Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ '10 Νο 4!!!!!!!


Recommended Posts

Γειά σας κοριτσάκια....Μπαίνω στα πεταχτά γιατί με γυροφέρνει ο μπαμπούλας (το αφεντικό ντε)...

Ιωάννα μου περαστικά στο κουκλί...Μωρέ, μη χαλιέσαι τόσο με τα χτυπηματάκια από απροσεξίες των παππουδογιαγιάδων. Ανησυχείς όταν βλέπεις το παιδί χτυπημένο, σίγουρα, αλλά σκέψου ότι καμιά φορά ακόμα και στα δικά μας χέρια ξεφεύγουν και δεν τα προλαβαίνουμε τα σκατούλικα. Τί να σου κάνει και ο ηλικιωμένος??? Δεν ξέρω για τα "άλλα" που έχετε "μαζέψει" σε σχέση με τα πεθερικά σου αλλά στο θέμα του χτυπήματος είμαι βέβαιη ότι έγινε από το πουθενά και χωρίς να αμελούν το παιδί. Θα τα έχουμε αυτά, πρέπει να το χωνέψουμε.....Τέλος πάντων, σημασία έχει ότι δεν χτύπησε σοβαρά το ζουζούνι σου. Να μου τη φιλήσεις πολλές πολλές φορές.

Όσο για το φρουτάκι, εμένα αν μου ζητήσει του δίνω και το απόγευμα μπανανίτσα, βερίκοκο, κανένα κερασάκι. Γιατί όχι??? Και σίγουρα πίνει κάθε απόγευμα 1 πορτοκάλι στιμμένο. Αν δε ζητήσει φρούτο (αν ξεχάσει να ανοίξει το ψυγείο δηλαδή), τρώει τοστ με μαύρο ψωμί και τυράκι ή κανένα κέικ σπιτικό ή γιαούρτι και μετά καμιά φρυγανιά. Ό,τι μας έρθει δηλαδη. Προχτές έφαγε 4 κολοκυθοκεφτέδες που είχαν μείνει από το μεσημέρι :shock: - γιατί είδε το πιάτο ο κύριος - και εννοείται δεν του έδωσα τίποτε άλλο.....

Το νερό δε....πονεμένη ιστορία. Άλλοτε πίνει σα νεροφίδα και άλλοτε λίγο. Δε σκάω...Πίνει γάλα και χυμό. Αν θέλει το ζητάει, αν όχι σκασίλα μας :P:P:P

Φιλιά σε όλες και όλα τα ζουζούνια....

Α, ξέχασα: Αυτοαποκαλείται Γκόγκοοοοοοοοοοος (έτσι, τσιριχτά, χαχχαχα).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 695
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα!

Πω πω πολύ ζέστη έχει και σήμερα....ευτυχώς που φυσάει εδω!

Το πρωι πήγα στης ΜαμαΕυας το σπίτι για καφεδάκι μαζί με αλλες 3 κοπέλες του μαμμυ! Ωραία περάσαμε, της κάναμε το σπίτι κόλαση και φύγαμε!

Ιωάννα μου σ'ευχαριστώ πολύ!!!!! Ναι....έκλεισα επίσημα τα 30 και βαδίζω τα 31! :shock:

Αχ μωρέ η κουκλίτσα που έκανε βαβα.... :cry: δυστυχώς ετσι είναι.... και στα δικά μας χέρια την παθαίνουν τη ζημια...αλλά όσο να είναι σπάζεσαι λίγο οταν χτυπήσει ενώ το προσέχει άλλος.... να μου την φιλήσεις την ατακτούλα!

Κική και εμένα είχε βρει η παιδίατρος ενα ανούσιο φύσημα του μικρού και τον πήγα στο νοσοκομείο που έβαλα μέσον και τον είδαν μέσα σε 2 μήνες διαφορετικά το κανονικό ραντεβού ήταν 5 μήνες μετά. :shock: Εξωτερικά μου ζήτησαν 160€. Τελικά το φυσηματάκι που έχει είναι "μουσικό"..... στην ουσία απλά υπάρχει ο ήχος....καθόλου ανησυχιτικό απ'οτι είπαν.

Φρουτάκια εμένα δεν τρώει με όρεξη.... δεν του άρεσαν ποτέ.... με το ζόρι θα φάει 1 μικρό κομματι καρπούζι ή 1/4 μήλο και τιποτα αλλο. :cry: Εχω αρχίσει πάλι και του τα αλέθω καμιά φορά και κρατόντας του τα χέρια ανοίγει το στόμα του και τρώει 7-8 κουταλάκια... μέχρι εκεί όμως...έχει κόψει και τον χυμό.... :( Δεν θέλω να τον πιέζω αλλά δεν γίνεται διαφορετικά, αν δεν φάει λίγο φρούτο κάνει κακάκια σαν της κατσίκας.... παρόλο που τρώει κάθε μεσημέρι λαχανικά στο φαγητό και τα περισσότερα απογευματα τρώει 1-2 ντομάτες.

Οσο για το νερακι, σίγουρα πίνει πάνω από μισό λιτρο ημερισίως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου εδω ειμαι!!!!!!!

νυσταζω απιστευτα κ ειμαι πολυυυυ κουρασμενη αλλα μπηκα να σας πω ενα γεια!!

Κικη μου καλως ηρθες κ παλι τρελο καρναβαλι!! αντε κ να μην χαθεις τωρα!! χανομαι εγω για σενα!!! :lol:

πηγαμε παιδιατρο σημερα ειχαμε το pentavac φυσικα εγινε ο κακος χαμος παλι..τι τα θες ολο τα ιδια...

τεσπα πηγαμε 88 ποντους κ κατι ψιλα κ 14 κιλακια!!! ειναι γιγαντακι παει κ τελειωσε!!

