Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ '10 Νο 4!!!!!!!


Recommended Posts

Γεια σας κοπελάρες μου και καλή εβδομάδα!!!!

Εμείς ευτυχώς είμαστε καλά!!!! :D Το Σαββατο το απόγευμα έκανε διάρροια τελευταία φορά και από τότε σφίζουμε από υγεία! :-p

Χθες θέλαμε να παμε θαλασσίτσα αλλά είπαμε να το αφήσουμε λίγες μέρες μην τυχόν και ξανακυλούσε ο μικρός με διάρροιες. Ελπίζω μέσα στην εβδομάδα να πάμε για την 1η μας βουτιά!!!!

Χαχα! Ο Χριστόφορος ότι ακουσει το επαναλαμβάνει και έχει πολύ πλάκα! Εκεί που μιλάμε εμείς και εκείνος παίζει κρυφακούει την συνομιλία μας και μετά που πηγαίνει πάνβ κάτω πετάει λέξεις που είπαμε πριν λίγο! Τις περισσότερες τις κρατάει και ξέρει μετά να τις χρησιμοποιήσει σωστά!

Εχουμε κάνει και προόδους στο παιχνίδι! Εδώ και κανένα μήνα ξέρει και βάζει τα σωστά σχέδια στην σωστή τρύπα (πως τα λένε αυτα τα παιχνίδια;;; ) και αν τυχόν δεν μπαίνει, το στρίβει κιόλας! :D Μπορεί να ασχολείται μ'αυτό και μισή ωρα συνεχόμενα!!!!

Αχ...την Τετάρτη θα αφησω τον Χριστόφορο για 1η φορα στην πεθερα μου..... φοβαμαι κοριτσια.... δεν λέω πως δεν θα τον προσεχει αλλά δεν ξερω τι με εχει πιασει...ουφ....

Σοφακι μου γλύκο εισαι λιγακι καλύτερα; Η Αλεξιούλα μας;;; Παρε μια γλυκιά από εμένα! :YMHUG:

Νανα μου οι πομοντορ ντομάτες είναι οπως σου ειπε και η Αθηνα ποικιλία ντομάτας. Φρεσκια του δίνω ενώ την εχω περασει από τον τρίφτη πρώτα. Και του αρεσει πάααρα πολύ και δροσερευει κιολας!

Εγω τον κοιμίζω με ενα φανελάκι ενα λεπτό μακρύ παντελόνι από πιτζάμα. Αλλά από σήμερα μάλλον θα είμαστε μόνο με φανελάκι. Βεβαια δεν τον σκεπάζω καθολου.....

Αθηνά μου κοντευεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αντε να ξεκουραστεις λιγακι!!!!!

Οσο για την ζουζουνα σου πρεπει να είναι μούρλια!!!! Ετσι κανει και εμένα ο μικρούλης! Πανω κάτω στην γειτονιά και μετα δεν μπορώ να τον βαλω σπίτι με τίποτα. Και εγω εννοείται πέφτω ξερη από το κυνηγιτό!

Οσο για την Ευα (επεδή είμαι καρφί χαχα! ) ειναι καλά και οι μικρες της το ιδιο! Μονο την Αριαδνούλα ταλαιπωρεί η αλλεργία της λίγο αλλά εχει κάνει ήδη 2 μπανάκια στην θαλασσα!

Δημητρούλα μου δεν ηταν από τις ντομάτες, τρωει σχεδόν καθημερινά και δεν εχει ξαναπάθει κατι τετοιο....

Υπομονή κούκλα μου με την αλλεργία σου.... να προσέχεις όσο μπορείς. Φιλάκια στον Θανούλη!

Φιρφιρικούλι και Ιωαννα μου πολλά φιλια στα ζουζουνια σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 695
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσακια!

Σοφακι μου ελπιζω να εισαι λιγο καλυτερα. Πολλα πολλα φιλακια απο εμενα και μια μεγαλη αγκαλια :YMHUG:

Μαιρη μου περαστικα στον Χριστοφορο.Ελπιζω να ειναι ηδη καλυτερα... :-*

Νανα τα μαλλια μου ηταν αρκετα κατω απο τους ωμους και τωρα ειναι σαν καρε με τις μυτες που αφηνουν μπροστα :!::!: Φαινεται σβερκος :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εγω το βραδυ με κοντομανικο κορμακι την εχω...Πολλη ζεστη! Δεν την "παλευει"!!!

Αθηνα μου πως σε καταλαβαινω :roll:

Δημητρα ειναι λιγο προβλημα να τα βαζει ολα στο στομα! Εμενα ευτυχως δεν το εχει αυτο το αθλημα!

Εμεις καναμε το εμβολιακι μας το Σαββατο και εννοειτε οτι ξεσηκωσαμε ολο των κοσμο παλι! Κιλα σχεδον στα ιδια ειναι (9550) απλα πηραμε 1 ποντο υψος (78,5).Τωρα παλι αρχες Σεπτέμβρη παλι.

Χθες ειχαμε βαφτισια.Περασαμε πολυ ωραια γιατι ειχαμε μαζευτει ολοι οι φιλοι και η μπουμπου μου ηταν αγγελουδι.Το καταευχαριστηθηκε γιατι ολοι ασχολουνταν μαζι της,κυνηγησε μπαλονια και επαιξε( ας πουμε )με καποια παιδακια (την εχω απο "κοντα" γιατι τα μεγαλυτερα ειναι λιγο αγαρμπα ). Το μεσημερι πεσαμε ξεροι οικογενειακως για υπνο!

Φιλακια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κοριτσια μου!

Τι κανετε?Εγω ειμαι καπως καλυτερα τωρα που επεστρεψε και η Αλεξια μου!!Χθες ο Κωστας ειχε συνεννοηθει με την πεθερα του να κρατησει λιγο ακομα τη μικρη και με βολταρε ολη μερα!!Φαγητο με τους κουμπαρους μας(παρα λιγο να πιαστω με την κουμπαρα μου που προσπαθουσε να με πεισει πως με καταλαβαινει απολυτα..και εκεινη ετσι ενιωθε λεει οταν εκανε ΕΚΤΡΩΣΗ στην πρωτη της εγκυμοσυνη!!!!Εσυ το ΔΙΑΛΕΞΕΣ καλη μου ΕΓΩ ΟΧΙ[/b]!!!!!!!)...μετα καφεδακι και σινεμαδακι με τη Λιλου και το Μπιλ!!Καποιες στιγμες πιστευω πως ο Θεος μας εστειλε αυτη την κοπελα,οπως μου ειπε χθες και ο Κωστας, να ειναι το στηριγμα μου..η αδερφη..η φιλη!!Αν δεν ειχα την Αλεξια και τον Κωστα αρχικα και επειτα τη Λιλη και την Κωσταντια να με στηριξουν ετσι..νομιζω πως θα αργουσα παρα παρα πολυ να καταλαβω και να αποδεχτω αυτο το φρικτο γεγονος!!!

