περαστικα στην Ευα και τους κοριτσαρους!!!

Κοριτσια αυτη την εβδομαδα αρχιζουν οι βαπτισεις για μας!!!Τρεις στη σειρα και η μια ειναι της "φιλης" μου!Πειτε γνωμη τι να κανω???Μια εβδομαδα μετα την αποβολη που με πηρε τηλ της τα ειπα εξω απο τα δοντια και δεν την ξαναπηρα τηλ!Στην αρχη με επαιρνε καθε μερα...μετα καθε δυο κτλ..

Τις πιο πολλες δεν το σηκωνα και οταν το εκανα ειμαι ευγενικη αλλα καταλαβε πως δε θελω να μιλαμε πια!Τωρα εχουμε να τα πουμε πανω απο ενα μηνα...δλδ πηρε το μνμ!Με τη βαπτιση ομως τι να κανω??Δε θελω να παω αλλα εκεινη ειχε ερθει στης Αλεξιας!Για πειτε....

Παω παω φιλακια ματς μουτς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα καλημερα!!!Καλε που ειστε ολες οι τσουπρες????

Κανετε μπανακια ακομη,ε???Σημερα πρωι πρωι εκανε μια ζημια η Αλεξ :shock::shock::shock: τα ματια μου γυρισαν!Μεχρι να αλλαξω ενα φορεμα στα 30cm αποσταση εσπασε τη μυτη απο ενα μαρκαδορακι και το αδειασε ολο πανω της,στο τοιχο και στο γιογιο!!!!Γρρρρρρρρρρρρρρ!!!!!!!!!!!! Ευτυχως που θα βαψουμε σε κανενα 10ημερο γιατι ο τοιχος ειναι για γελια!!

Σας φιλω ολες γλυκα ματς μουτς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΕΜΕΙΣ ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΜΕ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ!ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΜΠΩ!

ΑΣΕ ΔΕ ΠΟΥ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΜΜΑΖΕΥΤΕΙ!

ΜΑΡΥΛΟΥ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ???ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ Κ ΣΤΟΝ ΦΟΦΟΡΟ

ΕΙΔΑΤΕ Τ ΑΥΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ?ΕΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΟΤΙΤΙΔΑ!

ΣΟΦΑΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΛΕΜΕ...

ΛΟΙΠΟΝ Η ΜΙΚΡΗ ΠΛΕΟΝ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΤΑΣΟΥΛΕΣ!ΜΕΤΡΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΔΕΚΑ Κ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ!!!

ΚΑΤΑ Τ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΧΑΖΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κ ΔΕ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!

ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΣΕΡΝΟΜΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ ΠΑΩ ΝΑ ΑΠΛΩΣΩ ΡΟΥΧΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες!!!!

Εμείς είμαστε μια χαρά!!!! Αρχισε να τρώει λιγακι και με ικανοποιησε πολύ! Τα αυτάκια και όλα τα συναφη τα είχαμε κοιταξει και ηταν πεντακάθαρα! Απλά προφανώς είναι μια φάση που περνάει....

Αντε Νανούκα έκανες την αρχή της επιστροφής!!!!!! Καλέ η Σισσουλίνα έχει γλώσσα φοβερή ε; Μπράβο!!!! Θα γίνει και αυτή μια γλωσσού μα μια γλωσσσού!!!! :lol::lol::lol:

Εγώ με την εγκυμοσύνη δόξα το Θεό μια χαρά προς το παρόν! Από συμπτώματα τίποτα εκτός την υπνηλία... ακριβώς όπως την 1η μου εγκυμοσύνη! Και έχω και ενα προαίσθημα οτι πάλι τσουτσούνι θα κάνουμε! :D Γερό να είναι και ότι να 'ναι αλλά να σας πω την αμαρτία μου....ενα κοτσιδάκι θα ήθελα να το κάνω βρε κορίτσια... να βάλουμε μια τουτου, μια φουφούλα, κάτι τέλος πάντων! :D Αλλά αν τελικά είναι αγοράκι θα χαρω διπλά γιατί θα έχει παρεούλα ο Χριστόφορος και επειδή θα βγαλω και το όνομα του μπαμπούλη μου! Ε... μετά θα πάμε για τρίτο!!!! :shock: Την κόρη θα την κάνω πάντως! Που θα πάει! :lol::lol:

Αχ δεν θυμάμαι αν σας είπα οτι ο ξαδερφος του Χριστόφορου έκλεισε την συρρόμενη γκαραζόπορτα ενώ είχε το παιδάκι μου το χεράκι του εκεί και του μάγκωσε ενα δαχτυλάκι.... :cry: Είχε σπαράξει το παιδί μου.... μπορεί να έκλαιγε παραπάνω από ωρα ασταμάτητα.... συνέχεια κρατούσε το χεράκι του και έλεγε " μιμί πόρτα Κοντίνος" (τον χτύπησε με την πόρτα ο Κωνσταντίνος) Τώρα 10 μέρες μετά, εφυγε το μελανιασμα και είναι έτοιμο να φύγει το νυχάκι του.... :cry:

Τι θα μαγειρεψετε σήμερα;;;; Εμένα μου έχει κολλήσει εδώ και κάμποσες μέρες να φάω χαμπουργκερ.... αλλά δεν θέλω απο τα ετοιματζίδικα και αποφάσισα σήμερα να φτιάξω εγώ! Πήρα από όλα τα υλικά (και αγγουράκι τουρσί που δεν μου άρεσε μέχρι .... προχθες! ) και τώρα θα πάω να κάνω τα μπιφτέκια στο γκρίλ.... μιαμ μιαμ!!! =p~=p~=p~ Θα βράσω και λίγα βλήτα που κόψαμε από τον κήπο και θα την κάνω ταράτσα!!! :lol: Βέβαια του Γιώργου και του μικρού θα κάνω και μακαρόνια με κιμά .... μην τον αφήσω τον καημένο μόνο με χαμπουργκερ... ξεκινησε και τρύγο σήμερα και θα μου έρθει κουρασμένος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...