κλεινουν τα ματια μου..ελπιζω αυριο να μπορεσω να βρω χρονο να μπω να πολυλογισω παλι η γλυστριδα!!

φιλακια πολλα ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!Κ ΠΑΝΤΑ ΣΤΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΤΣΟΥΠΟΤΑ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες πολλές κορίτσια...

Μαίρη μου, έχεις κι από εμένα χρόνια πολλά και καλά. Να τα εκατοστήσεις και να χαίρεσαι την οικογένειά σου :ymparty::ymparty: Καθυστερημένα χρόνια πολλά βέβαια...συγνώμη...Τυχερή με το πρωινό καφεδάκι με την Εύα, παίζουν και τα ζουζούνια, μια χαρά σας βρίσκω. Με τα φρουτάκια, καλά κάνεις και επιμένεις γιατί μόνο καλό κάνουν. Αν με το άλεσμα καταφέρνεις να φάει λίγο παραπάνω, να το κάνεις. Δεν τρέχει και τίποτα. Κι εγώ τα χοντροαλέθω για να τρώει πιο πολλά αλλιώς θα φάει μόνο βερίκοκο και μπανάνα (αχλάδι θα κάνει 754 ώρες και δεν έχω υπομονή). Αλλά είναι μαμούνι ο Γιώργος, μασάει κανονικά μοσχάρι, αρνί, κοτόπουλο (κομματάρες) και δε μασάει αχλάδι!!!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock: Τί να πει κανείς για το προικιό της αλληνής!!!

Φιρφιρί μου, είσαι καλά?? Βρε το Βασιλάκη το φίλο μου, για μπασκετμπολίστας πάει το αγόρι, τέρμα!!! Έλα μωρέ που έγινε κακός χαμός...Εσένα άμα σου τσιμπάγανε όλη την ώρα τα χέρια, δε θα έσκουζες?? 'Ασε το παιδί να φωνάξει, εξασκεί τις φωνητικές του χορδές (έτσι λέω για το δικό μου :lol::lol: ). Μετά του περνάει...

Άντε, φιλιά προς το παρόν. Σμουτς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλες!!Πως τα πατε με τη ζεστη??

Μαιρουλα καθυστερημενα χρονια πολλα και απο εμενα!Ο,τι επιθυμεις κουκλα μου!!!Στον επομενο καφε δωσε φιλακια και απο εμας!!Αληθεια ο Φορορος που τρωει πολλες ντοματες βγαζει καθολου στα κακα του?Ρωταω γιατι η Αλεξια καμια φορα βγαζει και με ψιλοαγχωνει και ας καταλαβαινω πως ειναι η ντοματα!

Ιωαννα μου δυστυχως οταν σου κραταει καποιος αλλος το παιδι παντα υπαρχουν τετοια θεματα!Ευτυχως που δεν ηταν σοβαρο χτυπημα!Φιλια να της δωσεις!

Πω πω το ποσο βαριεμαι δεν λεγεται...σας φιλω και παω να συνεχισω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ...Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΔΕ ΤΡΩΕΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΝΟ ΓΑΛΑ ΠΙΝΕΙ!

ΕΓΩ, ΔΕ , ΕΧΩ ΛΑΛΗΣΕΙ ΧΩΡΙΣ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ !ΤΗΝ ΕΧΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ...ΤΡΑΠΕΖΕΣ,ΓΡΑΦΕΙΟ,ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ...ΕΥΤΥΧΩΣ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΧΤΕΣ ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ Κ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΠΗΡΕ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΕΚΑΝΑ ΛΙΓΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΠΙΤΙ Κ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑ Κ ΓΡΑΦΕΙΟ!

ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΖΩΗΡΗ Κ ΜΕΓΑΛΗ ΓΛΩΣΣΟΚΟΠΑΝΑ!

ΚΙΚΙΤΣΑ ΜΟΥ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ...Ο ΑΝΗΨΙΟΣ ΜΟΥ Ο ΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ 3 ΚΑΙ ΚΑΤΙ Κ ΛΕΕΙ ΜΟΝΟ ΜΠΑΜΠΑ ΜΑΜΑ ΚΤΛ...ΕΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ..."ΦΕΓΓΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΛΑΜΠΡΟ"...

ΕΓΩ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΑ 3,5 ΧΡΟΝΩΝ...ΑΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΔΕ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...

ΜΑΙΡΗ ΜΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!!!

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ?ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!

ΦΕΤΟΣ ΔΕ ΨΕΚΑΣΑΝΕ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ!ΕΙΜΑΙ Κ ΑΛΛΕΡΓΙΚΗ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΜΕΛΙΤΖΑΝΑ!

ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΔΕ ΘΑ ΠΑΕΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ????ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΕ ΕΝΑ ΝΗΣΑΚΙ!!!ΜΕ 10 ΝΤΑΝΤΑΔΕΣ ....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΜΕ 9 ΝΤΑΝΤΑΔΕΣ Κ ΜΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΟΦΙΑ!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Σας ευχαριστώ για τις ευχές!!!!! :YMHUG:

Εμείς σήμερα έχουμε λίγη γκρίνια.... η πολλή ζέστη επιρρεασε και τον Χριστόφορο.... απαπα...σημερα σκάω!!! Το βραδάκι έχουμε να πάμε στα γεννεθλια του βαφτισημιού μου και δεν ξέρω αν προλάβουμε έστω και για λίγο να πεταχτούμε θαλασσα οταν σχολάσει ο Γιώργος....

Κατά τα άλλα είμαστε καλά!!!!!!!!!!!!!!! Σημερα λέω να φτιάξω παγωτό γιατί μου τελείωσε. Θα κάνω 1lt βανίλια και 1lt με κακάο γιατί ο κανακάρης μου μόνο "τσόκο" θέλει στο χωνάκι του! :lol: Δεν του βάζω βέβαια καμιά τρελή ποσότητα....1 κουταλιά της σούπας και γίνεται και σαν το γουρουνάκι! :@)

Τελειωσα πριν λίγο και της Μαντά το "Χωρις Χειροκρότημα".... απλά υπέροχο!