Χθες αργα το βραδυ πλεον καταφερα να κανω συζητηση με τον Κωστα και τη Λιλη και να μην κλαιω...να το συζητω και να το αντιμετωπιζω!Ελπιζω το κοριτσακι μου και ο χρονος να επουλωσουν οσο γινεται την πληγη μου!Ο Κωστικος δε αν και δεν ηθελε ακομη να κανουμε δευτερο τωρα ειναι αποφασισμενος με τη βοηθεια του Θεου μολις περασει το διμηνο που μας ειπε ο γιατρος να αρχισουμε παλι τις προσπαθειες!!Κλεινοντας θελω να σας ευχαριστησω ολες απο τα βαθη της καρδια μου για τα λογια σας εδω...και τη συμπαρασταση μεσω τηλ. και μνμ που μου δωσατε!!Νανα και Σοφουλα δεν σας εχω δει ποτε μου και μου σταθηκατε περισσοτερο απο την επι 15 χρονια φιλη μου..που μολις τωρα θυμηθηκε να με παρει τηλ στο κινητο και ας ξερει απο την Τεταρτη οτι η κυηση μου ηταν παλινδρομη!!!

Η Αλεξια γυρισε πιο μεγαλο ταλιμπανακι απο οτι ηταν..σε 5' μεσα ισοπεδωσε και παλι το σπιτι και η ζωη ξαναμπηκε κατα καποιο τροπο στον παλιο της ρυθμο!Επιτελους τρωμε κανονικα το μεσημεριανο και αλεθουμε μονο το μοσχαρι!Τεταρτη, πρωτα ο Θεος εχουμε τσιμπηματακι και εμεις!!

Σημερα θα βολταρω το κοριτσακι μου και ελπιζω ολη η μερα μας να ειναι μονο γεματη γελια!!!

Συγνωμη που δεν σχολιαζω προσωπικα τα ποστ σας..αλλα και για το τεραστιο δικο μου...με καταλαβαινετε ειμαι σιγουρη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοπελιές μου!

Σοφάκι μου χαίρομαι που προσπαθείς να το ξεπεράσεις.... δεν θα ξεχατεί ποτέ αλλά τουλάχιστον θα γλυκάνει ο πονος με τον καιρό.... εχοντας μια τόσο ομορφη και τσαχπίνα κορούλα νομίζω πως βοηθάει πολύυυυυυ!!!!

Οσο για την κουμπάρα και την φιλενάδα ας μην το σχολιάσω.... η πρώτη απαράδεκτη και η άλλη αναισθητούλα θα έλεγα.....

Πήγατε για το εμβολιάκι σας; Θαλασσίτσα;;;; α

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου! ΠΟυ ειστε ολες; Ειμαι πυρ και μανια με την παιδιατρο!!! Χτες εβγαλε στο λαιμο κατι σπινθουρακια κι επειδη αρχισαν να εξπαλωνονται το βραδυ προς τα μπρατσα, και την ετρωγαν και πολυ, την πηρα τηλ, μηπως μου δωσει καποια αλοιφη. Ξεκιναω λεγοντας " εχει βγαλει κατι σπιρακια στο λαιμο κι εξπαλωνονται, δεν ξερω αν φταιει και το γκαζον που ηταν πριν λιγο....." και αρχιζει αμεσως να μου λεει να της δωσω αταραξ, τοσα μιλιγκραμ, ανα τοση ωρα, μπορει και περισσοτερο, να την παρακολουθω και ισως τη νυχτα να χρειαστει και νοσοκομειο!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τα επαιξα!!!!!!!!!!! Τη διακοποπτω λεγοντας της οτι τα ειχε απο προχτες, μηπως φταιει η ζεστη και ο ιδρωτας.....και μου λεει αυστηρα οτι εκεινη μου περιοεγραφε τι επρεπε να κανω και καλα θα εκανα να την ακουγα! Εκλεισα το τηλ ψελιζοντας, και για μια στιγμη πηγα να φαω το τυρακι και να την πλακωσω στο αταραξ, μεχρι που με φρεναρε ο Κωστας και πηρε την αδελφη του να μαθει τι ηταν ολα αυτα που μας ειπε. Η κουνιαδα μου μας ειπε οτι ολα αυτα που ειπε ηταν συμπτωματα λαρυγγιτιδας, αλλα τα θα επρεπε να ειχε σπυρια και στα ποδια και στην κοιλια. Δηλαδη με λιγα λογια, χωρις να ακουσει καν ολα τα συμπρωματα, ακομη μια φορα, μας εστελνε νοσοκομειο, για να ειναι εκεινη καλυμμενη!!!!!!!!! Τα εχω παρει και εννοειται οτι την διακοπτω. Δεν θεωρω οτι ο καλος ο γιατρος στελνει τον ασθενη καθε 3 και λιγο στο νοσοκομειο πριν καν περιμενει λιγο να δει τι εχει. Και ναι μεν θα μπορουσε να εχει λαρυγγιτιδα, αλλα τα σπυρακια αυτα θα μπορουσε να ειναι και ιδρωτσιλα, πραγμα και το οποιο ηταν. Εννοειται δεν κοιμηθηκα ολη νυχτα απο τη συγχηση, μηπως το παιδι εχει κατι και σημερα ειμαι σαν το ζομπι. Ξεχασα να αναφερω οτι νωρις το απογευμα διεφυγε για λιγα δευτερολεπτα της προσοχης μου, ανεβηκε σε ενα πλαστικο καρεκλακι, την πηρε το βαρος, κι εσκασε κατω με τα μουτρα. Σκιστηκε το χειλος της και δεν μπορει να πιει απο τον πονο ουτε γαλα ουτε να πιασει πιπιλα. Αλλη ταλαιπωρια και απο κει.......Αλλα αυτο της παιδιατρου με εχει κανει τοσο εξαλλη που ξεχασα και το χτυπημα και ολα!

Ελπιζω να ειστε ολες καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα αγάπες!

Βρε Αθηνά μου τί ήταν αυτά; Καλά η γιατρός δεν παλεύεται! Χωρίς να της πεις λεπτομερώς τα συμπτώματα και χωρίς να αποκλείσει κάποια πράγματα σας μπουκώνει με φάρμακα και αναφέρει και νοσοκομείο; Και τελικά όλα αυτα λόγω ιδρώτα;;;; Συγγνώμη αλλά και εγώ θα την άλλαζα. Πρέπει να έχεις πλήρη εμπιστοσύνη στο γιατρό σου αλλά με τέτοια που ακούς... άντε γεια!

Όσο για την τουμπίτσα της κουκλίτσας σου λυπάμαι πολύ μωρέεεεεε..... και εμένα έχει φάει τις ιδιες τούμπες αλλά μυαλό δεν βάζει, συνεχίζει να πηγαίνει (η πεθερά εχει τα καρεκλάκια αλλιώς θα τα είχα εξαφανήσει). Ευτυχώς δεν έχει πάθει κάτι ...ακόμα... Είναι πολύ ζουζούνια σε αυτήν την ηλικία και δύσκολα έχουμε τον πλήρη έλεγχο.... ευχομαι να γιάνει σύντομα! να μου την φιλήσεις στα ζουμερά μαγουλάκια της! :D

Εγώ πήγα χθες με την μαμά μου στο ΙΚΑ και αφησα τον Χριστόφορο για 1η φορά στην πεθερα! Μέρες πριν του έλεγα οτι θα τον πάω στην γιαγιά και εγώ θα πάω στον γιατρό την γιαγιά Ελένη και σε λίγο θα πάω να τον πάρω, κλπ. Εδειχνε να το έχει εμπεδώσει γιατί μου έλεγε και εκείνος οτι θα πάει στην γιαγια και θα παίξει με το σκυλάκι και την χελώνα, οπότε είχα λίγο ησυχάσει. Οταν τον αφησα λοιπόν, δεν εκλαψε αλλά με κοιτούσε με φοβερό παραπονο :cry: το πρώτο μισάωρο ήταν λέει αμίλητος και κατσούφης και στεκόταν σε μια γωνιά και δεν εκανε τίποτα :cry: μετά σιγά σιγά τον έπεισε να πάνε στην αυλή να παιξουν με τα ζωάκια. Όταν λοιπόν πήγα να τον πάρω δεν ήθελε να φύγει!!!! :P Ειχα αγχωθεί στην αρχή αλλά μετά που τον είδα κατάλαβα οτι πέρασε ζάχαρη! Ευτυχώς!

Α! Χθες τελευταία στιγμή κατά τις 7 το απόγευμα αποφασήσαμε να πάμε για μια γρήγορη βουτιά στην θαλασσα!!!! Του αρεσε του Χριστόφορου αλλα κρύωνε γιατί είχε και συννεφιά.... δεν ξεκολούσε από πάνω μας, ηταν σαν μαϊμουδάκι! Το μόνο που έκανε ήταν να φωνάζει όλο χαρα "θασα - θάσα! " (θάλασσα). Δεν προλάβαμε να παίξουμε στην αμμο αλλά την επόμενη φορά θα είναι πιο οργανωμένα τα πράγματα!

Πάω να αγοράσω ρυζάκι που ξέμεινα και μετα να ανοίξω λαχανικά για να κάνω γεμιστα! Μιαμ μιαμ!

Αλεξιουλα, Δαναη, Αριαδνη, Γλυκεριάννα, Σισσουλι,Βασιλάκη, Γιωργάκη, πολλά φιλάκια στα μπουτάκια!!!! (αν ξέχασα κάποιο νινί το φιλώ διπλά! )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας γλυκουλινια!!! Τι ζεστη απο το πρωι!!! Αλλα μου αρεσει! Οχι σαν τη βροχη τη χθεσινη! Σημερα δεν εχουμε σχολειο λογω εκλογων συλλογου, οποτε περναω τη μερα σπιτι με το φουσκαλακι και κανω και μερικες δουλιτσες. Ευτυχως σημερα το πρωι καταφερε να πιει απο το μπιμπερο γαλα. μεχρι και χθες βραδυ επινε 5-6 γουλιες και μετα εκλαιγε γοερα :cry: Το ειχα βαλει λιγοα αγχος γιατι δεν ηθελε το γαλα να της το δωσω αλλιως και ετρωγε μπισκοτα μιραντα. μονο για να ξεχασει την πεινα της. χθες τπ βραδυ κατσαμε στον κηπο μεχρι τις 11 για να ξεθεωθει και να ξεχασει την πεινα της και επεσε σεκος!

Μαιρουλα μου τι καλα που εκατσε και στην πεθερα σου και περασε καλα!!! Ειναι μεγαλη ανακουφιση να τα αφηνεις και να ξερεις οτι διασκεδαζουν. Την παιδιατρο φυσικα και θα την αλλαξω. Σας εχω πει αρκετες φορες οτι ειναι μεγαλης ηλικιας, κι εδω στην περιοχη τη θεωρουν αυθεντια, αλλα πραγματικα δεν ξερω ποσο καλος ειναι ενας γιατρος που σε ξεκανει στις εξετασεις μονο και μονο για να ειναι καλυμμενος. Εγω θα ηθελα να μου πει να την παω στο ιατρειο (ξερει οτι μενουμε στην ιδια γειτονια, οποτε μου ηταν ευκολο να την αρπαξω και να την παω επιτοπου) και αντι να μου προτεινει κατι τετοιο μου εξηγουσε συμπτωματα λαρυγγιτιδας! Αμαν! Ολο στη συμφορα το μυαλο της. Εγω οδηγηθηκα στο συμπερασμα οτι ειναι παρα πολυ καλη για παιδακια που εχουν σοβαρο προβλημα, αλλα δεν σκεφτεται οτι μερικα παιδια μπορει και να μην εχουν τιποτα !!!! Θα την αλλαζα παντως γιατι δεν ειναι και συμβεβλημενη με το δημοσιο, οποτε απο δω και περα θα τα πληρωνα τα εμβολια. Οποτε εψαχνα ουτως ή αλλως καινουριο παιδιατρο. Για εναν αντρα μου ειπαν πολυ καλο στον Ασπροπυργο. Για να δουμε!

Εμεις λεμε το Σαββατοκυριακο να παμε για μπανιο, αν κατσει. Ανυπομωνω να τη δω στην παραλια!! ξεσαλωμα θα γινει!!! Θα παω να της παρω και κουβαδακια και τετοια, μαγιο πηραμε σωσιβιο πηραμε. Μπρατσακια να παρω ή ειναι υπερβολικο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΑΘΗΝΟΥΛΙ ΜΟΥ ΟΝΤΩΣ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ...ΟΙ ΝΕΩΤΕΡΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΕΞΑΝΤΛΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΔΙΝΟΥΝ ΦΑΡΜΑΚΑ!ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΕΙΣ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΣΙΜΑΤΑ...ΟΜΟΙΟΠΑΘΟΥΣΑ Κ Η ΣΙΣΣΥ...ΣΑΚΑΤΟ...ΠΟΔΙΑ ΓΔΑΡΜΕΝΑ,ΧΕΙΛΗ ΣΚΑΣΜΕΝΑ!

ΜΕΓΑΛΟ ΜΑΙΜΟΥΝΙ!!!

ΜΑΡΥΛΟΥ ΜΟΥ ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΕΙΧΕ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙ ΣΤΗ ΘΑΣΑ...

ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ , TO MMR VAX PRO ,ΙΛΑΡΑ ΕΡΥΘΡΑ ΠΑΡΩΤΙΤΙΔΑ...

ΜΕ ΦΟΒΙΣΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ 40 ΠΥΡΕΤΟ!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΚΑΝΕΙ...ΕΙΠΕ ΣΕ 5 ΜΕ 10 ΜΕΡΕΣ...

ΚΑΤΑ Τ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΒΡΗΚΕ ΤΕΛΕΙΕΣ!!!

10700 Κ 80,5...ΕΓΩ ΤΗ ΜΕΤΡΑΩ 81 ΜΑΣ ΤΡΩΕΙ ΜΙΣΟ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ!

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ...ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΛΥΣΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ...ΜΕΛΙΤΖΑΝΑ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ?

ΤΟ ΜΙΚΡΙΤΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ ΣΗΜΕΡΑ...ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΖΕΣΤΗ...ΞΕΡΩ Κ ΕΓΩ,,,

ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 8 Κ ΘΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙ Ο ΜΠΙΛ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ...Κ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΜΕ ΤΟ ΦΟΡΤΗΓΟ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΤΟΝ ΨΟΦΗΣΕΙ Η ΜΙΚΡΗ...ΑΝ ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΑΥΤΗ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 8,30 ΜΕ 9 ΠΑΡΑ...ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΠΟΥ ΤΣΟΥΠ,...7,30 ΣΤΟ ΠΟΔΙ!

ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΠΤ ΤΟ 3ΗΜΕΡΟ...ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΚΑΤΕΒΟΥΜΕ ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ!Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΦΥΓΑΝΕ ΗΔΗ ΘΑΣΟ...ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΜΟΝΟ ΚΑΤΑ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΑΜΑ ΠΑΜΕ!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΔΕ ΣΑΣ ΕΙΠΑ...ΕΧΤΕΣ ΕΙΧΑ ΛΙΠΟΘΥΜΙΚΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ...ΜΟΥ ΕΠΕΣΕ Η ΠΙΕΣΗ...Κ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΕΦΤΑΣΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ...ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ...ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙ...ΙΣΩΣ Η ΖΕΣΤΗ...ΙΣΩΣ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΔΕ ΤΡΩΩ ΑΛΑΤΙ...ΙΣΩΣ ΟΤΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Η ΕΦΟΡΙΑ...ΞΕΡΩ Κ ΕΓΩ"????

ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΟΥ , ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΞΑΝΘΗ!ΑΛΛΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΥΧΝΑ ΘΕΣ.ΝΙΚΗ 1,5 ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ...ΟΣΟ ΚΑΝΕΙ Η ΑΝΤΣΟΥΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ ΔΛΔ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.....ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΣΗ ΕΔΩ Κ ΤΩΡΑ

ΠΟΛΥ ΠΑΡΛΑ Μ ΕΠΙΑΣΕ...ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ....

Κ ΟΣΕΣ ΔΕ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΣΥΧΝΑ...ΑΝΤΕ...ΜΠΕΙΤΕ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΝΕΑΚΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NΑνα μου, τρωνε μελιτζανα κανονικα. Εγω της δινω συνεχεια, κανουμε συχνα μελιτζανες με ντοματα-πατατα και τυρακι. και τρελαινεται!!! Για το εμβολιο, ετσι λενε οι γιατροι, αλλα εμεις σε κανενα μεχρι τωρα δεν εχουμε καμια αντιδραση. Και σε εμας για το συγκεκριμενο μας ειπε πυρετους, εξανθηματα, εμετους και αλλα σημεια και τερατα. Τζαμπα εμεινα αγρυπνη περιμενοντας να ερθει η καταστροφη ολη νυχτα, τιποτα. Την ειχα παρει διπλα μου και κοιμομουν με το χερι μου να ακουμπαει το μετωπο της, μπας και κανει πυρετο και δεν το παρω χαμπαρι.....γιατι πουλακι μου δεν τρως αλατι; κακος συνδυασμος η ζεστη με την κακη διατροφη. 3ημερο εμεις τιποτα, εκδραμει ολος ο λαος και εκνευριζομαι οπου και να παω να γινεται χαμος. Ενα μπανακι και αυτο το Σαββατο, και αν...δεν ειναι σιγουρο.

Δε σας ειπα: παρηγγειλα επιτελους πινακες!!!!!!!!!!!!!! 8 μηνες το μελετουσα!!!τωρα το αποτελεσμα...δεν ξερω αν ειναι πολυ καλο, δεν ειμαι και της τεχνης, παντως εγω ξετρελαθηκα και πηρα αυτους που με ηρεμουσαν οταν τους κοιτουσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλιτσες!

Αθηνα μου καταλαβαινω απολυτα το αγχος σου με την γιατρο γιατι η πρωτη και εμας καπως ετσι συμπεριφεροταν. Ειχε βγαλει και εμενα η Δαναη τετοια σπυρακια. Η γιατρος( το Σαββατο που ειχαμε παει) μου ειπε ότι ηταν από τον ιδρωτα αφου πρωτα με ρωτησε αν αλλαξαμε απορρυπαντικο ή πηραμε καινουρια φανελακια.

Και όπως έχω ξαναπει είναι μεγαλη υποθεση να νιωθει σιγουρια με τον γιατρο του παιδιου του ο γονιος…..

Εγω έχω σωσιβιο και μπρατσακια γιατι δεν ξερω πιο δεν θα θελει! 8-)

Να της δωσεις ένα γλυκο φιλακι από εμενα και ελπιζω να είναι καλυτερα το χειλακι της σημερα.

Με γεια και οι πινακες! :P

Νανα μου και εγω περιμενα για πυρετο αλλα ποτε δεν ηρθε. Μελιτζανα κανονικα της δινω. Απλα σε κάθε τι καινουριο έχω το νου μου μην την πειραξει. Περιμενω να βγει κανενα καλοκαιρινο φρουτο γιατι έχει πορτοκαλιασει!

Κοπελια γιατι δεν τρως αλατι? Εμεις (οι ελευθεροι επαγγελματιες!) πρεπει να προσεχουμε την αντοχη μας! ;)

Μαιρη μου τι καλα που περασε τελεια ο Χριστοφορος. Φανταζομαι σου εφυγε και εσενα το αγχος. :YMHUG:

Σοφακι μου γλυκο πολλα φιλακια :-*:-*:-*:-*:YMHUG: σε εσενα και την Αλεξια σου

Φιρφιρικο μου ελπιζω να εισαι καλα. Πολλα φιλακια στον Βασιλακη σου :-*

Δημητρα φιλακια στον Θανο σου :-* Με την δουλεια ξεκινησες?

Ευακι να μου φιλησεις τις κουκλες σου :YMHUG:

Εγώ αυτές τις μερες έχω πολύ τρεξιμο. Αρχες Αυγουστου κλεινουμε οριστικα το μαγαζί και από αυριο εχουμε τιμες κοστους ευελπιστοντας ότι θα τραβηξει λιγο κοσμο. Πρεπει να κανονισουμε τα λογιστικα μας για να μην πληρωσουμε τα μαλλια της κεφαλης μας στην εφορια και γενικα το κοιταμε από 300μεριες. Θα φυγω από το τεβε να ηρεμησω και θα μεινει μονο ο Νικος . Και μαλλον θα πηγαινουμε μαζί για τις δουλειες εξω και αν χρειαζεται θα περνουμε καποιον εξτρα. Οποτε ο μισθος του υπαλληλου θα μενει. :D

Ετοιμαζουμε και την ετικετα του ελαιολαδου και έχω ψιλοζαλιστει με όλα! #:-s

Οποτε εμεις θα μεινουμε στην βαση μας όπως καταλαβαινεται.

Η μπουμπου μου έχει ξεσαλωσει. Θελει κάθε λιγο να βγαινουμε στο μπαλκονι και να ποτιζουμε. Και εκανε και το άλλο που με τρελλανε….Στο κομοδινο μου έχω μια κρεμα χεριων. Οταν με δει να καθομαι στο κρεββατι παει τρεχοντας να φερει την κρεμα για να μου βαλει….και λιωνω :ymblushing:

Πολλα φιλακια :-*:-*:-*[smilie=love1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!Σας διαβαζω καθημερινα αλλα δεν εχω ακομη ορεξη :(

Καθε μερα ποναει ενα τικ λιγοτερο...αλλα ακομη εχω πολυ δρομο!!