Πάω να βάλω τον μικρούλη για υπνο γιατί προχωράει σαν μεθυσμένο! Από τις 6:30 είμαστε πάλι στο πόδι....

Φιλιά σε όλα τα νινάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλες...τι κανετε???Εγω σα τη τρελη απο χθες αφου ο Κωστας ειχε ενα ψιλο τρακαρισμα αλλα με τον μεγαλυτερο μαμακα του Πειραια!Ο καλος μου πηγαινε αναποδα με το παπι ανοιξε ο αλλος την πορτα και του εκανε μια γρατζουνια 1,5 εκ.Το θεμα ειναι οτι ηταν με το μηχανακι του μπαμπα μου....χωρις χαρτια....βρε τι λεφτα του διναμε..τι του ελεγα να του κανω εγω δηλωση οτι τον χτυπησα με το αυτοκινητο...τι να του κανω υπ.δηλωση στην αστυνομια ΤΙΠΟΤΑ αυτος...παρακαλαγα ενα μαμακα 40αρη βλακα που ειχε διπλα μου μια Ρωσιδα που του εδινε εντολες να μην καλεσει την τροχαια κ πανε τον Κωστα αυτοφωρω με το μωρο στα χερια!!!Ευτυχως ηταν καλο παιδι ο μπατσος και δεν τον πηρε αλλα μας κρατησε μονο την αδεια και σημερα στις 22:00 θα του παμε τα χαρτια...Ελπιζω Παναγια μου να ληξει ομολα το ολο θεμα και να μην εχουμε μηνυσεις κτλ.

Ηρθε και η μαμα μου να παρει τη μικρη και αν ολα πανε καλα πρωτα ο Θεος μετα την τροχαια και αφου μαζεψω ολο το σπιτι θα κατεβουμε και εμεις!!Δεν ειναι να τον αφησω να παει μονος του...ως κλασικος αντρας θα τα κανει σκ@τα!!!!

Σας φιλω ολες γλυκα και ελπιζω το βραδυ να εχω καλα νεα...

ΥΓ. Καλε τι στομα ειναι αυτο που εχει το Σισσιω!!!Μπορει η Νανα να μιλησε στα 3.5...αλλα τωρα παει βουρρρρρρρρ η γλωσσα κ παραδειγματιζεται το μωρο!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: <3 U

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφάκι μου εύχομαι όλα να πάνε καλά με τον Κώστα σου. Καλά λες, να πας κι εσύ μαζί....οι άντρες σ' συτά είναι σκράπες!!!

Νανάαααααααα

γουστάρω πολύ Σίσσυ και γλωσσοκοπανίαση!!!! Άσε το παιδί να τα πει (καλά έλεγε ο μακαρίτης ο Πάνου "θέλω να τα πωωωωωωωω").

Μαριλού θέλω παγωτό ΤΩΡΑ....από του Φόφορου, με τσόκο (αχ το αγόρι μου, ίδιο γούστο έχουμε).

Φιλιά, καλό ΣΚ, πάω πάλι εκδρομή - συμμαζεμό δεν έχω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες μου !

η αληθεια ειναι οτι χαθηκα τελειως ..ελπιζω να ειστε ολες καλα το ιδιο κ τα μπεμπακια σας..

Τα δικα μας νεα ειναι τρεξιμο κ παλι τρεξιμο κ ξαναμανα τρεξιμο.Αφου περασαμε μια βαρβατη αμυγδαλιτιδα , δυο ιωσεις , μια κριση αλλεργιας με ολα τα συναφη περασαμε σε νεο γυρο ..Καναμε τα χαρτια μας για το προνηπιο οπου μεταξυ των αλλων ζητανε εξεταση απο οδοντιατρο κ οφθαλμιατρο ..Στην μικροτερη των διδυμων την Νικη διαγνωστικε προσαρμοστικος στραβισμος κ υπερμετρωπεια ..Παγωσαμε λιγακι ..Βλεπετε ο καλος μου απο λαθος γιατρου αυτη την στιγμη φοραει γυαλια κ τα φοραει απο τοτε που θυμαται τον εαυτο του ..Επισης μεχρι τα 8 του χρονια ειχε κανει 4 χειρουργεια στα ματια μιας κ ειχε εξ αρχης στραβισμο ( πραγμα που η κορη μου δεν ειχε ..) κ αμβλειοπεια ..Τι ωραια κ επιστημονικα που τα λεω ..Μεταξυ των αλλων ο οφθαλμιατρος μας ειπε οτι η κληρονομικοτητα παιζει καθοριστικο ρολο ..Κ αν η τριτη κορη μοιαζει κ αυτη στον μπαμπα δεν αποκλειεται να τρεχουμε κ για την Αριαδνη σε ενα δυο χρονια ..Οπως καταλαβαινετε ξανα μανα σοκ ..Ευτυχως τα γονιδια μου λειτουργησαν κατασταλτικα στην Σοφια κ τουλαχιστον δεν εχω να ανησυχω κ απο κει ..Η Νικη λοιπον θα βαλει γυαλια κ αφου πηραμε δυο γνωμες ειδικων προχωραμε κ βλεπουμε - παρακολουθουμε την κατασταση ..Το στοιχημα βεβαια ειναι πως θα καταφερω την αρχισκουντουφλα να τα κρατησει ..Εδω κ αρκετο καιρο την προετοιμαζουμε κ φαινεται να το εχει παρει καλα ..Βεβαια στην πραξη ειναι το θεμα ..Κ συνεχιζουμε ..Καναμε εξετασεις αιματος κ η Νικη παλι εχει χοληστερινη κ μαλιστα υψηλη ..Τα εγκεφαλικα μου συνεχιζονται οπως βλεπετε ..Κ αυτο γιατι τα παιδια δεν τρωνε λιπαρα κ γενικα τιποτα απο φαστ φουντ κ βλακειες .. Επαναλαβαμε τις εξετασεις αλλα το αποτελεσμα ηταν το ιδιο ..Συμφωνα με τον παιδιατρο αλλαξαμε μοναχα τα γαλακτοκομικα που τρωει σε λιγοτερα λιπαρα κ θα ξανακανουμε ελεγχο στο εξαμηνο ..Σας πηρα μονοτερμα η ειναι η ιδεα μου ??..

Η Αριαδνη περασε μια υπεροχη κριση της αλλεργιας κ σχεδον δεν μπορουσε να ανασανει .. Ακολουθουμε κ παλι την συμβουλη του παιδιατρου με μπολικες εισπνοες αλλα κ μπανακια στην θαλασσα ..Να της βουταμε λεει κ το κεφαλι για να δουμε την διαφορα ..Μνησθητι..Η θαλασσα ειναι η λατρεια της κ ιδρωκοπαμε καθε φορα να την βγαλουμε απο το νερο..Κατα τ'αλλα το ζουζουνι μεγαλωνει κ ανθιζει το σκατουλακι μου.. :lol::lol::lol: Εχουμε φτασει τα 15 δοντακια κ παμε ολοταχως για τον τελευταιο κυνοδοντα να τον βγαλουμε κ αυτον να σταματησει να ταλαιπωρειται..Βεβαια εδω κ αρκετο καιρο μου κανει νερα με το γαλα κ εχουμε δυστηχως φτασει στο σημειο να μην πινει πλεον σταλια ..Καποια φαση περναει παλι αλλα σε τετοιο σημειο ουτε να το δει δεν το εχει ξανακανει..Ευτυχως ομως ειναι φαν του γιαουρτιου κ ετσι τα μπωλακια με γιαουρτακι με μελι δινουν κ παιρνουν ετσι για να αναπληρωνει απ'εκει οτι μπορει..

Εγω συνεχιζω στην ανεργια κ μου φαινεται πλεον παγιομενη κατασταση ..Δεν ξερω αν το συνηθισα η οχι παντως εξακολουθω να λεω στον εαυτο μου οτι καποιοα στιγμη δεν μπορει θα φτιαξουν τα πραγματα ..

Ηθελα να γραψω κ αλλα , αλλα δεν θυμαμαι κατι προς το παρον ..το αλτσχαιμερ μου χτυπα την πορτα χε χε ..

σας φιλω ολες κ θα τα ξαναπουμε ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλενάδες!!!!!

Ειχα το καλύτερο Σαββατοκύριακο που μπορούσα!!!!!

Εμαθα οτι είμαι ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!Είμαι πολύ χαρούμενη!!!!!!!!

Νωρις είναι ακομα βέβαια.... είμαι 4 εβδ + 2 ημ. Αυριο θα μιλήσω με τον γιατρό οταν θα έχω τα αποτελέσματα της 2ης χοριακής και μάλλον τελος της εβδομάδας θα πάω να με δει!!!!! Μακάρι να πάνε όλα καλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια κ καλη εβδομαδα κορες

Μαιρη εμεις τα ειπαμε ..θα σου ευχηθω κ απο εδω ολα να σας πανε καλα !! Μια καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη κ ενα γερο μπεμπακι !

Κ εμεις περασαμε τελεια σκ ..Ολο εξω ειμασταν καθολου δεν το ειδαμε το σπιτακι μας αλλα δεν μας ενοχλει καθολου ..Θαλασσα κ παλι θαλασσα ..

Αχ τι ψηνουν παλι σημερα ..ιδεα δεν εχω ..Ξερω παρολα αυτα οτι το μεσημερι εχω οτι χρειαζεται για μια ωραιοτατη τυροπιτα αλλα για μεσημεριανο τι τρωνε παλι ?

Σας αφηνω με τραβαει η μπουλουκα για ..χορο ..

φιλια σε ολες !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!

Μαιρη μου τι ομορφα νεα !!!!! Με το καλο κουκλα μου! Μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

Ευα μου οτι και να πω νομιζω οτι ειναι λιγο.....Μια μαμα και το πιο μικρο πραγματακι να ειναι παντα θα αγχωνεται...Ελπιζω να πανε ολα καλα και η μικρη να το αποδεχτει ομορφα. Εγω παντως μικρη ηθελα να φορεσω γυαλια :D Οχι τοσο μικρη βεβαια :) Και αυτο με την χοληστερινη.....Τι να πω βρε κουκλα μου. Περαστικα και υπομονη. :roll:

Εγω κοριτσια μου τρεχω να τελειωσουμε με τα μαζεματα και την επομενη εβδομαδα εχουμε τα λογιστικα και την εφορια εννοειτε.Μεσα σε ολα μας τρακαρανε και το αυτοκινητο παρκαρισμενο.Μας περισευε ενα 700!!!! :evil::evil::evil: Και ο τυπος εννοειτε οτι σηκωθηκε και εφυγε!!!!! X(

Σοφακι εσεις τι κανατε?

Κικη μου τι καλα που κανετε βολτιτσες!!! Την καλυτερη δουλεια κανεις :D

Πολλα φιλια σε ολες!!!!! Παω να συνεχισω :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΙΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

Τα καλύτερα νέα μας είπες!!!!!! Συγχαρητηρια, με το καλό κούκλα....Να έχεις καλή εγκυμοσύνη και τελειόμηνη και γερό μωρό και και και....Όλα να πάνε καλά.