Προς το παρων μαμα και κορη βολταρουμε καθημερινως και προσπαθουμε να διασκεδαζουμε οσο περισσοτερο γινεται!!Ο μπαμπας μας μου λεει οτι συμφορα εχει χτυπησει ολους τους πελατες του για να νιωσω καλυτερα! :oops:

Φιλια σε ολα τα μωρουλινια και τις μανουλες τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!

Τι κανετε? Η κορουλα μου εχει ξυπνησει πρωι-πρωι σημερα....απο τις 7παρ10 :shock: Ειπα οτι θα κοιμηθω λιγο παραπανω σημερα αλλα υπηρχαν αλλα σχεδια :D:D

Αυριο ειπαμε με τον αντρουλη μου να αφιερωσουμε την ημερα σε εμας και το μπουμπουκακι μας :D

Ουτε πεθερικα ουτε κανενας αλλος. Οποτε αυριο εχει καφεδακι στην παραλια και μετα καπου για φαγητο. Να ξεφυγει και το μυαλο μας λιγο ;)

Πολλα φιλακια σε ολες και ολα τα μπεμπακια και λιγο παραπανω στην Σοφουλα μας :-*:-*:-*:YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΜΑΣ ΤΟ 3ΗΜΕΡΟ ΗΤΑΝ ΧΑΛΙΑ!

ΠΕΘΑΝΕ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΤΗΣ ΚΟΛΛΗΤΗΣ ΜΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΗΣ!Κ ΗΤΑΝ Κ ΝΕΟΣ ΣΧΕΤΙΚΑ...71 ΧΡΟΝΩΝ!

ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΡΑΔΥ ΗΤΑΝ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΙΠΑΝ Κ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΠΑΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ, ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΠΙΤΙ...ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ...Κ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΕΘΑΝΕ!

ΕΧΤΕΣ ΕΓΩ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΗΜΟΥΝ ΕΚΕΙ ΚΑΘΙΣΕ Ο ΜΠΙΛ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΥΒΑΛΗΣΑ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ Κ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ Η ΚΗΔΕΙΑ!

Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΑΝ Κ ΤΡΙΒΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ!Κ ΤΑ ΚΛΕΙΝΕΙ!ΤΗΣ ΕΒΑΛΑ ΟΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΕΠΕΦΥΚΙΤΙΔΑ...

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΦΙΡΦΙΡΙΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ?

ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΑΝΤΖΟΥΓΙΑ...ΔΕΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΤΡΕΧΑΜΑΤΑ...ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΤΗΛ...!

ΑΧ ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΑΠΑΙΣΙΟ ΚΑΙΡΟ!!!ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΜΕΡΗ?

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια μου!Τι κανετε???

Εγω κλασικα...συνεχιζω ασταματητα να κανω δουλειες στο σπιτι...ξεσπαω εκει!!!Εχω σιδερωσει και τα σιδερωμενα λεμε!!!

Η ζουζουνα μου δοξα το Θεο καλα!!!Ζημιες...μαμουνιες...ασταματητα!!!Περασαμε ενα ησυχο σκ!Την Κυριακη ειμασταν με τη κυρα μαμη και το Μπιλ...και αφου κοιμηθηκε η ζουζου χαλαρωσα και εγω και τα ειπα με τη φιλεναδιτσα μου!!Την πηγαμε και σε ενα παιδοποτο..πρωτη φορα...λυσσαξε ο Κωστας...εγω δεν ηθελα!!!Βρηκα ενα μικρο και αδειο :lol: αλλα δυο παιδακια ειχε μονο!!!Το κατα ευχαριστηθηκε η μικρη...εγω με το αγχος μην ερθει κανενα αρρωστο!Α...το μπιμπερο ειναι παρελθον πια :D Πινουμε κανονικα γαλατακι με το καλαμακι απο το ποτηρι!!Αχ βρε κοριτσια κατι την εχει πιασει και με τσιμπαει συνεχεια...και ποναω οχι αστεια!!!Χθες πηγαμε στη μαμα μου..ειδαμε λιγο θαλασσα και ηρεμησαμε!!!Η Αλεξια δεν ηθελε να φυγουμε με τπτ!!!

Νανα μου λυπαμαι πολυ για την απωλεια σας!!Συλλυπητηρια!!

Απο καιρο και εδω μες στην τρελλα...μια ετσι μια αλλιως!!Δωσε ενα φιλακι στη ζουζου!!

Ιωαννα μου σας φιλω και εγω γλυκα [smilie=love4.gif]

Α...ξεχασα εχετε πολλα πολλα φιλια απο την Κικιτσα και το Ζορζ!!!

Μαιρουλα ειστε καλυτερα τωρα??Συγνωμμη δεν ρωτησα νωριτερα...αλλα δεν ημουν σε 100% σε επαφη :oops: Κανατε μπανακι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ...ΜΑΝΤΕΨΤΕ...ΕΧΟΥΜΕ ΜΥΞΟΥΛΕΣ...ΑΡΑ...ΠΑΕΙ ΝΑ ΣΚΑΣΕΙ ΔΟΝΤΑΚΙ...ΑΝ ΓΙΑ ΤΑ 24 ΔΟΝΤΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΥΞΕΣ...ΤΟΤΕ...ΒΟΗΘΑ ΠΑΝΑΓΙΑ!ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα αγάπες!!!!!

Εμείς είμαστε καλά δόξα το Θεό! Μπανάκια στην θαλασσα έχουμε κανει 2-3 και τρελαίνεται ο Χριστόφορος! Δεν ξεκολλάει με τίποτα!!!!! Εχει γίνει όμως ακόμα πιο ζωηρός και με ανησυχεί αυτό βρε κορίτσια.... :( είναι δυνατον να μην κάθεται σε ένα μέρος ποτε;;;;;;; Καθεται στο καρεκλάκι του για 10 λεπτά μόνο για το μεσημεριανό. Αυτό είναι το καθισιό του. Ουτε στο πάτωμα θα κάτσει να παίξει, ουτε στον καναπέ, προτιμά στο όρθιο.Πάνω κάτω συνέχεια, σκαρφάλωμα, τρεξιμο, πωπωπω.... ο φόβος και ο τρόμος εχει γίνει. Δεν κουράζεται ποτε; Ουφ....

Το άλλο που με ανησυχεί λίγο είναι οτι έχει κόψει γευματα. Απ'οταν είχε γαστρεντερίτιδα και είχαμε κόψει τα φρούτα αναγκαστικά, πλέον δεν τα θέλει καθόλου. Ουτε αλεσμένα, ουτε σε φετούλες, όυτε ολόκληρα, ουτε κομματάκια στο πιάτο με το πιρούνι, ουτε καν χυμο. :cry: Εκοψε το γιαούρτι εντελως, του δοκίμασα διάφορα αλλά κανένα δεν θέλει. Εκοψε και το τοστακι.... :cry: τα πάντα. Το μόνο που τρώει είναι το μεσημεριανό και το γάλα του (οπου μπορεί να πει και 3 και 4 φορές την ημέρα αφού μένει νηστικός). Τι να κάνω δεν ξέρω..... προχθες βέβαια που πηγαμε επίσκεψη μας κέρασαν παγωτό χωνάκι και ο κύριος το έβαλε κάτω και του άλλαξε τα φώτα! Το έτρωγε μόνος του και προσεκτικά μην τυχόν και του φύγει καμια σταγόνα! Και σοκολατακι υγείας έχει δοκιμάσει 2-3 φορές και δεν λέει όχι.... τα σάλια του τρέχουν... στις μ@λ@κίες είναι πρώτος! Τελος πάντων.... θα πάμε τέλος του μήνα για εμβόλια και θα δω αν έβαλε κανένα γραμμάριο και κανένα πόντο....