Εύα μου...Πολύ ταλαιπωρία μωρέ τα κορίτσια σου. Με τα γυαλάκια της Νικούλας θα δεις, θα πάνε όλα καλά. Θα το πάρει σαν παιχνιδάκι. Πάντως κι εγώ όπως και η Ιωάννα πάντα ήθελα να βάλω γυαλιά κι όλο ψέμματα έλεγα ότι δε βλέπω καλά :lol: Δεν είναι τίποτα, πιστεύω ότι έτσι που προχωράει η επιστήμη, θα τα βγάλει κάποια στιγμή τελείως. Όσο για το μπουλουκάκι...τί να πω. Χοληστερίνη μωρό παιδί?? Και με σωστή διατροφή? Περαστικά της της Αριαδνούλας μωλεεεε...

Φιλιά, πάω να δουλέψω (μπλιαχ).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!Μπηκα γρηγορα να διαβασω τα νεα σας!!

Μαιρουλα σου ευχομαι ολοψυχα οτι καλυτερο!!!Απο τα βαθη της καρδιας μου μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και ενα υγιεστατο μωρακι!

Ευακι οπως ειπε και η Κικη σε λιγο κανεις δε θα φοραει γυαλια!Ηδη με το λειζερ θεραπευεται η μυωπια!Χοληστερινη ρε γμτ ε???Εχω ακουσει πολλα περιστατικα...υπομονη κοριτσι μου και να ειναι τα τελευταια αυτα!Πολλα φιλια να τους δωσει!!!

Δεν εχω καθολου χρονο θελω να γραψω κι αλλα...ομως παω να ξεβρωμιστω!!Αυριο θα παω πρωτα ο Θεος να τελειωσω με την τροχαια και επιστροφη στη θαλασσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KOΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΜΠΑΙΝΩ ΕΔΩ Κ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ...ΓΡΑΦΩ ΓΡΑΦΩ...ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΕΧΕΙ ΑΛΛΗ ΓΝΩΜΗ!!!

ΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΜΕ ΤΗ ΜΑΙΡΗ!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΜΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ!!!ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!!!!ΕΓΩ ΦΟΡΑΩ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΓΥΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΣΥΝΗΘΕΙΑΣ!ΝΑ ΤΗΣ ΛΕΤΕ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΗΣ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΚΤΛ...ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΗ ΖΗΛΕΨΕΙ Η ΜΕΓΑΛΗ!

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΧΟΛΗΣΤΕΡΙΝΗ ,ΠΩΣ ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑΤΕ?ΤΥΧΑΙΑ?ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΟΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΤΗΣ ΤΙΜΕΣ?ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ!

ΕΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ , ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΕ ΕΙΧΕ ΣΤΟΜΑΤΙΤΙΔΑ ΕΚΑΝΕ ΜΕΧΡΙ 39,5 ΠΥΡΕΤΟ!

ΧΑΛΙΑ Η ΚΑΗΜΕΝΗ!ΕΧΕΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΠΑΙΡΝΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΑΔΕΙΑ Κ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ...Κ ΕΓΩ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΕΡΧΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!!!

ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ!!!

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ...ΜΕΛΙ ΔΙΝΕΤΑΙ??????????????????

ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Giiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiirlsssssssssss!!!!!!!!!!!!!!! i'm back!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μου λειψατε ζουζουνες μου!!!!!!!!!!!!! Σας ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας για τον αδερφουλη μου! Επεσε πολυ κλαμα τελικα την ωρα που ηρθε η νυφη. 2 κουκλια ηταν και οι 2 τους!!

Μαιρη μου καθε μερα ησουν στο μυαλο μου οσο ημουν Χανια, και κοιτουσα μπας και δω τη φατσουλα σας πουθενα! Συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη! Τα καλυτερα σας ευχομαι να ειναι καλη και με ενα γερο μπεμπε!

Περιττο να πω οτι δηλωνω σφοδρα ερωτευμενη με τα Χανια και γενικοτερα με την Κρητη και ζηλευω παααααααααρα πολυ που δεν μπορω να βρεθω μονιμα εκει. Εχω παθει την πλακα μου! Δεν υπηρχε μερος που να πηγαμε και να μην ημουν ολο αααααααααααα και ωωωωωωωωωωω!!! Τι ομορφια ειναι αυτη;;;;;;;;;;; Βεβαια γκαντεμιαστηκα και αδιαθετησα, αλλα προλαβα να βουτηξω την κορμαρα στο Ελαφονησι και στα Φαλασαρνα. Σφακια δεν βουτηξα και τις υπολοιπες μερες στην Αγ Μαρινα. Δεν πειραζει......φυση ειναι αυτη, το περιμενα αλλωστε. Η Γλυκεριαννα φυσικα μεγαλωσε πολυ αυτες τις 10 μερες, της εκανε πολυ καλο η εξοχη. Δεν ξεκολλουσε απο θαλασσα και το βραδυ απαραιτητα μας ζητουσε "μπελα", κουνιες δηλαδη. Επισης ολη την περατζαδα στο παλιο λιμανι την επαιρνε με το ποδι, το καροτσι αξεσουαρ ισα ισα να σερνω κατι εγω και μαλιστα ετρεχε και χοροπηδουσε. Εμεις με τη γλωσσα εξω απορουσαμε που εβρισκε το κουραγιο να περπαταει τετοιες απο στασεις. Καθε βραδυ με κλαμα πηγαινααμε για υπνο γιατι δεν ξεκολλουσε απο τη βολτα. Οπου κι αν ημασταν. Σε ολα τα μπιτσομπαρα εκανε τα κονε της με τους λουομενους και ολοι γελουσαν με το πιτσιποπακι της με μαγιο και τις havaianas σαγιοναρες σε μπεμπε εκδοχη :lol: Γενικα το καταευχαριστηθηκαμε και ειπαμε του χρονου να ειμαστε καλα και αν εχουμε λεφτα να ξαναερθουμε.

Κικη τι εγινε με το θεμα της καρδιας και της εξετασης; Οντως το Παιδων Πεντελης ειναι πολυ καλυτερο και με κοντινοτερα ραντεβου. Τι αγχωνεσαι με τις λεξεις καλε; Κι εμεις δε λεμε τιποτα σοβαρο. Αρκει που το προσπαθει. Θα λυθει η γλωσσα του σε λιγο καιρο, θα το δεις. Εσεις λετε κι ενα ονομα. Εμεις τιποτα (φυσικο βεβαια τοσο μεγαλο που ειναι) Οταν την ρωταμε πως σε λενε λεει "μπεμπε νινι" :lol::lol:

Καλα ο Χριστοφορος παλι εχει βαλει την πεμπτη και τρεχει μπροστα;;; :lol: Κανει προτασεις!!!!!!!!!!!!!! Θα παθω. Μαιρη ποιο διαβασες της Δημουλιδου; Τελευταια δεν ειναι και τοσο εγγυηση. Αυτο της Μαντα θα το παρω, αν και δεν με παιρνει και τοσο να διαβασω.

Για οσες δε σχολιασα συγγνωμη....ειναι πολλα και εχω μπλεχτει. Σας στελνω παντως σε ολες φιλια! καληνυχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κούκλες μου σας ευχαριστώ όλες πολύ πολύ!!!!!

Η χοριακούλα μου ανέβηκε αρκετά και προχωράμε θετικά!!!! Σε 10 μέρες θα κάνουμε και τον υπέρηχο μας!!!!

Ο Χριστόφορος έχει την πλάκα του αλλά και την γκρίνια του αυτες τις μέρες με την ζέστη....ουφ...

Αθηνά μου welcome back!!!!! Χαιρομαι που περάσατε ομορφα!!! Καλέ που να με δεις εμενα στα Χανιά;;; Από το Ηράκλειο δεν φαίνομαι ουτε με τα κυάλια!!!! Μπράβο η Γλυκεριάννα έχει γίνει ολόκληρο γυναικάκι!!!!

Διάβασα της Δημουλίδου το "ΑΓΓΕΛΙΑΦΟΡΟΙ ΤΟΥ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟΥ" οπου ναι μεν μιλάει για το μέλλον (που δεν τα πολυγουστάρω αυτά) αλλά ηταν τόοοοσο καλογραμμένο που σε κάνει να την ζεις αυτήν την εποχή!!!

Η Μαντά είναι κορυφή!!!! Δεν το συζητώ!!!! Διάβασα το "ΧΩΡΙΣ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΜΑ" και "ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΣΙΓΑΡΟ" μέσα σε μια βδομάδα! Απίστευτα βιβλία!!!!! Ειδικά το τελευταίο τσιγάρο ήταν σουπερ! Δεν έχει την τόοοση υπερβολή που έχουν τα υπόλοιπα βιβλία της και μέσα σε 2 μέρες το είχα ξεκοκαλίσει!

Σοφάκι ξεμπερδεψατε με την τροχαία; Τελικά φαγατε πρόστιμο;

Αχ Κική μου..... οτι χειρότερο με αυτούς του ηλίθιους.... ακους εκει εφυγε! :shock: Και εγώ είχα τρακάρει (του εσπασα το κωλοφάναρο) ενα παρκαρισμένο αμάξι αλλά αφησα το κινητό μου σε ένα χαρτί και με πήρε ο ανθρωπος τηλέφωνο αλλά δεν ήθελε λεφτά γιατί 1) ηταν φτηνο και 2) τον αγγιξε η χειρονομία μου! Με λίγα λόγια ... η ευγένεια δεν βλάπτει!

Νανούκα μου ευχομαι περαστικούλια σας! Καλέ κάνε κανένα αγιασμό.... κάθε 3 και λίγο όλο κάτι έχει η κουκλίτσα σου... :cry: Να μου την φιλήσεις!!! Μέλι μετά το έτος κάνει να τρώνε. Εγώ του έχω δωσει και σε ψωμάκι και σε γιαούρτι αλλα δεν του αρεσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοπέλες....

Αθηνά καλώς ήρθατε!!!! Μια χαρά τα περάσατε, πολύ χαίρομαι....Καλά η φούσκα είναι ALL THE MONEY λέμε....Σιγά που θα πήγαινε για ύπνο με τέτοιο μπανιστήρι και βόλτα (καλά, για χαζή την έχεις????).

Εμείς ως συνήθως πήζουμε στη δουλειά, είμαι πολύ κουρασμένη πραγματικά και περιμένω την άδεια πως και πως. Μέχρι 5 Αυγούστου δουλειά και μετά αλόχα μέχρι 29.

Νανούκα περαστικά στο Σισσάκι. Είναι πολύ ενοχλητική η στοματίτιδα, η ανηψιά μου(2,5 ετών) έχει πάθει 2 φορές απανωτά και τα'χουν δει όλα! Άντε βρε, άλλο να μην έρθει και να έχετε σούπερ καλοκαίρι από δω και πέρα.

Βρε κορίτσια, αλήθεια σας αρέσει η Δημουλίδου? Δεν την εκτιμώ πολύ. Καλά, τώρα δε μου περισσεύει και πολύς χρόνος για διάβασμα αλλά το τελευταίο βιβλίο που διάβασα και μου άρεσε ήταν το Logicomix του Απόστολου Δοξιάδη. Καλός είναι αυτός, γράφει μυθιστορηματα που μπλέκει και μαθηματικά (η αδυναμία μου) και ψοφάω. Άρχισα και ένα άλλο, λέγεται ο Τελευταίος Χρησμός αλλά ήταν χοντρομ.....και το παράτησα. Χρυσό βατόμουρο στον κύριο συγγραφέα....