Σοφάκι μου και εγώ πολλές φορες ξεσπάω στο καθάρισμα! Είναι γιατρικό λέμεεεεεε! Μπράβο που προσπαθείς να ξεφευγεις από τις σκέψεις!!!! Φιλα μου την κουκλίτσα Αλεξιουλα! :-*

Νανά μου ΠΑΛΙ μυξες;;;; Αμάν βρε κορίτσι μου τί τραβάτε! Ωστόσο για ποιά 24 δόντια λές;;;;; Τόσα είναι τα νεογυλα;;;;;;;; :shock::shock::shock: Είχα την εντύπωση πως είναι 20! Μην μου λές τέτοια γιατί θα πάθω συγκοπή! Εκεί που μας έμειναν ακόμα 6 τώρα θα γίνουν 10;;;;;;;;; :shock::shock::shock:

Ιωαννάκι μου καλά κάνετε και περνάτε λίγο χρόνο μόνοι σας και οχι με γονείς και πεθερικα! Και εμενα μου αρεσουν τετοιου είδους αποδράσεις! χαχα!!! :lol: Οσο για τα ξυπνήματα της Δανάης.... έχουμε το ίδιο θέμα! Το αργότερο που θα ξυπνήσει ο Χριστόφορος είναι 7:15!

Αθηνούλα τί έγινε;;;; Τελευταία μέρα σήμερα ε; Απ'οτι θυμάμαι έχεις ακόμα μια βδομάδα για να τελειώσεις εντελώς αλλά πιό χαλαρά ετσι; Αντε κορίτσι μου και του χρόνου με το καλό! Τώρα όλο το καλοκαίρι παρεούλα με την Γλυκεριάννα σου!!!!!

Δημητρούλα όλα καλά; Ο Θανούλης;

Φρφιρίκο χαθηκες...... φιλια στον Βασιλάκη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλημερα!

Τι κανετε? Εγω τρεχω σαν την τρελη και δεν εχω κανενα προβλημα! :D:shock::D:shock: Απλα δουλευει το πανο "ΣΤΟ ΚΟΣΤΟΣ" ;););) Να μαζεψουμε τα λεφτα μας....

Η μπουμπου μου ξεσαλωσε προχθες!Γενικα περασαμε παρα πολυ καλα και ηρεμα.Η Δαναη σημερα ειναι ξυπνια απο τις 6 και εγω ηδη με 2 καφεδες( αφηνω και εναν για το απογευμα!!!!) :D Να δω τι ωρα θα κοιμηθει το μεσημερι. Και εννοειτε δεν ηθελε αγκαλια αλλα να την αφησω να παιξει! :roll:

Οποτε Μαιρη μου οπως καταλαβαινεις τον ακουραστο εχουν!!!!Μπαταριες duracell και βαλε :mrgreen: Για φαγητο μου ειχε πει η παιδιατρος οτι μπορει να κοψει λιγο και οτι ακομα και λογω ζεστης να μην τρωει οπως πριν. Και εννοειτε οτι τα "σκατολοίδια"( που λεω εγω) ειναι πιο νοστιμα απο το φαγητο!

Αχ η θαλασσα σε εσας ειναι πιο ζεστη ....Γελιο που θα εχει ο Χριστοφορος :D

Σοφουλα μου οι δουλειες στο σπιτι ειναι οντως γιατρικο,αγχολυτικο...Καλα κανεις.Δεν μπορω να ανεβω και Αθηνα να τα πουμε και να σου κανω λιγο τον καραγκιοζη 8-}8-} ...Αν και εχεις πολλους καλους φιλους.Ετσι εχω καταλαβει...

Τι καλα που πινει με καλαμακι η Αλεξια! Μπραβο :YMHUG::YMHUG::YMHUG: Εγω προσπαθω να την μαθω...Οσο για τους παιδοτοπους και εγω τους ψιλοαδειους επιδιωκω :mrgreen:

Νανα μου τα συλλυπητηρια μου.....

Πολλα φιλακια στην κουκλα σου :-*:-* Υποφερουν με αυτα τα δοντια....

Πολλα φιλακια σε ολες και να χαμογελατε :D:D;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!!! Τι κανετε; σας εχασα λιγο, αλλα δεν ειχα χρονο ουτε υπολογιστη να ανοιξω. Καθομουν κι εγραφα προσκλητηρια ολες τις μερες γιατι πλεον ουτε μηνας δε μας εμεινε. Ο αδερφος μου μου το ανεθεσε γιατι κανω καλυτερα γραμματα απ'ολους. 8-) Η Γλυκεριαννα ηρθε χθες σχολειο που ειχαμε μουσικες και χορευτικες εκδηλωσεις και τα επαιξε!!! Ουτε κουνιοταν απο τη σαστιμαρα της με τοοοοσα παιδια :lol: Σημερα δωσαμε ελεγχους και μεχρι τη Δευτερα θα πηγαινουμε χαλαρα για τις τελευταιες δουλιτσες.

Μαιρη μου μην ανυσηχεις για το φαγητο του. Μπορει το παιδι να τα βαρεθηκε τα κλασικα φρουτα γιαουρτια τοστακια. Μια χαρα κανεις και του δινεις γαλα παραπανω φορες. να εισαι σιγουρη οτι δε θα κρατησει για πολυ, και αν κρατησει παλι μην ανησυχεις. Ο αδερφος μου μεγαλωσε ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ με γαλα για πολλα χρονια και ηταν γερο παιδι, ταυρι κανονικο :D Οσο για τις ζωηραδες....αγορι παιδι μου!!!!

Σοφουλινι μου!! Καλυτερα σε βλεπω. Τωρα που ειπες για παιδοτοπο, πηγα το Σαββατο στο west river και ειχε εναν ωραιο παιδοτοπο και πολυ ησυχο. Και ωραια καφε. Δεν ειναι το κλασσικο εμπορικο το εσωκλειστο, ειναι ανοιχτο σα βεραντα και ειναι πολυ καλα.

Πηγα κοριτσια και στο καινουριο εκπτωτικο χωριο στα Σπατα και μου εφυγε το μυαλο!!! Καλε!!! Αυτο ειναι σαν αξιοθεατο!!!Φοβερο. Αλλα πααααρα πολυ κοσμος. Περιμενες στην ουρα για να προσεγγισεις ρουχα και να τα δεις και αν δεν ηταν τα 40€ που ειχε τα polo ralph lauren απο 140€ δεν επροκειτο να κατσω να ασχοληθω. Αλλα ηταν δελεαστικη η τιμη για φετινα κομματια. Και στον Τσακιρη Μαλλα (Σοφουλα) φετινα σχεδια, τα βραδινα, απο 180 τα ειχε 80! Με ντανες εφευγαν ολες απο κει μεσα :D

Νανα μου παλι δοντακι; πολυ εχει παιδευτει το Σισσακι σου!