Α, μια και λέτε για μέλι, κι ο Γιώργος σαν το Φόφορο, δεν του αρέσει. Αυτό που τσακίζει κάθε απόγευμα είναι καρπούζι-πεπόνι. Το τρώει μόνος του με το πηρουνάκι, αφού το έχω καθαρίσει καλά από κουκούτσια και το έχω κόψει μικρά κομματάκια. Τρώει στην καθισιά του μία φέτα πεπόνι και δυο μέτρια κομμάτια καρπούζι. Το τοστ το βαρέθηκε, το γιαούρτι το ίδιο. Βρήκα ωραία συνταγή του Παρλιάρου για σπιτικές μπάρες βρώμης και θα την κάνω μπας και αλλάξουμε ρεπερτόριο. Αν βγει καλό το εγχείρημα, θα σας τη γράψω.

Πάω να εργαστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλιτσες! Πως πατε με τη ζεστη; Εγω προσπαθω νασ τακτοποιησω το σπιτι με τον ερχομο της βαλιτσας και ο Κωστας βαφει καγκελα. μεσα στην εργασια ειμαστε :lol:

Μαιρη μου πως νομιζα οτι εισαι απο Χανια;;;;;;;;;;;;;;;Γραψε λαθος! Μαντα να διαβασεις το σπιτι διπλα στο ποταμι, να κλαις και να μη σωνεις και το ερωτας στη βροχη...πολυυυυ καλο! Κι εγω Δημουλιδου τωρα τελευταια δεν εκτιμω καθολου. ΠΟλυ την εχει δει η τυπισα και καλα ποια νομιζει οτι ειναι. Ειδικα ενα προφατο που διαβασα.......αν την ηξερα θα την εβριζα που κανει και διδαχες...γραψε κοριτσακι μου μυθιστορημα και ασε τις φιλοδοφιες για κανενα αλλο. Διαβασα και το τελευταιο του ΠΟλυρακη και πολυ στενοχωρεθηκα γιατι τον εκτιμω κατα τα αλλα, αλλα αυτο ειναι για βατομουρο, οπως λεει και η Κικη.

Εγω μελι προπσαθω να της δωσω αλλα γιοκ. Δεν τηε αρεσει καθολου εκτος κι αν ειναι πανω σε λουκουμαδες :D ξαναρχισε το γιαουρτι αλλα το κανονικο, οχι παιδικο και τρωει πολυ καρπουζι και γερμα. Ευτυχως γιατι ειχα απελπιστει με το απογευματινο.

Νανα μου πραγματικα...κανε κανενα ευχαιλεο για το κοριτσι. Στομαστιτιδα;;; που την βρηκε και την κολλησε; ΠΟναει παρα πολυ αυτο, ειχε παθει μια φιλη μου και ουτε νερο δεν μπορουσε να πιει. Οχι τωρα το μωρο...τι ταλαιπωρια το πουλακι μου!!

Σοφουλινι τι εγινε με την τρακα; Τι κανει το Αλεξακι σου; Ωραιες φωτο βαλατε στο face

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου!!Τι κανετε?Εγω εχω χαθει ...αλλα δικαιολογουμε...μου εχει παρει το μυαλο η εξοχη!!

Μαιρουλα μπραβο για τα καλα νεα! :D Φιλια στο Φοφορο!!

Αθηνουλα μου αντε και του χρονου να ειστε γεροι να πατε παλι διακοπουλες!!

Κικιτσα γειτονισσα μια χαρα αδεια εχεις :D Αντε να ξεκουραστεις και εσυ!Βρηκες λυση με το θεμα του καινουριου ωραριου?Δημουλιδου???Μπα....δε μου λεει τπτ απολυτως ομως!Θα εμπιστευτω ομως τη δασκαλα μας και θα παω να παρω το σπιτι διπλα στο ποταμι!Τωρα διαβαζα κατι τελειως ασχετο το εκκρεμες του φουκω!

Η Αλεξια ολη μερα νερα-θαλασσα-νερα-θαλασσα....και παλι απο την αρχη!!!Με το μεσημεριανο εχει τσακωθει λιγο αλλα το παλευουμε..φασουλα ειναι θα περασει!Οξεια καψουριτιδα με τη γιαγια..να δω πως θα φυγουμε αυριο!!

Τριτη πρωτα ο Θεος θα κανω την πρωτη μου εξοδο μονη με φιλη μετα απο αιωνες!!Θα κρατησει η μαμα μου τη ζουζου και θα παω με τη φιλεναδιτσα μου στη συναυλια του φιλου μου του κ.Κατσιμιχα στο Βεακειο! :D Εχω και μια υποσχεση απο το Μπιλ της Λιλης πως θα με παει στο Χαρουλη..να πιω..να ξεσοπασω!!!

Νανα μου εμεις τα λεμε...φιλα μου το μαμουνακι!!

Σοφουλα γραψε μας 2 κουβεντες βρε σουπερ μοντελ!!! :lol:

Α σημερα ο Κωστικος μου γινεται 32...και μου δηλωσε οτι τα κερακια θα τα σβησει μονο αν τα βαλω με τη σωστη σειρα δλδ ,,,23!!!

Φιλακια πολλα και καλο σκ σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τσούπρες!!!!!!!!!!!!

Αθηνά μου για Μαντά κόβω φλέβα! Τα έχω διαβάσει όλα της! Συμφωνώ πως το σπιτι διπλα στο ποτάμι αλλά και το έρωτας σαν βροχή ήταν από τα καλύτερά της! Του Πολυράκη αυτό που μου άρεσε ήταν το "Χορευοντας στην σιωπή¨" .... μεγάλη αγωνία και υπέροχη πλοκή! Το είχαν κάνει και σίριαλ παλιότερα....