Φιρφιρικο και Δημητουλα που ειστε;

Ιωαννουλα μου πολυ χαιρομαι που λειτουργησε το "τυρακι" των τιμων και εχετε δουλιτσα. Να κι ενα καλο νεο απο την αγοραστικη κινηση.

Κοριτσια δεν ξερω τι κανει στα μερη σας, εδω εχουμε πλυμηρρισει απο την Κυριακη. Παρα πολλη βροχη σας λεω!!!!! Κεραυνοι και χαμος. Μονιμως εχουμε κατεβασμενο το διακοπτη της μεγαλης τηλεορασης μην παθει καμια ζημια! Αμαν!! Ιουνιος ειναι αυτος;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ ΟΛΕΣ???

ΣΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ???

ΕΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑΝ ΞΕΣΙΓΥΡΙΣΜΕΝΟ ΕΜΕΤΟ , ΜΟΝΟ ΦΛΕΜΑ!

ΑΗΔΙΑ...ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ!!!

ΑΘΗΝΟΥΛΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΚΛΕΙΝΕΤΕ ΤΟΝ ΔΙΑΚΟΠΤΗ?ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΕΙΣ?

ΔΕ ΤΟ ΗΞΕΡΑ!

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕ ΤΑ ΕΠΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ!

ΜΑΡΥΛΟΥ Κ ΕΜΕΝΑ ΝΩΡΙΣ ΞΥΠΝΑΕΙ!Κ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΚΑΘΕΤΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ!

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ Κ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΕΛΛΑΤΩΣΕ Κ ΤΕΙΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙ...!!!ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ ΚΑΛΟ ΣΒΚ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!! Τι ωραια καλοκαιρινη μερα; ΠΟυ ειστε ολες;;; εχω μερες να μπω και περιμενα να διαβασω καταιγισμο μυνηματων......

Νανα μου γιατι εκανε εμετο το κοριτσι; Στα καλα του καθουμενου; Για την τηλεοραση που ρωτας, οταν πεφτει η ταση του ρευματος λογω κακοκαιριας, καλο ειναι κλεινουμε την παροχη ρευματος σε ολες τις ηλεκτρικες συσκευες γιατι μπορει να καουν αν πεσει το ρευμα και ξαναερθει με μεγαλη ταση ή αν πεσει κεραυνος. Καποτε μου ειχε καει ο παλιος μου υπολογιστης απο κεραυνο, επειδη δεν τον ειχα βγαλει απο την μπριζα. Τωρα ειναι δυσκολο να βγαλεις ολες τις συσκευες, αλλα εμεις βγαζουμε τα air condition και την μεγαλη τηλεοραση με το ηχοσυστημα γιατι κοστιζει μια περιουσια. Δε λεει να τα ξαναγοραζουμε ολα αυτα. Οτι προσεξεις παντως ειναι καλο. Α! Και το πλυντηριο πρεπει να βγαζουμε.

Ειπα κι εγω χτες να βγω με τις φιλες μου για το μπατσελορ μιας φιλης που παντρευεται 2 Ιουλιου....και ψωνισα απο σβερκο. Η Γλυκεριαννα λυσσαξε στο κλαμα οταν καταλαβε οτι την ωρα του υπνου δεν ημουν σπιτι και με πηραν στη 1 να μου πουν να γυρισω πισω. Εκανα Γλυφαδα-Ασπροπυργος σε 30 λεπτα. Σα τρελη γυρισα. Ξινο μου βγηκε. Αφου το εχω πει επανειλλημενα.....πρεπει να ξεχασω τις βραδινες εξοδους μονη....τι το ηθελα;;;;;;; Εννοειται σημερα απο το φοβο της μη της ξαναφυγω ουτε δωματιο δε με αφηνει να αλλαξω. Τρεχει απο πισω. Και το πιο τρελο....βγηκαμε το πρωι για ψωνια και την κρατουσε ο Κωστας αγκαλια, μιας και ξεχασαμε το καροτσι...μολις δε με εβλεπε φωναζε "μαμα μαμα!!!" με παραπονο!!!! Την εχει λυπηθει η ψυχη μου. Αλλα πραγματικα τωρα εχω προβλημα. Δεν μου αρεσει που δεν μπορω να κανω ρουπι και αυτη να αρρωσταινει κατευθειαν. Και χτες το πρωι την ξυπναω και της λεω: η μαμα θα παει λιγο στο σχολειο σημερα....αρχισε να χτυπιεται σα τρελη. Ασχετα αν μετα στο μαγαζι ειχε παρεα κατι παιδακια και οταν πηγα να την παρω ουτε να με δει δεν ηθελε. Κακο πραγμα αυτο.

Ευχομαι σε ολες καλο σ/κ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυριακατικη καλημερα κοριτσια μου!Τι κανετε???

Εγω μολις τελειωσα τις δουλειες και η ζουζου μου επεσε για υπνο!!Θα παω σιγα σιγα να ετοιμασω την τσαντουλα μας για την απογευματινη βολτουλα με το μπαμπα μας και τα κουμπαρακια to be!!!

Κοριτσια εχει γινει ποοοοολυ ατακτη!!!Δεν καθεται στιγμη....μα ουτε λεπτο!!!Απο τη μια ζημια στην αλλη!!!Ωχ Παναγια μου..δεν την προλαβαινω!!!

Νανα μου δεν ρωταω για το μπιζου..μου ειπες χθες :lol: ...αλλα της στελνω ενα τεραστιο φιλι!!!

Σοφακι που εισαι?????????????????????????????

Αθηνα τοσο πολυ ε???Εμενα παλι δεν εχει θεμα..φτανει να ειναι με τη μαμα μου!!!Με το που την βλεπει την κραταει σφικτα αγκαλια και αρχιζει να μας χαιρετα..να μας στελνει φιλια κτλ κτλ!!!Σου λεει αντε γεια παω στη γιαγια τωρα!!! :lol::lol::lol: Μεταξυ μας δεν την αδικω...γιαγιαδες παππουδες..παιδια...σκυλια...χελωνες..θαλασσα!!!!!Στην αρχη με ψιλο πειραζε αλλα η ψυχολογα μας με καθυσηχασε! :D

Α, Ιωαννα ειχατε κ εσεις θεμα με τις δαγκωνιες ε??Ευτυχως το κοψαμε και εμεις!Η Κωσταντια μου ειπε οτι δεν ειναι κακο που δαγκωνουν..δηλωνει αναγκη για ενσωματωση!!Απλα πρεπει να το συζητησουμε μαζι τους..να τους πουμε οτι ποναμε κτλ!Επιασε!!Φιλια στη κουκλα!!

Φιλακια σε ολα τα μωρουλια και στις υπεροχες μαμαδες τους!!!Α καλε τι κουκλι που εγινε ο ανηψιος της Κικης,,,,πανεμορφος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδες μου!!!

ευχαριστω που ενδιαφερεστε κ ρωτατε που χαθηκα στελνετε φιλακια κ τα σχετικα...σας διαβαζω καθηερινα δεν εχω χασει ουτε ενα μηνυμα αλλα ειληκρινα δενε χω καθολου διαθεση....

το τι εχω περασει τις τελευταιες μερες....θα σας πω 2-3 ετσι απλα για να καταλαβετε...

καταρχην καναμε το μμρ κ τον πειραξε οπως ολα τα εμβολια μεχρι σημερα αλλα πρωτη φορα εκανε τοσο πυρετο ολο 39 κ 39,5 ειχε χαλια κ πολυ βηχα μαλλον επειδη ανεπνεε συνεχεια απο το στοματακι του στεγνωνε ο λαιμος του,εχει ακομα πολυ βηχα αλλα εφυγε ο κωλοπυρετος ευτυχως...

μετα πεφτει κατω σκιζει τα χειλακια του αιμα κ κακο ενας χαμος...παει κ αυτο ακομα φυσικα εχει μικρη πληγη αλλα φευγει κ αυτο σιγα σιγα κ το καλυτερο??????

ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΕΠΙΘΕΣΗ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΦΙΔΙ.....τεραστιο κοριτσια μου...ταιζα το παιδι στην βεραντα στο σπιτι της μαμας μου κ ακουω σσσσσσσσ λεω αμαν μαμα φιδι ειναι αυτο που ακουγεται??? το παιδι δεμενο στο καρεκλακι εν τω μεταξυ κ μου λεει μπαααα θα παιζουν οι γατες...κ βλεπουμε ξαφνικα ενα τεραστιο φιδι πανω απο 2 μετρα κ χοντρο πολυ να ανεβαινει τα σκαλια κ να ερχεται κατα πανω μας...ΣΟΚ...κ για να μπω μεσα στο σπιτι επρεπε να περασω μπροστα απο το κωλοφιδο με το παιδι αγκαλια δεμενο στην καρεκλα κ αυτο να συνεχιζει να ερχεται..σε δευτερολεπτα τωρα ολα αυτα...ευτυχως προλαβαμε μπηκαμε μεσα κ ειχε φτασει στο προτελευταιο σκαλι για να ερθει σε μας...μονο αφου μπηκαμε μεσα εφυγε...ακομα δεν εχω καταλαβει γιατι μπορει να μας εκανε επιθεση...ξερω οτι τα τραβαει η μυρωδια του γαλακτος αλλα εγω ταιζα το παιδι κοτοσουπα..να του μυριζα εγω?? :shock::o μας εχουν τρελανει οι οικολογοι...ειμαστε πολυ ορεινα κ μας αμολησαν για αναπαραγωγη φιδια λυκους κ αρκουδες...που θα τα μαζεψω ολα να τα παω στα σπιτια τους να δουνε την γλυκα...αμαν πια...δεν με ενοιαξε για εμενα αλλα εχασα 10 χρονια φοβηθηκα για το παιδι...αφου ρε κοριτσια τα καταλαβε οοολα..μπηκαμε μεσα κ του λεω γιατι ειμασταν μες στην ενταση κ το παιδι φυσικα..Βασιλη μου το ειδες το φιδι αγαπη μου?? ειδες τι μεγαλο που ηταν??? κ μου εκανε το παιδι το χερι οτι το διωχνει κ καλα κ εκανε σσσσσσσσ χωρις να του το πουμε εμεις,απλα ακουγοταν πολυ δυνατα λες κ κουναγες σακουλες απο το σουπερ...

σας κουρασα γλυκες μου? συγνωμη για το μεγαλο ποστ....καποια στιγμη θα ηρεμησω κ θα ξαναμπαινω καθημερινα..προς το παρον συμβαινουν διαφορα...την καληνυχτα μου κ ευχομαι καλη εβδομαδα να εχουμε...

Σοφακι μου δεν σε εχω ξεχασει να το ξερεις σε σκεφτομαι καθε μερα αλλα ειμαι απο την σκυλα στην χαρυβδη...

φιλακια πολλα σε ολες κ στα ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΣΒΚ ΜΕ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΙΤΣΑ! ΣΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΟΥΛΕΥΑ ΤΟ ΠΡΩΙ...ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!

Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΒΗΧΑΛΑΚΙ ΜΕ ΦΛΕΜΑ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

ΕΜΕΝΑ ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΙΛ Κ ΜΕ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΒΡΑΔΥ ΟΧΙ...ΑΝ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΟΥΜΕ!

ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΠΡΟΤΙΜΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΜΙΖΩ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΩ!

Κ ΕΧΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΓΑΜΟ ΤΗΝ ΚΟΙΜΙΣΑ Κ ΜΕΤΑ ΗΡΘΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ!

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ!ΛΥΣΣΑΞΕ!ΕΠΙΣΗΣ ΕΓΙΝΕ ΠΟΛΥ ΑΠΑΙΤΗΤΙΚΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ Κ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΜΑΛΩΣΕΙΣ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΚΛΑΙΕΙ...ΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙΣ!

ΠΟΚΑΧΟΝΤΑΚΙ Η ΣΟΦΙΑ ΕΓΡΑΨΕ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Κ Ο ΜΠΙΛΑΚΟΣ ΤΗΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΠΥΡΕΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΜΡ!

ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΖΑΛΑΔΕΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΥΠΟΤΑΣΗ!ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ?ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Η ΠΙΕΣΗ ΑΛΛΟΙ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΕΜΕΝΑ ΠΕΦΤΕΙ!

ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακια μου και καλή βδομάδα!!!!!

Φιρφιρί μου τι λαχταρες ηταν αυτες;;;;;; Ειδικά με το φίδι.....Παναγια μου!!!

Ευχομαι να ειναι ολα περαστικά μωρε.... να μου φιλήσεις το αντρακι σου το γλυκό!!!!

Αθηνα μου ξυνή σου βγήκε η εξοδος ε; Και εγγω τον άφησα 1η φορά σπίτι και πήγαμε σε γάμο και όταν γυρίσαμε πίσω στις 12 ήταν αγκαλιά με την αδερφή μου ο Χριστόφορς και έκλαιγε και με ζητούσε!

Πήγαμε χθες στην θαλασσα και περάσαμε υπέροχα!!!!!!!!! Ο μικρός μέσα στο νερό ήταν κολλημένος πάνω μου πάλι αλλά στην αμμο ξεσάλωσε!!!! Ετρεχε σε όλη την παραλία, κυλιώταν στην αμμο, μου έφερνε πετρούλες, επαιζε με τα κουβαδακια του και ξέθαβε τον ξάδερφό του που τον είχε θάψει ο αντρας μου! Είχε πολύ γέλιο!

Νανα μου περαστικούλια σας!

Σοφάκι πολλά φιλιά στην Αλεξιουλα σου την ζωηρούλα!!!!!

Ιωάννα μου αφού κινείται λίγο το μαγαζί εστω και με αυτόν τον τρόπο είστε μια χαρα!!!!

Σε όλα τα ζουζούνια στελνω μια μεγάααααλη αγκαλίτσα! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...