Σοφάκι να χαιρεσαι τον αντρούλη σου και την οικογένειά σου!!!!! :-*

Πάω να απλώσω τα ρούχα και να ετοιμαστούμε για την θαλασσα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες!!!!!

Αθηνα μου καλως ηρθες! Οντως η Κρητη ειναι τελεια!!!!! Το αγαπω πολυ αυτο το νησι γιατι εκει γιναμε ζευγαρι με τον Νικο :D:D:D:D:D

Σοφακι μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου

Νανα μου περαστικα στην κουκλιτσα σου....Τι ταλαιπωρια και αυτη....Πολλα φιλακια να της δωσεις :YMHUG: Αααα και μελι ουτε η κορουλα μου τρωει!

Sorry που γραφω ετσι ....συντομογραφικα αλλα σημερα ειναι τελευταια μερα και παραλληλα κανω και απογραφη και δεν ειναι το καλυτερο μου.......

Επισης εχω να δηλωσω οτι ζηλευω που μιλατε ολες στο τηλεφωνο....χμμμμμμ :cry::cry:

Πολλα φιλακια σε ολες :-*:-*:-*:-* και ελπιζω να μπω συντομα πιο ηρεμη να σας πω τα δικα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΟΧΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

με καλεσε το μανεκεν Σοφιτσα κ να μαι!!!!!!!! :lol:

καταρχην ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!! φουσκοκοιλιτσα!!!!!!!!!! με το καλο μαναρι μου μια ηρεμη κ τελειωμηνη εγκυμοσυνη κοπελα μου!

Αθηνα σουπερ η γλυκια σου!!!!!!!!!ετοιμαζομαι κ εγω για διακοπες την Πεμπτη κ φτιαχνω λιστα για την μινι μετακομιση...πες τα sos!! ;)

ρε κοριτσια πολυ πραγμα πρεπει να παρω μαζι...τελειωμο δεν εχει ο καταλογος...κ για μας φυσικα μια βαλιτσουλα κ για τους 2 μαζι με παππουτσια αξεσουαρ κλπ...ολα για τον λεβεντη μου!! ενα αμαξι για παρτη του!!

Ιωαννα μου γλυκια ζουζουνα καμια κακια δεν σε περνει τηλεφωνακι??εγω θα σε παρω!!! στειλε μου με πμ να ζηλεψουν ολες!! :mrgreen:

Νανα τρελογκερλ σε εχασα...φιλακια στην αρρωστη ζουζουνα..

Ευα μου περαστικα να ειναι ολα κοπελα μου οσο για τα γυαλια μια χαρα θα το παρει θα την πας να διαλεξει αυτη κιολας το σχεδιο κ το χρωμα κ ισως το δει με αλλο ματι! ;)

βρε μανεκεν να χαιρεσαι την κολωνα σου!!!!!!!!!!! χρονια του πολλα να ζησει παντα ευτυχισμενος κ υπομονη να εχει ο ανθρωπος να αντεχει τις τρέλες σου!!!!!!!αντε κ στα επομενα γενεθλια του να ειστε 4 :!::!::!: εν τω μεταξυ με εχεις ξεχασει τελειως ε? εγω φταιω μαρη που εβαλα κ γαλοπουλα στο τοστ!

κοριτσια το μαμουνι μου ειναι σακατεμενο... :(:( τον κοιταω κ στεναχωριεμαι..επεσε κ χτυπησε στον τοιχο το μαγουλο του στην γωνια δηλαδη του τοιχου κ εχει μια καθετη μελανια-χτυπημα κ σημερα επεσε με το μουτρο του κατω κ εσκισε παλι τα χειλη του κ πανω κ κατω...σκατα ρε γαμωτο το καμαρι μου...ευτυχως εχω βρει εναν τροπο κ μεσα σε ενα λεπτο τον ηρεμω κ σταματαει να κλαιει κ συνεργαζεται φοβερα αλλα ειληκρινα στεναχωριεμαι που τον βλεπω ετσι...ειχε αρχισει να φευγει η μελανια κατω απο το δεξι ματακι του που την κονομησε την προηγ.εβδομαδα κ τωρα εχτες κ σημερα εκανε αυτα τα χτυπηματα...αμαν ο ξανθουλης μου...παιζανε κυνηγητο με τον μπαμπα του εχτες κ ετσι οπως ετρεχε με φορα κολλησε το παππουτσι στο πλακακι κ εσκασε με το προσωπο στην γωνια που κανει ο τοιχος...κ σημερα εκανε κουνια στην γιαγια του μια πολυ χαμηλη κουνια αλλα πηγε να κατεβει κ δεν ηταν δεμενος κ μεσα σε δευτερολεπτα δεν προλαβα να τον πιασω η αχρηστη μανα κ να τα τωρα...καταχτυπημενο το φατσακι του...

τεσπα ετοιμαζω ταξιδι μοναχα για παρτη μας!!!! πλενω σιδερωνω κ ολα τα σχετικα αυτες τις μερες...πολυ τρεξιμο...

φιλια πολλα σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλες τι μου κανετε???

Ιωαννα μου εμενα στειλε μου το τηλ σου.....μη περιμενεις το μανεκεν :lol::lol::lol::lol: Εκανε παραπονο η μανταμ...και εγω ετρεξα...σκοτωθηκα....ματωσα....βρηκα το κινητο το vodafone...το φορτισα....εβαλα καρτα....της εστειλα μνμ και αυτη ακομη δε μου εχει απαντησει...ετοιμαζεται για διακοπες η κιουρια!!! :lol:

Μαιρουλα κανεις μπανιο στη θαλασσα?Οι ζαλαδες πως πανε??

Φιλια σε ολα τα μπεμπακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...